Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 20:03

Plang si eu cu voi ca ne aduce rezultatele tot la mate si sigur am un 2 cat mine de mare! lough Nu ca mi-ar pasa. good A da next!
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 20:06

Doamne iarta-ma pe mine si sa nu nea dea test maine :))) lough lough lough
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Dum 09 Oct 2011, 20:08

Bine gata deja facem SPAM. spam
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Oct 2011, 18:07

Am adus nextul aper sa va placa !!!!!

Cap.II Distractie mare frate!
Se pare ca Ino, Karin,Tenten,Sakura,Hinata s-au obijnuit cu atmosfera asa ca s-au suit si ele pe mese si dai si danseaza s-au dezbracat si au ramas toate inclusiv si romancele care dansau pe mese doar in bikini si sutien fiecare i-a ce poate si toarna cu alcool pe ele, picand sropi de vin, sampanie,bere wysky si tot ce se putea printre sanii lor imensii si "dulci" si aum curgea pe corpul lor bine lucrat fierbinte si foarte excitant. Toti se uitau la ele cala felul paspe deja si baietii incepusera sa se imbete s-au luat de gat si cantau:cand e frate langa frate andy de ady se da lumea la o parte ady de ady cand e unu singurel se i-a lumea de el.Jiraya deja era in al noualea cer pentru ca avea pe langa el numai piti dotate cu balcoane si un fund mare de iti venea sa sari pe ele.Lee si Guy cantau si ei tocmai invasasera o melodie:bautura bautura si manele si femei de sapte stele.Kakashi era cu cartea lui perversa,Kiba era deja cu o gacica se auzeau urletele ei de la o posta,Neji s-a dat pe baieti,se jiujiulea cu Mircea Solacanu.
Naruto:uitel pe manelistul ala
Sasuke:care:
Naruto:ala cu nume de salam
Salam:Lume sunteti gata, iauite ce pipite frumoase si dotate avem aici hai cu maneaua.Toti cu tequila in mana si alte bauturi au inceput sa zbiere pe acolo si cantau dupa Salam.Salam ta reghedon ta Salan ta zile zile zile toti deja inebunisera a erau pahare sparte sticle peste tot tori erau manga mai rau ca la un concert de la Tokio Hotel au devastat tot, fiecare se jiu jiulea cu cine apuca altii erau in calduri unii vomitau altii radeau ca spartii, au fost mii si mii de cantece care i-au distrat pe cei de fata.Iauite si unele dintre ele
bautura bautura si manele si femei de sapte stele bautura bautura si gagici nu as mai pleca de aici.
Sasuke:Buzele tale put a picioare cand le sarut ma topesc pe picioara,mi-ai pus in suflet doar cu un zambet o scarba mare si vomitatoare
Neji:DE ce ma minti de ce ma minti stiu ca ma vrei pentru nopti fierbinti fofoloanca ta doar pe mine ma vrea,de ce ma minti de ce ma minti stiu ca iti place cum te "alint" funduletul tau doar pe mine ma vrea
Ooooooooooooooooo bautura
Iar te beau fara masura
Iar beau , iar inebunesc
Of, Of iar ma pilesc
Hinata:Zile Saku bem si bem si iara bem iauziiiiii
Naruto:Dik ma la ala cu chelie parca-i basescu
multimea:Ieeeeeeeeee Puya

-Haideti toata lumea sus pe bar sus pe bar sa vad la toate tatele cum sar cum sar
Crudu:Si visul meu nu are limite nu, imi place sa o fac unde gasesc locuri libere
Deja fetele noastre au inceput sa se incalzeasca deabinelea si si-au dat si sutienul jos ramanand cu sanii lor "deliciosi: pe afara.Dar romancele sunt mai tari si fac si umpic de striptus tana na na tana na na na na.Dupa cateva minute vine si Crudutza numai asa ca nu a mai aparut pe copertile tabloidelor si sa o vada si pe ea paparatzzi, cand s-a dezbracat ea toti si-au indreptat privirile asupra ei
Baietii: Bai se dezbraca Crudu repede paparatele foto, camere video, telefoanele prezervativele.
Shino sparge ghiata cand incepe sa cante I'm too sexy for my love, too sexy for my love, Love's going to leave me,pentru o secunda a fost un moment de reculegere cand la-u auzit pe Shino cantand, dupa care cu tipete si injutraturi.
A doua zi toti au dormit pe unde au apucat, trezindu-se cu dureri de cap ingrozitoare ne mai stiind ce au facut aseara, iar locul unde a avut loc petrecerea era complet devastat, cu prezervative pe jos, harti sticle si pahare sparte, voma cateva picaturi de sange era mai rau decat un santier, mai erau si cativa oameni care adormisera acolo fiecare cum putuse.Sakura pentru a se mai linisti s-a dus pe punte poate isi mai aminteste ceva desi s-a vazut toata goala si nu isi aminteste deloc,iata ca vine si Sasuke nici el nu mai isi amintea nimic a intrebato pe Sakura dar nici ea nimic, isi i-au niste sucuri, si incepeu sa se sarute acolo iar o tiganca venea si vroia sa-i fure inelul lui Sakura de pe mana.
Sakura:ce faci fa?
Tiganca:stai mo ca nuh vroiam sa te fur
Saku:Da ce? doar sa mi-l iei fara sa imi spui nu?
Tiganca:nu mo vroia cineva sa til i-a si eu il protejam.Da cine asta cu freza de Jastin Biberon si corm deparca e Brus lee mancaral mama omida.Sasuke se sperie si se ridica gandindu-se ca daca se mai apropie de el fuge,Tiganca isi pune mana pe sani se joaca cu ei si cu o privire perversa se intreapta spre el
-Nu iti place ce vezi, sunt 90-60-90.mancatear mama de bunaciune vino incoa Jackie Chan. iti plac buzele astea mari ca Bianca Draguseanu.Tiganca "mangaidusi:buzele cu limba si zambind cu dintii ei din aur si argint si cu sanii lasati pana la buric si pe fata avea o alunita foarte paroasa.
-Duten... decat sa stau langa tine mai bine ma arunc in mare.
-hou mancatasi, parca ai fi un lufaciarul dala.Toti ramn cu gura cascata cand vad...

Nu mia iesit cum imi doream dar sper sa va amuzati cat de cat







Ultima editare efectuata de catre Miyuki in Lun 10 Oct 2011, 19:16, editata de 1 ori
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Oct 2011, 18:47

Ti-a iesit =))))) omg. De ce ma minti, de ce ma minti =))); manele si bauturi, Salam pe acolo =)))) party mai. lough friends pe sub masa se aterizeaza si nebunia e in picioare lough
Next si mersi ca mi-ai zis dance1
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Oct 2011, 19:17

lough )))))))))
Aoleu maica lough )))))))
Ma omori tu pe mine lough ))))
Buzele tale, put a picioare lough ))))))
Doamne fereste.... Ma omori lough )))))
Mai posteaza ca e tare happy
Te pup kiss Zbye hi!

Si mersi ca mai anuntat a hug
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Oct 2011, 19:27

Partyyyyyyyyy!! Bumtzy-Bumtzy!!=))))) Mai pune ca te mananc daca ma...Ma insipiri la perversitatii, Mii!!=)))) Nebunoo vreau sa vad toatateel glumele cum vin, cum vin....ca bautura si manelele si fetitzele de 100 stele!!! Ca Mii a mea!!!!>:)

PS: Mii e nouta ta porecla, pot sa`ti zic asa..SPer sa`ti placa!!:)))
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Lun 10 Oct 2011, 20:32

Cum nu ti-a iesi?!
Aoloooo ma omori! lough lough lough lough
"Buzele tale put a picioare" lough lough lough lough lough
OMFG! Ce tare esti! nr1
Shino canta! O_O lough lough lough lough lough Vai deja ma dor urechile si capul! lough lough lough lough ) ) ) ) ) ) )
Adu next ca mor aici!
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Oct 2011, 20:38

Dragi mei am adus nextu,sper sa merite pentru ca am dat cu capul de calorifer sa imi vina ideea asta. Glumeam lough lough
Cap.III
Sasuke si Sakura sunt uimiti cad o vad pe Hinata cu tequila in mana si beata crita si cantand:pusca si cureua lata uite o fata infierbantata vreau si ei pe cineva sa ma tavaleasca cum o vrea...Ducandu-se spre Sasuke il i-a de gat si zice:
-hei papusa nu ai vrea sa profiti de o bunaciune ca mine,mancatiasi gurita aia dulce si muschi tai de Brus Lee
-lasa-l,fata de maimuta paroasa
-Ho mo ce te dai la papsa mea cu frumnos ca catalin botezatu,si corp/ul ca un mlendG(adica modelG).Il vad pe Shino trecand pe aclo cu niste fete suoer bune
deci pisytu chiar pti controla gandacii
da chiar pot face si bvani din ei
Nu durea\a mult si il vad pe naruto cun un baiat iar din mana ii cade un pliant.Sakura il i-a de pe jos si incepe sa planga
sasuke pe Naruto drebuie sa il ducem la un control este grav
de ce ?
I-am gasit niste pliante pentru facultate.Iata ca apare si Neki cu Mircea Solacanu luandu-se de funt unu pe altul si sarutandu-se,iatal si pe perversul jyraia cu cinci fete de bvrat
-ursuletsi ,cat de mare e averea ta
-cat a unui model si designr dar eu mor imediat si nu am cui sa ii las averea
sasuke:ce mama naibi se intampla
poate e simdromul vacii nebune.Iata ca vin si...

Scuze dar nu mai imi mere tatura si am o groaza de greseli
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Mar 11 Oct 2011, 21:19

Iar mai spart!!!=)))))))))) Pusca si cureaua lata ce barbat am fost odata!!=)))))
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Oct 2011, 22:43

Cap.IV Cu totii au luato rasna

Isi face aparitia Akatsuki cu toata trupa,mai ales konan jmpracata intr-un costum de baie care ii ieseau toate formele apetisante la iveala.
-vi-oi ce cautati aici?
-pai am venit in sat si am vazut ca scria pe un afis plecati in vacanta,in tara jmechrilor si bunaciunilor
Cei 9 se despartfircare intr-o parte,Zetzu se duce la piscina unde le vede pe Karin si ino in bratele unui bosorog se duce la ele la care mosu'speriat
-Doamne a venit moartea sa ma i-a,sa fii banda
-stai ma mumio ca is si eu om n-ai mila.Sa trecem la Tobi unde sracul se perduse si nici limba nu o stia,vine un roman sj ii zice
-ce ciudat esti ma
stiu ca sunt bestial.Iata ca intr-un bar o gaseste pe Tsunade jucand lajocuri de noro si band alcool ca sparta,cand sa dus la ea avea ochii ciudati si bulbucati pe deasupra mai vorbea si ca o nebuna
Tsunade decand joci prostia asta

lasa-ma de veo trei zile in contnu,ooo da o sa castig o sa castig ha ha ha
Mai incolo ii edem pe Konan si Pain pipaindu-se si sarutandu-se in truna la un momendat pe langa ei trece o gagica beton cu niste forme de mureai,la care Pein se cam holba la ea sau mai bine zis la fundul ei,Konan ii da o palma si ii zice
ba pig pai ce faci ma inseli asa pe fata
-Adevarul e ca mai bine o romanca decat tu aia ii mai buna si pleaca spre ea.Pe bord atmosfera se incinge ii vedem pe Kisame si pe Itachi cantad "ce bine e sa fi un peste pe el lumea il iubeste..." Dintr-o data se aude cum urla niste copii era o fetitacare se cera cu Sasori
-Dami si mie dami si mie
-e jucaria mea ciudat cu graunde in cap
-ce aveti mai-Hidan nu mida jucalia zi sa mio dea
-ce mama naibi mai are si asta
de ce vorbesti asa urat cati ani ai
9 dar sunt mai iteligenta decat voi maimutelor.Shino sparge ghiata cand il vad toti candand 'da din buci da da din buci fate muci fate fate muci
Sauke:ce ai ma ai baut clorofila
Shino:nu fratili meu,am bau de m-am spart,cate un pic pic pic cate un pic pic pic...
Sasuke:daca se mai poarta cineva ciudat maine plecam
tiganca:ho mo pa da cum sa pleci mancatasi pai o sa mai pot sta eu fara Arnold Zvaitarmuschi de romania,nu plea mancatasi,vrei sa pleci de langa mine ie ti ti ce bucata pierzi...

Nextul vine mine cred sper ca va placut!!!!!!!!!




Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Vin 14 Oct 2011, 23:01

HAi c`am dat`o`n biscuti deja. Prea de tot...AM plesnit[ca de obicei]..NExt "urjent"!!
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 18:32

Cap.V Sasuke a dato in bara

Dintr-o data se face galgie cand se uita Sasuke cine e apare presedinta Romaniei Andreea Tonciu,oameni o aplaudau si se prefaceau fericiti chiar daca nu stia ea prea multa romana.
-Draghi mei am pus o noua regla, se poarta nasuri de 15 cm. prostitutia este legala din acest moment si toti oameni vor trebui sa aiba 30 de kg,aplaudati la mine.Iar Andreea trece pe langa locatari de parca ar fi pe covorul rosu
Sasuke:cine mama naibi mai e si asta cu nasul cat un .... [ Edit Bella: nu se folosesc astfel de cuvinte pe forum]?
Se anunata ca se va da o petrecere cu mancare si muzica populara,iar Sasuke,Sakura,Naruto,Neji si ceilalti se vor duce si ei pentru a se distra.
Sasuke:ia ia stai stop cadru,pai cum adica Miyuki iti bati joc de mine pe Naruto il faci destept pe Neki (iertati-ma nu stiu ce vorbesc),pe Shino il faci manelist ce o sa mai pui sa ma insor cu o vaca
Miyuki:taci sau pun un porc mistret in locul Sakurei
Asa unde ramasesem,seara se duc la petrecere si baga la mancare si bautura ca spartii,si o surpriza minunata Shino va canta muzica populara si dasand incepe.
Shino:buna seara la toti fratiorii mei,maestre dai play..."Cand eram tanar eram boala fofolancelor, eu pe toate le dezvirginam numai in fun teu...nana (sper ca vati prins).Dupa ce canta urmeaza Neji cantand " Lunca-i lunca, iarba-i verde, Ce-am iubit nu se mai vede Ce-a fost verde s-a uscat, Ce-am iubit s-a spulberat."no acu sa vad haiditi cu tosi mai.Se ridica Konan si zice"o scol la toata lumea"se face umpic de liniste apoi toti zbiara si urla.
Pain:pai ce faci ma inseli in halul asta
Konan:si tu ai facuto cu fufa aia
Pain:da eu cu una tu o faci cu o suta
Konan:mai multa distractie pentru mine.
Sasuke band ca porcul vede o vaca adusa de un taran si cofudando cu o gacica
Sasuke:o nu !!!
Miyuki:ba da.Sasuke se duce la vaca si o saruta frantuzeste dar vaca nici ca-i displacea,ba din contra statea sa o sarute se pare ca si vacile sunt atrase de Sasuke.
Sasuke:imi dau demisia!!!!!!
Tobi: Tobi fericit tobi place Romania,Tobi na mai vazut asa tate
Kisame:Frumoasa e viata Doamne i-a fratica de ci,mancatasi gurita de lopatar
Itachi: ba da sa sti ca n-am observat niciodata da ai asa o fata de gropar de nai vazut dealea,se sperie si Naomi de tine.
Sasori: Papusele mititele i-a sa ne jucam cu ele,ce-o vrea barbie a mea lapte duce o cafia sa-i dam ce-o vrea.Intra in scena Naomi si ne bucura cu melodia"noapte albastra ga ga candt la fereastra ra ra.
Multimea:taci fa
Naomi:nu stiti ce e aia muzica bai gunoierilor,davar zbenga sa va i-a
Guy si Lee:We are the cheeky girls We are the cheeky girls You are the cheeky boys You are the cheeky boys
Naruto:a scapar o balena de la zoo cineva sa o prinda
Toti cei din Konoha se urca pe scena si canta"Shichi shici bam bam cel mai tare serial e Naruto demential".
A doua zi Sasuke se trezeste cu o durere de cap si o vede pe Sakura foarte suparata
Sasuke:ce ai patit?
Sakura ii da un pumn in cap si zice:nu pot sa cred ca te-ai sarutat cu vaca aia cine stie ce ai mai facut poate ai si...
Sasuke:ba nu nam facut nimic,cred, dar am confundanto cu tine....upssss
Sakura:ce ai zis aurolac imputit?
Sasuke:nimic.... scuze,vroiam sa zic ca la fata semana.... adica, of taci hanticapat pervers.
Sakura:eu am plecat sa ma anunti cand teai calmat
Adevarul e ca nu-mi aduc aminte ce am facut aseara doar ca cineva gemea de placere si semana cu o.... o vai nu cred sprec ca nu....Si dintr-o data vine un taran la Sasuke acasa
George:pai ce ai facut ma mi-ai violat vaca si fara proctectie ca mi-ai lasat-o si bortoasa
Sasuke:nu eu.... o voi
Gheorge:daca nu imi dau 500 euro ii zic politiei ca mi-ai violat vaca sa mi dai intr-o saptamana
Sasuke:da cum sa fac eu rost de 500 euro intr-o saptamana
Gheorge:nu stiu nu imi pasa nu vreau sa imi sufere vaca din cauza ta....Sasuke se duce disperat la Naruto si ii cere ajutorul iar acesta gaseste solutia....

Sper sa radeti copios,Miyuki va pwpa:*Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 208323*Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 208323*:*
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Oct 2011, 19:48

Vai mor!!!!!!! Sasuke violeaza vaci! Guy si Lee canta! Shino canta si danseaza! Moooooooorrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!! lough Ma dor falcile! Draga mea m-ai spart! Adu next repede!
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 01:16

Cele mai tarei replici:

1`"Sasuke:ia ia stai stop cadru,pai cum adica Miyuki iti bati joc de mine pe Naruto il faci destept pe Neki (iertati-ma nu stiu ce vorbesc),pe Shino il faci manelist ce o sa mai pui sa ma insor cu o vaca?"
2`..."Cand eram tanar eram boala fofolancelor, eu pe toate le dezvirginam numai in fun teu...nana (sper ca vati prins).Dupa ce canta urmeaza Neji cantand " Lunca-i lunca, iarba-i verde, Ce-am iubit nu se mai vede Ce-a fost verde s-a uscat, Ce-am iubit s-a spulberat."

3`Miyuki:ba da.Sasuke se duce la vaca si o saruta frantuzeste dar vaca nici ca-i displacea,ba din contra statea sa o sarute se pare ca si vacile sunt atrase de Sasuke.
4`Sasuke:imi dau demisia!!!!!! Sas'ke te rup daca iti dai demisia!!=)))'

5`Itachi: ba da sa sti ca n-am observat niciodata da ai asa o fata de gropar de nai vazut dealea,se sperie si Naomi de tine.
DEci faza asta cu Itachi m`a spart..gropra auzi la el!:)))

6`George:pai ce ai facut ma mi-ai violat vaca si fara proctectie ca mi-ai lasat-o si bortoasa
7`....Sasuke se duce disperat la Naruto si ii cere ajutorul iar acesta gaseste solutia....
Da inteligent s`a mai facut scumpetea asta de Naruto! =)))))))))

Sa mori nu alta!!! Itachi: Gropar!!:)))))
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 73
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 01:40

deci a fost prea tare lough am ras de mam spart si nu glumesc lough astept next si bravo a fost bestial de amuzant lough
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 11:17

Cap.VI

Sasuke disperat ca nu mai stie cum sa faca bani pentru a plati pentru prostia care a facuto, se duce la Naruto sa ii ceara ajutorul iar acesta il duce la un mafiot numit Kuso(inseamna balega in japoneza) care avea numai aur pe el si se ocupa cu pristitutia,Naruto le face cunostiinta si ii explica lui Sasuke despre ce e vorba,adica sa se prostitueze,prima data Sas'ke nu a vrut dar cand a auzit de femei nu a mai stat pe ganduri.Kuso ii da cu palma peste cur,si este destul de multumit.
Kuso:yo men,fac bani cu tine bunaciuneo
Sasuke:Naruto in ce mai bagat,aurolac imputit
Naruto:ar trebui sa imi multumesti altfel ce te faceai, te insurai cu vaca mai bine asa
Sas'ke:imi urasc viata.Care este clienta.Kuso ii da nr. camerei unde sa se duca si domnul nostru isi face treaba.Cand ajunge la camera el sperand sa fie o bunaciune ca in filme da peste o femeie grasa de 5 tone care manaca ca vita(ma scuzati) ragaia in truna si mai dadea si gaze somnifere.
Sasuke:WTF trebuie sa fac cu asta.Parca ii un hipopotam nu o femeie
Femeia:oooo ce ai print a venit la usa mea parca esti Jean Clone Vandam de romania,deabi astept sunt fierbinte.
Sas'ke:Daca se urca elefantul asta pe mine ma omoara.Adio la cei care ma iubiti.
Femeie:Um Um.... ce bine e...nu mi-a mai facut nimeni un masaj ca asta
Sasuke:Hai si piciorul celalalt... vai ce pute parca e Naruto in zilele lui bune.Sasuke isi termina treaba si se duce la Kuso sa ii mai dea cliente.In cealalta parte a vaporului....
Se pare ca Deidara si-a gasit prietene pe Sanziana, Tonciu,si Cruduta el au format un grup numit blondele mileniului, plimbandu-se si discutand ca intre fete.
Deidara:fata fi atenta la sanii mei nu's destul de mari
Sanziana:fata fata fa-o si tu mai des...
Cruduta:fata fata fi atenta ce tip misto du-l in pusca
Deidara:unde unde?,vai da muschi are,mmmmmm ce armasar ma excita
Sanziana:fata imi face cu ochii
Deidara:mie imi face cu ochiul fata,ce sa vada la tine fata aia de chuckie
Gruduta:taceti fata nu vedeti e mort dupa mine ce sa vada la voi,tu nai sani Sanzi are sanii lasati si niste sunci deparca acum a nascut.Barbatu de care vorbesc se indreapta spre ele crezand ca o so aleaga pe una dar ce sa vezi era un barbat in spatele lor deaia se uita asa se duce in i-a de cot si pleaca in preuna.
Deidara:eu vam zis ca nu se uita la noi,fofolancelor.
Il vedem pe Shino cu o bluza foarte larga de si pantaloni la fel plin de bratari si inele de aur cu o atitudine jmechera,se pare ca s-a dat pe rep 'am zis o data pa luna sa te distrezi cu Shino luna,no sa-ti ajunga o saptamana,o sa fie ca o jungla"
-yo yo men Puya"sus pe bar sus pe bar"
Sasuke se duce la Kuso sa ii mai dea niste clienti:
Sasuke:yo frate,nu miai zis ce fel de femei o sa am
Kuso:o sa fie din ce in ce mai bine armasarule.
Sas'ke se duce la camera unde i-a zis sa se duce si da peste...Mircea Solcanu,care era gol pusca
Mircea:mmmmmmm vai ce bunaciune o la naiba in puii mei sunt fierbine.....mmmm fama sa ma simt femeie heimiiiiii helooooooooo.Ne vom juca de-a hoti si bandisti tu esti hotul hai
Sasuke:oo frate trebuie sa fus.
Mircea:unde te duci mai neastamparatule dandui cu palma la fund,pentru ca ai fost rau te voi pedepsi vino aici,il i-a de mana si il pune rezemat de peretele cu mainile sus pipaindul si pupoandul apoi incepe actiunea.
Sasuke:te rog fi bland,iauuuuuu.....

Va urma...
Sus In jos
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 12:18

lough lough lough lough lough lough lough lough
Te rog fi bland, iauuuuuu..... lough lough lough lough lough =) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )
Vai mor!!!!!!!!! Esti cea mai tare neesa!!!!!!!!!!!!!! nr1 nr1 nr1
Sasuke cu Mircea Solcanu! lough lough lough lough lough
M-ai spart! Adu next repede!

PS: SA MA ANUNTI!
Sus In jos
Haruka Kanata
Academy Student
Academy Student
Haruka Kanata

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In lumea Anime
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 12
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : multe si distractive
Stare de spirit Stare de spirit : happy............si in stare de orice ^.^

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 12:43

toate sunt misto, n-am putut de ras la ele happy2
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 73
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Oct 2011, 13:06

deci a fost mai beton decat betonul lough
lough lough lough Te rog fi bland, iauuuuuu..... lough lough lough
prea grozav lough amuzant lough etc lough
astept next good job
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Vin 28 Oct 2011, 01:40

Vai da mai dureaza mult! ??Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 385627

Doamne te mananc daca nu`mi zici si mie pe mess..:))

Sa vezi numa ce`ti fac!:)))

Hai hai!!
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Uchiha Ayumi
Academy Student
Academy Student
Uchiha Ayumi

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prin zona
Nr. mesaje Nr. mesaje : 46
Puncte : 45
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : Se putea si mai bine...

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Sam 29 Oct 2011, 10:02

Neesa unde-i nextul? hmm...?! Vrei sa murim toti aici?!!!! Repede k vin acasa peste tine! Si nu mi-e greu ca suntem vecine! Next! please
Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 14:29

:)) Awww ce tare poate sa fie:)) a hug
cica mircea solcanu`:)) lough
Vaii te astept sa vii cu next`u repedee:x :o3 please
Te pup dulcee kiss !!!
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Mar 10 Ian 2012, 02:11

NEXT CA TE TARNUI ! :))) AR FI TARE SA VINA SAKURA SA O FACA CU SASUKE :)))
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19Vin 16 Mar 2012, 20:47

Ce dor mia fost de voi !!!!! mi-a fost stricat calculatorul dar acum e bine

CapVII
Sasuke.
Valeu ce mi-a dato ala acum ma doare fundul mai rau decat sora simonei senzua dupa ce sia facut operatie pentru marire.Deabi astept sa ma pun undeva sa ma relaxez.
-Sasukeeee zbiara naruto in gura mare
-ce vrei ba fata de soparla
hai sa mergem la femei
-in fine mie imi convine

-copil facut la manivela asta e un local cu plin de barbati...si i-a stai ala ii neji imbracat asa de sumar
-pai n-am citit mult cand am vazut cuvantul striptis te-am si chemat
pai tu inafara de cuvantul asta nu cred mai sti altceva sa citesti
-hai ba lasa ca ne distram si noi cumva
Neji.ce faci puiut, nu vrei sa te joci cu papusa barbi
Sasuke=daca vezi vreuna anunta-ma
Neji-vai da prostut esti vorbeam de tine dulceata
Sasuke{da nu sunt dulce sunt acru vezi,Naruto hai so tulim ca astia ne violeaza pe aici
Naruto=mie miar place
A doua zi de dimineata Sasuke se duce la seful lui si ii da lista cu camerele clientilor lui
zis si facut intra in camer si surpriza ghiciti pe cune-l vede,pe Itachi.
Sasuke=Itachi mama ce te apuca si pe tine, stai umpic esti guy?
-ce cine eu nu eu am crezut ca... vine o femeie da o femeie
-da cum sa nu ma ca io is naruto.Cand in olo iese si Kisame din baie cu un prosop pe el si piemtenul in loc de microfon si canta=hai spune cine cine hai spune cine cine cine te ibeste mai mult decat mineeee, hei itachi esti gata pentru joaca?
-kisame si tu bai da rau ati ajuns
itachi0cine vorbea
Sasuke= i-a fiti atenti nu va spun numai cu conditia daca o sa va puneti in locul meu daca nu vedeti voi
Itachi=bine bine in fine cat de rau poate fi
-apropo or sa fie si femei
itachi=iachhhh Doamne sa nu fie si acele monstrozitati pe doua picioare.Zis si facut Itachi isi incepe treaba Sasuke ii da camerele unde trebuie s se duca,iar itachi se pune pe treaba cand intra intr-o camera o vede pe...
Sus In jos
Continut sponsorizat




Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Bancuri și glume :D-