Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 12 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 balerina iubirii{sasusaku}

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorMesaj
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 12 Empty
MesajSubiect: Re: balerina iubirii{sasusaku}   balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 12 I_icon19Mar 02 Iul 2013, 17:06

Doamne ce minunatie de fic in love Ce rau imi pare ca am ajuns pe aici ata de tarziu sad
Fic-ul tau este cel mai frumos fic cu vampiri ce l-am citit pana acum. A fost superb inca de la primul capitol in love iar finalul a fost pe masura in love si ma bucur mult ca a fost unul fericit in love
Daca vreodata te vei decide sa faci si un sezon 3 sa ma anunti si pe mine puppy eyes
Te-am kiss
~Sayonara~ a hug


balerina iubirii{sasusaku} - Pagina 12 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
 

balerina iubirii{sasusaku}

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 12 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-