Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and deception - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Love and deception - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Love and deception

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Vă place ficul meu ?
Da . :X
Love and deception - Pagina 4 I_vote_lcap100%Love and deception - Pagina 4 I_vote_rcap
 100% [ 21 ]
Nu , este oribil .
Love and deception - Pagina 4 I_vote_lcap0%Love and deception - Pagina 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 21
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

Love and deception - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 21:17

buna scumpo!ma bucur ca m-ai anuntat si mersi ca mi-ai raspuns la intrebare, si da voi cauta povestea, mai incolo.....ei bine, sa incepem... imi place ca deobicei cum descrii si din nou daca scrii cu diacritice esti pe sufletelul meu rolling on the floor sakura era cat pe ce sa ie violata de niste idioti.....dar de unde stia baiatul ala cum arata sakura in poza?daca tot a zis ca arata mai bine in realitate?nu stiu de ce, dar am o vaga idee ca saya este cea care i-a platit pe tipi s-o violeze pe sakura, ca sa fie singura cu sasuke, nu?ce minte am si eu!sa nu va luati dupa mine, zic si eu asa, aici, gandurile mele rolling on the floor Mi-a atras ceva atentia cand am citit capitolul asta, ceva care m-a facut sa tresar si sa chiui de fericire.....ai zis ca a vazut sakura o licarire rosie in ochii lui sasuke, si ca l-a aruncat pe baiat cu o forta Neomeneasca......mi-ai dat de gandit, tu mica scriitoare dance2 eu am observat ca tu ne dai indicii, dar cine le prinde bine, cine nu, iara bine, insa trebuie sa fim atenti, pentru ca indiciile pot scapa din tine fara sa vrei yeah
te astept cu nextul si te rog sa ma anunti cand il pui in love spor la scris si la idei hi!

PS:Ma bucur ca acest comentariu ca si celelalte te motiveaza si iti plac, ca de altfel cum iti plac si la ceilalti cititori in love

Naty~


Love and deception - Pagina 4 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
Gâzu ` <3
Genin
Genin
Gâzu ` <3

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : În aer, în apă, oriunde. Unde nici nu te`ai gândit vreodată .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 71
Puncte : 94
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Just Parcii `!! xD
Stare de spirit Stare de spirit : Mă simt mare, intr`o lume atât de mică .

Love and deception - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 4 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 10:03

Oh, sweety ! Câtă nesimţire din partea mea să nu mai trec pe la tine de atât de mult timp ! Văd că ai evoluat foarte frumos şi mă bucur ! Însă...am o mică observaţie : Sakura nu prea are parte de bucurie . Mie nu-mi place aşa . Adică îmi place nespus de mult fic-ul tău , dar îmi doresc totuşi ca Sakura să fie mult mai fericită . Atââââât ! Sper că nu te-ai supărat pentru că nu ţi-am mai vizitat fic-ul şi îţi mulţumesc pentru anunţ ! :*


Love and deception - Pagina 4 30533935





Stories ends with a happy ending,



But life NOT.

Sus In jos
♥Ada♥
Chūnin
Chūnin
♥Ada♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin.... :D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 762
Puncte : 807
Reputatie Reputatie : 35

Love and deception - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 4 I_icon19Dum 09 Sept 2012, 22:36

Buna, buna, se pare ca a mai avansat povestea cat am lipsit eu happy2
So sweet well? awesome right? - ca sa stiti ma refer la partea cand Sasuke o salveaza si o aduce acasa.
Legat de Saya, mi se pare mie, sau ea are legatura cu incidentul Sakurei, cu toate ca nu m-as mira daca ar fi asa; think
Si faza cu Sasuke si ochii rosii, e vreo sansa sa fie vampir?
Abia astept continuarea!!!!

Daca tot am facut o dedicatie si la celelalte ficuri la care am comentat voi face si aici o dedicatie: Pentru Sakura!!!! and Her Happiness!!!



Te-am pupat si spor la scris ♥♥♥


Love and deception - Pagina 4 Anigifmikito

What I feel? It's so hot and I am happy.
I want to stay with you forever. This... this is love?

My little fic ~> To The End Of Hope

Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
Love and deception - Pagina 4 Asss10Love and deception - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

Love and deception - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 4 I_icon19Vin 16 Noi 2012, 20:20

Fic închis pentru inactivitate (9 Sept- 9 Noi)


Love and deception - Pagina 4 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




Love and deception - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Love and deception   Love and deception - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Love and deception

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-