Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Insetat de razbunare [ +16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insetat de razbunare [ +16 ]    Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 I_icon19Mar 24 Iul 2012, 22:14

Nuu!!!

Eu tocmai acum ajung la ficul tau....!!!Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 359687

Imi place mult, mult de tot !!

Nu am ce comenta!Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 385627

Tot ce pot sa spun ...este.....

NEXT!!
Sus In jos
Honey B
Chūnin
Chūnin
Honey B

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Tokyo
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 784
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : Dance. Naruto. Music. Fashion.

Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insetat de razbunare [ +16 ]    Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 I_icon19Mier 25 Iul 2012, 00:16

:| :| :| :| BEST FIC!

Am zis! in love

Dar nu-mi place suspansul asta :-L

Nu dorm noaptea din cauza lui :))

Sooo , succes la tastat si sa aduci nextul cta mia repede , ok? kiss

See you next time ;;)
Sus In jos
http://paradox15.tumblr.com/
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insetat de razbunare [ +16 ]    Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Iul 2012, 20:29

Booon, a venit happy Deci, dupa mine a fost misto doar ca m`ai facut curioasa lough Nu`mi place suspansul! rusinos
Apropo merci ca m`ai anuntat si abia astept sa vina next`ul.
Pupici kiss
PS. Anunta`ma si data viitoare plz lough


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
† Sakku †
Genin
Genin
† Sakku †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Infern.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 186
Puncte : 203
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : NARUTO.
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica >:)

Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insetat de razbunare [ +16 ]    Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 03:27

Hei ! happy2
Deci e superb ficul tau . Il ador , cred ca m-am indragostit de felul tau de a scrie si de imaginatia ta care continua sa ma uimeasca :)) . [ wow , suna ciudat =))rusinos.
In fine ..
Deci mor de la atata SUSPANS , urasc suspansul , deci se subintelege ca vreau next cat mai repede posibil :o3 .Te looooooog puppy eyes ultra ftumos sa bagi nextu' cat mai repede posibil ca mor si nu vrei sa mor :)) cate bantui =)): .
Cat despre Madara , mai avea putin si imi exploda capu ' cand citeam si vedeam cate prostii si cat de crud poate sa fie bosorogu' asta . Doamne =)): am ramas cu gura cascata cand am vazut ca asta e obsedat dupa Sakura :)): , esti geniala si originala , cat despre relatia cu Sakura si Naruto e chiar tare dar si ciudat intr-un fel , eu fiind obisnuita cu NaruHina si SasuSaku :)): si din anime-uri si din numeroasele ficuri citite .[ inca o dovada ca esti cat se poate de originala happy] .
Ma rog , sa nu ma abat de la subiect , fa ceva ca Sasuke sa numai sufere atat si sa fie impreuna cu Sakura , a daa si sa o mai imblanzeasca putin ca am observat :)): ca e cam perversa si ii cam place viata , ca sa zic asa =)): . Si cat despre fosila de Madara , perversu' ala as vrea sa moara in cele mai dureroasa chinuri posibile :>happy evil devil mua ha ha .
A da si inca ceva , imi place si partea in care Itachi e un frate asa bun si ca nu el si-a omorat parintii , chiar imi place modul tau de a gandi si sper din tot sufletul ca Madara asta sa dispara din peisaj .
Ei bine am comentat pentru tot ficu' pana in acest punct =)): ca sa ma revansez o sa comentez la toate capitolele de acum in colo .
Bafta la tastat si idei cat mai multe happy2 Hai cu nextu ' puppy eyes :X .
Addry te pupaceste ! Ja Ne !


Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 30416962Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Tumblr_mibzeoZugy1s5ms33o1_500
                                      Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 30416962Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 30416962
                                                           


Pe mǎsurǎ ce creştem descoperim cǎ pânǎ şi persoana care nu trebuia sǎ te dezamǎgeascǎ vreodatǎ, probabil o va face.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insetat de razbunare [ +16 ]    Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 15:56

buna ,

pffff..... n-au nevoie de prietene , au nevoie de prietene , baietii astia sunt asa de indecisi,
ba iubesc , ba nu iubesc
ba au fete in inima lor , ba nu le au ,
nu-i mai inteleg deloc ,
si sakura e un "ingeras" de zile mari ,
pacat ca sunt asa de tonti ca sa nu vada ca se iubesc ,
anunta-ma de next ,
zuzu te pupaceste


Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 S6he8w
Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Npi5xg
Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 2myt0zq




Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 R0b9k0
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insetat de razbunare [ +16 ]    Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 13:35

super tare imi place ficul si mai ales suspansul:)) vreau sas tiu ce ii spune.....:) asa ca hai repid cu nextul




I'll keep holding out my hand until you take it. 


Fanficurile mele:

One and Only  (Finalizat)

                                                             I Will Love You Forever
Sus In jos
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insetat de razbunare [ +16 ]    Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 19:57

Aoleu...nu mai pot...am citit ficul si am ajus la curent....iti dau pe el 11+. Si inca ceva...baga nextu` ca moor...aoleu...moor...
DECI PUNE NEXTU`


Music is my life!

Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Incz
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Asss10Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insetat de razbunare [ +16 ]    Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 I_icon19Mar 06 Noi 2012, 19:55

Fic blocat pentru incativitate ( 17 Aug- 17 Oct)


Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Insetat de razbunare [ +16 ]    Insetat de razbunare [ +16 ]  - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Insetat de razbunare [ +16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-