Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 SasuSaku sau SasuKarin?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

SasuSaku sau SasuKarin?
SasuSaku logic
SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 I_vote_lcap97%SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 I_vote_rcap
 97% [ 110 ]
SasuKarin ca urasc SasuSaku
SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 I_vote_lcap3%SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 I_vote_rcap
 3% [ 3 ]
Total voturi : 113
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Katherine Miller
Genin
Genin
Katherine Miller

Sex : feminin Varsta : 103
Localizare Localizare : nicăieri.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 464
Puncte : 562
Reputatie Reputatie : 34

SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 I_icon19Joi 27 Mar 2014, 19:00

Sasusaku, nu văd de ce ar fi cu Karin, Sasuke nu o place câtuși de puțin, so....
Sunt total de acord cu ce a spus Andreea mai sus, Sasuke ar trebui să accepte o dată că ține la ea. Fraților, degeaba spuneți că nu a însemnat și nu înseamnă nimic pentru el. Înseamnă chiar foarte mult.
Am văzut multe comentarii în gen ”Sasuke a vrut să o omoare de două ori...cum să o iubească?”, well. în primul rând era cu totul altă persoană atunci pentru că era sub blestemul semnului de pe gât, (pe care în cele din urmă Itachi :x i l-a scos ), nu ați văzut ce ochi tulburi avea? Normal că nu gândea limpede...
Acum, în mangă, când Sakura a fost luată prin surprindere de un juubi (cred că așa se cheamă). Sasuke nu a închis ochii , ci a apărat-o. Eu voi spera în continuare...
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: SasuSaku sau SasuKarin?   SasuSaku sau SasuKarin? - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Sept 2014, 23:45

Nu ca SasuKarin nu prea se potriveste, nu se potriveste absolut deloc. Din niciun punct din care privesti situatia. Karin tipa intr-una, e urata, e nesuferita si sufocanta.
Sakura a fost intotdeauna fata care desi la placut pe Sasuke si il iubeste nu la sufocat si nu-l sufoca precum celelalte.
SasuSaku pentru totdeauna.
SasuKarin chiar ca n-are nicio logica dupa parerea mea.
Sus In jos
 

SasuSaku sau SasuKarin?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-