Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Small rebel(sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Kibrituri
Academy Student
Academy Student
Kibrituri

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : dans , lenevit
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Iul 2012, 12:28

Primma ei un fc excelent si eu astept nextul din tot sufletul asaca NEXT !
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Iul 2012, 14:23

In priul rand multumesc ca mi-ai spus ca pui nextu si in al doilea rand e super super super tare.ador ficul tau.Sa continui asa.Si sa ma anunti cand pui nextu. kiss happy happy


Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
Steluta
Genin
Genin
Steluta

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 15 Iul 2012, 23:18

Iiiii......ai adus next-ul.Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 384738

Imi place molt de tot.Multumesc ca mai anuntatSmall rebel(sasusaku) - Pagina 3 78717

Astept next-ul Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 301723


Uhh mami like ya, woman your tease,
Imi pui inima pe foc, si-o arunci ca pe frisbee
Pui sare pe rana, ca sa ma doara
Ca eu sunt vagabontul, si tu esti o doamna
Sexy ghial inna the place, Ma supui la test
Ca pe un copil de scoala vrei sa-mi fac temele de seara
Ai un fizic mirific, nu e fizica se stie
Omogen ca hidrogenul si-oxigenul in chimie
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Lun 16 Iul 2012, 22:08

FOARTE TARE SCUMPO AI UN FIC FOARTE FRUMOS ABEA ASTEPT NEXTUL
DAR AM SI O MICA OBIECTIE E PREA MICCCCCCCCC


Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 3
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Joi 19 Iul 2012, 22:12

super tare ficul what?lol! what?lol! ma ursc pentru ca n-am ajuns mai devreme aici nervi! vreau nextul curand si cand il aduci sa ma anunti si pe mine puppy eyes daca vrei te-a kiss deea!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mSmall rebel(sasusaku) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Scream.
Special Jōnin
Special Jōnin
Scream.

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1682
Puncte : 1837
Reputatie Reputatie : 103

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Sam 21 Iul 2012, 22:39

Ai adus nextul si nu am trecut pe aici? think
Ciudat...
Anyway. Imi cam place ideea, dar inca grabesti foarte mult acctiunea... As vrea sa vad cum descri evenimentele pas cu pas. O sa vezi ca o sa iasa ceva mai frumos. kiss
Nu prea mai am ce sa zic...

Succes la sccris si idei

Bay^^
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 22 Iul 2012, 16:40

SCUZE! SCUZE! SCUZE! SCUUUUUUUUZEEEEEEEE!!!! sad imi pare foarte rau ca nu am comentat mai devreme sau ca nu am comentat la celalalt capitol dar am fost plecata si nu am avut calc la indemana!!! oricuum e super genial capitolul si celalalt a fost te rog nu te supy pe mne dar intelegema!! anuntama daca poti te rog in continuuuare!!
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 17:21

Am adus next-ul!!

Capitolul 10

Sakura Pov:

Incep sa imi curat fusta, dar aud o usa trantita.Ala e Sasuke!? Il inreb ce cauta aici , la care el imi raspunde:

-Aceasta nu este baia baietilor?!Hu ..ce ciudat dar daca tot sunt aici lasa-ma sa te ajut!.

Nu am avut incotro si am acceptat.Scoate din buzunarul getii lui un servetel si il imoie in apa.

Incepe sa curte pata ,noi fiind foarte apropiati.Urca privirea catre decolteul meu apoi catre buze. Eram la distanta de 3 cm. Ne apropiam unl de celalat dince in ce mai mult…..Ia stai putin ce face u aici.El se joaca cumva cu mine?! Nu, nu donule . Daca el vrea joc va avea.Ii soptesc la ureche sa inchida ochii.Nu nu este cea ce va imaginati! Face ce ii spun si in momentul urmator iau o carpa murdara si uda si io pun pe buze.

Deschide rapit ochii si atunci sesizase ca sarutase o carpa murdara de la toaletele publice.Nici nu ma gandesc ce so fi intamplat mai tarziu ca eu iessem din baie. Asta ii trebuie daca s-a pus cu mine.

Sasuke Pov:

Nu, nu .Fata asta chiar vrea joaca, dar inca nu imi vine sa cred ca mi-a dat sa sarut o carpa.Oh stai putin Haruno nici nu stii in ce te-ai bagat.Ma gandeam ca o sa fie mai simlu.Dar cine nai*a se gandea ca o sa ma respinga. Pana acum nicio fata nu ma respins.Dar daca se lasa greu nu este nimic.Ies din baie si ma indrept catre masa si observ ca fetele plecasera .

Ooo cu fata asta nu-I de gluma.Ma duc la baietii si ma intreaba daca mai stam .Eu ii raspund negative. Platim nota si iesim pe usa.Ma uit la ceasul meu de la mana si oserv ca este déjà 18:30.Ma urc in masina si ma idrept catre casa pentru un pui bun de somn.

Ajung acasa si observ ca Justin si Mya se uitau la TV.

-Surioara , poti veni putin ?o intreb eu pe Mya.

Vine catre mine si ma itreaba ce este.

-De ce ati pleaca asa… dintr-o data?!

-Pai Saku nu s-a simtit prea bine si a trebiut sa plece.!

Iar noi am hotart sa mergem si noi.

Raspund un a lung si plec la etaj..Se pare ca Justin stia despre ce este vorba .Cum mi-am dat seama pai se cam stramba la mine.Intru in camera imi fac un dus si ma pun la somn .Pana maine dimineata nu mai trezesc.

Sakura Pov:

Am gasit scuza veche si banala care functioneza mereu.Am zis ca ma simt rau.Muahaha , stiu sunt malefic. Nu stiu ce ii trece prin gand lui Uchiha …dar nu o sai permint.Adica cum indrazneste sa ma sarute…..cine crede ca sunt:Emily ,Karin sau Nicole.

Nu mai conteza .Acum imi fac un dus rece si ma bag la somn.Se pare ca intrasem déjà in lumea viselor.

Visam ca eram pe o campie verde cu multe flori de toate culorile .Nu am mai visat asa ceva pana acum. Ma asez pe iarba si un gand nu imi dadea pace.”Cum de visam eu asa ceva”.De obicei eu nu visez lucruri de jenu.Inchid ochii si aud niste fosnete prin iarba .Sar ca arsa si mau uitam pe jos si observ un iepuras..Iiii ce dragut este.Ma indprept catre el si incerc s ail ating dar cand reusisem iepurasul devenise un sarpe iar toata acea priveliste devenise una obscura.Ma ridic in piciare si vad o silueta feminine indreptandu-se catre mine.Seamna mult cu Emily dar stai chiar este Emily.Ce cauta ea aici.Se opreste in dreptul meu si incepe a vorbi.

-Sa nu te apropii de Sasuke Uchiha!!El este al meu!

La spusele ei eu ma trezesc si observ ca eram toata transpirata.Ma uit la ceas si vad ca este ora 06:59.Hmm ma-m trezit cu un minut inainte sa sune ceasul.Dezactivez ceasul si ma indrept catre dus.Ma gandesc la visul de adineauri.Ce-o fi insemnat??

Voi afla pe parcurs.Ies din dus si ma schimb in uniforma.Cobr joss a iau micul de jun si observ pe toata lumea .Ma asez la masa si imi seveam senvisul cu rosii.Mmmm delicos.La masa nu a spus nimeni nimic.Cidat de obicei trebuia sa comenteze Emily ceva dar ce mai conteza.Dupa ce termin de mancat ma indrept am cu fetele catre masina mea.Ajungem la scola si ne indreptam catre prietenele noastre.Incepem sa dezbatem diferite subiecte cum ar f ice ar trebui sa facem dupa ore si alte chesti.Auzim clopotelul si ne indreptam catre clasa noastra.Ma asez in banca si il vad pe Rock Lee cum ma asalta cu mii si I de intrebari.Nu il ascult si imi va d de treaba.Il vad pe Sasuke cu se uita insistent la mine……auch …..asta ma sperie.Vreau sa ma ridic si sa ii spun vreo dou tri acolo dar il vad pe diriginte si ma asez la loc.

-Buna ziua ,copii!La randul nostrum ii raspundem tot cu un buna ziua.

-Am sa va dau o veste!

Hmmm ce veste .Doar nu o sa se retraga ..nu cred

-Saptamana viitoare este…..



Gata am adus si aceste capitol..Sper sa va placa .

Va pup…:-*Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 208323
Sus In jos
Irry
Genin
Genin
Irry

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in fata pc-ului
Nr. mesaje Nr. mesaje : 398
Puncte : 421
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : ficuri citit si incerc un nou sport
Stare de spirit Stare de spirit : Cu barca pe valuri plutesc usor mi-a intrat apa in calculator

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 17:42

edit

Foarte frumos scump-o,dar teas ruga sa ai grije la tastare
Vreau nextul si inca ceva primaaaaaaaaaaa


Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 3


Ultima editare efectuata de catre Inima Neagra in Vin 27 Iul 2012, 17:56, editata de 1 ori
Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 17:53

Ce pot sa spun Este super super tare multumesc mult ca m-ai anuntat ca pui nextu!

Te kiss kiss kiss Si astept nextu repede repede


Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 18:30

a fost super chiar mi-a placut multumesc ca m-ai anuntat si sper sa pui cat mai repede next...anuntama in continuare te roooooog!!
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 18:39

multumesc ca m-ai anuntat si a fost chiar amuzanta faza cu micul "sarut" al lui sasuke lough lough lough vreau nextul cat de curand si cand il aduci sti unde ma gasesti :;;); te-am kiss si spor la scris !!!!!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mSmall rebel(sasusaku) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Steluta
Genin
Genin
Steluta

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Brasov
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 65
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Iul 2012, 19:28

Hey........multumesc de anunt:D
Imi plce mult capitolul si fara alte introduceri next :-*


Uhh mami like ya, woman your tease,
Imi pui inima pe foc, si-o arunci ca pe frisbee
Pui sare pe rana, ca sa ma doara
Ca eu sunt vagabontul, si tu esti o doamna
Sexy ghial inna the place, Ma supui la test
Ca pe un copil de scoala vrei sa-mi fac temele de seara
Ai un fizic mirific, nu e fizica se stie
Omogen ca hidrogenul si-oxigenul in chimie
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 29 Iul 2012, 12:39

Foarte frumos ficul. Abia astept urmatorul capitol.


Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
rozzeh
Academy Student
Academy Student
rozzeh

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bucharest
Nr. mesaje Nr. mesaje : 31
Puncte : 50
Reputatie Reputatie : 1

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Dum 05 Aug 2012, 22:04

Holla Unde este Nextu prei sa te pap ? Sper ca nu ! Adu nextu ala ca te bantui !

Te pwp !
p's :AM glumit

re:p.s : Nextu ca te pap


NO
Sus In jos
~$^Angelique^$~
Academy Student
Academy Student
~$^Angelique^$~

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata PC-ului
acebook acebook :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tampenii evident :)))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Aug 2012, 15:08

waiting Stii ce vreau ? Chiar nu stii ? Hai mah , ca-i simplu ! Vrei un indiciu ? Eu vreau ....
Sa-ti spun ca m-am uitat la stiri si ti-am vazut inmormantarea sad Atat de trist crying Nu se stie cine e criminalul crying Numai tu stii . Chiar nu stii ? Este satANA , adica eu . Am facut crize pentru ca n-ai adus NEXT . Stii ce-i ala ? Capitolul urmator .

Stiu ca am ajuns tarziu , dar ce vrei ? Voi nu aveti ce face? Scrieti capitole non-stop .... nu ca nu mi-ar placea , dar ... dar chiar vreau NEXT-ul :>.<:


P.S. : Nu te supara , ok ? therethere


"o• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` rusinos? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `! ""



Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Images1dy
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Aug 2012, 19:51

WOW.!
Nu cred !
Cate comuri!

Ei bine !Daca va doriti asa mult next-ul o sa-l
aduc maine!
Va pwp!
:-*
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Lun 06 Aug 2012, 21:10

Buna.

Ti`am citit acum ultimele capitole din fic, in cer scuze ca nu am comentat mai repede crying
Deci imi place foarte mult. in love
S`a vazut si diferenta, ai evoluat fata de primele capitole. happy


Sper sa vii cu o ideea cat mai originala !
Astept nextul si te rog mult anunta`ma si pe mine cand il pui in love



Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 01:40

[b]Ce este in mintea ta de ai asa idei supeeeeeeerrrrrrrr good job si plus ca ai zis ca pui capitolul urmator ieri si nu lai mai pus sad sad sad daca azi nu il pui ne suparam tare de tot biciuitor biciuitor sa ma anunti cand il pui ca imi place la nebunie o sa il citesc daca e nevoie de 100 de ori doar ca sa pui nextu. spor la scris si sa apara cat mai repede. please


Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 01:50

a da...scuze m-am uitat mai atent si am vazut ca ai spus ca aduci azi capitolul:D u am fost atenta . Sorry!!! oricum sa il aduci cat de repede poti ca nu mai pot de nerabdareeeeeeee


Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 14:57

Capitolul 11 .

Sakura POV:

-Saptamna viitoare este Balul Halloween!

Mmmm.” Balul Halloween”.In ce sa ma schimb!?-

-A da! Si Sakura ..tu si celalte prietene ale tale veti aranja sala de sport !

-Vom face ce!?? Spun eu in timp ce ma ridic in

picioare !

Dirigul chicoteste si incepem ora!Nu .nu asta nu se poate! Adica nici nu ma-m inscris in echipa de organizare!
Stai putin cumva Emily si cele doua rad de mine!


Nu doar nu a facut ce cred eu ca a facut!

In pauza!

Ma indrept cu Alice,Naomy,Amy si Adriana catre biroul directorului!

Bat in usa si se aude un simplu “Intra!”.

-Buna ziua , domnule director!

Spun fetele!Eu ca de obicei trec la subiect!

-Cum adica eu si fetele vom aranja sala de spor!

Nu trebuia sa ma inscriu mai intai!

-Asa este Sakura! Dar a venit sora ta Emily si mi-a transmis ca vrei sa te inscri in echipa de organizare!

O nu! Stiam ca ea a fost! O sa vada ea de ce sunt in stare!

Ies rapid din biroul directorului si ma duc in curtea scolii!

O vad pe Emily cu cele doua fufe..Care stau sa nu mai supn ca cine pe Uchiha! O iau de par si o trag la mine spundu-I niste vorbe nu tocmai ortodoxe!

-Stii Emily! Ma gandeam sa te lea cheala!

Ce spui?Tipam eu la ea.Cum de te-ai gantit tu ca eu sunt de accord cu acest lucru?Hmm!?

-Ce nu stiu depre ce vorbesti!

Ii raspunt tare si raspicat “Oooo stii foarte bine despre ce vorbesc! Dar nu-ti face griji ….ne vom termina disputa acasa.De fata cu mama si tata.Si da !

Au ajuns acasa!”Plec de acolo si ma indrept catre fete .Incepem sa dezbatem niste subecte …cum ar fi in ce o sa ne costumam de balul Halloween!

Pana cand se suna .Offf avem ora de sport cu profesoara Anko!

Nu stiu ce sa cred dar nu prea suporta pe nimeni!

Ma duc in vestiarul fetelor si iau pe mine un maieu negru niste pantaloni scurti si o pereche de tenesi negrii cu sireturile albe.Parul mi-l prin intr-o coada sus iar bretonul il prin cu o clama .Hmmm arat chiar bine …pentru ora de sport!

Ies sip e terenul de sport dau de prietenele mele..care si ele erau echipate cu ce trebuie.

Auuu….ce-a fost asta!

O minge de baschet!Oooo nu !Cine a dat cu asta va regret!

-Hey…Haruno!Da-ne mingea , trebuie sa terminam jocul inainte sa vina profa! Asta a fost “Sasuke”.Vrea mingea o sa-I dau mingea.In momentul urmator el se intoarce cu spatele iar eu ii dau cu mingea in cap apoi incep sa alerg!

El la randul lui incepe sa ma alerge ! Am fugit de el tot terenul! Nefiind atenta ma impiedic de o piatra si cad jos .O-o acum chiar ma prins .Ma ia de incheietura maini si ma ridica dar cand vrea sa spuna ceva profesoara Anko il intrerpe!

-Deranjez ..Uchiha?

-Nu doamna profesoara! Spune el dandu-mi drumul la stramsoarea aia!

-Astazi vom face 10 ture de teren!Puteti incepe!

Nu pot sa cred asta a fost cea mai groznica zi din viata mea!

Adica mai intai –Balul Halloween

-Parintii au venit acasa

-Emily ma inscris la echipa de oraganizare

-Uchiha parca a inebunit-

-iar acum 10 ture de teren

Asta e tortura frate!Dupa ce termiam turele ne indreptam spre casa !Eram asa obosita !Abia astept sa ajung acasa sis a ma pun la somn!

Cand ajung acasa dau de Emily foarte nervoasa!

-AUZII! Cu ce drept ma iei tu pe mine de par !

-In primul rand :Da aud din 96 in coa!

Si in al doia-lea rand pentru ca nu ti-am spus eu tie sa ma inscrii!OK! Si apropos ..cap sec …mama si tata au ajuns si vror sa vorbeasca cu tine!

Ma duc in dus si ma spal rapi apoi ma pun la somn .Asta a fost o zii foarte grea!

Gata am a dus next-ul!

Sper sa va placa!

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 301723
Sus In jos
~$^Angelique^$~
Academy Student
Academy Student
~$^Angelique^$~

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata PC-ului
acebook acebook :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tampenii evident :)))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 15:21

Pirma !!!! nr1 Foarte tare . Daca eram in locul Sakurei , injuram de sa ma auda toata lumea . Cu asa o zi o luam la bataie pe Emily fiindca tipa ca descreierata . Doamneee ... oricum, super fic si sper ca si NEXT-ul sa fie pe masura .

JA NE !!!!!!!!!!!! hi!


"o• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` rusinos? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `! ""



Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Images1dy
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 15:51

ce frumos!!!!
astept next cat mai repejor ;))
te-am pupat spor la scris si idei kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 17:36

ce tare a fost faza cu sakuyra care a tras-o pe emily de par lough sau cea in care ii da cu mingea in cap lu sasuke rolling on the floor daca ei si-o cauta cu lumanarea sa plateasca rolling on the floor scump-o vreau nextu-l cat de curand posibil sa vad ce nebunii mai face sakura in semn de razbunare kiss


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mSmall rebel(sasusaku) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 18:14

super capitol=)) ce tupeu are sakura si chiar imi place mult. vreau nextu ca sa ma mai amuz putin. macar bine ca nu e suspans la capitolul asta ca nu imi place prea mult suspansul...te pupacesc si spor la scris!!!


Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Continut sponsorizat




Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Small rebel(sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-