Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
  I need you (sasusaku) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
  I need you (sasusaku) Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  I need you (sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Dum 09 Oct 2011, 10:02

Salut.Sunt noua pe aici deci asta esti primul meu fic.Sper sa va placa povestea si astept cat mai multe comentarii.





Vara s-a instalat si colinda acum prin lume schimband mult fata naturii.Stau ganditoare cu capul sprijinit de geamul rece .Masina opreste in fata unei vile destul de mari .Cu toata agitatia asta am uitat sa ma prezint .Sunt Sakura Haruno si am 17 ani.Parul meu lung pana la jumatatea spatelui are culoarea roz bombon.Am hotarat sa vin in Tokio pentru a studia la un liceu mult mai bun.Desi mica mea mutare era programata pentru toamna (acum fiind inceputul verii) nu mai vroiam inca o vacanta petrecuta singura in imensa vila a familiei Haruno.Mama mea este un designer vestimentar foarte renumit asa ca nu prea mai da des pe acasa.Pe tata l-am pierdut cand eram foarte mica ,iar sora mea este femeie de afaceri in America .
In fata casei ma asteapta un baiat brunet cu ochii de un albastru foarte inchis .Din cate am inteles se numeste Sasuke si este fiul unei prietene de-a mamei.Un tip destul de dragut la prima vedere.Cobor din masina si ii spun ramas bun mamei care apasa pe acceleratie cat ai zice peste si ma lasa cu tote bagajele langa brunet.Afisez un zambet larg, foarte sincer.
-Buna..ma numesc Sakura.Cred ca tu esti Sasuke.
-Da ...o sa stai la mine cel putin un an deci ar fi bine sa te acomodezi.Imi spune el zambind.Sincer zambetul lui mi se parea cam fortat dar fiind prima zi aici si necunoscandu-l las de la mine si mai treaca-mearga.
Ma ajuta sa iau bagajele si ma conduce in camera mea.Raman uimita .Chiar mi-a nimerit gusturile .Peretii erau vopsiti in combinatii de roz si mov si pe peretele de langa pat erau pictati trandafiri rosii.Un inceput destul de promitator.Ma invita la piscina deoarece era foarte cald afara .Accept si imi iau costumulde baie albastru.
Pe unul din seslongurile de afara erau doua pistoale cu apa mari.Le-am luat si le-am incarcat cu apa.Cand apare brunetul imbracat doar cu o pereche de pantoloni il ud din cap pana in picioare .Surpris scoate dintr-o galeata doua pistoale mai mici ,dar care au jetul destul de puternic.Continuam asa cateva minute dupa care raman fara munitie .Nu aveam timp sa reincarc pistolul caci Sasuke venea spre mine cu un zambet de invingator pe fata .Se pare ca el mai avea destula apa incat sa ma invinga.Vazand ca nu am sanse ma arunc in piscina lasand-ul cu ochii in soare.
Peste o jumatate de ora ma gasesti intinsa la soare .Tin ochii inchisi dar imi dau seama ca razele nu-mi mai mangaie piele fina.
-Da-te la o parte ca-mi iei soarele!
-Deci nu vrei sucul ?Ok....mai mult pentru mine.
Ii multumesc si incepem sa povestim.
-Deci cum merge cu baietii?
-Aa ,deci asta vrei tu sa stii?Deocamdata sunt singura .Am avut doua experiente neplacute si am decis sa iau o pauza.Il vad zambind si sorbindu-ma din priviri.
-La tine cum merge?
-Singur singurel.
Incepem sa spunem glume .Observ ca este un tip langa care nu te plictisesti usor.Soarele apune incet lasand in urma suvite portocalii pe cerul noptii.Stam amandoi pe banca .Incep sa tremur iar el dispare in casa aparand peste cinci minute cu... happy2
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
  I need you (sasusaku) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Dum 09 Oct 2011, 10:52

Buna ! :)
Ce bine ca ai inceput un fic. Scri destul de bine, dar iti mai trebuie descriere sentimentala. Vezi ca e prea mult dialog. Puteai sa-l pui la vorbirea indirecta. Asa, sa vedem, actiunea ai cam grabit-o, dar e doar primul capitol, asa ca vreau urmatorul! happy2 Sper ca nu te-ai suparata pe mine.

Electornic :)


  I need you (sasusaku) Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
  I need you (sasusaku) Asss10  I need you (sasusaku) J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Dum 09 Oct 2011, 13:07

Hmm, vad ca ai inceput un fic..

Descrierea lipseste cu desavarsire, sentimentele chiar trebuie descrise, nu poti trece peste ele asa de simplu..

Actiunea este grabita, iar asta doar din cauza ca lipseste descrierea..

Incearca sa mai lucrezi la asta si va fi bine.. ^^

Astept nextul..

Spor la scris si multe idei..

Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


  I need you (sasusaku) Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Lun 17 Oct 2011, 14:11

Hey.....am revenit.Scuze pentru intarziere dar nu prea mi-a mers netul saptamana asta.Am ajuns cu nextul.Multumesc pentru critici.Incerc usor usor sa-mi perfectionez descrierea.Pana la urma toti ducem cate o lupta cu perfectiunea.Astept comm-uri si critici.


Cap 2
Incep sa tremur iar el dispare in casa aparand peste cinci minute cu o patura si o cana cu ceai fierbinte.Privim jocul de culori dupa care intram in casa i il intreb despre familia lui:
-Pai mamele noastre lucreaza impreuna iar tata a disparut cand eram foate mic .Nu prea stiu multe despre el.Fratele meu Itachi este plecat mai tot timpul cu afaceri prin Europa deci eu locuiesc singur.
Intram in casa .Merg in camera si incep sa imi aransez hainele in dulap.In jumatate de ora fiecare lucrusor este la locul lui.

P.O.V by Sasuke:
Observ ca este o fata destul de draguta .Cel putin o sa am companie vara asta .Cobor in living si ma uit peste dvd-uri .Am chef sa vad un film ,dar care? Un film de groaza dar si cu scene de dragoste ,de altfel filmul meu preferat .Inainte de a incepe pregatesc doua boluri mari cu popcorn.Ma asez pe canapea si aud pasi venind dinspre scara .O vad pe Sakura coborand ,imbracata intr-o rochita alba de noapte cu un halat din acelasi material fin pe deasupra.Ma roaga sa-i arat unde-i bucataria ca sa-si ia un pahar cu apa.O conduc pana acolo si o intreb daca vrea sa ramana sa vada filmul impreuna cu mine.Accepta propunerea mea si ne asezam amandoi pe canapea.Desi filmul are scene destul de infricosatoare nu schiteaza nicio miscare ,ba chiar pare foarte captivata.Se pare ca-i plac filmele de groaza.Vedem noi cand se ajunge la scenele cu fantoma.Cum?Asta nu se poate!Cat ma mai poate surprinde fata asta?In loc sa tresara de frica ea se prapadeste de ras.Hai ca asta-i chiar culmea .Cum poate cineva sa rada la un film de groaza?Incep si eu sa rad.De parca n-ar fi fost de ajuns.Se pare ca nu-i o fata obisnuita.Ok .Jocul devine mai captivant.
Peste cateva ore...
Intru incet in camera Sakurei .Doarme ca un ingeras.Inima imi bate cu putere parca sa-mi iasa din piept.Oare ce simt acum chiar este iubire?Simt cum mii de ace imi inteapa inima atunci cand ea nu e cu mine.Totul este prea frumos.Cateodata intepenesc doar privind-o .Pare o papusa ,o bucata desprinsa din rai.Dar ea oare imi impartaseste iubirea? . Nu ar trebui sa fac asta dar totusi pare prea amuzant.Iau usor ceasul desteptator si il fac sa sune la urechea rozaliei...deodata deschide ochii si ma stropeste cu un pistol cu apa.Nu pot sa cred ca a facut asta.Este aici de o zi si deja imi ghiceste miscarile.Sasuke draga, ai cam fost pacalit.Ma apropii de ea si incep sa o gadil in semn de razbunare ,dar am cam uitat ca ea este cea cu arma.Cred ca incep sa am sentimente pentru ea, totusi raman mai rece in privinta asta pentru a-mi pastra reputatia de cuceritor.Raman blocat uitandu-ma la ea .Picioarele imi intepenesc.Raman stana de piatra.Vad totul ca prin vis.Parca as fi desprins de realitate.Picioarele mi se misca singure .Ma apropii de ea si o sarut gingas.Se inroseste toata dar nu schiteaza nici o urma de nervozitate.Ce misacare proasta din partea mea!Rupe sarutul incet si se indreapta spre baie trantind usa in urma ei.
Pov by Eu(autor)
Cei doi s-au distrat toata ziua.Au ras au povestit.Sasuke i-a facut cunostiinta cu Kiba care intamplator i-a facut o vizita.Isi aruncau priviri gingase pe ascuns fara ca celalalt sa observe.Se pare ca dragostea pluteste in aer .Spre seara aerul se raceste simtitor iar ploaia este pe cale sa-si faca aparitia.Sakura intra in casa si incepe sa cotrobaiasca prin bucatarie pentru a pregati cina.Talentul ei culinar era mostenit de la mama sa .Scoate toate ingredientele.Pune carnea in tava dar cand sa pregateasca condimentele si sosul isi da seama ca nu gaseste sarea si usturoiul.
-Sasuke!Misca-te pana-n bucatarie!
-Ce faci aici?
-Ma joc.Ce ti se pare ca fac?Pregatesc cina.Unde tii sarea si usturoiul?
-La magazin.Nu mai avem deloc.Merg sa cumpar.Spunand astea isi ia geaca si umbrela si pleaca.Rozalia ramane singura in camera.La nici 5 minute dupa plecarea brunetului prin casa se aud pasi.In usa apare.....
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Lun 17 Oct 2011, 14:54

hi! E simpatic ficul tau... think Dar... E cam brutal sa incepi asa de devreme ca cei doi s-au indragostit si totul e numai miere si lapte. Asta e parerea mea de cititor. As fi vrut totusi sa vad mai multa descriere.. App, si eu sunt destul de noua si vreau sa-ti spun ca te vei simti bine aici si BUN VENIT!! Astept nextul, multa inspiratie si sper ca nu te-a deranjat critica... Stiu ca nu sunt critic si nu ar trebui sa fac asta, dar sper sa te ajute.. good Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss Pa!! happy2


  I need you (sasusaku) Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
  I need you (sasusaku) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Lun 17 Oct 2011, 15:48

Buna ! :)
Iarasi am trecut pe aici si imi place cum ai continuat. Ai avut ceva descriere, ceea ce inseamna ca lucrezi din greu. Mi-a placut ca nu a fost prea mult dialog. E foarte bine asa. Bun, haide cu nextul ca sunt destul de curioasa sa vad cum va iesi toata chestia asta. in love

Electronic :)


  I need you (sasusaku) Scaled.php?server=846&filename=0095097663mod

My blood runs like fire through veins when you’re close..
And boils with pleasure—so hot and divine.
I’d never wake up from this magical doze,
Don’t go so quickly,
I need you this time. ♥️
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Lun 17 Oct 2011, 15:53

stiu ca am inceput cam devreme cu chestia cu dragostea....dar am cateva idei si am s-o lungesc putin
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Lun 17 Oct 2011, 16:04

happy2 Abia astept sa vad despre ce e vorba!! dap ! Te-am huguit si pupacit!! a hug kiss pa! happy2


  I need you (sasusaku) Bleach.240.515089

::.C’est quelqu’un qui m’a dit que tu m’aimas encore.::
~It is someone who told me that you still love me~
::.Serais-ce possible alors?.::
~Would it be possible than?~
Sus In jos
Siel
Genin
Genin
Siel

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : peste mari si tari intr-o mica tara numita romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : aventurile si senzatile extreme,sa scriu fanficuri,sa le citesc,sa rad sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : chicky chicky super bine!!!!

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Mier 26 Oct 2011, 15:15

Imi place noul tau fanfic. Da cam repede s-au indragostit astia doi. Ideea e atractiva si sper sa o si continui, dar actiunea e cam grabita. Sasuke i-a si facut deja cunostiinta cu Kiba. Sasuke deja o place. Mmmm, trebuie mai mult suspans sa stii. Cred ca asta lipseste cu desavarsire.
Dar te pupo dulce si sper sa pui nextu repejor


You will die and be silent. No memory will be left of you,
no regret when you ar gone...


  I need you (sasusaku) Pizap_43

They left you first! They hate you first!
But don\'t worry...
The Darkness...is near...
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Mier 26 Oct 2011, 16:16

e tare fic-ul huh?
cum au zis unii si mie imi pare ca s-au indragostit cam repede dap !
ori cum e foarte fain huh?
astept next-ul cu ardoare huh?
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Vin 28 Oct 2011, 21:29

super capitol,iti ador ficul sasuke si cu sakura parca ar fi sot si sotie un capitolul 2 spre sfarsit....e putin amuzant dar super si dupa cum am mai spus iti ador ficul, cand pui nextul te roog?


  I need you (sasusaku) Doqkc1

Those who are best suited to power, are those
who have
never sought it.
⊙ • ⊙ • ⊙

Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Sam 29 Oct 2011, 10:30

Apare...cine apare haide scumpo vreau sa stiu sie u
Adu rapid nextu daca nu mor aici:))



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Sam 29 Oct 2011, 11:35

Ma bucur ca va place.Incerc sa-l fac mai bun dar scoala asta imi mananca tot timpul.Am venit si cu next-ul.Poate ca actiunea e cam grabita in acest capitol dar l-am scris in graba.Astept pareri .


cap 3:
Sakura:

In usa apare Kiba cu un zambet pervers pe fata.Nici nu am timp sa clipesc ca ma trezesc cu el langa mine.Ma tranteste de perete si incepe sa ma sarute apasat.Incerc sa ma zbat si sa ma eliberez,dar nemernicul ma musca puternic de buza inferioara facandu-ma sa gem de durere.Totul parca mi se innegreste in fata ochilor.Stai putin!Ce tot zic aici?Lupta Sakura!Il imping de langa mine cu o singura lovitura chiar bine plasata.Primesc doua palme dar nu ma las cu una cu doua.Cu o mana imi rupe tricoul ,iar cu cealalalta imi plaseaza lovituri.Ma inrosesc dar nu sunt eu atat de slaba ca sa ma las.Mii de picaturi cristaline imi inunda fata.In ridmul asta nu o sa mai rezist mult.Cand ma gandesc ca azitazi il credeam chiar un tip de treaba .Cu asta m-am inselat amarnic.Incerc sa lupt dar este prea puternic.Acum serios ...cate kilograme poate ridica baiatul asta.
Pe usa apare Sasuke.Ramane masca la toate cele intamplate.
-Oh nu....asta se va intampla doar in visele tale!
Il prinde de o mana pe Kiba si il invarte de doua ori.Scapata din mainile lui ma las usor jos pe gresia rece.Dupa o bataie crunta il da afara in suturi reusind sa inchida (tranteasca) usa in spatele lui.Se apropie incet de mine si ma intreaba daca sunt bine.Ii zic ca da si ma indrept inspre camera.Am trecut eu si prin intamplari mai grele .

Sasuke:
Sa nu-l mai prind pe nenorocitul ala pe aici!Pfff ...cinci minute lipsesc si deja sar pe ea.Cred ca ar fi mai bine sa ma culc si maine o sa discut cu ea.Oare sa-i spun?Nu, e prea repede ,sau poate nu.Asta a umplut paharul, am inebunit de tot!E aici de cateva zile si deja m-am indragostit!Oficial ,Sasuke esti un ,un...Na ca am uitat si ce am vrut sa zic ,sa ma gandesc defapt,prea mult stres in viata mea.
Deodata ceasul desteptator suna.Ce bine!A fost doar un cosmar.Se pare ca am adormit imediat dupa cina pregatita de Saku.
-Sasuke, ies la cumparaturi!striga Sakura de jos.
-Nu e prea devreme?Vrei sa vin sa te iau cu masina?Ii raspund somnoros.
Imi raspunde scurt ca nu si ca se descurca si singura.La o ora dupa ce pleaca rozalia se aud batai in usa.Era doar un curier care a adus doua pachete dar nu pentru mine.Le las in camera ei.Oare ce-i in ele?Oare se supara daca arunc o privire?Jos am un foarfec vechi.De mult uit sa-mi cumpar altul.Cand incerc sa tai prima cutie se rupe foarfecul.Acum sigur am nevoie de unul nou.Poate merge si cu un cutit.Dar daca se supara Sakura?O conving eu sa-mi arate cand se intoarce.Iar se aud batai in usa.
De data asta era doar rozalia.OOOuu cate pungi !A cumparat tot magazinul fata asta.
-Ce stai si te uiti asa?!Ajuta-ma sa le duc sus.Alooo!Pamantul catre Sasuke.
O ajut si ii zic ca au ajuns doua pachete.Imi multumeste si ma roaga sa ies din camera pentru ca are treaba.
-Nu pot sa vad ce-i acolo??
-Toate la timpul lor ,dar acum vreau sa le dezpachetez singura.
Ies imbufnat .Camerele noastre sunt pe acelasi hol .Merg la mine in dormitor si ma uit la TV.Uit-o si pe mama la stiri!Oare de cand n-a mai dat pe acasa?Minutele trec unele dupa altele .Din incaperea Sakurei se aud tot felul de zgomote ciudate.Curiozitatea ma mananca pe dinauntru.O intreb daca acum pot sa vad, dar primesc exact raspunsul la care ma asteptam.Mi s-a facut brusc foame .Imi fac niste ochiuri.Uleiul sfarie in tigaie prajind usor ouale.Poate ar trebui sa invat sa mananc mai sanatos.Ma apuc de mancat.Imediat coboara si Sakura cu aceeiasi intentie.Eu infulec rapid in timp ce ea este pierduta in ganduri luand si cate o inghititura cateodata.Vreau sa ies din bucatarie dar ma intreba unde ma duc.Ii raspund scurt :''La baie''.Ce repede am pacalit-o.Tebuia sa facem holurile astea mai scurte.In mintea mea se deruleaza mii de intamplari din copilarie.Ce dor imi e de momentele in care ma certam cu Itachi sau atunci cand ma mustra mama pentru cate un 4 la scoala.Zeci ,poate chiar sute de intamplari neplacute pe atunci s-au intamplat aici.Cateodata stau ore si incerc sa-mi amintesc chipul tatalui meu pe care nu l-am mai vazut de la sase ani.El si-a refacut viata alaturi de alta femeie.Intru in camera rozaliei dar nimic neobijnuit.Ma trezesc cu ea in spate .
-Stiam ca asa ai sa faci si le-am ascuns in baie .Dupa care imi arata cheia si imi spune sa vin inapoi in 5 minute sa imi arate.
Intru inapoi acolo si pur si simplu raman uimit .In mijlocul camerei ,pe un...
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Sam 29 Oct 2011, 17:16

grozav rau de tot huh?
chiar imi place huh?
off suspansul asta biciuitor
imi place mult ori cum next-ul huh?
si ma bucur ca sunt prima nr1
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
trimite-mi te rog frumos un mesaj pe privat cand pui next-ul good
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Dum 30 Oct 2011, 15:02

Uite si capitolul patru.Imi pare rau ca e cam scurt.Promit ca in urmatoarele capitole va fi si ceva descriere sentimentala.Am sa dau mai tarziu si un edit pentru greseli.Astep comentarii.




Cap 4:
Intru inapoi acolo si pur si simplu raman uimit .In mijlocul camerei ,pe un chevalet ,scris pe o foaie mare scria "JOKE".
-Iar te-am pacalit!Acum iesi ca n-am terminat .

Ies din camera dar n-am de gand sa ma las pacalit asa de usor .Fac si greva foamei daca trebuie.Imi i-au o carte buna si ma pozitionez pe un scauna langa usa camerei ei.Deodata aud cum ii suna telefonul.Incep sa trag cu urechea si aud fragmente din conversatie precum:<>cand sa spuna cuvantul alunec de pe scaun si fac un zgomot infernl dupa care ma positinez in acelasi loc si trag iar cu urecha: <>In acest timp probabil deschide televizorul si il da la maxim.S-a dus si cu planul asta.Plec bosumflat in camera mea, unde adorm in scurt timp.Vise frumoase ,vise frumoase...Unde Doamne iarta-ma sunt si visele frumoase.Stai un pic ca acum incep.

Ma trezesc cu o durere de cap.Am dormit cam patru ore.Acum sigur nu mai dorm bine la noapte.Prin urmare diseara maraton de filme.Mi-am amintit de Sakura.Oare a terminat?Mi-am cam pierdut interesul.Rozalia ma striga.Ma ridic somnoros si intru in camera ei.A deci asta facea ea!
-Tu ai facut-o ?o intreb inca adormit.
-Iti place?Aveam nevoie de un hoby.

Statea in mijlocul camerei imbracata intr-o rochie de seara rosie cu o palma mai sus de genunchi, legata cu o panglica la mijloc si fara modele.Intr-un cuvant superba.Ma intreaba daca cunesc vre-un tip Neji.Ii spun ca imi este prieten si o intreb de unde stie de el.Imi raspunde ca este varul unei pietene de-a ei si ca Hinata se va muta la el .
-Vrei sa iesim in oras maine seara ?Shikamaru organizeaza o petrecere.O sa ai ocazia sa porti rochia.
-Bine ,dar cati prieteni mai ai pentru ca o sa trebuiasca sa mi-i prezinti?

Sakura:
Dupa ce raman singura in camera ma scimb si adorm.Exact la timp.Este ora 21.O noapte foarte tulburatoare.
Alergam printr-o padure parca speriata de ceva.Aveam hainele sfasiate.Simteam ca cineva ma urmareste.Copacii stau parca ca niste stafii.Continui sa alerg in peisajul ingrozitor.Cineva ma prinde de mana si ma intoarce.Visul se termina cand Sasuke intra in camera cu o masca absolut hidoasa si o lanterna.La cat l-am alergat si umplut de pene cred ca a adormit pe jos la ce obosit era.Las ca-l innebunesc eu maine.

In seara urmatoare la petrecere:....


Poza cu rochia am s-o pun in capitolul urmator.
Joke=gluma
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Mar 01 Noi 2011, 23:00

doamne ... grozav huh?
fara suparare dar capitolul a fost cam scurt happy2
ori cui i se intampla happy2
imi pare rau ca abia acum am venit cu un com dar am avut numai de invatat si nici macar acum nu mi-am terminat temele pentru ca maine dau test la engleza (materia la care sunt praf ) nervi!
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Dum 13 Noi 2011, 15:34

Am venit cu nextu ,astept comentarii.
In seara urmatoare la petrecere:....

Sakura arata grozav, Sasuke la fel.Muzica bubuia.Zeci de persoane dansau pe melodii provocatoare.O scena desprinsa parca din alta lume.Afara cativa pustani se tin de mana cantand "pusca si cateaua lata, bai ce-am mai baut odata"sau tarandu-se pe jos cu sticla in mana.Era un haos de nedescris.Puteai zice ca mai lipsesc doar pitipoancele dar nici de ele nu se ducea lipsa.Cum intra pe usa, fetele il asalteaza pe Sasuke acesta incercand sa le inteparteze cu miscari agere.Sakura mai avea un pic si se prapadea de ras.Reusind intr-un final sa scape brunetul ii face cunostinta fetei cu ceilalti...
O ora mai tarziu...
Sakura:
E super aici ,si fetele sunt de treaba.Temari,Ino,Ten-Ten si sora sa, Ailyn ,toate sunt de gasca, cat despre Karin si adeptele ei niste cu*ve in toata regula.Ce sa mai zici?O petrecere minunata.Toata seara am ras cand incerca Sasuke sa scape de celelalte.La un moment dat un tip Deidara se apropie de mine pe la spate si imi pune mana pe picior.Ii zic scurt si la obiect sa ia mana de pe mine daca nu vrea probleme.Se vedea ca e beat clapa tipul.
-Deci pisicuta zgarie .Ce-ai sa-mi faci daca ne jucam putin?
In acel moment ridic piciorul si-l lovesc cu tocul cui exact unde il doare mai tare.Dupa care se prabuseste de durere.Ma aplec la urechea lui si ii zic:
-De acum iti tii mainile acasa sau ,pe viitor iti garantez ca ramai fara mostenitori.Ne-am inteles?Il vad cum da aprobator din cap si ma indepartez.
Un alt baiat de gasca este Gaara .Se vede ca-i place mult de Ailyn dar ea il respinge mereu.Il chem la mine si ii explic la ureche planul meu .Acesta incantat ma aproba urmand ca maine sa inceapa jocul.Acum hai sa dam iama in alcool.Golesc paharele unele dupa altele .Se vede ca sunt manga.Il prind pe roscat de mana si-l duc pe ringul de dans.Nici el nu era intr-o stare mai buna.

A doua zi...
Sasuke:
De abia am adus-o acasa aseara.A golit vre-o duzina de pahare.Se vede ca n-are antrenament.Sper ca temerile mele sa nu se adevereasca si ei sa-i placa de Gaara.Asta ar fi culmea.Ea este singura fata de care m-am indragostit lulea .Cred ca mi s-ar prabusi cerul in cap daca as vedea-o cu altul.Cand sunt cu ea timpul sta in loc.Mii de ace iti strapung corpul ducandu-te intr-o lume paralela cu realitatea ,unde doar fanteziile isi au locul.Poate ca daca as avea curaj sa o intreb lucrurile s-ar rezolva mai rapid.Cred ca am s-o fac maine dupa iesirea cu ceilalti daca totul merge bine.Aud pasi pe scari.In sfarsit s-a trezit.Ma intreaba scurt cum a ajuns acasa.Ii istorisesc totul iar la sfarsit nu mai poate sa se abtina si izbugneste in ras.Se aud un zgomot ,dupa care ea raspunde la telefon.La cat de repede vorbea am reusit sa prind doar atat:
-Salut Hinata,bine c-ai sunat.Daca ai sti ce-am facut aseara.Apropo cand vii si cu ce?Stii ce mai bine treci pe la matusa mea si vii cu masina mea , poate il iei si pe Ray.
-Sasuke e de acord cu inca o persoana,daca o putem numi asa,in casa?
-Nu cred ca o sa-i faca rau.Si spunand asta ma roaga din priviri sa o las sa mai aduca pe cineva .Dau aprobator din cap chiar daca nustiu ce sau cine e Ray.
-Ce faci diseara? o intreaba Hinata.Eu am cunoscut-o anul trecut la un concurs de inot.
-Ies cu un tip in oras ,la cina si nustiu cu ce sa ma imbrac .Deci hai mai repede aici sa ma ajuti pana la 8 seara.
Dupa care inchide.Pe la ora patru se aud un bocanit in usa.Raspund stiind sigur ca e prietena Sakurei.Ma saluta dupa care intra in casa.Cand aproape sa inchid usa imi sare ceva pufos in brate.Era unul dintre cei mai frumosi bichoni maltezi pe care i-am vazut.
-Deci tu esti renumitul Ray?Ma bucur sa te cunosc.
Pe la opt fara zece Saku coboara jos imbracat intr-o rochie neagra cu spatele gol ,prinsa dupa gat ,lunga cu o palma mai sus de genunchi.Inima imi bate cu putere pana vad cui ii deschide usa si cu cine pleaca.Acel tip misteroas era chiar ....



Ultima editare efectuata de catre Roxutza99 in Lun 14 Noi 2011, 12:31, editata de 1 ori
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Dum 13 Noi 2011, 23:46

grozav grozav grozav rau de tot next-ul nu gluma huh?
imi place place place huh?
cred ca stiu cine e acel tip misterios dar nu vreau sa stric surpriza heh
chiar te felicit huh?
iti multumesc din inima scumpo pentru ca m-ai anuntat in love
sper ca nu te superi daca ma anunti si de data asta good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Lun 14 Noi 2011, 17:53

N-aveam ce face asa ca am scris next-ul .Lucrurile iau o intorsatura drastica ,dar va las pe voi sa vedeti ce se intampla in continuare.

Capitolul 6 :O singura provocare.Rezisti?

Acel tip misterios era chiar Gaara.In acel moment Ray sare si se indreapta spre Sakura.Aceasta il ia in brate si apoi il trimte la mine dupa care pleaca cu zambetul pe buze.
Sakura:
Ajungem la restaurant.Un loc incredibil.Se pare ca avem rezervare.O chelnerita ne coduce la masa noastra.Peretii erau albi iar gresia de pe jos neagra.La geam atarnau perdele din satin rosii ca sangele.Mama ce gandire mai am si eu in momente de astea!Sa revenim...Scaunele si mesele erau imbracate in acelasi material.Un local foarte stilat si elegant.Suntem intrebati ce dorim sa comandam.Nu vreau sa ma indop asa ca cer un simplu snitel de pui cu sos.Gaara comanda si el dupa care incepem sa discutam.
-Deci , ca sa ne facem convinsi ar trebui sa parem indragostiti.Acum sa nu te gandesti ca te plac sau ceva de genul asta.Vreau doar sa te ajut.Am inceput sa dezvolt sentimente pentru Sasuke.Ii spun eu cu un zambet pe fata.
- Mersi ,cat despre faza cu Sasuke mi-am dat si eu seama.Esti prima fata care a observat cum o privesc pe Ailyn.
Seara decurge normal.Nu credeam ca voi spune asa ceva dar eu si roscatul suntem doi crazy scapati de la socola impreuna cu planul nostru dement.Sincer, ar fi trebuit sa fim imbracati in pijamale in dungi, sau mai bine in camasi de forta.O sa ajungem si asa daca nu reusim.Masina opreste incet .Deschid usa si plec nu inainte de a-i da un pupic pe obraz si am-i lua ramas bun.Intru cu pasi inceti in casa si ma descalt.Oficial imi trebuie alte sandale deoarece astea ma strang.Incep sa-l caut pe micul meu dragut.Nu stiu la cine va ganditi voi dar eu cu cainele am treaba.De cand a ajuns nu am avut timp sa il alint.Pana la urma exact asta inseamna si numele lui.Rau Alintat Yrezistibil. Multi ar zice ca nu stiu limba romana, dar Hinata a scris cu Y.Unde Doamne iarta-ma sunt astia doi? Am cautat in toata casa si nu i-am gasit. Nici in camera brunetului nu sunt.Mai ramane un singur loc.Camera mea.Apas pe clanta si ii vad cum dorm linistiti pe patul meu. Bai, voi sunteti sanatosi?Unde ma rog dorm si eu. Ma schimb incet , ma aplec peste ei ,iau catelul in brate cu gandul sa merg in camera lui Sasuke.La urma urmei nici nu e asa de tarziu .Arunc privirea spre ceas si vad ca e unu fara un sfert.
In camera lui totul era linistit.Peretii erau vopsiti in nuante de albastru iar mobila normala.Un singur lucru mi-a atras atentia in mod deosebit.Pe tavan erau lipite ici colo stele flosflorescente.Ma asez usor in asternutul moale.Nu visez nimic ciudat.Pe la 4 dimineata aud pasi prin camera.Cineva trage plapuma si ma inveleste usor dupa care ma saruta pe frunte.Acum pentru mine Sasuke inseamna mai mult ca un frate.Poate am sa ajung sa ma indragostesc de el.Dupa faza cu Gaara cred ca ma voi indrepta spre a vedea daca ma place.Sunt mai nebuna din fire deci cu siguranta voi avea idei trasnite.Micutul ghem de blana se misca usor in bratele mele.Razele soarelui incep sa apara mangaidu-mi usor obraji imbujorati.Ma ridic usor si plec spre camera mea.Nu am uitat nici de pufos care merge incet dupa mine.La cat de adormita eram aseara ,abia acum am vazut cu ce eram imbracata.Nu stiu ce-a fost in capul meu cand am luat rochita de noapte roz cu bretele cu o doua palme mai sus de genunchi.Am altele si mai frumoase doar ca asta e creatia mamei.Nu este tocmai indecenta dar nu ma simt bine .Cat de lung poate fi holul asta?Inca cativa metri si ajung in camera. Cu putin noroc nu dau de brunet si nu ma vede asa.Apas pe clanta ,parca rugandu-ma sa nu fie acolo.Da de unde?De ce nu ti-e frica de aia nu scapi!Ce Ti-am facut eu Doamne sa merit asta?Sasuke era indreptat cu fata spre geam.Inca mai am o sansa!Ma duc repede la dulap fara ca el sa ma auda si aleg o pereche de pantaloni scurti de blugi si o bluza albastra cu umerii goi.Ma indrept tiptil spre baie dar cand sa intru:
-Ai dormit bine aseara?ma intreaba el intorcandu-se.
Ii raspund scurt ca nu am dormit bine ci foarte bine si intru in baie.Picaturile caldute se lovesc de corpul facand din asta o placere.Nu am mai avut de mult ,timp sa fac o baie fierbinte.Mi-am amintit ca la zece iesim in parc cu ceilalti si o prezint pe Hinata si lor.Ma machiez si ma pieptan repede. Azi ma dau doar cu fard alb de pleoape si imi prind o coada sus.Cobor jos si-l gasesc pe brunet pregatind mancarea.Ray deja isi terminase portia.Avand in vedere ca e marti si e ora 8 dimineata cred ca merg in centru la veterinar si trec si pe la magazinul de animale dupa care merg sa ma intalnesc cu roscat si ceilalti.Mananc repede dupa care imi iau telefonul si catelul, ii multumesc baiatului si ies afara vorbind la telefon cu doctorul. Cand am ajuns era aproape gol inauntru.Se pare ca niciun animal nu prea dorea sa fie acolo.Cutulache avea de facut doar 2 vaccinuri asa ca am terminat repede.Urmatoarea oprire Petshop-ul.Ne invartim noi pe acolo si gasim o zgarda si o lesa foarte dragute de culoare rosie.Exact la timp.Aveam zece minute sa ajung la intrarea in parc.Achit plata si ii pun lucrurile bichonului .Nu vreau sa risc vreo amenda pe motiv ca nu are lesa.Gaara deja ma astepta.Ne salutam si il intreb daca e pregatit.Imi spune ca totul e bine si ma ia de mana indreptandu-ma la ceilalti.Hin era deja acolo la fel si Sasuke.La cum rade fata sigur s-a indragostit .O interoghez eu altadata.Facem cunostiinta cu toti si bruneta ma trage de tricou zicand ca are ceva de discutat cu mine.Ma indepartez impreuna cu ea lasandu-l pe Naruto sa il alinte pe Ray.
-Ce-i intre tine si Gaara?
-Da vad ca ai de gand sa ma abordezi direct, dupa care ii explic totul.La sfarsit ,brunetei ii apare un zambet pe fata si zice ca e mandra de mine.Cand ne intoarcem la grup Ailyn era putin desprinsa de lume.Se vedea ca-l place pe Gaara.O sa se bucure cat vrea de el daca ne reuseste smecheria.Deodata blondul sare hiperactiv de pe banca si ne propune sa mergem la un suc in mall.Toti erau incantati si se iau la intrecere inafara de mine si "Iubitelul meu" care ne facem cu ochiul si ne prindem de mana. Din cand in cand ne sarutam usor.Nu erau saruturi pasionale dar trebuia sa-i convingem pe ceilalti ca sunt.Mama ce bine saruta tipul!
Cod:

In capitolul trecut am uitat sa pun rochia Sakurei deci o pun acum http://www.perfectlady.ro/?comp=oferta&firma=89&oferta=68
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Mar 15 Noi 2011, 23:02

deci deci deci grozav ca Dumnezeu huh?
chiar m-ai surprins huh?
imi pare foarte rau ca am ajuns abia acum dar nu am avut timp sad
iti multumesc din suflet ca m-ai anunat .... esti o dulce kiss in love kiss
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite :   I need you (sasusaku) J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Sam 26 Noi 2011, 17:57

Ficul este minunat
te rog pune nextul
si inca ceva anunta-ma si pe mine cand il pui !!!



bafta


  I need you (sasusaku) S6he8w
  I need you (sasusaku) Npi5xg
  I need you (sasusaku) 2myt0zq




  I need you (sasusaku) R0b9k0
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Sam 26 Noi 2011, 19:09

Pune nextuul ! :o3

Ultimul capitol m-a captivat complet.

Foarte frumos ficul,felicitari. dap !

Te pup ! kiss
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Sam 26 Noi 2011, 20:48

mersi mult.Am multe ,foarte multe,mii de idei mai nou.In capitolele urmatoare dezvalui adevarata fata a Sakurei.Nu va ingrijorati nu o fac vampir nici robot nici cyborg ,o fac...
Cititi si veti afla .Saptamana viitoare vine un capitol daca nu doua.Va pup si ne mai auzim.
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Dum 27 Noi 2011, 10:18

HAI,CA MOR DE NERABDARE. nervi! nervi! nervi!
DE CE TE JOCI CU INIMA MEA? sad
VREI SA SE OPREASCA? crying
NU VREI? kiss
PUNE NEXT-UL AZI CA DACA NU MOR. bere
SPOR LA SCRIS. in love
REPEDE biciuitor


  I need you (sasusaku) Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19Dum 27 Noi 2011, 15:07

Capitolul 7.O oportunitate perfecta

Deschid geamul usor.A trecut o saptamana de cand mi-am inceput jocul si cateva ore de cand planul meu a luat sfarsit .Acum Gaara este cu Aily.Planul meu a fost sa ii cuplez pe astia doi si in sfarsit am reusit.Le sta foarte bine impreuna.Acum Gaara imi este precum un frate.Ii pot spune orice.Aproape orice.Sentimentele mele pentru Sasuke au inceput sa prinda contur.Iau rucsacul de pe birou.Il pun in spate si pasesc usor pe pervaz.Destinatie?Oriunde si mai departe.Glumesc ,vreau sa ajung pe acoperis.Ma prind cu mana de o grinda si din 2 miscari sunt sus .Tinuta mea era una simpla dar totusi foarte accesorizata.Ea consta intr-un costum negru si un ceas ,o pereche de cercei ,multe bratari ,un lantisor cu o piatra mare neagra si o pereche de botine cu toc .Nu port doliu dar nu trebuie sa ies in evidenta foarte tare.La urma urmei e noapte si singurul felinar din zona lumineaza partea dinspre strada.Apas pe un buton al ceasului.Din el iese un mic ecran .Dau comanda sa scaneze imprejurimile.Nimic neobisnuit.Pot contacta sediul.O silueta de femeie apare pe ceas.
-Buna Sakura.Am primit noi ordine pentru misiunea ta. Iti cerem sa urmaresti sa distrugi unul din cele trei sedii ale organizatiei mafiote Yakuza.Am fost instiintata ca seful lor este un tip blond pe nume Deidara.L-ai cunoscut deja.Ai grija!Spune blonda pe un ton putin nervos.Va are in vizor pe tine si pe Sasuke.
-Eu si Ray ne vom descurca.Sa ma contactezi la noi vesti.
-Ah si Sakura?Celalalt spion din regiunea ta a fost dat disparut.Va trebui sa recrutezi pe altcineva.Cel mai bun om ar fi brunetul.Imi pun baza in tine.Spor la treaba.
Dau afirmativ din cap dupa care imaginea proiectata de ecran se inchide.Din cate sper ca va-ti dat seama sunt spion.Dar nu unul obisnuit.Sunt un spion teritorial ce de obicei are in grija buna functionare a unei regiuni.In cazul meu misiunile apar rar ,dar cand se iveste vre-una este foarte dificila.Trebuie sa gasesc un mod de a ma infiltra in gasca mafiota ce mi-a omorat tatal.Si cum Doamne iarta-ma se gandeste Amy sa-i spun lui Sasuke?Hey Sasu vezi ca sunt un spion si te am in grija?Asta nu o sa mearga niciodata.Fiecare din accesoriile mele are un rol special.In cercei am camere de filmat ce inregistreaza tot ce se intampla.Miscarea mea este monitorizata 24 din 24 .Ok,in afara de chestiile intime ale vietii mele.In alea nimeni nu se baga.Cobor usor de pe acoperis nu inainte de a ma asigura ca nu am fost urmarita.Intru in baie .Picaturile caldute de apa se izbesc puternic de corpul meu facandu-ma sa tresar usor.O stare de bine ma invaluie.In momentul asta sunt cea mai euforica fiinta din lume.Ma imbrac intr-o pereche de pantaloni scurti si un maieu rosu.
Usa se tranteste si multe zgomote vin din camera brunetului.Ma schimb epede intr-o pereche de blugi albastii si un tricou de aceasi culoare .Nu am uitat nici de nelipstele mele accesorii.In picioare am botinele de mai devreme.Cred ca stiu ce ma asteapta.Dau buzna in incapere .Doi oameni il tineau pe Sasuke in timp ce Deidara ii vorbea.Cand da cu ochii de mine blondului ii apare un zambet pervers pe fata.
-Deci aici era papusa?Dati-i drumul baieti, si spunand astea matahalele il lasa in pace.Am scapat de o grija continua el.Tu vii cu mine.
-Cu o conditie.Il lasi pe el in pace.
-Rozalia s-a indragostit .Ce frumos.Luati-o.
Cei doi ma prind de mana dar ma rastesc la ei si le spun ca pot sa merg si singura.O masina ne asteapta in fata casei.In drum spre loc planul imi incolteste in minte.Vorba lui Deidara:am mai scapat de o grija.Ma apropii amenintator de tare de urechea tipului si ii soptesc dulce:Deci eu ar trebui sa-ti fiu dama de companie?El da afirmativ din cap.Ei bine, sa-si ia gandul.Poate no-i mai fi eu virgina din cauza unei tragedii petrecute la 15 ani dar nici lui nu ma daruiesc.
Ajunsa acolo sunt legata la ochi.Degeaba bai nene .Cerceii inregistreaza tot.Ma trezesc intr-o camera spatiosa rosie.Sigur e dormitorul pentru nebunii al sefului.Blondul se apropie de mine.Ma doare fix in pix de ce fantezii are el cu mine .I-am mai zis o data si am sa io repet ca daca se mai atinge odata de mine ramane fara mostenitori.
Sus In jos
Continut sponsorizat




  I need you (sasusaku) Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) I_icon19

Sus In jos
 

I need you (sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-