Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 ♥Under this mask is an angel♥ [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
curcubeu in alb si negru
Genin
Genin
curcubeu in alb si negru

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 201
Puncte : 207
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : happy :)

♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♥Under this mask is an angel♥ [+16]   ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 17:04

Wow... pe ce sa zic
1.Mersi pentru MP thank you
2.Pai...mi-a plucut la nebunie next-ul a fost asa de nu stiu .... sweet in love dar totusi trist sad
3.Chiar daca Sasuke pare impacat cu idee eu tot nu cred ca Karin e insarcinata think ... in fine
4.Ce mai e de spus inafara de spor la scris si capitolul repede repejor puppy eyes


♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Tumblr_miag9zEXYS1qm989ao1_500
The world is a filthy place, It's a filthy goddamn horror show. There's so much pain you know? There's so much.
Sus In jos
Andreea Sch ♛
Sennin
Sennin
Andreea Sch ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : .
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2598
Puncte : 3358
Reputatie Reputatie : 573

♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♥Under this mask is an angel♥ [+16]   ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 17:58

Hellau, my darling a hug
Thanks for mp lough
A fost un capitol extrem de lung si incredibil de trist. Sincer mi-au dat lacrimile, atat de intensa a fost descrierea sentimentala, bravo pentru asta, meriti aplauze srsly a hug
Eram total convinsa ca acest bebe va aduce sfarsitul relatiei dintre protagonistii acestui fic, insa.. asta a fost sa fie. Momentan sunt foarte curioasa sa vad ce se petrece in continuare.. Sasuke in L.A... Sakura inapoi acasa.. trist..
Nu stiu de ce am impresia ca Karin minte sau ca nu e copilul ei, habar n-am. Poate e adevarat, numai tu stii. Ma intreb cum vor trece ei peste, cum vor uita, cum vor.. nu stiu... Anyway, cert e ca s-au despartit, s-au indepartat si acum vor incerca sa isi vada fiecare de viata lui, right? Hmm, sunt foarte curioasa sa vad ce le pregateste viitorul, so darling apuca-te de scris a hug


I had to break myself to carry on.


♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Tumblr_nifqao8Vw11qlyx0fo3_500
I HAD A HEART THEN BUT THE QUEEN HAS BEEN OVERTHROWN AND I'M NOT SLEEPING NOW, THE DARK IS TOO HARD TO BEAT AND I'M NOT KEEPING UP THE STRENGTH I NEED TO PUSH ME. YOU SHOW THE LIGHTS THAT STOP ME TURN TO STONE, YOU SHINE THEM WHEN I'M ALONE. SO I TELL MYSELF THAT I'LL BE STRONG AND DREAMING WHEN THEY'RE GONE ---
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♥Under this mask is an angel♥ [+16]   ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 29 Mai 2012, 23:34

Deci e clar !O sa dea o masina peste Karin !
Doamne...cat de nebuna si curajoasa e Sakura !Eu in locul ei as fi facut ca toti dracii !Pe langa asta mai are si un suflet extraordinar !Si Sasuke...e atat de bleg !NU putea si el sa pelec de acolo departe , departe de tot !Oh...Gosh !
Totusi...nu cred ca Karin e insarcinata...adica , chiar daca ar fi fost ar fi facut avort , la cat de nesuferita e...cel putin asa cred yo !
Abia astept sa aduci nextu (in care peste Karin da o masina...)si te rog sa ma anunti !Te pupacesc dulce !


●●● Imi trag puterea din ura. ●●●
●●● Frica ma face PuTeRNIc. ●●●



♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Scaled.php?server=69&filename=203yj


●●● Daca Dumnezeu e raspunsu', am gresit intrebarile, ●●●
●●● Si iata reapar iar si iar FrUStrArILe. ●●●
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♥Under this mask is an angel♥ [+16]   ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mier 30 Mai 2012, 11:52

Buna scumpa mea.
Ma bucur sincer ca am trecut pe la fic-ul tau. Ideea este destul de draguta in special imi place cum i-ai conturat personalitatea Sakurei si evolutia ei, cat si a lui Sasuke.
Nu imi place ca ai avut la un moment dat .. acel inceput banal..descriind-o, cand defapt trebuia sa ne lasi pe noi sa o descoperim, usor usor. Pe viitor tine minte, si lasa cititorul sa descopere personajele. Este mult mai bine.
Ideea imi place ca ai personalizat-o, ceea ce o face draguta.
In mare parte asta este parerea mea. La capitolul descriere stai ok. Desigur intotdeauna este loc de mai mult si mai sentimentala, insa este bine mai ales ca transmite sentimentele personajului. Sincer iti spun, am simtit tot ce au simtit personajele iar asta a fost lucrul care mi-a placut...

Mie una imi place fic-ul tau si sunt foarte curioasa cum vor decurge lucrurile in continuare. Te rog cand postezi continuarile sa imi dai si mie un PM eventual si cu link-ul daca poti.

Spor la scris si la idei!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
VMVDD ♛
Sennin
Sennin
VMVDD ♛

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : -
acebook acebook : Facebook
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1587
Puncte : 2106
Reputatie Reputatie : 340

♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♥Under this mask is an angel♥ [+16]   ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Iun 2012, 18:01

Hei kiss

Iti multumesc pentru mesajul privat, chiar ma bucur ca ai adus next-ul kiss

Un capitol frumos, dar trist sad
Nu imi vine sa cred ca Sakura a plecat, inca sunt in stare de soc. E inacceptabil! Karin asta...Lord, have mercy. O urasc, pur si simplu nu pot sa o suport, imi sta in cap.
Oricum, te pricepi foarte bine la descriere, ai facut din fic-ul asta unul superb in love

Abia astept next-ul, spor la scris kiss




IF U'RE READING THIS IT'S 2 LATE

YOU SEE NO WHITE INSIDE MY EYES AND IT'S A FUN DAY
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♥Under this mask is an angel♥ [+16]   ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 16:43

Pfoaii, scumpa mea, iarat-ma ca vin asa tarziu. Imi place enorm de mult acest capitol. Mi-a placut ca Sakura a reusit sa isi blocheze orice impulsivitate fata de familia ei, asta aratand ca s-a maturiazat foarte mult de la venirea ei in L.A.
Si de asemenea am adorat micul discurs al acesteaia.Cred ca i-a trbuit mult curaj si vointa ca sa il poata termina.
Pai si acum sunt curioasa care va fi drumul pe care il va parcurge mica noastra eroina.
Pupici si spor la scris!


♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♥Under this mask is an angel♥ [+16]   ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 I_icon19Mar 19 Iun 2012, 19:09

Ma dor ochii la cat de apropae am stat de ecran in timp ce citeam.
Ficul tau e de-a dreptul superb. Ma bucur cand dau peste ficuri asa bune.
E de-a dreptul superb, genial. Nici nu mai stiu ce sa zic lough
Dar nu pot sa cred ca, Karin a ramas insarcinata cu Sasuke! Dece???? Saraca Sakura sad
Ficul tau mi-a ajuns la inima inca din primele 2 capitole, in acest capitol aproape m-ai facut sa plang sad
Cu toate astea nu prea cred ca, Karin e insarcinata cu Sasuke think cine stie cu ce idiot o fi si l-a bagat pe Sasuke la inaintare. Cat mi-ar place sa fie asa si pana la urma cei 2 sa ajunga impreuna puppy eyes
Mi-ar placea sa ajung sa fac ficuri la fel de bune ca acesta si inca cateva care mi-au ajuns la inima, dar astea sunt vise lough
Te-am pupat si spor la scris ♥️♥️♥️


♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♥Under this mask is an angel♥ [+16]   ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 I_icon19Sam 14 Iul 2012, 10:32

Fic blocat datorită cererii autoarei.
Sus In jos
Continut sponsorizat




♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: ♥Under this mask is an angel♥ [+16]   ♥Under this mask is an angel♥ [+16] - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

♥Under this mask is an angel♥ [+16]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-