Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The moonlight. - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The moonlight. - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 The moonlight.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Vreti ca acest fic sa continue cu sezonul 2?
Da!
The moonlight. - Pagina 4 I_vote_lcap94%The moonlight. - Pagina 4 I_vote_rcap
 94% [ 17 ]
Nu merita.
The moonlight. - Pagina 4 I_vote_lcap0%The moonlight. - Pagina 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nici nu l-am citit..
The moonlight. - Pagina 4 I_vote_lcap6%The moonlight. - Pagina 4 I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
Total voturi : 18
 

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous


The moonlight. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The moonlight.   The moonlight. - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iun 2012, 15:44

Sakura:


Hinata:


Sper sa va placa :x
Sus In jos
• Schweppes •
Genin
Genin
• Schweppes •

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Who cares ?!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 381
Puncte : 445
Reputatie Reputatie : 52
Hobby-uri Hobby-uri : Leneveala :3
Stare de spirit Stare de spirit : Supravietuiesc

The moonlight. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The moonlight.   The moonlight. - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Iun 2012, 18:41

Buna happy
Se pare ca am intarziat cam multicel sad dar e bine macar ca am ajuns chiar la sfarsit happy2
Cat de cruda putea fi familia lui Saku sad ! Si trecutul lui Sasuke e si mai si kiss
Ultimul capitol a fost WoW huh? Chiar te-ai imbunatatit yeah Un lucru nu mi-l poat scaote din minte : Naruto ... brunet rolling on the floor Chiar daca ar fi el brunet in exterior, tot blond ar ramane in interior lough
Mai intrebi ? S-E-Z-O-N-U D-O-I NEAPARAT !!!! Toti il asteptam cu drag a hug
Mersi ca m-ai anuntati si te rog sa ma ierti ca nu am trecut pe aici la timp crying
Si , ca incheiere, vreau sa iti spun ca ai realizat un fic nemaipomenit ; ai pus mult suflet si devotament :palaria:
Teo a hug
Ps: sper sa ma anunti de next puppy eyes
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


The moonlight. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The moonlight.   The moonlight. - Pagina 4 I_icon19Vin 22 Iun 2012, 20:28

Dati vot.. happy2
Sus In jos
Niki Ichinose
S-Class
S-Class
Niki Ichinose

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I don't belong here
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3119
Puncte : 3457
Reputatie Reputatie : 131
Stare de spirit Stare de spirit : Momentan fericita

The moonlight. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The moonlight.   The moonlight. - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 12:37


Buna draga mea imi cer mii de scuze! Am fost ocupata cu scoala si acum cand am lu-at vacanta si mi venit pofta de citit am vazut ca s-a terminat ficul..Imi pare rau ..Si da vreau sezonul doi pentru ca la asta am cam tras chiulul..Ce sa mai in dimineata asta l-am citit si m-a placut enorm de mul...Astept sezonul doi


The moonlight. - Pagina 4 Tumblr_mwig0vpXfU1svb9fpo1_500

I can't drown my demons, they know how to swim.
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

The moonlight. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The moonlight.   The moonlight. - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Iun 2012, 14:04

waaaaaaaaaaa ;;) ultimul capitol deci,ei bine mercik ca m-ai anuntat si imi place foarte mult!voiam sa-ti spun ca in ciuda faptului ca te-ai grabit, de la inceputul ficului si pana acum, ai evoulat extraordinar de mult!Succes in continuare si te asteptam cu sezonul 2, si ma bucur ca sakura este vampir, asemenea lui naruto, care , sincer, nu stiam, ca varcolacii pot fii transformati in vampiri, wow! e tare! si ma bucur ca akane a fost un personaj episodic si a murit, si mama ei nu o sa le mai faca probleme sper, ei bine te astept cu sezonul 2 si te rog sa ma anunti cand il pui ;;) spor la scris si vacanta placuta kiss


The moonlight. - Pagina 4 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Continut sponsorizat




The moonlight. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: The moonlight.   The moonlight. - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

The moonlight.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-