Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cupidon Indragostit - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cupidon Indragostit - Pagina 6 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cupidon Indragostit

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Cupidon Indragostit - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 15:52

A da, deci nu am ramas deloc in ruma =]]
Nu ai mai pus nici un capitol nou
>:p si cica eu nu iti citesc ficurile
Oricum mie una imi place rau <33
Deci parca ma simt putin distrasa
Vezi ce faci la descrierea aia acolo, ca saraca actiune =]]
:-w Nu am vazut nici o critica (D)
Mrr...
Fi perversa mai, fi ca mami!
Next rapid!


Cupidon Indragostit - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Cupidon Indragostit - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Cupidon Indragostit - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCupidon Indragostit - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Cupidon Indragostit - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 16:51

Hey, am venit si eu cu intarziere. ^^
Imi place foarte mult capitolul. in love
Dar imi plac si costumele fetelor. :>
Oricum astept next-ul si sper sa ma anunti si pe mine.
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Cupidon Indragostit - Pagina 6 Iihiw


Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 00:33

gata deci ai intrecut limita. acu nu mai avem nici scoala nici teze ci doar cateva teme poate. ce scz mai ai? de peste o luna nai mai postat. macar spunene si noua cat sa mai asteptam ca toti stam cu sufletul la gura si murim aici.ai un fic ultra misto si nu inteleg dc nul continui. cand o sa pui nextul vei avea nevoie de o scuza fooooooooartttttttteeeeeeeeeeee bbbbbbbbuunnnnnnaaaaaaaaaaaaaa si de un avocat si mai bun deoarece eu te acuz de crima cu premeditare. cum poti sa ne faci asta. si sa nu spui k nai idei caci te cunosc si styu k esti geniala? ce tiam facut sa meritam asta sad ? te rooooooooooog sa pui next crying


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Sam 14 Ian 2012, 12:54

Hellăău, darling a hug
Hehehe, am ajuns si eu la ficul tau desi imi pare asa de rau ca nu am facut-o mai demult.
Am numai cuvinte de lauda, deoarece fiecare capitol mi-a trezit interesul de-a citi mai departe.
Ideea e geniala prin originalitatea ei si prin faptul ca o scrii tu. Ai o descrierea foarte frumoasa si nu plictisesti deloc autorul cu tot felul de nimicuri. Ultimul capitol m-a lasat pe spate. Speram asa de mult sa se sarute si HOP au facut-o. Probabil nu doar Sakura si-a adus aminte trecutul, cred ca si Sasuke. Abia astept capitolul urmator. Oricum sunt sigura ca Sakura nu-l va ucide si vor traii fericiti pana la adanci batraneti. 8->
Te rog eu sa ne aduci next-ul ala repede ca numai rezist lough
Kiss and Hug !


I had to break myself to carry on.


Cupidon Indragostit - Pagina 6 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Loren
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Loren

Sex : feminin Varsta : 25
acebook acebook : Lo Ren
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2369
Puncte : 2533
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Emoshinki

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Sam 03 Mar 2012, 01:22

Am revenit
Scuzati intarzierea va rog :o3

Incoltita de toti
"-Sasuke..eu.."

Vroiam sa spun ceva, dar din nou gura mi-a fost inchisa. Nu imi venea sa cred ca e el, dupa atata plans am uitat complet de el. Desi nu era scopul lui, el s-a indragostit de mine si eu de el. Speram sa fim impreuna pana la sfarsit dar pana la urma toti au aflat oprindu-ne. Imi doream mereu sa fiu langa el, la pieptul lui si sa imi spuna ca ma iubeste si ca nu m-ar lasa niciodata singura dar astea erau vise care nu puteam fi realizate deoarece el era o creatura ce lucra pentru diavol. Trimis sa afle informatii despre cupidoni s-a apropiat de mine, vrajindu-ma si afland tot ce trebuia aflat. Eram la inceput si eram prostuta, iar slabiciunile noastre au iesit usor printre buzele mele trandafirii. Dar, treptat vorbind cu mine, scanteia dintre noi s-a aprins si a devenit un foc mai mare. Dupa desigur nu am putut sa mai vorbim, consiliul ajungand sa ne stearga memoria. Trist dar adevarat...
Soarta unui cupidon, am putere, ma joc cu ea, fac lumea sa se indragosteasca, dar nu am voie sa ma indragostesc eu. Indiferent de cata magie detin, indiferent de cata putere pot acumula, magia adevarata se afla in iubire, de orice fel. Uneori ma gandesc cum ar fi viata mea fara sa fi ales sa fiu cupidon. Viata vesnica, asta mi-am dorit...fara sa stiu ca viata fara iubire nu e viata, viata fara afectiune e un diamant prafuit ce nu poate fi sters niciodata.

Zambesc satisfacator si spun cu incredere:

-Sasuke, eu stiu ca a fost ceva intre noi candva, dar sa nu crezi ca ma ai asa usor acum...Daca vrei o alta sansa trebuie sa o castigi! Spun senzual incercand sa-l innebunesc
Pasesc ca o felina spre separeu pentru a le spune fetelor ca trebuie sa plecam. Doar nu credea ca acum o sa-i cad in brate nu? Nici sa nu se gandeasca pustiul, mai ales la ce misiune am...


*Dimineata*

O adieere usoara de vant se strecoara in camera mea facandu-mi pielea de gaina. Brr, nu inteleg de ce mereu patura mea e pe jos..Ma ridic lenes din pat si ma opresc in fata oglinzii. Sunt foarte obosita, desii ochii mei arata in regula. Nu imi vine sa cred ca plac 2 baieti, off e imposibil..e prea mult pentru mine. Nici odata nu mi-s-a mai intamplat asa ceva, de obicei baietii imi cad la picioare iar eu ii resping. Pana la urma e normal, Alexis are sarmul lui aparte ce iti provoaca fiori pe sira spinarii numai cand il privesti. Zambetul lui alb te indeamna si pe tine sa-ti-l arati, te inrosesti si uiti de tine foarte repede in preajma lui. Iar Tony..Tony a fost un prieten vechi, de care am fost indragostita lulea, nu imi puteam imagina viata fara el desi a mers bine, nu am vrut nici un moment sa recunosc ca totusi ma gandeam la el din cand in cand. El este prietenos si deschis...ca o casa primitoare, cand am o problema merg la el si ii plang in brate. Nu mai pot sa ma gandesc la asta, alegerea va fi dificila, pe cine sa aleg?

Pe de alta parte sunt si cei doi pampalai, Sasuke si Mike care se tin scai de mine ca niste maimute. Imi vine sa le dau cu ceva in cap numai cand ii vad, de unul voi scapa repede. Off temperamentul, felul meu de a gandii, sentimentele mele se schimba repede, de exemplu aseara inima imi batea pentru Sasuke, cine stie ce am baut pe acolo de s-a intamplat asta. Eu si Sasuke egal un zero, nu se va intampla nimic, nu va fi nimic deoarece a fost. Trecutul nu se intoarce, asta e una din caile pe care le-am ales. Sunt o fire complicata si am nevoie de foarte mult timp sa ma hotarasc asupra unui lucru, desigur, nu si cand vine vorba despre relatii. Problema este ca fix la relatiile mele nu ma descurg, mainile imi tremura si respiratie imi accelereaza cand sunt pusa sa fac o alegere ce tine de viitorul meu. Inca nu am invatat sa ma controlez, izbucnesc in plans, alte ori in rasete. Nu ma pot hotari asupra unui singur lucru asa ca incerc sa fac mai multe iesind un sandwich cam urat.

Gandurile imi sunt intrerupte de surioara mea iubita. Blonda ce fura inima oricui, ce este cu zambetul pe buze de fiecare data cand vorbeste cu mine. Ma uit cu (,) caldura la ea. Zambeste in stilul propriu si imi zice ca trebuie sa plecam spre scoala. Imi iau genta si incep sa alerg impreuna cu Ino. Picioarele mele se miscau repede fara sa obosesc, pe cand ea nu se descurca asa de bine. Parul meu rozaliu se misca in toate partile, iar pe fata aveam un suras ce nu l-am mai avut decat atunci cand eram mica.

Ne oprim in curtea scolii unde se pare ca fetele urla ca disperatele. Ma uit cu putina ura dar cu mai multa indiferenta la persoanele ce au creat valva asta. Nu era de mirare, mai ales pentru scoala aceasta. Erau cei patru, au format un grup, asta va creea cu adevarat probleme. Nici nu imi dau seama, eu sunt cu Alexis pana la urma, nu ar trebuii sa ma uit la Tony nu? Este imposibil sa rezisti, amandoi ma atrag atat de mult...incat nu imi mai controla mintea dar nici trupul. Ma simt pierduta, drogata parca, intru intr-o lume in care parca, nu sunt eu. Imi pot simtii sangele cum curge prin vene, iar ochii mei se schimba. Privirea mea este speriata, iar abea acum am observat ca ochii mei sunt albastrii cand ma emotionez.

Ino ma ia de mana. Ma trage spre Alexis iar el ma prinde de sold facandu-ma din nou inconstienta de ceea ce se intampla. Sora mea zambeste, imi face din mana in timp ce se indreapta spre clasa ei. Raman acolo uitandu-ma la Alexis oarecum speriata. Ce se intampla? Mi-am pierdut dintr-o data curajul? Eu? In niciun caz, nu voi lasa sa se vada. Zambesc pervers si imi musc buza uitandu-ma la el ca o vipera. Nu a rezistat, nimeni nu-mi rezista! In al doilea moment buzele mele s-au unit cu ale lui formand un sarut cat se poate de salbatic. Radeam, radeam in timpul sarutului. Ma amuza faptul ca toate fetele se holbau la noi, ca unele isi doreau sa fie in locul meu dar nu puteau, situatia asta ma facea oarecum mandra de mine.Il musc putin ca sa-l potolesc apoi ma desprind de el. Il salut pe Tony iar acesta se uita la mine cu o imensa caldura.

Dupa aceasta scena ma duc spre fete sa mai vorbim. Ma asez pe banca impreuna cu ele. Zambim toate una alteia, ma simt bine, sper sa nu ne despartim niciodata. Urmatoarea ora avem sport, asa ca mergem impreuna in vestiare pentru a ne schimba in uniforma de majorete. Ca de obicei eu sunt mai lenta asa ca raman singura in vestiar, defapt ceea ce nu stiam era ca defapt mai era altcineva. Parul roscat , putin zburlit era stralucitor. Lumina se reflecta in ochelarii ei iar zambetul de scorpie speria pe oricine. Chicoteste usor si incepe sa ma irite:

-Hmm ia uite pe cine avem noi aici, ti-ai ars parul cumva? Nu stiu cum poti venii cu varfurile alea la scoala, esti o rusine pentru toata clasa! spune ea uitandu-se de sus la mine

-Eu sunt cea care nu are prieteni nu? Uite ce e papusa barbie firava, mergi pe unde vrei tu, numai sa ai grija pentru ca data viitoare cand te vad iese rau, doar te advertizez,apropo, esti o insulta pentru fete...

Merg in sala de sport unde observ ca ceilalti au inceput antremamentul. Ma incalzesc si eu, apoi pregatesc coregrafia impreuna cu celelalte fete. Desi eram cu gandul la toate problemele mele puteam sa ma sincronizez destul de bine cu celelalte fete. Dar Anko observa tot, asa ca, ma aduce inapoi pe pamant cu gandurile doar printr-un strigat ascutit.

-OK fetelor, am o idee! Faceti echipe de basket impreuna cu baietii, jucati si voi, baietii nu se vor baga prea mult in joc, voi veti fi pe primul plan! spune privindu-ne autoritar incat sa tremuram aproape de frica.

Hm, bun, atunci facem echipa cum vreau eu. Imi aleg fetele, adica pe Hinata, Temari si Ino. Karin va fi in cealalta echipa. Desi este o (tac) recunosc ca joaca cam bine basket. Ca baieti oare pe cine sa aleg? Normal ca pe cei 4 si inca cativa, nu dau nume ca dupa va plictisesc. Jocul incepe, sunt atenta numai la mingea rotunda si portocalie. Hinata, incoltita de Karin si celelalte papusele, imi arunca mingea eu reusind sa o prind. Ok acum este cea mai mare problema , sunt scunda, nu pot ajunge la cos, e mult prea inalt pentru mine. Off de asta pierd eu la basket, sunt cam scunda si nu reusesc sa dau la cos. Deodata simt niste maini ce ma ridica in sus. Am tipat cat m-au tinut plamanii deoarece atunci cand am fost ridicata mi-s-a cam ridicat fusta. Nu am mai stat si am gandit, am aruncat mingea la cos reusind sa inscriu. Zambesc invingatoare si ii spun aceluia care m-a ridicat sa ma lase jos. Ma intorc si observ ca faptasul era Mike, blondul cu acea privire intepatoare.

Am inrosit instinctiv si m-am intors cu spatele la el. Am batut palma cu fetele apoi mi-am luat prosopul si apa. Ma asez pe banca respirand alert de la atat alergat. Privesc spre tavan, oftez prelung. Ora viitoare, teatru, cea mai tampita sceneta, rolul meu Julieta. Cred ca voi innebuni daca ma pune sa-l sarut pe acel brunet psihopat. Refuz sa il plac! Si asa azi va trebuii sa imi pun planul in aplicare..


~In sala de teatru~

-"Vrei să şi pleci? Departe-i ziua încă! Privighetoarea fu, nu ciocârliace-ţi săgeta auzul sperios. Ea cântă noaptea colea, între rodii...O, crede-mă, iubitul meu, a fost privighetoarea..."

-"Ciocârlia fu...Ea, care-i solul dimineţii, nu privighetoarea...Vezi, iubita mea, lumina cea pizmaşă ce tiveşte si norii îi desparte-n răsărit. Si-a mistuit opaiţele noaptea, pe culmile ce fumegă răsare voioasa zi... Atârnă de plecare viaţa mea. Întârzierea-i moarte!" spune brunetul replica cat mai romantic posibil. Dumnezeule , nu imi vine sa cred ca sunt in asemenea ipostaza cu el. Cum a vrut doamna profesoara sa facem o asa sceneta?! Totusi brunetul e chiar incantator in ipostazele acestea. Ochii stralucitor, parul ravasit, iar zambetul alb ii este la iveala. M-as indragosti de el daca n-as sti cum este intradevar in viata reala.

-Si acum sarutul va rog! striga profesoara in gura mare. -Sakura tu vei avea initiativa de data aceasta!

Inghit in sec la cele auzite si ma apropii de Sasuke. Pulsul imi creste rapid cu cat ma apropii. Nu vreau sa ii ating buzele din nou, voi simti aceiasi durere ca aseara, e imposibil de uitat? Acele petale trandafirii ale mele se izbesc de buzele lui rosiatice. Atunci o intepatura de inima isi facu aparitia nelasandu-ma sa continui. Imi pun mana la piep si ma aplec usor. Ma uit la el, avea o privire inspaimantata, iar ochii lui nu mai erau negrii ca abanosul ci rosii ca sangele proaspat. Se uita la mine si ma intreaba cand mi-am pus lentile. Speriata fug spre baie. Respir adanc si ma uit in oglinda putin murdara. Aveam ochii albastrii ca marea iar pupila se extindea formand o stea neagra in mijloc. M-am speriat si am cazut pe gresia rece. Ce-mi-se intampla? De ce mie? De ce acum? Nu trebuia sa imi amintesc de el, ma doare tot corpul cand ma apropii de el, e o senzatie ciudata, nemai intalnita de mine.

-Aici erai, haide in skatepark, vreau sa petrecem niste timp impreuna. Ridic privirea si observ un zambet mirific ce ma intampina. Era Tony. Parul saten usor roscat era ravasit iar ochii parca ma indemnau sa il urmez. Vine spre mine si ma ridica. Imi ia mana fina intr-a lui si ma indeamna sa fug impreuna cu el spre skatepark.

Ajunsi acolo isi ia rolele si ma incalta cu ele. Ma uit speriata din nou.

-Crede-ma vei reusii din nou, e cunsoc prea bine, iti vei reamintii cum sa te dai din nou pe role.

-Sti de ce m-am lasat atunci? Eram la concurs, aveam o gramada de emotii. Mi-a venit randul, eram pregatita, puteam castiga. M-am uitat in culise si m-am blocat.Toata lumea ma sustinea, dar ceva lipsea. Nu erai acolo sa ma sustii, nu erai acolo sa imi spui "Va fi bine, vei reusi!" ,cum faceai de fiecare data. Plecasei, abea atunci realizasem cu adevarat. Mi-am dat jos rolele si mi-am spus in gand "Daca nu mai e aici, nu are rost sa continui, o faceam pentru el, sa fie mandru de mine". I-le-am dat lui Ino si am plecat. Multimea s-a uitat dupa mine, sponsorii la fel, dar era prea tarziu, eu plecasem la fel cum ai plecat si tu...spun cu o urma de tristete.

Se uita la mine si zambeste din nou. Ma ia de mana, si incepe sa ma traga dupa el. Patinam din nou, acea senzatoie de fericire o aveam din nou. Ma desprind de Tony si incep sa dau cateva grind-uri. Imi ies, urletul meu de fericire facea tot skateparkul sa tresara. Deodata mi-am pierdut echilibrul si era sa cad pe spate. Bratele lui m-au prins. Era cald, o senzatie atat de placuta...
Am stat pana seara apoi am plecat singura acasa desii Tony insista sa ma conduca. Vantul sufla iar petalele florilor de cires erau intr-un joc nebunatic prin aer. Priveam peisajul mirific. Luna argintie statea falnic pe cerul de carbune. Era prea liniste..O adiere foarte rece de vant, chiar neobisnuita isi facu aparitia.

-Sakura...

Ma uit in fata mea. Nu cunosteam acea persoana si nici nu stiam de unde ma stie...

Paii am cam dat-o in bara de data aceasta scuze.. Cupidon Indragostit - Pagina 6 301723


Cupidon Indragostit - Pagina 6 Cassiopeia

Always Keep The Faith
Hope to The End
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Sam 03 Mar 2012, 09:59

Next... in love Ce bine, chiar m-ai lasat pe culmile suspansului data trecuta... lough So, biata Saku... sad Se pare ca nu stie pe cine sa iubeasca si ce e mai rau: nu are voie sa iubeasca! Cum poti sa ajuti pe cineva, dar sa nu te poti ajuta pe tine insusi cu aceasi problema...? Eh, probabil datorita misterelor astora din ficul tau, il iubesc eu asa de muuult in love kiss So, I want next and PM for meeeee, ok, baby? (Uita-te la mine, iar devin egoista lough ) Sa reformulez: I want next and PM for all, ok, baby? lough


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
angel.caitlyn
Genin
Genin
angel.caitlyn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Balonul meu:)
acebook acebook : https://www.facebook.com/pop.catalinageorgiana?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 108
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Calculator,prieteni,stat pe afara,stat,citit,scris...
Stare de spirit Stare de spirit : Indragostita:X:X:X

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Sam 03 Mar 2012, 18:45

huh? Nu pot sa cred!!! huh?
nervi! Ma omori!!! nervi!
in love Cat de frumos si emotionant poate fi capitolul!!! in love
sad Cand i-a explicat Sakura lui Tony de ce a renuntat mi-a venit sa plang!! sad Asa frumos si trist!! sad
hmm...?! Sasuke,Sasuke...are de furca cu Sakura hmm...?!
dap ! Si Tony pare un baiat asa bun...Mai bun decat Sasuke dap !
think Si mai e Alexis... think
biciuitor Ai incheiat cu suspans... biciuitor
roll La un capitol asa bestial nu ma mira... roll
in love Ai descris frumos,next super tare ultra tare!!Ador ce scrii!! in love
please Deci hai,hai,hai!!Adu next!!! please
kiss Multumesc ca m-ai anuntat si sa ma anunti in continuare!! kiss



Printre priviri false,minciuni și ura lumii.Închid ochii și nu îmi pasă de ce spun unii!


Cupidon Indragostit - Pagina 6 Scaled.php?server=85&filename=coooli

Still searching for that happy ending!
Sus In jos
Cassis
Genin
Genin
Cassis

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ♥♥♥Inauntrul subconstientului tau♥♥♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 265
Puncte : 280
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Ascult muzica in majoritatea timpului...
Stare de spirit Stare de spirit : Crazy dar nu prea♥♥♥♥♥♥

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Sam 03 Mar 2012, 19:40

Salutar
e ^.^,

Vad ca ai venit in sfarsit cu next-ul. Ce bine! De cand il asteptam...

Capitolul este foarte frumos. Si ca intodeauna tot cu suspans inchei..

Of, of, of...Vino repede cu next-ul ca ma dau cu capul de pereti...

Ce nesimtita sunt..Am uitat sa-ti multumesc ca m-ai anuntat...

Deci astept next-ul...Adul cat mai repede..

Te pupic dulce...Crissy

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Cupidon Indragostit - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 12:42

Asaaa...Finaaallly
L`am citit si eu =]]
Adooor <3 Adooor la nebuniee Imi place ff muult!
Te rog sa aduci repede next!


Cupidon Indragostit - Pagina 6 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Cupidon Indragostit - Pagina 6 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Cupidon Indragostit - Pagina 6 Taemin_Stamp_by_eiyuutanCupidon Indragostit - Pagina 6 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Cupidon Indragostit - Pagina 6 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 15:34

Ce ti-e si cu dragostea.
Ce e cu Sakura si cu ochii ei? :| Ceva puteri ascunse sau nah. nu imi dau seama ce ar putea fi.
Esti rea :((
Cum sa nu ii pui sa se sarute [Sasuke si Sakura]? Vrei sa te bat, tu vrei sa te bat :-w
Altu care apare in peisaj. Bun, ala ce mai face? E tot un papusel sau e :-?... hmm, am o banuiala, dar tac acum din gura ^_^

Deci ce mai astepti? Hai cu nextu :o3, te rog eu muuuuult.
Mersi ca m-ai anuntat si sper sa ma anunti si la urmatorul ^_^


Cupidon Indragostit - Pagina 6 Fantasys

"Ea un înger ce se roagă - El un demon ce visează
Ea o inimă de aur - El un suflet aposat
El în umbra lui fatală stă-ndărătnic răzimat
Tristă, Sfântă, Ea veghează"
...
"În a sufletului taină ea iubea; clar şi încet"
...
"Despărţiţi de-a vieţii valuri"
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Lun 05 Mar 2012, 09:27

e super tare imi place la neunie multumesc mult ca m-ai anuntat
PwP dulce de tot la tine kiss


Cupidon Indragostit - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Cupidon Indragostit - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Cupidon Indragostit - Pagina 6 1185528_382197825239589_1994385887_n
Cupidon Indragostit - Pagina 6 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Cupidon Indragostit - Pagina 6 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Cupidon Indragostit - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Dum 18 Mar 2012, 10:03

buna , hi!

am ajuns si eu pe la ficul tau , in sfarsit , in love

e dragut , kiss

bafta si pupici
dance2


Cupidon Indragostit - Pagina 6 S6he8w
Cupidon Indragostit - Pagina 6 Npi5xg
Cupidon Indragostit - Pagina 6 2myt0zq




Cupidon Indragostit - Pagina 6 R0b9k0
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Cupidon Indragostit - Pagina 6 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 15:28

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Cupidon Indragostit - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cupidon Indragostit   Cupidon Indragostit - Pagina 6 I_icon19

Sus In jos
 

Cupidon Indragostit

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-