Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 17:36

Scumpo, acum ti-am citit toate povestioarele!>:d< Nu ma-am lasat pana nu le-am citit pe toate! dance2 Sunt prea funny! rusinos Mori pur si simplu de ras! friends lough
Adica ce om normal si-ar numi >>****<< "Moromete"? lough
La faza asta nu m-am putut nici acum opri din ras! lough lough lough
Abia astept sa le vad urmatoare "emisiune" si sa aflu daca Cruduta a rezolvat treaba cu urangutanul. xD lough
Te-am pupacit! kiss
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 20:05

Cap. XVIII

Hentai For everyone- editie speciala de paste
Sasuke: Buna Domanelor si Domnilor, imi pare rau ca emisiunea de ieri s-a terminat asa de repede, dar eu si Naruto am avut treaba cu Daniela Crudu. Ha!!!! vezi Crudutzo ca oameni sunt mai buni la pat decat maimutele!!
Naruto: Da bah, da o fost naspa ca so luat curentul.
Sasuke: pai si ? a fost mai interesant asa.
Naruto: da nu tu erai ala care tinea lumanarea.
Sasuke: in fine, sa incepem emisiunea. Apropo, bah tu sti ce balcoane are asta, zici ca sunt unflate cu pompa.Desi era ceva care ma tot intepa in fund.
Naruto: ala eram eu, ma saturasem sa tin lumanarea asa ca m-am bagat langa voi.
Sasuke: bah ipotetule adica tu erai ala care ma tot intepa? mancatear bolile si ungurii. Azi eu si Naruto va vom gati o prajitura de paste aici in bucataria noastra de la Hentai for everyone, sa incepem. Naruto sparge niste oua.
Naruto: da de ce eu?
Sasuke: ca eu sunt ocupat.
Naruto ia un ciocan si ii da la Sasuke in oua.
Sasuke: Auuuu!! ba tembelule de ce mi-ai dat in oua? pai nu ai zis tu sa sparg niste oua, de ce sa le sparg pe ale mele?
Sasuke: valeuuu!! lasa, uite ia carnea asta si puneo pe fund. Ce faci Naruto?
Naruto: pai nu ai zis tu sa pun carnea pe fund?
Sasuke: nu fundul tau bah analfabetule, lasa tu stai si te uiti la mine. Bag mana in foc ca imi va iesi aceasta prajitura. Arsss!!!!!! Naruto cap de snital, bah meditriocule, de ce mi-ai bagat mana in foc.
Naruto: pai nu ai zis tu ca iti bagi mana in foc ca iti iasa prajitura.
Sasuke: bah eu vorbeam la figurat.
Naruto: aaaaa acum iti bagi figura in foc.
Sasuke: scuzatil pe alnalfabetul asta la cam luat valul
Naruto: ce? a dat valul peste noi?
Sasuke: taci naibi din gura si uitate la mine. Uitati aceasta prajitura este aprope gata.
Naruto: mama este absolut, incredibil, uimitor, fascinant, bai arata zici ca a vomitat un caine pe ea din partea dorsala.
Sasuke: taci mah, nu vezi arat absolut uimitor.
Naruto: este atat de dezgustatoare si urata ca si tine.
Sasuke: atunci zi tu mah ce mancare sa facem?
Naruto: nush mah, da si moromete al tau este mai amuzant. Pai si cum numesti prajitura? diareeacutocerebrala, daca manac din prajitura ta fi sigur ca stai vreo cinci ore la veceu, daca aveti probleme cu indigestia folositi prajitura lui Sasuke, ar fi buna.
Sasuke: bine mah, atuci sa facem niste limonada, adu niste lamai.
Naruto: lamaie si lamaioara Sasuke arata ca o cioara, are ochii ca rahatuuul, in gura nici nu s-a spalat miroasa acolo ca un rahat maiiii, de cand sunt tanar fecior n-am vazut asa un poorc, nici sa spele nu stie si pute aici ca la orastiee.
Sasuke: pusca si cureaula lata de cretin esti cate odataa, asa un alnafabet nu am mai vazuut decand mumo mo facuut mai... foaie verde sio lamaie Naruto mai sti cand cerseai dupa o paine? esti asa un dobitoc ca tine n-am vazut deloooc
Naruto: ia o lamaie bah cretine, ca daca ma disperi s-ar putea sa te arunc pe punte.
Sasuke: bah Naruto esti un cretin, da-mi lamaie ca te sparg. Uitati o limonada rece si buna
Naruto: zici ca ai facut pipi in ea.
Sasuke: da cum o vroiai sa fie rosie?
Naruto: daca o vroiam rosie o chemam pe Sakura, oricum am auzit ca e pe stop, ba sa sti ca mai intrebuie tampoane
Sasuke: da tie nu are cum sa iti vina.
naruto: pai nu , da tu sti ce bine se simnte, incearca si tu. Pana atunci luam publicitate
Sasuke: nu tu aici publicitate, eu zic publicitate, publicitate!

Publicitate: Barbatul tau nu mai poate sa o faca de mult, iti este dor sa tipi de placere ca inainte? ei bine toate astea s-au terminat cu Sasuke baiat de baiat, fi antenta suna la nr 07554488777, si o sa urli de placere ca Sasuke multe nu cere. Sunati si veti vedea, nu mai cu Sasuke va veti distrati.

Sasuke: bah Naruto esti nebun, chiar ai avut dreptate tampoanele astea chiar sunt bune de ceva, ma simnt supeeer bine!!!!!
Naruto: ai vazut, si poti sa faci si pipi ca absoarbe.
Sasuke:stiu mah ca am incercat, chiar sunt super. Pai azi o so avem invitata pe tiganca cea excitata
Omida: mo da ci ma bucure sa fiu aci da pasti cu voi, mai ales de bruce lee ca Sasuke
Sasuke: de ce ai venit aici?
Omida: ete pantru tine mo, sa iti zic ca te iubesc ca ochii dan cap mancatasi pe moromete al tau
Sasuke: orice pana la moromete
Omida: da ia vino mo acilisea sa te ia umpica mama Omida, sa te straga la piept
Mama Omid il ia pe Sasuke si il pune intre tate
Omida: iti place mo, iaca vez ca iti place nu te mai dezlipesti
Sasuke: nu e asta, este o duhoare aici de imi vine sa lesin
Omida: gata ca te inveti!
Sasuke: un doctor, pute asta mai rau ca parturile lu' Naruto.
Naruto: Sas'ke ce cadou ii dai Sakurei de paste?
Sasuke: oho Naruto ii dau Sakurei ii dau da ce ii dau, ii dau, ii dau, ii dau la flori si bomboane de se rupe
Omida: eu de paste ma daruiesc tie!
Sasuke: nu mersi, nu vreau sa vad cum miroase mai jos de sanii.
Naruto: ei bine Sasuke ti-am adus o surpriza, o striparita buna de cazi pe jos.
Striparita blonda, ochii albastri forme 90 60 90, fund mare cat o lada de container, are meseria in sange.
Striparita: puiule vrei sa te distrezi. Ii zice lui Sasuke
Sasuke: da... mama ce buna e, mi s-au inmuiat picioarele, hai danseaza la mine in poala
Omida: Lasa mo ca dansez eu.
Sasuke: nuuuuu mil omori pe moromete nuuuu.
mama Omida ii danseaza foarte sexy imbrate la Sasuke doar cu lengerie intima.
Sasuke: OMG, s-a lasat moale, e clar iara a murit
Striparita: lasa ca ti-o intaresc eu.
Mama omida: dispari fa ca ma descurc si singura crezi ca nu am mai practicat.
Sasuke: cand? pe vremea lu' Ceasca.
Naruto: Doamnelor va rog sa plecati caci avem alt invitat
Sasuke: mersi Naruto, pe cine avem invitat?
Naruto: pe Crudutza. Ce faci Crudutzo? am auzit ca vi de la o pardita cu o gorila
Crudutza: da fata, da tu sti ce prost o face gorila? o fi ea mare da are "jucaria" atat de mica, mai mica ca a lu' Sas'ke
Sasuke: da ce va tot legati de moromete?
Naruto: pai si? nu este buna la pat
Crudutza: nu fata!! da sti ce? ma dau pe cimpazei am auzit ca sunt buni si aia
Naruto: da cu uraguntanul cum ramane?
Crudutza: e mi-am luat si eu unul, fata o facem in fiecare zi. Da te face sa zbieri de placere calumea nu asa.
Naruto: pai sa aduci unu si aici ca sugur Sasuke ar fi incantat.
Sasuke: deja am unu langa mine ce mai intrebe unu.
Vine un betivan cu sticla de bere in mana si striga:
- la multi ani doua 2012!!!!!!!!
Naruto: ce ai bre, ca e pastele deja
betivur: hai sa imi trag palme, ultima data cand m-am trezit din betie era craciunul
Naruto: dute bre de aicisea ca deja este finalul emisiunii, si Crudutza trebuie sa cante
betivul: hai sa mori tu!!! pai stau si eu aici sa vad cum canta fofoloanca asta
Naruto: iar noi ne vedem tot maine la 22:30. La revedere, Sasuke tu nu iti iei la revedere
Sasuke: nu ca trebe sa il trezesc pe moromete ca la omorat tiganca aia, unde este striparita poate mil repara ea.
Naruto: bine... hai Crudutzo cantane ceva. A da si paste fericit
Sasuke: sa pasti tu fericit nu noi.
Naruto: in fine, pasti fericite!!!!!
Crudutza: ascultati si va minunati. Am o locatie
De senzatie
Toata lumea stie
N-am nici o datorie
Sunt atenta,
Insistenta
Nu oricine
Se pune cu mine
Toata ziua
Buna ziua
Ma descurc,
Nu ma incurc
Vreau doar sa uit
Cu tine
Nu da bine,
Nu-mi convine
As vrea sa uit de tine.

Da, cand noaptea vine...

Refren:
Imi place atunci cand ma atingi
Vorbele tale dulci imi dau fiori
Stiu ca nu ma pot satura
Mai vreau, mai da-mi, arata-mi dragostea.
Imi place atunci cand ma alinti
Cu toate vrbele tale dulci si-o fina mangaiere
Nu ma pot satura
Mai vreau, mai da-mi, arata-mi dragostea.


Sunt isteata,
Ia si invata
Cand e dimineata
Am o noua fata
Sa ma crezi
Cand ma vezi
Ca iti spun te iubesc
Fara sa plutesc
Imi suna iarasi telefonul
Si-ai vrea sa stii
Dar nu era decat tonul
E mai bine
Pentru mine
Sa fiu asa
Asa cum imi convine.

Da, cand noaptea vine...
Refren:..
Da, cand noaptea vïne...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cam atat este editia pentru pasti, sper ca va placut, nu este char asa amuzant dar sper ca mia iesit cat de ca
t.

Paste fericit



Sus In jos
...::Vampire_of_nighT::..
Academy Student
Academy Student
...::Vampire_of_nighT::..

Sex : feminin Localizare Localizare : Peste mari si tari!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 29
Puncte : 37
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Denenez manga
Stare de spirit Stare de spirit : Perversa :)

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Dum 15 Apr 2012, 11:26

Prima!!!! Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 348112 Deci imi place la nebunie! Radeam p-aici ca drogata.
Valeu, saracu Sasuke!
Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835 Ramane fara oua! Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835 Si vad c-au dat-o pe muzica populara. Ehe, da cretini mai sunt! Imediat il aud pe Sas'ke ca se apuca sa zica poeziile lui Eminescu. Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835
Doamne, cea-am mai ras. Deci, hai mai repede cu urmatoarea emisiune! Te pwp! Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 208323 Bye! Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 127686
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Dum 15 Apr 2012, 18:52

Vaaaaaaaaaaiii!!! huh? Cat de tare! happy2
Deci mi-a placut la nebunie faza asta: "Naruto: lamaie si lamaioara Sasuke arata ca o cioara...". Penal! lough lough lough
Suuuper editia de Paste! good job Astept next! kiss
Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 21:56

Vaiii=)))))))))) Ador aceasta " editie de Pasti ":))) abia astept sa vii cu next`u :>. Ahh sa ai un Paste Ferict minunat:) >:D<
Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Mar 24 Apr 2012, 19:09

Heii :* te rog anunta`ma cand pui continuarea [-o< , ca sunt foarte nerabdatoare sa aflu continuarea
Te pup >:D< :*
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Joi 26 Apr 2012, 19:58

Cap. XIX

Naruto si Sasuke se plimba pe punte si vorbesc chestii de a lor:
Naruto: CUM SE fac copii?
Sasuke: Pai... Pai fi atent atunci cand esti cu Hinata si ea arata foarte provocator si tu nu mai suporti sa o privesti si incepeti "joaca" "duelul" cum vrei, tu Naruto ai cea mai mare arma din dotare tancul, atunci cand tancul se baga in pestera, iar tancul trage cu focuri de arma iar pestera urla adica sare in aer apoi peste cativa ani ai un copil care iti spune tata si te intreb ce cretin, betiv notoriu ai putut fi sa nu te protejezi, sa iti planga in cap noaptea sa nu poti dormi si sa te dai mereu cu capul de pereti pentru ca ai fost un idiot ca ai facut asa ceva.
Naruto: pai nu am inteles absolut nimic din ce mi-ai zis, si de unde sa fac eu rost de tanc bah esti prost? lasa ca o sa intreb pe altcineva.
Certanduse cei doi un regizor vine la Sasuke sa ii propuna o afacere
Regizorul: buna baieti am venit la voi pentru ca am treaba cu tipul acesta cu freza de emo si fata de pervers
Sasuke: ma cheama Sasuke
Regizorul: Vreau sa te bag la mine in serial si tu vei fi personajul principal
Sasuke: da sunt de acord dar cum se numeste?
Regizorul: 101 de Nopti Fierbinti
Sasuke: tare o sa fiu acolo
Naruto:pai si pentru mine?
Regizorul: sigur o sa se revolve, imi este tare mila de aurolaci asa ca iti gasesc un loc de munca pe acolo
Regizorul pleaca spunandu-i unde sa se intalneasca si ii lasa pe cei doi singuri
Sasuke: ai auzit fataaaaaa esti nebuna am primit un rol
Naruto: dar pare un film mai sub 18 ani
SAsuke: taci fata! ca esti invidios. am primit un rool am primit un rool. Zice Sasuke sarind in sus de bucurie
Naruto: pai si emisiunea? avem atat reting este pacat sa o lasam.
Sasuke: las-o fata dao-n pisici, ma descurc eu.

Seara pe 24:00 baietii ajung platourile de filmare al serialului erau uimiti cate bombe sexy sunt pe acolo mai ales ca avea sanii mai rau ca si o roata de tir, iar buzele imense de zici ca atunci cand te pupa, te pupa pe tot fataul. Regizorul nu uita sa ii spuna ca acesta este un film sub 18 ani asa ca o va face cu multe femei cu vreo zece intr-o singura noapte. Sasuke bate palma ingrezator si foarte pregatit, dar mai intai trebuie sa faca o reclama la canalul acesta desigur fiind Hentaitv unde se difuzeaza si emisiunea lor, ii da o rochita foarte foarte scurta de ii se vede fundul si incepe sa cante:
Yo yi pipitele la soare cine-i tare da din silicoane, avem balcoane avem de toate stai sa vezi cum te dam pe spate, avem gura ca un aspirator aspiram tot lapticul din bidon, suntem cele mai fierbinti daca faci un pas gresit s-ar putea sa ramai fara dinti, ne place lapticul la nebunie daca nu ne dai facem vreo isterie, sa te puna dracii sa ne enervezi apai stai sa vezi ce iti dam de nu te vezi, daca "acadeaua" nu ni-o dai ti-o taiem sa nu mai ai, te asteptam la Hentaitv sa vi cu acadelele.

Regizorul: Sasuke inchde ochii pentru ca vine cea mai frumoasa, spectaculoasa, minunata, dotata femeie din lume...
Sasuke: OMFG deci nu pot sa cred vine Jennifer Lopez, fata esti nebun, sau poate Angelina Joli bai ce m-as juca cu bidoanele lu' aia marcaoar moromete deci este...
Regizorul: mama Omoda!!!!!
Sasuke: iuuuuu pu pu pu drace, satana, sa ma fereasca, ce faci fa aici?
Omida: hooo bastalo mancatas gurita ta de Bred Pitt de romania, veni si io ailisea sa te...
Sasuke: hoooooo abtinete ca mai sunt si copii pe aici
Omida: vroiam sa zic sa te vad bastaloooo ce te gandesti la prosti, sau deja ai chef
Sasuke: pu pu pu pieri drace, eu... dute fa de aici vrei sa i-au vreo boala, pu pu dute ca-mi dai raie
Omida: daca vrei sa sti n-am raie am sifilis asa ca taci daca nu sti
Sasuke: ioiiii mancatasi gurita, bai tu vrei sa ma culc cu balena asta care duhneste aici a balega de cal, pana si aia este parfum pe langa balena asta
Omida: hooo bah da di ce tot injuri pe ci nu tu zici ca mai sunt si copii.
Sasuke: Bine imi inchid ochii si o facem.
A fost tiganca, apoi inca vreo cinci barbatii, apoi o catea pe nume Florica, apoi o mata, apoi o morsa, apoi o leoaica care dupa partida ia lasat o semnatura cam dureroasa la moromete al lui, dar dupa atata suferinta regizorul zice ca are o surpriza superba pentru el, aduce cele mai ditate femei, mai dotate chiar si Bianca Draguseanu dar Sasuke a zis...
Sasuke: nuuuuuu!!!!!! pieriti darar ciuma in voi, pu pu sa nu mai parte de asa ceva, eu am plecat Naruto continua tu.
Naruto: tareeeee, deci care sunt aceste femei
regizorul: chiar J.Lo si Angelina Joli
Naruto: bah esti nebun o sa ma culc cu ambele vedete, bah ce a pierdut Sasuke.
Pai Naruto s-au petrecut noaptea incredibil de spectaculos in timp ce Sasuke se ascundea in dulap de mama Omida si ceilalti actorii chiar si animalele fugeau dupa el. Cam asta a fost ne vedem maine Miyuki va pwpa kiss sper ca va placut kiss




Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 12:49

Vaiiiii Miyuki foarte tare next`ul :))))))))=))))))), saracu Sas`ke :))) cand credea ca tot`ui ca in rai :)) apare Omida =))))))
Sa ma anunti cand pui next`ul puppy eyes)) te pup dulcee kiss!!!<3
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Sam 28 Apr 2012, 21:09

OMFG! Mai Sasuke, ce ai pierdut!!! lough
Super acest capitol scumpete...si pervers! lough Foarte tare! Mi-am luat si portia de ras! kiss
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Dum 29 Apr 2012, 23:12

Buna dragilor, m-am hotarat sa pun si eu un mic banc cu Akatsuki sper sa imi iese ceva

Tobi se plimba in casa cand ii vede pe Pain si Konan ca se destrabalau
Tobi: Konan ce faci tu cu mana la... lasama papa la mare... in pantalonii lui Pain
Konan: pai il manca foarte rau si m-am gandit sa il scarpin ca sti ca are mainile rupte
Tobi: aaaa, no bine mo am plecat....
La buda este agitatie mare, Hidan sta de ceva timp pe veceu asa ca este o coada la usa mai rau ca atunci cand se dadeau autografele lui Michel Jackson
Deidara: hai ba dilau ca am o diaree in mine de ma scapa si presimnt ca este dinaia cu stopi
Hidan: . Iaaaasaaaaaa iasaaaa, bah fiti pe faza ca iasa.
Deidara: hai scremete ca iasa hai dati silinta
Hidan: da nu vrea
Deidalau: hai bah scremete dai, baga rupe, haiiii, fa hhhhhhh
Hidan: hhhhhh!!!!!! mai e umpic ii se vede capu.
toti: hai Hidan hai Hidan, scremete dal afara
Hidan: bah da gros este, mama este un rahat dala care iese greu nici daca te scremi o luna nu iasa. Deidalau vino repede si adu si telu sa fimezi
Deidalau:ce mah.
Hidan: no vino ma sa iti arat ceva da adu si telu sa filmezi
Deidalau intra si baie si filmeaza asa cum ii se spusese
Hidan: no fi atent ma ce seama cu tine, uitate mah este lung si urat ca tine
Deaidalau: dute bah asta vroiai sa iti filmez rahatul!!!
Hidan: da uitate bah ce seama cu tine ca eu nu gasesc nicio asemanare.

Itachi: aaaaaaa, ajutor mi s-a intepenit piciorul
Tobi: Itachi ce face piciorul in fund la Kisame? Bah da cat de lung poti sa ai piciorul sa il bagi pe fund si sa ii iese pe nas
Itachi: ajutane!!!! ca mor aici , bah Kisame esti nebun mucii tai sunt asa de confortabili zici ca stau pe puf
Tobi: si haideeeee, trage trage
Itachi: Ahhhhhh!!!!!!
Tobi: iaiiiii haide trage, mama ce am transpirat
Konan: Hopaaa scuzze o faceati in grup atunci ma duc in alta camera

Cam asta pentru azi, sper sa primesc multe commuri, voi ce ziceti mi-a iesit?




Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 09:10

foarte tare:))) "Tobi: Konan ce faci tu cu mana la... lasama papa la mare... in pantalonii lui Pain":))) Vaii, hai cu next`ul :o3 ca sunt tare comice :)). te pup :*
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Lun 30 Apr 2012, 13:13

Ti-a iesit genial!!!
Moooor! E c***t d-ala de iese greu!=)))))))))))))))))))))))) Penala faza! Cui nu i s-a intamplat sa fie constipat!=)))
Vai, deci ador glumele astea cu Akatsuki reusite!!!=)) Ai talent! Scrie si tu o carte de glume ca s-ar vinde ca painea calda! Sa nu uiti sa-mi dai un exemplar cu autograf!!!!=))))))))))))))>:d<:*
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 12:28

O zi anormala ca toate zilele in casa AKatsuki, Tobi trece pe langa camera lui Sasori ci aude:
Sasori: Haide Pai asa bago, bago mai mult, hai ca reusesti asa, acolo acolo, o da haide ca mai ai umpic
Pain: Ummmm!!!! mai e umpic
Sasori: Asa haide, o da, inca umpic
Pain: Ahhhh!!!!
Sasori: Ieeeee ai reusit
Tobi intra repede pe usa dar nu Sasori si Pain nu facea ceea ce credea el
Sasori: ieiii mi-ai luat papusica barbie
Tobi: da eu am crezut ca... dar se auzeau zgomote si eu... nu conteaza

Hidan: Doamne miluieste Doamne miluieste, apara aceasta casa de acesti cretini, idioti betivani prostanaci,
amiin, ca asa perversi si idioti nu a mai vazuuut, aamin!!!!!!
Kisame: Hidaaan ce bine ca te-am gasit
Hidan: pu pu pieri drace, ce satana ai in mana? nu cumva este vibratorul lui Konan?
Kisame: vroiam sa te...
Hidan: bai esti nebun cu sa faci asa ceva cu mine (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)
Kisame: stai bah ca vroiam sa te chem sa canti cu noi
Hidan: du-te, pierri satana nu vezi ca ma chinuiesc aici sa sfintesc casa de perversi ca voi
Kisame: cum vrei!

In camera lui Kisame se aude de la o posta cum pe Itachi, Kakuzu, Kisame, Tobi, si Sasori ii chinuie talentul pe manele: BBBBBBBombastik, te misti fantastic
Miscate pe balans cu corpul tau elastic
Bum! ! Saca laca lie! Aratale jmecherie
Kisame cu vibratorul in mana: Dai pe balas, rupeo, baga, zileeeee pe sisteee, iauzi viata mea iauzi viata mea.

P.S nu sunt eu cu manelele dar mi se pare mai amuzant a
sa
[/b][/color]
Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Mar 01 Mai 2012, 20:51

Oauuu =))))) , doamnee:)) chear e tare capirolul :x :))))) pe sistem sa traiasca bibilicle :))))
Heiii , sa`mi trimiti mesaj cand pui capitol nou:o3 , kiss:* >D:<
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Mier 02 Mai 2012, 10:09

Wowww! =))))))
Este bombastik ce ai scris tu aici!=))))))))))))))))))))))))
Esti geniala!!!>:D<
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 12:14

Naruto: Sasuke vrei omleta?
Sasuke: da, dar o faci tu?
Naruto: Poc! iii da una la moromete
Sasuke: de ce mi-ai dat mah la familie?
Naruto: pai nu ai zis tu ca vrei omleta...
Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Dum 06 Mai 2012, 17:24

Lol=))))))))), poi daca Sas`ke vrea omleta, Naruto ii da omleta :> =))
Foarte tare:)), te pupacesc dulce Myuki, si anunta`ma cand pui continuare :> >:D<
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Mier 09 Mai 2012, 14:25

Hei am trecut si eu pe aici! happy2
Deci Miyuki nu mai pot.....fata tu esti mortala! lough
Toate sunt super, la unele am cazut de pe scaun.
Daca mai poti poate mai aduci. please
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 15:29

Cap. XX

Naruto: Bai nene deci ziua de ieri a fost fe-no-men
Sasuke: tu taci acolo ca eu ar trebui sa ma ascund de o nebuna si niste animale intr-un dulap intunecat cu multe panze de paiangen si era acolo un paiajen care imi facea ochi dulci si se tot baga unde nu avea voie
Naruto: Nasol, hai la mine diseara, faceam paranghelie alea alea.
Sasuke; bun plan, da sa aduci si femei
Naruto: o sa-i chem si pe baietii, stai sa sun

Naruto: alo Choji?
Choji: pentru tine unflatul XXL
Naruto: Vi la mine sa facem paranghelie
Choji: daca aveti mancare vin
Naruto: Da bah avem cu Kilu'
Chioji: sa aduci si shaorma ca te tarnui....

Naruto: Sai vi la mine diseara?
Sai: oooo nebunule ai trecut de partea inteleapta
Naruto: nu bah travestitule, eu si baietii facem paranghelie, o sa vina si Sasuke ca am auzit ca a luat-o si el pe ca a luat-o si el pe calea cea dreapta
Sai: atunci vin, si o sa rup patul cu el
Naruto: Bine....

Naruto: No mosule am facut rost de cativa baietii
Sasuke: bai nebunule de ce i-ai zis lui Sai ca sunt ca sunt ca el
Naruto: Lasa ca ai facut-o cu vaca, cu barbati, cu un caine cand erai mai mic nu are nimic daca te violeza Sai

Ora 22:00 la Naruto in camera
Choji: Paranghelieeee!!!!! unflatul XXl la datorie!!!!. Zbiara el spargand usa. Ce faci bai Sas'ke de cand nu te-am vazut
Sasuke: bine... da nu trebuia sa ma dai cu capul de perete
Choji: lasa frate sa aibe si Naruto o semnatura cu fata ta. Au mai venit si ceilalti baieti, Shikamaru, Neji si Sai
Naruto: Bai esti nebun mi-a venit o idee geniala
Sasuke: uimeste-ne
Naruto: Hai sa jucam poker si cel care pierde ii punem telefonul in chiloti apoi sunam
Totii sunt de acord si incepe jocul, Joaca ei ce joaca, joaca joaca, trece cam o jumatate de ora iar pierzatorul este Sasuke, cum sunt regulile Sasuke trebuie sa poarte un telefon in pantaloni zis si facut Naaruto baga telefonul in pantaloni dar cand suna, raspunde ocupat
Naruto: ceva este in neregula de ce imi da ocupat. Dar tantalaul nu stia ca Sakura sunase sa le faca o farsa

Sakura: Alo? cine este?
- Da aici moromete aladin Rocardio sebastian dela rosa la mires {sau cum so scrie} Sasuke nu este momentan
- Da cine este? ce are el mai de pret atata iti spun la revedere. Peste ceva timp iara suna
- Da?. Rspunde moromete
- Damil pe Sasuke
- este deasupra mea femeie nu poate vorbi
- adica voi... Aveti o relatie?
- da da suntem foarte stransi, adia daca eu mor si el moare si invers
- Adica ma inseala cu un barbat?...
- Pai cand nu esti tu cu el o mai face si cu mine
- Ce?...
- Bai femei dute si culcate si ca este ora de somnt, uite acum m-ai sculat acuma cine ma mai adoarme
- Nu inchid pana nu-mi dai explicatii, dami-l pe Sasuke
- Bai fetito tu esti nebuna nu auzi ca vreau sa dorm. Lasa ca ne vedem noi maine
- Eu il vreau numai pe Sasuke sa-l vad
- Nu se poate...
- De ce?
- Pentru ca sunt atasat de el
- Ce?...
- Da femeie esti surda, sunt atasat de el daca ma ia de langa el tu nu o sa mai ai cu ce sa te "joci"
- Nu inteleg...
- Bai femei tu nu auzi bine, Sasuke cand se "joaca" cu tine ma foloseste pe mine
- Adica are un frate geaman?...
- Nu copila lui Dumnezeu, sunt scula lui na asa e bine?
- Dar Sasuke cand o facea cu mine nu aducea niciun ciocan sau fierastra sau surubelnita
- Doamne ce-o fi vazut la tine ca de desteapta sigur nu esti
- Dami-l pe Sasuke
- Sasuke te suna gagica-ta
- Da Sakura
- Bai tu ma inseli?
- Nu iubire
- Atunci de ce zicea ala sau aia care a raspuns ca esteam atasata de tine si ca moara fara tine si ca dormi mereu cu ea
- Pai asa este, dorm seara de seara cu ea, si cand vin la tine vin cu ea
- Esti un nesimntit. Si inchide telefonu
- Dar ce s-a intamplat...

Pai cam atat pe ziua de azi, trebuie sa-mi fac temele sa invat si ma doare mana dar vin incurand. Sper sa radeti cu pofta, Bye Bye kiss like michael jackson







Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 15:45

Vaiii vaiii=))))) prea tare capitolul acesta :))
Abia astept sa vi cu next`ul <3
Te pup dulcee , si spor la invatat si alea alea ;)) >:D<:*
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 19:29

Mersii mult ca m-ai anuntat! happy2
A fost super capitolu lough
Sper sa aduci repede next si spor la invatat hi!
Sus In jos
Sis`
Chūnin
Chūnin
Sis`

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara pufarinelor ucigase =))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 996
Puncte : 1121
Reputatie Reputatie : 104
Hobby-uri Hobby-uri : Mi-e lene sa le enumar =)) xD
Stare de spirit Stare de spirit : Nu sunt nici cum...=))

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Mai 2012, 22:02

OMG!!!!!!!!! Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 2586070128 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 2586070128 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 2586070128 Vrei sa mor aici de ras?! Esti genial de malefica! Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 385627 Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 947835
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Mier 30 Mai 2012, 01:41

Doamne cat am putut rade, doamneee!FETIT-O!
Sa ma anunti de urmatorul, da?Faza cu sunt atasat de el m-a O MY GOOD E NEBUNA!
Sus In jos
Turqquoise
Academy Student
Academy Student
Turqquoise

Sex : feminin Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin !
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 13
Reputatie Reputatie : 0

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 00:20

BUna vreu nextul urgent este fenomen
Sus In jos
Meli25
Genin
Genin
Meli25

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Maramures
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 96
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : eleva
Stare de spirit Stare de spirit : <3

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 08:53

Cand vii cu next`ul :o3? ;o# Puppy dog eyes :>.
Anunta`ma cand vii cu next`ul :x .
Te pup :* >:D<
Sus In jos
Continut sponsorizat




Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')   Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):') - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Aveti grija!!!Naruto este prin preajma(':=):')

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Divertisment. Colțul vesel :: Bancuri și glume :D-