Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iluzia noptii Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iluzia noptii Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iluzia noptii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iluzia noptii J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 16 Oct 2010, 18:02

mda...inca un fik...continuarea nu stiu cand o pun dar astept critici si comentarii

Capitolul 1


« Promite-mi un singur lucru... »
« Ce ? »
« Promite-mi ca, daca voi muri, nu ma vei uita niciodata. »

In acele secunde in care am privit farurile puternice ca pe niste jocuri de lumini si culori, nu m-am putut gandit decat la moarte. Insa cel mai ciudat era faptul ca nu-mi era deloc frica, ci doar deveneam curios de ce se va intampla dupa. Poate ca tocmai din cauza asta masina sa oprit fix langa mine, doar ca sa-mi faca in ciuda. Defapt m-a atins putin, suficient cat sa ma darame, dar sa nu ma loveasca prea rau.
Am oftat usor,continuandu-mi drumul si privind intunecatul cer.
-New York...ce mai oras!
Nici acum nustiu de ce am fost de acord sa ma mut aici.Detestam locuitorii,detestam locul in care ma aflam.Mi-am scos din buzunar un pachet de tigari ,,Kent'' si o bricheta neagra.Inspiram acel fum,dorind sa-mi ajunga in plamani,sa-l am,sa-l simt inauntrul meu.Suflam fumul,facand diferite cerculete.M-am asezat in cele din urma pe o banca,aflata sub un vechi salcam.Mana mea isi facea loc in parul meu negru,care cadea incapatanat pe frunte.Ochii mei intunecati priveau in fata.O masina daduse peste o fata.Chpul meu nu exprima nimic.Mi-as fi dorit sa fiu eu in locul acele fete...sa vad ce s-ar fi intamplat daca m-ar fi calcat,dar pentru putin timp,iar apoi i-as fi dat inapoi locul de ,,victima''.
-Sasuke,esti bine?Ce cauti aici la ora asta?
Vocea aceea,o stiam prea bine.Era Ino.O blonda,cu ochii albastrii inebunita dupa mine.Ma enerva,as fi dat orice sa o vad moarta.
-Nu te intereseaza.
M-am ridicat,lasand-o singura si plecand de acolo.Ma indreptam cu pasi repezi spre un loc anume.Un loc pe care nu l-am mai vizitat de sase luni.Am deschis usor portile,intrand in cimitir.Priveam in jurul meu sutele de cruci asezate pe pamant.Inaintam usor,lasand capul in jos.M-am oprit langa un vechi stejar sub care se afla mormantul unei fete.Am citit in soapta,stapanindu-ma sa nu plang numele acelei persoane.
-Sakura Haruno.

*************
In cealalta parte a orasului,intr-o camera intunecoasa,lucrurile stateau altfel.Peretii incaperii erau luminati de becul ce atarna drogat de tavan.Pe o canapea din piele neagra,statea o fata ce citea o revista.
-Cum te simti draga mea?
-Mult mai bine,stapane.Multumesc.
Parul ei rosu era prins intr-o clama in forma de fluture in timp ce ochii ei verzi,priveau persoana din fata sa.
Barbatul se aseza langa ea,sarutandu-i fruntea.Mainile roscatei isi facea loc in parul roscat al barbatului,jucandu-se cu el.
-Am nevoie de tine pentru o misiune.
-Ce anume stapane?
-Vreau sa-l distrugi pe Sasuke Uchiha.
Tanara zambi usor,asezandu-se in bratele barbatului.
-Scoate-ti peruca,te rog.Maine o vei purta,dar nu si azi.
Adolescenta aproba din cap,dandu-si jos falsul par de foc.Isi privi pret de cateva secunde mana,care era bandajata.Se intrista,amintindu-si intamplarea petrecuta in urma cu sase luni.
-Mai bine te-ai odihni.Maine e o zi mare.Vei incepe liceul.
Aceasta il saruta pe frunte,indreptandu-se spre dormitor.Peretii camerei erau movalii,avand diferite desene,pictate de aceasta.Patul era in mijloc,iar in dreapta se afla noptiera pe care era asezata un acvariu.
Astepta cu nerabdare ziua de maine.Dorea mai ales sa-l avad pe Sasuke.Vroia sa afle daca o va recunoste sau nu.
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 16 Oct 2010, 18:09

e abia primul capitol si deja sunt foarte impresionata , sa sti ca te pricepi de minune la scris ficuri.
tine-o tot asa mie una imi place mult si abia astept continuarea happy2 kiss kiss
Sus In jos
Cineva
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Sibiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 144
Puncte : 164
Reputatie Reputatie : 24

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 16 Oct 2010, 18:19

Imi place foarte mult acest capitol si vreau sa vad ce se intamla intre Sasuke si Sakura pa.
Sus In jos
Deea < - -
Genin
Genin
Deea < - -

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 57
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : nebunie in culoare:x

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 16 Oct 2010, 19:29

un nou fic.yeeee nr1 ...wow e super.Sa inteleg ca povestesti din perspectiva lui Sasuke nu?Te descurci foarte bine!
Fata aceea era Sakura nu?Sunt sigura ca da,dar daca era Sakura atunci Sasuke de ce o crede moarta?Si tu spui ca nu o sa pui prea curand contionuarea la acset fic.off,ce-ti fac eu tie.De ce?Oricum abea astept sa pui next-ul ca m-ai facut foarte curioasa...ca intotdeauna de altfel.Plizz puen next-ul mai repede daca poti.
Sus In jos
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 16 Oct 2010, 19:36

imi place cum descrii in love ...imi place ca faci din perspectiva lui Sasuke si te descurci in love ....urasc faptul ca te-ai oprit si citez,,continuarea nu stiu cand o pun''....cum adika nu sti cand o pui?Nu nu nu..in niciun caz..pui continuarea mai reepde ca e prae interesant sa lasi asa. yeah
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 16 Oct 2010, 19:47

ce mai Kira?te pricepi la ficuri si sa lasi lumea in susapns.de ce trebuia sa te opresti?Vezi cand pui continuarea think ca eu abea o astept.M-ai facut foarte curioasa kiss ...Hai cu next-ul mai repede good job
Sus In jos
^Wolf^
Genin
Genin
^Wolf^

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : la comp
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : chitara
Stare de spirit Stare de spirit : hmm...momentan buna

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 16 Oct 2010, 21:56

ce-ti fac pe mess...de ce te-ai oprit?super tare.Imi plac ficuile tale good job nr1 .Chiar devine foarte interesant si m-ai facut curios.Deci cand pui next-ul??????
Sus In jos
Renee
Genin
Genin
Renee

Sex : feminin Localizare Localizare : la mine,la tine,oriunde...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 167
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : mmm..cam plictisita

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 16 Oct 2010, 22:22

Deci Kira,eu nu am pentru tine nici o critica deoarece imi place cum scrii in love
Abea astept next-ul sa vad ce se intampla si poate aflu ce s-a intamplat intre cei doi.Hai cu next-ul good job :>:D<:
Sus In jos
Sasha
Academy Student
Academy Student
Sasha

Sex : masculin Varsta : 30
Localizare Localizare : la calculator
Nr. mesaje Nr. mesaje : 36
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,chitara,box
Stare de spirit Stare de spirit : mmm..cam plictisit

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Dum 17 Oct 2010, 00:43

Eha,pai Kira nu se lasa de ficuri si vad ca are idei.Bravo tie.Sper sa pui cat mai repede continuarea la ficul asta ca e genial good job nr1
Sus In jos
Luminor
Genin
Genin
Luminor

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In your heart
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 12

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Lun 18 Oct 2010, 10:54

sper sa pui continuarea cat mai repede ca sunt chiar foarte curioasa sa vad ce se intampla :>:D<:
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iluzia noptii J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Mier 20 Oct 2010, 19:08

Capitolul 2

Mergeam nepasator,privind oamenii care se grabeau sa ajunga intr-un loc anume stiut numai de ei.Mi se pareau asemeni unor roboti care erau conceputi pentru a face cate ceva,dar care nu avea suflet.Doar asta erau si oamenii nu?Niste masinarii care merg dar fara pic de mila.Ma indreptam spre casa,amintindu-mi ziua in care ea murise.Ma intreb si acum de ce a trebuit sa fie luata de langa mine.De ce ea?Puteam sa fiu eu,oricare altcineva.Imi amintesc cuvintele Hinatei,care mi le-a spus in ziua inmormantarii acesteia.
,,-Nu avea ce sa faca printre noi.Era un inger iar noi niste demoni.A fost dusa unde ii este locul,in Rai.''
Avea dreptate.Oftez usor,intrand intr-o incapere intunecoasa.Aprind lumina lasand sa se vada culoarea peretilor,rosii.In mijloc era o canapea din piele neagra,asezate diferite perne din catifea.Masuta din sticla era pozitionata in fata acesteia,pe care era asezata o vaza cu flori si o fotografie in care era fratele meu,Itachi impreuna cu scumpa lui iubita,Selena.
-Ai venit in sfarsit?Ce-ai facut?Nu vezi cat e ceasul?
Cunosteam prea bine acea voce,care era a fratelui meu.Se aseza pe canapea,pozitionandu-si mainile pe masa.Parul sau negru,cadea usor pe frunte,in timp ce ochii lui intunecati ma priveau.Buzele lui erau arcuite intr-un zambet lasand perfectii sai dinti la iveala.
-Te intereseaza?Il intreb eu asezandu-ma langa el si aprinzandu-mi o tigara.
-Cand ai sa inveti ca-ti face rau acest drog?Imi lua tigara din gura,aruncand-o pe jos.O calca cu piciorul drept,lasand se se imprastie acea mizerie cenusie.
In camera isi facu aparitia o fata,cu parul lung si galben asemeni razelor soarelui si ochii mari ca cerul.Purta o fusta scurta,alba si un maieu rosu,cam decoltat.Se juca cu o suvita din parul sau,apropiindu-se de noi doi.Il saruta pe fratele meu,punandu-si mainile pe gatul lui.
Am tusit de cateva ori,dorind sa-mi fac simtita prezenta.Selena ma privi,zambindu-mi si sarutandu-mi obrajii reci.
-Ma bucur ca ai venit,frumosul meu.Imi spuse aceasta asezandu-se in bratele mele.
Itachi ma privi urat,luand-o pe blonda de mana si plecand in camera acestuia.
Priveam tigara,care era pe jumate rupta,gandindu-ma ca asa era si inima mea.Ma ridic,de pe suprafata rece si ma indrept spre camera mea.Peretii erau vopsiti in albastru,avand diferite modele cu negru.In dreapta era biblioteca si biroul iar in mijloc,patul.Ma asez pe suprafata moale a patului,reusind sa adom in cele din urma.
Sunetul enervant al telefonului meu reuseste sa ma trezeasca.Uitasem cand pusesem sa-mi sune alarma.Mi-am indreptat privirea spre ceasul din perete care arata ora 7:00.
Ma ridic usor,intinzandu-mi mainile si privind somnoros pe geam.Imi iua blugii negri si camasa alba,coborand in graba scarile.Din bucatarie se auzeau diferite zgomote,semn ca Itachi si Selena se trezisera.Am hotorat sa nu mai iau micul dejun,stiind ca voi vomita cu siguranta.
Mergeam incet spre liceu,privind din cand in cand cuplurile care se plimbau fericite pe strada.Am lasat capul in jos,privindu-mi adidasii negrii.
-Sasuke!
Aud cum ma striga cineva,si imi intorc privirea.Nu era nimeni altul decat blondul cu ochi albastri pe nume Naruto.
-Fraiere,te-ai gandit sa mai vi si tu la scoala?Il intreb eu ciufulindu-i parul.
Acesta isi scoase limba,incepand sa ma injure.Nu il bagam deloc in seama,stiind la ce sa ma astept din parte lui.Era mai rau ca un copil de gradinita.Ma intreb ce vede Hinata la el.
Intram amandoi in curtea liceului unde erau sute de adolsecenti care vorbeau.Privirea mi se opreste spre o fata cu parul lung si rosu ca focul.Aceasta purta o fusta neagra pana la genunchi si o camasa alba.M aintrebam cine este.
-Hei,Sasuke.La cine te uiti?A,la fata noua,nu?E frumoasa rau.
Il privesc pe Naruto,dupa care imi indrept privirea spre adolescenta.
-Hmm...deci colega noua zici,nu?
Sus In jos
Luminor
Genin
Genin
Luminor

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In your heart
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 12

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Mier 20 Oct 2010, 19:47

vai ce super este in love in love in love ...imi place la nebunie.Acea fata era Sakura,nu?Ca stiu ca purta peruca rosie.Pune mai reepde continuarea ca imi place la nebunie ficul asta in love in love
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Mier 20 Oct 2010, 20:50

super , super tare happy2 happy2 imi place mult kiss kiss
sa pui continuarea cat mai repede
Sus In jos
Deea < - -
Genin
Genin
Deea < - -

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 57
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : nebunie in culoare:x

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Mier 20 Oct 2010, 21:18

vai ce-mi place si ficul asta in love in love in love ....pune mai repede next-ul draga mea kiss kiss
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Joi 21 Oct 2010, 07:47

ce ma bucur ca ai pus continuarea...e super in love in love in love in love in love ....iti ador ficurile...plizz continuarea nr1
Sus In jos
^Wolf^
Genin
Genin
^Wolf^

Sex : masculin Varsta : 29
Localizare Localizare : la comp
Nr. mesaje Nr. mesaje : 61
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 15
Hobby-uri Hobby-uri : chitara
Stare de spirit Stare de spirit : hmm...momentan buna

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Joi 21 Oct 2010, 07:53

ai continuat?credeam ca nu o mai faci..ce ma bucur..super,imi place cum descrii si imi place mult ideea,de aceea astept continuarea care sper sa o postezi repede. good job good job
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iluzia noptii J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 23 Oct 2010, 21:45

Capitolul 3

O vad cum intra in scoala,alaturi de Hinata care isi aranja parul negru si Ino care parea nu prea multumita de venirea ei.Naruto,isi trecu mana prin parul sau galben,ridicand capul spre cer si oftand.Nu intelegeam comportamentul amicului meu.Ma intrebam ce se intampla cu el.
-Sasuke,ai cunoscut vreodata iubirea?Eu asta simt in momentul asta.
Blondul inainta usor,lasandu-ma in urma si gandindu-ma la intrebare lui.Am simtit si eu acel sentiment frumos,dar doar in cateva secunde,persoana pe care o iubeam,am pierdut-o.Mi-am intors capul,privind trist miile de cupluri care se saruatu sau se plimabu nepasandu-le de lumea din jur.Ce fericiti trebuiau sa fie!Am intrat in incinta scolii,privind enervat tablourile care erau agatate de peretii albi.Ma enervau acele caricaturi,care ocupau degeaba albul imaculat.Paseam elegant in clasa,observand pe fetele fetelor un zambet.Unele imi trimiteau saruturi in aer,in timp ce altele incercau sa-si scrie numele de telefon pe o foaie care o rupeau din caiet si pe care mi-o aratau,fluturand-o in aer.Pur si simplu ma enervau.M-am asezat in banca,oftand si cautand-o pe fata cea noua.Am vazut-o stand cu Kiba.Parea ca se disteaza alaturi de saten.Ochii verzi ai acesteia i-au intalnit pe ei mei.Un zambet siret aparu pe chipul ei dulce,facandu-mi cu ochiul.Simt mana cuiva atingandu-mi umarul.Era Naruto care se aseza langa mine.
-Frate,arata bine tipa noua.Imi spuse el,trecandu-si degetul aratator peste buze.
Hinata ii observa gestul si lasa privirea in jos.Stiam ca il iubeste,dar el era prea prost sa-si dea seama.
-Scuteste-ma,e la fel ca celelalte.
-Ca celelalte care au trecut prin patul tau?Nu preac red.Pun pariu ca pisicuta asta nu iti va cadea in plasa si va fi singura fata care nu iti va trece prin asternut.
Acesta imi facu cu ochiul,indreptandu-se spre frumoasa roscata care ma privea insistent.Ma gandeam la vorbele blondului.Trebuia sa o am,sa-i dovedesc ca nu e diferita de altele.
Hinata se apropie de mine.Se vedea clar ca era trista.Isi trase scaunul langa mine,privindu-ma trista.Nici eu nu stiam ce sa-i spun,cum sa o consolez.Nici nu imi statea in fire sa fac asta.
-E un prost.
Doar aceste trei cuvinte mi-au iesit pe gura.Bruneta imi zambi,dand din cap aprobator.Ofta lung,punandu-si capul pe banca si privind in fata ei.Naruto ii saruta mana roscatei,in timp ce acesta ii zambea.
Chiar daca imi era greu sa recunosc nici mie nu imi placea ce vedeam.Nu intelgeam ce se intampla cu mine,si ce era acel sentiment ce isi facea loc incetul cu incetul in interiorul meu.
Clopotelul incepu sa sune,anuntand de ora.O femeie invasrta,in jur de cincizeci de ani,intra in clasa.Parul sau negru,era prins intr-un coc,lasand la iveala firele albe ce ii cadeau usor pe fruntea sa plina de riduri.Ochii sai negrii ne priveau pe fiecare in parte,oprindu-se la fata cea noua.
-Ia uite ce avem aici.O eleva noua.Domanisoara,te-ai putea prezenta?
Aceasta zambi,pasind in fata.Mersul ei era asemeni unei feline,in timp ce parul sau falfaia usor ori de cate ori aceasta pasea.Se opri in fata catedrei,privindu-ma si zambaindu-mi,lasand la iveala dantura sa.
-Numele meu este Amarai Karen si sper sa-mi fac multi prieteni,si nu dusmani.Puse accent pe ultimul cuvant,indreptandu-si privirea spre mine.Ma intrebam cine era aceasta fata si ce punea la cale.De un singur lucru eram sigur:trebui sa aflu.
-Multumesc.Ca sa sti,sunt diriginta acestei clase,iar numele meu este Sovensko Daria.
Sakura se aseza in fata mea,exact langa Kiba.Nu stiu de ce,dar ma deranja acest lucru.Pe tot parcursul orei cei doi nu au facut altceva decat sa vorbeasca si sa rada.
Diriginta,parea ca nu ii aude,iar pe mine ma enerva la culme acest lucru.La un moment dat,m-am ridicat in picioare,total enervat.
-Ma scuzati,dar cei doi din fata mea au ceva pe limba se pare,de vorbesc incontinuu.
Diriginta ma privi pret de cateva secunde,apoi isi indrepta privirea spre cei doi.
-Ce e cu voi?
-Doamna diriginta,dar nu am facut nimic,observ ca marele uchiha e cam glos ca stau cu frumusetea asta.Raspunse Kiba,zambind victorios.
-Pana aici!Domnisoara Amarai,domnule Uchiha,cred ca veti sta mai mult decat ar trebui.Dupa ore sa ma asteptati in clasa.
Ma asez pe scaun,injurand in minte si dand cu pumnul in banca.Aveam planuri mari in dupa amiaza asta,dar trebuia sa mi le ruineze cineva.
Simt cum telefonul meu vibreaza,asa ca il scot din buzunar.Era un mesaj de la Naruto:,,Se pare ca frumoasele alea din fata blocului vor mai avea de asteptat,nu?''
Ma uit la blond care imi facea cu ochiul si arata cu degetul catre roscata.Ma enerva la culme.Nu era de ajuns ca trebuia sa-mi petrec cateva ore cu fata cea nou,mai trebuia sa ma enerveze si tampitul asta.


Ultima editare efectuata de catre Kirara in Dum 30 Ian 2011, 13:52, editata de 2 ori
Sus In jos
Luminor
Genin
Genin
Luminor

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In your heart
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 12

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 23 Oct 2010, 21:54

Ma bucur ca ai pus continuarea pe care o ador. .Eram sigura ca nu o sa se prezinte cu numele sau adevarat.Se vede ca Sasuke e gelos,adica tu[..ei intelegi ce am vrut sa spun]...Im iplace foarte mult in love ...Detentie?Dimprima zi?Asta chiar ca tare.Ma intreb daca vor fi cuminti acolo.Poate se vor saruta,sau poate se vor bate...oare Sasuke va afla cine e cu adevarat roscata?Plizz pune next-ul ca devine foarte interesant.


Ultima editare efectuata de catre Luminor in Dum 16 Ian 2011, 13:59, editata de 1 ori
Sus In jos
Deea < - -
Genin
Genin
Deea < - -

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 57
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : nebunie in culoare:x

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Dum 24 Oct 2010, 11:10

nu pot sa spun decat superb in love in love in love in love
Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Iluzia noptii Asss10Iluzia noptii J5fdba

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Dum 24 Oct 2010, 13:33

wow....vreau continuarea,ca e super ficu' tau
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Dum 24 Oct 2010, 15:48

Nici n-ai idee cat de mult imi place..te rog sa pui continuarea ca il ador.Ma intreb ce se va intampla la detentie.Plizzzzzz pune next-ul,repejor ca altfel ai de-a face cu mine la scoala yeah heh .Kiss you and next in love kiss
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Dum 24 Oct 2010, 21:15

super. imi place mult.

sunt curioaza sa vad ce se va intampla in timpul deentiei asa ca te rog sa pui continuarea cat mai repede. please please kiss kiss
Sus In jos
♣ Virus excentric ♣
Genin
Genin
♣ Virus excentric ♣

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : *only in my dreams*
Nr. mesaje Nr. mesaje : 191
Puncte : 211
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : muzica
Stare de spirit Stare de spirit : !!@@ppy^

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Vin 29 Oct 2010, 09:19

ce mult imi place ficul tau in love in love in love ....te rog pune next-ul please please
Sus In jos
Angel
Academy Student
Academy Student
Angel

Sex : feminin Localizare Localizare : In visele mele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen....
Stare de spirit Stare de spirit : in viata,omul isi schimba starea de spirit din minut in minut,deci inca nustiu raspunsul...

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Sam 30 Oct 2010, 12:23

imi place mult Kira,imi place cum scrii..plizz pune next-ul sa vad ce se intampla kiss
Sus In jos
Lolita
S-Class
S-Class
Lolita

Merite deosebite :
Iluzia noptii J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ● Baia Mare ●
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4709
Puncte : 5227
Reputatie Reputatie : 337
Stare de spirit Stare de spirit : Euforică ♥

Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19Mier 03 Noi 2010, 18:51

Buna!!
Am aterizat si eu pe aici. M-a adus F.B.I-ul...:)). Oricum ador povestea ta...Sakura rosctata?Wow!!!!
Abia astept nextul. Stiu ca va fi foarte tare si foarte dragutz. Spor la scris. happy2
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iluzia noptii Empty
MesajSubiect: Re: Iluzia noptii   Iluzia noptii I_icon19

Sus In jos
 

Iluzia noptii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-