Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Small rebel(sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Mar 07 Aug 2012, 22:03

heeeeeeeeeeeey!!! super-mega-ultra-extra tareee!!! ms ca mai anuntat si sper sa aduci next cat mai repedeee!!! anuntama te log in continuare
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 16:10

Hey.
Mersi pt Pm a hug


Mi`a placut capitolul in love
Cum am mai spus, sper sa ai idei cat mai originale si multa inspiratie. Bafta! in love

Anunta`ma din nou, sunt foarte curioasa nervi! lough
please


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Aug 2012, 23:46

alooooo!!!!!! vrei sa mor aici dupa ecranul asta?? pune nextu ca imi vine sa inebunesc. please


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 8BGmFkk
Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 13:21

Hei!Hei!Hei! Am aterizat si eu cu picioarele pe pamant si am ajuns pe bulevardul ficurilor cu sute de strazi si m-am gandit sa o vizitez si eu in sfarsit pe asta.
Deci imi place capitolul si sper sa vii cat de repede posibil si cu uimitorul next!!
Kiss & Hug



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img]Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 4tpttl[/img]









Sus In jos
~$^Angelique^$~
Academy Student
Academy Student
~$^Angelique^$~

Sex : feminin Localizare Localizare : In fata PC-ului
acebook acebook :

Nr. mesaje Nr. mesaje : 40
Puncte : 43
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Tampenii evident :)))
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt asa cum sunt.Cum nimeni n`ar vrea sa fie. Sunt eu si atat.Cu nimic mai deosebita.Dar Diferita`!:

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Joi 09 Aug 2012, 14:10

Inca n-ai adus NEXT ? waiting Ooo mai ..... mor aici ingrijorat Stii de cand astept NEXT si .... ca sa vezi ..... nimic waiting Ma omori cu zile !!! Te rooooooooooogggg adu' NEXTu' ala mai repedeee puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes puppy eyes


"o• ` Ca amintire `? Iti las ` Un autograf ` rusinos? Semneaza ` " domnisoara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap `? `! ""



Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Images1dy
Sus In jos
Smiley
Academy Student
Academy Student
Smiley

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Moldova -Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 27
Puncte : 38
Reputatie Reputatie : 1
Hobby-uri Hobby-uri : Ficurile si scoala
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 17:43

Frumos Capitorl dar grabesti actiunea ! Vreau nexu si spre ca nu te-am suparat ! Pa si Hug)


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Tumblr_m0vyr6wqRu1qhwlpio1_500_large


Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 10 Aug 2012, 20:17

SCUZE ca nu am trecut pe aici cand mi-ai dat mesaj dar am avut treaba oricum sa revenim.
Ce crezi ca faci???? de ce ma torturezi??? VREAU NEXTUL PRONTO!!!
Glumeam!!! ce sa spun e super tare sa continui tot asa si sa ma anunti cand pui NEXTUL(si sper sa o faci cat de repede) Inteles soldat?! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 20:11


Capitolul 12

Sasuke POV:

Pff …A fost o zii chiar obositoare! Dar nu ma opreste sa nu imi pun in aplicare planul! Din cate am inteles de la parintii mei asta-seara o sa luam cina la familia Haruno! Pai sa va spun planul meu malefic!

Cum ajung in casa familei Haruno , o sa ma duc in camera Sakurei .! De ce?

Pai la scoala baietii au pus un pariu cu mine sa fac rost de sutienul Sakurei , Iar eu am acceptat!Imi palc mult provocarile! Pentru ca viata este o provoare iar eu mereu o sa castig! Dupa ce o sa ma asigur ca incaperea este goala o sa iau cea ce imi trebuie si o sa plec!

Un lucru mai simplu de atat nu de poate!

-SASUKE….!

Of trebuie sa plec! Planul o sa mearga cape roate!



Sakura POV:

Somnul …cel mai dulce moment de acum!

De o data se aude o usa trantita la perete!E ra Jack!

-Heyy, desteptule !Ai auzit de ciocanit!Dar nu mai conteaza…Ce vrei

-Pai..surioara draga! Am venit in “umila ta camera” pentru ca aroape am fost tarat de mama pana aici! Si nu , nu am venit sa ne certam!Asta seara familia Uchiha i-a cina la noi!Si da….si tu trebuie sa fii prezenta!

Si iasa din camera!Nu vreau! OFfff ….Ma indrept catre dressing si imi iau pe mine un tricou alb putin larg un sacou albastru inchis ..o perche de blugi albastru deschis si niste denesi!Ma dau cu rimel si puntine pudra iar parul il las pe spate .La bredon..hmmm.

O s ail dau pe-o parte.DA arat fantastic.

Cobor jos iar acolo sunt intampinata de parintii mei care imi spun ca nu sunt imbracata potrivit pentru cina.

-Mama…Tata ..! Trebuie sa intelegeti! Astea sunt hainele mele preferate! Si o sa stau in ele daca vreti sau nu!

Soneria se aude iar pe usa inra familia Uchiha !IL vad pe Sasuke cu un zampet strengar pe buze.Zambetul asta “Perico….evacuati incaperea!”

Hahaha!Sunt chiar loca! Sigur baiatul asta are sa fac ceva…ce nu e de bine!..Isi cere scuze si zice ca se duce la baie!Da..da! Vechea replica cu baia!Ciudat este ca nu se duce in fata o ia pe scari in sus!Hmmm

!Stiam eu !O sa faca ceva …ce nu o sa-mi convina!Il urmaresc fara sa ma vada cineva si incep sa merg cu pasi marunti fara sa ma auda!
Il vada ca se indreapta catre…..camera mea!!


-Ceee!? Strig eu.Nu ce a facut.Ma acund repede dupa o masuta .

-Este cineva acolo?!spune el.Hm nu este nimeni!

Isi continua drumul si intra in camera!FiUU a fost cat pe-a ci!

Merg usurel catre camera ssi cand sa ma uitce face sunt strigata de mama care sunea ca trebuie sa ma duc dupa Jessika care eara in camera ei !Ooo nu!Trebuie sa aflu ce cauta Sasuke in camera mea

-ACUM !SAKURA…!Striga mama.

O iau la fuca catre camera lu Jessy si o strig.APoi iar o iau la fuga cartre camera mea!Cand intru Sasuke nu mai era acolo!O fira-r!

Cobor jos unde vad pe toata lumea la masa !Ma pun la locul meu si ma uitam urat la Sasuke.Chiar nu stiu ce a facut in camera mea dar o sa aflu.

-Si…cum merge cu scoala? Intreaba mama.

-Merge bine….mama! Spune Jack

-Da…asa bine ca naul trecut ! Spune tata.Toti incep sa rada.Dupa ce terminan de mancat familia Uchiha isi la revedere de la noi>..INainte sa iese il trag pe sasuke de incheitura mainii si ii spun in soapta.

-Ce ai caut la mine in camera?

Nu spune nimic …doar zambea victorios.Dau sa plec dar……

Scuze….scuze ca este scurt dar am niste treaba.

Deci,….sper sa va placa!



Sus In jos
xCalliopeXx
Genin
Genin
xCalliopeXx

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Calarind bateria Duracel
Nr. mesaje Nr. mesaje : 180
Puncte : 201
Reputatie Reputatie : 17

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 21:01

Hei!Hei!Hei! Cool capitol... Doamne ce copil prost este sasuke cum doamne iartama sa intri la cineva in camera!!

Super
:)



" I'm still hoping it's you and me in the end. "


[img]Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 4tpttl[/img]









Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 21:18

Helaw.

Mersi de anunt. in love
Mi`a placut si acest capitol, sunt foarte curioasa sa vad ce se intampla think
So... da... a fost scurt crying Vroiam sa citesc mai muuult puppy eyes E interesant well? awesome right?
Sper ca ma vei anunta din nou.. defapt mereu! in love Nu vreau sa pierd nimic happy2


Cya. hi!


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Rocket
Genin
Genin
Rocket

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In imaginatia mea ^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 287
Puncte : 346
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica... desenul... si cam atat...

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 17 Aug 2012, 21:47

CEEE!!!
Sasuke asta nu stie ce e aia intimitate?! biciuitor
Mai chiar a fost super tare capitolu' asta
Te kiss dulce,dulce si spor la scris si idei multe,multe!
happy2 happy2 happy2 happy2 happy2 happy2


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Tumblr_lis298MVH21qh69heo1_500_large

For those who fight for this, life has a
flavour the sheltered will never know.
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Sam 18 Aug 2012, 07:49

hey hey hey !!!!!!! kiss merci ca m-ai anuntat puppy eyes kiss si cat de tare a fost next-ul rolling on the floor mai ales faza cu sutienul sakurei rolling on the floor


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mSmall rebel(sasusaku) - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Sam 18 Aug 2012, 13:06

super capitol dance2
imi place mult mult mult de tot.
astept nextu si sa vina cat mai repede,please please


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 8BGmFkk
Sus In jos
Daenerys Targaryen
Genin
Genin
Daenerys Targaryen

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Narnia. Mai vizitez si DubstepLand.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 199
Puncte : 263
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Nimic.
Stare de spirit Stare de spirit : Unidentified.

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Lun 20 Aug 2012, 02:23

Am trecut putin pe la tine.
Din cate am vazut,nu te-ai schimbat.Ai facut sa reduci mult din dialog.Chiar as vrea sa nu dau critica,ca nici ce scriu eu nu e perfect,dar totusi ceea ce mi se pare mie foarte ne ok.
Nu stii sa silabisesti,de exemplu la m-am scrii ma-m,si ai ingrozitor de multe greseli de tastare.Deasemenea,descrierea sentimentelor si a locurilor dimprejurul Sakurei lipsesc cu desavarsire.Altceva nah,sper sa poti sa corectezi aceste greseli.Si eu le-am facut in primele 3 4 cap.PWP


 


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 KJunvqx



Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 OuCeW7H
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Joi 23 Aug 2012, 16:47

dragut capitol. imi place faptul k sasuke ia luat sutienul:))) si eu dak as fii provocata sa fac rost de lenjeria unui baiat niki nash sta pe ganduri:))) orikm adune next cat mai rapid si lung si anuntama in continuare te rog ;)
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 13:09

Hey-Hey!

Sorry ca nu am trecut mai devreme pe la ficul tau, desi e asa de fain. Ai evoluat super mult de la primul capitol pana acum si imi place ce vad.

Vad ca nu mai ai chiar asa mult dialog, si este chiar bine. Desrierea s-a mai imbunatatit deci merge. Incearca totusi dupa ce scrii capitolul sa il mai citesti odata si sa corectez greselile. Am vazut cateva insa se pot corecta cu un edit.

Ideea, am mai intalnit in destul de multe ficuri unde Sakura se muta, si isi vede vechii prieten, si Sasuke e pervers, bla, bla,bla. Incearca sa dezvolti si mai si ideea.

Nu intru in amanute, nu sunt critic, asa ca bafta la tastat, si multa imaginatie. Sper ca nu te-am suparat cu vre-o ceva.

Da-mi de veste, atunci cand pui next-ul, and

Kiss From ~Soricel~


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 18:40

[b]ce se intampla? dc nu mai pui nextu?a devenit plictisitoare asteptarea sa stii. te rog pune repede urmatorul capitol ca nu mai am rabdare.


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 8BGmFkk
Sus In jos
~Linna~
Chūnin
Chūnin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In mister....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 656
Puncte : 752
Reputatie Reputatie : 35
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul
Stare de spirit Stare de spirit : Is a secret...

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 13:14

Imi place la benunie....Este minunat....si destul de original....este al 2-lea fic pe care il cad in care sakura are o sora geamana....insa primul in care sakura e mai buna ca ea......abia astept next-ul.....sa ma anunti si pe mine te rog muuuuuuuult de tooooooooot........
PwP dulce de tot la tine kiss


Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 1038902d4n6wjrauvEvery day without you... Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 1038902d4n6wjrauv
Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 1185528_382197825239589_1994385887_n
Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 1038902d4n6wjrauvIs like the world without the sun. Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 1038902d4n6wjrauv
Sus In jos
https://www.facebook.com/LaLaNeBuNieFanPage.
Yin
Sennin
Sennin
Yin

Merite deosebite :
Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : București
acebook acebook : Ema
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6696
Puncte : 7969
Reputatie Reputatie : 815

Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 19:50

Fan Fic inchis la cererea autoarei.

Dacă doreşti să îl redeschizi mă poţi anunţa pe mine sau un alt critic/moderator.
Sus In jos
http://y-yinn.tumblr.com/
Continut sponsorizat




Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Small rebel(sasusaku)   Small rebel(sasusaku) - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Small rebel(sasusaku)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-