Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cand ajungi la adolescenta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Mar 2012, 21:29

Deci capitolul imi place la nebunie . Este asa de frumos ... good Chiar ti-a reusit ! good job Tine-o tot asa .


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Sansa ♛
Genin
Genin
Sansa ♛

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : no idea.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 316
Puncte : 399
Reputatie Reputatie : 59
Stare de spirit Stare de spirit : meh.

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Joi 15 Mar 2012, 21:42

Ce dragutz!Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 962758 Faina ideea cu Mall-ul, adevarul e ca si mie mi-ar placea sa raman inchisa in Mall deci na...Ii dau dreptate lui SasukeCand ajungi la adolescenta - Pagina 2 994253

Ma bucur ca ai pus next si astept sa vad ce se intampla mai departe. Deja devine interesantCand ajungi la adolescenta - Pagina 2 169309 Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 68543

Sper sa imi citesti si tu ficul (Wicked love) si sa lasi comm' Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 384738 Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 468521

-R




Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Largev

Until the sun rises in the west and sets in the east.
Until the rivers run dry and the mountains blow in the wind like leaves...
That's when he will return and not before.

Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Lun 19 Mar 2012, 10:10

Pfff crying
Ma asteptam la mai multe comuri :o3!!!
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Lun 19 Mar 2012, 23:07


Capitolul6

„In trei cuvinte pot rezuma tot ce am invatat despre viata.
Merge mai departe” – Robert Frost


-Va trebui sa te scoli .Vocea lui Sasuke suna incetisor langa mine. Eu murmur incoerent, tinandu-mi ochii inchisi si intorcandu-ma cu spatele la el.
-Suntem la politie!M-am ridicat in sezut si m-am uitat la el. Statea pe podea langa patul pe care dormeam. Camera in care ne aflam era inconjurata de grati.
Camera in sine avea o inaltime de doi metri si cam 3 metri pe trei in suprafata. Dupa ce am analizat cateva momente situatia m-am trezit la realitatate eram la inchisoare!!Sigur fusesem prinsi noaptea trecuta.Am fost inspaimantata, fara indoiala. Nu aveam nici o idee despre ce-mi rezerva viitorul, unde voi fi trimisa si cu ce ma voi confrunta. De asemenea, nu mai fusesem niciodata in inchisoare.Nu prea am cine stie ce experienta de viata. Pot numara pe degete ocaziile in care am incalcat legea.Dar Sasuke parea linistit era clar ca se mai confruntase cu asa ceva.
Nu se mai uita la mine .Se uita afara la politaiul care discuta cu un barbat...care semana exact cu Sasuke...da era fratele lui mai mare Itachi.Si atunci am rasuflat usurata pentru ca Itachi era paznic la nu stiu ce firma si avea relatii la politie deci era clar ca ne va scapa.Nu-mi aminteam prea multe despre Itachi , era rar prin preajma, intotdeauna a fost rece fata de mine si chiar nu stiu din ce motiv. Am auzit sunetul unei masini apropiindu-se pe drum si inima incepu s-o ia la goana. Eram inghetata de frica.
Itachi ne arunca o privire rece plina de ura in timp ce politaiul ne ''deschisa''gratiile .M-am tarat afara pentru ca aveam o durere izbitoare in tot corpul .Itachi a m-ai discutat putin cu politaiul dupa care ne-am indreptat toti trei afara.
-Discutam acasa!A murmurat Itachi incet insa destul de tare ca sa il aud.
Mi-am indreptat instantaneu privirea catre Sasuke care si-a dat ochii peste cap in scarba.
Afara ne astepta o masina mica rosie cu geamuri fumuri .Pe sofer l-am recunoscut imediat era Sasori colegul lui Itachi .Si se pare ca erau amandoi in uniforme deci i-am intrerupt de la treaba.Sasori era un tip facut avea in jur de 25 de ani .Un par rosu care se asorta cu masina si purta mereu lentile de aceeasi culoare.
-Buna Sakura te-ai distrat aznoapte spuse Sasori catre mine dar uitandu-se la Sasuke clar insinua ceva prin cuvantul ''distrat''.Eu dadui din cap in semn de negare , aruncandu-i o privire scurta. Avea un zambet pervers pe fata, care imi trimise un frison de-a lungul spatelui.
Pe Itachi si pe prieteni lui Sasori, Deidra,Pein si altii ii stiu de cand eram mica pentru ca am copilarit alaturi de ei si de Sasuke.Erau spaima liceului si a orasului faceau numai bele nici nu e de mirare de unde a mostenit Sasuke comportamentul.
-
-Mania te baga in necazuri. Mandria te tine acolo.I-a spus Itachi lui Sasori .Am cascat ochii nestiind la ce se refera cand Sasuke a izbucnit:
-Editat de choco :) : ce ai spus? hmm...?! Mai usurel cu astfel de expresii, mai treci pe la Regulament. :), nemernic disperat, a tipat Sasuke, lovind frenetic din picioare.Intru si eu odata la racoare pentru ca am adormit in mall si tu ma iei cu texte...M-ai ti minte ce ai facut tu ?

Cred ca daca nu eram in masina Itachi s-ar fi intors sa-i dea vre una lu sasuke dar sa calmat rapid frecandu-si nasul si inchizand ochii.Tic pe care il avea si Sasuke.Stiu ca a facut asta cand s-a abtinut sa nu-l bata pe Gara cel mai mare dusman al lui la meciul de footbal.
-Idiot mai esti, se ratoi Itachi.Sigur ca te cert pentru ca nu vreau sa ajungi ca mine.Dar discutam acasa.
Eu eram complet paralela la ce se intampla asa ca i-am aruncat o privire lui Sasuke si am ridicat o spranceana, insa el nu a facut decat sa ridice din umeri. Semn ca nu era treaba mea.

Nu stiu ce a patit Sasuke cand a ajus acasa dar stiu ca eram foarte agitata din aceasta cauza.Imi era frica sa nu fi patit ceva din cauza mea...Il stiam destul de bine pe Itachi si era un om rational si calm dar cand venea vorba de boacanele lui Sasuke ....stiam ca il va pedpsi aspru si imi era frica pentru el.Oftez, eliberandu-ma de griji se de gandurile negative si ma bag la o baie fierbinte pentru ca era clar ca nu am dormit confortabil in inchisoare.
Dupa ce m-am relaxat in coltisorul meu de rai m-am indreptat catre dulap si mi-am pus o camasa alba, si mi-am tras o pereche de blugi. Erau gri si foarte stramti pe picior .Insa dupa ce am aruncat o privire pe gheam m-am razgandit si mi-am luat un maieu alb pana la buric cu o pereche de blugi negri scurti cu bretele.Am sunat-o pe Hinata si i-am propus o plimbare.Nu stiu de ce am aleso pe ea dar chiar vroiam sa devenim prietene bune si sa o ajut sa devina mai puternica.
Aceasta mi-a spus ca va iesi cu Naruto sa se plimbe cu motocicleta si mi-a propus sa vin si eu deoarece Sasuke se va simti singur.M-am simtit usurata pentru ca Itachi nu ia facut nimic si am acceptat bucuroasa.
Am tras de fereastra mare ca s-o deschid si m-am asezat pe pervaz, privind afara.Era in jur de ora 6 si in aer plutea o atmosfera clada dar totusi umpic racoroasa.Priveam in jos tragand mult aer in piept.Eram agitata de la un timp nu mai scapam de aceasta senzatie si inca nu ii stiam motivul.Atentia mi s-a indreptat catre niste zgomote asurzitoare care se indreptau catre casa mea. Erau motoare si imediat i-am vazut pe Naruto si pe Hinata pe unul galben iar in fata lor Sasuke pe unul de culoare albastra.
Am coborat in fuga jos si m-am oprit, ochii mei marindu-se si am simtit cum ma cuprinde groaza erau mult mai mari in realitate si imi era frica sa urc pe unul din acela fara casca sau cotiere.
Sasuke mi-a observat expresia se uita la mine cu o privire neincrezatoare, inainte sa izbucneasca intr-un ras isteric, care ma lua prin surprindere. Isi reveni dupa un moment, stergandu-si ochii, care incepusera sa-i lacrimeze.
-Stai calma daca ma ti strans nu vei pati nimic.Ma incuraja acesta batand cu palma langa el in semn sa ma asez.
Dupa ce am facut niste curse pe o strada mai necirculata pentru ca mie imi era frica sa mergem unde erau masini multe,si dupa ce l-am strans pe Sasuke pana sa sufocat si a inceput sa roseasca si sa tuseasa.Acesta ne-a propus sa mergem pe un deal si sa privim apusul pentru a ma mai relaxa si eu.''Ar fi bine sa mergem si sa privim apusul pentru ca Sakura arata ca si cum ar exploda''
Cand am ajuns in varful dealului corpul mi-a inghetat luminile pusasera stapanire pe oras jucand un dans colorat.Cerul era acoperit de culori si de nuante de albastru iar greieri cantau un cantec vesnic in jurul nostru.
Stateam cu Sasuke imbratisati pe motorul lui si admiram peisajul .Mainile lui erau incolacite in jurul taliei mele simteam furnicaturi.La fiecare atingere a lui simteam electricitate.Era un sentiment ciudat...oare acea flacare stinsa de mult avea sa se aprinda din nou?


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Lun 19 Mar 2012, 23:11

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 61512085





Poza capitolului :X


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Mar 2012, 05:44

Heeey:D

Multumesc ca m-ai anuntat.

A fost un capitol frumos si astept cu nerabdare urmatorul capitol.

Ok...See ya:D


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Mar 2012, 10:46

Ti-am citit ficul si trebuie sa recunosc ca e interesant.Am observat cateva greseli de scriere dar sunt minore si foarte rare.
Astept sa pui continuarea..


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
ayumi-chan
Genin
Genin
ayumi-chan

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : anime world >:D<
Nr. mesaje Nr. mesaje : 308
Puncte : 354
Reputatie Reputatie : 20
Hobby-uri Hobby-uri : Ador să scriu, să compun (ficuri), să citesc cărți: în special cele în gen SF şi cele romantice, să ascult muzică ( melodiile lui Lana Del rey și ale Rihannei sunt preferatele mele) şi am o slăbiciune pentru țările asiatice ( defapt doar Japonia și Coreea de Sud )
Stare de spirit Stare de spirit : -.-'

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Mar 2012, 18:24

ador:X:X:X mersi ca m-ai anuntat. super fic :o3 love 8->


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 1796617_609789002403064_826076139_n


I think I'll miss you forever, like the stars miss the sun in the morning skies.


 Iubire de o vara
Astre rătăcitoare


.
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Mar 2012, 19:29

Fara suparare , insa ar trebuii sa fii mult mai atenta pe viitor . Inainte sa postezi capitolul citestel de vreo 3-4 ori ca sa te asiguri ca totul este bine . Ai facut fraze lungi care suna prost , cum ar fii : " Dupa ce m-am relaxat in coltisorul meu de rai m-am indreptat catre dulap si mi-am pus o camasa alba, si mi-am tras o pereche de blugi. " repetitia lui si suna oribil . Puteai zice ceva de genul ' Dupa ce m-am relaxat in coltisorul meu de rai , m-am indreptat catre dulap si mi-am pus o bluza alba , iar apoi mi-am tras o pereche de blugi .
In fine , sa fii mai atenta pe viitor . Capitolul este frumos desii actiunea este cam grabita . Sa postezi nextul si sa ma anunti cand o faci .

Sper ca nu te-ai suparat rusinos , te pup dulce , zbye . kiss


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mar 20 Mar 2012, 21:17

Nu m-am suparat :)
Da chiar suna aiurea=)))
o sa fiu mai atenta pe viitor :*


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 17:08

Hei^^
ma bucur ca m-ai anuntat kiss
Nu iti face probleme in legatura cu comentarile ca vad ca te cam stresezi nervi! nu vin asa de usor mai ales daca esti nou pe aici...dar sa nu te iei niciodata dupa asta ci dupa nr de vizualizari si ami ales faptul ca uni chiar adora ficul tau kiss
In legatura cu ficul..imi place cum ai continuat love
Incearca sa scri cu culori mai vizibile..am citit cam rau sad
Ai progresat mult de la primul capitol si asta ma bucura enorm love
Astept next-ul si sa ma anunti si ep mine cand il pui kiss
JANE!!!


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 21:35

Capitolul 7


Era un sentiment ciudat...oare acea flacare stinsa de mult avea sa se aprinda din nou?
De cand ajunsesem pe deal atmosfera dintre noi era tensionata.Cel putin pentru mine . Nu mi-a explicat cu exactitate ce ia facut Itachi , dar eram destul de sigura ca il daduse afara din formatie.
Aveam o presimtire dupa femei pasiunea lui Sasuke era muzica si chiar imi parea rau pentru el ...era foarte talentat.
Telefonul ii suna si el il ridica, privind pe ecran. Suspina exagerat, parand frustrat, si il glisa pentru a raspunde.
-Da Itachi Uciha, carui fapt datorez onoarea ?spuse cu o voce ciudat de voioasa, care nu se potrivea cu expresia fetei lui. Am putut auzi o voce barbateasca raspunzadu-i, dar fara sa-mi dau seama ce-i spunea.
-Ce?! Unde este?!Sasuke respira greu dupa un moment, si inchise.
Apasa cateva butoane pe telefonul sau si il duse din nou la ureche ascultand in timp ce suna.
Se auzi o voce urmata de un bip si Sasuke gemu. “Karin, ai la dispozitie exact douazeci de minute sa pleci din camera mea!Spuse el taios. Isi inchise telefonul cu un pocnet si suspina.
Eu priveam amuzata dar totusi inspaimantata intreaga scena deci ce cauta Karin la el in camere???Karin este o tipa roscata foarte intepata din liceu cu care nu e bine sa te pui.Mie uneia nu imi este frica de ea pentru ca atunci cand am stat cu Sasuke m-am batut cu ea de n ori si imi stie de frica.Deasemenea Karin este Editat de choco :) : mdaa, nu vroiam sa stiu. :) Mai treci pe la Regulemant. ;) scoli.Sau profesoara sexy cum ii spun uni pentru ca se imbraca mereu la camasi decoltate si poarta o pereche de ochelari cu rame patrate.
Tacerea dintre noi fu intrerupta de stomacul meu care ghiorai zgomotos si eu am rosit, jenata.
-Cristoase, ai nevoie de un cheeseburger, murmura Sasuke abtinandu-se sa nu rada . Eu am zambit usor destul de jenata de intamplarea penibila.
Sasuke a spus ca trebuie sa plece pentru ca, Karin a intrat in camera lui si chiar nu stie cum.(Sigur Itaci o lasase sa intre ).De ce cred asta ?
Pentru ca cum am spus si m-ai sus Itachi nu ma prea inghite si chiar nu stiu de ce nu vrea ca Sasuke sa aibe relati de lunga durata..vrea sa ii clace pe urme si sa se culce cu tot orasul lasand in urma lui inimi frante.Si crede ca poate o sa se indragosteasca de mine s bla-bla-bla de parca asta ar fi posibil .Sasuke indragostit?Eu calugarita!
Lasand asta la o parte Sasuke s-a oferit sa imi faca cinste la fast-food.
Dupa ce mai conduse cateva minute vira brusc la dreapta si se opri intr-o parcare. Eu am ales un Chicken Nuggets,iar Sasuke a comandat un McNugget impreuna cu o cola. Plati cu un card de credit argintiu si imi dadu punga cu mancare.
Am mancat incet, in tacere, savurand fiecare inghititura, desi eram lihnita. De asemenea, m-am bucurat de acidul din suc.Spre deosebire de Sasuke care a terminat in 5 secunde cred.
Apoi uitandu-se insistent la mine eu zambind plouata, rosind de rusine. Nu suport cand mananc cineva sa ma priveasca ma simt intimidata.
-O faci intentionat!Am spus eu putin iritata.
El a ras tare, dupa care sa oprit brusc, intorcad capul .
-Multumita tesoro ?
Si atunci era sa ma inec.Sa ma Editat de choco :) : sincer, nu vreau. Regulamentul!!A spus vocea mea interioara.
Sasuke statea inca intors deci nu mi-a vazut figura .''tereso'' doar atat gandeam cuvantul imi curgea lin prin minte...Nu stiam ce inseamna pentru ca este in italiana.Dar stiu sigur ca Sasuke are origini italiene si are obiceiul sa vorbeasca in italiana mai ales sa injure.Insa doar cu frati lui cu alcineva nu!!!Eu eram singura persoana careia ii vorbea in italiana insa asta in copilarie.
Sasuke obsera ca nu m-ai zic nimic si se intoarce cu o figura mirata gen''Ce bine am cezut ca ai murit inecata''
-Tereso?Spun eu cu privire in pamant
-Da! M-ai ti minte?Asa iti ziceam in copilarie.
-Ok! am spus, nestiind ce altceva as putea spune.
Vazand ca incep sa capat o figura trista Sasuke ma invita sa merg cu el pana acasa sa vad daca m-ai este Karin.Nu stiu de ce dar cred ca vroiam sa ii fac in ciuda lui Itachi de aia am acceptat.
Drumul a fost linistit Sasuke conducea tare iar eu stateam cu capul plecat pe spate lasandu-mi parul sa pluteasca liber in vant.
Am ajuns destul de repede .Am dat cateva tarcoale case si Karin nu era nicaieri la fel si Itachi.
Am ajuns in fata unei usi de termopan observand ca este camera lui Sasuke si am ezitat sa intru.Deidra ma avertizat ca Sasuke uraste sa ii atingi lucrurile si m-ai ales sa intri in camera lui.
Sasuke vazand ca am ramans pe hol imi arunca o privire intrebatoare.
-Nu vreau să deranjez, știu ca de obicei nu permiti oamenilor să intre aici, am spus. El a oftat.
-Nu deranjezi, Bella. La dracu, eu sunt cel care a ales sa te aduca aici. Esti libera sa stai cat doresti.
Cuvintele lui m-au surprins. “Bine,” am spus usor. “Multumesc.”
El incuviinta si se ridica.”Ma duc la dus, vin in cateva minute. Relaxeaza-te, ok?” am incuviintat si el se intoarse si a mers in baie, inchizand usor usa in spatele lui.
Am stat acolo in dormitorul tacut, ascultand sunetul apei curgand in baie. Zgomotul era linistitor si am inceput sa ma relaxez.
Am oftat usor dupa un minut si am inchis ochii. Patul lui Sasuke era confortabil, mult mai confortabil decat al meu si asta spunea multe .Mi-am bagat capul in perna lui si am inhalat, unde de linistire trecand prin coloana mea.
Miroase exact ca el.
[b][i]


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 21:37

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 2cpw9du





Poza capitolului
:X
O sa vedeti ca ei adorm imbratisatii in love
Data viitoare
Dupa 5 commuri


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 21:55

Prima ! good job Ok deci tu vrei bataita sau ce ? biciuitor
Ce ti-am spus sa fii mai atenta , ai mancat litere in capitol si anumite cuvinte le-ai scris gresit ! hmm...?!
Capitolul este dragut , daca ai stii , cand am vazut poza am crezut ca au facut prostioare . lough Sincer poza mi-a sarit prima in ochi si de-asta . dap ! Inca ceva , eu citeam deja capitolul cand mi-ai trimis PM , oricum sa ma anuti si in continuare ! heh Cam asta e .... o , si da :
FII MAI ATENTA CA TE PAP ! ike


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 22:08

Da poi ce sa fac :o3
Mie imi vine inspiratiaa doar noaptea lough
Si sunt obosita si scriu repede rusinos
Da na oricum nu sunt multeee rusinos


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 22:10

Am picat si eu pe aici

Oricum Dyenuta bine zis...Nu ar fi trebuit sa ne creeze ideei din astea...Desi ar fi fost interesant sa aflam de prostioarele lor.. hug2
Blondi...Tu trebuie sa pui continuarea cat mai repede ca asa fac si eu acum....
Sa ma anunti cand pui continuarea , da ?



• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Mier 21 Mar 2012, 22:31

Si mie tot noaptea , insa asta nu inseamna ca greselile nu exista si ca trebuie sa le trecem neopservate . nu , asa ceva nu se face . .. ..  .. .. ..  .. .. ..  .. Hmmm , cred ca vrei sa ma superi , de fapt mai suparat ! angry Cum sa zici ca greselile nu conteaza ? hmm...?! Cine vrea sa exceleze si sa fie mai bun trebuie sa le evite si sa aiba grije ca pe viitor sa nu le mai repete , insa tu ... le ei in brate ! hmm...?! OK am inteles erai obosita , dar din ce ai zis reiese faptul ca nu-ti pasa ca ai gresit ! angry Treba ta , fa cum vrei , insa daca vrei sa te perfectionezi nu ar trebuii sa tratezi lucrurile cu atitudinea asta nepasatoare . hmm...?!


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 22:39

Capitolul 8
Acest capitol va fi din perspectiva lui Sakura dar si a lui Sasuke si va fi putin cam pervers.

“Băieţii tot băieţi rămân. Şi chiar şi aşa n-ar conta prea mult, dacă măcar am reuşi să împiedicăm fetele să mai fie fete.” – Anne Frank

Miroase exact ca el.
M-am trezit inainte ca soarele sa rasara in bratele lui Sasuke .
Defapt chiar deasupra lui .Si cu toate acestea eram un dezastru. Eram transpirata , parul meu era ciufulit aratam la fel de rau precum ma simteam .
Patura cu care eram acoperiti era destul de groasa pentru luna mai .
Simt ca ceva se misca sub mine semn ca Sasuke sa trezit. Ochii lui s-au marit cand m-a vazut, expresia lui zguduitoare. Arata aproape vinovat sau rusinat. Am intors privirea, nefiind in stare sa ma uit la el.
Eram intr-o ipostaza destul de jenanta .
M-am scuzat si am fugit in bucatarie pentru a bea un pahar cu apa.
Cred ca am baut 5 pahare dar tot imi era sete.
-Hei Sakura!
Am sărit la vocea zgomotoasă şi neaşteptată şi am scăpat paharul pe care il ţineam. S-a prabusit pe podea, nimicindu-se la impact şi trimitând mici cioburi de sticlă. Ochii mei s-au marit, zgomotul puternic rasunand prin tot parterul. M-am uitat la Sasuke, care avea soc intiparit pe fata. Nici macar nu am realizat ca era aici, crezand ca sunt singura.
-Scuze, nu am vrut sa te sperii. Spuse el scuzandu-se. I-am facut cu mana si m-am aplecat, strangand cioburile de sticla de pe podea. El a sarit la mine, vrand sa ma ajute, dar a reusit doar sa ma surpinda mai tare. M-am indepartat de el impingandu-ma intr-un ciob de sticla. Mi-am apucat mana si am vazut firul rosu care curgea din taietura. M-am simtit ametita imediat ce mirosul ruginit al sangelui m-a lovit vazandu-l mi-a provocat greata.
Aveam o zi rea… o zi foarte rea.
Dupa ce mi-am bandajat mana si am strans cioburile am urcat inpreuna cu Sasuke sus.
El parea tensionat. Il tot vedeam intinzandu-si spatele, rulandu-si umerii si ducandu-si mana la ceafa masand-o. Dupa o vreme am devenit curioasa si l-am intrebat daca e in regula si el a confesat ca muschii lui au devenit cam rigizi.
M-am oferit sa-i fac un masaj, pur si simplu incercand sa fiu prietenoasa, nici macar luand in coniderare ce se va intampla cand il voi atinge.
In momentul in care el a stat intre picioarele mele sentimentele acelea au inceput sa se agite din nou in mine. Mainile mele pe pielea lui au fost aproape electrice. Spatele lui era neted-muschii lui erau fini si sculptati. El s-a ridicat pentru a-mi da ceva ca sa-l masez si ochii mei au cazut pe pieptul lui gol.
Masajul a inceput destul de inocent si am simtit cum se relaxa, insa fiorii stupizi din interiorul meu au inceput sa actioneze si sa preia controlul. Practic am inceput sa-i mangai spatele cu mana, trecandu-mi degetele usor peste tatuajul lui. Eram curioasa despre ele si vroiam sa-l intreb ce inseamna toate tatuajele lui, stiind ca are trei, insa nu puteam sa formez cuvintele. Avea deasemenea si o cicatrice proeminenta pe o parte si orice a cauzat-o probabil ca a durut si uram gandul ca el sa fie ranit. Modul in care se simtea pielea lui Sasuke, mirosul lui si sunetele pe care le facea m-au intunecat complet. De abia mai puteam gandi limpede. Mi-am trecut mana in sus pe coloana lui si el si-a aruncat capul pe spate, degetele mele gasind drumul spre parul lui. Parul lui era surprinzator foarte moale si felul in care se simtea ma captiva.
Sasuke a inceput sa gafaie si sa geama si sunetul acela mi-a provocat lucruri nebune. Mi-am simtit corpul furnicat, propria respiratie greoaie. Am inceput sa am ganduri irationale despre mainile lui peste mine cand m-a tinut oprindu-ma din a-l atinge.Mi-a spus ca cineva era acasa si eu m-am panicat imediat.
M-am ridicat repede si mi-am inchis ochii, simtindu-ma ca si cum as fi vreo Editat de choco :) : mai are rost sa iti spun? /:) ?.Sunetele si gemetele lui Sasuke imi cutreerau prin minte.
In secunda urmatoare in camera isi face aparitia Itachi .Ochii mei au cazut asupra lui Karin .
Aceastia au parut iritati de prezenta mea .Si am gasit o scuza tampita gen''Am venit sa ii aduc notitele la trigonometri lui Sasuke''
Apoi mi-am luat la revedere de la acesta si am luat-o la fuga pe scari.
Cand am ajuns la parter am inceput sa gafai ca si cum as fi fost vreo astmatica aflata in criza de aer.Mi-am dat seama ca mi-am uitat geanta in camera lui Sasuke asa ca am urcat din nou.
M-am indreptat spre lui Sasuke si m-am oprit abrupt in mijlocul holului cand am auzit o fata strigand. Am facut cativa pasi inapoi ezitant si am simtit devastarea trecand prin mine cand sunetul familiar mi-a ajuns la urechi. Gemete peste gamete. Puteam auzi un sunet slab si inabusit. Sasuke facea Incep sa ma satur de asta. hmm...?! cu Karin.
Am auzit-o pe Karin strigand din nou, de aceasta data tipand numele lui Sasuke. Mi-am pierdut suflarea, si o durere ardea prin mine. Ochii mei s-au udat de lacrimi si totul a devenit neclar. Genuchii mei s-au inmuiat, si am auzit pasi in spatele meu, pe scari. Picioarele mi-au cedat si m-am prabusit, capul meu lovind peretele, si corpul izbindu-se de podea cu un zgomot puternic. L-am auzit-o slab pe Itachi tipand numele lui Sasuke inainte ca totul sa se innegreasca.

Sasuke pov:
Dupa ce a plecat Sakura am ramans sigur cu Karin.
-Nu ai vazut mesajul meu?
Imi iau telefonul de pe noptiera si sa uit la mesaj.
''Karin4387: Cf?''
Da serios?Vreau sa spun, da-o dr**u, nu putea sa fie mai creativa cu numele asta asta?
-Pe tine in 10 minute daca iti tarasti fundul pana aici.I-am raspuns eu plictisit.
Ce e drept nu aveam chef de Karin. E dragastoasa si sensibila si asta ma enerveaza la culmea.Dar nu aveam ce face masajul Sakurei a fost al naibi de excitant.Si nu puteam sa ii fac ceva Sakurei chiar daca in mintea mea zburdau imagini care m-ai de care.
Eram tensionat, corpul meu avea nevoie de un fel de eliberare.
Genunchii ei au lovit patul asezandu-se apoi cu fundul pe el. Mi-am dat tricoul jos, punandu-l pe marginea patului.Karin incepu sa-si descheie camasa si-o dadu jos. Si-a deschis pantalonii apoi si i-a dat jos, stand pe coatele ei pentru a o vedea in sutien si chiloti. Mi-am deschis cureaua si mi-am deschis pantalonii. I-am dat jos impreuna cu boxerii,si a inceput distractia.
Cand o bubuitura puternica din hol a ricosat in camera mea. A sunat ca si cum cineva a lovit zidul de langa camera mea cu ceva tare. Mi-am incetinit miscarile, speriat si enervat deoarece distragerea a facut furicaturile sa dispara. L-am auzit pe Itachi strigandu-ma , un tipat strident si panicat. M-a speriat ca dracu, pentru ca Alice nu era genul care sa se ingrozeasca usor. Ceva era foarte gresit.
Am luat o pereche de pantaloni de trening si i-am imbracat, fugind la usa. Karin striga in urma mea, dar nu mi-a pasat de ea in acel moment. M-am oprit in usa deschisa si am intepenit cand am vazut-o pe Sakura zacand pe podea, rece, cu Itachi ghemuit in spatele ei. Itachi s-a uitat la mine, panica de pe fata disparand putin cand m-a vazut pe mine. Sakura nu se misca, ochii ei erau inchisi, si daca pieptul ei nu se misca usor spuneai ca e moarta.
Sentimentul care s-a scurs prin mine aproape mi-a luat respiratia. Frica si disperarea pe care le simteam erau intense. Stand acolo, uitand-ma la corpul fara vlaga si palid de pe podea, ma simteam al dracu de devastat.
Si atunci am stiut. Am construit ziduri si am evitat sentimente, nu dadeam doi bani pe nimeni altcineva decat persoana mea si familia mea, si fata asta vine valsand in viata mea . Imi darama zidurile si vede prin exteriorul meu dur, gaseste o cale pe sub pielea mea si in inima mea. Si face asta fara sa incerce macar, fara sa vrea.
M-am indragostit de ea, la dr**u. In acea fractiune de secunda in care m-am uitat la ea zacand pe podea in suferinta, am realizat. Motivul pentru care nu pot sa nu ma gandesc la ea. Motivul pentru care ma intreb la ce se gandeste si ce viseaza. Motivul pentru care ma uit dupa ea de fiecare data . Motivul pentru care nenorocitul ei de raset ma face sa zambesc, motivul pentru care suspinul ei imi face pieptul sa ma doara.
Imi pasa de ea. Nu, sterge asta. O iubesc. Nu mi-am permis sa iubesc pe nimeni altcineva de cand mi-am pierdut mama, spunandu-mi ca durerea de a pierde pe cineva nu merita, mai ales cand traim viata pe care o traim. Ii resping pe oameni si ii enervez pentru ca e mai usor in felul acela. Nimeni nu ajunge la mine, intotdeuna tin oamenii la distanta. Dar ea a ajuns inauntru.
Am impins toate aceste ganduri la o parte, incercand sa le uit deoarece nu ma puteam ocupa cu asta, si am ridicat-o de pe podea.
Itachi a deschis usa camerei si a intrat inauntru, lasand-o pe Sakura pe pat. Karin era inca in camera dar nu i-am acordat atentie, nu puteam sa-i acord atentie. Nu cat timp Sakura era ranita. Nimeni nu mai conta in acel moment exceptand-o pe ea.
-Sakura? Trezeste-te bella ragazza, deschide-ti ochii pentru mine.Am spus repede. La dr**u, nici macar nu ma mai gandeam la ce spuneam. Stiam ca Itachi este in camera si ca stie destula italiana pentru a intelege ca i-am spus Bellei ‘fata frumoasa’, insa cuvintele au curs afara.
-Palmuieste-o sau ceva, nu asta ar trebui sa faci? intreba Karin din prag. Am simtit un val de furie, strigand ca nimeni nu o va lovi. Ochii Sakurei s-au deschis si s-a uitat la mine. M-am simtit imediat usurat, sentimentele din mine fiind inca intense si depasitoare incat m-am descarcat in fata ei, strigand la ea pentru lesin, de parca ar fi fost vina ei sau de parca ar fi putut ajuta la ceva. A crezut ca e in probleme si ochii ei s-au umplut cu lacrimi, facandu-ma sa ma simt ca un cretin pentru felul in care am reactionat. Am incercat sa ma calmez si sa-i explic, spunandu-i ca a lesinat si ca m-a speriat al naibii de rau.
A incercat sa se ridice, chiar daca am insistat sa n-o faca. S-a uitat la usa, si expresia ei s-a schimbat, facandu-ma confuz. Parea ca este putin relaxata si ca este mai bine, insa acum arata aproape devastata. Eram confuz si m-am intors usor, uitandu-ma unde s-a uitat si ea. Ochii mei au cazut pe Karin si am realizat ca purta doar tricoul meu.
M-am holbat la ea, mai furiospe mine decat pe ea, si i-am spus sa mearga sa se imbrace.
Sakura avea ochii inchisi. Am privit-o pentru un moment si nu am putut face altceva decat sa zambesc. Doamne, era frumoasa. “La mia bella ragazza”, am soptit, mangaindu-i fata. Stiam ca ea nu stia ce inseamna si eram bucuros pentru asta, insa nu m-am putut opri din a spune-o. Si-a deschis ochii si a intrebat ce inseamna si i-am spus ca nu conteaza, ca nu doreste sa stie.
Karin a trantit usa de la camera mea, si eu m-am ridicat iritat. Am oprit-o in hol si ea a inceput sa fie lingusitoare, comportandu-se de parca ar fi geloasa pe atentia pe care i-o dau Sakurei . A numit-o o servitoare data dr**u si am cedat. Karin mereu se uita de sus la ea si asta ma enerva. Mi-am pastrat vocea joasa, dar cuvintele mele erau ascutite. Probabil ca i-am ranit sentimentele si nu ma va mai lasa sa intru in pantalonii ei, dar nu-mi pasa. Oricum nu merita si ma simteam protectiv fata de Sakura. La dr**u, nu o voi lasa sa nu aiba lipsa de respect fata de ea.
M-am intors la Sakura si ea si-a cerut scuze de la mine si mi-a spus sa-i cer scuze si lui Karin din partea ei. Am fost confuz la inceput, dar a inceput apoi sa-mi explice si m-a blocat. Ne-a auzit. A auzit gemetele si tipetele lui Karin si isi cerea scuze pentru ca ne-a intrerupt din treaba . Amandoi eram rusinati si ma simteam ca naiba. Eram atat de depasit cu toate si faptul ca ea a stiut ma face sa vreau sa-mi lovesc creierul pentru ca mi-am intrecut limitele.
Dupa un moment de tacerem-am oferit sa o duc acasa.Dar aceasta a refuzat s-a repezit pe noptiera si-a luat geanta si a sunat la taxi.
Dupa ce si-a luat la revedere a plecat suparata


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd



Ultima editare efectuata de catre Blondi in Joi 22 Mar 2012, 22:51, editata de 1 ori
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 22:49

Offf Alice te omorrr=)))
Se pare ca nu e bine sa vorbesti la telefon si sa scri in acelasi timp =)))
x_XoUopssss!!!


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 23:00

Sti`am ca o sa fie ceva pervers....Ai grija sa nu faci greseli de scriere..Oricum mie mia placut..Sa ma anunti cand pui continuarea. please


• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 23:22

hei nu ca ar fi trb mea dar asta e continuare la ficul ala cea mai frumoasa si singura floare e si cea mai frumoasa pt k iubesc felul in care povestesti. esti geniala cu geniala mare. happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 23:58

In primul si primul rand vreau sa-mi cer scuze fata de tine , am fost prea dura , insa ... nu m-am putut abtine ! very sad M-am enervat atat de tare deoarece stiu ca poti mult mai mult de-atat si inca nu ne-ai aratat de ce esti in stare . dap ! Asa mai merge , ai fost foarte atenta si ai ascultat toate sfaturile noastre , iar capitolul este minunat . Asa vreau sa fii , sa-ti dai silinta si sa fii ambitioasa ! happy2 Eram sigura ca vei putea devenii mai buna si uite cat de mult ai progresat intr-in singur capitol .
Tine-o tot asa si vei evolua mai mult , bafta in continuare . happy


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Vin 23 Mar 2012, 02:08

super frumoase capitolele
imi pare rau ca nu am mai trecut pe aici de atata timp
dar am facut o tampenie mare cat casa si am fost pedepsita asa ca...
sa ma anunti de next
PWP dulce de tot la tine kiss


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Vin 23 Mar 2012, 15:38

Buna kiss
Ma bucur ca ai continuat love
Uau ...ce sensibila este rozalia....si Sasuke cam pervers love
si ador acest accent a lui brunet..italiano love
Abia astept next-ul sa vad ce se ami intampla kiss
Te pwp dolche si spor la tastat ...sa ma anunti si pe mine cand il aduci ( next-ul )...kiss


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Mar 2012, 11:39

Hey :*
Ma bucur ca va place in love
Am sa ma apuc de next
pentru ca beabia acum am venit de la taraaa dance2


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Continut sponsorizat




Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Cand ajungi la adolescenta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-