Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Out of my body - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Out of my body - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Out of my body

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
ZoexD
Academy Student
Academy Student
ZoexD

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In spatele ecranului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 25
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Intodeauna fericita inafara si trista inauntru.

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Joi 27 Dec 2012, 11:51

Ok,deci tu ai asprul talent,de a ma face sa ma indragostesc de orce fic al tau
E incorect
Pur si simplu te ador pe tine ca autor,esti cea mai tare.. ❌
Desi am vazut filmul..parca mai mult imi place ficul tau..
E diferit, poate chiar extraordinar..
Nu pot explica in cuvinte...
Imi place..ei nu isi dau seama dar au ajuns sa se inteleaga unul pe altul..
Si asta imi place cel mai mult, ca sunt inconstienti..
Oricum...Iti urez succes si spor la scris in continuare ..
Apropo...Melodia Kuroi Namida,..mai facut sa nu pot sta fara sa o ascult nervi! in love
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Dum 20 Ian 2013, 17:24

Heeeiiii tuuu Rin ! a hug Trebuie sa-ti multumesc ca m-ai anuntat de acest fic EXTRAMEGASUPER ginious ! :* ♥️ Dmne m-ai lasat fara cuvinte. Toate celelalte commuri au laudat tot ce era de laudat :)) nu-i corect :))) . Tot ce imi ramane de spus ( pentru ca mai cam lasat fara cuvinte ) este : this fic is fuckin' perfect ! ♥️ ♥️ ♥️ Mersiii ca esti draguta si ma anunti, mersii ca esti o talentoasa mica ce ne incanta cu mici picaturi din marele har al scrierii . Iubito, imaginatia ta este debordanta ! Am citit 2 ficuri de-ale tale si am ramas gen no comment ! Te preaaa loveeeee <3 Daca te apuci de scris vreo carte sau ceva anunta-ma !!!! Bafta la scris si ai grija de tine!!! Hai mai repde cu next-ul ca mor aicisia faniii tai :)))))) anunta-ma cand il pui te rog :-* ..Te puppiiiiiiisssss dedde kiss*kiss*kiss*kiss*kiss


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 22:33

Hei, am adus si eu next-ul la acest fic, in sfarsit. Imi cer mii de scuze pentru lipsa de next-uri la acest fic dar nu am mai avut idei. Oricum, sper sa va placa! Va pup!






Capitolul 10






Sasuke
’s point of view

    Eram satul de toata chestia asta cu schimbatul corpurilor. Voiam sa redevin in corpul meu cat de curand posibil. Nu inteleg cum s-a putut intampla asa ceva, totul pare ireal, parca scos dintr-un cosmar. Am cautat informatii in cartile de la biblioteca, rezultand faptul ca mi-am pierdut timpul. A fost suficient de greu sa ma decid sa merg acolo de unul singur, uram biblioteca, pana si numele te ducea cu gandul la vechituri. Poate pare o prostie, dar stiu ca nu eram binevenit acolo, parca si cartile ma urau, vrand sa ies din incaperea ce le apartinea.
    Viata mea a luat o turnura total diferita de cea la care ma asteptam. Daca imi spuneai cu cateva saptamani inainte ca o sa fiu prins in corpul unei fetite tocilare, ti-as fi spus ca esti dus cu pluta. Nu eram cel mai intelectual tip din acest liceu, dar stiam sigur ca asa ceva nu era obisnuit. In ce univers paralel doi oameni isi schimba corpurile? Nu exista nici unul, evident.
    Uram sa fac acest lucru zi de zi, dar trebuia sa joc rolul unei tocilare pe care o uram si o invidiam din tot sufletul. In fiecare dimineata ma chinuiam sa imi prind sutienul, dar esuam lamentabil. E foarte pacat ca mama Sakurei nu este in tara, probabil m-ar fi ajutat cu aceasta mica mare problema. Dar am reusit, pana acum, sa trec peste asta ca un baiat mare si matur ce sunt.
    Elevii continuau sa se holbeze cand intram in parcare pentru ca, febra Sakurei nu trecuse, asa cum considerau ei schimbarea. Am parcat in singurul loc liber, cel de langa masina lui Sai. Great! Ei bine, asta se intampla cand vi foarte tarziu la scoala. Dar sincer, nu-i vina mea, sutienul ala e malefic.
    -Hei, scumpo!
    Nu i-am raspuns lui Sai, nu merita. Mi-am luat ghiozdanul si am plecat spre prima ora, matematica. L-am auzit pe Sai intrebandu-ma ce fac in seara asta, dar mi-am continuat drumul ca si cum el nu mi s-ar fi adresat. Ma dezgustau idiotii care ma fluierau, sincer, nu am crezut ca o sa fiu atat de placut de baieti. Sunt o bomba sexy, n-am ce spune, deci trebuie sa ma conformez. Aveam un control de sine foarte puternic, altfel, in momentul asta ii injuram, ii loveam sau ii decapitam. Tot ce se poate.
    In drumul meu spre ora terorii, am vazut-o pe Karin sarutandu-se cu Sasori. Nu am putut sa nu fiu furios vazandu-i in aceasta ipostaza, ea imi spunea mereu ca ma iubeste si ca suntem facuti unul pentru altul. Singurul lucru care m-a oprit sa nu ma duc sa o trag de par pe nenorocita era faptul ca eram o puicuta micuta si firava. Damn it! Am inghitit in sec si am plecat fara sa ma mai uit inapoi.
    Ziua a decurs normal, in limita normalitatii situatiei, fara conflicte prea mari. In pauza de pranz, am stat cu Hinata la masa celor nepopulari, din nou. Acest lucru nu ma mai deranja atat de mult ca inainte, dar tot nu ma simteam in largul meu. Toti cei de aici imi puneau intrebari la care nici nu as fi putut sa repet raspunsul daca l-ar fi spus cineva, erau prea... folozifice.
    -Sakura, mai ti minte petrecerea in pijamale pe care o planuiam sa o tinem?
Numele tocilarei m-a adus din visare, incercand sa fiu atent la conversatie. Petrecere in pijamale?
    - Huh? Hm, d-da.
    - Ei bine, sa fi in seara asta la mine la sapte, o sa fie grozav! a spus Hinata.
    Mi-am dat ochii peste cap, era o idee al naibii de proasta. Am regretat mai mult ca niciodata ca Hinata era cea mai buna prietena a Sakurei. Nu numai ca sunt prins in corpul unei fete, dar mai trebuia sa fiu prezent si la o petrecere in pijamale. Intr-o situatie normala, as fi fost bucuros sa ma aflu acolo, dar asta s-ar fi intamplat daca nu era vorba de sora mea. Si fiind vorba de mine in locul uneia dintre prietenele surorii mele, era cu adevarat terifiant. Eram un barbat, nu voiam sa fiu in aceeasi camera cu papusile barbie ale surorii mele. Presimteam ca o sa ma sinucid dupa seara aceasta sau cine stie, poate inainte.
    - Maine seara o sa mergem sa ne distram, am auzit-o pe Hin spunand entuziasmata. Nu am mai fost de mult timp in club si ar trebui sa profitam de faptul ca e sambata.
Evident, toate fetele de la masa noastra au inceput sa exclame fericite, dovedind faptul ca erau de acord. De obicei, serile in club se terminau foarte frumos pentru mine, deveneam fratele sexy al prietenelor Hinatei, cu exceptia Sakurei. Cand ma sarutam cu ele, ea doar ma privea dezgustata. Asta nu m-a oprit niciodata din a-mi continua aventurile, deci parerea ei e egala cu zero pentru mine.
    Sunetul enervant al clopoletului s-a auzit in toata cantina, iar elevii au inceput sa isi duca tavile cu resturi la cosul de gunoi, apoi fiecare au plecat spre urmatoarea ora. Eu aveam biologie, perfect, o sa fiu in aceeasi banca cu Sakura. De obicei, acest lucru era un chin pentru mine, dar acum nu mai e atat de grav. Suntem pur si simplu doi colegi care se intampla sa aibe cateva ore impreuna. Am pufnit. Doi colegi ale caror corpuri sunt schimbate. Absolut incantator.
    Nu m-a surprins sa o vad pe Sakura in banca noastra, desi de abia se sunase. Ea intotdeauna se grabea cand venea vorba de ore. M-am asezat langa ea si am privit-o ganditor.
    - Ar trebui sa mergem la Zeul Aztec, a spus.
Am ridicat o spranceana in semn de intrebare.
  - Foloseste-ti creierul pentru o secunda, asta daca nu reprezinta pentru tine un lucru foarte dificil. a spus dandu-si ochii peste cap. Ne-am certat in fata Zeului Aztec, iar a doua zi ne-am trezit fiecare in corpul celuilalt. Ar trebui sa mergem la el, sa ne cerem scuze si sa ii promitem ca nu ne vom mai certa.
    - Haruno, scuza-ma ca iti intrerup fanteziile, dar tu vrei sa zici ca noi ar trebui sa mergem intr-un muzeu si sa ii cerem scuze unei statui?
    Si-a dat ochii peste cap, din nou, cel mai prostesc gest al el. A dat din mana, ca si cum discutia cu mine reprezinta doar o pierdere de vreme. Am vrut sa ii mai cer si alte raspunsuri, dar profesorul de biologie a intrat in clasa, cerand sa fie liniste. Uram biologia.
    Evident, dupa ore Sakura nu s-a lasat pana nu m-a tarat la muzeu. Am continuat sa ii spun ca asta nu va merge, dar auzindu-i argumentele, mi-am dat seama ca am putea avea o sansa. Oricum, merita incercat, nu cred ca ma voi afla din nou in corpul meu doar stand si „distrandu-ma” la petrecerile puicutelor. Nu stiu cum de nu m-am gandit mai devreme, era vineri seara, cine ar tine deschis un muzeu in aceasta parte la saptamanii? Am vrut sa plec, dar Sakura nu era de aceeasi parere. Normal, de ce ar fi? Barbat fiind, nu voiam sa ma lupt cu gorilele alea ce pazeau cladirea, dar ea nu voia sa se lase batuta.
    - Acum sau niciodata, Uchiha!
    M-a impins in asa fel incat cei doi paznici sa ma vada. M-am intors spre ea, vrand sa aflu ce naiba ar trebui sa fac, dar Sakura doar mi-a facut semn sa merg inainte. Juca murdar, folosindu-ma pe mine.
    -Hei, tu! am auzit o voce groasa.
    Cei doi paznici erau de varste total diferite, unul era brunet, iar de la distanta de la care il priveam, imi puteam da seama ca avea in jur de cincizeci de ani. Celalalt, blondul, era mai scund decat gorila mare si batrana, avand aproximativ douazeci de ani.
    - Buna, baieti! am spus, incercand sa par „senzuala”.
    Brunetul cu siguranta nu mai era baiat, iar eu mi-am dat seama de greseala comisa tocmai acum. Blondul mi-a zambit, venind din ce in ce mai aproape de mine. Am vazut-o pe Sakura trecand prin spatele tufisurilor, incercand sa se apropie din ce in ce mai mult de intrarea principala.
    - Ce te aduce pe aici, frumoaso? a spus cel brunet.
    In momentul acela, am zis ca vomit. Sa fim seriosi, el era un om, bosorog, care i-ar putea fi tata Sakurei, cum naiba sa ii vorbeasca asa unei fete de numai optsprezece ani? S-a apropiat de mine, dandu-l pe blond la o parte, si luandu-ma de talie. Rectific ce am spus mai devreme, nu am crezut in viata mea ca o sa fiu placut in felul acela de un om de varsta a doua. Ingrozitor, teribil si nu in ultimul rand, dezgustator.
A vrut sa ma sarute, dar atunci s-au stins toate luminile din cladirea de langa noi. Toti trei ne-am uitat speriati spre cladirea ce nu mai avea nici o sursa de lumina.
    -Aoi, du-te si verifica!
    Oh, nu. Nu pot sa cred ca batranul libidinos il trimitea pe blond pentru a verifica cladirea, iar el ramanea cu mine. O s-o urasc pe Sakura pentru tot restul vietii, era singura vinovata. Cum a putut sa ma lase singura aici cu ticalosul asta?
    - Nu ma duc, imi e frica!
    Raspunsul blondului m-a amuzat, dar m-a si bucurat in acelasi timp. Brunetul a plecat nervos spre cladire, bombanind ceva indescifrabil. Blondul a plecat si el in urma mosului, iar eu dupa ei. I-am urmat pana au intrat inauntru, eu ramanand la usa. S-au indepartat atat de mult, incat nu mai vedeam lumina lanternei lor si nici macar nu ii mai auzeam tipetele mosului, certandu-l pe cel blond, Aoi.
    O mana puternica m-a prins de brat si m-a trans in dreapta. Am avut tendinta sa tip, eram un barbat in concediu, dar m-am abtinut cand am simtit mirosul parfumului meu.
    - Sakura, am soptit.
    - Vino!
    Porunca ei nu isi avea locul pentru ca practic, ea m-a tarat pana in fata statuii, pe care am observat-o din cauza lanternei Sakurei.
    - Ok, aici suntem. Tu, Zeule Aztec, te...
    - Aici spui o poezie? am intrebat-o curios.
    S-a pleznit cu palma peste frunte, semne ca nu era cea mai inteligenta replica spusa de mine vreodata.
    -Nu, geniule. Taci si fa ca mine.
    Mi-am dat ochii peste cap, a mia oara in acea zi, si am ascultat cuminte ce avea geniul de langa mine de zis.
    -Zeule, stim ca am gresit, dar totul a fost o neintelegere. Noi nu ne uram, nu? a spus, uitandu-se la mine, asteptand sa ii dau dreptate.
    -Da, defapt, noi suntem chiar buni prieteni, am spus zambind. Atunci a fost doar un moment mai ciudat, nu ne vrem raul si doar ne place sa glumim. Acum, ca totul s-a lamurit, o sa inchidem ochii, o sa numaram pana la trei si cand ii vom deschide la loc, fiecare va fi in corpul lui, ok?
    Am inchis amandoi ochii si am numarat in gand pana la numarul ales. Zero, unu, doi... doi si jumatate, doi si treisferturi, trei. Am deschis ochii si m-am uitat la persoana din fata mea, apoi toate luminile s-au aprins.




A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Joi 28 Mar 2013, 23:31, editata de 4 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 22:50

Uuuuu. Ce capitol maxim de interesant! Ma bucur ca ai venit cu next-ul intr-un final. :)) Abia l-am asteptat!in love Stiai ca esti geniala? Stiai ca de fiecare data astept cu sufletul la gura next-ul? Sper ca urmatorul sa vina mai repede! :-w Hai, pune-te pe tastat! Te iubesc!


Out of my body - Pagina 4 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 23:05

Hei....era si timpul sa pui next-ul!
Iti multumesc pentru anunt!
Nu pot sa cred ca ne-ai lasat in suspansul asta...
Deci...au reusit???
Anunta-ma la next!!!
Te pwp dulce sis por la scris!!!kiss


Out of my body - Pagina 4 33
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 23:07

Interesant capitolul. Imi place!
Iti multumesc pentru anunt! in love Sper sa faci asta si data viitoare. happy2
Asa. Cum ziceam: Mi-a placut. A fost frumos. Dar dece m-ai lasat in suspans?
Pentru asta il aduci pe urmatorul mai repede.
Oricum il asept cu sufletul la gura. Sunt curioasa daca reusesc sa se schimbe la loc.
Asa ca hai mai repede!
Spor la scris si multe multe idei.
Te pup. kiss
Pa-Pa!


Out of my body - Pagina 4 25tu87r
,,Life is pain, highness. Anyone who says differently is selling something.''
                                                 - William Goldman -
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 23:08

Hanazawa Rin a scris:
Uram sa fac acest lucru zi de zi, dar trebuia sa joc rolul unei tocilare pe care o uram si o invidiam din tot sufletul. In fiecare dimineata ma chinuiam sa imi prind sutienul, dar esuam lamentabil.
E mai uşor să dezbraci femeile decât să le îmbraci, 'ai? Nu eşti bun de nimic. Numai bărbat nu eşti.
Mi-a plăcut capitolul la nebunie, honey. Am râs de multe ori, mai ales atunci când m-am gândit la ştii tu ce rolling on the floor Ăştia doi sunt hilari împreună, zău aşa. Deja mi-i şi imaginez făcând plecăciuni în faţa statuii ăleia şi pe boşorogul ăla alergând-o pe Sakura, în al cărei corp se află brunetul. Atât de amuzant. Caracterele lor îmi plac la nebunie, îmi place această ură dintre ei care parcă se accentuează cu fiecare capitol. Ce frumoasă-i dragostea asta dintre ei, maică. Atât de frumoasă încât s-ar sinucide unul pe altul, căci ştii, aflându-se-ră în corpuri diferite, mna, dă cam naşpa să omori pe altcineva. Mie îmi place enorm de tare ficul acesta, căci are amuzament, dramă, iar aici mă refer la săracul Sasuke aflat în momentele în care nu-şi poate închide sutienul sau în cele în care este alergat de boşorogi, dar şi acţiune. Acum să fim serioşi, mai au puţin şi se bat reciproc, dar această schimbare a trupurilor îi împiedică, căci şi-ar degrada propriile corpuri. Mi-a plăcut ideea încă de la început, îmi place cum descrii totul, cum narezi, cum ne transmiţi şi cel mai mic sentiment. Eşti genială, honey. Ţi-am spus-o şi ţi-o voi mai spune de câte ori va fi nevoie. Hai cu next-ul kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Out of my body - Pagina 4 Asss10Out of my body - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 23:11

Ohoho, ma intreb in corpul cui o sa se afle acum? rolling on the floor Adica sa fim seriosi, erau doi paznici acolo! Nuu, porea penal acest capitol. Abi astept sa vad care-i solutia suspansului in care ne-ai lasat, mai ales ca sunt curioasa cum o sa ;termini' aceasta scena foarte prolifica. lough Zau, o sa stau sa ma gandesc la reactiile lor, la ce fete o sa faca, mai ales ca probabil se vor astepta la ceva si se va intampla exact contrariul. Fara alte comentarii, iti multumesc pentru anunt si te pup. Spor la scris si succes la scoala. a hug


Out of my body - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Caroline Anderson
Genin
Genin
Caroline Anderson

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Alexandra Irina
Nr. mesaje Nr. mesaje : 122
Puncte : 152
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Music, TV, shopping, outputs with friends....
Stare de spirit Stare de spirit : Bored, but always with a smile!

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Sam 16 Mar 2013, 23:23

Heeei tuu Rooox! Doamnee, iti bati joc de minee maa, acum cand vreau sa stiu si eu ce se intampla cu corpurile lor,. ma lasi asa cu ochii in soaree! Deci e chiar foarte intresant capitolul, imi placee! well? awesome right? Adevarul e ca nu prea il vad pe Sasuke la o petrecere in pijamaleee! what?lol!! Auzi si tu, ei doi nu se urasc, doar glumesc, deci foarte tare capitolul nebuna micaaa! D-abia astept next-ul! Multe idei pe viitor! love kiss


Out of my body - Pagina 4 262bi

Time can heal .. but kill hope.
Sus In jos
dedde14
Genin
Genin
dedde14

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 149
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Cam tot ce se poate face...
Stare de spirit Stare de spirit : HAVE COURAGE AND BE KIND

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 02:46

Heeeeeeeeeeeey sweetheart a hug ! Mersiiii mult ca m-ai anuntat de neeext care by the way este GENIOUS ! I LOVEE IT ! I LOVE YOUR FIC ! I LOVE U ! Dmneee niicii nu mai stiu cce sa mai comenteezzz inafara faptului ca mooooooor de curioazitate sa vad ce se intampla mai departe? I-a iertat Zeul Aztec? I hope so ! :)) ,Sooo hai mai repedee cu next-ul te roagaa mult fana ta NR 1 (me ) ! Anunta-ma te rooog cand il puui! Bafta la scriiisss, love u ..te pupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiceste deddee kiss*kiss*kiss*kiss**kiss:*


You know you're hell behind your beautiful eyes,  a feeling I can't fight.
You saw me then I was so perfectly blind,  a love I'll never find. 
Yeah, you said you felt the same,  but then something changed,  you threw it all away.

Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 07:21

Doamne cât am putut să râd la capitolul îsta ! rolling on the floor
Deci tu eşti absolut genială rolling on the floor
Mulţumesc că m
Şi baftă la scris în continuare kiss !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mOut of my body - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 09:55

Buna ! a hug
Mersi ca m-ai anuntat ! happy
Mi-a placut foarte mult, chiar enorm !
Cat am mai ras ! rolling on the floor
O sa fie iertati de Zeul Azec ?
Poate o sa-i prinda paznicii cand il roaga pe Zeul Azec ! lough
Astept nextul si spor la scris !
Te rog anunta-ma cand il pui ! happy2
Te kiss !


Out of my body - Pagina 4 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 10:13

Buna Out of my body - Pagina 4 78717
Nu-mi vine sa cred ca nu am lasat nici un com desi iti citesc ficul de cand l-ai inceput o.O Ce nesim**ta sunt! o.O Im pare foarte rau! ;o3
Iti iubesc ficurile :x Sunt superbe <3
Ma bucur ca ai adus next-ul pentru ca de mult ma tot gandesc ce se va intampla cu ei xD
Cum a spus si Choco, cu 2 paznici acolo, in ce corpuri se mai "trezesc" :)) Ar fi chiar foarte ciudat si amuzant ca Sas'ke sa fie in corpul mosneagului =))
Aaaa, sunt curioasaaa xD
Sper ca poti aduce next-ul repede ;o3
Spor la scris! :*
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Out of my body - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 11:33

Buna, draga mea! Merci de anunt.
Am citit capitolul inca de aseara, insa nu am avut timp sa las si com, imi cer scuze, insa revin acum. Este superb acest copitol si lamureste cateva lucruri, insa tot in suspans si mister ne tii. Sa aduci nextul cat mai repede, caci eu una vreau sa aflu ce se mai intampla.
Sa ma anunti si data viitoare. te-am pupat! kiss


Out of my body - Pagina 4 Nexj6f

▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️ ▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️▪️ ▫️
Sunt unele momente în care, oricum s-ar afla trupul, sufletul e îngenuncheat.
Inima pulsează în corp un sânge negru, întunecat de suferință, iar venele par înrobite
de vibrația pulsului. Pielea tremură pe sub hainele largi, dar zâmbetu-ți ascunde chinul
sufletesc și nimeni nu știe, iată, decât ceea ce oferi: o femeie rece, cu sufletul de g h e a ț ă.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 12:58

Aww!!!! Ce geniu! Da Doamne sa nu vina, iar gardienii. Mic genu ce esti, de unde iti vin oare ti ideile astea? A da, mersi de anunt. Ma bucur ca nu ai uitat si de mine. Astept sa pui urmatorul capitol si poate revine totul la noormal. E chiar foarte ciudata situatia lor...


Out of my body - Pagina 4 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Out of my body - Pagina 4 8BGmFkk
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Dum 17 Mar 2013, 22:28

Hei.

Scuze ca n-am ajuns mai repede si mersi de anunt.
Mi-a placut capitolul, chiar foarte mult. Imi place modul in care ai continuat si ma bucur mult ca ai adus next, pentru ficul e foarte reusit.
Sunt curioasa ce se va mai intampla in continuare, dupa cum s-a mai zis si in comentariile de mai sus, fiecare ne asteptam la cate ceva.
Paznicii erau pe acolo. Out of my body - Pagina 4 307712 Ar fi mult prea penal sa fie un schimb, si mai ciudat decat este, cu mosul ala sau tipu' blond. Out of my body - Pagina 4 2586070128 Dar nu cred. Si sper sa nu se intample asta, ar fi groooaznic pentru ei. Out of my body - Pagina 4 947835
Mult succes in continuare si sper sa ma mai anunti si daca viitoare. Out of my body - Pagina 4 78717


Out of my body - Pagina 4 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Denixutza
Genin
Genin
Denixutza

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undevaaa.......cautama :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 97
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ascult muzica , sa stau cu prietenii,sa citesc ficuri :)
Stare de spirit Stare de spirit : HapPY :)

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Lun 18 Mar 2013, 14:46

Draga spune'mi tu mie cat timp a trecut de cand n'ai pus next ?! biciuitor Vaaii ce te baatt biciuitor
E bine ca totusi ai continuat am crezut ca o sa renunti la el.Ma bucur ca m'am inselat dap !
Mersiii ca nu m'ai uitat sad si ca m'ai anuntat si pe mine angel hug
Sa aduci de acum nextul mai repede si spor la scris al noualea cer


Out of my body - Pagina 4 SasuSaku-pirates-363509172

Pirates are here.

Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Mar 19 Mar 2013, 22:38

Hey.Am venit si eu sa bat la usa ficului tau. L-am citit mai demult,dar cand am vazut ca-i inchis am aruncat dupa soramea cu diferite lucruri. Acum sa revenim la subiect....ficul este interesant si imi plac la nebunie Sasuke si Sakura .Adica nu se suporta ,iar tu i-ai pus intr-o situatie de neconceput. Deci cand am vazut ca Sasuke incepe sa strige acolo ca unde a disparut Tommy cred ca am ras cu lacrimi.

Sa ma anunti la next.





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Joi 21 Mar 2013, 22:53

Buna a hug
UUUU....ce dragut love love
De ce o invidia Sasuke pe Sakura?...aici nu am fost prea atenta happy2
A fost un cpitol frumos kiss
Mersi ca m-ai anuntat kiss
Stiu ca vin cam tarziu cu comentariul....dar totusi..sunt aici happy
Te pwp dulce si sa ai parte de multe idei kiss
BBY kiss


Out of my body - Pagina 4 Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Out of my body - Pagina 4 SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Sam 23 Mar 2013, 11:46

hey dragutz capitol love love ms ca mai anuntzat happy2
astept next-ul. waiting ..se schimba sau nu rolling on the floor
te kiss alexx


Out of my body - Pagina 4 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
Adda Bunny
Genin
Genin
Adda Bunny

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Ploiesti
acebook acebook : Alexandra Brujban

Nr. mesaje Nr. mesaje : 409
Puncte : 452
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : Sa dorm, sa ascult muzica, si sa dorm ascultand muzica

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 01:14

Este minunat, am vazut si eu un film pe aceeasi tematica. Imi place foarte mult!
Sper sa aduci repede next-ul! Si daca poti sa ma anunti si pe mine cand il postezi?!?
Ja ne!


Out of my body - Pagina 4 28846yu

Out of my body - Pagina 4 2elf7t2
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Lun 25 Mar 2013, 19:56

Imi place extrem de mult ficul tau si deabia astept sa pui next-ul. Daca ai putea te rog, sa ma anunti si pe mine cand il pui! Te pup kiss, PaPa! hi!


Out of my body - Pagina 4 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Joi 28 Mar 2013, 16:08

Glumesti, chiar glumesti?! Baaaaaaai. Cum sa te opresti in momentul culminant al povesti? E crima curata, sinucidere :| e e... CRIMA DE-A DREPTUL!
Ok... yeah cred ca e prima data cand trec pe aici si imi place ce vad. Eu una, nu am mai intalnit ideea asta a ta cu schimbatul corpului si... mi piace! chiar mult:D
Am numai cuvinte de lauda pentru tine, dar mi-e prea lene sa le insir pe aici (bate-ma! happy2).
Pai, hai mai repede cu next-u si sa ma anunti si pe mine. Pupiciiii kiss*kiss*


Out of my body - Pagina 4 Large

I love you, key? 
Sus In jos
Raluca :D
Chūnin
Chūnin
Raluca :D

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Oradea-Bihor
acebook acebook : Raluca
Nr. mesaje Nr. mesaje : 583
Puncte : 647
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Joi 28 Mar 2013, 23:02

Deci nu pot sa cred ca ai facut asta.......cum sa te opresti in momentul culminant al povestii?! ...Aiai Sasuke ...e usor sa dezbraci fete dar sa le imbraci mai greu..nuu?? lough ...Sa stii ca m-am gandit de la inceput cand ei s-au trezit unul in corpul celuilalt ca ar fi putut fii din cauza zeului alui si ca s-au certat in fata lui...si ce ma bucir ca ipoteza mea a fost adevarata happy2 .....
Deci sper sa postezi cat mai repede nextul si daca ai putea anunta-ma si pe mine de next .. Mersii kiss ...
~Sayonara~ kiss a hug


Out of my body - Pagina 4 Large
✿▫✿▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫▫
“Growing up is losing some illusions, in order to acquire others.”
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Out of my body - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19Vin 26 Apr 2013, 21:13

Fan Fic Sasuke&Sakura blocat la cererea autoarei.
Sper că-l vei redeschide imediat ce inspiraţia îţi va reveni. a hug
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Out of my body - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Out of my body   Out of my body - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Out of my body

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-