Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

  I need you (sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 14:44

te pot ajuta eu poate ma ajuti si tu cu fic-ul meu


  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite :   I need you (sasusaku) - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 15:24

ce ratat poate fi sasuke asta , take this! hmm...?! .. ..  ..

bata-l cucu sa-l bata , evil devil mua ha ha nervi!

copil copac , cum oare a putut sa vorbeasca asa cu saku atunci cand a aflat ca era insarcinata , evil devil mua ha ha

atentie , "era " :>.<:

oricum sper ca saku sa se faca bine ,

astept cu nerabdare continuarea , good job

sper sa ma anunti , dap !

scuze ca n-am mai trecut pe aici , puppy eyes

inca ceva poza de la profil este superba , rolling on the floor

deci sa incepem : we party !! :>happy

descrierea este chiar foarte buna , huh?

dialogul nu este exagerat iar sentimentele personajelor se pot distinge din descriere , in love oh my god !!!

mai pe scurt ficul tau e genial , fascinant , uimitoe , uluitor , superb si toate cuvintele de lauda , a hug lol damn!

si catelusul ala al Sakurei este a pufosenie =)) ;;) like michael jackson

cum am mai spus astept cu nerabdare nextul , happy

pupici dulci de la crisu


  I need you (sasusaku) - Pagina 4 S6he8w
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Npi5xg
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 2myt0zq




  I need you (sasusaku) - Pagina 4 R0b9k0
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 17:06

Am venit...sper ca ma-ti asteptat,ca de nu imi pot lua jucariile si pleca   I need you (sasusaku) - Pagina 4 2843714615 . Am glumit, am adus nextul.   I need you (sasusaku) - Pagina 4 2573201749


Cam:
Sakura se simte din ce in ce mai bine. Ieri i-au dat drumul din spital si ne-am cazat la un hotel. Pana se insanatoseste vrem sa tinem secret faptul ca am salvat-o. Hinata a trebuit sa plece pentru a nu atrage suspiciuni, avand in vedere faptul ca ea mai are misiuni. Am luat un apartament cu doua camere intr-un hotel din zona. Este ora doisprezece si de aseara rozalia doarme in continu. Ar trebui sa o trezesc? Nu, probabil inca este slabita, mai ales ca a plans ieri toata ziua, cand a aflat sigur ca a pierdut copilul. A incercat sa-lsune pe Sasuke dar acesta i-a inchis in nas crezand ca este o farsa. Am reusit cu greu sa o fac sa adoarma aseara.
Ma ridic din pat si imi iau pe mine o pereche de blugi albi si un tricou simplu gri. Vreau sa merg la bucatarie si sa mananc ceva, cand aud suspine de pe hol. Bat incet la usa camerei si intru. Intoarsa pe partea dreapta, invelita cu plapuma pana la gat, Sakura plangea. Ma apropii si ma pun pe marginea patului. II dau cateva suvite de par laoparte de pe fata, dupa care ridic patura si ma intind langa ea, strangand-o in brate. Inima imi bate mai puternic, dar sincer nu-mi pasa, vreau doar sa o stiu fericita. O privesc in ochi si ii spun:
-De ce vrei sa ma superi? Ti-am spus ca nu vreau sa te vad plangand pentru el. Defapt nu vreau sa plangi pentru nimeni. Daca Sasuke a renuntat la tine, nu este din cauza ta, ci din cauza ca el nu gandeste.
- Cam, nu plang pentru el, ci pentru mine, imi spune ea suspinand. Am asteptat atata timp ajutor din partea lui, in loc sa-mi dau seama cine imi sunt prieteni adevarati.


Sakura:
Ora doisprezece si eu inca mai plang. Nu am plans asa nici cand eram cu Kabuto, si plang acum, cand imi dau seama ca el nu a tinut deloc la mine. Sentimentele mele pentru el dispar incet, lasand in urma durere. Stiu ca am prieteni mult mai buni, si, mai mult decat atat, il am pe Cam, care a fost mereu acolo, dar carui eu nu i-am prea dat importanta. As vrea sa fi stiut dinainte ce avea sa se intample, sigur nu mai faceam anumite lucruri. Ma doare din cauza lui Sasuke, dar mai mult ma doar din cauza copilului, care a murit fara nici o vina. Mici perle se desprind pe rand din ochii mei verde-smarald. Suspin sonor si imi afund capul in perna, dandu-ma spre mijlocul patului. Aud batai in usa si Cam intra. Se aseaza pe marginea patului si ma priveste trist. Se baga sub patura si ma imbratiseaza zicandu-mi:
-De ce vrei sa ma superi? Ti-am spus ca nu vreau sa te vad plangand pentru el. Defapt nu vreau sa plangi pentru nimeni. Daca Sasuke a renuntat la tine, nu este din cauza ta, ci din cauza ca el nu gandeste.
- Cam, nu plang pentru el, ci pentru mine, ii spun suspinand. Am asteptat atata timp ajutor din partea lui, in loc sa-mi dau seama cine imi sunt prieteni adevarati. Ma uit in ochii albastri asteptandu-i voce linistitoare, in schimb ridic mana si imi sterge lacrimile. Imi cuprinde barbia ridicandu-mi capul si ma saruta pe frunte.
Simt cum o caldura ma invaluie si ma cuibaresc la pieptul lui exact ca o pisicuta ce cauta caldura. Isi sprijina barbia pe capul meu intr-o pozitie comoda si inchide ochii. Imi place sa stau asa. Gata, nu-i mai dau drumul. Il aud respirand regulat si imi dau seama ca a adormit. Ridic usor capul, pentru a nu-l deranja si il asez pe perna alaturata. Privindu-l, imi dau seama de sentimentele pe care le-am ascuns pana acum, sentimente carora nu le-am dat nicodata importanta. Parul negru ii e ravasit pe perna alba. Privindu-i buzele, dorinta de-al saruta nu-mi da pace. Ma apropii usor si il sarut in apropierea gurii, nu am tupeul necesar pentru un sarut adevarat. Dau sa ma retrag dar o mana imi prinde barbia si buzele lui le acopera usor pe ale mele. Se pare ca nu dormea. Buzele ni se framanta tandru si sensibil. Se retrage primul si ma priveste in ochi. Prapastia din ochii albastri este prea adanca pentru a nu cadea in ea.
- Cam...
- Sakura, nu spune nimic. Nu stiu ce sentimente ai pentru mine. Dar, ce stiu cel mai bine este ca te iubesc.
Pentru o clipa uit de tot si il imbratisez spunandu-i ceea ce tocmai am realizat: il iubesc. Stand in pat nici nu mi-am dat seama de trecerea timpului, dar cu siguranta stomacul meu a realizat, dupa sunetele pe care le scoate. Chicotesc usor si ma dau jos din pat. Miraculos, dar ma simt foarte bine. Brunetul se ridica alarmat fiindu-i frica sa nu cad. Ne indreptam spre bucatarie si comandam de la roomservice. Diseara vom pleca pentru ca este drum lung pana in Japonia. Inainte sa mergem acasa, ii voi face o vizita Shizukai, pentru ca brunetul mi-a povestit tot ce s-a intamplat intre timp. Se pare ca de acum voi sta la iubitul meu. Sasuke este de domeniul trecutului.


In acea seara:

Nu pot sa cred ca nu l-am observat pana acum. Si cand ma gandesc la ce a simtit in tot acest timp! Il iau pe Ray in brate si pe Cam de mana si urcam in elicopter. Hinata mi-a lasat cateva haine. Acum sunt imbracata intr-o pereche de pantaloni scurti, niste sandale albe si o bluza in dungi albe si negre.In par am o fundita neagra intr-o parte. In timpul zboruluiam facut confesiuni, bucurandu-ne de toate evenimentele intamplate. Inainte de aterizare am scris o cerere pe care o voi prezenta.
- Vrei sa vin cu tine?
- Nu. Ma descurc. Ai facut deja destule.
Il sarut scurt si ies din elicopter indreptandu-ma sprecladirea notorie. Tocurile mele scoat zgomote sonore in timp ce inaintez pe hol. Intru in birou si trantesc pe masa dosarul cu cererea. Shizuka se intoarcea si ma priveste uimita. Ma aplec in fata si pun mainile pe birou.
- Ti-a fost dor de mine?
Cam dormind sau mai bine zis prefacandu-se:   I need you (sasusaku) - Pagina 4 208323
http://3.bp.blogspot.com/--VrwIUuRrnI/TdCyPRuFWXI/AAAAAAAACs0/BPEom-hvsxo/s1600/b14.jpg
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite :   I need you (sasusaku) - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Lun 18 Iun 2012, 17:36

buna ,


ma bucur ca m-ai ascultat in legatura cu nextul ,

comm-ul meu te-a facut sa iti dai seama ca sunt obsedata de ficul tau ,

astept cu nerabdare continuarea ,

sper sa ma anunti ,

sti faza aia cand prometeu a furat focul de la zeus si i l-a dat oamenilor ,

ei bine tu esti cea care a furat ficul iar noi suntem oamenii ,

ne-ai dat o parte din ficul tau ,

anunta-ma de next , scumpete ,

pupici de la cristinuta


  I need you (sasusaku) - Pagina 4 S6he8w
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Npi5xg
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 2myt0zq




  I need you (sasusaku) - Pagina 4 R0b9k0
Sus In jos
Deddy<3
Genin
Genin
Deddy<3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa Dansez si Sa Desenez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 15:20

O Doamne ...am ajuns atat de tarziu aici huh? ...dar tot ce vreau sa iti spun este ca ::: AI UN FIC EXTRAORDINAR .... M-am indragostit de el de la primele 10-15 randuri :X:X:X ... Te rog anunta-ma si pe mine cand pui next-ul :> .... Acest fic este unul dintre primele 3 care le iubesc kiss in love .. Stii ce scrie pe fruntea ta ??? TALENT in love ... Scrii foarte bine ,actiunea decurge incet si sentimentele personajelor sunt descrise foarte bine .Apropo ai descriere cat cuprinede ... cel putin asta e parerea mea love ... Oricum ce admir mult din nou este ca ii contine pe SasuSaku ... dar daca il prind pe acel Sasuke ...nu o sa mai apuce ziua de maine. biciuitor ...iti garantez ca o sa fie R.I.P lough ... te rog anunta-ma cand pui next happy2 ...sa nu uiti heh
Deddy te pupaceste dulcik de tot kiss kiss <3
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Lun 09 Iul 2012, 00:01

YOY! in love in love in love ft tare! e super fic-ul tau...de acum inainte poti sa ma anunti si pe mine??
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 10:42

Hey, am adus next. Stiu ca este scurt dar caldura nu-mi da pace si doar atat am reusit sa storc din capsorul asta al meu.




Ma priveste uimita. Parca ar vedea o fantoma. Hai ma, m-am privit in oglinda si nu arat asa rau. Ok, niste cearcane sub ochi si doua vanatai pe brate dar cel putin cearcanele le-am acoperit. Decat sa se holbeze asa la mine, mai bine si-ar vedea de decolteul ala imens, nu ca m-as fi uitat. Deschid dosarul si ocolesc biroul pana ajung in spatele ei. Ii pun o mana pe umarul stang si cu cealalalta ii misc bratul in coltul documentului formand o semnatura. Incearca sa se impotriveasca dar nu-i merge. Se intoarce inspre mine si ridica palma incercand sa ma plesneasca. Nici o sansa, daca tu crezi ca ai sa ma dobori cu atat. Ii prind mana si o rotesc frumos la spate. Femeie, tu cum ai ajuns directoare ? Ca totul sa fie complet, in timp ce ma duceam de partea cealalalta aplic si o stampila langa semnatura. Ma intorc cu spatele si ma indrept spre iesire facandu-i din mana. Nici nu apuca bine sa apese butonul de panica, ca eu eram afara.
Spre surprinderea mea, in parcare nici urma de elicopter. Duc mana la buzunar pentru a-mi lua telefonul, dar am uitat ca a facut contact cu pamantul cand m-a rapit Kabuto. Incep sa traversez parcarea catre telefonul public, cand un zgomot ma face sa tresar. Cam era in spatele meu, la volanul unui Porche negru. Si parca trebuia sa fim discreti. Baiatul asta nu se zgarceste. Merg pana la el si deschid frumos portiera. Ii fac semn frumos sa se dea jos:
- Randul meu sa conduc, spun adresandu-i un zambet sincer.
Imi spune ca nu pentru ca este un drum prea lung si eu nu am dormit mai deloc noaptea trecuta. Pff...si se mai crede gentleman. Desi cam suparata ma supun si ma urc in dreapta luandu-l pe Ray in brate. Doamne, cat de dor mi-a fost de pufuletele asta. Il iau si il intorc cu burtica in sus, cand observ ca nu este tocmai alb ca laptele. Ma uit la el cu o privire gen: tu, domnule, vei face o baie buna. Din fericire ma intelege si schelalaie nemultumit facandu-ma sa rad.
La cateva ore dupa aceasta ma prinde somnul si adorm cu catelusul pe picioare. Lacrimile imi curg pe obrajii imbujorati. In brate tin o fetita cu ochii negri si parul roz-bonbon. Copila ma priveste cu ochi mari si imi spune "mami" chicotind. Imi ingrop fata in parul ei si o strang puternic la piept. Micile cristale siroiesc continuu. Simt un curent rece in spate. Teama ma cuprinde. Cineva incearca sa-mi ia fetita. Incep sa alerg. Pe jos sunt o multime de pietre si imi este greu sa raman in picioare. Abia acum imi dau seama ca sunt intr-o padure. Hainele imi sunt sfasiate si am multe zgarieturi pe corp. Puiul meu plange . Trebuie sa scap. O mana ma prinde si ma intoarce.
- Sakura, Saku, esti bine?
Cam ma strange puternic de brat spunandu-mi ca in zece minute ajungem. Ciudat, dar nu mi s-a parut deloc un drum lung . Masina opreste in fata casei Ivei . Sasuke este pe alee. Cam ma priveste ingrijorat. Ii fac semn ca nu e nimic si cobor din masina. Incerc sa ignor privirile insistente ale brunetului si trec pe langa el. Ochii ma inteapa dar incerc sa resping lacrimile. Ma prinde de mana si ma intoarce cu fata la el. Ma imbratiseaza .
- Ma bucur atat de mult sa te vad. Imi pare rau ca ti-am gresit. Ma poti ierta? Asta este picatura care a umplut paharul. Il imping si ma departez de el. Furia ma cuprinde putin cate putin.
- Sasuke, am ramas insarcinata, am fost violata de cel putin doua ori pe saptamana, am pierdut copilul, am fost batuta pana lesinam, am rabdat de foame, am fost jucaria unui prost, am varsat atatea lacrimi, abia ma mai tin pe picioare, si toate astea pentru ca nu am fost destul de vigilenta, pentru ca sufeream dupa un nemernic care m-a inselat. Dupa toate astea te mai astepti sa te iert?
Ma priveste uimit. Probabil nu se astepta sa ii spun atatea. Poate ar trebui sa-l iert dar durerea din inima nu ma lasa. Iva vine in fuga spre mine si imi sare in brate. Incepe sa indruge tot felul de lucruri dar nici ca o ascultam, eram pierduta in propriile mele ganduri. Ma trage pana in casa.
Cum intru pe usa, cum o ploaie de cuvinte ma inunda. Erau toti acolo: Gaara, Ailyn, Hinata, Naruto, Tenten, Neji, Temari, Shikamaru si sora mea. Ciudat, dar nu-l vad nicaieri pe Sasori. Ceilalti imi explica, care e treaba cu el. Deocamdata, sunt prea fericita ca sa-mi pese. Dupa ce pleaca toti urc in camera mea si ma trantesc pe pat. Cineva bate la usa. Cam intra cu pasi mici si se aseaza langa mine.
- Iti place camera?
- Nu. Pentru ca asta nu e camera mea. Camera mea e acolo unde dormi si tu.
u.
Sper sa va placa!
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 12:07

chiar a fosta tare faza aia cu " Nu pentru ca nue camera mea camera mea e unde dormi tu " ms ca ai adus nextu si pe urmatorul il astept cu bratele deschise


  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 16:07

woow e super misto continuarea :X:X desii sper ca sakura sa-l ierte pe sasuke intr-un final dar sasuke tre sa faca si el ceva pentru a dovedii ca ii pare rau...oricum super asteptam nect-ul si anuntama in continuare te log si daca poti pune-l mai repede pt k dupa capitolul asta am asteptat destul de mult..
Sus In jos
Deddy<3
Genin
Genin
Deddy<3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa Dansez si Sa Desenez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Dum 05 Aug 2012, 21:42

Scumpaa... ai adus next-ul in love ... il asteptam 8-> ... e minunat si Sakura e grozava...imi place la nebunie atitudinea ei love ... te pup draga mea si sper sa vii cu urmatorul capitol cat de curaanf :*... Te pup dulce a hug kiss
Sus In jos
-dax-
Academy Student
Academy Student
-dax-

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : oradea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : cant la chitara, dansez, imi place sa citesc
Stare de spirit Stare de spirit : intotdeauna cu zambetul pe buze:D

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 12:34

mama cat de tare nu ma mai satur de ficul asta in love kiss i love you
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 14:47

Fara alte introduceri, ta-da:
Dupa cateva luni:


Astept in biroul frumos decorat impreuna cu Cam. Amandoi stateam pe cate un mic fotoliu din piele tinandu-ne de mana. Sunt ingrijorata din cauza analizelor si consultului. Yane, doctorita mea ne-a spus ca rezultatele ajung in zece minute. Usa se deschide. Pe ea intra o femeie satena cu ochi caprui, in jur de 26 de ani. Se aseaza la birou si deschide dosarele.
- Analizele au iesit destul de bine. Nu pari sa ai nimic inafara de o anemie enervanta. Ceea ce ma supara pe mine este consultatia. Sakura, vreau sa stiu daca ai dureri abdominale. Ii raspund negativ si continua: Problema este ca ai fost destul de afectata atunci si , nu sunt sigura, dar s-ar putea sa nu mai poti avea copii. Organismul tau inca se reface dupa acele intamplari, si va trebui sa urmezi un tratament in caz ca va doriti un copil.
Dupa alte cateva discutii, care ne lamuresc ne urcam in masina. Imi pare rau de copilul pe care l-am pirdut atunci dar am realizat ca nu este un capat de lume, voi lupta si voi avea unul cand voi fi cu adevarat pregatita. Am avut discutii cu Sasuke care m-au pus pe ganduri. Nu ii mai port pica. Cand sunt cu el inima bate prea tare dar cand sunt cu Cam am un sentiment de siguranta, de iubire. Simt ca el ma iubeste neconditionat si ca sentimentul este reciproc. Dar oare chiar il iubesc cu adevarat sau este doar o atractie? Ii sunt recunoscatoare sau sunt indragostita? Sincer, nici eu nu stiu, si cred ca n-am stiut nicioadata sa am grija de sentimentele mele.

Flashback:
Cam e plecat de doua zile. Se va intoarce saptamana viitoare tinand cont ca este plecat intr-o misiune pentru noua agentie la care este director. Eu am renuntat si se pare ca si Sasuke la fel. Am hotarat sa ma axez sa termin ultimul an de liceu inainte de a ma reapuca de treaba. In ultimele zile am mers impreuna la scoala pentru ca si Iva e plecata. Nu am mai vazut-o de ceva timp. Simt privirele lui dar imi este frica sa i le intorc. Gata Sakura! Gandeste-te la Cam, doar la Cam, el este cel pe care il iubesti. Si intr-adevar balanta inclina spre el dupa discutia cu Sasuke de ieri. Nu pot sa il cred. Pur si simplu nu pot sa cred faptul ca toate amintirile lui din acea zi sunt in ceata, ca nu era aceeasi persoana. Este un drum scurt si tacut, dar nu este o tacere apasatoare si una placuta.
Ne despartim la intrarea in scoala. Pornesc cu pasi mici pe hol si ma opresc la dulapul meu, cand aud cateva soapte din baie. Se pare Ca Karin iar se lauda despre isprava ei. Ciudat dar de data asta sunt curioasa. Problema este ca nu trebuie sa ma vada. Ma duc la fereastra baii si ma ridic usor in maini reusind sa intru intr-o cabina.
- Cum de ai reusit sa te culci cu el , dupa ce te-a respins atat, aproape zbiara o fata din anul doi.
- Recunosc ca mi-a fost greu. Sasu nu vroia sa o uite deloc pe parasuta aia cu capul roz. Eu parasuta? Oficial, roscata isi ia adio de la viata. Iti spun dar nu zici nimanui ca pun echipa de baschet pe tine. Fata aproba. L-am drogat.
Atunci mi-a cazut fisa. Brunetul era nevinovat . In timp ce roscovana se lauda cu i-a luat bidonul cu apa si a pus etnobotanicele in el. Ies furioasa din cabina si o prind pe usuratica de cuibul ala de sobolani. Cat fixativ ai putut sa pui pe el? Cealalalta se sperie si fuge. Deschid robinetul la maxim si o bag pe Karin cu capul in chiuveta de cateva ori dupa care ii fac vant. Cel putin te-ai mai spalat si tu putin pe par.
EndFlashback.

Cam s-a intors ieri pentru a merge cu mine la doctor, dar saptamana viitoare trebuie sa plece din nou. Ne dam jos din masina si intram in casa. Astept sa inchida usa si ma lipesc de el. Isi baga mainile in parul meu si ma saruta apasat. Ma dezlipesc de el si fug in la etaj indemnandu-l sa ma prinda. Stiu ca este copilaresc si prostesc dar mi-a fost dor de el si vreau sa profit la maxim. Il aud cum alearga pe scari. Intru repede in biblioteca si ma ascund dupa un raft. Inama imi bate nebuneste, mai sa-mi sara din piept. Incep sa simt adrenalina. Cam ciudat nu? Realizez cat de mult imi lipsesc misiunile, dar munca de birou imi ajunge deocamdata. Incepe sa ma strige. apare deodata la coltul raftului. Ma ridic si fug. Strabat holul si intru in camera inchizand usa, hotarat sa negociez cu el pretul intrarii. Deodata doua maine imi inconjoara talia. Smecherul, a profitat ca am uitat sa inchid fereastra.
- Bine, bine, ma predau. Ma declar invinsa.
- Acum urmeaza sentinta, imi spune el chicotind usor. Ma ia in brate si ma pune pe pat. Acum incepe chinul meu.
Mainile lui mi se plimba pe tot corpul. Daca vreun vecin se gandeste sa-si faca siesta de dupa-amiaza sa-si gandul pentru ca rasul meu rasuna in tot cartierul.   I need you (sasusaku) - Pagina 4 2331551792
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 14:57

draga mea am trecut pe aici si nu regret ca am facut-o
imi place la nebunie ficul tau happy
dar ce nu-mi place este ca sakura e cu cam ala sad
te-am pupat dulceeee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 14:59

sakura27anna
Ai sa vezi ca faptul ca Sakura e cu Cam ii va dezvalui lui Sakuke adevarata fata. Mai asteapta cateva capitole si vei vedea ce se va intampla.
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 208323
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 14 Sept 2012, 21:23

e dragutz doar k ar trebuii sa pui mai des capitolele deoarece asa pierdem sirul intamplarii..in fne mia placut si sper sa aduci next cat mai rapid posibil ~PEACE~
Sus In jos
Violence Vic
Chūnin
Chūnin
Violence Vic

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 556
Puncte : 627
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : killin' chillin'
Stare de spirit Stare de spirit : wanna murder someone

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Sam 15 Sept 2012, 13:25

scz ca nu am mai trecut pe aici insa am fost ocupata


  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Tumblr_me0pco6sfS1qbc9uxo2_500_large
LIFE
SUICIDE

Moartea nu e atăt de rea, după ce-ai trecut prin ea o dată.
Iar eu am trecut.
Nu-mi mai e frică de moarte acum.
Mi-e frică de tot restul.
-Nastya Kashnikov
Sus In jos
Deddy<3
Genin
Genin
Deddy<3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa Dansez si Sa Desenez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Dum 30 Sept 2012, 23:22

U la la ! :X:X:X ... Un capitol excelent :) ... Sa stii ca iti iubesc tare, tare fic-ul :>
De abia astept sa pui urmatorul capitol si sa vad ce se petrece 8-> ... Doua cuvinte : Respect, iubita ! :*
P.S : Anunta-ma cand pui next-ul >:D< , Pupici
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Mier 07 Noi 2012, 21:19

scuze de lunga mea apsenta,dar am fost extem de afectata de moartea prietenului meu si pur si simplu nu am avut puterea necesara sa ma apuc de scris. In schimb am venit cu idei noi care sper sa va bucure.


Sasuke:
Ok, Ok nu ma supar ca Sakura a ales altul in locul meu , adica nu ma supar foarte mult, dar ma deranjeaza ca au ales sa-si fac distractia cu perdelele trase , tinand cont ca ambele noastre case au cate un perete de sticla. Daca o mai tin asa innebunesc usor. Telefonul incepe sa vibreze. La cate mesaje am primit azi ma mir ca nu are memoria plina. Il iau in mana si il butonez < In seara asta petrecere la sarbatoritul> si trimit mesajul la toata lista. In cateva secunde incep sa primesc raspunsuri. Pun capul usor pe perna si ma cufund intr-un somn fara vise.
Dupa cateva ore:
Fir-ar sa fie...iar am dormit prea mult. Imi iau pe mine o pereche de blugi si un tricou cu fermoar pe mijloc descheiat pe jumatate, dupa care il sun pe Naruto sa vina sa ma ajute cu mutatul mobilei. Ce noroc de mine ca am un living cat un apartament ca altfel nu stiu ce ma faceam cu saptezeci de oameni intr-o camaruta. Bezmeticul de Naruto apare cantand din toti rarunchii la multi ani. Bineinteles ca asta nu m-ar fi deranjat daca blondul nu ar fi avut o voce mai rea decat unghiile pe tabla. Oh Doamne ca asta-i motan tras de coada la cum zbiara. Il linistesc intr-un sfarsit si il pun la treaba. O fi el cam nebun dar sigur se vede ca merge la sala la cum muta mobila.
- Ce-ai facut desteptule?! Iar mi-ai zgariat parchetul.
Bineinteles ca pe el il apuca rasul. Pregatim si muzica si luminile si ne punem pe asteptat. In seara asta nu mai am de gand sa stau cuminte, ca doar o data faci 19 ani. In jumatate de ora incep sa bata la usa. Gaara intra de mana cu Ailyn si imi da o punga de cadouri.
- Si ce se presupune ca ar trebui sa fac eu cu lenjerie de dama? il intreb vizibil amuzat, la care imi raspunde ca nu se stie niciodata .
Usor usor petrecerea se dezlantuie si paharele se golesc rapid. Din pacate azi nu ma imbat ca nu-s atat de disperat, dar din fericire am baut cateva pahare.

Sakura:
Cam se pregatea de plecare cand am primit amandoi mesajul. Mi-a spus ca ii pare rau ca nu poate veni dar se vedea pe fata lui ca nu-i asa. Intru sa fac un dus pentru a ma mai linisti. Nu mi-am dat seama inainte dar intamplarea cu Karin mi-a dat ceva de gandit. Apa imi curge usor pe spate si imi provoaca furnicaturi. Cred totusi ca Sasu are partea lui de vina caci el a ales sa renunte la cautari. E ciudat cum gandurile mele se amesteca cu sunetul apei formand o melodie pe care doar nebunul meu cap ar intelege-o.Intrebare este daca il mai iubesc pe brunet. Ma trezesc raspunzand imediat ca desigur nu am renuntat la sentimente. Uneori imi fac surprize neanuntate. Ies din baie si imi usuc parul dupa care imi fac bucle spre varfuri. Imi iau pe mine o rochie fara bretele argintie si mulata in partea de sus, dupa care coboara lejera pana deasupra genunchiului cu doua palme. Cred ca negrul ma prinde bine. Recunosc ca pregatisem cadoul de ceva timp. I-am luat un Samsung S3 pe negru destul de dragut. Ma asez pe pat si incep sa-i scriu pe el un mesaj destul de lung in privire cu descoperirea mea.
Deodata o muzica asurzitoare patrunde prin peretele de sticla si imi sparge timpanele. Bine ca mai toti vecinii sunt invitati ca oricum nu dormea nimeni in seara asta. Imi iau in picioare niste sandale dragute cu toc si ies din casa. Bineinteles ca Sasuke era in mijlocul petrecerii pentru ca toata lumea vroia sa vorbeasca cu el. Ma observa imediat si ma soarbe din priviri. Dupa care imi face semn spre terasa din spate. Imediat imagini incep sa-mi inunde mintea. Amintirile sunt destul de placute dar si dureroase. Ma postez in fata lui si ii urez un calduros la multi ani dupa care il strang in brate si ii inmanez cadoul vrand sa plec, dar ma trage de mana si ma tine acolo cat timp citeste mesajul.
- Sasuke...
-Sakura vreau sa stiu ceva. Mai simti ceva pentru mine sau doar iti place sa te joci asa cu mine? Te iubesc si nu stiu ce sa mai fac sa-ti demonstrez asta! Ai auzit: TE IUBESC, incheie strigand.
- Sincer, nu stiu. Pentru prima oara in viata nu am nici cea mai mica ideie in privinta a ceea ce simt. Langa tine ma simt fericita, implinita dar simt ca langa el imi e locul, acolo ma simt in siguranta. Se simtea clar durerea din glasul meu. M-am saturat sa fiu sensibila si vulnerabila, Uneori stau si ma intreb unde a disparut Sakura cea fara inhibitii care, dupa ce o enervai te trezeai la reanimare? Gata cu discutia asta. In seara asta am de gand sa ma imbat serios.


Sus In jos
Deddy<3
Genin
Genin
Deddy<3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 86
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Sa Dansez si Sa Desenez
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Joi 15 Noi 2012, 10:17

Super scumpa ! .. Imi place la nebunie in love in love ... Sper sa aduci next-ul si sa ma anunti si pe mine kiss kiss ... Sunt nerabdatoare sa vad ce idei mai ai . Pupici kiss kiss a hug
Sus In jos
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 16 Noi 2012, 21:17

mai aduci next-ul ????? :o3 :o3 :o3


Deya: Ce comentariu e asta? Nu stii sa scrii minim 10 cuvinte?... :-j Spam-ul de pedepseste cu ban. Atentie data viitoare!
Sus In jos
♣White♣Chocolate♣
Genin
Genin
♣White♣Chocolate♣

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 52
Puncte : 64
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : plictisita, nebuna

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Sam 17 Noi 2012, 11:46

am sa-l pun, dar acum am niste probleme medicale si sunt internata in spital. Oricum va voi anunta cand pun continuarea. Sfarsitul va veni cam dupa 5-6 capitole.
Sus In jos
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 11:20

anunta-ma knd aduci next-ul
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 13:44

Alypisica !! Te rog nu mai face spam ! Este prima dată. La a 3-a averizare primeşti ban !

Un comentariu trebuie să aibă mai mult de 10 cuvinte. Treci şi pe la Citeşte înainte de a POSTA !
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 01:48

Fic inchis din cauza inactivitatii.



  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Cooltext1711025034_zps229023de
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Continut sponsorizat




  I need you (sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: I need you (sasusaku)     I need you (sasusaku) - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

I need you (sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-