Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Pantera Roz [+ 16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 00:58

A dost un next super tare
Abi astept continuare carea sper sa fie repede
Nu uita sa ma anunti!


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_mcmf0co0DK1ryoiw3o1_500

Stomp, stomp, I've arrived
Drop the beat, nasty face,
Why ya lookin' at me?

Spoiler:


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 32ade0ded6c3d645e25ac1f34cde9ffe-d50xlp5Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Taemin_Stamp_by_eiyuutanPantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Shinee_stamp_01_by_nileyjoyrus14-d4zwz01Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Dbsk_stamp_by_jjein-d540ryt
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 04:46

Hei! dap !

Foarte dragut capitolul in love

Mi-a placut <3

Abia astept next ^^

Spor la scris si idei! kiss


    Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 13:34

a fost super tareeeee :X:X:X
astept next-ul ;)


Teo;) te-a pupacit kiss*:*
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 13:43

Deh am aterizat si eu pe aici foarte frumos dar foarte scurt tu vrei sa ma omori u zile.Ehh aasept cu nerabdare sa se complice lucururile ea o sa ''combine'' cu Gaara sau asta e dect sa ceva pasager oricuma vreu si eu next ul ala pervers cum cred ca vrea toata lume :*Te pup duce si iti urez spor la scris si apropo te rog sa apeti tratamentul ala cu anuntatuca merge bine pupici


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 18:25

draguta, multumesc de anunt
si vreau sa iti spun ca e minunat capitolul
te pwp bombonica mea si astept next-ul


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 22:20

Ador acest capitol. in love
Imi place si costumatia lui Temari (dar si a Sakurei este frumoasa) dap !
Astept next-ul si sper sa ma anunti.
Buh Bye kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Iihiw


Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Lun 02 Ian 2012, 02:54

tare nu gluma huh?
nu pot sa cred ca abia acum m-am apucat de citit acest fic huh?
imi place la nebunie acest fic in love
aceasta idee nu am m-ai intalnit-o huh?
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mar 03 Ian 2012, 01:34

super....il ador..de abia astept continuarea:D:

spor la scris kiss kiss

sa ma anunti:*: kiss


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 20:06

Imi pare rau ca am intarziat atat timp!!! Am fost plecata si nu am putut posta. Acum am facut capitolul si e necorectat ca nu am mai avut timp. Trebuie sa plec la o prietena.

Pantera roz
Cap. VI

~~ Sakura P.O.V ~~~


Stateam intinsa pe pat gandindu-ma : Doua inimi ce nu pot sta departe una de alta, doua suflete unite intr-un singur sarut, doua priviri jucause ce se privesc continuu, doua corpuri ce tanjesc unul dupa altul. Toate aceste lucruri sunt reale? Undeva in lumea aceasta exista iubirea adevarata? Ma gandeam la toate acestea in timp ce ascultamo melodie foarte iubita de mine si anume 2NE1- Hate You. Versurile melodiei imi placeau asa de mult si imi dadeau putere. Adoram refrenul : “ Esti cu adevarat (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)! Nu am nici un motiv sa te vad! Lumea e plina de tipi ca tine! Tu, esti un (iertati-ma nu stiu ce vorbesc)! Defectele tale sunt nenumarate! Ca sa le fata si sa te iubesc, e o pierdere de timp! Te urasc! Imi e bine si fara tine! Eu chia te urasc! Imi e bine si fara tine! “. Aceste cuvinte m-au direct cu gandul la Gaara. De ce ? De ce m-a sarutat? De ce? Nu puteam sa imi iau gandul de la acele cuvinte “ Sa imi revendic asta”. Dah ce? Au fost vreodata saruturile mele ale lui? Off…




~~~ Sasuke P.O.V~~~


-Ah, ah!! Ce tigru esti! Mai tare, tigrule! Se face auzita vocea cu**ei de Ino. Aceasta era sub mine sarutadu-mi pectoralii. –Daca vrei mai tare stai locului! Ii raspund eu. Timp de o ora m-am jucat cu ea, iar la sfarsit… Bum! Gata cu ea. Sangele era improscat pe podea. Le-am chemat pe servitoare si le-am spus sa curate, apoi am plecat in camera. Ma tot gandeam la Sakura si la Gaara. Sarutul dintre ei doi. Hmm… Oare eram gelos? Nah! Nici de cum!




~~~ Sasori P.O.V ~~~


M-am ridicat de jos si am plecat in camera lui. Acolo era asteptat de o domnisoara foarte draguta. Parul sau brunet si lung ii ajungea pana la sezut, iar ochii lila ii scoteau in evidenta pielea alba si fina. Am intrebat-o daca l-a vazut pe Gaara, iar aceasta imi spune ca il asteapta de ceva timp, dar nu a mai iesit din baie. Alarmat, ma duc la el sa vad ce are dar il gasesc uitandu-se in oglinda, parca pierdut. Il salut politicos si ii spun ca afar ail asteapta o fata draguta si ca daca nu se grabeste o sa i-o fur eu. Acesta nici nu s-a clintit. A murmurat un “ cu-i ii pasa” si apoi a deschis robinetul, lasand apa rece sa curga neincetat. Acesta s-a stropit putin pe fata si apoi s-a sters cu un prosop. A iesit din baie si i-a spus Hinatei ca nu se simte bine sic a nu poate merge la petrecere. Aceasta vizibil bosumflata a plecat trantind usa. Rosatul s-a trantit apoi pe pat spunandu-mi pe un ton autoritar sa ies afara ca vrea sa se odihneasca. L-am lasat in pace stiind cat de tafnos poate fi. Am coborat repede jos, unde observ ca in fata semineului statea fata aceea de la comferinta. Cum o chema oare? Aaa da! Sakura. Ma duc la ea si o iau in brate pe la spate vrand sa o salut, dar aceasta parca instinctive ma apuca de brat si ma da peste cap scotand un pistol si punandu-mi-l automat la tampla. Cand a vazut ca eram doar eu, a ascuns repede pistolul si mi-a spun, u defapt a tipat, defapt stai mai bine zis a urlat : “ Sa nu mai faci asta niciodata!!” Dar la putin timp dupa asta a cazut in genunchi plangand. M-am tarait usor langa ea si apoi am intrebat-o ce are. Aceasta si-a sters lacrimile si dintr-o data vocea i-a devenit rece si dura. A intrebat daca Gaara este acasa si mi-a dat de stire ca nu are nimic. I-am spus ca e in camera sa, dar i-am atras atentia la faptul ca este cam tafnos si poate face urat. Aceasta m-a asigurat ca la ea nimeni, dar nimeni nu poate face urat, pentru ca ea este si mai si. A urcat scarile lent, eu admirand-o inca, dar mi-am adus aminte de faptul ca aveam o durere insuportabila de spate si am plecat sa caut trusa medicala.


~~~ Sakura P.O.V~~~




Am intrat in camera lui Gaara. Acesta statea fara nici o grija intins pe pat. Probabil dormea. M-am apropiat de el si i-am dat suvitele de foc de pe chip. Arata ca un inger cazut din cer. Era cel mai cuminte baiat… atunci cand dormea, desigur! Am vrut sa ma apropii mai mult dar in clipa urmatoare Gaara s-a ridicat si m-a prins de maini.


-Buu! A strigat in timp ce mainile sale m-au ademenit in jocul lui. M-a tras in pat peste el. In acel moment am scos un tipat surd. In cateva secunde pe usa a intrat, sa-u mai bine zis a spart usa ca sa intre, Sasori cu un polonic si o seringa in mana:


-Weee!!! Care samantar imi ataca fratele si ingerasul roz? Va omor pe toti!! –Dar cand ne-a vazut a sarit la mine- Sakura! Ce faci? Vrei sa-l omori pe Gaara? Da-te jos imediat mai feline extreme de periculoasa si de se*oasa ce esti!!!!...


To be continued….


steluta de la ultimul cuvand ( se*oasa) este litera "x" ca sa nu va ganditi la altele...


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 20:23

Hei! in love

=)))))) Doamne, cat imi place de Sasori. =)))!

Mi-a placut mult acest capitol! in love

Si totusi nu ma pot opri din raas. =)))))

Abia astept urmatorul capitol in love

Spor la scris si idei! kiss


    Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 04 Ian 2012, 23:20

imi place foarte mult de Sasori in love
amuzant , dragut si tot ce vrei lough
il prefer pe el decat pe Gaara in love
iti multumesc pentru ca m-ai anuntat de acest next minunat kiss
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 07:53

CU un poloni si o seringa :)) asta a fost mortala fatala letala cum vrei tu
Superb next
Imi placede SAsori
Pupici si cand pui nextul anuntama


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Joi 05 Ian 2012, 10:18

Doamne ce am mai eas la ultima haza ai atata umor vrei sa cadem pe aici de ras? lough lough
Minunat! happy2
astept next in love
PWP kiss


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Ian 2012, 09:31

Hey, am venit si eu cu o mica intarziere.
Dar, tot e bine ca am trecut si eu pe aici nu?
Oricum multumesc ca m-ai anuntat.
Iar capitolul imi place foarte mult. :x
Ador fraza asta - "Care samantar imi ataca fratele si ingerasul roz?'' =)))
In concluzie, pune repede continuarea si sa ma anunti si de data aceasta.
Buh Bye! kiss


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Iihiw


Sus In jos
Camelia. †
Jōnin
Jōnin
Camelia. †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1306
Puncte : 1525
Reputatie Reputatie : 125
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor , datul cu privirea .:>
Stare de spirit Stare de spirit : :3

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 19:23

Bună bună , Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 301723

Am trecut şi eu pe la acest fic ;x

Vreau să spun că este minunat Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 385627

Îmi place mult de tot Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 962758

Astept cu nerabdare urmatorul capitol .

Sa ma anunti cand il pui Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 962758

Pupici . Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 208323


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 NtQBqDA

Closed off from love, I didn’t need the pain
Once or twice was enough and it was all in vain
Time starts to pass before you know it you’re frozen

Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 11:27

Ok, mii de scuze ca nu am mai citit capitolele dar nu am avut timp. Mi-a placut mult faza cu polonicul si Sasori. Sa aduci repede next-ul ca de nu ma suppy pe tine si fac ca si Sasori...Ms ca mai anuntat si sper sa o faci si in continuare. Zbyer hi!


     
 
Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo5_250Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_nhl2uf7rOj1qd4bljo4_250

May the wings of the butterfly kiss the sun
And find your shoulder to light on,
To bring you luck, happiness and riches
Today, tomorrow and beyond.





Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 13:02

OK fetelor imi cer mii de scuze ca nu am mai adus capitolul nou dar am fost atat de ocupata sa citesc ficuri incat am uitat ca am si eu unu :))Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 359687

Va promit ca il voi aduce cat de curand voi putea! Poate reusesc sa il termin in seara asta!Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 78717 Va multumesc pentru comm-uri si va dau intalnire la un nou episod din Pantera Roz... In curand doar aici...


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 436617804_640
Beauiful but cold.
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 13:48

Spor la scris si la ideei si te cred pe cuvant pe acest forum sunt numai ficuri superbe.Sunt nerabdatoare sa iti citesc urmatorul capitol ...Pupici .


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
~Crantzanele~
Genin
Genin
~Crantzanele~

Sex : feminin Localizare Localizare : De acolo de unde ingeri pier.... Iar demonii prind viata...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 438
Puncte : 613
Reputatie Reputatie : 51
Stare de spirit Stare de spirit : Nebuna... Rea.... Tupeista... Si restu-i treaba mea ;)

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 15:08

Pantera Roz +16

Capitolul VII

Eu si Gaara radeam ca apucatii in timp ce Sasori se uita la noi ca la masini straine. De la un timp observand ce are in mana a inceput si el sa rada cu pofta pan ace un geamat asurzitor de durere l-a oprit. Mi-am intors privirea spre el si am observant varful sangeriul al seringii si firicele rosii de pe bratul sau. Era clar. S-a intepat cu seringa. Lichidul vital cadea in voie pe parchetul rece in timp ce roscatul incerca s ail opreasca. M-am dat repede jos de pe Gaara si am alergat la el, fiind urmata de fratele acestuia. M-am aplecat langa el si am vazut ca intepatura era destul de adanca. Sper doar ca nebunul nu a luat o seringa folosita. Gaara isi ia repede geaca de piele de pe scaun si iese din casa alegand ca disperatu’ la farmacie. Eu ma ridic de jos la fel facand si Sasori dupa care il trag de mana pana in baie, la parter. Acesta ma urmeaza fara sa spuna nimic , iar cand ajungem ii ridic bratul inspre chiuveta si pornesc apa rece. La contactul cu apa, acesta scoate un scancet usor, dar apoi se domoleste obisnuindu-se cu apa care i se pare din ce in ce mai calda. Inchid robinetul apoi iau un prosop si cu grija ii sterg bratul baiatului. Dup ace il sterg , se tranteste jos pe gresia rece. Isi tot privea intepatura aia idioata. Imi parea rau pentru el, dar nu prea stiam ce sa fac. M-am dus la el, atingandu-i rana. Acel loc devein-se rece. Un fior ma trece pe sirea spinarii si atunci imi retrag mana cu repeziciune, facandu-l sa tresara. A oftat usor apoi s-a ridicat lasandu-ma pe mine sa stau jos.


-Multumesc! Sopti apoi vru sa se indeparteze. M-am ridicat rapid de jos prinzandu-l de mana.


- Pentru… Pentru ce? Ii spun cu o usoara ezitare.


Acesta nu imi raspune. Isi elibereaza bratul din stransoarea usoara a mainii mele apoi iese din incaperea umeda. Eu raman neclintita. Nu stiu de ce se purta asa, dar mai rau… Nu stiu de ce imi pasa.




~~~ Gaara P.O.V~~~


Dupa ce ca am alergat ca nebunu’ pe strada de am ratat trei domnisoare dragute si am dat peste un tataie si o mamaie, cand am ajuns la farmacie era inchis ca cica aveau concediu. Ma durea pe mine undeva ca le trebuia lor concediu. Am luat un taxi si i-am spus sa ma duca la cea mai apropiata farmacie, la care tipu inconjoara blocurile de vreo doua ori apoi se opreste in fata unei farmacii. Ii dau banii apoi ies din masina si ma duc la farmacie. Cand sa intru, buf! Ma bufnesc in usa caci aceasta era incuiata. Ma uit mai bine si vad ca si astia erau in concediu, apoi mai privesc o data in jur. Stai, stai, stai!! Glumesti? Asta m-a adus inapoi de unde am plecat! Ma reped ca un nebun inapoi in strada sarind peste o masina si blocand circulatia.


-Ai sa vezi tu ne****citule!! Ti-am dat bani degeaba! Te sinucid, derbe**ule! Te omor! Tip ca un nebun dupa taximetristul ala imbe*il. Merg resemnatpe jos si in timp de 15 minute am ajuns si eu la o farmacie normala de unde am luat niste pansamente si niste alifii. Apoi m-am intors acasa unde l-am gasit pe Sasori stand pe canapea privind in gol.


-Da bine ma! Eu ratez sansa la trei gagicute bune, bune, bune, ma ciocnesc de o mamaie de toarna aia apa pe mine si un tataie care incepe sa ma bata cu geanta lu femei’sa, sunt inselat de un taximetrist malefic si in plus alea de la farmacie sunt in concediu prin nu mai stiu eu ce insula Mdadascariana si tu ce faci? Stai sit e uiti la TV cu televisorul stins?


- In primul rand se spune Madagascar si nu ma uit la TV! Cat despre ce ti s-a intamplat… Nu-mi vine sa cred ca te-a batut un mos. Spune in timp ce incepe sa rada ca un apucat dar apoi se opreste din cauza durerii. Incep si eu s ail imit ironic apoi ii arunc pansamentele si il intreb daca Saku’ a plecat acasa. Acesta da nepasator din umeri apoi incepe sa desfaca pansamentele.


La fel de nepasator intru in baie, unde sunt foarte surprins sa o vad pe fata stand jos pe grasia rece, cu genunchi stransi la piept. Mangaia usor cu mana suprafata uda. M-am dus la ea si i-am atins pielea fina, provocand-o sa tresara. Si-a ridicat privirea , ochii mei intersectandu-se cu ai ei. Ma privea lung, analizandu-mi culoarea stearsa a ochilor. Am luat-o usor in brate suindu-o pe dulapiorul din spate. Am vrut sa ii dau un prosop sa se stearga deoarece era toata uda de la aburii din baie, dar mana ei calda nu m-a lasat sa inaintez. M-a tras indraznet si totusi bland inapoi.


-Stai cu mine… Imi spune in timp ce mana ei s-a mutat pe fata mea. O priveam uimit. Era ciudat. Nu o mai vazusem asa. Ma simteam prost. I-am dat mana la o parte si apoi i-am aruncat in brate un prosop alb si pufos. I-am spus sa faca un dus si apoi sa ma astepte in camera mea caci o voi duce acasa. A oftat sonor dar s-a resemnat.


Cand sa ies pe usa vocea ei ma opreste:


-Gara! Nu ai vrea sa ramai cu mine? Ii spune ea cu un zambet pervers pe fata. Imi intorc privirea spree a dar aceasta nu mai era atenta la mine ci isi dadea jos hanoracul de pe ea. Imi dau ochii peste cap zambind si apoi ies din baie. “Tipic fetelor!” imi spun dupa care plec iarasi in oras dupa niste haine pentru pisicuta asta mica si perversa. Cand sa ies din casa imi amintesc ca mi-am uitat portofelul asa ca ma intorc. Cand pun mana pe masa imi aduc aminte de acea atingere fierbinte a mainii sale. Era asa de bine si totusi atunci m-am simtit prost. Oare de ce?


Off! Ce mai conteaza? Imi scutur capul pentru a scapa de acea senzatie de melancolie si apoi imi croiesc drum pana la mall-ul care era la nici trei pasi de casa.


~~~ Sakura P.O.V ~~~


Stropii fierbinti de apa se plimbau pe corupul meu provocandu-mi o stare de ameteala. Aburul din incapere imi provoca o stare de somnolenta. Ma asez in cada cu gandul la tot ce s-a intamplat de cand am ajuns in acest ora pana acum. Totul a trecut asa de repede. Imi amintesc totul de parca ar fi fost ieri. Pe atunci eram doar o fetita plangacioasa, ce credea in zane si dragoste la prima vedere. Eram doar o copila. Credeam ca orice vis poate deveni realitate dar nu a fost sa fie.


Capul a inceput sa ma doara asa ca am decis sa ies din acea incapere umeda si monotona. Am inchis robinetul si mi-am luat prosopul de pe dulapiorul pe care l-a lasat Gaara. Mi-am prins parul intr-un coc, apoi am ieist din baie. Am vrut sa fac nu pas dar, soc! Imi dau seama ca in jurul meu se aflau cam sase ochi care ma priveau insistent si doua guri care ma fluierau. Unul singur statea deoparte si acela era Sasori. Cel doi baieti, unul brunet pe care il stiam si il uram atat de mult si anume Sasuke, si un pusti blond, bine facut, cu parul prins intr-o coada. Il stiam si pe acesta. Era Deidara, prietenul lui Sas’ke.


-Ooo, dar ce pisicuta frumoasa avem aici! Sasori ti-ai tras dama de companies au e vreo gagica de-a lui Gaara, ca e buuuuunaaa! Spune Deidara in timp ce ma analizeaza din cap pana in picioare.


-Nu te atinge de ea ca e vipera! –completeaza brunetul- Musca rau!


-Da asa e! Sunt veninoasa si nu imi plac blonzii! Spun eu facandu-le in ciuda.


Sasori vrea sa spuna ceva dar pe usa pare Gaara cu o imensa punga de cadouri in mana. Acesta mai sa isi faca cruce cand ma vede.


“Sakura te stiam eu perverse dar nici chiar asa!” Imi spune Gaara luandu-ma de brat si fortandu-ma sa urc scarile. Ajungem in fata camerei sale, iar acesta imi pune punga de cadouri in brate si imi spune sa ma schimb repede si sa nu il mai insel asa. Sa il insel? Da ce? Eram impreuna si nu stiu eu? Dar ca sa ii fac jocul ii spun:


-Eu sa te insel? Nci gand! Never! Ei s-au dat la mine!


Roscatul incepe sa chicoteasca apoi imi spune sa ma grabesc. Fac cum mi se spune si intru in camera nerabdatoare sa vad ce e in gigantica punga.


O asez pe pat, si facandu-mi curaj o deschid. Cand am vazut ce era in ea m-am enervate la culme! Am luat din dulapul sau un tricou larg care imi ajungea cu o palma ma jos de fund, iar din punga folosesc doar o pereche de bikini negri. Iau punga si apoi cobor jos unde vazandu-l pe Gaara in fata canapelei vreau sa ii arunc punga in fata dar roscatul isi scapa telefonul si se apleaca, punga lovindu-l drept in fata pe Sasuke care cade lat pe canapea. Ceilalti baieti nedumeriti isi indreapta privirea spre mine privindu-ma amuzati. Vreau sa spun ceva dar…


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 436617804_640
Beauiful but cold.


Ultima editare efectuata de catre ~Crantzanele~ in Mier 11 Ian 2012, 16:53, editata de 1 ori
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 16:23

Primaaa
Dar cee ??Ma lasi sa fierb in propiul suc??Ma omori cu zile ??Imi place nextul, e foarte amuzant !!Pupici si pune celalalt next mai repede .


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Ella xD
Academy Student
Academy Student
Ella xD

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 1

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 18:09

Yaaii huh? ! Iti iubesc fic`ul ! lough E...perfect ! Ohh...si imi place personalitatea Sakurei ..>.< Am...imi pare rauu..rauu..ca nu am comentat pan` acu` rusinos Da..am uitat..sorry :[[ Zbyee!!
P.S : Haaii cu next`ul !


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_lxhxzzMxh71r3imwvo1_500_large
I love you ! <3


Ella` te pupaceste <3
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 74
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 21:32

frumos frumos draga huh?
chiar mi-a placut capitolul huh?
pervers pervers lough
te rog sa ma anunti cand pui next-ul good
astept next-ul cu ardoare dance2
cu drag Iva good job
Sus In jos
Elly.
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Elly.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucureşti. <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2298
Puncte : 2572
Reputatie Reputatie : 212

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Ian 2012, 21:48

Hei, hei! in love

Ce next. =)))) Mi-a placut aventura aceea a lui Gaara. =)))))

Mi-a placut mult capitolul in love =))

Abia-l astept pe urmatorul <3

Spor la scris si idei! kiss


    Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 J6r  

    At sunrise everything is luminous but not clear. It is those we live with and love and should know who elude us.
                  You can love completely without complete understanding.



Sus In jos
Licuu`
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Licuu`

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2008
Puncte : 2110
Reputatie Reputatie : 46
Stare de spirit Stare de spirit : Forever happy!! >.<

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 09:38

Ficul tau este extraordunar. in love
Imi place muult de Sakura. :)
Dar totusi vreau sa aflu si ce era in punga. think
Hai pune-te pe tastat si pune next-ul.
Sa ma anunti si pe mine. ^^
Buh Bye! kiss
P.S.: "Dar..." cee?


Let's run free and
carry on like we did
when we were young


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Iihiw


Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Ian 2012, 16:24

WOW esti geniala adica hahaha nici sa ma gandesc nu pot dar ce era in punga? Ce porcari chiar sunt curioasa asa ca adu repede next


Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pantera Roz [+ 16]   Pantera Roz [+ 16] - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Pantera Roz [+ 16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-