Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata cu nabadai! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O viata cu nabadai! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O viata cu nabadai!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Sam 17 Sept 2011, 00:12

Baa deci cum LucNess este cu capu..S`a gandit sa`si incerce norocu si "talentul"[pe care nu`l am ] la orice, uite ca nu ati scapat de ea:))`!! DEci lO.ok at this`!!
Charapter `1!!

Intr`o zi furtunoasa, in Tokio se aude o alarma de ceas. Cu gingasie si senzualitate rasare o cascada neagra firava. Era parul unei fete cu ochii caprui care fura inima oricui. Aceasta se numea Kagome Higurashi, se ridica din pat cu mintea limpede dupa cel mai dulce somn din viata ei parca de 100 de ani! Mergand usor prin camera, se aude o sonerie zgomotoasa, iar Kagome surprinsa cade ca un bolovan in apa pe podea. Ii suna mobilul. Era prietena ei cea mai buna Sango-chan`!. Kagome buimacita de la cadere raspunde pe un ton nervos:
-Spune Sango`!! 8-|
-Neatza don`soara Higurashi`!! N`am trezit cu fata la cearsaf?;;)
-Cu fata la podea mai exact.../:) Deci ce vrei?
-Poi vroiam sa`ti zic sa iau masa la tine`!:)) Dar lasa asta acuma..Fii antena..Am auzit de la Ayame care a auzit de la Koga care a auzit de la Shippo are a auzit de la Miroku ca va veni un coleg nou la noi in clasa, numit Inuyasha. A fost coleg in general cu el, nu`i grozav? :D
-Nu`! De ce ar trebui`!?(:|
-Vai inapoiat`o..:o Nu`l stii? E cel mai tare tip din liceul rival. E cel mai popular printre fete.
-Da stiu se lauda Kikyo ieri ca`l cunoaste , dar nu eram atenta. Ma holbam pe fereastra.:|
-Off lasa ca il vei vedea azi la scoala. Doamne abia astept sa`l cunosc in persoana. Sigur ajung cea mai populara printre baieti.8->
-Dar tu esti deja...Nu`ti ajunge ca`i ai pe libidinosii aia dupa tine? Il mai vrei si pe el?
-Nu strica`!!:> Oricum, mergi imbracate ca plec acusa de acasa si trec pe la tine. Ce ai bun de mancare?
-Clatite...se simte mirosul din bucatarie.:D
-Ooo perfect, vezi de asta te iubesc..=p~ :x
-Stiam asta..:))
-Ok, deci te pup dulce da nu prea dulce ca te inveti`!! :*
-C`ya`Sango`!!
Kagome dupa o neinteresanta conversatie...se indreapta spre dulap sa`si ia hainele..dar observa ca cele 2 uniforme ii sunt la spalat. :@ Nevoita, isi pregateste alte haine. O fusta de blugi stransa un maieu alb si jacketa cea rosie. Observa ca nu are pantofi adegvati si o suna pe sango sa`i imprumute pantofii ei cei rosii. Aceasta surprinsa, fiind ca de obicei Kagome nu purta astfel de pantofi la scoala, ii duce fara ganduri dubioase. Dupa 10 minute..:
-Hey hey`!! E cineva acasa?
-Intra Sango, spuse mama lui Kagome din bucatarie, e deschis.:)
-Neatza doamna Higurashi,miroase minunat`!!
-Vrei si tu? Avem destule.
-Nu, o asteptam pe Kagome.
-Aaa, da a spus sa te duci sa`i duci pantofii. E sus.
Sango se duce o saluta si o pupa pe Kagome cum fac ele de obicei si o lasa se schimbe pana gusta clatitele doamnei Higurashi care ii lasau gura apa.=P~
Dupa 10 minute Kagome coboara imbracata ca cea mai frumoasa fata din cartier. Parca nu era ea.
-Si spuneai ca nu vrei sa`l impresionezi pe tipul cel nou?;;)
-Ca sa stii nu aveam uniformele curate. :-@
-Aveti un coleg nou?Spuse doamna Higurashi.
-Da cineva de la liceul rival, argumenteaza Sango.
-Ok, deci ne vedem diseara mama. Te iubesc`!! Grabeste`te si nu te mai uita in oglinda`!!
-La revedere doamna, multumesc pt masa`!! spune Sango grabita.
Se indreapta spre scoala, insa Sango se opreste sa se uite la o marca noua de pudra si o lasa pe Kagome sa o ia inainte. Aceasta observa ca mai sunt cateva minute pana la inceperea orelor si din cauza vitezei se izbeste de un baiat. Suparata ii reproseaza:
-Frate de ce te bagi in fata mea? Nu ma vezi chiar asa mica sunt?/:)
-Scuza`ma pustoaic`o ca ma grabesc`?:@
-Pe cine faci tu pustoaica, mai slabanogul? desi Kagome observase ca are mai multi muschi decat intreaga echipa de fotbal.
-Hai sa n`o mai lungim nu`mi arde de as ma cert cu copii`!! Cu toate ca "acest copil" are formele alea 90-60-90.:>
-Hei pe cine faci tu copil?:@
Dar brunetul alearga spre clasa. Kagome se simtea foarte insultata. La 1 minut apare Sango cu 17 pungi de cumparaturi. Nepasatoare, merge in clasa. Acolo sta de vorba cu colegii si se uita pe geam. Ii era gandul numai la brunetul de mai inainte. La 0 jumatate de ora apare diriga cu colegul cel nou. Kagome nu era atenta insa Sango o atentioneaza. Deodata face ochii mari si surprinsi si spune:
-Heii asta e tantalaul care a dat peste mine mai devreme`!!aratand cu degetul spre el.
va urmaaa.....Deci O viata cu nabadai! 8599 cum e? Astept pareri critici insa nu jigniri. Nu le tolerez. Astept sa vad ce ar trebui sa mai modific. lol! Va astept...CU drag LuckNess<3


O viata cu nabadai! Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.


Ultima editare efectuata de catre LuckNess♥ in Dum 25 Sept 2011, 18:27, editata de 2 ori
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Sam 17 Sept 2011, 12:15

ce sa spun mie imi place a fost anime-ul copilariei mele la 8 ani si sper sa-l continui pup


O viata cu nabadai! Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O viata cu nabadai! Asss10O viata cu nabadai! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Sam 17 Sept 2011, 15:20

Pai este o noua idee si imi place ca folosesti personaje din acest anime...

Nefiind din comisie, nu te pot ajuta cu o critica, insa iti pot spune ca a fost un inceput oarecum stangaci...

Ai fi putut macar sa pui cratima in loc de apostrof...

Si vreau sa vad mai multa descriere sentimentala, fiindca in acest capitol a cam lipsit sa stii...

Oricum, ideea mi se pare destul de draguta si astept sa vad cum o vei dezvolta in continuare...

Astept cu nerabdare nextul si te-as ruga, daca poti, sa-mi dai si mie un PM cand pui nextul...

Spor la scris si multe idei in continuare...

Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


O viata cu nabadai! Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Sam 17 Sept 2011, 15:53

imi place ficul tau si imi plac personajele pt k imi place si animeul dar incearca sa nu mai folosesti emoticoane si mai putin dialog mai multa descriereo si piticul meu de pe creie in legatura cu lungimea imi spune ca tre sa scrii mai mult la un capitol...in rest imi place mult


O viata cu nabadai! Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Sam 17 Sept 2011, 18:24

Voi incerca sa ma riidic la asteptari..Am pus emoticoanele pentru a exprima starea pesonajelor. Insa le voi retrage daca asta trebuie..Mersii`! heh
Semnat LuckNess<3 in love
PS: Nextul il pun diseara..Astept..


O viata cu nabadai! Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Sam 17 Sept 2011, 18:47

Foarte frumos Deliii a hug
Ce sa iti spun ?? think
Mie una mi-a placut. heh
Astept cu nerabdare nextul. dap !
Te-am pupacit kiss
P.S.:Pot sa iti spun Delii??? lough


O viata cu nabadai! NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Sam 17 Sept 2011, 19:37

Wow un fic super nou si super interesant ce-mi place huh? dap !
Draga Delli ai talent si e foarte originala ideea...dar imi e foarte greu sa critic ceva asa de super.

1.Nu prea ai descriere, pune si tu mai mult in special sentimentele personajelor , gandurile etc...
2.Actiunea o grabesti foarte mult , nu te fugarestrte nimni draga mea ia-o mai incet.
3.Dialogul , pur si simplu nu-mi place, dupa parerea mea e sec cum ai zice "Buna ioane ce mai faci" -Bine marie "... si incearca sa faci din dialog vorbire indirecta.
3.Estetica e groastica si asta ce cel mai frumos mod posibil de a spune.Nu mai pune apostrof in loc de cratima cum ar fi " nu`l ".... incearca sa nu mai folosesti limbaj de mess. dap !

Ps: Mi-a placut primul capitol sper ca vei venii cat de curand cu nextu happy2


O viata cu nabadai! Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Sam 17 Sept 2011, 23:03

Seniora Madalyna LuckNess...priceput..si restu mersii de ajutor yeah


O viata cu nabadai! Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: ...   O viata cu nabadai! I_icon19Dum 18 Sept 2011, 01:15

Deci am incercat sa coresctez greselile facut! Acuma vedeti si voi. Mai intai generic:
Deci unde ramasesem:
Charapter 2: Pedeapsa

-Heii, asta e tantalaul care a dat peste mine mai devreme`!!aratand cu degetul spre el.
Inuyasha surprins ca da peste bruneta razgaiata incepe a urla:
-Asculta aici pustioaic-o...daca imi mai spui odata asa o sa te arunc de la ejat!
-Aaa da..Pai atunci..Tu crezi ca eu sunt doar***************** cand tu defapt tu esti*****************, Eeei acuma ce mai zici? Brunetul nostru uimit de cuvintele fetei ramane cu gura cascata si spune:
-Ok, ai castigat!
Diriginta furioasa pe cei 2,ami ales pe Kagome, ii pedepseste, trimitandu-i in detentie tot restul zile. Acestia se duc in banca unul cu gandul la celalalt. "Parca ar avea o dublura" gandeste fiecare. Era ca si cum erau 2 Kagome acolo: unu superba care iti lua ochii pana si de la cel mai stralucitor diamant si una care te facea sa o lovesti pana se despica. Kagome gandea la fel despre InuYasha: unul cu un munte de muschi si un zambet seducator , iar altul care era ca un frate mai mic si malefic. Urma pauza, fetele noastre ies la aer si pleca pentru 10 minute in in gradina scolii. Acolo iti piereau si cele mai rele ganduri puse pentru oricine sau orice. Totul era inconjurat parca cu bunatate. Soarele facea cu ochiul florilor care profitau de acea zi buna. Era ca un al10-lea cer penru cei care veneau sa-si limpezeasca mintea. Sango incearca sa o linisteasca pe Kagome vorbindu-i calm. Bruneta noastra nu se putea linisti. Nu i se mai intamplase sa vorbeasca cu un baiat asa. Parca o atragea dar totusi il ura. Totul in mintea ei era confuz, devenea tot mai nelinistita din cauza faptului ca ca isi va petrece tot restul zilei impreuna cu InuYasha, pedepsiti.

Meanwhile...
Miroku si InuYasha se bucurau ca sunt din nou impreuna ca pe vremuri. Au inceput sa povesteasca despre fete, petreceri monstru pe care le-au dat. Era o mare de amintiri. Miroku se lauda cum sa a pipait toate fundurile fetelor din clasa a10a F(clasa lor), mai ales pe cel a celor mai frumoase fete din grup: Kagome si Sango. Cand InuYasha auzi acest nume se cufunda adanc in ganduri. Parca nu ii vine sa creda ca isi va petrece restul zile cu cea mai frumoasa fata pe care o cunoscuse, Ofteaza si vorbeste in continuare cu Miroku.
Dupa cateva minute suna soneria. Cei 4 se duc in clasa. Sango se opreste sa stea de vorba cu Miroku despre prietenul sau insa nu inainte de al izbi cu putere de perete din cauza "manii sale perverse".
-Asculta aici amice, prietena mea cea mai bun cred ca simte ceva pentru amicul tau. Daca i se intampla sa o raneasca, va sparg fata!!!! ai inteles?
-Am inteles. Insa doresc acelasi lucru din parte prietenei tale!!!
Acestia bat palma, insa mana perversa isi face datoria din nou, iar pumnul lui sango la fel.
InuYasha si Kagome trec unul pe langa altul cu privirea la pamant de parca nu se cunosteau. Orele trec, trec, si vine timpul pedepsei. Acesti isi iau ramas bude la prietenii lor care in mod ciudat ei pleaca impreuna. Niciunul nu baga de seama. InuYasha si Kagome se lovesc unul de altul la intrare. Insa nu mai reactioneaza la fel de dur. Amanoi spun in acelasi timp "Scuze!" ,iar brunetul o lasa pe fata sa intre prima. Fiecare se aseaza departe unul de altul. Erau singuri in clasa de arte si meserii. Nimeni nu o folosea deci era foarte prafuita si plina de hartii cu partituri, instrumente muzicale, de tamplarie si unelte. Profesoara Riza intra si spune:
-Ascultati aci viermilor, ati fost pedepsiti asa ca sa nu aud nici macar un psss, altfel va asteapta inca o saptamana alaturi de mine.
-[Impreuna]Am inteles!
-Parca am zis nici un pss! Acum eu am nistre treburi de rezolvat iar voi va ve-ti apuca sa curatati pe aici, asa ca la munca cu voi.
Atunci profa' scoate un mop cu o galeata si cateva carpe de praf. Cei 2 se apuca de curatat. Amandoi aveau acelasi lucru in minte: "Oare ma uraste? Oare ma place? Cum sa incep o conversatie? Cat mai dureaza tortura asta?", insa nu se auzea nimic. Intr-un colt InuYasha gaseste o chitara acustica, o curata si incepe sa cante un cantec superb. Kagome auzind astea urmareste sunetul si din instinct incepe sa cante.
[Iata cantecul]
Dupa acest moment romantic cei 2 incep sa vorbeasca.
-Nu stiam ca stii sa canti la chitara...spunand rusinoasa.
-Pai cant de la 12 ani. Si tu canti destul de frumos. Cine te-a invatat?
-Mama mea. Aveam cam 10 anii. Dar sa trecem peste asta. Sa terminam curatenia.
-Asa e, cel putin putem pleca mai repede acasa.
In urmatorul moment Kagome se impiedica de o cutie peste InuYasha lipidu-si buzele fine de ale lui, insa niciunul nu riposta.Parca le era scris sa nu se mai opreasca "Buzele lui[ei] sunt atat de duci ca zaharul inmuiat in miere e sarat pe langa ele", gandesc cei 2. In urmatoarea secunda Kagome intrerupe cel mai pasional sarut pe care il primise si fuge cu lacrimi cristaline in ochi spre usa, uitandu-si geanta. InuYasha nedumerit incearca sa o strige, dar aceasta e prea departe pentru a-l auzi. Ii era mintea doar la ea. Abia de reusi sa ajunga acasa.

Va urma...Deci de data asta e mai bine sau mai rau? Scuzee de scaparile mele cu apostroful...SAu la greseli eram foarte obosita, dar am scris asa cum v`am promis mai sus. Good-night!! ai fost servit


Ultima editare efectuata de catre LuckNess♥ in Lun 19 Sept 2011, 22:58, editata de 4 ori (Motiv : personal...)
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Dum 18 Sept 2011, 14:05

Draga mea Deil e superb nextu, mai ales partea ai cu sarutu rusinos in love
pacat ca n-a durat foarte mult ingrijorat E absolut superb lough nici nu ma gandeam ca se va intampla
credeam ca in detente isi vor rupe capetele unu altuia, dar mai bn ca n-am avut dreptate roll
AStept next happy2


O viata cu nabadai! Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Dum 18 Sept 2011, 15:22

super si astept nextul


O viata cu nabadai! Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Dum 18 Sept 2011, 15:26

Mersii, Madishor...Tin sa specific ca, clasa a10a F= foarte frumosi lough lough Si clasa mea este tot F[filo] . De acolo mi`a venit ideea. A9A F CE mai tariiiiiiii`!!! Va ador mai..mai ales pe baietii mei ma... in love


O viata cu nabadai! Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O viata cu nabadai! Asss10O viata cu nabadai! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Dum 18 Sept 2011, 15:45

Asa, deci dupa cu ti-am promis am trecut si eu pe aici...

Este mai bine ca data trecuta si am vazut ca nu mai ai atatea greseli ceea ce este bine...

Totusi inca ai mult dialog, iar descrierea trebuie imbunatatita...

Astept cu nerabdare nextul...

Spor la scris si multe idei...

Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


O viata cu nabadai! Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Dum 18 Sept 2011, 18:07

zuziiiii`!! Mersiii`!! kiss Nestul in veti gasi de la ora 1 AM maine...:D


O viata cu nabadai! Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Lun 19 Sept 2011, 02:18

Nu ati scapat de mine inca. Iata nextul impreuna cu genericul...sper sa mearga...

Charapter 3: Jurnalul secret
https://www.youtube.com/watch?v=sf46bPsHL3U&feature=related

InuYasha nedumerit incearca sa o strige, dar aceasta e prea departe pentru a-l auzi. Ii era mintea doar la ea. Abia de reusi sa ajunga acasa. Il suna pe Miroku si ii posteste ce s-a intamplat. Acesta ramane uimit din cale afara. Dupa ce au vorbit InuYasha se arunca in pat si priveste catre poseta lui Kagome. Inca era cu gandul la ea.
InuYasha P.O.V
Oare a fost real? Parca si acum ii simt gustul acelor buze dulci catifelate lipite de ale mele. Simteam ca pot ramane asa pe veci. Oare maine ce se va intampla. Ii voi inapoia geanta si vom vorbi asta in caz ca nu ma uraste. Parca tot ce simt pentru ea e amestecat in capul meu. InuYasha amce, revinoti? Ce faci? Nu-mi spune ca te indragostesti iar. Ahh nu..Iesi afara din mintea mea..Dispari..Piei din`nauntrul meu. Aaaaaa`!!!
Din acel moment InuYasha intra in panica si incepe sa tipe dandu-se cu capul de pereti. Parca se trezise un monstru din el. Incepea sa se inece si sa respire tot mai greu. Cu ultimele puteri coboara la parter pentru a bea niste apa. Pe frigider gaseste un bilet intitulat cam asa:,,Am plecat intr-o calatorie de afaceri fara sa te anuntam. Iarta-ne! Ti-am lasat alocatia pe masa. Ne vom intoarce intr-o saptamana. Te iubim!! Cu drag..Mama si Tata". Acesta se linisteste si urca sus. Acesta observa ca a lasat poseta lui Kagome, jos pe podea. Ridicand-o observa ca din aceasta cade un caiet albastru cu o cheie mica aurie. Acesta curios il deschide pe care prima pagina scria: "Kagome's Diary. Don't open!". InuYasha nu ia in seama si il deschide. Citeste primele pagini insa erau neinteresante despre ea si o fata numita Sango despre care nu aveam habar. Citind el acolo concentrat da de o pagina in care apare numele lui. Iata ce scria:"Draga jurnalule azi a fost o zi jalnica in toata puterea cuvantului. De la faptul ca aveam uniformele de spalat ci a trebuit sa ma imbrac ca si Kikyo..in pitzi ca sa zic asa. Pe langa asta am mai dat si peste o "stanca" cu care am inceput sa ma cert. Am aflat ca il cheama InuYasha si ca e prieten cu "Mana perversa". Adevarul e ca ma cam atrage prin magnetismul sau seducator, dar ma face sa si sa-l lovesc cat pot de tare. Acuma intrebarea e..Alba sau Neagra? Una tre sa fie...". InuYasha amuzat este furat de somn.
MeanWhile....
Kagome se pregatea sa se aseze in pat dar nu inainte de a scrie in jurnal. Il cauta prin toata camera. Insa nu da de el. Atunci se gandeste ca e in poseta, dar nici pe aceasta nu o gaseste.
Kagome P.O.V
Oare unde am pus afurisita aia de poseta? Doar daca nu..nu nu cred...sau poate...sigur am pirdut-o la scoala, iar InuYasha a gasit-o. Parca si acum simt senzatia cand am atins buzele baiatului cel nou. A fost minunat, insa nu voi uita ce greseala am comis-o ,de aprofita de incident pentru a-mi satisface poftele. Si sigur la si citit! cazand parca intr-un abis fara sfarsit. Ce ma fac daca citeste tot ce am scris? Off..ma va uri cat traiesc. Sper macar sa-l pot recupera si sa nu mai vorbim despre asta sau macar deca vom mai vorbi. Poate..punand mainile la piept...dar mai bine nu. Sa incerc sa adorm.
Cei doi tineri adormira bustean. In acea seara au avut amandoi acelasi cosmar, unul despre celalalt. Se facea ca atunci cand se intalnira la scoala se se privira in ochi celalalt se transforma intr-un mostru care il/o lega de un rug si dandu-i foc.
Kagome And InuYasha P.O.V together..
AAAAAA! resirand greu. Doamne ar trebui sa o las mai moale cu dulciurile seara! Domne ce cosmar groaznic. Nu cred ca mi-ar putea face el/ea asa ceva! Sau poate ca da? Mai bine lasa sa ma culc inapoi....Sper sa nu mai visez asa ceva. Insa asta ma face sa ma simt si mai vinovat/a de ce am facut. Ma intreb cum va reactiona cand ma va vedea?
In urmatoarea dimineata cei 2 se trezesc se imbracara si sunt tot mai nelinistiti in legatura cu ce vor face cand se vor vedea. Suspansul si teama deveneau tot mai mari. Kagome ajunse prima in fata usii clasei, se pregatea sa intre cand isi aude numele!
-Kagome, stai! alearga InuYasha spre ea. Uite ieri ti-ai uitat poseta pe masa.
-Aaa aici era multumesc mult! Sper ca nu te-am deranjat.
-Nu a fost un deranj si in plus cred ca din cauza mea ai uitat sa o iei.
Neasteptat, Kagome, il saruta pe InuYasha pasional mai ceva ca data trecuta,insa nu stia de ce. Parca venise de la sine. InuYasha nu opusese rezistenta nici de data aceasta. Toata lumea se holba! Mai ales fetele din clasa de la Kagome. Dupa incheierea acestui sarut Kagome o ia inainte spre clasa."A fost mult mai dulce de data asta!" gandea InuYasha topindu-se pe picioare. In urmatoarea secunda in fata lui Kagome apare....Bang nu mai este! Daca nu va nici un comentariu nu mai continui!

Pff... ce greu a fost acuma! Ma doare spatele de mor, insa sper sa va placa! Va pupa LuckNess<3, mai ales pe fete sale!!! kiss kiss kiss
ai fost servit Apripo sa`mi spunsti daca v`au placut si genericele acelea!

Generic de sfarsit[sper sa mearga]: [youtube]


O viata cu nabadai! Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Mar 20 Sept 2011, 11:24

draga mea mersi pentru comm-ul de la ficul meu pe care l-am considerat un experiment esuat si am rugat o moderatoare sa-l inchida.............revenind la ficul tau imi place , si nu uita de greselile de ortografie ca ale mele saracele le-ai facut cu ou si cu otet spor la scris hmm...?!


O viata cu nabadai! Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O viata cu nabadai! Asss10O viata cu nabadai! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Mar 20 Sept 2011, 20:54

Maa (D) Ce te bate mama pe tine... :))
Of, of, deci sa stii ca ma supar pe tine, dar imi trece stai calma... :))
De ce este capitolul asa de scurt?


Si mai important... De ce nu are descriere?

Adica puteai descrie asa de frumos momentul in care cei doi s-au sarutat si cand Inu i-a citit jurnalul brunetei si asa mai departe...

Mai scurteaza din dialog...

Totusi am vazut imbunatatiri la cratima si la faptul ca nu mai folosesti emoticoane, esti pe drumul cel bun... O viata cu nabadai! 623735

Astept cu nerabdare nextul...

Spor la scris si multe idei...

Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


O viata cu nabadai! Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Mar 20 Sept 2011, 21:53

Heii` draga a hug
Imi place foarte mult ficul tau`:x
Off`...cand pui nextu`??
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Mar 20 Sept 2011, 22:44

Deci mamiii sa nu ma bati!!O viata cu nabadai! 896861 O viata cu nabadai! 947835 Insa in seara aia am avut niste draci...De mi`a fost asa greu sa scriu, insa promisesem ca il voi posta deci sunt cu capuu` in nori da ma tin e promisiunee! Sorry..Ma revansez putin mai tarziu cand il pun...Mamiii te pupa Dell...


O viata cu nabadai! Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Mier 21 Sept 2011, 19:35

doamne cum sa nu continui te mananc de vie scz de commu meu intarziat dar am restrictie la pc,
in fine mi-a placut cap dar ar fi trebuit sa mai bagi descriere la sfarsit si sa nu mai grabesti acutiunea n-ai grabito-o fiarte mult dar la sfarsit parca alergai :)))
Astept nextu :D


O viata cu nabadai! Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Joi 22 Sept 2011, 00:51





Noo` ma deci am am venit sa ma revansez de data trecuta asa ca acesta va fi mai lung, cred..So..Priviti: Intai genericul deci de asta nu ma las orice ati zice..ca mie imi plac...

Charapter4-Area de box

Deodata in fata lui Kagome apare Kikyo cu o fata de`ti venea sa te prapadesti de ras, era rosie ca fundul unui babuin. In spatele ei se aflau restul fetelor de la a10a F. Toate uitau la ea cu o gelozie care si rautate se putea citi in ochii lor.
-Auzi aici tu fata, ce cautai tu sarutandu-te cu iubitul meu?spune privind`o pe Kagome cu un dispret nemarginit.
-Da chair asa!! spun restul fetelor in cor.
-Da de cand e al vostru, parca aveati si prieten..In plus e treaba mea pe cine sarut sau nu, inchizandu-le gura.
-Asculta aici razgaiat-o, o sa ...
In urmatorul moment o intrerupe intrerupe profesoara de geografie, Chidori Akane. InuYasha si Miroku nu erau prezenti insa profesoara uitase. Sango si Ayame o striga pe Kagome, iar aceasta le povesteste ce s-a intamlat in urma cu o zi. Cele doau tipa, iar profesoara le da avertisment.Cele trei revin la lectie mai putin Kagome care era tulburata din cauza ca InuYasha nu era prezent.
Kagome p.o.v


Ma intreb unde ar putea fi? Oare e bine, sa-i spun profei? Mai bine nu poate asa ii voi crea probleme. Insa ma macina faptul ca nu e langa mine. Ceva aici,punand mana la inima,parca doare. Dar nu se poate, nu ma pot indragosti si sa sufar ca data trecuta. Asa am jurat. Off, as vrea ca sentimentul sa dispara. Ma rog acum nu am timp de asta trebuie sa ma concentrez la lectie. Insa nu pot parca lipseste ceva din atmosfera. MAi bine cer voie afara si-l sun pe InuYasha, defapt stai nu am numarul lui. Defapt nici nu cred ca mi l-ar da. Oricum afara voi iesi pentru ca aici incep sa am nervii tot mai aprinsi, si ma voi gandi la cu totul atceva.
Zis si facut.Kagome iese afara pe scari si se aseaza uitandu-se pe telefonul mobil. Isi aude numele. Era InuYasha impreuna cu Miroku. Paca i se luase o piatra de pe suflet. Acestia o chemara sa stea langa ei, cand deodata "Mana perversa" isi activeaza simturile pipaind bustul lui Kagome. Aceasta cu o secunda sa-l izbeasca de pamant, InuYasha il loveste cu pumnul pe prietenul sau de ii sarira capacele spunand: "Acum inteleg de ce ai porecla asta." Privindu-l cu furie ca si cum bruneta era proprietatea lui. Miroku ramase cu gura cascata cand InuYasha intoarce capul si se uita tinta in ochii lui Kagome si invers. Perversul pricepu ceva incepe a gandi logic.

Miroku p.o.v

Mai mai, ce avem noi aici? Cred ca aici este ceva ce eu nu stiu. se pare ca Sango avea dreptate, intre InuYasha si Kagome exista ceva. Stai o secunda, cinei-i Sango? Aaa gata stiu e fata aceea obsedata de cumparaturi. Cred ca ar trebui sa fac ceva in privinta acestora doi. Dar, oare ce? Ma rog o voi intreba pe bruneta ce sa facem. Si poate ca ar trebui sa-mi incerc si eu norocul la ea. Nu stica niciodata. Acum sa vedem ce facem pentru ei si apoi pentru mine, cu un ranjet marsav.
Acesta visand cu ochii deschisi, Kagome si InuYasha se uita cu o fata de genul"CE naiba mai viseaza si asta oare, nu ne vede? Ora trecu. InuYasha isi lua la revedere de la cei doi prieteni ai sai si pleca sa-si scrie si el lectia.

Accidental dadu peste Kikyo.
-Salut InuYasha! spune ea incercand sa para cant mai seducatoare.
-Buna Klikyo sau ceva de genul...nu baga in seama si se grabi sa scrie lectia.
-Imi stie si numele,aaa. Ma rog nu e asta dar tot asa dulce suna! topinduse pe picioare ca un om de zapada in luna iuie. Acesta o vazut pe Kagome pe scari si o loveste cu poseta in cap. Aceasta nervoasa ii pune piedica si cade chiar tocilarul scolii, Sai. Rusinata o ameninta pe Kagome ca o face praf dupa ore.Aceasta o priveste cu dispret spunadu-si in minte" Da sigur asa si cum ai zis saptamana trecuta cand ti-am turnat frisca de ziua li Ayame in poseta", observand ca umbla stramb pe tocuri. Orele trecu, Kikyo nu spune nimic tot restul orelor, Insa era foarte gelosa ca InuYasha este atrasa de ea si ura ii devine tot mai mare pt eroina noasta. CEi doi asa zisi porumbei,porecliti de Ayame, isi petrec fiecare ora vorbind despre tot felul de nimicuri adolescentive. Totul parca pentru ei parca era o poveste care nu mai lau sfarsit. Nici nu aveai ce sa le faci. In fiecare pauza cei 5 ies in curtea scolii si incep a palavragi de cine stie mai ce. InuYasha si Kagome se multumeau doar privindu-se unul pe celalat fara a recunoasta ca se iubesc. Fiecare avusese povesti dramatice in ultima relatie ceea ce ii facea sa-si declare cu greu iubirea unul fata de celalalt. Cei 3 pun planuri la cale de ai apropia pe cei 2 si mai tare, insa fara succes cand erau apropiati pute sa cada si o nava extraterestra tot nu le pasa. Orele din acea zii se sfarsira. KiKyo hotari de asi pune in aplicare planul.. Aceasta o lua inainte cu 2 dintre "papusile ei", Keyko si Hanabi.
La poarta scolii Kagome este asteptata de de cele 3 pitipoance gata sa o faca praf. Kikyo se napusti asupra lui Kagome dandu-i cea mai zdavana palma pe care o luase pe langa asta primi cel mai puternic toc in cap de la Hanabi. Vanata Kagome se infurie si ii da un pumn lui Kikyo de ajunge in perete , iar pe cle 2 le prinde si se izbeste cap in cap de au lesinat. Kagome avea ochii rosii de furie incat o prinse pe kiKyo de par de ii smulse cam o mana de par. Drept ce era era si foarte des deci nu prea o afectase. Speriata acesta se da tot mai in spate spunand" Gata , gata a fost doar o joaca nu te pripi. Si mai nervoasa bruneta o ia de brat si o azvarle de un morman de nisip din zona. Kagome nu mai avea mult si exploda se furie alaturata cu o forta nemarginita. Cand sa-i dea lovitura finala...Bang nu mai este...O viata cu nabadai! 947835

Generic:
[flash(425,350)]



Pff ce ma doare spatele. da sper sa va placa nu cred ca este mai lung ca data trecuta...


O viata cu nabadai! Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.


Ultima editare efectuata de catre LuckNess♥ in Sam 24 Sept 2011, 16:25, editata de 2 ori
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
O viata cu nabadai! Asss10O viata cu nabadai! J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Joi 22 Sept 2011, 20:22

Ce Dumnezeu e asta?

Deci eu nu glumesc cand zic ca mananc descriere pe paine sa stii... :-w

Of, of, ce ma fac eu cu tine?

Incearca sa faci fraze mai lungi care sa se lege intre ele si sa aiba un sens unitar...

Incearca sa scurtezi dialogul...

Deci te alerg, te fac piftie, iti fac ce vrei tu... :)))

Astept cu nerabdare nextul...

Spor la scris si multe idei...

Te-am pupacit dulce... :)))

choco^^ in love


O viata cu nabadai! Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Joi 22 Sept 2011, 22:23

Ma mamiii aveam niste draci pe una din clasa...de mi`a venit ideea asta dar nu din cuaza baietilor..deoarece is ssingura...sau mai bn it`s complicated..citez faizbubu`=))))


O viata cu nabadai! Giphy
I know that heroes come in many forms and shapes,
but yours is my favourite.
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Vin 23 Sept 2011, 23:29

Buna Verii.. in love
Deci nextul mi se pare ok dap !
Cu mici greseli cum a spus choco happy2
Si mai nou stiai ca se mananca descriere pe paine ?? lough
Deci vreau sa iti spun ca eu una astept nextul happy2
Te-am pupat Verii kiss
Bye hi!


O viata cu nabadai! NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19Sam 24 Sept 2011, 13:59

Sisulyci adorr capitholul superb n-am cuv :))))
descrierea aia sa vezi cand vin la ea se descriie singura lough
glm mai ai putin de lucrat la descriere si dialog in reste e ok kiss

Madishor de pupaceste :))


O viata cu nabadai! Frtitlua

Nu vreau sa ajung la capatul vietii
si sa descopar ca am traversat-o doar.
Vreau sa-i cunosc profunzimea.
Sus In jos
Continut sponsorizat




O viata cu nabadai! Empty
MesajSubiect: Re: O viata cu nabadai!   O viata cu nabadai! I_icon19

Sus In jos
 

O viata cu nabadai!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-