Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prince Charming  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Prince Charming  - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Prince Charming

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 11:24

mai pui next-ul????????????????????
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Prince Charming  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 18 Noi 2012, 13:54

Alypisica !! Te rog nu mai face spam ! Este ultima avertizare. Acest mesaj l-ai mai pus la încă alte doua ficuri. Dacă vrei să faci mesaje, nu le faci aici ci la " Jocuri Formuriste ". O să anunţ un admin să se ocupe de tine.

Un comentariu trebuie să aibă mai mult de 10 cuvinte. Treci şi pe la Citeşte înainte de a POSTA !
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Prince Charming  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Eu te vreau! Dar tu?   Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 15:09

Capitolul X



Sakura’s point of view



        Weekendul a trecut. E luni, iar el inca nu a aparut. Am incercat sa-l sun de cateva ori, dar nimic; nu mi-a raspuns. Nu a venit la scoala si nici nu cred ca va veni. Au trecut deja primele trei ore de curs. Nici macar Naruto nu stie ce se intampla cu el. I-am povestit ce s-a intamplat si a ramas oarecum socat. Mi-a zis ca mama lui Sasuke a reactionat cam la fel si in cazul sotiei lui Itachi, fratele lui. “Nu stiam ca are un frate.”, i-am spus eu blondului. “Nu a mai vorbit cu el de doi ani. Mama sa nu s-a inmuiat nici cand Akira a nascut o fetita acum trei ani. Sasuke nu a vazut-o decat o data. E o scorpie, Sakura!” M-a spus sa am grija. “Poate fi periculoasa. Chiar ma mir ca l-a lasat pe Itachi sa plece.” Cuvintele lui m-au ingrijorat si imi vin in minte chiar si acum. Inima imi e cat un purice in fiecare clipa, imi tremura picioarele ingrozitor de tare si fata mi-e palida. Hin aproape ca mi-a ordonat sa merg la infirmerie mai devreme ori sa plec acasa. I-am spus simplu si clar ca vreau sa stau in caz ca apare Sasuke.

        - Sakura, esti atenta?

        Tresar dintr-odata cautand vocea care a spus asta. Profesoara de chimie se uita suparata la mine. Ma balbai putin si reusesc sa ingaim niste scuze, dar ea a indreapta creta spre mine, cerandu-mi sa ies la lectie. Ma ridic din banca si ma apropii de tabla. E goala. Ora de abia a inceput. Imi cere sa rezolv o problema si sa scriu niste definitii. Ma uit disperata la Hin, care cred ca era de ceva timp cu lectia in fata. Se uita rapid peste ea si imi sopteste niste lucruri pe care le insir pe tabla, desi nici nu stiu ce inseamna. Ceva cu alcani. Niciodata nu mi-a placut chimia. Dupa ce termin ma intorc catre profesoara. Ma trimite la loc si imi trece un opt in catalog.

        Dupa terminarea orei ii multumesc Hinatei ca m-a ajutat. N-a fost mare lucru, dupa cum spune ea, si mai bine ne-am gandi la un plan. Timpul se scurge.

        - Un plan pentru ce?

        - Sa intram prin efractie si sa-l scoatem pe Sasuke din casa. Asta daca inca e acolo.

        Naruto cred ca a innebunit. Nu avem cum sa intram in casa aia. Sigur sunt multi paznici inarmati gata sa ne omoare. L-am pune si pe el in pericol. Dar are dreptate; nu-l putem lasa acolo.

        - Bine! Dar ne trebuie echipament.

        Norocul nostru este ca Hin cunoaste pe cineva din armata. Iar Naruto stie drumul. E perfect.


*

        - Mai vine sau nu? intraba Hin disperata.

        Naruto a intarziat. Trebuia sa vina in urma cu o ora. Nu putem da gres. Putem fi ucisi cu totii. Singurul lucru pe care il regret este ca am bagat-o si pe Hinata in asta. “Doar nu voiai sa te distrezi singura, nu?” mi-a zis ea cand mi-am cerut scuze ca o pun in pericol. “Pst!” “E
Naruto” striga Hin. M-am uitat in stanga, de unde a venit zgomotul. Dar ce are in mana?

        Vantul sulfa cu putere, miscand crengile mai slabe ale copacilor intr-o parte si in alta. Este un lucru bun, astfel ne putem acoperi zgomotele. Garzile sunt destul de multe la intrarea in casa. Sper ca sunt si singurele. Luminile sunt aprinse la una dintre ferestre. E camera lui. Naruto ii cunoaste bine casa. Sunt prieteni de multa vreme. Am sarit gardul in curtea vecinului lui Sasuke. Naruto cunoaste o fereastra care e langa baia brunetului. Vom intra in casa de acolo.

        - Mai bine am intra pe usa din spate. Nu ne vor vedea gazile.

        Ocolim casa cu grija. Nu trebuie sa fim descoperiti. Naruto deschide usa cu o ranga. Il lasam pe el sa intre primul, iar eu sunt ultima. Las clanta din mana cu teama sa nu fac zgomot. Urcam scarile pana la etaj, unde dam de camera de oaspeti. Naruto intra primul pentru a verifica. Pe acolo trebuie sa mergem. Blondul deschide geamul si imi face semn sa merg eu prima. Scot capul pe geam. Fereasta e deschisa, insa se afla la un metru distanta. Imi iau avant, ma desprind de fereastra sa ma agat de tocul celeilalte. Picioarele imi atarna in vant, iar mainile imi aluneca. Imi vine sa tip, dar nu imi permit sa fac nici cel mai mic zgomot. Ma ridic cu greu si intru in incapere. Este intuneric. Hin ma urmeaza, iar ultimul e Naruto.

        Incerc sa disting usa prin intuneric si apas clanta. Ma uit in stanga si in dreapta. Nu e nimeni. Ies din baie si le fac semn celor doi sa ma urmeze. Il intreb din priviri pe Naruto care este camera brunetului. El arata cu barbia spre usa din dreapta. Asa e. Luminile sunt aprinse. Deschid usa cu grija. Inima imi bate ca nebuna, ori de teama, ori de nerabdare de a-l vedea. Il vad pe Sasuke stand in fata mea impietrit, speriat. Ii zambesc si ma arunc in bratele lui. Ii spun ca mi-a fost foarte dor de el si ca am venit sa il scoatem de aici.

        - Ce ai facut? ma intreaba el cu spaima.

       Il privesc nedumerita. Il intreb ce vrea sa spuna, iar o voce ma face sa tresar. Ma intorc si ii vad pe Naruto si Hin cu un pistol la tampla. Intr-un colt al camerei era mama lui Sasuke cu un zambet batjocoritor pe fata.

        - Dar ce mai surpriza! Credeam ca te-ai invatat minte, fatuco.


Ultima editare efectuata de catre Danielle in Sam 16 Feb 2013, 13:48, editata de 4 ori
Sus In jos
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 15:30

multumesc mult ca m-ai anuntat. Ficul a fost superb. Ma mir ca aua vut atat curaj incat sa mearga la Sasuke . Deabea astept sa vad ce se intampla in continuare. Te rog sa ma anunti si data viitoare kiss rock kiss kiss*kiss*kiss*kiss
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 15:46

Doamne, ce mama. Ar fi in stare sa-i omoare. Nu are nici macar o urma de regret. Si nebunii aia trei. Cum au putut face asa o prostie? Chiar nu au venit cu niste intariri? Ma intreb cum o sa scape.
Vedem noi data viitoare. Sa aduci repede next-ul. Si ms de anunt.
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 19:23

Ce neno*****a ! waiting
Nu pot sa cred ca face asta !
Cum poate sa-i interzica propriului fiu sa se vada cu o fata sad
Dar lasa ca vede ea ce o asteapta biciuitor
Acum sunt in pericol toti crying ...sper sa nu li se intample nimic !
Astept next-ul si sper sa-l aduci cat mai repede !
Spor la scris si mersi de anunt !
Jelly te pupa kiss !
Sus In jos
Just4You
Genin
Genin
Just4You

Sex : feminin Localizare Localizare : in lumea viselor
Nr. mesaje Nr. mesaje : 87
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : n-am chef sa le enumar
Stare de spirit Stare de spirit : happy_*_*

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 19:40

Sa ma anuti cand pui nextul pentru ca e foarte frumos ficul.
Sus In jos
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Prince Charming  - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 25 Noi 2012, 20:01

Cherryblosom te rog să nu mai faci spam !

Regulamentul Fan Ficuri a scris:
12. Spam-ul este înterzis în totalitate . Scriitori nu au voie să le răspundă cititorilor la post-uri prin alte post-uri cu mai puţin de 10 cuvinte ( astfel se crează spam-ul ), dacă doresc neapărat să le răspundă o pot face în postul în care există şi capitolul. Dacă nu ştiţi ce să spuneţi mai bine nu o faceţi. Dacă doriţi să discutaţi cu autorului ficului, nu o faceţi în topicul ce conţine fic-ul ci pe chat sau PM-uri. Spam-ul este pedepsit cu ban de la a doua avertizare!!!!!!

Ultima avertizare. Vei primi ban de la admin.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Mar 27 Noi 2012, 11:07

VVVVVVAAAAIIIIII! what?lol!
Nu pot sa cred !!! in love
Nici nu a idee cat imi palce !!! ike
Sunt mai curioasa ca data trecuta si iti multumesc mult pentru anunt kiss
Abia astept sa aflu tot ce se ascunde in trecutul scorpiei aleia
Chiar mi-ai inveselit ziua dar mi-ai taiat de tot noaptea lough
Daca ar trece si durerea de cap cu frisoane cu tot ce bine ar fi ... crying
Te-as pupa dulce dar te-as imbolnavi :|
Astept next-ul heh
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Mier 28 Noi 2012, 19:17

Next-ul!!!!!! kboom Unde e next-ul????Anunta-ma te rog cand pui next-ul! puppy eyes E foarte frumos, vezi sa nu pateasca nimic Hin, Saku, Sasu si Naru ai mei! puppy eyes Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Prince Charming  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Eu te vreau! Dar tu?   Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 19:59

Buna, scumpii mei! a hug Multumesc ca imi cititi ficul si, mai ales, ca imi lasati comentarii de fiecare data. Uitati aici capitolul XI scris cu mult drag de mine, cam scurt ce-i drept, dar sper sa va placa! Lectura placuta tuturor! Dany v-a pupat kiss



Capitolul XI



Sasuke’s point of view



       Cobor scarile si ma indrept spre sufragerie. Imi e foame. Aseara nu am mancat nimic; pofta mi-a pierit dupa ce am auzit. Am stat pe ganduri toata noaptea; aproape ca nu am dormit deloc. Sunt sigur ca era vorba despre mine; mi-am auzit numele tare si clar. Insa nu stiu despre cine altcineva vorbea. Eu sunt copilul cui? Nu cred ca vorbea de tata. Deci, eu nu sunt fiul lui? El nu e tatal meu? Atunci, cine este?

       Intru in sufragerie si ma asez la masa deja pusa. Mama este deja aici; cred ca a venit de ceva timp deoarece este cam nervoasa; insa este o nervozitate cam deprimanta. Ma uit fix in ochii ei, iar ea isi intoarce privirea. Albul ochilor este transformat in rosu; sunt sigur ca a plans. Seara trecuta a alergat dupa mine pe scari si mi-a batut in usa aproape jumatate de ora continuu. Atunci nu aveam starea necesara pentru a-i vorbi. Nici acum nu o am. Inca nu vreau sa aflu ce se intampla.

       Dupa ce termin de mancat ma ridic lenes si ma indrept spre hol. Vrajitoarea ma opreste cu doar patru cuvinte: „Vrei sa afli adevarul?”. Ma intorc scarbit catre ea, spunandu-i ca nu. Ma intorc pe calcaie si ma indrept spre dormitor. Incui usa cu cheia si ma trantesc pe pat. Am nevoie de un pui de somn, avand in vedere ca nu am dormit decat o ora.

*

       Ma trezesc cu greu, observand ca s-a innoptat deja. Intunericul a pus stapanire pe camera mea. Ma ridic in capul oaselor si aprind lumina. Ma uit la ceas; e deja ora noua. Descui usa si o deschid. M-am trezit cu gandul de a afla adevarul; vreau sa-mi stiu trecutul. Fac cativa pasi pe parchetul lucios, iar cand ajung in capul scarilor dau ochii cu mama.

       - Trebuie sa vorbim. imi zice ea.

       Si eu vreau acelasi lucru, asa ca dau afirmativ din cap. Trece pe langa mine, spunandu-mi sa o urmez. Intra in dormitorul meu si se asaza pe pat. Eu prefer sa stau in picioare si raman in mijlocul camerei, putin intors catre usa, lasandu-mi mainile sa alunece pe langa corp. Indoi putin piciorul stang, batand usor cu el in podea. Ii arunc o privire mirata, in semn de” „Poti incepe”. Ma aproba cu o miscare lenta a capului si incepe sa-mi povesteasca.

       - De unde vrei sa incep?

       Ii spun ca vreau sa stiu totul; de cand l-a cunoscut si pana in prezent. Apoi continua, dar nu inainte de a ofta.

       - Il cheama John. A crescut in Anglia. Este fiul adoptiv al printesei Caroline, sora reginei. Eu l-am cunoscut in urma cu saptespreze ani, la un bal organizat aici, in Tokyo, de catre familia sa. El le ceruse sa faca asta, poate pentru a-si onora tara natala. Eram casatorita de cativa ani cu Fugaku si il aveam deja pe fratele tau, Itachi, dar John m-a atras inca de cand l-am vazut prima oara. Era frumos, amabil, seducator si avea ceea ce-i lipsea sotului meu: taria de caracter. Mi s-a parut un barbat adevarat si l-am dorit. Cum mersesem singura la acel bal si, necunoscand pe nimeni de acolo, m-am gandit ca imi pot face de cap. Am dansat toata noaptea cu John, tinand apoi legatura cu el timp de o luna dupa bal. S-a intors in Japonia si ne-am intalnit. Atunci ai aparut tu. Nu esti fiul lui Fugaku. Esti print.

       Nu pot sa cred. Banuiam ca tatal meu nu este cine credeam eu pana acum, dar nu ma asteptam la asta. Eu sa fiu print? Ochii mi s-au marit cand am auzit. As vrea sa o intreb mai multe, dar cuvintele nu vor sa-mi iasa din gura. In plus, eu imi doresc sa aflu totul inainte de a intreba ceva. Mama imi arunca o privire fugitiva, cercetatoare, apoi continua.

       - Ne-am mai vazut de cateva ori timp de doua luni. Atunci au aparut simptomele. Am fost la doctor si mi-am facut analize. Ramasesem insarcinata cu tine inca din prima seara. I-am spus despre tine si eram chiar in stare sa plec cu el, daca asta mi-ar fi cerut. Il iubeam atat de mult pe vremea aceea. La inceput s-a bucurat, dar nu a pomenit nimic despre plecare. Am tinut secretul vreo doua saptamani. Intr-o duminica de Noiembrie, pe la sfarsitul lunii, mi-a cazut cerul in cap. Am primit un mesaj in care imi spunea ca pleaca inapoi in Anglia si ca nu il intereseaza de mine, nici de copilul meu. L-am hartuit efectiv, intrand cu forta in casa lui; ba chiar m-am dus pana in Anglia sa vorbesc cu el. Atunci mi-a cerut sa scap de tine. Eu nu am vrut sa avortez, tu fiind copilul sau.

       O ascult si nu imi vine a crede. Ea nu a vrut sa scape de mine? Chiar ma iubea deoarece il adora pe John?

       - M-a amenintat ca ne omoara daca nu dispaream si daca se afla ca are un copil din flori. Am renuntat si m-am intors in tara. L-am mintit pe Fugaku ca esti copilul lui, iar el nici acum nu stie adevarul. Dar iti promit ca o sa afle.

       Deci l-a mintit si pe el? Furia imi invadeaza sufletul si mi se treanspune pe chip. Pe frunte imi apar mici linii din cauza incruntarii, iar ochii mi se fac din ce in mai mici.

       - Nu am mai auzit nimic de el pana acum trei luni, cand am aflat ca a murit. Se imbolnavise in urma cu trei ani de inima si a suferit un infarct. Avea o avere imensa, iar eu ma lupt acum pentru o parte din ea. Este dreptul tau, fiind copilul lui.

       Am ramas socat. Fugaku nu e tatal meu biologic; parintele meu adevarat a murit fara ca eu sa-l fi cunoscut vreodata. Nu m-a vrut, dar era totusi ruda cu mine. Iar ea, mama, nu sufera? Nu stiu ce sa-i mai spun, dar gura ma ia pe dinainte.

       - Doar la asta te gandesti; la avere? Cum ramane cu faptul ca l-ai iubit, ca din cauza lui l-ai alungat pe tata? M-ai facut sa sufar atata timp, impunandu-mi ce sa fac, pentru ca ma iubesti de fapt; pentru ca sunt copilul celui pe care l-ai iubit? De aceea nu ma lasi sa plec si eu? Iar cu Sakura cum ramane? Nu vrei sa fiu cu ea pentru ca sunt print?

       - Da! Am facut toate acestea pentru tine, pentru binele tau.

        se asterne treptat. As vrea sa deschid gura, sa spun ceva. Mi-as dori sa-i arunc in fata toate cate am tinut in mine; sa-i spun cat de mult ma face sa sufar; ca n-as mai vrea sa o vad niciodata. Buzele mi se dezlipesc dupa cateva minute. Nu apuc sa zic nimic, insa. Usa se deschide, rozalia sarindu-mi in brate. Ce cauta ea aici? „Mi-a fost foarte dor de tine. Am venit sa te scoatem de aici” imi spune ea. Ma uit la mama, la expresia ei. Observ cum ii apare un zambet malefic, ironic pe fata. Cred ca stiu ce gandeste acum. Sakura e in mare pericol, ca si Hinata si Naruto, de altfel; ambii sunt amenintati de garzile mamei. Ce a fost in capul lor? „Ce ai facut?” o intreb speriat, soptind aproape. Atunci ea se desprinde de mine, inspaimantandu-se.

       - Dar ce mai surpriza! Credeam ca te-ai invatat minte, fatuco. ii aud vocea mamei, satisfacuta, probabil, de faptul ca o are pe rozalie in mana.

       O simt cum tremura, nedandu-mi drumul la mana. Ma uit la ea speriat, disperat de dorinta de a o apara. Pe usa intra un alt barbat, inalt de doi metri, care o ia pe Sakura de langa mine. Vad cum aceasta este adormita cu o solutie, care nu stiu ce este, apoi simt cum pamantul imi fuge de sub picioare. Ce se intampla?


Ultima editare efectuata de catre Danielle in Sam 16 Feb 2013, 13:45, editata de 2 ori
Sus In jos
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 20:13

doamne :O:O:OO:O: adu repede next-ul . Chiar m-ai lasat in suspans rau!!!
Anunta-ma in continuare

Aly te kiss
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 20:39

Genial what?lol!
Sasuke e print huh?
Numai la asta nu ma asteptam
Of , cotoroanta aia angry
Nu mai spun ca iar ne-ai lasat in suspans heh
Multumesc de anunt
Ja ne !
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 21:10

Heyy ...am ajuns ! happy2
Capitolul este superb ...imi place foarte foarte mult dap ! !
Ce prost John asta ...cum a putut sa o ameninte si s-o oblige sa faca avort sad !?
Eu tot nu inteleg ...daca a facut tot ce a facut pana acum pentru ca il iubeste pe Sasuke, de ce doamne iarta-ma nu-l lasa in pace, sa stea cu Sakura ?
Ea ar putea pur si simplu sa ia o parte din mostenire ...nu cred ca Sasuke ar incurca cu ceva ..asa-i ?
Oricum, astept next-ul ca sa descopar ce o sa le faca !
Spor la scris si mersi de anunt !
Jelly te pupa kiss !
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Dec 2012, 17:21

merit palme ca am pierdut capitolele astea si ce mai capitole in love adica sasuke print in love acu chiar ca m-ai facut curioasa si te rog eu muuuult vreau next-ul cat mai repede poti si sa ma anunti si pe mine si inca o data scuze ca nu a mai trecut pe la ficul tau nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi! nervi!
te pwp si bafta la scris kiss !! a hug
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Dec 2012, 23:14

Hey, iubita, ce pateste Saku??? Prince Charming  - Pagina 3 2332602154Sper ca o sa ai grija de ea!!!Iti multumesc pentru anunt!!! Te rog sa ma anunti la next si sa il pui mai repejor!!!Te pwp dulce si spor la scris!!! Prince Charming  - Pagina 3 208323
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 17:10

Bine acum are ceva sens. Dar tot o scorpie ramane. O sa regrete ea ziua in care a ales sa-i desparta. Ma asigur eu ca nuu mai ramane n viata. Pacat totusi ca acum Sasuke nu mai are tata. A ramas doar cu o mama vrajitoare. Sper sa nu pateasca nimc si sa ii lase odata sa se vada. Cum se zice ,,Dupa nor vine s soare'' asi si aici. Poate scapam de scorpie.
Ms de anunt. Spor la scris!
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 18:24

Auzi, il iubeste pe Sasuke.Atunci de ce nu il lasa sa stea cu Sakura si cu prietenii lui adica sa-l lase sa-si faca o viata.Eu cred ca vrea doar banii de pe urma lui Sasuke.Astept next si sa ma anunti.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 19:12

Bine acum are ceva sens. Dar tot o scorpie ramane. O sa regrete ea ziua in care a ales sa-i desparta. Ma asigur eu ca nuu mai ramane n viata. Pacat totusi ca acum Sasuke nu mai are tata. A ramas doar cu o mama vrajitoare. Sper sa nu pateasca nimc si sa ii lase odata sa se vada. Cum se zice ,,Dupa nor vine s soare'' asi si aici. Poate scapam de scorpie.
Ms de anunt. Spor la scris!
Sus In jos
Danielle
Sensei
Sensei
Danielle

Merite deosebite :

Prince Charming  - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3450
Puncte : 4339
Reputatie Reputatie : 245

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Eu te vreau! Dar tu?   Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Mier 05 Dec 2012, 10:25

Buna, scumpii mei! Am adus capitolul XII, in timp recor dance2 . Lectura placuta!
P.S.: Luna aceasta particip la concursul Fan-ficul lunii, deci, daca vreti sa ma sustineti, v-as fi recunoscatoare.
Dany v-a pupat kiss



Capitolul XII



Sakura’s point of view



       Buf! Apoi un altul. Usile se aud trantindu-se, zgomotul apropiindu-se din ce in ce. Imi simt mainile amortite, probabil din cauza stransorii. Ochii imi sunt acoperiti de o panza neagra, opaca, care nu imi permite sa vad nimic. In gura am o batista sau ceva apropiat ei, care ma impiedica sa zic ceva. Vocile slabe se amplifica, un amestec de glasuri care pare a nu se opri. In aer se simte un miros puternic de alcool, a carui iuteala imi infunda narile. Imi intind picioarele si dau peste ceva, un obiect ascutit; cred ca este o sticla sparta, sau, ma rog, o parte din ea. Mi le retrag cu rapiditate, de frica sa nu imi tai vreo vena sau altceva. Ma zbat in stransoare cat pot eu de tare, dar zadarnic. Incerc sa ma ridic in picioare, dand cu capul de ceva foarte tare, un zid sau o bucata de lemn cred. Corpul imi cade inapoi pe pamant, sau ce se afla sub mine. Ameteala ma cuprinde, cazand intr-un somn adanc.

       - Neata, iubito! Ai dormit bine?

       Imi deschid ochii si il vad pe Sasuke apropiindu-se de pat cu un zambet mare pe buze. Ii raspund cu un “Ihm” somnoros, in timp ce el se apleaca peste mine si ma saruta scurt. Imi pune tava cu mancare pe picioare, luand o felie de portocare pe care mi-o da sa o mananc. Il sarut si il trag peste mine in pat, razand ca doi copii ce se joaca in parcul din spatele blocului bunicii.

       Trece un ceas plin, auzindu-se deodata o impuscatura urmata de o izbitura puternica a unui corp, ce probabil este al unui om. Imi iau repede camasa pe mine, brunetul urmandu-ma. Ies din camera si cobor scarile pana la parter. Tinandu-l pe Sasuke de mana, ma indrept catre bucatarie, unde este usa din spate. Aud cum se sparge ceva, apoi vad bucatele din geamul din sufragerie alunecand una dupa alta pe podeaua acoperita de parchet laminat inchis la culoare. Glontul care il sparsese a ricosat in perete, spargand o parte din el si lasand o gaura maricica deasupra semineului. Aerul rece al inceputului de toamna patrunde in camera si prin camasa mea subtire, de bumbac. Imi intorc capul catre brunet, care incetase a ma mai tine de mana. Nu e acolo. In camera nu este nimeni. Ma apropii de fereastra, Sasuke este tarat catre o masina de niste barbati imbracati din cap si pana in picioare in negru. De la volan, soferul coboara, pletele-i negre ravasindu-se din cauza vantului. Fata i se arata de dupa masina, este…Sasuke? Dar el nu e…chiar langa el. Sunt doi Sasuke?


       Tresar, iar un tipat potolit imi iese pe gura. A fost doar un vis. Inca sunt legata, nemiscata din loc. Tropote de pasi se aud de undeva din stanga mea. Banuiesc ca acolo este o usa. O voce pitigaiata rasuna in incaperea de alaturi, mama lui Sasuke. Usa se deschide, scartaind. Aud tocurile femeii in timp ce ea se apropie de mine. Panza de pe ochi imi este luata, ea sta in fata mea, zambind, iar in spatele ei doi barbati cat un munte stau cu mainile in san, asteptand ordinele ei. Nu ma sfiesc si o privesc drept in ochii-i negri, identici cu ai fiului sau. Ceea ce ii lipseste ei este bunatatea din privirea lui Sasuke, milostivenia lui si puterea de a iubi. Nu stiu ce s-a intamplat cu ea, de ce a devenit asa, sau poate ca a fost asa dintotdeauna?

       - Iti spusesem sa stai departe de fiul meu, dar tu nu vrei sa ma asculti, asa-i?

       Intrebarea suna mai mult a amenintare, ochii ei bulbucati cautand disperare in ai mei. Vrea un mod de a ma face sa cedez. Ii spun ca nu il voi lasa pentru nimic in lume, ca il iubesc si el ma iubeste pe mine. Desi ne cunoastem de foarte putin timp, simt ca il stiu de o viata intreaga. O intreb unde este el si ce a facut cu Hin si Naruto. Ei venisera cu mine, dar nu ii vad pe nicaieri.

       - A, blondul si fatuca care au venit cu tine? Sunt bine, nu iti face griji! Totusi, cum ai reusit sa il convingi pe Naruto sa faca asta? Il stiu de cand era mic si nu s-ar intoarce impotriva celor apropiati.

       Aproape ca am bufnit intr-un ras isteric. Ea este apropiata de Naruto?

       - El este prietenul lui Sasuke si ar face orice pentru a-l vedea ca ii este bine. Asta este iubirea. Dumneavoastra stiti macar ce inseamna acest cuvant?

       Am rostit vorbele cu ura, punand in ele tot dispretul pe care il am fata de ea. Se retrage putin, facand cativa pasi inapoi. Ura inca ii domina chipul, dar pot vedea in ochii ei o urma de regret. Nu mai spune nimic, decat le ordona garzilor sa aiba grija de mine. Inchide usa si le porunceste acestora sa-i aduca si pe ceilalti aici. Ceilalti, adica Naruto si Hin? Acum resimt regretul a tot ceea ce am facut. Nu ar fi trebuit sa-i tarasc si pe ei in asta, e doar vina mea. Iar Sasuke? Cu el ce a facut?

*

       Dupa cateva minute bune, pe usa intra un bodyguard chelios, destul de tanar, insotindu-i pe cei doi. Au gura si ochii acoperiti, la fel ca mine inainte de a-mi face mama brunetului o vizita. Barbatul ii leaga de ceilalti doi stalpi aflati la o distanta mica unul fata de celalalt, dar destul de departe de mine. In camera se mai afla si un al patrulea stalp, langa mine, in stanga mea mai exact. Le da bucatile de panza la o parte, lasandu-i sa vorbasca si sa priveasca in jur. Garda pleaca, noi ramanand singuri in incapere. Ma uit cand la Naruto, cand la Hin, ii intreb daca sunt bine, ce le-au facut acele bestii? Hin este putin vanata pe obrazul stang, iar Naruto pare sa fi primit o bataie zdravana.

       - Suntem bine, imi raspunde imediat blondul. Se pare ca pe tine te-au tratat mai bine.

       Cu siguranta! Cel putin, pe mine nu m-au batut, sunt intreaga. Hin rade usor de situatie, trebuie sa facem haz de necaz. Dar Sasuke? Ei oare stiu ceva de el? Nu cred ca scorpia asta batrana este in stare sa-si sechestreze propriul fiu impreuna cu prietenii sai.

       - Nu stiu nimic de el. Cand ne-au luat din casa, il adormisera si pe el, dar nu cred sa-l fi adus aici odata cu noi.

       Are dreptate. Desi mi-as dori sa fie aici, alaturi de mine, sa fugim impreuna, toti patru. Tacerea ne cuprinde. Cred ca stam asa de cateva ore, fara a spune niciun cuvant. Imi amintesc brusc de visul de mai devreme. Cineva il luase de langa mine, exact ca acum, dar acel cineva era tot el. Ce vrea sa insemna acest lucru?

       In acel moment intra cineva pe usa. Este intuneric, dar pielea sa alba iese in evidenta. Ochii ii sunt ascunsi de obscuritatea incaperii. Inchide usa in urma sa cu grija, deci este singur. Zambesc la vederea lui, vreau sa spun ceva, dar ma opreste, punandu-si mana peste gura mea. Ma saruta incet, scurt, dar imi este de ajuns. A venit sa ne salveze. Imi dezleaga mainile si picioarele, apoi ii elibereaza si pe Hin si Naruto. Ne face semn sa pastram linistea si sa-l urmam. Doi barbati sunt intinsi pe jos in fata usii, el ii adormise probabil. Holurile sunt slab laminate, lungi si foarte intortocheate. Il urmam supusi pe brunet cand o ia pe al doilea coridor din partea stanga, pavat cu piatra, avand doar cateva luminite slabe, majoritatea stinse. Ajungem la capatul acestuia, unde se afla o scara ingusta ce urca pe perete si continuandu-se intr-un tunel rotund, nu prea larg, la capatul caruia se vede o lumina alb-galbuie printr-o crapatura destul de larga. Sasuke urca primul, eu a doua, urmata de Hin, iar Naruto ramane ultimul. Scarita este destul de subreda, mancata de vreme, scartie din cand in cand. Brunetul impinge bucata de lemn patrata, aflata deasupra tunelului. Inlaturarea ei scoate la iveala o padure deasa aflata in stanga noastra, iar in dreapta, valurile marii se sparg in stancile de pe malul digului. Naruto acopera tunelul si pornim impreuna prin padurea de fagi.

*

       Au trecut deja vreo doua ceasuri de cand tot mergem fara oprire, si incep sa ma intreb daca Sasuke chiar stie drumul de iesire din labirintul asta frunzos.

       - Nu sunt sigur. Am mai fost aici o singura data, in vacanta de vara dintr-a doua.

       Sunetul unui parau il face sa zambeasca. Se pare ca suntem pe drumul cel bun. In fata noastra, dupa cateva randuri de copaci, o micuta apa curge la vale. Trebuie sa il trecem, apoi mai avem de mers in jur de zece minute pe poteca dinainte, pentru a ajunge la capatul padurii. Ma opresc o secunda pentru a bea apa, sunt moarta de sete, iar ei ma urmeaza. La cativa metri in dreapta se afla trunchiul unui copac cazut de pe-o parte pe alta a apei, pe care trebuie sa il trecem. Ma spijin de Sasuke pentru a nu cadea, iar Naruto si Hin traverseaza in urma noastra. Urmam poteca indicata, care este mai lunga decat a prezis brunetul. Bucati din crengile arborilor, ascutite si periculoase, ne ies in cale, de-o parte si de alta a drumului. Din departare se aude glasul unei bufnite, un stol de ciori trece in zbor deasupra noastra,acoperind soarele pentru cateva secunde. Mai mergem cateva minute, apoi ajungem la capatul padurii. Zambetul ne largeste buzele tuturor, iar eu ii sar in brate lui Sasuke.

       - Credeati ca o sa scapati de mine? se aude vocea subtire a mamei brunetului, aflata in urma noastra impreuna cu cinci barbati.

       Sasuke ma ia de mana si ii face un semn lui Naruto. Aceasta o ia pe Hinata si fugim impreuna in padure. Cei doi merg in partea stanga, iar noi in dreapta, copacii stufosi acoperindu-ne. Doi dintre oamenii vrajitoarei merg dupa Hin si blond, ea si inca trei urmandu-ne pe noi. Zeci de crengi destul de groase ne stau in cale, iar eu ma impiedic de una dintre ele. Sasuke ma ridica repede, dar glontul pistolului unuia dintre oamenii mamei sale imi intra in picior, desi suntem la o distanta destul de mare. Cu piciorul sangerand, continui sa alerg alaturi de el, sarind peste crengi si pietre, incercand sa ne salvam vietile. In spatele nostru se aud impuscaturi departate. Sper ca Hin si Naruto sa fie bine. Glasul scorpiei face ca padurea sa tremure, in timp ce da ordine de cautare pentru noi.

        Sasuke ma tine strans in brate, adopostindu-ne intr-o pestera nu prea vizibila. Piciorul ma doare, cred ca rana se infecteaza. El imi observa sangerarea si face ochii mari de spaima. Se ridica in picioare, cautand ceva. Se apleaca si ia in mana o piatra ascutita, cu care imi taie blugii, astfel incat rana iese la iveala. Ma ia pe sus si se indreapta spre capatul pesterii. De acolo se aude un zgomot, al unei ape. Din peretele stancos curge o farama de apa, formand un lac mic. Ma pune jos si isi rupe o bucata din bluza. O inmoaie in apa, apoi imi curata rana, legand-o cu o alta bucata din propriile-i haine.


Ultima editare efectuata de catre Danielle in Sam 16 Feb 2013, 13:47, editata de 3 ori
Sus In jos
*Jellyfish*
Genin
Genin
*Jellyfish*

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Far from you
Nr. mesaje Nr. mesaje : 233
Puncte : 285
Reputatie Reputatie : 50
Stare de spirit Stare de spirit : Mai stata meglio

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Mier 05 Dec 2012, 15:08

Wow, deci chiar wow !
Asta nu este o mama !
Eu tot nu inteleg ce n***a are cu ei doi !?
Revenind la capitol...
A fost chiar foarte frumos ! I rock peopleee!!!
Sasuke, practic, si-a rupt hainele pentru a o ajuta lough ...iar eu rad aici ca o proasta ca imi imaginez hainele pe el !
Imi pare totus rau ca garzile alea i-au batut pe Naruto si pe Hinata sad !
Sper doar sa scape de toti si de toate si sa reuseasca sa traiasca impreuna fericiti crying !
Astept next-ul ca sa vad ce s-a intamplat si cu ceilalti doi !
Spor la scris si mersi de anunt ...dap !
Jelly te pupa kiss !


PS. Primaa lough


Ultima editare efectuata de catre *Jellyfish* in Joi 06 Dec 2012, 15:45, editata de 1 ori
Sus In jos
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Mier 05 Dec 2012, 18:36

ms ms ms ms f frumos k m-ai anuntat kisskiss A fost frumos capitolul si astept continuarea la care sper k o sa ma anunti :D
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Mier 05 Dec 2012, 19:10

Mama, da ce o bat pe vrajitoare. Nu o sa mai zica nimic despre Sakura. De parca daca nu esti bogat inseamna ca nu trebue sa fii iubita nimanui. Si plus ca oricum nimeni nu stie ca Sasuke e print. Ce sa zic... Sper sa treaca cu bine peste tot si sa nu mai fie probleme. Deja e chiar enervanta baba.
Ms de anunt. Mult noroc la scris.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Joi 06 Dec 2012, 10:16

O! Prince Charming  - Pagina 3 2332602154Cat de dragut!!!Ma bucur ca Sasuke are grija de ea!happy
Ce scorpie e mama lui Sasuke, daca le face ceva intru in fic si o bat!!!! Prince Charming  - Pagina 3 621493 Prince Charming  - Pagina 3 621493 Prince Charming  - Pagina 3 621493Multumesc de anunt, te rog sa ma anunti si la next!
Te pwp dulce si spor la scris!!!
Prince Charming  - Pagina 3 208323
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19Joi 06 Dec 2012, 22:07

Yuy , ce frumos ! Sasuke e cel mai tare dap !
,, Glasul scorpiei face ca padurea sa tremure'' nu stiu de ce dar mi-a placut mult fraza asta .
Trebuie sa va conving pe tine si pe Juli sa ma lasati sa va omor personajele . Da , stiu ca nu am niciun drept dar intelegeti-ma si pe mine ca am avut o saptamana de tot ... si trebuie sa aberez si eu putin pe aici dance2
Multumesc mult pentru anunt
Te - am pupat
Sus In jos
Continut sponsorizat




Prince Charming  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Prince Charming    Prince Charming  - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Prince Charming

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-