Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and deception - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and deception - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love and deception

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Vă place ficul meu ?
Da . :X
Love and deception - Pagina 2 I_vote_lcap100%Love and deception - Pagina 2 I_vote_rcap
 100% [ 21 ]
Nu , este oribil .
Love and deception - Pagina 2 I_vote_lcap0%Love and deception - Pagina 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 21
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Mai 2012, 11:58

waaaaaaaaaaaLove and deception - Pagina 2 208323 ce frumos!mersi ca m-ai anuntat, cred, si imi place foarte mult capitolul! sasuke vrea sa stea langa sakura ai????ce frumos!si saya s-a indragostit de sasuke!???waaa se pare ca se va da o mica lupta.........daca nu ne faci tu o surpriza.....te astept cu nextul si sa speram ca lucrurile vor decurge frumos intre sasuke si sakura, si imi place mult ca scrii cu diacritice, inteleg mai bine, si continua sa folosesti fontul asta e foarte bine!te rog sa ma anunti cand pui nextul, te-am pupat!


Love and deception - Pagina 2 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Mai 2012, 18:36

Bună! Mersii că m`ai anunţat în primul rând. Acest capitol a fost GENIAL! Asta`i clar.
Dacă Saya face ceva...oricum sunt cu ochii pe ea . hmm...?! Nu pot spune decât: Neext ! dance2


Love and deception - Pagina 2 30533935





Stories ends with a happy ending,



But life NOT.

Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Mai 2012, 19:33

Wra...
In primul rand multumesc mult de tot ca m-a anuntat...as fi frut sa intru si sa-l citesc mai devreme dar nu am putut deoarece am fost la scoala toata ziua si deabea acum am putut intra.
Acest capitol este minunat. Dar jur ca daca Saya incearca ceva ori cat de mic cu Sasuke o at mar.
Chiar ma bucur ca Sasuke a preferat-o pe Saku in locul domnisoarei perfectiune.
Si sincera sa fiu mie una Saya mi se pare o persoana...nu stiu cum sa spun...umpic fitoasa si rasfatata umpic mai mult...Felicitari din tt sufletul pentru acest capitol ai un talent inascut,sper ca voi avea ocazia sa cumpar de la librarie o carte cu numele tau. happy2
Sa ma anunti de next. Mersi mult de tot.
PwP dulce de tot la tine kiss kiss kiss


Love and deception - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Love and deception - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Love and deception - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Love and deception - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Love and deception - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Mai 2012, 20:30

Sa vad daca te bat sau nu.... Love and deception - Pagina 2 385627
Sincer Sayei i-as da numai pumni in gura =))) ma enerveaza, insa monotiorul asta. Love and deception - Pagina 2 896861
Ehh, imi place ca lui Sasuke ii place de Sakura, insa ai luat-o prea direct...
Nu stiu as fi dorit sa le cunoasca, iar la penultimul capitol sa aleaga...
Love and deception - Pagina 2 440486


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Love and deception - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Lun 14 Mai 2012, 23:22

Vă mulţumesc din inimă pentru comuri , sunteţi nişte scumpi cu toţii . kiss
thank you

Draga mea mămică vei vedea de ce am luat+o atât de direct cu dragostea lui Sasuke faţă de Sakura . Cât despre Saya , ei bine ea are un rol foarte important în povestea mea , iar dacă de acum o urîţi .... ei bine , îmi este teamă să aflu ce veţi face când veţi afla ce am de gând să fac . :><:
Atunci sper să nu spargă cineva monitorul >> mami << . Vezi să nu îl spargi când vei citit următoarele capitole . În orice caz , pe unul îl veţi iubii . in love Gata tac ! V-am dezvăluit prea multe ! heh


Love and deception - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Mai 2012, 10:04

Wow. Imi place ficul tau. Nu am mai intalnit ideea cu gemenele pana acum. In majoritatea ficurilor citite de mine Sakura este inconjurata de prieteni. Deci fiind o idee mai rara ma atrage si mai mult. Sunt curioasa sa vad ce se va intampla in continuare, asa ca next!!!!!! in love
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Love and deception - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Joi 17 Mai 2012, 18:56

Buna mami ,
Iarta-ma ca am intarziat da am avut teza la mate si m-am axat pe invatat . Ca sa ma ierti o sa-ti dau un com cat toate zilele .
Deci il iubesc pe Sasuke ! Ia aratat el lui Saya lol! .
Saya e asa increzuta ! Adica cine se crede ? Regina angliei ? Si spune-i sa nu-si mai faca degeaba sperante . Sasuke e luat . De la o singura privire el si Sakura sunt love .Defapt abia astept sa vad ce parere are Sakura despre el . Si ea il iubeste ? Spune ca da !!!
Iti multumesc ca m-ai anuntat , pune next repede ca de nu biciuitor si sper sa-ti placa comul meu good


Love and deception - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Mai 2012, 18:32

Irina a scris:
Buna mami ,
Iarta-ma ca am intarziat da am avut teza la mate si m-am axat pe invatat . Ca sa ma ierti o sa-ti dau un com cat toate zilele .
Deci il iubesc pe Sasuke ! Ia aratat el lui Saya lol! .
Saya e asa increzuta ! Adica cine se crede ? Regina angliei ? Si spune-i sa nu-si mai faca degeaba sperante . Sasuke e luat . De la o singura privire el si Sakura sunt Love and deception - Pagina 2 273918 .Defapt abia astept sa vad ce parere are Sakura despre el . Si ea il iubeste ? Spune ca da !!!
Iti multumesc ca m-ai anuntat , pune next repede ca de nu Love and deception - Pagina 2 621493 si sper sa-ti placa comul meu Love and deception - Pagina 2 968803

Uuuu am nepoata ca eu sunt mama ei deci NU MAI SPUNETI ASTA!EU SUNT MAMA EI, EU SI NUMAI EU!


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Love and deception - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 00:22

Bună tuturor . Am sosit cu nextul deabia terminat şi sper să vă placă . În primul rând aş dorii să vă anunţ că nextul nu va venii prea curând deoarece am teză ş itrebuie să învăş deoarece la mate am dat-o în bară . take this! Matematică afurisită ! hmm...?! În orice caz , acest capitol este NECORECTAT . Vă urez lectură plăcută .

Capitolul 4


Secundele trec , minutele se scurg , însă totul pare să dureze o veşnicie . Fiecare gest , fiecare privire aruncată pe ascuns cu coada ochilui mă sufocă . Un nod puternic s-a format în gâtul meu firav şi nu îmi dă pace . Deşii este o singură oră , câteva minute amărâte care treceau destul de repede , însă care eu mi-aş fi dorit să se scurgă cu mult mai repede . Nu ne cunoaştem de mult , dar privirea s-a ca un abis rătăcitor nu îmi dă pace . De ce a trebuit să îşi dorească să se aşeze lângă mine , de ce nu putea să stea lângă Saya precum i-a propus profesoara ? El nu ştie că este pe puncut de a-şi distruge viaţa ? Probabil că nu , dacă ar fi ştiut atunci nu ar fi făcut cea mai mare greşală din viaţa sa , greşeala de a se aşeza lângă mine şi de a mă alege pe mine în locul surorii mele .


Orice s-ar întâmpla , orice va spune , trebuie să îl îndepărtez de mine înainte de a fi prea târziu . De când mă cunosc am fost o umbră palindă în bătaia puternică a razelor calde ale măiestrului soare , am fost ingonarată şi am suferit mult . În nopţile senine de vară şiroaie de lacrimi se revărsau pe obrajii mei catifelaţi , devenind palizi precum razele lunii . Poate că ea este stăpâna nopţii , însă soarele este adevăratul împărat al astrului ceresc . El are puterea , el conduce şi el este cel care străluceşte mai puternic decât toate stelele din univers . În această lume eu păot spune că sunt luna . Nu am putere , nu trăluceşc şi nu am nimic special , sunt doar o umbră pierută în mrejele timpului . Tot ce pot face este să stau ascunsă în umbră şi să privesc tot ceea ce se petrece în jurul meu .


Saya este soarele . Ea are puterea , ea se face uşor remarcată şi plăcută printre oameni . Străluceşte mai mult decât oricine şi este cea mai specială persoană dintre toţi . Trebuie să îl îndepărtez pe Sasuke cu orice preţ de mine altfel viaţa lui va fi distrusă . Fiecare minut şi fiecare secundă petrecute între aceşti pereţi groşi , de un alb pur precum omătul proaspăt , îl va face să sufere . Încă nu am înţeles de ce a vrut neapărat să se aşeze lângă mine , adică este un elev nou şi putea să se aşeze lângă lângă orice , doar nu cunoaşte pe nimeni . Of Sasuke , dacă ai ştii că ai făcut una dintre cele mai mari greşeli ale vieţii tale . Dacă m-ai cunoaşte cu adevărat atunci ce părere ai avea despre mine ? Transa provocată de gândurile mele profunde dispare brusc când clopoţelul argintiu răsună puternic anunţând sfârşitul orei .


Profesoara părăseşte clasa , iar mulţimea de elevi se strânge în jurul băncii noastre asaltându-l pe Sasuke cu întrebări . Într-un fel această situatie mă amuză , însă mai am puţin şi îmi bag capul în pământ de ruşine . Obrajii mei catifelaţi au prins o noanţă sângerie asemenea a două petale de trandafir . Niciodată nu am mai fost înconjurată de o mare de elevi , care se adună lângă banca mea precum apa ce se prelinge pe nisipul arzător al plajei . Îmi aţintesc privirea asupra podelei , încercânt să ignor colegii şi discuţiile pe care le aveau între ei . Am tras cu coada ochiului să observ reacţia colegilor mei , samifele mele au întâlnit o privire ce exprima dezgustul şi ura faţă de mine . Imediat mi-am reîndreptat privirea către podeauna rece , lipsită de vlagă .


Simt cum ochii de tăciune a lui Sasuke mă aţintesc . În momentul următor vocea sa cristalină răsuna prin clasă , scuzându-se la colegi şi îndemnându-mă să încep să îi prezint şcoala . Dau afirmativ din cap , iar turul începe . I-am prezentat fiecare colţişor , fiecare copac şi fiecare loc din şcoală . Ma urmat în tăcere , fără să mai rostească prea multe cuvinte . Minutele se scurseseră în zbor , pauza fiind pe sfârşite . M-am aşezat pe o bancă , iar Sasuke a luat loc lângă mine . Tăcere era stăpâna noastră eternă . Fără cuvinte , fără sunete , doar priviri şi gânduri ce mă înăbuşeau . Trebuie să îi spun acum , altfel va fi prea târziu . Respir din ce în ce mai greu . Ochii mei verzi vor să verse lacrimi de cristal , însă nu le permit . Trupul meu fragil începe să tremure din fiecare încheietură . Nu ştiui de ce , însă acele cuvinte simplu nu vor să iasă din lăcaşul gurii mele .


Mă ridic de pe bancă , întorcându-mă cu spatele la el , plecându-mi privirea . Dacă privirile noastre se vor intersecta nu voi mai avea puterea să-i spun ceea ce simt . Trag aer în piep şi cu o voce tremurândă , însă suficient de puternică pentru a se face auzită rostesc :

- Sasuke , ar fi mai bine să stai departe de mine . Nu trebuia să o refuzi pe Saya , deoarece ai fi devenit unul dintre cei mai plăcuţi copii din şcoală . Eu nu mă pot compara cu ea şi te rog , nu încerca să te aproprii de mine . Aşa ar fi cel mai bine pentur tine .

Ştiu că mă priveşte uimit, inima mea simte acest lucru , însă aşa este cel mai bine pentru tine Sasuke , te rog să înţelegi că nu vreau să ai de suferit de pe urma mea . Eu am suferit mult şi nu îmi doresc ca cioneva să treacă prin ce am trecut eu . Spune ceva te rog ! Vreau să ştiu ce simşi , sper că nu te-am supărat . Tăcere ... Nu spune nimic . Fără a mai sta pe gânduri păşesc apăsat către clasa mea lăsându-l pe Sasuke singur .

- Şi dacă eu nu vreau ?


Love and deception - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 11:01

Vai mami ,
Ce capitol frumos . Sunt induiosata pana la lacrimi . sad
Iti place sa ma lasi in suspans hmm...?! . Adica am ramas cu inima cat un purice .
Pai multumesc ca m-ai anuntat , iti urez bafta la teza si astept la next.


Love and deception - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 11:12

waaaaa, mercik ca m-ai anuntatLove and deception - Pagina 2 208323 e frumos pana la Dumnezeu!Love and deception - Pagina 2 947835 asa sasuke!si daca nu vrea baiatu' ce are fata cu el?Love and deception - Pagina 2 947835 ei lasa, ca se rexolva, te astept cu nextul, te-am pupat!Love and deception - Pagina 2 208323


Love and deception - Pagina 2 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 13:15

Superb!!! Nu am ce sa spun. Foarte frumos capitolul. Abia astept sa vad care va fi reactia Sakurei la ultimele cuvinte spuse de Sasuke, si ce se va intampla. Asa ca hai repejor cu nextul !!!!!
Te-am pupat si spor la scris ♥


Love and deception - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Love and deception - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 17:00

Ai cerut o critica asa ca iat-o! kiss


Titlu - E destul de ciudat, si imi exprima multe idei, numai cea la care te-ai gandit tu nu mi-o exprima. Este un titlu destul de frumos, dar nu e special sau iesit din comun. Parca ii lipseste ceva, acel ceva care nu ma indeamna sa-l citesc.

Idee - Ideea e originala. Eu nu am mai intalnit-o in nici un fic, si chiar imi place cum o conturezi.

Descriere - Ai o descriere sentimentala foarte amanuntita dar parca falsa. Te straduiesti prea mult sa scrii asa, nu o faci intr-un mod natural. Daca ne uitam cu superficialitate la descriere putem spune ca e frumoasa, insa daca o luam cu amanuntele situatia se schimba putin. Mereu folosesti ca si termen de comparatie pentru Sakura si Saya, Luna si Soarele si e cam plictisitor. Ai spus acelasi lucru in fiecare capitol, devine putin agasant. Sari de la o idee la alta. Axeaza-te pe o singura idee si scrie despre aceea pana cand o termini si treci dupa aceea la alta. La un moment dat ai descris atat de ''amanuntit'' incat nu mai intelegeam nimic. Incerca sa nu ami faci frazele atat de lungi, sau sa folosesti atat de multe adjective la superlativ. Iti dau un exemplu: Ea este frumoasa, buna in tot ceea ce face, are cei mai multi prieteni,e ste perfecta etc. E o descriere cam deplasata.. Nu da bine sa complimentezi atat de mult o persoana in acest fel, e , cum am spus, deplasat.

Actiune - Actiunea decurge in mod normal, lent, insa ai grija la ce t-am spus. N mai sari de la o idee la alta, apoi revii la ideea de dinainte. Chiar nu e ok, pentru ca ametesti cititorul.

Dialog - Nu ai mult dialog ceea ce e bine, dar nu mai stiu in ce capitol, am vazut o replica cam aiurea. Era destul de seaca. Sa fi atenta la ce replici iti alegi ca sa nu devina ''seci''.

Greseli de gramatica/tastare/ortografie:

Am vazut cateva greseli de tastare si de gramatica, insa cred ca erau din cauza ca ai scris in Word. Asa mi se intampla si mie, ami ales cu diacriticile, asa ca mai bine corecteaza capitolul inainte sa-l postezi, deoarece da o nota de superficialitate. Chiar daca iti ami scapa cate o greseala poti sa dai edit sau asa.. dar incerca sa te uiti peste capitol dupa ce la-i facut. :)

Aspecte la care mai ai de lucrat:

Descrierera! Pare frumoasa daca o citesti in treacat, dar daca stai sa o analizezi nu mai e ceea ce pare.

Sper ca ti-am fost de ajutor. >:D<


Once you go black you never go back
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 21:49

Hey iubirea mea, ce faci?
Sincer ai cam folosit soarele si luna cum zice MilkShake, ea are merue dreptate deoarece este moderator happy
NU O SA TE DAU SPRE ADOPTIE!
Esti fica mea preferata!in love


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Love and deception - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Mai 2012, 21:59

In primul rand mltumesc ca m-ai anuntat si pe mine.
Imi place nespus de mult capitolul tau. Chiar ma intreb de ce o prefera asa din prima Sasuke pe Sakura in locul Sayei. Si m-ai facut extrem de curioasa cand ai spus ca Saya va avea un rol foarte important in poveste. Si la faptul ca te ingrijoreaza faptul ca nu cumva sa spargem monitorul pe parcursul fic-ului din cauza Sayei ma cam sperie si ma face sa imi sara tandara de la locul ei. Jur ca daca Saya incearca ceva impotriva Sakurei ii pregatesc chiar eu mormantul.
Felicitari inca o data pentru fic-ul asta minunat. Sa ma anunti de next.
PwP dulce de tot la tine kiss kiss kiss


Love and deception - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Love and deception - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Love and deception - Pagina 2 1185528_382197825239589_1994385887_n
Love and deception - Pagina 2 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Love and deception - Pagina 2 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 19:22

Bună tuturor . jos palaria in fata
Cel mai probabil nu vă va plăcea ceea ce am de spus , însă am luat o hotărâre şi am de gând să vă informez şi pe voi deoarece îmi citiţi ficul şi îmi lăsaţi comuri . Ştiu că ceea ce am de spus nu vă va plăcea , însă nu am de ales , trebuie să vă spun . Îmi pare nespus de rău , dar îmi voi închide ficul . M-am gândit o perioadă de timp şi am luat acecastă decizie . Ştiu că cel mai probabil nu vă place decizia mea şi că mă veţi urî , dar aceasta este decizia mea . Să nu credeţi că îl închid deoarece nu are comuri sau vizualizări , nu . Motivul pentru care îl închid este deoarece această idee trebuia mai bine pusă la punc şi am început cu stângul . Am în minte o idee nouă , pe care cel mai probabil o voi pune în aplicare . Dacă v-am dezamăgit , îmi pare nespus de rău . Puteam să îl închid fără a vă anunţa , dar deoarece voi sunteţi cititorii mei , aveţi dreptul de a ştii acest lucru . Cu alte cuvinte , acesta este sfârşitul acestui fan-fic . Încă odată , îmi pare rău şi cine ştie , poate că într-o zi îl voi redeschide , însă cred că asta nu se va întâmpla . Acesta este sfârşitul , îmi pare rău ...


Love and deception - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 19:31

NU!
AM ZIS NU!
O SA TE DAU SPRE ADOPTIE!
Love and deception - Pagina 2 T6q7TX6U70BIj9okmjQJNGgSaJBk0SDJokGTRINmiQaNEk0aJJo0CTRoEmiQZNEgyaJBk0SDZokGjRJNGiSaNAk0aBJokGTRIMmiQZNEg2aJBo0STRokmjQJNGgSaJBk0SDJokGTRINmiQaNEk0aJJo0CTRoEmiQZNEgyaJBk0S7T8rbIYpkMjHOgAAAABJRU5ErkJggg==


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Love and deception - Pagina 2 R2f4

When I look at you, at look at a girl full with hope and love

But when you smile I look at an Angel.

Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 20:49

NUUUUUU!!!!!!!!! Un sfarsit tragic pentru un fic cu o idee asa frumoasa. sad
Sunt sigura ca sti ca noi nu vom fi ce acord sa inchizi ficul, dar daca asta e decizia ta nu avem ce face.... Nu o sa te uram...si poate doar poate putin mai mult te vei mai gandi si il vei redeschide. E pacat sa irosesti o idee asa de buna. Sa lasi totul balta si sa dezamagesti zeci de fani. Nu am dreptate???
Asa ca poate te mai gandesti si la cererea fanilor il vei redeschide ;;) , dar asta ramane de vazut daca va fi un vis frumos sau realitate.
Te-am pupat si spor la noul fic ♥️


Love and deception - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 21:03

Faci ce ? Cum să`l inchizi ? Eu , una nu te voi urî, dar in felul asta ne`ai dezamăgi pe noi. În loc să`l închizi..mai bine îl imbini cu ideea ta noua, schimbându`i sensul pe care l`ai luat. Te rog din sufleţelul meu micuţ, să nu`l inchizi. Ai muncit destul la el. Ai o idee sublima şi e păcat să renunţi acum la el. Te rog eu dulcee să nu`l inchizi, fă`o pentru noi, cititorii tai . :o3


Love and deception - Pagina 2 30533935





Stories ends with a happy ending,



But life NOT.

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Joi 24 Mai 2012, 22:37

Şi mie îmi este destul de greu să fac asta ..... Prea bine , uite cum facem : Voi lua în considerare voturile voastre şi la insistenţele voastre voi mai ţine deschis acest fic o perioadă . Acum depinde de voi . Mă voi mai gândii dacă să îl închid sau nu . Dacă vreţi să continui ficul spuneţi-mi , iar dacă nu , lăsaţi tăcerea să vorbească pentru voi .


Love and deception - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 10:07

Normal că vrem să`l continui. Nu ai văzut câte implorări ai primit pentru a nu`l închide? Nu merită, îţi spun eu că nu merită. Şi să ştii că dacă îl vei inchide ne vei dezamăgi cu totul . Deci în loc să te gândeşti să`l închizi , gândeşte`te la next. :o3 :> . Te pup dulce :*


Love and deception - Pagina 2 30533935





Stories ends with a happy ending,



But life NOT.

Sus In jos
itasaku99
Chūnin
Chūnin
itasaku99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : la laptop 50/24 ore pe zi
Nr. mesaje Nr. mesaje : 870
Puncte : 947
Reputatie Reputatie : 68
Stare de spirit Stare de spirit : crazy forever

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 15:07

ficul e incredibil. il ador.
saya chiar nu isi da seama ca sakura sufera? pana la urma sunt gemene. cui iar placea sai fie spus in fiecare minut din zi ,,de ce nu esti ca sora ta?" eu as innebuni nu alta. cei care iau dat viata sakurei nu merita sa fie numiti parinti deoarece nu se comporta ca unii.ma bucur ca saya a primit o lectie si nu a iesit cum a vrut ea. sa i se mai spuna si nu cateodata.
e mult prea rasfatata. abia astept nextul si sper ca intre sakura si sasuke sa se declanseze scanteia aia happy2


Timpul vindeca rani, dar ucide sperante. Sa nu pierzi momente pretioase, gandindu-te "Daca nu e bine?". Fa ceea ce vrei pe moment si nu astepta sa treaca ani intregi pentru a regreta ceea ce nici macar nu ai ajuns sa realizezi.


Ficurile mele: https://sasu.forumgratuit.ro/t5638-sub-ploaie-de-kunai-uri
Sus In jos
Anya
Special Jōnin
Special Jōnin
Anya

Sex : feminin Localizare Localizare : Racitania
acebook acebook : Nu exista! La pensie imi fac, va asigur!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1521
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 210

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Vin 25 Mai 2012, 18:29

Mami , ce faci ?
Eu am trecut pe aici crezand ca ai adus next si tu ce faci ? Cum sa inchizi minunatie de fic . huh? Adica eu il ador si e unul din ficurile pentru care traiesc . N-ai dreptul sa-l inchizi . Iti dai seama cate inimi frangi ? Chiar vlei sa-ti vezi fetita plangand ? Pai si atunci ? Te log continual !


Love and deception - Pagina 2 4gj58z
Just gonna stand there
And watch me burn
But that's alright because
I like the way it hurts



Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 14:11

Hey , bună tuturor . După cum v-am promis m-am mai gândit la ideea de a închide ficul şi ..... ei bine , am decis ca de dragul vostru să îl continui . happy Nu îl voi mai închide şi ca să mă revanşez v-am adus un capitol nou , puţin mai lung decât celălalte .

Melodia capitolului :

Capitolul 5


Soarele ce apăruse vesel dis de dimineaţă se ascundea acum în spatele unor nori întunecaţi . Aerul era rece precum un cub de gheaţă , iar o briză puternică mişca violent crengile copacilor . Sunetul paşilor mei apăsaţi răsună pe holurile lungi şi întunecate ale liceului . Fugeam , fugeam cât mă ţineau picioarele . La scurt timp după ce mă îndepărtasem suficient de Sasuke , am început să fug cât mai repede posibil . Nu aveam nicio idee de ce fac asta , corpul nu mă mai asculta . Mii de gânduri îmi invadează mintea . Două cristale mici au o singură dorinţă , aceea de a evada din închisoarea întunecată a ochiilor mei . Vor să îşi facă simţită prezenţa , prelingându-se încet , dar sigur , pe obrajii mei reci .


Pielea mea este palidă . Trupul lipsit de vlagă continuă să alerge în neştire îndreptându-se către clasă . Inima mea bate la fel de repede precum se scurg secundele . Tremur toată şi cu toatea astea încă continui să alerg . Nu am mai trecut niciodată prin aşa ceva . Este un sentiment nou pentru mine . Este teamă contopită cu durere şi confuzie . Nu înţeleg de ce am fost afectată în aşa hal de acele cuvinte . Doar nişte simple cuvinte rostite cu teamă .

" - Sasuke , ar fi mai bine să stai departe de mine . Nu trebuia să o refuzi pe Saya , deoarece ai fi devenit unul dintre cei mai plăcuţi copii din şcoală . Eu nu mă pot compara cu ea şi te rog , nu încerca să te aproprii de mine . Aşa ar fi cel mai bine pentur tine . "


Doar câteva cuvinte , doar un singur gând şi doar un singur scop . Acestea cuvinte răsună puternic în capul meu . Încer din răsputeri , însă nimic . Totul este în zadar . Privirea mea este departe . Singurul lucru pe care mi-l doresc este să ştiu de ce ? De ce mă doare atât de tare . El este doar un necunoscut , un simplu coleg nou venit la liceul nostru şi cu toate astea ... cu toate aceste lucruri ceva este diferit . Ceva a fost mişcat în inima mea , ceva ce nu am mai simţit de mult timp . Nu ştiu ce este şi de ce mi se întâmpla asta , de ce inima mea bate cu putere . Mi-aş dorii să pot afla , dar este peste puterile mele . Mă trezesc brusc la contactul mâinii mele cu clanţa uşii , ce mi-a provocat fiori reci .


Deschid timid şi intru în clasă . Nici o urmă de vreun elev . Singura fiinţă vie din acest loc era " ciudata Haruno " . Mă îndrept către banca mea şi mă aşez cuminte în ea . Nici un sunet , nimic . Era linişte , foarte linişte . Privesc către fereastră . Afară totul era întunecat . Coroanele maiestuase pline de flori rozalii se mişcau dintr-o parte şi alta , parcă dansând în bătaia aerului . Norii fumurii se strânseseră pe bolta cerească . Curtea şcolii era pustie . Mă întreb unde ar putea fi toţi elevii . Nu este treaba mea aşa că îmi îndepărtez acest gând . Tresalt brusc , îndreptându-mi privirea către clasă şi începând să o analizez . Sunt singură şi nu sunt semne cum că cineva ar venii .


Din interiorul ghiozdanului meu scot un caieţel . Cu pana fină a stilolui încep să înşirui cuvinte frumos scrise , pe pagina albă precum omătul . Fiecare cuvânt reprezintă un lucru adevărat . Este povestea mea , povestea vieţii mele . Acest lucru minor , reprezintă pasiunea mea , să scriu . Cuvintele pe care le scriu , reprezintă fericirea , tristeţea şi suferinţa mea . Era concentrată asupra caietului meui , asupra poveştii mele . Aveam impresia că stăteam aşa minute în şir , poate chiar ore , deşii în realitate nu erau decât câteva secunde . Mintea iţi imaginea toată povestea de parcă s-ar uita la un film , iar mâna mea scriia totul instinctiv .

- Frumos . Tu ai scris povestea ? răsună brusc o voce peste umărul meu .

Tresar speriată şi observ că vocea aceea era a nimeni altuia decât Sasuke . Privirile noastre se intersectează , eu rămânând captivă în labirintul abisului său . Dau din cap robotic , în semn de da . Un zâmbet călduros îi luminează chipul la auzul vocii mele . Roşeaţa îmi pictează obrajii , iar privirea mea îşi schimbă direcţia . Sunetul puternic al clopoţelului răsună prin holurile şcolii , anunţând începutul orei . Elevii intră în clase , iar orele încep . Fiecare secuntă părea că se scurge încet , parcă nedorind ca ziua să treacă . Norii fumurii păreau din ce în ce mai spupăraţi , aşteptând să îsi reverse durerea aspura pământului . Crengile copacilor se mişcau ca într-un dans fără sfârşit .


Cu greu a trecut aceată zii , dar într-un sfârşit sunetul melodios al clopoţelului se făcu auzit şi orele luară sfârşit . Lacrimile pline de durere se zdrobeau violent de pământul lipsit de vlagă . Picăturile de apă se prelingeau pe petalele florilor de cireş . Era frumos şi liniştitor , mă simţeam bine auzint cum ploaia cade liberă pe pământ . Îmi plăcea . Mă făcea să vreau să dansez şi să simt plăcerea de a sta în ploaie , udându-mă până la piele . Ploua din ce în ce mai tare , iar elevii îşi deschideau umbrelele . Ce noroc chior pe mine , tocmai azi mi-am uitat umbrela acasă . O caut cu privirea pe Saya , încercând să o găsesc prin mulţimea de elevi . O văd urcându-se într-o maşină neagră . Probabil a plecat acasă cu unul dintre admiratorii săi . Se pare că nu am ce face , va trebuii să merge acasă prin ploaie .


Vâtul adie din ce în ce mai tare şi începe să mi se facă frig , având în vedere că am doar un tricou pe mine . Deodată simt o respiraţie caldă în ceafă şi nu mă mai plouă . Lângă mine se afla Sasuke care ţinea deasupra capetelor noastre o umbrelă mare şi transparentă . Ochii săi precum tăciunele mă privesc intens . Sasuke se oferă să mă conducă acasă , însă eu refuz imediat .

- Să nu aud niciun nu ! Te duc acasă şi gata , nu te pot lăsa să mergi singură prin ploaie , vei răcii .

Bine , cu replica asta mi-a închis gura . Îmi zâmbesc dulce şi dau din cap în semn aprobator . Tăcerea este stăpâna noastră veşnică ce domneşte peste noi . Nici el şi nici eu nu zicem nimic . Cu privirea aţintită în pământ continui să merg pe trotuarul umed . Aerul rece îmi face corpul să tremure din toate încheieturile . Îmi era frig , însă nu ziceam nimic . Brusc simt cum ceva moale îmi înveleşte corpul . Observ că haina lui Sasuke se afla pe mine . Îl privesc uimită , cu ochii mari cât cepele , acesta zâmbindu-mi cald .

- M... Mulţumesc . reuşesc să răotesc într-un sfârşit .

Până la Sasuke este chiar drăguţ . Zâmbesc senin în timp ce roşeta din obrajii mei devine din ce în ce mai sângerie . Mă simt atât de caldă prin interior . Nu m-am mai simţit de mult aşa de fericită şi .... iubită .

- Sakura ; de ce nu vrei să mă aproprii de tine ? Adică , eu nu înţeleg , tu şi Saya sunteţi gemene , nu văd ce contează dacă mă împrietenesc cu tine sau cu ea .

Îmi aţinţesc privirea către pământ şi oftez sonor . Aş vrea să îi spun de ce mă comport aşa , însă nu pot . Pur şi simplu acele cuvinte nu vor să iasă din lăcaşul întunecat , închis de buzele mele .

- Sasuke , nu ai cum să înţelegi tot ceea ce am spus şi de ce , însă crede-mă , este mai bine să nu mai petreci timp cu mine .
- Şi dacă eu nu vreau să te ascult ?

Cuvintele sale m-au uimit pur şi simplu . Stăteam şi mă uitam la el cu ochii cât cepele şi tot nu înţelegeam . De ce mă alege pe mine ? Ajunşi în faţa casei îi înapoiez jacheta lui Sasuke , însă acesta îmi zice să io dau mâine , şi păşesc apăsat către casă fără a mai rostii un cuvânt . Îl las pe Sasuke cu ochii în soare , iar după ce intru în casă privesc pe fereastră şi îl văd că acesta pleacă cu privirea în pământ . Ce bine , nu va mai trebuii să îi dau explicaţii . Urc în camera mea unde rămân pentru toată noaptea , fără a mai coborâ la cină . Pun jacheta sa pe pat , iar apoi intru în baie pentru a-mi face un duş fiebinte . Apa cristalină îmi relaxa corpul , făcându-mă să mă înec într-o mare de plăcere .


Şuviţele mele rozalii pluteau deasupra ei cu ochii închişi , încercănd să îmi iau gândul de la tot şi toate , însă o singură replică nu îmi dădea pace " - Şi dacă eu nu vreau ? " . Şi dacă tu nu vrei , eu va trebui să iau atitudine şi să nu las să se întămple ceva între noi . Singurul mod de a nu suferii este să stai departe de mine . Ies din cadă , mici picături de apă prelingându-se de corpul meu . Mă îmbrac în ceva comod , apoi îmi usuc părul şi mă aşez pe patul moale din camera mea , lângă jacheta lui Sasuke . O iau în mânsă şi inspir mirosul puternic , dar plăcut al acesteia . Sasuke este chiar foarte drăguţ . Căldura , fericirea , starea aceasta de siguranţă , ce este cu ele ? Niciodată n-am mai simţit aşa ceva . Este o stare atât de plăcută .... Şi cu aceste gânduri am adormind în mână cu jacheta sa de un albastru închis .


Love and deception - Pagina 2 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19Dum 27 Mai 2012, 16:14

Prima!!!! nr1
Edit:
In sfarsit mai sunt si eu prima pe undeva a hug
Nici nu ai idee cat ma bucur ca nu ai inchis minunatia asta de fic, iar capitolul asta a fost asa de frumos in love
In sfarsit ii acorda cineva atentie si Sakurei, Sasuke e chiar simpatic, prin felul lui de a fi si prin cum se comporta cu Sakura.
Sper ca Saya sa nu intervina intre ei think
Dar acum ramane de vazut ce are de gand sa faca Sakura si daca va reusii.
Nu poate sa accepte ca a dat domnu sa se intample ceva frumos in viata ei???
Nu poate accepta pur si simplu ca a aparut o raza de soare si pe strada ei?????? Ce incapatanata mai e si ea!!!
Sa ne aduci repejor nextul!!! in love hi!
Te-am pupat si spor la scris ♥️


Love and deception - Pagina 2 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Continut sponsorizat




Love and deception - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Love and deception

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-