Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
War of the black sky - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
War of the black sky - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 War of the black sky

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 21:19

dap ! Hi, dragilor!! Am venit cu next.. Multumim din suflet pentru commuri si sper sa va placa. in love Lectura placuta.. happy2

Capitolul 7: Zgomot mut..

Sonorul puternic era asurzitor. Acoperea pana si respiratiile greoaie ce imi inundau plamanii cu un aer imbacsit. Ochii mei priveau cu o oarecare fascinatie tavanul, cautand un reper nul. Nu puteam sa imi mobilizez corpul aflat intr-o inertie atat de rapunatoare. Nu vedeam decat punctul alb al peretelui.. In rest totul se amesteca intr-o pasta neuniforma si abjecta de culori facandu-mi capul sa se invarta neputincios. Sangele pompat cu putere de inima alerta, parca grabita, se zguduia nevrotic prin venele mici. Bataile neregulate se omogenizau in frenezia acelui neclar verde. O linsite.. O sadica si revoltatoare liniste. Atat puteai distinge printre sechelele unei pasiuni ce plutea cumva lin prin eterul cald. Nimic nu prevestea o schimbare. Soarele se ratacea pierdut pe corpurile noastre, aflate la o distanta mica. Privirea ei zabovi putin asupra mea, apoi se ridica incet in capul oaselor si isi sprijini intreaga greutata in cotul sau mic.

O vedeam.. Era firava, plapanda.. Nimic mai inocent. Fata ei era de o infantilitate iesita din comun, insa pretindea subtil unele tente perverse, meschine chiar. Fardul ii lipsea. Nu era o ora prea avansata a zilei. Era si normal.. Naturaletea ii dadea bine. Nu incarca atat de mult figura unei cine stie ce Prime-Doamne fardate si rujate puternic. Era feminina in tot ce facea si nu pierdea esenta aceea prematura, violenta a femeii. Era o fiinta tipica, putin excentrica in infatisare. Micile sale imperfectiuni ma faceau sa cred ca nu e deloc draguta, insa in momentul urmator capul ei era intors delicat si lumina plapanda palea pe chipul ei movaliu astfel incat nu mai vazusem faptura mai perfecta. Tot ce simteam se numea o stare de neliniste amestecata indolent cu acea senzualitate a fetei. Calmitatea si bunastarea cu care ma privea erau esentiale in al sau aspect. Zambea rar, vag si putin neclar. Ca si cand ar fi vrut sa ascunda ca era fericita. Nu puteam sa nu remarc ochii verzi. O combinatie cam nepotrivita cu acel mov pal al pielii ei, insa era de o originalitate variata si crea iluzia unei adevarate picturi de Rembrandt sau chiar imi aducea cu unele personaje de prin romanele lui John Fawles. Nu.. Cu desavasire nu era nimic deosebit la ea, insa toata acea compozitie pe alocuri imperfecta era ceea ce ma atrasese. Era ea.. O vedeam..
Se uita putin la mine apoi zambi, arcuindu-si putin buzele subtiri. Mi-am intors capul apatic, abia abtinandu-ma sa nu rad de fericire. Inima mea batea cu putere si auzeam asta. Si ea auzea asta. Vocea ei blanda si calma cerceta linistea efemer, pronuntand cu un accent frantuzesc stalcit cateva cuvinte:
-Si.. Iti plac pisicile?
Valvataia din ochii mei era vizibila, puternicul ecou al sunetelor sfasietoare de bubuituri fiind inlocuit cu cateva cuvinte reci:
-Depinde de care..
Isi du-se incet mana la gura acoperind discret zambetul larg ce ii aparuse pe fata. Simea o aviditate confuza pt acest joc ce incercam eu sa-l conturez. La fel de difuz, a pipait fricos cuvintele ce mi se pareau destul de comice:
-De escemplu ca mine..
Comica siuatie.. I-am zambit amuzat, ba poate am chicotit putin inconstient si i-am spus:
-Cuvantul e:"Exemplu".. Si fara "e" mut..
Am facut o pauza putin jignitoare, ea privindu-ma cu o seriozitate smerita, apoi am continuat tactic jocul:
-Tu nu esti o pisica..
Se ridica intinzandu-si bratele subtiri deasupra capului apoi se tranti nepasator pe salteua moale, spunand:
-Pot fi pentru tine..
Pieptul meu se opri brusc din inspirat si privirea mea se muta tragic spre un colt trist al camerei. Aceasta se ridica la fel de lent.. De fapt toate miscarile ei aveau aceeasi moliciune molipsitoare si acea fatidica ingenuitate. Se poticni cu palmele brusc pe pieptul meu, presandu-l destul de tare si zambi haotic. Pentru prima data ii vedeam zambetul adevarat, fara ascunzisuri sau degete ce erau destinate sa tina paravan. Isi duse capul paralel cu al meu si inchise ochii incantata. Inspira adanc si isi gasi lacas pentru capul ei pe pieptul meu. Pleoapele ei inca acopereau scanteia voiaie din ochii ei. Eu stateam nemiscat si incercam sa-mi potolesc suflul nebun si bataile incontrolabile. Parfumul ei era impregnat in toate simturile.. Imi bantuia intreaga fiinta cu simplitatea si senzualitatea ei. Chiar cazusem in capcana ei.
Aceasta se ridica brusc si chicoti aplecandu-se tot mai mult. Ii simteam corpul subtire contopindu-se cu al meu, inimile noastre batand inmpreuna intr-un dans cretin, buzele sale parca ma invitau la un act prostesc.. Si totusi.. Imi placea.. Eram in extaz.. Se apropie mai mult, mai mult, mai mult pana acnd s-a oprit si mi-a spus, soptind:
-Te plac.. Imi placi..
Vocea mea intretaiata delicat de aer lasa un ecou crud acelei linisti:
-Si eu te plac..
Mainile mele puternice i-au incatusat delicat corpul intr-o maniera foarte gentila. Aceasta supsina usor si zambi apoi placut, insa foarte pervers. Fara nici un pic de temere sau introvertitate imi saruta obrazul, jucandu-se lasciv cu mainile pe pieptul meu. I-am ridicat incet bluza, apoi i-am mangaiat lent spatele, ea aruindu-se slab. Parea cu adevarata o pisica. Gesturile denumite de mine "alintaturi" o faceau o copila nevinovata ce palea incet sub razele soarelui auriu. O priveam cu o oarecare retinere, nevrand sa stiu ca e pura, insa ea incepuse jocul acesta. Dadea dovada de o sexualitate proeminenta, as putea spune. Un anumit iz pervers ce se imbina placut cu inocenta ei tumultoasa. Se uita putin la mine apoi nebunesc de lacsiv pronunta cateva cuvinte:
-Te vreau..
Isi lasa incet capul spre mine si imi apasa dulce buzele cu ale ei. Ii simteam gustul nevrand sa ii mai pierd savoarea vreodata. Imi prinse incet mana in a ei si continua sa ma sarute cu pasiune. Corpurile noastre se auzeau vibrand sub iubirea ce plutea undeva in neant. Ochii ei verzi, ametitori, erau acoperiti de ale sale pleoape. Ii simteam fiecare respiratie, eram impulsionat de parfumul senzual ce ii aroma delicat pielea movalie. Era cu adevarat ceea ce voiam.. Era "Ea"..


dap ! Cam atat.. Sper ca v-a placut si astept parerile voastre. good Klau v-a huguit si pupacit!! a hug kiss ByE!! happy2
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Ian 2012, 21:29

Hei, hei! in love

Primaa (GOO)

Deci scumpo, a fost supeerb! in love

Descrierea asta a ta ma omoara cu fiecare cuvant =p~

Ai un vocabular foarte bogat, si descri magnific <3.

Felicitarile mele! :x

Spor la scris si idei! kiss
Sus In jos
♥Finetti♥
Genin
Genin
♥Finetti♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Acolo unde elfii danseaza in continuare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 377
Puncte : 423
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : lenevitul, manga-ul, cititul si etc.
Stare de spirit Stare de spirit : I am no one, I don't want to be anyone...

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 11:33

Hei mica mea pufosenie!
War of the black sky - Pagina 3 197722
Klau meu... artista mea, ingerul(demonul) meu.
Cum poti descrie atat de crud?
Imi rupi inima la fiecare cuvant. Descrierea aceasta se aseamana cu marea. Involburata sau linistita, ea nu inceteaza sa te fascineze. Esti o adevarata artista. Opera ta este ca un drog nemilos. Ma atragi in capcana, ca mai apoi sa ma devorezi lent. Nu pot sa-mi scot din cap toate acele cuvinte. Si acele detalii, puteam vedea cum cei doi se saruta, puteam simti sentimentele lui Sasuke. Aoleu si cate sunt! Am motive sa cred ca ai fost rapita de extraterestrii(D)!
Esti mult prea perfecta. Degajezi doar pasiune si daruire, insa impregnate cu amaraciune si durere. Un adevarat artist, multumesc pentru mesaj si astept cu sufletul la gura next-ul:*

Finetti te iubeste
War of the black sky - Pagina 3 273918
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
War of the black sky - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 15:08

: ]] Bai deci este extraodinar
Eu mi`o imaginez pe Saku ca o felina secsy : ]] si nebuna
Ododododo :x cate cuvinte noooi sa invat :o3
Sunt superbe...adica ficul este superb
Il ador, imi aminteste de Avatar :x
Vreeau next urgent :o3
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Ian 2012, 20:00

Sormeaaaaaaaaaaa. Vaii, deci mereu imi "furi" gandurile. Deci... telepatia invinge mereu.
Ce pot sa spun? Magnific, briliant, genial. in love Descrierea ta este atat de frumoasa, ai un vocabular complex, care de multe ori te induce in eroare, iti lasa acel aer de mister. E atat de captivant in love.
So, trebuie sa ma apuc de scris. Mai am mult pana sa urc la nivelul tau. Sa nu cumva sa te trag in jos. happy2
Ok, deci...
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Vin 23 Mar 2012, 14:43

Hei hei dap ! Imi pare rau ca nu am mai trecut pe aici de mult, dar stiti cum e... ei bine, de capitol nu stiu ce sa spun... nu am avut cine stie ce inspiratie, iar din cauza ca nu am mai scris de mult mi-am cam iesit din mana. Sper totusi sa va placa. Asa ca... lectura placuta! ( sper ingrijorat )

Capitolul 8: Ea, ingerul meu…


Incet-incet, totul prinde culoare. Priveam intr-un punct fix tavanul, ma gandeam. Realitate ? Sau doar un vis ? Mainile mele cutreierau libere locul de langa mine, dar... nimic. Plecase. Tot ce a fost, acum s-a terminat. A fost doar o atractie efemera, ceva ce s-a terminat la fel de repede cum a inceput. Ma uit langa mine, in pat. Urmele rosiatice de pe asternuturi ma uimeau, ma faceau sa cad intr-un univers paralel. Pura. Acest cuvant putea sparge orice urma de mister, orice indoiala. Atunci de ce ?
De ce a plecat lasandu-ma sa cutreier singur viata, sa ma lupt cu propriile sentimente, cu dragostea ce i-o port ? Un zambet amar imi apare pe chip gandindu-ma la tot ce s-a intamplat azi-noapte. Satisfactie. Asta ar trebui sa simt, asa cum se intampla mereu. Dar nu s-a intamplat. Gandul ca nu era a mea, ca dimineata cand ma trezesc ea poate fi cu altcineva ma distrugea din interior. Pentru prima data, chiar iubeam. Simteam cum totul se invarte in jurul ei, cum viata mea depinde de ea. Exista mea infima nu insemna nimic fara Sakura. Ea era ingerul meu, imi lumina ziua, imi aducea zambetul pe buze. Acea fiinta la care nu am visat niciodata, o persoana pe care o credeam inexistenta, dar totusi atat de reala.

Ma ridic lenes din pat, pasesc catre baie. Mintea mea era goala. Nici un gand, nici un sentiment, nici o idee. Nimic. Un alb imaculat, o noua foaie de hartie ce vrea sa fie impanzita de ganduri. Dar asta nu se va intampla. Aceasta fiinta a lasat un impact atat de mare asupra mea, m-a blocat in totalitate, mi-a stins lumina sperantei pe care o vedeam de fiecare data cand era in preajma.

Sufletul meu plangea. O vroiam langa mine, doar pentru mine. Sa stiu ca nu exista dimineata in care sa ma trezesc si ea sa nu fie langa mine, sa stiu ca imi va fi alaturi mereu. Toate acestea sunt doar vine. A plecat, m-a lasat in urma fara sa-i pese. A lasat in inima mea o rana ce nu se va vindeca niciodata, ce va sangera mereu, fara incetare pana cand voi ceda. Voi muri singur intr-un colt intunecat al lumii, fara sa-si dea seama cineva ca am existat.

Ies din baie cu gandul de a ma imbraca. In camera mea, pe pat, statea Ea. Dar... dar nu mai inteleg nimic. De ce? Unde a fost? De ce a plecat? De ce s-a intors ?
Ma uit la ea uimit, dar totusi fericit. Eram condus pe culmile extazului privindu-i acei ochi patrunzatori, blanzi. Era tot ceea ce imi doream, era viata mea. Statea intr-o pozitie comica in fata unui platou mare cu... mancare, cred. Se uita la mine si zambea, apoi privea vremea mohorata ce ne era infatisata dincolo de fereastra. Doua cuvinte. Acel “Te-ai intors” a intristat-o. “Nu ai incredere in mine.” Era adevarat. M-am trezit, nu am vazut-o. Nu am stat nici o secunda ca ea ar putea fi in casa. Picaturile de ploaie cadeau la unison cu lacrimile ei. Ma apropii incet, ma asez pe pat. O simpla imbratisare, ce ma facea sa ma simt cel mai implinit om. Stiam ca ea era cea pe care o vroiam, dar stiam ca tatal ei nu ar fi fost niciodata de acord.

Ne desprindem din acea imbratisare, iar buzele mele le intalnesc pe ale ei. Atat de dulce si de inocenta. Un inger in chip de... extraterestru. Nostim, dar totusi atat de real. Ne desprindem din acel sarut, uitandu-ne unul la altul. Eram vrajit de privirea ei, eram vrajit de ea. “Te iubesc!” Acele cuvinte, ce m-au facut sa tresar, sa simt ca plutesc, ca nimic nun e poate desparti. Stiam asta, simteam. “Si eu!” Era pur si simplu magic. Totul... Un inger, ingerul meu.

Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Sam 24 Mar 2012, 17:51

Ooo.. Scumpoca mea!! E superb!! Atat de plin de sentiment. Offf... Moor!! Si cica ti-ai iesit din mana.. Vorbesti numai prostii.
Este absolut perfect felul in care scrii. Tu stii cat imi place deci felicitarile mele sincere si sa stii ca sunt mandra ca am o surioara atat de talentata ca tine.
Aaa.. Iti urez la multi ani si urmatorul capitol iti este dedicat tie, pentru ca esti o persoana minunata si ma bucur ca sunt prietena ta.
Te-am pupat. ByE!!
Sus In jos
☆BeLL☆
Genin
Genin
☆BeLL☆

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : nu conteaza...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 99
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : nici eu nu stiu

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Mier 18 Apr 2012, 21:42

Deci este magnific. Exact cum ma asteptam. happy2
Este o idee foarte originala care cred eu ca nu va mai fi intalnita.
Abia astept sa capitolul urmator asa ca pune-te repede pe tastat, Klau!
Bye kiss
Sus In jos
Klau
Genin
Genin
Klau

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 229
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Obscur..
Stare de spirit Stare de spirit : Pasesc in eterul umed visand in intuneric..

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Mai 2012, 18:01

Dragi cititori. Dupa o perioada de covalescenta pentru mine revin cu niste idei destul de inovatoare si multa dorinta de a va incanta. Sa vad cat reusesc acum. Ma scuz de pe acum pentru felul in care va fi scris capitolul; si anume prost. Va doresc lectura placuta si sper sa va placa.

Capitolul 9: Creat pentru dispret...

O opera.. Arta in puritatea claritatii ei; si acel zambet schitat cu paiunea pe chipu-i mov pal, toate acele gesturi pline de o eleganta discreta, ochii mari de-un temerar verde. Fara defect? Fara cusur? Nimic din ceea ce ar fi trebuit sa insemne perfectiunea nu intregea tablietiu perfectiunea ingenua a ei, acea nativa intuitie catre ireal. Era ea.. Si imi zambea jucaus, si imi canta suav cantece de leagan, si ma privea.. Ma privea cu dragoste, cu o nemarginita apartenenta si parca cu o adevarata dependenta. Ea era sensibila, gingasa, gata sa se sparga in mii de bucati daca era atinsa si gata sa se ofileasca daca nu era atinsa cum trebuia. Iar spinii ei, spinii ei erau mici, in dezvoltare. De aceea decisesem sa am grija de ea, iar indiferent de provocarile ce avea sa mi le dea destinul, grele, usoare, voi fi luptat pana la final pentru ea.
Ma privea cu o usoara renegare, simtind si eu si ea ca ceva nu este in regula. Isi duse mana peste a mea, gest la care bratele mele i-au cuprins corpul micut. Caldura corpului ei era usor sufocanta, parfumul ei imbiband mirosul meu cu o aroma calda, senzuala, putin nepotrivita inocentei ei mature. Inchise incet ochii si imi spuse soptind usor:
-Te iubesc.
-Si eu, i-a raspuns eu strangand-o in brate, in timp ce ochii mei se inchideau usor, lasand somnul sa isi faca efectul asupra corpului meu, lasandu-l intr-o inertie atenta.

~Dream~

Infern, groaza, tipete, foc si.. Eu. Eu singur in mijlocul razboiului, un razboi crunt. Tot ce puteam gandi era unde e Sakura, ce face, daca e bine si.. Cum aveam sa salvez Edora de un astfel de cataclism? Ma msicam rapid, aproape imposibil de rapid. Ochii mei tinteau direct inamicii, descarcandu-mi pusca in ei. Nu aveam nevoie de nimic altceva decat de ea... Mi-am intors chipul spre flacari; totul era inecat in foc, uitat sub funingine, pierdut printre tipete. Nu puteai distinge nimic in acea masa neuniforma de oameni, roboti, extraterestri.. Nimic. Era confuz, ba chiar speriat, simtind cum toata lumea mea este distrusa de visele mele prea mari. Ma simteam vinovat, mult prea mizerabil. Iar toata acea planeta trecea prin asta, fara ca eu sa fac nimic, fara ca mintea mea sa poata rationa. Eram prins intr-o imobilitate deloc practica, fiind incoltit de o frica distrugatoare ce macina incet-incet interiorul meu, transformandu-l intr-o impreunare de intrebari, de raspunsuri gresite si ipoteze invalide. Totul era amestecat, obscur, totul era de-un tenebru clar, cu siguranta mult prea negru si mult prea trist pentru ceea ce visasem eu. Totul se naruise...


M-am trezit speriat, de-a dreptul terifiat. Nu se putea intampla asa ceva. M-am dat jos din pat, sarind inconstient in sus. M-am uitat peste tot. Nimic nu era real, totul disparuse ca si cand nu ar fi fost acolo niciodata, desi eu stiam clar ca acel vis fusese mai mult decat o plasmuire a imaginatiei mele. Cutam un raspuns, un sens tuturor celor intamplate insa singurul lucru ce imi veni in minte a fost Sakura. Am privit-o... Dormea linistita in patul meu, imbracata stramb cu una din camasile mele. Era asa linistita, atat de calma, de parca nu ar fi simtit ce se intampla in sufletul meu. Deschise ochii, pleoapele ei dezvelind cele doua ametiste pretioase ce luminau aparte in intunericul camerei.

-Ce e? vocea ei sparse linistea autoritara, ce isi manifesta opulenta in camera. Isi freca usor un ochi apoi imi zambid scurt. Zambetul ei era iubitor, nici de cum speriat. Imi linistisem intr-un final impotenta de a gandi ca mai apoi sa o iau in barte si sa o strang la piept. Ea era unica mea sursa de viata, de incredere de fericire; unica mea sursa la o existenta reala. Simteam dragostea ei, vedeam cum fiecare suras de-al ei imi lumineaza ziua si imi face noptile linistite. Stiam ca indiferent de ce va urma, avea sa fie a mea pentru totdeauna. Era doar a mea...
Sus In jos
JoaquiN
Sensei
Sensei
JoaquiN

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Iasi
acebook acebook : https://www.facebook.com/lexx.ltk
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1300
Puncte : 1642
Reputatie Reputatie : 194
Stare de spirit Stare de spirit : Fomista

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Mai 2012, 18:45

Hei hei surioara mea draga kiss
Ei bine, ce avem noi aici? Hmm... Un puui miiic care a revenit pe val in love
Deci ti-am spus ca totul va fi bine si uita-te la tine. Esti o adevarata artista.
Mereu am iubit felul in care ai scris, acel vocabular complex pe care il utilizezi. Magnific.
Nu pot exprima in cuvinte cat de mult mi-a placut. Este extraordinar in love
Ok, deci ma voi apuca si eu de scris si iti spun inca odata ca ai facut un capitol exceptional
Kiss & Hug kiss a hug

LexX^^
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : War of the black sky - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Dum 17 Iun 2012, 21:29

bai , in primul rand fuck_you de ce na**a te-ai mai inscris pe forumul asta ?

sa ne deranjezi pe noi ?

ei bine , lucrul acesta iti reuseste ,

du-te tata pe redtube si fa-ti acolo tot ce-ti trebuie , mai ai si tupeul sa ceri id-uri ,

revenind la fic , este foarte frumos ,

si astept cu nerabdare continuarea ,

pupici de la crisu


Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
War of the black sky - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19Sam 28 Iul 2012, 12:14

Autoarea nu a mai postat de pe 10 Mai. Fic inchis.

Daca doresti redeschiderea lui anunti un Moderator/Critic.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




War of the black sky - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: War of the black sky   War of the black sky - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

War of the black sky

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-