Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire sub Semiluna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Dum 16 Ian 2011, 20:34

a trecut ceva de cand nu am mai comentat....

e superb , fabulos , extraordinar.....ce sa mai zic? e magnific

astept cu nerabdare next-ul happy2

Spor la scris si la idei draga mea! happy2
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Dum 16 Ian 2011, 20:47

Layla sper ca nu te'ai suparat pe mine ca nu ti'am mai lasat comm Iubire sub Semiluna - Pagina 4 23826 Dar lenea e mare Iubire sub Semiluna - Pagina 4 23826 Deci vreau continuarea mai repede Iubire sub Semiluna - Pagina 4 208323 ..ca te bat Iubire sub Semiluna - Pagina 4 947835 glumesc Iubire sub Semiluna - Pagina 4 836813
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Joi 17 Feb 2011, 23:10

Capitlul 11:

M-am pus langa el,acesta luandu-ma in brate,si sarutandu-ma.Aceea furtuna facea totul mai special.


M-am pus langa el,acesta luandu-ma in brate,si sarutandu-ma.Aceea furtuna facea totul mai special.M-am ghemuit in bratele sale,el ingropandu-si fata in parul meu.
Totul devenea placut,desi linistea ma facea sa ma simt inconfortabil.Dintr-o data o bubuitura s-a auzit de afara.Probabil dupa spusele Hinatei a cazut un copac.Incepeam sa ma tem si nu prea imi doream sa petrec cateva zile in padure,pe o asemenea vreme.
Mi-am concentrat atentia pe gandurile mele,incercand sa adorm.Acest lucru m-a mai calmat,iar respiratia lui Sasuke,ma ajuta.Intr-un final m-a luat somnul,totul in jurul meu disparand.Nimic nu era mai bine decat sa dormi,avand un vis frumos.Pacat ca viata nu poate fi un vis frumos ce nu se pierde.
Razele soarelui imi alintau fata jucause,facandu-ma sa deschid ochii.Am clipit de cateva ori,dupa care m-am ridicat din bratele lui Sasuke.
Am iesit din masina,pentru a privi in jur,dar am vazut doar copaci distrusi.Natura suferea dupa furtuna de aseara.
Dupa cateva minute s-au trezit si prietenii mei,incercand sa gaseasca o solutie pentru a iesi de aici.Copacii erau daramati chiar pe poteca,iar noi nu aveam semnal.
Nu dupa mult timp ni se alaturara si ceilalti somnorosi:
-Deci ce facem?,spun eu ganditoare.
-Habar nu am,spuse Neji.
-Mm nici eu aproba Temari.
-Eu stiu ca daca vom iesi de aici,mergem in Elevetia la schi,adauga Tenten
Naruto o priviea atent pe satena,intr-un final intreband:
-Promiti?,spuse acesta chicotind.
Tenten da afirmativ din cap,cufundandu-se in gandurile ei.Nu stiam ce sa facem pentru a iesi din acea padure,asa ca prima mea idee a fost sa incercam sa mergem cu masinile pe camp nu neaparat pe poteca.Ei ma priveau ganditori,nestiind daca doua masini sport sunt facute pentru asa ceva.Observand ca nu au alte alternative au intrat in masina pronind pe camp.Pana la acel punct ne descurcam destul de bine,dar mergeam destul de greu.Dupa o ora,de traversat campul,am ajuns pe autostrada.Naruto a oprit masina,pe asfalt,Neji urmandu-i exemplul.Am vorbit ca nu ne vom opri pana acasa,dar cum Naruto de fel este curios a intrebat-o pe Tenten daca propunerea este inca valabila.
Aceasta l-a privit pret de cateva secunde aproband,adaugand ca in 2 zile vom pleca,tatal ei oferindu-i de ziua ei aceste bilete pentru a se distra cu prietenii.Pe chipul lui Naruto se citea o fericire de nedescris,dar nu numai el.Si pe noi ne incanta ideea ca vom merge la schi,iar pe langa asta ca vom mai petrece timp impreuna.Ne-am urcat in masini,acestea incepand sa goneasca nebuneste pe autostrada.Am inchis ochii fiind mult prea obosita pentru a incerca sa mai fac cevA.Am simtit doar o mana ce m-a tras undeva,dar eram mult prea obosita sa mai scot cateva cuvinte.M-am lasat doar purtata,ajungand undeva unde ma simteam bine si protejata.In urmatoarele secunde somnul puse stapanire pe mine din nou.

M-am trezit intr-un pat,vocile rasunand in cealalta camera.Priveam atent,nestiind unde ma aflu.M-am ridicat agale din pat iesind pe usa si mergand in living,cand observ ca eram in casa la Naruto.Nu stiam ce caut acolo,dar vedeam ca toti prietenii mei erau acolo,cautand un film.M-am indreptat spre ei,aruncandu-ma in brate la Sasuke.Acesta ma prinse asezandu-ma comod dupa care incepu si el sa caute printre multimea de dvd-uri.Intr-un final am ales eu unul,numindu-se"Asistenul vampir".Desi era un film de groaza,mi-a placut destul de mult numele asa ca l-am propus.Toti au acceptat,stingandu-se lumina.Filmul a inceput sa se difuzeze.
Fetele se aflau in bratele protectoare ale baietilor,acestea tremurand si tipand.Eu imi ingropasem fata la pietul lui Sasuke.Era cu adevarat un film de groaza.Nu eram un mare fan,dar era placut sa stiu ca eram langa prietenii mei si langa iubitul meu.Pana la urma ce iti mai poti dori?Ciudat,dar dintr-o data s-a stins televizorul o voce rasunand in camera.
In acel moment am inceput sa tip,strangandu-l cu putere in brate pe Sasuke.Si eu care alesesem sa ne uitam la un film de groaza,acum eram ingrozita cu adevarat.S-a aprins din nou televizorul,dintr-o data enervandu-ma compelet.Eram gata sa tip la el neintelegand cum a fost in stare sa ne sperie asa de rau.Dar cine putea fi in stare de asa ceva inafara de Naruto?
Acesta radea copios pe seama tipetelor noastre.Intr-un final am inceput si noi sa radem alaturi de el.
Noaptea pusese stapanire pe intreg universul,iar oboseala isi lasa amprenta acum.Am hotarat sa mergem in camera pentru ca eram destul de obositi,iar dupa spusele lui TenTen in curand vom pleca din nou intr-o alta aventura a nebunilor cum spune Hinata.
Am urcat scarile,intrand in camera.Sasuke intra in baie sa se schimbe,urmandu-i apoi si eu exemplul.M-am trantit in pat,privind tavanul.Acesta ma trase la el in brate,eu punandu-mi capul pe pieptul lui.
Aproape ma luase somnul cand dintr-o data aud un glasul lui asemenea unui clinchet de clopotei in vant:
-Bonne nuit,mon amour
Iubeam cand imi vorbea asa,dar il auzeam atat de rar.L-am sarutat ,punandu-mi capul pe pietpul sau adormind.

Dimineata sosi cu repezeciune.Intre timp toti se trezira mai putin Sasuke si Sakura.Naruto avea o idee geniala pentru a-i trezi pe cei doi.
Lua o vaza ce se afla pe la el prin casa,o umple cu apa dupa care merge in camera celor doi.Intra tiptil,dupa care arunca cu apa peste ei.
Acestia sar ca arsi din pat,privindu-l urat pe Naruto.Au sarit amandoi in pat incepand sa il alerge pe Naruto.Au ajuns afara,amandoi dorind sa ii plateasca aceasta fapta.Sakura se indreapta spre el si....
__________________________________________________________________________________________________________________________
Hehehe o sa va pun si continuarea dar dupa cateva comuri.Sper sa va placa.

Asa apropo sa traduc si propozitia in Franceza:-Bonne nuit,mon amour(Noapte buna,iubirea mea)

Sus In jos
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: javascript:emoticonp(':wall:')   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 00:35

ador ficu":X:X:X:X:X:X scuze ca nu ti-am lasat commuri pana akm ('nervi!') ..abia astept nextu'..pune-l cat mai repede:Xte poop
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire sub Semiluna - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 12:20

Wow, draga mea, imi place la nebunie. Este foarte frumos acest capitol, ca si celelalte de altfel.
Spor la scris, surioara. Te pup dulce si nu uita ca te iubesc mult, mult de tot kiss
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 18:51

BUna scumpo !
Vai , Vai , Vai ...
Cat de frumos .. ,
Hai cu next-ul Iubire sub Semiluna - Pagina 4 301723
PUpici Iubire sub Semiluna - Pagina 4 962758 Iubire sub Semiluna - Pagina 4 208323 Iubire sub Semiluna - Pagina 4 962758
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iubire sub Semiluna - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Lun 21 Feb 2011, 21:55

Vai vai Layla.Nu am mai pus niciun comentariu.
Chiar ma intrebam daca ai pus next-ul.Hihi.
Asa deci,imi place mult.Normal,imi place cum scrii scumpa mea Laly❌x
E super:x ca intotdeauna.Sper sa pui next-ul repejor.
Pupici! kiss
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iubire sub Semiluna - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 00:48

Miau !

Hei Laly scumpo
Batema , rupema , spargema
Fa-mi ce vrei
Insa imi cer iertare ca nu am dat comm la capitol mai repede
Ma poti ierta ? Te rooog !
Mna , pai hai sa incepem acum ..
Deci Hello dear ^^
Imi place capitolul
Sasuke e asa de dragut
La fel si Sakura , astia doi sunt cuplul minune :X
Imi place cum scrii scumpo
Foarte frumos
Descrierea este si inca cum ,
Nu ai un dialog mare si nici sec ,
Actiunea nu este grabita
Iar Naratiunea este buna si ea
Ideea imi place la nebunie :X
Este atat de frumos ficul
Si totodata atat de interesant si plin de suspans
Mai Laly
Asta se numeste cumva suspans a la Laly ?
Mai tii minte ? " Si acesta e supasn a la bubulina "
Hihi , vezi .. nu am uitat :X
Deci da..dear ^^
Felicitari pentru capitol
Astept next-ul repejor
Si vezi sa nu te prinda radaru nici pe tine :X
Inca odata imi cer scuze ca nu am dat comentariu mai devreme
Insa vezi dear ? ^^
M-am revansat :D
Hehehehe
Paai..mna..ce sa mai zic ?
Spor la scris si la idei !
Succes la scoala :D
Te iubesc si te pupacesc :X:X:X:X
Mrr dap ! hi!
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 11:19

LALY!SCUMPO ! IARTA-MA! sad IMI PARE RAU CA AM DAT ASA DE TARZIU COMM sad

SPER CA NU TE-AI SUPARAT PE MINE sad STII CA TE IUBESC NU? in love

FOARTE FRUMOS AM RAMAS FARA CUVINTE in love in love

NEXT, NEXT SI IAR NEXT! kiss

PUPICI! kiss kiss
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 15:31

Vai vai Bulinel sigur e suspans a la Laly lough
Dar numai eu stiu cum faceam cand iti vedeam tie suspansul

Vai scumpo cum sa ma supar eu pe tine Bulinuta mea aa?SI pe tine Gaby?
Hehehe nu este nimic.

Multumesc pentru comentarii.

Hehehe V-am pupat kiss
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 16:14

Si eu care am " venit intr-un suflet " crezand ca ai pus next-ul
M-ai pacalit ..
Next , next , next
Pupici
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Mar 22 Feb 2011, 19:22

Vaiii!Eu vreau nextul!
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 17:03

Hehehe,uita-ti si capitolul..

Capitolul 12:

Sakura se indreapta spre el si,incepand sa il alerge pe blond prin toata casa.Timp de 10 minute doar asta au facut.Au ras si s-au alergat,pana cand au ajuns in curte.Rozalie l-a impins pe Naruto in piscina,dar nici acesta nu se lasa mai prejos si o trase dupa el.Amandoi radeau copios.
Intre timp au aparut si ceilalti,razand de patania celor doi.Pana la urma toti au sarit in piscina,alaturi de cei doi,dar bine inteles imbracati.Cei mai buni prieteni stateau imbracati intr-o piscina.Desi era vara,iar imbracamintea lor era una lejera,tot erau carahiosi.Sau batut cu apa,au inotat si au alergat timp de cateva minute,dupa care s-au hotarat sa revina la piscina dar intr-o tinuta adecvata.Au iesit cu totii din camera,indreptandu-se catre camere.Fetele au rascolit bagajele dupa costumele de baie.In aceeasi situatie se aflau si baietii.S-au schimbat aranjandu-si putin parul dupa care pronira catre piscina.
Fetele au hotarat sa mearga in bucatarie pentru a prepara cocktailuri.
-Deci pe pregati?,intreba Hinata.
-M,"White Chocolate Martini",am spus eu.
-Suna bine,aproba Tenten.
-Sa ne apucam atunci!,tipa Temari
Tenten a cautat paharele,si le-a aranjat frumos pentru a fi turnata bautura in ele.Hinata a cautat ingredientele,iar eu si Temari am preparat Bautura.Am mesctecat votca cu lichiorul de ciocolata alba si cu Martini.L-am lasat 5 minute dupa care le-am asezat in pahare.
Fetele s-au gandit ca pentru ele sa pregateasca altceva,Sakura propunand "Vodka sunrise".Hinata a plecat sa caute in barul din casa lui Naruto suc tonic si grenadine,vodka avand-o deja.Am ales paharaele,turnand gheata in ele dupa preparatul.Am pus paharele pe o tava,si am iesit afara mergand la baieti.Acestia au iesit rapid din piscina,cand au vazut cocktailurile.
-Mmm,sunt foarte bune.
-Facute de niste domnisoare superbe,aduga Neji,sarutand-o pe Tenten.
Am lasat bauturile jos,alergand catre piscina si aruncandu-ne in ea.Eu inotam pe sub apa invartindu-ma,cand o mana ma scoate la suprafata.Era nimeni altul decat Sasuke:
-Ce faceti draga mea?,ma intreba acesta chicotind.
-Hey,ma distram,spun eu pe un ton plangacios.
Acesta ma ia in brate sarutandu-ma,parca dorind sa impace un copil mic.Dintr-o data vocea lui Tenten rasuna in intreaga curte:
-Dragilor,bucurati-va astazi de soare pentru ca maine,la prima ora plecam in Rusia.
Toti ne uitam uimiti la ea.Naruto incepu sa sara in sus de fericire.Eu chiar crezusem ca satena glumeste in legatura cu excursia noastra dar pare ca eu eram cea care se insela.Am aprobat toti din cap,reintorcandu-ne la distractie. Temari,aduse o minge incepand sa ne jucam volei cu ea,dupa care magarasul.Naruto era cel care alerga dupa minge,dar el nu obosea.Ba chiar ii place. Dupa cateva ore de intotat si veselie,am iesit din piscina indreptandu-ne catre sezlongurile noastre. Nu am apucat sa ma asez bine pentru ca picaturi de apa se loveau de corpul meu.M-am intors,cautand locul de unde provenea aceasta.Mare mi-a fost surpriza cand l-am vazut pe Sasuke cu un furtun de apa in mana,udandu-ma pe mine.Am inceput sa alerg spre el,dar in drum am vazut un alt furtun.L-am luat de pe jos,incepand sa il ud si eu. Radeam copios cand un alt furtun a inceput sa ne stropeasca.Apa se intesifica,deducand ca s-au alaturat si prietenii mei.Am lasat furtunul jos alergand in bratele lui Sasuke.
Acesta ma prinse in bratele sale strangandu-ma la pieptul sau.Oh cat de bine ma puteam simti.Acesta lasa furtunul in jos,privindu-ma intens in ochi,intrebandu-ma:
-Esti pregatita?,ma intreba el.
Il priveam putin speriata:
-Pentru ce?
Tine-ti respiratia,imi spuse acesta luandu-ma in brate si inepand sa alerge cu mine.
Am facut cum mi s-a spus.Eram in bratele puternice ale brunetului.Corpul meu a facut contact cu apa.Intelesesem ca Sasuke s-a aruncat cu mine in apa pentru a scapa.Am iesit la suprafata incepand sa ne sarutam.Brunetul a rupt usor sarutul incepand sa chicoteasca.Ne-am indreptat catre iesirea din piscina.Am ineput sa ii strigam pe ceilalti.Cand ne-au vazut pe partea cealalta a piscinii ne priveau stupefiati incepand sa rada si ei.AU lasat furtunurile jos indreptandu-se spre noi:
-Hey,ne-ati pacalti,spuse Naruto.
Noi am inceput sa radem,asezandu-ne pe sezlonguri.Am inceput sa sorbim usor din cocktailurile noastre.Acum gandul ma purta la hainele pe care mi le voi lua in Rusia.M-am pus pe sezlong langa brunet.Acesta ma trase in bratele lui,luand un prosop si punandu-l pe noi.Era asa de bine incat nici nu mi-am dat seama cand am adormit.
Totul era frumos in visul meu.Ma visam razand alaturi de persoanele la care tineam.
M-am trezit intr-un tarziu,observand ca ceilalti,erau in apa.Am privit cerul senin,dandu-mi seama ca era aproape de ora 3.Era o zi frumoasa.M-am indreptat catre piscina privindu-i pe ceilalti distrandu-se.Din spatele meu,vine cineva care ma trage in bratele sale.Era rece asa ca am inceput sa tremur putin involuntar.Mi-am intors chipul si l-am vazut pe Sasuke.Arata asa de frumos cu parul ud.Era perfect,frumusetea lui facandu-ma intotdeauna sa il admir:
-Hey,somnorila.Te-ai trezit intr-un final.
-Am scos limba la el.Acesta chichoti indreptandu-si buzele catre urechea mea spunandu-mi:
-Sa sti ca imi place cand faci asta.
Si-a indreptat buzele catre ale mele savurandu-le.M-am intors strangandu-l in brate.Acesta ma privea,chichotind si spunandu-mi:
-Hehe,mi-ai cazut in plasa.Acesta ma lua in brate si.......
______________________________________________________________________________________________________________________________
Sper sa va placa !!


Ultima editare efectuata de catre Layla in Joi 10 Mar 2011, 13:11, editata de 1 ori
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iubire sub Semiluna - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 17:17

Miau !

Insfarsit next-ul Lalyc scumpo
Vai dar e asa de frumos si amuzant
Ca sa numai spun interesant si bineinteles plin de suspans
Of , de ce te-ai oprit ?
Of of ce ma facu eu cu tine
Pai hai repede si cunext-ul
Ah si felicitari pentru capitol , mi-a placut muult :X
Spor la scris si la idei !
Pupici !
Mrr dap ! hi!
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iubire sub Semiluna - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 17:28

Layla,ai pus continuarea.Vai,pai era si timpul.
Imi place foarte mult❌x..felicitari laly:x
Sa pui repejor next-ul ca vreau sa vad ce se mai intampla
Off suspansul asta.
Pupici si spor la scris! kiss
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire sub Semiluna - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 17:29

Vaaai, surioara! Te-ai hotarat in sfarsit sa pui next-ul?
Ehe, sa stii ca este foarte frumos! Fantastic!
Felicitari, draga mea!
Spor la scris in continuare. Te pup kiss
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Iubire sub Semiluna - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Feb 2011, 18:02

Aaa ia uite eu nu am vazut ficu lu Laly?
Rusine mie sad
Laly e superb ficu
Vreau nextu ala ca de nu te pap: whip:
Nexxttt biciuitor
Pwp kiss
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Sam 05 Mar 2011, 12:39

Imi pare rau !
Acum am vazut ..
Scuze dar e cam greu sa-ti dai seama cand pune cineva next-ul
Imi place foarte mult .
Ce bine sau distrat . Vreau si eu acolo .
Sa ma duca cineva acolo ...
Va rooog ..
HAi cu next-ul
Pupici
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Mier 09 Mar 2011, 20:24

buna am trecut pe aici, defapt adresa o am de pe alt site, cred ca stii
deci iti iubesc ficul
imi place foarte mult:X
astept nextu si cu sufletul la gura:*
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Dum 13 Mar 2011, 18:07

Hey, dear, deci pur si simplu iti iubesc ficul:X
Este unul dintre ficurile mele preferate.
Vreau repede next',il astept cu sufletul la gura.
Sper sa il pui curand.
Spor la idei si scris.

Te pupacesc:*
Sus In jos
ingrid
Genin
Genin
ingrid

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : tg-jiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 85
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa dansez si sa desenez:X
Stare de spirit Stare de spirit : happy:X

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Lun 28 Mar 2011, 13:36

iti ador ficu' si abia astept continuarea asa ca te rog sa o pui cat mai repede:*:*
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Vin 15 Apr 2011, 20:26

Ohh dragilor scuzati-mi intarzierea.Am avut cam multe de facut,plus teme.Si of of of.Nu prea mai stiu cum sa fac fata,si pana la urma am zis sa va pun continuarea.
Ohh va multumesc pentru comentarii.Ma bucur foarte mult ca imi cititi fic-ul si ca pe langa asta va si place.Off

Astept comentarii si critici.Sper sa ma fi ridicat la asteptarile voastre..
Ahh si imi cer scuze daca exista greseli,insa nu am mai apucat sa-l corectez.

Capitolul 13:

-Hehe,mi-ai cazut in plasa.Acesta o lua pe rozalie in brate sarind cu ea in piscina.Apa rece,se lovi cu putere de corpul tinerei facand-o sa scanceasca.Sasuke o stranse si mai puternic in bratele sale,incercand sa o protejeze.Inota cu ea in apa,acesta incolacindu-si mainile in jurului gatului sau.Il privea pierduta in ochii sai abisali.Se pierde de fiecare data,reflexele sale fiind incetinite.
Baiatul isi incolaci bratele in jurul taliei sale micute,apropiindu-se amenintator de buzele sale.Simtea o dorinta nebuna de a-i saruta buzele rosii si fine,insa incerca sa isi limpezeasca minte si sa nu dea inapoi de la micutul joc ce era dispus sa il inceapa.
Rozalia il privea dulce,insa chiar inainte ca buzele sale sa faca contact cu ale ei,acesta ii da drumul in apa.Luata prin surprindere,Sakura ajunse pe fundul piscinei,in momentul cand realiza ce ii facuse scumpul ei iubit.
Acesta inota spunandu-si:”Daca vrea sa jucam dur,atunci asa vom face”.Inota precum o sirena,multumindu-le parintilor ca a facut cursuri de inot,si ca purta o pasiune pentru acest sport fiind insa doar un simplu hobby.
Sasuke devea ingrijorat pentru micuta lui prietena.Exact cand se pregatea sa inceapa cautarile,aceasta ii iesi in fata.Brunetul rasufla usurat vazand ca este bine.Acesta o prinse in bratele sale puternice,strangand-o puternic.Aceasta ii insoarse privirea catre el,parca rugandu-l din ochi sa-I promita ceva:
-Off,nu mai face fata asta te rog.Spune-mi ce doresti?,intreba acesta oftand.
Rozalia chicoti usor,rugandu-l sa nu-I mai faca asa ceva.Brunetul aproba din cap,dupa care o purta pe rozalie afara din piscina.Amandoi radeau,fiind foarte fericiti.Sasuke ca un adevarat gentleman,o lasa pe fata prima.Aceasta ii multumi politicos,in timp ce era urmata de iubitul sau.
Se duse in bratele sale,de acesta data ea apropiindu-se de el,cu dorinta de a-l saruta.Brunetul era pregatit pentru asta,insa surpriza-i fu mare,cand rozalia il aruncase in piscine.
Sasuke iesi la suprafat atintind-o cu priviream pe iubita lui,in timp ce iesea din piscine.Acesta il privi scotand limba dulce la el.
-Si uite cum imi inmoi tu imediat sufletul si orice intentie.
Aceasta chicoti apropiindu-se de el si amintindu-i promisiunea de mai devreme.Brunetul ofta usor tragand-o in bratele sale,iar de aceasta data o saruta apasat.Un sarut asteptat dupa atatea amagiri din partea amandurora.
Un amalgam de sentimente ii cuprinsera corpul rozaliei.Iubire,pasiune si dorinta.Aceasta il prinse de de gat cu o mana,iar cu cealalta jucandu-se cu parul sau.Brunetul isi puse mana in jurul taliei micute,tragand-o mai aprope de el.Parca in jurul lor,totul disparuse creaindu-si propriul lor univers.Unul doar al lor.
Sasuke rupe usor sarutul ,urmand aplauze .Acestia se intorc privind stupiefiat,dand de prietenii lor.Toti ii priveau atent,dar in acelasi timp dulce observandu-se in privirea lor fericirea.
Au intrat cu totii in casa,fiind destul de obositi mai ales ca maine aveau de facut o calatorie.Au pornit toti catre living.S-au aruncat pe canapea,aprinzand televizorul.Naruto baga un dvd,hotarandu-se sa vizioneze un film dupa care sa se retraga in camera lor..Hinata stinse lumina,iar filmul incepu sa se deruleze.Sakura se facu mica in bratele brunetului la anumite scene mai ifricosatoare.Acesta ii mangaia parul,prinzand-o de mana.O strangea in brate,rozalia simtindu-se protejata.Simtea cum o cuprinde somnul,nefiind in stare sa mai lupte impotriva lui.Caldura emanate de corpul brunetului ii acentau somnolenta.Intr-un final cazu prada somnului,fiind urmata indeaprope de iubitul sau.
La finalul filmului cand Neji aprinse lumina,ii obersva pe cei doi imbratisati dormind asa de dulce.Fiindu-le mila sa-i trezeasca,Tenten aduse o patura punand-o peste cei doi.Au stins luminile,toti intreptandu-se catre camerele lor,fiind gata sa primeasca somnul mult dorit.


Ultima editare efectuata de catre Layla in Vin 15 Apr 2011, 20:49, editata de 1 ori
Sus In jos
Rose <3
Chūnin
Chūnin
Rose <3

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : acolo unde ma cauti si nu ma gasesti :P
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 904
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : ...
Stare de spirit Stare de spirit : »Just In Love«

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Vin 15 Apr 2011, 20:46

buna..vai ce bine ai adus nextu
mi-a placut mai ales partea de la piscina:))
sa stii ca imi imaginam si eu cum dorm aia si chiar mi s-au parut dulci:))
astept next>:D<
Sus In jos
Alle
Special Jōnin
Special Jōnin
Alle

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : Alexandra Stefan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1808
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 103
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, muzica, autoanaliza, multe
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai fericită persoană pe care o vei întâlni în viața asta

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Vin 15 Apr 2011, 22:07

vai layly, ai adus in sfarsit nextul, ce ma bucur
m-ai placut foarte mult, a fost interesanta partea de la piscina lough
cred ca erau dragutzi cum dormeam acolo amandoi dap !
astept next repede kiss
Sus In jos
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19Mier 25 Mai 2011, 18:31

aoloooooh da nextu asta unde eeeee???
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire sub Semiluna - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire sub Semiluna   Iubire sub Semiluna - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Iubire sub Semiluna

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-