Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Reason for love. ♥ [ +16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Sam 18 Feb 2012, 21:19

Chiar mi se parea mie ceva ciudat... Imi placea la nebunie ficul, de fapt, inca imi place in love. Ma bucur ca esti bine si ca ai trecut de acea faza urata. Asta demonstreaza ca fetele de pe acest forum sunt puternice si curajoase! Va admir si va iubesc foarte mult pe toate kiss in love . Iar de la voi, iubitele mele autoare, astept next!


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Lady marmalade. ♥
Genin
Genin
Lady marmalade. ♥

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : În ţara minunilor.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 436
Puncte : 544
Reputatie Reputatie : 33
Hobby-uri Hobby-uri : Spending time with my amazing friends!
Stare de spirit Stare de spirit : Happy.

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 13:45

Salut dragilor! :*
Am adus next-ul, şi scuzaţi faptul că e prea scurt.. şi eventualele greşeli de ortografie! a hug




Chapter 5.

- Cum ?!




Ce Dumnezeu se întâmplă aici ?! Şi de ce acea femeie îl sărută pe tati ?! Şi nu în ultimul rând: SASUKE CE CAUTĂ AICI ?! O Doamne, nu mai înţeleg nimic.. După ce acel micuţ sărut se sfârşeşte tânăra femeie vine în dreptul meu prezentându-se:

- Bună dragă, eu sunt Mikoto Uchiha! - spune aceasta zâmbind sincer, apoi continuând - el este fiul meu Sasuke şi.. - dar o opresc -
- Ne-am cunoscut deja! - spun scurt şi prompt întorcându-mi capul către Sasuke. Din acel moment a început un joc de priviri iar tatăl meu şi mama sa asistau la acest micuţ joc.
- Haideţi dragilor, făceţi-vă comozi deoarece avem ceva de discutat cu voi! - deja acest lucru începe să mă sperie! Mă uit întrebător la tati iar acesta îmi spune din priviri să mă duc în living şi să mă comport normal. El o urmează pe Mikoto în bucătărie iar eu cu Sasuke ne îndreptăm cu paşi lenţi spre living. Odată ajunşi acolo, peste noi se aşterne o linişte de mormânt, iar niciunul dintre noi se pare că nu vrea să o spargă. Dar la un moment dat întreaba Sasuke:

- Ştii ceva despre asta?!
- Sunt la fel de şocată ca şi tine Sherlock!
Şi nu mai putem să ne continuăm discuţia deoarece în cameră îşi fac apariţia tati şi Mikoto care se aşează pe o canapea din faţa celei pe care stăm eu şi brunetul începând să ne explice:
- Sakura, Sasuke, eu şi Mikoto ne-am cunoscut iar relaţia noastră nu a fost prea evidentă o vreme.. Acum am decis să vă spunem şi vouă acest lucru şi faptul că în curând ne vom căsători! Deci voi, dragii mei veţi fi fraţi !!
- Nu-i aşa că e minunat? - intervine Mikoto zâmbind, dar i se cam şterge zâmbetul de pe faţă văzând cât de şocaţi suntem eu şi brunetul. În ochii mei apar lacrimi nevinovate, gândindu-mă la mama mea.. Până când nu mai suport şi încep să ţip la tata:

- Tu te-ai gândit măcar o secundă că mami de acolo de sus te vede ?! - spun şi fug din casă cu lacrimi în ochi, lăsându-i pe toţi pereplex.
Nu pot să cred că se întâmpla asta!! Cum poate ?! Cum e posibil aşa ceva ?! îmi urlu în gând, lacrimile ajungându-mi până în urechi!
De ce atât de repede? S-a gândit măcar o secundă la mine? Cum mă voi simţi cu o altă mamă?!
Nu aş putea niciodată să o numesc pe această femeie, în ciuda faptului că pare ok, mamă! Şi nici pe desteptul ăla frate! În nici un caz asta nu se va întâmpla.
Această căsătorie nu e un lucru tocmai bine-venit pentru mine.. Nu pot să trec peste faptul că mami a murit, şi el îşi regăseşte dragostea şi alege să se căsătorească cu ea..
Continui să plâng şi să fug.. neştiind unde. Nici măcar cât este ceasul nu ştiu.. bani nu am. Nu am nimic, nu ştiu nimic, nu mai înţeleg nimic!
Încerc să mă stăpânesc, măcar să merg, ca un om normal şi să pot gândi cel puţin limpede.. dar nu pot, mă gândesc la tot şi îmi dau lacrimile ăstea împuţite!
Off! De ce sunt frate aşa sensibilă ? Ce rezolv ? Nimic, absolut nimic!
Câţi spini înfipţi în suflet am ştiu doar eu şi Dumnezeu. Aş vrea să-i pot spune cuiva ce simt în interiorul meu, ce lupte se duc în sufletul meu, ce vrea inima mea. Dar nu sunt capabilă să scot toate ăstea afară.. şi uneori nici nu vreau pentru că ştiu că cineva ar putea profita uşor de asta. Aş vrea sa pot să scriu cu sângele celor ce m-au rănit pe pereţi să-mi scriu suferinţa. Să scriu ce simt, ce vreau să fac, ce nu pot să fac. E foarte dureros! La fel ca şi iubirea.. care îţi este neîmpărtăşită.

Atunci când iubeşti şi eşti iubit înapoi, se simplifică lucrurile. Totul e roz şi se merită. Dar ce se întâmplă când iubeşti şi se opreşte aici? Ce se întâmplă atunci când investeşti cu tot ce ei în persoana pe care o iubeşti şi tot ce primeşti înapoi este indiferenţă? Sau…poate primeşti câte o vorbă aruncată în vânt. Aşa, pentru a face jocul mai interesant.
Nu se poate exprima în cuvinte cât este de dureros să iubeşti o persoană şi să nu ştii dacă sentimentul e reciproc. Tot ce primeşti înapoi să fie o incertitudine seacă. Plângi, suni, dai mesaje, faci servicii, îi faci toate mofturile, te zbaţi în deznădejde, în nesiguranţă şi când eşti pregătit să renunţi…atunci îţi acordă puţină atenţie. Asta pentru a te readuce în joc. Pentru a nu-ţi permite să-ţi refaci viaţa sau sentimentele. Cunoşti situaţia? Treci şi tu prin una? Sau, mai rău, provoci şi tu o astfel de situaţie?

Am văzut mulţi astfel de ”jucători” care se amuză jucând de-a v-aţi ascunselea cu dragostea. Când blochează o persoană într-un cerc şi apoi o poartă prin tot felul de stări. Când li se pare interesant ca într-o zi să acorde atenţie sporite, ca a doua zi să fie extrem de indiferenţi.
De asemenea…am văzut multe astfel de ”victime” plângând pe umărul meu. Îmi amintesc cum printre lacrimi spuneau ”nu-mi imaginez cum s-a ajuns aici”. Ba eu îmi imaginez. Ai intrat în jocul diavolului şi nu vrei să ieşi sau nu poţi pentru că eşti prea strâns legat.
De la început ai primit tot felul de semnale cum că se joacă sau că ”navighează” şi pe alte teritorii, dar pur şi simplu nu ai vrut să conştientizezi.
De la început ai avut indicii cum că îi place să stea cu picioarele în mai multe lacuri, dar ai închis ochii. Ai ţinut cu dinţii de o ”relaţie” în care tu dădeai, celălalt primea şi atât.
Tu ai iubit. Altul s-a jucat.
Ai trăit o joacă de-a iubirea…


I will be remembering, the shadow of your smile! ♥️

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 43041335886647080746110


Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Asss10Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 14:07


Vaaii, cat de dulce poate fi. in love Desi este trist si oarecum ciudat, mi-a placut mult de tot ultima parte si mai ales ultima propozitie. in love Ce pot sa mai spun.. Descriere ai din plin si trebuie sa recunosc ca efectiv ador stilul tau de a descrie, dar si stilul de a nara. Faci ca totul sa fie desprins din acelasi cadru si ma faci din ce in ce mai curioasa. Abia astept sa vad ce mai va vine prin minte, asa ca spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love
choco^^



Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 15:29

Asteptam de mult un next... si in fine il am! in love Ma bucur mult ca ai scris acest next si chiar daca a fost cam scurt, a fost superb!!! Biata Sakura... Ma intreb cum va reactiona Sasuke? Ei bine vom afla in urmatorul capitol deoarece, din cate am observat, intr-un capitol povesteste Sasuke, iar in altul Sakura. Eh, eu astept urmatorul capitol, baby! kiss


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick
Sus In jos
Pure ◕‿◕
Academy Student
Academy Student
Pure ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prinsa in lanturile amintirilor de demult.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Anime`uri ='.'=
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare.

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Dum 26 Feb 2012, 16:46

Un fic de`a dreptul superb din toata punctele de vedere.Cat mai repejor nextul. shy


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Tumblr_m0bireLw791r5q1nso1_500_thumb

I don't ever want you to go ...

I love you more than you could ever know . ♥️

So I want you to understand

`Cause I need one more chance !
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Mar 2012, 11:48

Of Doamne surioară !!! Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 896861
Este minunat ! Omg in love Deci mai dat pe spate la modul cel mai serios posibil . Şi ca să şti nu mai dezamăgit şi niciodată nu o vei face
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 208323
Tu eşti o scumpă şi întotdeauna vei rămâne aşa pt tine . Aşa deci sunt foarte mândră de tine !
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 301723
Şi nextul voi încerca să îl pun astă seară sau mâine dimineaţă . Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 384738
Şi sper să fiu pe măsura aşteptărilor voastre fetelor ..

V-am pupat dulce dulce de tot ! Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 208323


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Dum 04 Mar 2012, 11:42

Buna!
Se pare ca ajunge si Diavola pe aici.
Pai sa sti ca e interesant si cum a spus Sasuke intr-un capitol ca maica-sa pleaca .. si spusese si tatal SDakurei in capitol anterior sa merge undeva.. mi-am dat seama ca se vor intalni.
Este ciudat sa ai un frate adoptiv cu care te-ai sarutat... nu as putea trai cu gandul asta,..
Sakura dupa mine a reactionat notmla la cat o iubea pe mama sa.
Eu astept next-ul, sunt curioasa sa vad si reactia lui Sasuke..



Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Mar 06 Mar 2012, 22:24

Si am venit cu next ... Scuza-ti micile greseli de tastare si ca e scurt . Si mda stiu e oribil .... Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 307712





Chapter 6 .

Sentimentul acela ... Il simti si tu ? Se numeste iubire .

[ Sasuke Uchiha ]
Stai ce ? Cum adica ? Ce sa faca ? Doamne Isuse , Christoare ! Sigur o sa am nevoie de o vizita la spitalul de psihiatrie . Simt ca cedez psihic . Mama ma mintit tot timpul acesta si acum vrea sa isi faca viata alaturi de altcineva . Dar nu orice persoana ci fix tatal Sakurei . De ce dintre totii barbatii din lume , tocmai tatal Sakurei ?! Eu simt ceva pentru fata aceasta si nu pot nega dar acum totul se va duce pe apa sambetei ... De ce ?

Nu voi mai avea sansa sa-i spun cat de mult o iubesc .Nu-i voi putea simti buzele fine pictate cu atata maiestrie peste ale mele . Sa o simt gemand la toate atingerile mele si rosindu-se usor in obraji ei fini si albi ca zapada . Nu imi pot scoate din gand acest lucru . Si se pare ca eram prea prins in ganduri ca nici nu am observat ca Sakura a plecat . Stai unde sa dus ?

Ma ridic alarmat de pe canapea fugind catre usa si deschizand-o cu putere . Nu puteam permite sa i se intample ceva . Nu ei . Nu acum . Chiar daca vom fii frati acest lucru nu va schimba nimic din ceea ce simt eu pentru fata aceasta . O iubesc . Inima imi bate extrem de tare cand sunt in preajma ei . Imi vine sa zambesc mereu si sa o privesc toata ziua pentru ca eu unul nu m-as satura . Parfumul ei dulce si suav de flori de ciresc ma inebuneste ...

Insa nu stiam daca sentimentele mele sunt impartasite . Si nu vreau dupa aceea sa sufar . Pentru ca , clar nu vom putea fii impreuna . Daca ar afla mama ce gandesc acum cred ca m-ar face nebun .

Alerg neincetat pe strazi uitandu-ma in stanga si in dreapta dupa Sakura . Intrebam lumea daca a vazut o fata de statura medie cu parul rozaliu ca niste flori de cires si ochii verzi ca un smarald dar raspunsul era de fiecare data negativ . Unde poate fii ? Gandeste Sasuke , gandeste . Gata stiu ! Singurul loc unde nu am cautat este in Central Park . Alerg disperat pana acolo in cautarea rozaliei . Haide Sakura , unde esti . Odata ajuns in parc imi arunc privirea in toate partile insa un suspin imi atrage atentia . Era ea …

Fata de care sunt indragostit . Merg usor spre ea , nu vroiam sa auda ca sunt aici . Pe fata ei erau prezente niste lacrimi pure si inocente … Puteam simti durerea ei . Ii era dor de mama ei cum si mie imi este de tata . Dar poate asa a fost sa fie . Probabil acum sunt acolo sus sin e privesc veghindune si avand grija de noi . Uneori as vrea ca totul sa fie un vis urat .


Un simplu abis intunecat din care sa ma trezesc si sa il am pe tata langa mine . Sa ma imbratiseze si sa spuna : ‘’ Sasuke , fiule a fost doar un vis ! Un vis urat din care te-ai trezit si acum eu sunt aici cu tine ‘’ . Insa stiu ca acest lucruu nu se va intampla …

Ma apropri mai mult de rozalie imbratisand-o pe la spate si spunandu-I sa nu imi mai faca asta niciodata ..

Chiar ma speriasem , eu tin mult la ea . Aceasta se uita uimita la mine dupa care isi sterge lacrimile sarate de pe fata dar fara de folos .. In urma lor apar altele , urmate de niste suspinuri ce imi sfasiau inima in doua .

O iau in brate strangand-o tare de tot la pieptul meu si spunandui cuvinte linistitoare . Doamne ! Tremura toata . Ma despart usor de ea dandu-mi geaca jos si punandu-io pe umeri . Rozalia isi indreapta privirea trista spre mine dupa care sopteste ceva ce nu mi-a fost greu sa inteleg . ‘’ De ce noi ? Parca destinul a vrut sa fie asa … ‘’ Insa nu mai apuca sa spuna inimic deoarece buzele mele le capteaza pe ale ei intr-un sarut dulce si timid . Incep sa imi misc usor buzele peste ale ei muscandu-I din cand in cand buza inferioara , facand-o pe rozalie sa scoata gamete de placere .

Rup usor sarutul dupa care imi lipesc fruntea de a ei . Avea niste ochii minunati , acei ochii ce nu ma saturam sa I privesc . Era , era prea minunata ! Prea dulce ! Si nu ma intereseaza ca o sa fim frati ! Acest lucru nu ma va impiedica sa lupt pentru ea , chiar daca va trebui sa o fac contra toti si toate . A iubi inseama a intra intr-un joc fara sfarsit . Iar eu am intrat deja in el si nu mai pot iesi fara sa castig !



Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen



Ultima editare efectuata de catre Pisicuţă ♥ in Mier 07 Mar 2012, 07:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Mar 2012, 06:28

Buna!
Pai data viitoare te rog sa ma anunti..mai bine amandoua deoarece pot sa nu vad ca a-ti pus next-ul si nu as vrea sa pierd vreun capitol..

Doamne.. si eu m-am gandit ca ei doi o sa se indragosteasca.. dar parintii lor..
Eh in fine, nu e pentru cine se pregateste e pentru cine se nimereste..
Sper sa-si dea seama si tatal Sakurei ca ei doi se plac... sau cel putin asa cred..
Astept next-ul, sa-l aduceti cat de repede puteti. kiss



Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Pure ◕‿◕
Academy Student
Academy Student
Pure ◕‿◕

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Prinsa in lanturile amintirilor de demult.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 46
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Anime`uri ='.'=
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare.

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Mier 07 Mar 2012, 20:24

Iti iubesc ficul. Iubesc modul in care descrii sentimentele. I love all things about your fic. Nextul !
Pure ='.'=


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Tumblr_m0bireLw791r5q1nso1_500_thumb

I don't ever want you to go ...

I love you more than you could ever know . ♥️

So I want you to understand

`Cause I need one more chance !
Sus In jos
Jenni
Genin
Genin
Jenni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ღIn a place where madness is eating on bread ღ
acebook acebook : Roxana
Nr. mesaje Nr. mesaje : 157
Puncte : 174
Reputatie Reputatie : 13
Stare de spirit Stare de spirit : ♫I forget the pain taking perfect drug called happiness ♫

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Vin 09 Mar 2012, 15:52

All right... It's amazing in love Se vede ca o iubeste mult de tot!!! Ador faptul ca sunt mai sentimentalisti amandoi, desi inainte o preferam pe Sakura mai dura si pe Sasuke pervers lough Insa cu cat citesc mai multe ficuri, cu atat ma adaptez mai mult fiecarui stil si pot spune ca il iubesc in love It's so... cute ♥️ So, I want next chapter, baby! kiss


I’ve wasted my nights. You turned out the lights. Now I’m paralyzed. Still stuck in that time when we called it love. But even the sun sets in paradise

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Scaled.php?server=856&filename=55313044555490547874254

If happy ever after did exist. I would still be holding you like this. All those fairytales are full of shit. One more fucking love song, I’ll be sick


Ultima editare efectuata de catre Jenni in Vin 25 Mai 2012, 08:59, editata de 1 ori
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Mar 2012, 20:00

Doamne fetelor acest fic este minunat . Amandoua va completati reciproc , iar ficul te lasa fara cuvinte . Saraci Sasuke si Sakura sufera atat de mult . crying Imi place foarte mult acest fic si Camii imi pare rau ca nu am ajuns aici mai devreme , mi-a luat ceva timp sa citesc capitolele si in plus nu stiu cum se intampla , dar de fiecare data cand intram sa mai citesc se intampla ceva si nu mai puteam citi . Insa iata ca in sfarsit am reusit sa termin de citit capitolele din urma . Toate sunt superbe si se vede ca amandoua ati muncit mult si v-ati dat toata silinta . Pur si simplu m-am indragostit de acest fic , va rog sa puneti rapid nextul si sa ma anuntati si pe mine.


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Vin 11 Mai 2012, 19:27

Buna tuturor !

Deci vroiam sa va spun un lucru. Nu stiu cat de suparator poate fii dar habar n-am cand Patri va pune nextul.
Nu am vorbit de un secol cu ea. Cred ca sau implinit doua sau trei luni. Eu una sunt ingrijorata putin. Dar ma gandeam asa. Voi vreti nextul ? Daca vreti il pot pune eu pana vine ea. Eu sunt sigura ca nu se v-a supara si chiar imi va multumi pentru ca nu v-am lasat sa asteptati atat . Acum facem asa :

Cine e de acord ca sa pun eu next ? Si cine nu . Facem cu vot =))))) . Astept raspunsurile voastre pisicilor kiss!



Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Vin 11 Mai 2012, 20:52

Eu una sunt de acord . dap ! Insa imi fac putine griji pentru Patri , adica nu a mai ddat niciun semn de viata , insa sper ca totul sa fie bine si sa reusesti sa vorbesti cu ea . in orice caz eu sunt de acord .


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 06:42

Heeey!
Merci ca m-ai anuntat de acest fic, Cami.
Imi place foarte mult felul vostru de a scrie, iar ideea in sine este foarte interesanta.
Descrierea este din plin si foarte frumoasa, chiar am citit cu placere.
Hm.. Chiar m-ai facut curioasa in legatura cu ce se va mai intampla in continuare.
Ma bucur atat de mult ca se iubesc...
Adica..ma bucur ma mult ca el o iubeste intr-un mod sincer.
Cat despre next.
Mie una mi-ar placea sa pui tu nextul pentru nu a fost pus de ceva vreme din cate vad.
Sunt curioasa cum vor fi puse lucrurile in ordine, deci grabeste-te cu nextul
See ya:D


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!


Ultima editare efectuata de catre ` Squirrel ` in Vin 25 Mai 2012, 15:11, editata de 1 ori
Sus In jos
Xx Alle.Ayumi xX
Academy Student
Academy Student
Xx Alle.Ayumi xX

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/diana.ella.71?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : ~deecii ...ii doar distractzie :X:X
Stare de spirit Stare de spirit : super tare...in love ! WTF !! :))

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 11:48

omfg....awsome ....imi place la nebunie ficu vostru scumpelor
astept cu nerabdare nextu
va yubesk ...pwp kiss


---------------->~~~.~~~Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 15717-anime-paradise-cool-anime-girl



Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d`aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu !!!



---------------->~~~.~~~
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 17:38

Buna !
Am ajuns si la asta.. Pff.. Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 138742 V-a anunt cu durere in suflet ca nush daca voi mai continua acest fic. Astazi am vorbit cu Patricia si ea a spus ca nu il mai poate continua impreuna cu mine deoarece are probleme grave de familie.. :) O sa v-a explice ea despre ce e vorba. Nah si eu singura nush..nu prea am timp. Plus ca am ramas putin si in pana de ideei. Dar voi ce crede-ti merita sa il las deschis sau nu?

Astept parerile voastre .. :)



Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Lun 04 Iun 2012, 20:22

Mi amore, nu te da batuta. :o3
Stiu ca poti continua acest fic. :x
Lasa`l deschis, pentru ca altfel vei supara multi cititori, printre care si pe mine.. :o3
Sper ca Patricia sa`si rezolve problemele si sa fie totul in ordine. :o3 in love


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Vin 08 Iun 2012, 09:51

Hellau, my darlings a hug
Imi place ficul foarte mult, imi place ideea si imi place cum conturati intreaga actiune. Este o poveste originala care merita continuata. Pisicuta. nu te lasa orbita de faptul ca Patricia nu mai poate continua fanficul sau ca in acest moment nu ai inspiratie. Ai sa vezi ca pana la urma inspiratia si ideeile iti vor veni cand te astepti mai putin, insa nu renunta. E chiar reusit fic-ul, sunt nerabdatoare sa vad ce se va petrece in continuare si din nefericire nu voi putea afla daca tu decizi sa il inchizi, right? Nu ai vrea sa ma vezi trista, nu? :o3 Anyway, cu totii vrem next-ul, so, nu renunta !! a hug


I had to break myself to carry on.


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 13:54

Buna tuturor kiss
Deci comentariu lui Deez ma facut sa ma trezesc la realitate... :)) Normal ca nu voi inchide acest fic ! M-am gandit mai bine si il voi continua. Nextul voi incerca sa il scriu astazi dar de postat nu stiu. Cred ca pe marti , miercuri :)


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 12:16

Autoarea nu a mai postat din Martie. Fic inchis.

Daca doresti redeschiderea lui anunti un Moderator/Critic.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 16:33

FanFic redeschis la cererea autoarei.


I had to break myself to carry on.


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Asss10Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19Vin 16 Noi 2012, 20:03

Fic blocat pentru inactivitate (4 Sept- 4 Noi)

P.S.: Am observat că l-ai redeschis. Ţine cont că atunci când redeschizi un fic trebuie să postezi, nu doar să-l laşi din nou să zacă la în desfăşurare.


Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Reason for love. ♥ [ +16 ]    Reason for love. ♥ [ +16 ]  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Reason for love. ♥ [ +16 ]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-