Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Manga-ul Konoha High School

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Asss10Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Dum 16 Mar 2014, 21:26

Nu stiu cum ai reusit sa montezi tot intr-o noapte, insa a iesit foarte bine. lough Felicitari! a hug


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Mier 16 Apr 2014, 17:24

Eu vazusem cu mult timp in urma descrierea de pe youtube,unde scria numele:Choco. Am vrut sa–i scriu un pm lui Choco, dar nu eram sigur de faptul ca era vorba chiar de Choco pe care o stiu eu.....
Faceti o treaba  foarte buna si ii faceti pe cei indragostiti de cuplul Sasusaku foarte fericiti. Va felicit pentru munca si efortul pe care il depuneti. Cum se spune?! Jos palaria!!!! happy2  Nu pot crede ca spun  asta,dar va iubesc si nu sunt atrasa de fete. Doamne....Ma bucur atat de tare ca ati pus un  videoclip nou.  Acum stiu si eu cine este Ioana Neagu....Sunt mandra de faptul ca videoclipul este tradus si postat de catre niste fete de pe forum. Wow  what?lol!
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Mar 08 Iul 2014, 23:16

Apreciez toate încurajările voastre! Dacă nu ați fi fost voi, probabil nu l-aș fi terminat acum.
Am adus și ultimul episod din manga. Sper să vă placă. Multe mulțumiri lui Choco pentru ajutor. Enjoy!  hi! 







[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Asss10Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Mier 09 Iul 2014, 11:21

Intr-un final am reusit si noi sa finalizam proiectul asta. lough A iesit foarte bine, ca de fiecare data, si ma bucur ca am putut fi de ajutor. Hurray. we party !! 


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Anne Hargen
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Anne Hargen

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiești
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2007
Puncte : 2122
Reputatie Reputatie : 105

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Mier 09 Iul 2014, 14:03

Damn it, sfârșitul ăsta e deprimant. Foarte bine realizat videoclipul, deși probabil știți asta deja. Ați făcut o treabă bună, sper să mai faceți ceva de genul acestui proiect.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
“Adopt the pace of nature: her secret is patience.”
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Asss10Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Mier 09 Iul 2014, 15:13

Foarte frumos capitolul 8. Este putin trist, adevarat. Astept o viitoare continuare happy 
Felicitari pentru munca depusa, fetelor. Am dat si eu like. Subscribe am dat mai de mult.
Sus In jos
Rhye
ANBU
ANBU
Rhye

Sex : feminin Varsta : 15
Localizare Localizare : intr-un ocean cu bani
acebook acebook : .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1164
Puncte : 1496
Reputatie Reputatie : 212

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Mier 16 Iul 2014, 19:21

 Felicitari fetelor! Chiar ma bucur ca ati adus capitolul 8, este chiar reusit. Chiar mi-a venit sa plang la sfarsit, probabil datorita melodie.....Noroc, Ioana, cu canalul de gameplay, sper sa ai succes cu el!! :)))
Sus In jos
Simona135
Academy Student
Academy Student
Simona135

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In Andy's arms
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 21
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Mier 23 Iul 2014, 16:50

Am vazut ca povestea o sa fie preluata de o alta fata (in engleza), voi o sa o traduceti in continuare?


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
  I LOVE YOU WITH ALL MY HEART
           [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
On that day, you taught me that solitude is painful... I understand that so well right now. I 
have family and I have friends but if you're gone, to me it will be the same as being alone.
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Asss10Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Mier 23 Iul 2014, 18:42

Asta ar fi planul, dar sa vedem cum merg lucrurile si cat de des posteaza SakuraH-07. happy2


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
♥ Nekko ♥
Chūnin
Chūnin
♥ Nekko ♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde vrei tu sa fiu. ;)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 750
Puncte : 898
Reputatie Reputatie : 108
Hobby-uri Hobby-uri : Distractie cat cuprinde; aici, acolo, chiar oriunde! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mereu cu zambetul pe buze. :)

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Lun 22 Dec 2014, 11:46

Bună tuturor! Am revenit cu un nou video înainte de Crăciun. dap !
Mulțumesc lui Choco pentru toată munca depusă.  a hug
Sper să vă placă micul meu cadou. Enjoy! happy2




[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] | [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
http://miekosayuri.tumblr.com/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Asss10Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Lun 22 Dec 2014, 12:30

Mișto ca-ntotdeauna. Ce să zic, nu credeam că o să devină un proiect atât de amplu, dar mă bucur că fac parte din el și sper să avem ce traduce/ edita cât de curând.
Crăciun fericit. dap !


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
hiatus
ANBU
ANBU
hiatus

Merite deosebite :

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 J5fdba

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Norway
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5575
Puncte : 6700
Reputatie Reputatie : 375
Stare de spirit Stare de spirit : hypophrenia

Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19Lun 22 Dec 2014, 13:09

Cat de bine a iesiiit! Ati facut o treaba buna si chiar este o idee geniala pentru mereu gaseam doar parti din episoade si nu toate in engleza sau romana. Multumesc mult si spor in continuare la treaba!^^
Sus In jos
http://varnwak.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Manga-ul Konoha High School   Manga-ul Konoha High School - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Manga-ul Konoha High School

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Să vorbim și despre altceva :: Creațiile voastre :: Arta vizuală. Videoclipuri proprii.-