Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Cand ajungi la adolescenta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 11:15

uiiiiii!!! Ce draguuuttt!!!


Ador capitolul acesta[:x]. Chiar daca e scurt, e genial!!!

Itachi!!! Iar Itachiii???


Anyway, astept next.ul[:x]

Ganbatte!!



Kiss, kiss^_^Hanazawa Rin



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Gabi gαвяιєℓℓℓα
Academy Student
Academy Student
Gabi gαвяιєℓℓℓα

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : somewhere in this world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 10
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Dum 01 Apr 2012, 12:27

in primul rand mersi ca mai anuntat ....si wowwww e mijto rau mam bucurat de el chiar daca a fost scurt si ma uimit sasuke ....a fost dragur......desi nu mia placut cum a reactionat cand a intrat itachi in camera...oricum ai fost minunata si spor la scris...si daca poti sa ma anunti cand pui next:D:D
Sus In jos
Miky
Genin
Genin
Miky

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : prin lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 267
Puncte : 338
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : plina de viata

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Joi 05 Apr 2012, 10:29

Interesant capitolul, eu am crezut ca Sasuke o cheama pe Sakura pentru altceva mai important la el acasa, oricum mie mi-a placut bafta la scris!!!


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Tumblr_mvwi1wLtrY1si13k3o1_500
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Asss10Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Joi 05 Apr 2012, 21:31

Pfiuu, am reusit sa ajung si eu cu o critica. Imi pare rau de intarziere. Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 896861 Soo, let's see. Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 301723


Descriere: nu ai mai deloc. Nu imi place ca treci rapid de la un lucru la altul si nu descrii pe cat ar trebui, ca sa inteleg si eu mai amplu anumite aspecte. As vrea sa vad ca dezvolti mai mult ideea si ca desrii mai mult sentimentele personajelor, deoarece este important ca cel care citeste sa inteleaga exact ce se intampla cu personajul Nu este ca un roman politist, unde nu se pune accent foarte mare [e sentimente, ci pe intamplari, acolo trebuie sa iti dai seama singur de ce ar putea simti personajul, cum ar aprecia el fiecare actiune etc. Aici insa, cititorul nu trebuie decat sa inteleaga sentimentele prin intermediul cuvintelor tale care din pacate nu descriu prea multe. Mai lucreaza la acest capitol.

Actiune: mi se pare cam grabita si dupa cum am mai spus treci prea repede de la un lucru la altul. Incearca sa iti opresti atentia asupra unui singur lucru si sa spui cam tot ce se poate despre el si abia apoi faci o trecere lenta la un alt cadru. Daca mai adaugi descirere sunt sigura ca va fi mai bine. Daca totusi nu te pricepi, atunci poti incerca sa narezi, dar sa fie o naratiune dintr-acelea care chiar sa te tina in priza.

Dialog: este cam mult si unele replici pur si simplu nu isi au locul acolo. Incearca sa il introduci in vorbirea indirecta si va fi mai bine.

Idee si titlu: ideea este destul de des intalnita, el este baiatul din liceu care este adorat de toate fetele, iar ea este singura care nu-i cade la picioare. Nici felul in care o dezvolti nu este chiar atat de special, deoarece nu folosesti pe cat ai putea si pe cat ar trebui cuvintele, nu descrii sentimente, emotii, nu narezi astfel incat sa te cuprinda cu totul. Titlul.. nu prea imi atrage atentia. Daca as avea un astfe de fin in fata nu cred ca m-ar tenta sa il citesc.. Mi se pare sec si nu stiu acum cata legatura are cu continutul, poate are, dar pe mine una nu ma prea fascineaza.

Estetica: capitolele sunt ok asezate in pagina, nu am ce zice, dar lasa un rand liber intre paragrafe pentru a fi mai usor de citit si pentru ca cititorul sa nu piarda printre randuri.

Greseli de tastare/ ortografie: ai cam multe si asta in fiecare capitol. Eu zic sa nu mai scrii la sfarsit "capitol necorectat" si sa te apuci sa iti recitesti capitolele ca macar la capitolul asta sa stai bine. In rest, ai grija ce limbaj folosesti, deoarece cam incalci Regulamentul.


Noo, bun, cam asta ar fi. Sper ca nu te-ai suparat si sa iti fie de ajutor. Te-am pupacit dulce. Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 962758


choco :)
[/size]


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 13:14

Buna a hug
Pai... imi pare rau ca nu am mai trecut de ceva timp pe aici sad
Dar nu am avut timp.
Ce dragut in love
Au ajuns la un sarut in love
Nu inteleg de ce a plecat asa..
Si momentele din bucatarie, penultimul capitol, au fost foarte comice.. dar si cu tente romantice love
Astept capitolul urmator.
Spor la scris kiss



Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Dum 15 Apr 2012, 23:59

Ai pus doua capitole si eu nu stiu nomoc? sad
Te rog sa ma anunti pe viitor cadn aduci un capitol nou kiss
ce frumos a evoluat iubrea dintre cei doi love
Astept sa aduci next-ul kiss
Te pwp dulce si spor la tastat kiss
PS: sa nu uiri sa ma anunti...te rog :o3 kiss
Sus In jos
ZuZuLiNa
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 75
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,cititul,moda si iesitul in oras cu prietenii mei
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu zambareata

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Mar 17 Apr 2012, 16:16

cand pui nextul.iubesc acest fic please dap ! spor la scris
Sus In jos
Peace`n`Love
Academy Student
Academy Student
Peace`n`Love

Sex : feminin Localizare Localizare : Only In Love
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 5
Reputatie Reputatie : 0

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Joi 19 Apr 2012, 22:09

next?????? happy2
Hai pls cat mai rpd ca-l ador in love
Te popacesk kiss
Sus In jos
lady kiri
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : desen, muzica
Stare de spirit Stare de spirit : in culmea fericirii:x

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Vin 20 Apr 2012, 13:10

Hei...cand mi-ai sugerat sa-ti vad ficul nu am crezut ca e cine stie ce.. rusinos nervi! Da' el e foarte foarte foarte...(ai prins ideea) frumos si bine realizat. lol damn!
bafta in continuare.Anunta-ma si pe mine cand pui next-ul plz please


Egoul încearcă întotdeauna să iubească ceea ce este mai mare decât el. Pentru adevărata iubire, nimic nu este însă mare sau mic. Ea îi îmbrăţişează pe toţi cei de care se apropie.
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Lun 23 Apr 2012, 01:12

foarte frumos , ce sa intamplat ? Itachi ce reactie va avea?;;) abia astept next-ul:*


Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 18:20

Fic inchis pentru inactivitate.

Merge la >> Fan Ficuri blocate.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cand ajungi la adolescenta   Cand ajungi la adolescenta - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Cand ajungi la adolescenta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-