Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Help me go through this - Pagina 16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Help me go through this - Pagina 16 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Help me go through this

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorMesaj
lumi-chan
Genin
Genin
lumi-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Medias / Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 378
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : sa joc fotbal, sa desenez fete anime,sa citesc fan ficuri , sa ascult muzica , sa inot , sa joc Cs , Dinamo
Stare de spirit Stare de spirit : melancolica alias ganditoare

Help me go through this - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Help me go through this   Help me go through this - Pagina 16 I_icon19Sam 04 Mai 2013, 15:09

Buna ! Am trecut si eu pe la ficul tau si am ramas masca . Este cel mai frumos fic citit de mine , asa ca jos palaria jos palaria in fata .
Sa nu te lasi niciodata de scris .
Esti geniala !
Te-am pupacit dulce de tot pana dai in diabet ! kiss
Sus In jos
Raikiri
Genin
Genin
Raikiri

Sex : masculin Localizare Localizare : Arad, Romania
acebook acebook : Sneider Arpi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 115
Puncte : 127
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Dansatul , cantatul , Karate, Jocuri pe PC
Stare de spirit Stare de spirit : foarte buna , fericit , prietenos

Help me go through this - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Help me go through this   Help me go through this - Pagina 16 I_icon19Lun 06 Mai 2013, 18:40

Am citit deja 2 capitole sunt superbe sunt nou si de aia nu am vazut inca , sunt foarte interesante si imi plac foarte mult, esti cu adevarat foarte buna la scris si a lasa oameni in suspans :)
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Help me go through this - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Help me go through this   Help me go through this - Pagina 16 I_icon19Sam 11 Mai 2013, 16:13

Am impresia ca l-am citit de vreo doua ori sau ceva de genu, da nu mi-am mai adus amite daca l-am citit prima oara sau nu Help me go through this - Pagina 16 384738
A fost atat de frumos... felul cum ai descris sentimentele personajelor a fost pur si simplu ireal. Si ma gandeam ce fain ar fi sa gasesti un baiat care sa aiba aceleai sentimente ca si Sasuke pentru Sakura =)))) ... ceea ce m-a facut sa ma simt mai singura decat ma simteam inainte, da asta-i partea a doua Help me go through this - Pagina 16 268890
Chiar daca eu nu sunt fanul ficurilor - adica le uraaaasc!!! - "Sasuke o violeaza pe Sakura, ea ramane insarcinata si el pleaca" acesta a fost chiar frumos Help me go through this - Pagina 16 2843714615

Ma bucur mult ca mi-ai dat ocazia sa citesc asa un fic frumos Help me go through this - Pagina 16 962758

Multa bafta incontinuare Help me go through this - Pagina 16 3199963233 Help me go through this - Pagina 16 544217
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
Help me go through this - Pagina 16 Asss10Help me go through this - Pagina 16 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

Help me go through this - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Help me go through this   Help me go through this - Pagina 16 I_icon19Mar 11 Mar 2014, 19:22

Puteam sa jur ca am lasat com la acest fic :| 
Acest fic este preferatul meu din cate ficuri si cate forumuri exista in Romania. Am gasit in fic toate sentimentele si emotiile necesare pentru a ma face sa il iubesc.
Meriti rangul de critic. Esti o scriitoare minunata. 


Geo kiss 
Sus In jos
S. Felicia
Chūnin
Chūnin
S. Felicia

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brăila
acebook acebook : Felicia Stratulat
Nr. mesaje Nr. mesaje : 606
Puncte : 817
Reputatie Reputatie : 55
Hobby-uri Hobby-uri : Seriale, citit, facebook, muzică, filme, prosteală
Stare de spirit Stare de spirit : meh...

Help me go through this - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Help me go through this   Help me go through this - Pagina 16 I_icon19Mar 17 Iun 2014, 17:08

Helăău :)
M-am deschi în sfârşit să trec şi eu cu un comentariu la acest fic :d
L-am citit acum ceva timp, încă dinainte să am cont pe forum, şi, acum, a venit momentul să îmi exprim şi public cât de mult mi-a plăcut această creaţie a ta.
M-a ţinut în suspans încă de la început şi m-a făcut să vreau să citesc în contiuare, capitol după capitol.


Nu îmi mai amintesc prea bine unele lucruri, dar oricum, ştiu că a fost special :)
Finalalul pe măsură, totul perfect.
Bine lucrat :)
Sus In jos
Melania*
Academy Student
Academy Student
Melania*

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Brasov
acebook acebook : https://www.facebook.com/meliss.96mely
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 22
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Vizionarea animeurilor, scrierea/citirea ficurilor etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :D

Help me go through this - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Help me go through this   Help me go through this - Pagina 16 I_icon19Vin 26 Feb 2016, 20:00

Am citit ficul tau  si as vrea sa-ti spun ca mi-a placut foarte mult mai ales modul in care ai parcurs fiecare actiune, sentiment Bravo! Tine-o tot asa!! Abia astept sa citesc viitoarele tale ficuri ! in love rusinos
Sus In jos
Continut sponsorizat




Help me go through this - Pagina 16 Empty
MesajSubiect: Re: Help me go through this   Help me go through this - Pagina 16 I_icon19

Sus In jos
 

Help me go through this

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 16 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-