Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku sau SasuKarin? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku sau SasuKarin? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SasuSaku sau SasuKarin?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

SasuSaku sau SasuKarin?
SasuSaku logic
SasuSaku sau SasuKarin? I_vote_lcap97%SasuSaku sau SasuKarin? I_vote_rcap
 97% [ 110 ]
SasuKarin ca urasc SasuSaku
SasuSaku sau SasuKarin? I_vote_lcap3%SasuSaku sau SasuKarin? I_vote_rcap
 3% [ 3 ]
Total voturi : 113
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Vin 03 Feb 2012, 15:35

Hmm?
SasuSaku love
Sau... :
SasuKarin wtf

Eu aleg SasuSaku nu se potrivesc SasuKarin... sincer !
Nici macar nu il iubeste il vrea pentru o noapte sa il adauge la colectie nimic mai mult.
Dar Sakura chiar il iubeste! Si lesta asa bine impreuna !
in love
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Vin 03 Feb 2012, 21:18

Si eu sunt tot pentru SASUSAKU..k ei doi chiar se potrivesc si ...na mie imi place cum le sta impreuna happy2 kiss!!!
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Mier 08 Feb 2012, 23:17

Buna,
Normal ca Sasusaku. Vesnicul cuplu ce va domni mereu in sufletul si in mintea noastra! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Sexy_Hynata
Academy Student
Academy Student
Sexy_Hynata

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala Nr.20 Tudor Vladimirescu///Dansuri
Stare de spirit Stare de spirit : Am InVatAt Ca DuReAzA aNi Sa CaStIgI iNcReDeRe Si Ca DoAr In CatEVa SeCuNdE pOtI sA o PiErzi....

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Dum 12 Feb 2012, 18:45


Normal ca SasuSaku, Karin nu e frumoasa! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Lun 13 Feb 2012, 07:31

Deci, eu aleg clar SasuSaku pentruca Karin nu il iubeste cu adevarat ci il crede ca pe un trofeu pentru o zi. Sakura il iubeste cu adevarat deci SasuSaku
Sus In jos
BadGirl
Academy Student
Academy Student
BadGirl

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1
Puncte : 1
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Intr-o dispozitie destul de buna,momentan

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Joi 15 Mar 2012, 18:40

[i][b]Pai ia sa vedem..SasuKarin?Iti bati joc de mine?Sasuke o iubeste imesc de mult pe Sakura voi nu a ti vazut in epidosul in care el a plecat pentru putere ce i-a zis?:,,Sakura..Multumesc!"Putea sa o omoare daca ii stea in cale i love you Eu una.. shy Sunt geloasa pe Sakura ...:))Nu,nu imi pasa ca Sasuke e coll sau ceva de genu doar ca stiu ca in inima lui Sakura este un inger ce il va pazii pana la moarte ..Chiar daca ii este greu sa o ignore si sa se lupte cu ea,mereu ii va fii alaturi la bine si la greu,mereu:)Deci SasuKarin down Sasuke ;) noroc cu Sakura..:) a hug kiss a hug [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Alexandralov
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 3

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Vin 30 Mar 2012, 21:10

eu cred ca se potriveste mai cine SasuSaku good job
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Sam 07 Apr 2012, 09:41

Hey....tuturor !Sasusaku e un cuplu minunat si de aceea il votez !
Dar,as vrea sa stiu de ce toata lumea o vede pe Karin ca pe o Choco :) : Fara astfel de cuvinte. Regulament.. roll ?Ea il place pe Sasuke pentru ca,fiind ninja senzor,ii simte chakra ca fiind foarte atragatoare...Dar in episoadele urmatoare Sasuke devine prea rece,la fel si chakra lui,ca rezultat Karin nu mai e atrasa de el...deci,de ce Karin e personaj negativ ?!Mie mi se pare chiar draguta !
Sus In jos
Aionista♥IVA
Jōnin
Jōnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 73
Localizare Localizare : Nu e treaba ta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1265
Puncte : 1442
Reputatie Reputatie : 156

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Sam 07 Apr 2012, 15:54

Teona:)) a scris:
Hey....tuturor !Sasusaku e un cuplu minunat si de aceea il votez !
Dar,as vrea sa stiu de ce toata lumea o vede pe Karin ca pe o Choco :) : Fara astfel de cuvinte. Regulament.. roll ?Ea il place pe Sasuke pentru ca,fiind ninja senzor,ii simte chakra ca fiind foarte atragatoare...Dar in episoadele urmatoare Sasuke devine prea rece,la fel si chakra lui,ca rezultat Karin nu mai e atrasa de el...deci,de ce Karin e personaj negativ ?!Mie mi se pare chiar draguta !
si eu gandesc la fel ca tine huh?
prima data cand am vazut-o chiar mi s-a parut draguta si frumoasa happy2
ca toate fetele ... si ea il place pe Sasuke happy
desigur ... Sakura este singura care il iubeste cu adevarat dap !
dar totusi ... chiar mi se parea draguta in love
atunci cand Sasuke a ranit-o in lupta cu Danzo mi-a fost foarte mila de ea sad
recunosc ... ea se da la Sasuke lough
se pune in pozitii mai sexy ca sa-l atraga lough
se imbraca cum se imbraca lough
dar ea are mai mult curaj fata de Sakura (ma refer prin faptul ca ea are curaj sa se comporte asa langa Sasuke) dap !
cand am inceput sa citesc fic-uri ... am observat ca de fiecare data era personajul negativ hmm...?!
am vazut multe opinii rele despre ea si am inceput si eu sa cred ca este groaznica lough
stiu ... amuzant lough
dar totusi ... asa mi se pare o fata buna si amuzanta yeah
nici ea nu il mai place pe sasuke dupa acea intamplare roll
ea chiar nu a facut nimic rau :|
acuma poate unii zic ceva de genul ''Ce a apucat-o pe fata asta?!'' shy
bine ... acum nu vreau sa crede-ti ca imi place de Karin si ca vreau sa fie impreuna cu Sasuke lough
nici de cum lough
eu tin cu SasuSaku good job
ori ce ar fi ... ei sunt pe locul 1 nr1
HAI SASUSAKU nr1 nr1 nr1
cu drag Iva good job
thank you
Sus In jos
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Sam 07 Apr 2012, 21:28

Aionista♥️IVA :ma bucur ca ai aceasi opinie cu a mea...pana la urma nu ar trebui sa se scrie despre ea ca fiind o Choco :) : Vorbesc serios. hmm...?!,"vrajitoare"...pentru ca ea este chiar draguta...Mie una imi placea mult de ea cand se certa cu Suigetsu,parea foarte amuzanta,si atat de copilaroasa...
Sper sa nu o mai judecati asa de aspru pe Karin pentru ca eu cred ca nu merita !
Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Sam 07 Apr 2012, 22:33

SasuSaku clar, Sasuke nu s-ar duce niciodata la toanta aia de Karin. Nu am nimic cu ea, dar nu imi place fata ei. happy2 dance2 Nici pe Sakura nu o prea plac, dar primeste puncte de la mine pentru ca ea chiar tine la Sasuke. good job
Sus In jos
AzMaria
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In YoUr HeArT FoReVeR <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 4
Stare de spirit Stare de spirit : Despartita de un natarau .

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Vin 13 Apr 2012, 13:39

votez:SASUSAKU pan' la moarte nr1 nr1 nr1 nr1
Karin e urata si toanta se da intruna la sasuke take this! , pe cand Sakura il iubeste cu adevarat in love .Ce tont e fratioare si Sasuke asta sa n-o iubeasca pe Sakura nervi! , bine as fi vrut sa fiu eu in locul ei si daca as prinde-o pe Karin langa Sasuke o strangeam de gat angry angry angry biciuitor
Sus In jos
Vanity
Academy Student
Academy Student
Vanity

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : <3
Stare de spirit Stare de spirit : Zambiliciii

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Sam 21 Apr 2012, 13:32

SasuSaku logiicc...desi nici Karin nu este urata..darrr..nu o vad pe ea [Karin] alaturi de Sasuke.

Locul lui Sasuke e clar langa Sakura in love
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Sam 21 Apr 2012, 22:02

Nu o urasc pe Karin! Nu am nimic cu ea, dar aleg SasuSaku. Acesta este cuplul la care tin. Karin este doar o fata nevinovata caruia ii placea de un baiat, deci nu are nici o vina. Nu trebuie pusa in fic-uri ca o pitipoanca sau prostituata. Este pur si simplu o fata de treaba, ce ti-ar fi o prietena buna. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Vin 27 Apr 2012, 01:18

Hai sa fim seriosi,nu are cum ca,Sasuke sa fie cu Karin,nu s-ar injosii sa fie cu un asemenea specimen!Cred ca Karin va fii cu Suigetsu iar Sasuke,desi acum este dur si rece,vad inca regret si dor pentru sat si pentru toti ceilalti.Deci mare si tare SASUSAKU! dance2
Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Mier 02 Mai 2012, 21:37

SasuKarin ? Wtf ?! Stai, stai . Pune pe stop ! Din câte am văzut în sondaj toată lumea iubeşte cuplul SasuSaku . De ce ? Pentru că Sakura îl iubeşte cu adevărat pe Sasuke , pe când Karin ,cum ai spus şi tu îl vrea doar pentru o noapte pentru a`l adauga in colectie .

So...Go SasuSaku ! nr1
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Dum 06 Mai 2012, 12:52

SASUSAKU nu SASUKARIN pentru mine e interzis asta!!!
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Dum 06 Mai 2012, 12:56

Au dreptate karin nu e un personaj negativ doar ... ca .... sincer nu o suport este pre insistenta stiu ca mult mai curajoasa dar nu nu votez cuplul saukarin!!!!
SORRY!!1
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
SasuSaku sau SasuKarin? J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Dum 06 Mai 2012, 15:11

SasuSaku. Nici nu incape indoiala. =))
Adica, acum serios, ce retard mintal ar alege SasuKarin. -.-'' *No offence*
Karin e... wtf Serios, mai. Karin?! =)))
Oricum e scoasa din peisaj ca au bagat-o aia din Konoha la inchisoare, so.. dap !

in love SASUSAKU FOREVER!!!! in love
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Dum 03 Iun 2012, 12:29

loughi lol\'d
Evident , SasuSaku. Pana si numele se potrivesc :)) ^^
Si:
- Karin e chiar draguţă şi mai mult ca sigur : dacă nu era Sakura , eu una eram moarta dupa cuplul SasuKarin. Sau
dacă ar fi fost Karin în locul Sakurei încă din Naruto ( adica primele episoade) şi Sakura nu ar fi existat in anime , nu aş fi zis "nu" acestui cuplu , deşi acum că ştiu că exista Sakura , nu aş schimba-o cu roşcata Karin nici moarta ,îmi place prea mult Sakura.
-Pss: la început o uram pe Ino . Dar ştiţi ce ? Acum chiar o admir pe Ino , şi cred că este o buna prietena pentru Sakura , am adus în discuţie subiectul Ino pentru că mi se pare ca această Karin este ca vechea Ino pentru Sakura.
Deci: nu spun că o urasc pe Karin. Spun că nu mi-ar place ca ea să fi fost mai apropiată de Sasuke decât Sakura.
Pe Karin o vad ca pe o Ino enervant
ă , din prima serie Naruto ( din Naruto - primele episoade când se dădea la Sasuke.)
Sus In jos
laura
Academy Student
Academy Student
laura

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nu e treaba ta...dar daca te intereseaza , cauta-ma !
acebook acebook : Laura Sandu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : calcutor si sa ies cu prietene mea in oras
Stare de spirit Stare de spirit : din ce in ce mai bine

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Dum 03 Iun 2012, 13:21

Scz ca tre' sa zic asta dar...ESTE O INTREBARE COMPLET ,DAR COMPLET INUTILA puppy eyes
Sus In jos
GeoMetaphose
Kazekage
Kazekage
GeoMetaphose

Merite deosebite :
SasuSaku sau SasuKarin? Asss10SasuSaku sau SasuKarin? J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Geo Metaphose
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13823
Puncte : 18544
Reputatie Reputatie : 535

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Vin 08 Iun 2012, 09:03

Normal ca SasuSaku castiga . Sunt prea multe momente frumoase cu ei . Pana si in Naruto se vede asta din primele episoade . Se vede dragostea Sakurei pentru Sasuke sad , o dragoste adevarata nu ca a lui Karin care il considera un trofeu ce trebuie neaparat castigat de ea . Deci sa se stie ca pt mne nu exista : SasuIno disgusting, SasuHina , SasuTen si alte chestii de genu asta cate sunt dezgustatoare pentru ochiul uman lough
sasusaku forever and ever hug2
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Dum 10 Iun 2012, 16:28

Hey Hey Hey.
1.Ar fi normal ca toti sa voteze SasuSaku nu SasuKarin pentur ca dupa cum stiti este un forum SasuSaku si aici vin practic celor care le place SasuSaku
2.Karin nu are sanse in fata Sakurie.
Sus In jos
ZuZuLiNa
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,cititul,moda si iesitul in oras cu prietenii mei
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu zambareata

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Lun 09 Iul 2012, 19:10

SASUKARIN ..................niciodata adica wtf Normal ca SasuSaku love .Chiar nu am nimic cu Karin e dragutza si poate fii si buna la suflet. dap !
Sus In jos
•Pikachu™
Genin
Genin
•Pikachu™

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In a magic world.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 136
Reputatie Reputatie : 14

SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19Mar 10 Iul 2012, 20:29

Răspunsul este unul așteptat de toți, și anume cuplul Sasu & Saku. Le stă mai bine împreună. Sasu & Karin nu se potrivesc.
Deci asta ar însemna
Sasu & Saku = nr1
Sasu & Karin = down
Sus In jos
Continut sponsorizat




SasuSaku sau SasuKarin? Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? I_icon19

Sus In jos
 

SasuSaku sau SasuKarin?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-