Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Vicii +16  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Vicii +16  Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Vicii +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Mar 10 Apr 2012, 22:13

Vicii +16  29613
~CHAPTER 1~





Sakura P.O.V.






Stau intinsa pe pat si gust din primul si probabilul ultimul meu refugiu, cel care ma face sa plutesc si anume, tigara.Trag cu putere din acest blestem cu placere in el care nu va inceta sa ma macine.Cand nu mai ai pentru ce sa traieste,cand nu ai pentru cine sa traiesti in lumea asta cu adevarat josnica, intrebarea este : "De ce sa mai traiesti?" "Care imi este rostul " si multe altele, dar sunt ocupata delectandu-ma cu "blestemul" meu.
Scuip fumui viciului meu, iar apoi zambesc josnic si arunc tigara unde imi intind piciorul si o sting acuma tigarea nu mai e s-a dus, tot odata cat se poate de pueril.Imi duc doua degete pe fata, iar apoi "patinez" cu ele pe fata mea alba ca neaua, iar apoi ma opresc bruc si spun : 'Ce gest pueril"Oftez destul de tare unde se pare ca "buna" si draga mea sora ma auzid, populeaza degeaba pamantul asta, umbra pamantului degeaba...
Tusesc brusc destul de tare unde ea parca apare "hocus-pocus", iar ea imi da cu palma de mai multe ori pe spatele meu, ma intind sa iau alta "bucata" de rai din pachetul aproape nou, dar ea se trezeste parca din morti si imi zice :

-SAKURA, INCETEAZA!MA FACI MEREU DE RAS, ASTA ESTE SANSA MEA, E VISUL MEU, IAR TU NU IL VEI STRICA SI DE DATA ASTA!





De parca ea m-ar face sa fiu intr-o lumina buna.Ma prefac ca nu o vad si iau alta tigara din pachet, iar aceasta sa uita la mine cu o privire “O sa mori continund asa”.De parca nu asta si-ar dori asta.Pun pariu ca asta si-a dorit de cand eram mica.Imi aprind tigara cu bricheta, iar apoi o arunc pe masa facand un zgomot asurzitor.Imi duc viciul la gura unde trag cu toata putere, numai ele sunt in masura sa imi faca viata mai frumoasa, asta si marijuana.Nu inteleg de ce ai mei sunt impotriva socotind ca este sic el mai usor drog.Oftez adanc si continui sat rag, iar apoi “scuip” fumul din gura mea.Brusc imi amintesc de mica mea “comoara” trebuie sa fie pe aici pe undeva…
Astept sa plece mult “iubita” mea surioara si scot de sub pat o sticla de Whisky, mai précis Jack.



Asta si tigarile sunt singurele mele refugi din lume, altceva nu mai am spunand astea desfac sticla de Whisky si o torn pe gat fara nici-o remuscare.Catodata ma intreb “Ce s-a intamplat cu mine”, iar brusc imi amintesc de parca ar fii fost ieri, dar a fost acum sase luni.
Eu si cu iubitul meu Damien, un tanar pe care l-am cunoscut pe o retea de socializare, si-a batut joc de mine in ultimul hal.Dupa ce ne-am cazat la o camera de hotel din Cuba, el m-a violat fara nici-o remuscare, dar asta e trecutul nu mai are rost sa spun cate sacrifici am facut sa fim noi doi impreuna.
Dar a fost vremea sa uit de trecut si sa ma concentrez pe “bucurile omului”.


Am baut, am fumat, am furat masini, am fost la scoala de corectie, dar acuma mama si tata vor sa imi faca cel mai rau lucru pe care l-am putut auzi, sa imi continui “maretele” mele studii la colegiul Alpha no Gama.In liceu imi spunea toti ca sunt ciudata deoarece fenomene pananormale se intamplau cand sunt in jur, si ca  aducem doar ghinion, dar le-am putut face fata cu o sticla mare de Champage.Nu e momentul sa discut despre viata mea, nu am trait in roz, nu am avut mari bucuri de la viata, dar in schimb am putut sa imi tin capul sus si sa spun “Viata merge inainte”, fara sa imi dau seama tigara s-a terminat, iar sticla de Whisky s-a transformat intr-o simpla amintire placuta.


Timpul s-a scurs pe nepusa-masa, iar orologiul indica 7:00 ma doare undeva de acesta facultate, ma doare undeva de eduactie, ma doare undeva de EA.Sora mea Heather intodeauna cea mai frumoasa, intodeauna sufletul petreceri, intodeauna mai buna ca…mine.
Imi place sa spun ca sunt singura la parinti deoarece m-am saturat sa-ma compare lumea cu Ea, printesa printeselor.Ma uit la ea si vad cum isi piaptana parul ei blond, si cum isi da cu mascara, ma face sa rad prin gesturile ei.
Imi trec mana prin parul meu de culoare ciudata, roz ca florile de nectarina, parul meu cu care sau nascut foarte multe glume la scoala gen : papusica Barbie sau strigata Rozalia.



-SAKURA, NICI PANA ACUM NU TE-AI PREGATIT?PREGATESTE-TE, IAR AI BAUT? !! .[/color]
]/b]


Ma uit la ea, mult iubita mea mama cea care mi-a cuvantat viata, iar acuma vrea sa isi bata jos de ea in niciun-trun caz facultate obijnuita, ci un fel de internet.Ii spun jet de aici ca ma enervez, iar cearta continua pana cand mama castiga,iar eu sunt nevoita sa ma duc cu Heather, sa imipart aceiasi camera sau asa ceva.Pff plecare e acum, oare cum va fii?


Am corectat, dar fiecare paragraf are multe edit-uri...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vicii +16  R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.



Ultima editare efectuata de catre ♥º° Kιαгα °º♥ in Vin 04 Mai 2012, 22:20, editata de 15 ori
Sus In jos
lady kiri
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : iasi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : desen, muzica
Stare de spirit Stare de spirit : in culmea fericirii:x

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Mar 10 Apr 2012, 22:36

E nemaipomenit :x E foarte frumos sa vezi si o latura ,,REA,, a Sakurei. Ador ideea ta!


Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Mar 10 Apr 2012, 22:41

HEY ^^...a trebuit sa modific...cineva a postat com inaintea mea sad...sa revenim happy2
Nu e adevarat ca nu ai descriere sentimentala...ai dar in proporti reduse...mie una imi place si inteleg cam cum se simt personajele happy2
Imi place mult acest prim capitol love
Sa vedem cu o sa ne poti uimi kiss
Nu pot sa spun ca este bun acest fic deoarece este abia primul captiol dar cu siguranta se va afla printre cele mai bune kiss
Si sa nu iti treaca prim capsor sa iti inchizi contul kiss
Te pwp dolche si astept next-ul !
JANE kiss

PS: sa ma anunti si pe mine cand il pui...te rog cu ciresica deasupra kiss
Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Vin 13 Apr 2012, 17:13

Hey scumpo, am ajuns si eu pe la ficul tau. Ti-am citit cateva creatii si mi-am dat seama ca iti place sa mergi pe tiparul "Relei Sakura". Iar chestia cu descrierea sentimentala, descrierea exista dar nu este ampla. Ai mai putea sa conturezi starea Sakurei de ura,de sictireala. Cel putin mie asta mi-ai transmis.
Imi place sa imi imaginez ca pe parcurs Sakura il va intalni pe acel fat frumos, care o va ajuta sa isi revina, care o va salva de propria ei persoana. si care o va face sa uite de viata mizerabila pe care a trait-o. Asta este viziunea mea asupra fan ficului tau.
SPer sa nu te superi pe mine si sa iti continui munca. Mie imi place ce scrii, iar in arta nu exista prost sau bun, fiecare are un alt gen de cititori, de admiratori.


Vicii +16  Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Joi 19 Apr 2012, 01:40

Mia fac 2 capitole si cer o crtitica daca nici de data asta n-am descriere sentimentala, n-am ce face si-mi inchid toate ficurile...
Doar ca, daca nu te pricepi la ceva , de ce sa mai continui, de ce sa te faci de ras?Sunt doua intrebari, dar un singur raspuns...
Nu-l mai faci!...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vicii +16  R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Joi 19 Apr 2012, 02:04

Cee?:( De ce sa le inchizi? sad Daca nu te pricepi la o descriere nu insemna ca ficul nu este bun! Fiecare isi face fic in felul lui! Mie imi place mult de tot!Serios angry Stiu ca nu e usor sa descrii sentimente pentru ca ele nu sunt facute sa fie descrise sad Si daca e vorba si de peisaje mie imi place sa cred ca actiunea conteaza nu neaparat ca in parc erau 4 starturi de flori si ei stateau acolo.Da,cateodata este important si asta dar...fiecare in felul lui yeah Mie totusi imi place si sper sa continui sad
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Joi 19 Apr 2012, 10:38

Cum sa iti inchizi toate fic urile ? :|♥️º° Čαρѕυηι¢α º°♥️ poi sincera sa fiu ai cam multe greseli dar asta se rezolva...si cat despre descriere eu cred ca exista mai multe tipuri de a scrie...adica nu toata lumea foloseste descriere am citit multe carti de acest gen sau folosesc doar unde este nevoie la partile cu saruturi etc.Asa poti face si tu daca nu iti iese adauga putina descriere pe ici pe colo ...atata timp cat narezi foarte frumos nu cred ca ar o problema ingrijorat
Mie si cred ca si multi altora ni se pare perfect si asa ...
Deci nu renunta in love Ai sa vezi ca cu fiecare capitol o sa iti iasa mai bine dap ! important e sa nu RENUNTI!!!


Vicii +16  Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Joi 19 Apr 2012, 18:10

PFf mersi de sfaturi, dar eu imi continui damblaua urmatorul capitol trebuie sa fie perfect din toate punctele de vedere.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vicii +16  R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Mar 24 Apr 2012, 00:05

Daca tu iti inchizi ficurile iti dau o batai cum n-ai mai luat pana acum ! biciuitor biciuitor biciuitor biciuitor
Capitolul , idea ste interesanta si imi place. Saraca Sakura ... sad
LASA SPACE dupa semnele de punctuatie ! Descrierea este chiar foarte buna , insa ai grija ce repeti anumite cuvinte si suna foarte prost .
Acum astept nextul si sper sa vina curand . Si nu iti inchide ficurile ! biciuitor


Vicii +16  Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Mar 24 Apr 2012, 10:19

waaaaaaVicii +16  208323 ce e aici!Vicii +16  301723 cum de n-am vazut?Vicii +16  269478 ei lasa ca acum vad, e frumos, dar Sakura ar trebuie sa lase tigarie ca e de rauVicii +16  138742 sa vezi ce il bat pe Damian ca si-a batut joc de ea, si a ajuns in halul astaVicii +16  23826 saraca.........ei lasa ca poate apare cineva si o consoleazaVicii +16  208323 e o fata cam, defapt rebela rau!si imi place cum o conturezi, e draguta, si sor-sa o inlocuieste cumva pe ino?Vicii +16  361396 ok, so: e o idee indrazneata si astept sa vad ce se intampla in continuareVicii +16  208323 te-am pupatVicii +16  208323 bye spor la scris, scoala si ideiVicii +16  208323 bye bye!si te rog sa aduci nextul repede, si daca poti si daca ai timp sa treci si pe la mine cu un pm sa ma anuntiVicii +16  384738


Vicii +16  Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Dum 29 Apr 2012, 02:30





~Chapter 2~






Să vezi ura, şi sângele curgând încet după trupul firav, al persoanei pe carei ai avut grijă, să îti aminteşi ţipetele care erau ultimele cuvinte ale victimei înainte să se duca dracu în iad şi să părăsească aceasta lume, pentru că deşi un suflet bun să zicem ca e "bun", iubitor şi mai ţtiu eu.Un diavol face cat zece, intr-o lume ca asta trebuie să înveti să te gîndesti doar la tine, să supravietuiesti, să vânezi pentru a nu fii vânat, să te bucuri de placeri, iar apoi cand va veni vremea sa mori, ca un caine.






Ştiam doar că nu vroiam să plec, vroiam să stau, să zac în pat.Să îmi încec amarul intr-o sticlă de Whisky, iar apoi să-ma îmbat, să fumez, să-mă duc în stradă, să mă calce maşina, iar o dată pentru totdeauna, să scap de lumea asta!M-am săturat de atatea multe insulte, de ce maş schimba?Nu am pentru ce, nu am pentru cine, ar fii o pierdere de timpul meu pretios, pe care nu il mai am prea multe de trait, dar oricum, cui îi pasă?

[size=18]
Atunci când sunt nervoasa. atunci când mă simt tradată încerc sa uit, dar doar droguri, bautura şi ”moarte curată”.
Mă uit cu priviri ucigătoare şi pline de de ură la persoana pe care o detest din toată inima, care mă eclipsează, care trebuie să fie mai bună în orice face, pun pariu că şi cum respire o face mai bine de cat mine.
[size=18][center] -Ia rochia asta pe tine, nu vreau să araţi ştiu eu cam ca o ştearsă.Ce eu o ştearsa?O facultate noua…schimbari noi de ce nu aş faceo?






Pentru că sunt mai bună de atat!Iau rochia şi o calc în picioare, iar apoi îmi dau părul într-o parte.
Văd cum rochia de la ea e călcată în picioare chiar de mine , iar ea se uită urât la mine cu o faţă gen “ Dar eu doar vroiam să, ah ai distrus-o!”
De parcă mi-ar pasa de ea, mă întrept către dulapul meu din lemn de nuc, îl deschid unde răman puţin pe gânduri, dar într-un final îmi aleg cum să mă îmbrac.






Aleg o pereche de teneşi negri, o bluză neagră peste fund, mulată, dar nu decoltată, o pereche de pantaloni negri mulati, iar apoi mă duc la oglindă şi mă opresc brusc ating uşor oglinda dând semne că eu sunt, asta am devenit?Îmi pun mâna uşor pe cearcanele mele unde erau foarte mari, să nu uitam de părul meu care parca era nespălat de o lună, iar ochii mei verzi pe care nu e bine sa ii crezi sunt stinsii lumina din ei sau dus.






Asta am devenit eu?Un monstru?NU E ADEVARAT, eu nu eram aşa de când s-a intamplat?De ce s-a intamplat?Damien te-am omorat cu sânge rece, dar golul e prea mare vreau mai mult aş fii vrut să te fac să suferi la fel cum mă simt acum, aş fii vrut să te fac să-ti blestemi zilele, dar…e prea tarziu.
Ştiu că mă voi duce in iad, stiu că voi muri ca un câine, dar vreau să mor fericită…






Nu credeam ca o să mor din cauza asta „blestemul iubirii n-a ocolit pe nimeni”, nu a ocolit?Pe ei iau ratat, iar mie mi s-a dat portie dublă?Ce rost are să mănânci cirobă daca nu primeşti desert?Iar eu cand mi-l voi primi când o sa fiu prea bătrâna să mă bucur de el?Atunci, nu e corect!Lumea e nedreaptă, dar in cazul meu scoate tot ce poate, nu are mila ăi n-o învinuiesc, nu merit milă din parte unei persoane.
Dar asta îmi e destinul?Pentru-că vreau să-l schimb, niciodată nu e prea tarziu însa acum este…dar merita să încerc.






Nu mai am nimic de pierdut, am pierdut tot ce se poate fericire, normalitate, iubire şi…pe el, dar cum pot fii atat de nenorocitaă să iubesc pe cineva care a profitat de toată dragostea pe care i-am daruit-o, iar apoi m-a folosit şi m-a aruncat la gunoi, o cârpă.O cârpă jegoasă care e aruncată cand e murdara, de ce?De speranta, vise…şi sentimente.






Mă mai privesc o dată în oglindă, iar apoi iau pumni si dau căt pot de tare până ce oglinda se sparge, dar ranile apărute pe maini, iar apoi acel licid rosiatic se scurge încet de pe mâinile mele.Pic, pic.Am primit lovituri grele, dar m-am ridicat, dar de data asta n-o sa mai fiu sacul de box al nimănui, pentru-că eu voi fii cea care va da toate loviturile, iar eu voi fii de asemenea nemiloasă, asemenea vieti ăsteia mizerabile.






Iar acum o să trec la altă etapă, cea care mulţi încercam să o sărim, dar e imposibil şi anume ŞCOALA!
Îmi mai privesc o dată mâinile, iar apoi caut nişte şerveţele, caut, dar nu poţi găsi mereu ce cauţi e nevoie de timp şi timpul in seamnă secunde irosite.Pâna la urmă secundele nu au fost în zadar găsesc un pachet mare cu şerveţele unde încep să-mi şterg mâinile mele murdare cu propriuul lichid roşiatic.


Se pare că şerveţelul a absorbit tot, dar rana mea ?E invizibilă în comparaţie cu ce-am îndurat…
Arunc pachetul şi acel şerveţelul folosit la gunoi, iar apoi îmi iau vechia mea geantă, neagră şi ies pe uşa fară a da cel mai mic semnal de viaţă.Ajung în bucătarie unde mama mă invită să iau masa, iar apoi să-mi controleze bagajul, dar n-o condamn are motive!


După ce termină se uită iubitor la mine şi îmi spune să-mă aşez, iar eu mă aşez şi întreb ce mâncăm, iar ea îmi răspunde „sandwich şi ceai” Mă simt ca o puştoaică de 12 ani, sandwich, serios?Ea îmi face marea „delicatesă”, iar apoi mă delectez mancand-o, sorb şi ceaiul meu preferat de toate fructele, iar apoi o pup şi îi spun ca o aştept la maşina, dar ce viteză prind, mama mi-o ia înainte şi spune să-mi mişc fundul. [/center]






Heather deja era în maşină, pe locul din dreapta şoferului, shit!
Se pare că eu stau pe bancheta din spate, nu e aşa rau!
Adorm telopartandu-mă în ţara viselor, unde toate sunt perfecte
Pana la cele mai mici detali, dar dintr-o dată sunt trezită din visare, unde se pare căam ajuns.





Ura îgan eu îcet ş fals, mă dau grabită jos din maşină urmată de bagajul de la mama a insitat.






Probabil că ştiti deja nu trebuie să vă explic şi îl pun pe umar merg pana doi tipi, unul blond, iar unul brunet mi-au tăiat calea,
„Mâine la cinema, apoi la mine”Îmi spuse brunetul ce mă crede o c**** a, sau ce?
-Să-mă anunţi când ai terminat de vorbit, ca să pot să fiu atentă!Io tai eu repede brunetului
El se uită în ochii mei verzi, şi patrunzori şi-mi spune.
-Îmi place de tine, dar nu te preface că mă eviti, pentru-că nu-ţi iese crede-mă!Băiatul ăsta are tupeu, dar nu pe cât am eu aşa că continui dispută avansurilor lui.






-O să te alegi cu o palma, şi o să-ţi placă.El râde şi mă lipeşte de abdomenul său şi se pregateşte să mă sărute, dar eu urmez să spun un NU!Puternic, iar el se pune in genunchi şi începe sa tuşească nu din nou!Iar am comiso, sunt o ciudată!







Narator P.o.V






-Crezi că ea e aleasa?Intrebă o femeie blondă






-Evident! Raspunde o femeie şatenă, iar apoi cele două doamne încep să râdă sadic.






Mama ce ma dor mainile!Daca nu dati com fac isteri.




Imi pare rau ca e aranjat in halul asta, dar asa s-a facut din word...


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vicii +16  R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.



Ultima editare efectuata de catre ♥º° Kιαгα °º♥ in Joi 03 Mai 2012, 15:17, editata de 2 ori
Sus In jos
Kiky
Genin
Genin
Kiky

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Acolo unde te afli Tuh ¤ *
acebook acebook : Annamaria Herta
Annamaria
Nr. mesaje Nr. mesaje : 253
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 19
Hobby-uri Hobby-uri : Scoala
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita ;)

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Dum 29 Apr 2012, 11:41

Wow extraordinar.Sper sa il continui este uimitor.Mai alees ideea.. deci next si Pwp.


~I've learned so much from the people who never existed ~




Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Dum 29 Apr 2012, 11:59

Buna kiss
am trecut si eu pe aici...si am vazut ca ai adus next-ul happy2
Uau...cine zice ca nu ai descriere? :|
PE bune?...deci e super tare acest capitol...e perfect...asa zic eu heh
Tupest rau brunetul?....ii ador love
Abia astept sa aduci next-ul..si o sa il aduci ca de nu ma supar rau ...glumeam kiss
Deci eu chiar sper ca o sa il continui... nu conteaza daca nu ai descriere ( chiar daca ai )...petru ca ficurile tale sunt originale si sunt asa cum crezi tu ca ar trebui sa fie...mie una imi place...de aici este decizia ta ce o sa faci kiss
TE pwpacesc dulce si spor al tastat kiss

PS; sa ma anunti si pe mien cand aduci next-ul kiss


Vicii +16  Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Vicii +16  SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Dum 29 Apr 2012, 14:32

waaaaaaVicii +16  208323 Vicii +16  208323 Vicii +16  208323 ce frumos a fost capitolul astaVicii +16  440486 parca simt si eu durerea prin care trece Sakura, ata de frumos ai descrisVicii +16  23826 sper ca totul sa fie bine, si aoloo cate perversiuniVicii +16  962758 ce aleasa?????aleasa cui sau a ce???Vicii +16  385627 waaa, astept nextul ca sa vad ce se intampla in continuare,si te rog sa ma anuntiVicii +16  208323


Vicii +16  Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Lun 30 Apr 2012, 12:06

Mami ! huh?
Ai pus nextul , scuze ca ajung atat de traziu , insa am fost foarte ocupata .
In sfarsit isi fac aparitia favoritii mei , Naruto si Sasuke . Capitolul este frumos si interesant , im iplace mult. Vezi ca ai gresit la punctuatie , in anumite locuri trebuia sa pui virgula si nu ai facut-o , iar in alte locuri le-ai pus aiurea . Te-ai axat pe descrierea sentimentala si a iesit destul de frumoasa . Sa vii repejor cu nextul . dap !


Vicii +16  Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Joi 03 Mai 2012, 15:37

Vă mulţumesc dragelor, am să particip la ficul luni cu el, am şanse?


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vicii +16  R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Yukii
Chūnin
Chūnin
Yukii

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : La LoCuL pOtRiViT!!!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 613
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 101
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, Muzica si.... multe ,multe altele!
Stare de spirit Stare de spirit : Just. . . ME!

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Vin 04 Mai 2012, 20:59

Eu cred ca da kiss...acum sa vedem ca sunt multe ficuri bune inscrise happy2
Dar iti tin pumni si iti urez BAFTA kiss a hug


Vicii +16  Tumcxvxdblr_moykxfOmki1sr1g20o1_r1_400%20(1)


Vicii +16  SQjz4OrD9sfn477zMva0oLeCQ7JWIPkCYpWyI6x-JQ=w389-h544-no


"...nebunia mea e altfel, e o dementa demonica..."


...
Sus In jos
Lumiereღ
Genin
Genin
Lumiereღ

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Peste tot ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 428
Puncte : 496
Reputatie Reputatie : 20

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Sam 05 Mai 2012, 11:30

Ma bucur ca nu ai renuntat :*
Si chiar ti'a iesit perfect rusinos

Deci m'ai facut curioasa care e faza cu aleasa? Si de ce a tusit Sasuke? think


Vicii +16  Tumblrm0xpdaf1pc1rrdqxd

Sus In jos
Avada Kedavra
Jōnin
Jōnin
Avada Kedavra

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In coltul intunecat al propriei minti...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1080
Puncte : 1250
Reputatie Reputatie : 84
Stare de spirit Stare de spirit : Neutra

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Sam 05 Mai 2012, 13:44

Pai iubita, am venit si eu la comm. Am sa iti dau cateva sfaturi si sper sa nu te superi. In primul rand, te repeti uneori si suna urat si mai ai si cateva greselute de tastare. Din cand in cand mai mananci si cate o litera, un cuvan, iar ficul isi pierde din farmec. Sa fii mai atenta si da un edit micut.
Acum cu estetica, nu mai scrie cu majuscule unele cuvinte, fiecare cititor interpreteaza textul cum vrea, nu trebuie sa ii impui tu. De asemenea de ce nu incrci sa scrii cu alt font. Incearca Georgia sau Time New Roman, si nu mai scriie ingrosat. Nu da bine.
Dialogul nu este mult, dar are o tenta de a fii sec.
Ideea in sine este buna, dar ai grija cum o consolidezi, ca sa nu ii furi din farmec!
Acestea fiind spuse iti urez noroc la concurs si spor la lucru!


Vicii +16  Tumblr_my1xj4kAPt1rtehreo1_500
Sus In jos
Max
Chūnin
Chūnin
Max

Sex : feminin Localizare Localizare : Some day I'll know better than me
Nr. mesaje Nr. mesaje : 754
Puncte : 858
Reputatie Reputatie : 58
Stare de spirit Stare de spirit : Hoppless

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Sam 05 Mai 2012, 14:56

am trecut si eu pe aici ,
pai na ce sa zic
e extraordinar :D
are cam de toata Sakura de la alcool la droguri si tigari..
pai cam tupesit Sasuke ..
dar ma rog... abia astept nextul :*
Max:)


Vicii +16  Tumblr_mov08nWWlM1rkmjjzo1_500
There is nothing to be happy
Nothing with reason for smile
There is a sad moment
A moment to you have cry
                       -Also roses have die

~My Fan Fics~
Just Be Perfect!(+16)
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Vin 18 Mai 2012, 22:09

Requiem a scris:
Pai iubita, am venit si eu la comm. Am sa iti dau cateva sfaturi si sper sa nu te superi. In primul rand, te repeti uneori si suna urat si mai ai si cateva greselute de tastare. Din cand in cand mai mananci si cate o litera, un cuvan, iar ficul isi pierde din farmec. Sa fii mai atenta si da un edit micut.
Acum cu estetica, nu mai scrie cu majuscule unele cuvinte, fiecare cititor interpreteaza textul cum vrea, nu trebuie sa ii impui tu. De asemenea de ce nu incrci sa scrii cu alt font. Incearca Georgia sau Time New Roman, si nu mai scriie ingrosat. Nu da bine.
Dialogul nu este mult, dar are o tenta de a fii sec.
Ideea in sine este buna, dar ai grija cum o consolidezi, ca sa nu ii furi din farmec!
Acestea fiind spuse iti urez noroc la concurs si spor la lucru!

Stai linistita draga, imi plac criticile ma ajuta sa ma perfectionez, iar tot efortul meu ii dedic dragei, scumpei, iubitei mele CRYSTAL!Si apropo scriu cu times new roman =)))


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vicii +16  R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Mier 23 Mai 2012, 22:08

hey....imi place mult ficul si idea si abia astept sa pui nextul
mult noroc la tastat si anunta-ma cand pui nextul
te pwp dulce...otti kiss
N
E
X
T


...life is only beautiful… because it’s so fleeting, so transient


Vicii +16  Sasori___Deidara_by_Yue_Iceseal


what’s the point of something that disappears as soon as it’s born? true beauty lies in the things that
last forever, never rotting or fading


                                                                                                                                                        
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Mier 23 Mai 2012, 22:44

Mai e mult de asteptat ?
Nu rezist cu suspansul asta pe capul meu.
Abia astept sa pui continuarea sa vad cine sunt femeile alea.Desii am cateva banuieli.
Spor la scris.. rainbow :\



• Viata e ca o discoteca. Indiferent de cate ori muzica se schimba tu tot continui sa dansezi. •


Vicii +16  Scaled.php?server=442&filename=tumblrlucwdqwm3y1qhewpv
Sus In jos
Vanity
Academy Student
Academy Student
Vanity

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Undeva...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 24
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : <3
Stare de spirit Stare de spirit : Zambiliciii

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Joi 24 Mai 2012, 14:27

N
E
X
T
:X tee rooggg:o3
please


Vicii +16  Sasusaku



~~~~...::But in another life I would be your girl
We keep all our promises be us against the world
In another life I would make you stay
So I don't have to say you were the one that got away
The one that got away Vicii +16  962758 ::...~~~~

Cod:
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Vicii +16  J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19Vin 27 Iul 2012, 20:15

Nu s-a mai postat din aprilie. Fic inchis.


Daca doresti redeschiderea ficului anunti un Critic/Moderator.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Vicii +16  Empty
MesajSubiect: Re: Vicii +16    Vicii +16  I_icon19

Sus In jos
 

Vicii +16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-