Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire in necunoscut - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire in necunoscut - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire in necunoscut

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 10:41

Am venit si cu noul capito. Eh, uite Gabi ca nu e peste 10 ani lough. Deci e capitol cu dedicatie pentru Gabi heh
Lectura placuta:

Capitolul 15

- Alicia, Richard, ce ar fi ca cei doi sa locuiasca cu voi? Cel putin pana au posibilitatea sa se duca la casele lor?

Satena privea debusolata in jurul ei. De unde si pana unde sa locuiasca toti patru in aceeasi casa? Prezenta lui Chris i-ar fi facut o placere deosebita, dar nu in preajma lui Richard, cu atat mai putin in preajma Clarei. N-ar putea sa stea la distanta de cel pe care il iubeste. Si daca logodnicul ei i-ar prinde impreuna…iar? Intr-un fel ii era teama de el, ii era teama ca ar putea sa ii faca ceva lui Chris.
Nu apuca sa gaseasca un motiv pentru a refuza propunerea mamei sale, ca Richard accepta. Se intoarce uimita spre el, strapungandu-l cu privirea.

- Ne-ar face placere sa stea cu noi. Le suntem recunoscatori intr-o oarecare masura, pentru ca au avut grija de Alicia. Spune acesta incercand sa para sincer.

Tanara izbucneste in ras, insa cand observa ca toti se uita nedumeriti la ea, se scuza, aprobandu-l pe logondicul sau. Au avut grija de ea? Care “ei”? Clara? Da, mai mult ca sigur au avut multa grija una de alta... Ar fi trebuit sa isi dea seama mai devreme de ce a reactionat Richard asa. Ar fi facut orice ca parintii ei sa aiba o impresie buna despre el. La urma urmei, daca s-ar casatori ar intra in posesia unei sume colosale de bani. Isi inclina usor capul dezaprobator, oftand.

- In seara asta sunteti cu toii invitati sa luam masa in oras, pentru a sarbatori. Adauga tatal fetei, foarte mandru de ideea sa.

Dupa ce stabilesc toate detaliile pentru cina, isi iau ramas bun. Cei patru (colocatari) se urca in masina ce ii astepta, urmand sa fie dusi acasa. Alicia statea pe locul din dreapta, avand capul spijinit de geamul rece. Privea in gol, mintea zburandu-i in cu totul alte locuri. Reflecta asupra lucrurilor ce s-au intamplat pe acea insula. Cat de mult s-a putut schimba viata ei intr-un timp atat de scurt, totul datorita unei singure persoane.
In scurt timp, automobilul parcheaza in fata resedintei. Chris se da jos din masina, privind stupefiat in jur. Aceea era cu totul altceva fata de ce intelegea el prin cuvantul “casa”. Semana mai degraba cu un palat…sau ceva de acel gen. Isi arunca privirea in toate partile, nestiind care aspect sa il analizeze mai intai.

Ghidati de Richard, acestia pasesc in interiorul locuintei, urmand ca nou venitii sa fie condusi in camerele lor. Alicia le face semn celor doi sa o urmeze. Strabateau un hol lung, puternic luminat de spoturile din tavan ce te conduceau spre fiecare incapere in parte. La un moment dat, satena se opreste in fata unei usi de lemn masiv si ii face semn Clarei ca acolo va sta ea. Isi continua drumul alaturi de Chris, pana ajunge la camera acestuia. Apasa pe clanta, pasind inauntru si il roaga pe brunet sa inchida usa in urma lui. Aceasta se sprijina de perete, incrucisandu-si bratele la piept.

- Eu voi fi in camera alaturata daca ai nevoie de ceva. In orice caz, eu... Insa nu apuca sa termine ce are de spus, pentru ca tanarul isi pune bratele de o parte si de alta a capului ei si ii sigileaza buzele printr-un sarut.

Alicia isi infinge degetele in parul lui, in timp ce Chris o prinde cu o mana de talie, lipindu-i corpul de al sau...

Gata si capitolul 15. Sper ca v-a placut.
O zi frumoasa va doresc kiss



Iubire in necunoscut - Pagina 4 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Sam 26 Mai 2012, 12:54, editata de 3 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Vin 12 Aug 2011, 23:40

Surioaraaa huh? Next-ul:X

Cat ma bucur insa nu imi vine sa cred ca vor locui impreuna:x Si cat ma bucur ca in relatia celor doi nu s-a schimbat nimic:X:X
Genial superb!! Astept next-ul:X:X
Te pup kiss


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 Asss10Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 12:17

Iii, eu abia acum am vzut capitolul asta? Cat de aiutit sa fii... Probabil la fel ca si mine... So, pentru inceput, uraaa, ai pus nextul, asa second, sa stii ca imi place foarte mult, mai ales ideea de a sta in aceeasi casa, adica se pot intampla foarte multe asa... Si in al treilea rand sa stii ca astept nextul cu nerabdare, asa ca spor la tastat. Te-am pupacit dulce... in love

choco^^


Iubire in necunoscut - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Mier 17 Aug 2011, 16:13

Iubire imi pare nespus de rau de intarziere sad

Foarte frumos ficul. Ti-am zis ca-mi place mult mult ?:X:X
Il iubesc:x
Multumesc mult pentru dedicatie kiss
Hai cu nextul:X SI sa nu fie peste 10 ani ca asta hmm...?! heh


Iubire in necunoscut - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Mar 23 Aug 2011, 17:25

Buna happy
Va multumesc mult pentru comentarii. Sper sa va placa si urmatorul capitol heh
Lectura placuta:

Capitolul 16

Alicia isi infinge degetele in parul lui, in timp ce Chris o prinde cu o mana de talie lipindu-i corpul de al sau, inimile lor batand la unison. Continuau sa se imbratiseze apropiindu-se din ce in ce mai mult, parca dorind ca trupurile lor sa formeze un intreg. Era unul dintre acele momente ce se dorea a fi fara sfarsit.
N-aveau habar cat durase acel sarut, cateva minute, ore sau poate cateva clipe…Satena se indeparteaza usor de el, oferindu-i un zambet plin de afectiune. Brusc, usa se deschide trantindu-se de perete. In incapere isi face aparitia Richard ce nu parea sa fie foarte fericit. Acesta isi muta privirea de la Alicia la Chris si invers. Cei doi erau destul de apropiati unul de altul, lucru ce nu facea decat sa il enerveze pe blond. Isi concentreaza atentia asupra satenei, incrucisandu-si bratele la piept.

- Iubito, nu e nevoie sa ii prezinti toata camera. Se descurca si singur. In plus, trebuie sa ne pregatim pentru cina cu parintii tai. Nu mai avem mult timp la dispozitie. Spune Richard adoptand aceeasi atitudine superioara ce il caracteriza.

Desi era iritata de comportamentul acestuia, tanara isi inclina capul aprobator parasind incaperea, indreptandu-se spre dormitorul ei. Inainte ca Richard sa faca acelasi lucru ca si logodnica sa, il analizeaza din cap pana in picioare pe brunet, aruncandu-i o privirea amenintatoare.

Blondul intra in camera pe care o impartea cu Alicia si se aseaza pe pat, sorbind-o din priviri pe logodnica lui, ce era ocupata cautandu-si o tinuta pentru cina din acea seara. Ii analiza miscarile gratioase muscandu-si cu ardoare buzele. Se ridica usor de pe suprafata moale, incercand sa nu faca zgomot. Odata ajuns in spatele tinerei ii cuprinde talia si o intoarce cu fata la el impingand-o intr-un perete.

Se citea cu usurinta uimirea pe chipul fetei. Aceasta il privea avand ochii larg deschisi, ridicand dintr-o spranceana. Nu era obisnuita cu asemenea gesturi care nu reprezentau decat o dovada de disperare. Incerca sa il dea la o parte si sa se elibereze din stransoarea lui, insa la fiecare miscare, barbatul o impingea mai tare in acel zid.
Brusc incepuse sa se simta in pericol. Mainile blondului se plimbau nestingherite pe corpul firav al tinerei. Fara vreun avertisment, Richard ii sigileaza buzele cu un sarut apasat. Lacrimi amare incepusera sa alunece pe chipul fetei.

Era secata de putere. Habar nu avea ce sa faca sa scape din stransoarea barbatului. Deodata, Alicia il musca de buza de jos, fortandu-l pe blond sa se indeparteze putin. Acesta o stapunge cu privirea, incruntandu-se. O palma data cu putere de el, o tranteste pe fata la pamant. Alicia isi atinge usor obrazul ce capatase o nuanta de rosu aprins cu varfurile degetelor, tresarind. Nici macar parintii ei nu o lovisera… Si acum o persoana de nimic, o persoana ahtiata dupa bani cu o minte bolnava indraznise sa dea in ea.
Richard o prinde de mana, ridicand-o. O strangea de incheietura, facand-o pe satena sa scanceasca de durere.

- E numai vina ta! Ai meritat asta pe deplin! Credeai ca nu imi dau seama ca e ceva intre tine si sarantocul ala? Dar incepand cu seara asta, te asigur ca vei fi nevoita sa rupi orice legatura cu el! Nimeni nu isi bate joc de mine! Striga barbatul reusind sa o sperie si mai tare pe tanara.

Acesta o elibereaza din stransoare si iese din camera, trantind usa in urma lui. Lacrimile incetasera sa brazdeze chipul Aliciei. Era de-a dreptul ingrozita de cuvintele blondului. Cum adica va fi nevoita sa rupa orice legatura cu Chris? Privea bulversata in jurul ei nestiind cum sa procedeze. Ofteaza adanc, realizand ca mai are foarte putin timp la dispozitie sa se pregateasca pentru intalnirea cu parintii ei. Acum trebuia sa zambeasca si sa se comporte ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat? Probabil…Nu avea de gand sa ii lase pe parintii ei sa afle prin ce trece. Nu ar fi avut rost…

Asta a fost. Sper ca v-a placut.
V-am pupat kiss



Iubire in necunoscut - Pagina 4 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Sam 26 Mai 2012, 12:56, editata de 2 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 00:31

Hey hey surioara:x! Am ajuns intr-un final si eu sa citesc capitolul!
Superb! Vreau sa iasa Richard din peisaj si sa ramana doar Chriss:x!
Sa fie ala dat afara din casa...si ea sa ramana impreeuna cu el!!
Astept cu nerabdare urmatorul capitol!
Te pup si nu uita ca surioara ta te iubeste::x


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 11:11

Buna iubire love
Deci fenomenal. ATat de trist sad saraca Alicia sad cata durere hmm...?!
Ichard e un nemernic hmm...?!
Nu am cuvinte pentru next., Hai hai repejor cu urmatorul heh
Sa nu fie peste 10 ani!! down


Iubire in necunoscut - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 13:33

Va multumesc mult pentru comentarii. Ma bucur ca va place acest fic. Acum vine si capitolul urmator. heh
Lectura placuta:

Capitolul 17

Acum trebuia sa zambeasca si sa se comporte ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat? Probabil…Nu avea de gand sa ii lase pe parintii ei sa afle prin ce trece. Nu ar fi avut rost…

Timpul trecuse iar cei patru se aflau pe drumul spre restaurant. Din cand in cand, Alicia il analiza pe furis pe Chris, admirandu-l. Acesta era imbracat la patru ace, aratand exact ca un barbat din inalta societate. Buzele fetei se arcuisera intr-un zambet cand privirile celor doi se intalnisera. Radia de bucurie ca il avea aproape pe cel pe care il iubea, chiar daca in acele circumstante. Spera ca in timp va gasi o solutie prin care sa fie feriticita alaturi de Chris, renuntand la actualul ei logodnic.

Dupa cateva minute, masina parcase in fata restaurantului. Interiorul era decorat cu bun gust, fiind un loc unde isi permiteau sa manance numai cei instariti din punct de vedere financiar. La o masa din centrul incintei se aflau parintii Aliciei, ajunsi cu putin in urma. Tanara afisase deja un zambet cat se poate de fals, incercand sa nu isi tradeze starea reala. Luasera cu totii loc, pregatindu-se sa comande mancarea. Brunetul se uita crucis in acel meniu, fiind niste denumiri mult prea complicate pentru a le intelege. El nu era obsinuit cu niste mancaruri atat de rafinate si tocmai de aceea decise sa comande acelasi lucru ca Alicia, sperand ca aceasta va face o alegere potrivita.

La un moment dat, dupa ce Chris si Clara fusesera asaltati cu multumiri din partea parintilor satentei, Richard incerca sa faca liniste pentru a face un anunt.

- Daca tot ne-am adunat toti aici, nu ar avea rost sa o mai lungesc. Ceea ce vreau sa va spun este ca am hotarat ca eu si Alicia sa ne casatorim la sfarsitul saptamanii. Stiu ca este putin in graba, insa avem destul timp sa organizam tot. Plus ca nu am vrea ceva exagerat, asa-i iubito? Intreba acesta afisand un zambet inocent, intorcandu-si capul pentru a o privi pe satena.

Ochii fetei se marisera imediat la auzirea acelor cuvinte. Nu-i venea sa creada ca spusese asa ceva. De unde si pana unde hotara singur asemenea lucruri? Corpul incepuse sa ii tremure usor din cauza nervilor. De fapt, nervii nu erau singurii ce defineau starea de spirit a tinerei. Uimire, tristete… poate chiar disperare. Si aceste stari se regaseau in sufletul ei in acel moment. Simtea cum lacrimile mai aveau putin si evadau din ochii sai, insa nu dorea sa se intample asa. Stia ca i-ar fi dat satisfactie vazand-o suferind.

“Dar incepand cu seara asta, te asigur ca vei fi nevoita sa rupi orice legatura cu el!” La asta se referea. Incercand sa se calmeze, stranse cu putere in maini materialul alb ce acoperea masa. Respira cu greu, o durere profunda in piept facandu-se simtita. Stia ca toti asteptau un raspuns din partea ei. Ce trebuia sa faca? Sa refuze in speranta ca va putea fi fericta cu Chris? Nu… ii venea in minte acea palma data de Richard pentru simplul fapt ca nu a dorit sa-l sarute. Daca l-ar refuza, s-ar expune unui pericol greu de imaginat. Ii era foarte teama ca ar putea sa-i faca ceva, atat ei cat si celui pe care il iubea cu adevarat.

Deodata isi intoarse capul, intalnind privirea ingrozita a brunetului. Nu il mai vazuse asa. Era un barbat puternic ce indiferent cat de nemiloasa fusese viata cu el nu se lasase batut. Acum stia ca nu mai depinde de el ceea ce se intampla si asta il durea cel mai mult. Era prima oara cand simtea ca nu este gata sa-si ia destinul in propriile maini.
Era un cutit cu doua taisuri. Pe oricine ar fi ales Alicia, cineva avea de suferit. Nu avea rost sa fie egoista, sa refuze si sa ii puna viata in pericol lui Chris. Nici gand. Isi inclina capul afirmativ, spunand ca totul e asa cum zise Richard.

In acel moment, brunetul se scuza si se ridica de la masa, iesind pe veranda. Fata il privea cum se indeparta, oftand. Niciodata nu ii fusese asa greu sa spuna ceva. Ii venea sa urle, sa se ridice si sa se duca dupa Chris, sa-i spuna cat de mult il iubeste, insa nu putea…

In scurt timp, toti hotarara sa se indrepte spre casa, fiind deja o ora destul de tarzie. Odata ajunsa in dreptul lui Chris, satena ii sopti un simplu “imi pare rau”, cuvinte ce erau echivalente cu mii de sageti infipte direct in inima lui. Nu asta isi dorea el sa auda, un “te iubesc” ar fi fost tot ce ar fi avut nevoie.

Asta a fost. Sper ca v-a placut happy2
V-am pupat kiss



Iubire in necunoscut - Pagina 4 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Joi 29 Dec 2011, 16:31, editata de 3 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Lun 29 Aug 2011, 20:06

AOloo surioara genial insa imi vine sa te bat..nici chiar ca te iubesc ca pe sormea dar na..
CUm sa facii tu asta??? CUmm sa ii desparti tu pe cei doi? Pai e frumos?

Noi vrem sa ii vedem impreuna.. Of of of!
Astept cu nerabdare next-ul!! Spor la scris si la idei!! tE PUP


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Mier 07 Sept 2011, 14:16

Se pare ca nu nextul a intarziat 10 ani ci eu.. hmm...?! rusinos
Minuat! Superb! Sublim! Uff iubesc ficul. :X
Asa de trist ma Ili ma.. sad Vezi sa-i faci fericitit pe cei doi, ca altfel te bat biciuitor
Pupici kiss
Bye hi!


Iubire in necunoscut - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 16:02

Dupa mult timp, am reusit sa vin cu urmatorul capitol.
Lectura placuta a hug

Capitolul 18

Odata ajunsa in dreptul lui Chris, satena ii sopti un simplu “imi pare rau”, cuvinte ce erau echivalente cu mii de sageti infipte direct in inima lui. Nu asta isi dorea el sa auda, un “te iubesc” ar fi fost tot ce ar fi avut nevoie.

In scurt timp cei patru ajunsera acasa. Fara sa spuna nimic nimanui, brunetul se duse direct in camera lui, lasand-o pe Alicia sa se framante pentru starea acestuia. Ea nu isi dorise nicio clipa sa il faca sa sufere pe cel pe care il iubea. Desi se simtea vinovata, in adancul sufletului stia ca luase decizia corecta. Era ca si cand si-ar fi smuls inima din piept si ar fi incuiat-o intr-o cutiuta a dezamagirilor, insa totul pentru a-l proteja pe cel care reusise sa-i arate ce inseamna cu adevarat sa traiesti.

Prezenta lui Richard nu facea decat sa ii provoace o stare de neliniste, asa ca prefera sa iasa afara pentru a-si pune ordine in ganduri. Se aseza pe marginea piscinei, sprijinindu-si capul cu palmele. Privea razele Lunii ce se reflectau in apa cristalina, ochii inundandu-i-se de lacrimi. Totul se intampla mult prea repede. Cu fiecare clipa ce trecea, era mai aproape de momentul in care urma sa fie despartita definitiv de Chris. Isi intoarse capul, concentrandu-si atentia asupra ferestrei brunetului, sperand ca il va putea vedea, dar in zadar. Camera lui era invaluita in intuneric. Ofta dezamagita, privind in pamant. Isi schita in minte chipul lui, sperand ca imaginea tanarului va reusi sa o inveseleasca.

Deodata, simti cum o mana i se incolaceste in jurul taliei. Se intoarse brusc, intalnind acei ochi de un albatsru oceanic pe care ii iubea atat de mult. Fara ezitare, se arunca in bratele lui, strangandu-l cu putere. Chris ii mangaia parul, sarutand-o pe crestet din cand in cand. La un moment dat, acesta isi lua inima in dinti si o indeparta incet. O apuca de umeri, strapungand-o cu privirea.

- M-am gandit foarte mult si am luat o decizie, Alicia, spuse brunetul cu un ton scazut. Nu putem continua asa. Ne facem mai mult rau stand unul langa altul in situatia asta. Peste cateva zile te vei casatori si crede-ma ca eu nu voi putea fi de fata atunci. Nu pot sa i te dau cu mainile mele. Tocmai de aceea, am hotarat ca maine voi pleca. Nu stiu unde, dar nu suport sa mai raman aici…

Alicia simti ca se sufoca la auzul celor spuse de Chris. Inghitea in sec, incepand sa tremure din toate incheieturile. Chipul ei nu mai exprima nimic in afara de confuzie. Avea senzatia ca tot ce traise in ultimele luni nu a fost decat un cosmar. El ii spusese ca nu o va parasi niciodata, ca va lupta pentru dragostea lor, iar acum singura solutie pe care o gasise era sa plece.

- Ceea ce vreau sa stii e ca eu te voi iubi mereu. Nimeni nu te va putea scoate din inima si din mintea mea, adauga brunetul, lasandu-si bratele sa ii alunece pe langa corp.

Satena isi inclina capul dezaprobator, incepand sa se indeparteze de Chris. O lua la fuga, dorind sa ajunga cat mai repede in camera ei, fiindu-i cu neputinta sa isi opreasca lacrimile. Nu vroia ca el sa o mai vada plangand. Nu considera ca mai merita sa stie ce simtea ea cu adevarat.
Cand ajunse in dreptul camerei pe care o impartea cu Richard, auzi niste zgomote bizare. Se opri pentru cateva clipe in prag, atingand incet manerul usii. In orice caz, nimic nu o mai putea afecta. Atinsese deja apogeul tristetii…

Asta a fost. Sper ca v-a placut.
V-am pupat kiss



Iubire in necunoscut - Pagina 4 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Sam 26 Mai 2012, 12:56, editata de 2 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 Asss10Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Joi 29 Dec 2011, 16:39

Of, of, scumpo, mi-au dat lacrimile sad Deci sa stii ca imi place foarte mult cum scrii si cum descrii si tto ce vrei tu. Si m-au impresionat mult cuvintele lui. "Nu i te pot da cu mainile mele.." Deci am ramas fara cuvinte. Ma bucur mult ca ai pus nextul si sa stii ca este foarte frumos. Acum sper ca va gasi ce cred eu ca va gasi happy2 Asa, astept cu nerabdare nextul Spor la scris si multe idei in continuare. Te-am pupacit dulce.. in love

choco^^


Iubire in necunoscut - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 10:47

Vai scumpa mea surioara:X. Dulceata mea, imi cer scuze ca tocmai acum ti-am lasat comentariu.
Ce sa comentezi la un asemenea capitol, la un asemenea fic?
Este superb. Dar te pap cu adevarat daca nu ii pui pe cei doi impreuna cat mai repjor..Ei naa, pai ce-i aici? Debandada?

SUperb deci pune repede continuarea:X. TE pup si nu uita ca surioara ta te iubeste!>:D<


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Sam 31 Dec 2011, 11:05

Ce emotionanta a fost ultima parte. sad Esti asa talentata mami. a hug Cu tine seman. (D)
Imi place mult acest fic, sper sa nu se termine asa curand. sad Ai descris asa frumos, pentru cateva minute, cat mi-a luat sa citesc, nu m-am mai gandit la nimic altceva. think

Astept next-ul ! angel hug
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 18:05

Iubire.. in sfarsit am reusit sa il citesc.. noroc ca mi-am adus aminte.. ;))
Pai este superb.. si tu stii foarte bine cat de mult imi place!!! huh? Ador povestea <3! Hai cu nextul si promit sa nu mai intarzii 100 de ani . happy2 kiss


Iubire in necunoscut - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Lun 09 Ian 2012, 19:15

AAAAAAAAA, Cristaliniciukule ce fic superb, minunat pot spune, vaai cat mi-a venti sa plang, am si ras, m-am si enervat, ce sa mai foarte reusit
il ador mult, multumesc ca mi l-ai dat :x
abia astept urmatorul capitol, vaiii, ma dor ochii la cat am citit, si nici la baie nu am putut sa ma duc, ca atat de captivata eram de fic, oricum nu cred ca iti pot face un com kilometric asa cum este la Bybylinda, dar macar il fac metric, de ce? pentru ca am mare nevoie la baie lough
asa, mi-a palcut ofarte mult ficul, mai adauga pe lista inca un cititor :)), chiar cand era mai interesant te-ai oprit: de ce? :(((
of of of, abia astept nextul, sunt foarte curioasa,sper ca Alicia si Chris sa fie impreuna si sa nu mai sufere :x

deci inca o data: Astept nextuul :x


Iubire in necunoscut - Pagina 4 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Mier 18 Ian 2012, 19:18

Am venit cu un nou capitol dap !
Fără alte comentarii, lectură plăcută:

Capitolul 19

Când ajunse în dreptul camerei pe care o împărțea cu Richard, auzi niște zgomote bizare. Se opri pentru câteva clipe în prag, atingând încet mânerul ușii. În orice caz, nimic nu o mai putea afecta. Atinsese deja apogeul tristeții…

Fără nici o reținere, apăsă pe clanță, provocând un scârțâit timid. Scrută încăperea și îi observă imediat pe Clara și Richard, ce erau mai mult decât tandri unul cu celălalt. Cei doi se aflau sub așternuturi, însă renunțară la a-și mai oferi dovezi de afecțiune când intimitatea le fu compromisă. Expresia feței Aliciei nu trăda nici uimire, nici nervozitate, cu atât mai puțin mâhnire. Era pur și simplu impasibilă. Aceasta își înclină discret capul într-o parte, cercetându-le reacțiile. Aparenții îndrăgostiți își aruncau priviri îngrijorate, neștiind cum să își ascundă faptele. Clara își înfășura cu disperare cearceaful în jurul taliei, tremurând din toate încheieturile, în timp ce logodnicul șatenei își scărpina agitat ceafa, de parcă astfel i-ar fi venit în minte o scuză acceptabilă.
Tânăra pufni, fiind scârbită de atitudinea lor. Îl străpunse cu privirea pe bărbat, ridicând din umeri, dându-i de înțeles că persoana lui nu era de o asemenea importanță încât să o poată face să sufere, că îi era indiferent ce făcea și cu cine.

În tăcere, Alicia părăsi dormitorul, îndreptându-se cu pași mărunți spre o cameră de oaspeți. Se așeză vlăguită pe pat, ținându-și ochii strâns închiși. Avea senzația deranjantă că gandurile îi erau mult prea zgomotoase, mult prea aglomerate, pentru liniștea mormântală așternută în încăpere. Încerca din răsputeri să își limpezească mintea, însă îi era cu neputință. Sentimentele atât de contrastante între ele puseră stăpânire pe toată ființa ei. După o lungă perioada în care nu făcuse decât să se foiască, adormi.

În zori, razele de lumină începuseră să măture podeaua, provocându-i fetei o stare de disconfort. Clipi rapid de câteva ori, dezmeticindu-se, când, deodată, ochii i se măriseră îngroziți. Se ridică în viteză de pe suprafața moale, ieșind din încăpere. Parcurse holul lung fugind, într-un final ajungând în camera lui Chris. Patul era deja făcut, dulapul golit de lucruri, geamul deschis, lăsând aerul rece să intre. Chipul ei căpătase brusc o paloare înspăimântătoare, buzele îi erau între-deschise, respirația devenindu-i din ce în ce mai greoaie. Zări pe noptieră o hârtie îndoită la mijloc, pe partea superioara regăsindu-și numele, scris caligrafic, cu litere de mână. Se apropie cu nesiguranță, dorind să citească acea scrisoare, al cărui autor era mai mult decât evident. O deschise cu mâinile-i tremurânde, începând să parcurgă încet rândurile.


“ Îți las un mesaj în această manieră, deoarece nu am avut puterea de a mă propti în fața ta, de a te privi în ochi și a-ți vorbi pentru ultima oară.

Ceea ce vreau ca tu să știi este că ai reușit să dai culoare vieții mele. Fiecare privire de-a ta mi-a luminat sufletul, fiecare surâs i-a reamintit inimii mele să bată, fiecare atingere mi-a transmis energia de care aveam nevoie pentru a merge mai departe și fiecare sărut m-a învățat ce înseamnă să trăiești prin ființa iubită. Alături de tine am realizat că există zile făcute din mici nimicuri, zile de care îți amintești multă vreme, fără să știi cu adevărat de ce.
Nu am renunțat la tine, dragostea mea. Tot ce am vrut a fost să îți fac decizia mai ușoară, astfel curmându-mi și mie suferința. Dacă până acum am trăit prin tine, începând din acest moment, voi trăi numai prin nostalgia amintirilor. Mi te voi închipui lângă mine, ținându-ne de mână într-un colț de Paradis, unde nimeni nu ar privi cu ochi răi ideea de a atinge fericirea absolută numai prin iubire. Mă voi trezi și voi adormi cu imaginea ta și te voi simți alături de mine în fiecare clipă.

Îți doresc să fii fericită și să iți recapeți liniștea sufletească alături de cineva care să te merite cu adevărat.

Te voi iubi veșnic.
Chris ”


Lacrimi amare brăzdaseră chipul Aliciei. Avu senzația că totul se învârtea în jurul ei, așa că îngenunche moleșită pe podea. Începuse să plângă în hohote, privirea împăienjenindu-i-se.


Asta a fost. Sper că v-a plăcut, dragilor.
V-am pupat kiss


Iubire in necunoscut - Pagina 4 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Sam 26 Mai 2012, 12:58, editata de 1 ori
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Vin 20 Ian 2012, 09:52

Ce capitol sad Este asa de frumooos sad ... vaii doamnee il iubesc sad Imi pare rau ca am venit asa de tarziu, insa am avut niste probleme.. abia il astept pe urmatoruul sad Vaii m-ai facut sa plang.. mama ta de iubire hmm...?! Te puup kiss


Iubire in necunoscut - Pagina 4 552748_443759188987896_686437293_n_large


So I turned up at the time and place
Thinking I give you a final chance
But you’re nowhere, but you’re nowhere
And I just can’t take that I was here before.

Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 Asss10Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Vin 20 Ian 2012, 17:43

Maii (D) Dar tu nu anunti cand postezi un capitol? :)) Adica eu sunt asa de ametita incat nici macar nu am vazut acest capitol, of of. sad Deci imi pare foarte rau ca ajung asa de tarziu, insa totusi sunt aici. Imi place mult capitolul, iar scrisoarea este chiar emotionanta, oricat de insesensibil ai fi, tot te misca acele cuvinte sincere. Si ma cam asteptam ca logodnicul ei sa o dea in bara avand in vedere ce ignorant putea fi. Oricum, sper ca lucrurile sa revina la normal si cei doi sa reuseasca sa ramana impreuna. Spor la scris in cotninuare si multe idei pe viitor. Te-am pupacit dulce. in love

choco^^


Iubire in necunoscut - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Mier 08 Feb 2012, 23:46

Cristaliniciukule, scuze de intarziere, am intampinatceva probleme tehnice
asa siacum.........Ceee facee? aiii maii,a plecat baiatu, nu-i corect :(
of of of, un fic superb,il ador, abia astept nextul :x
stiu ca ai scoala si restul asa ca nu te voi stresa, dar sper sa nu astept pana la vara totusi :))
pwp si astept nextul :*


Iubire in necunoscut - Pagina 4 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 20:06

Capitolul 20

Zilele trecură, iar momentul în care urma să fie despărțită veșnic de cel pe care îl iubea era din ce în ce mai aproape. Nu putu opri timpul să alerge spre acea uniune formala a destinului său cu al celui care îi blocase orice drum spre fericire, la fel cum nu îi putu opri nici pe cei din jur să alerge după lucrurile necesare unei nunți fastuoase. Când era copil, visa ore în șir la rochia ei de mireasă. Se închipuia într-o ținută de prințesă, de un alb imaculat, fiind la brațul “prințului” ei, însă soarta îi pregătise cu totul altceva.
Acum se regăsea singură, într-o încăpere destul de spațioasă, analizându-și reflexia în oglindă. Nimic nu mai era la fel. Chipul palid nu trăda decât suferință. Urmă o perioada de abandon, în care îi defilă în minte fiecare clipă în care își adâncise privirea în ochii lui Chris. Simți cum o lacrimă îi alunecă pe obraz, însă și-o șterse imediat. Plânsese mult prea mult.

Își așeză rochia de mireasă în grabă, fără să o intereseze și alte aspecte, precum părul, ce îi aluneca nestingherit pe umeri, fără să fie aranjat cât de cât. Coborî în grădină, unde era așteptată de zeci de persoane, ce doreau să fie martore la cununia ei. Îl observă pe Richard, stând în fața preotului, afișând un zâmbet trufaș. Din nou, același sentiment de sfârșeală, aceeași nostalgie, același dor. Se resemnase. Acum că era singură, fără nici un sprijin din partea singurului care conta în viața ei, era neputincioasă în fața fatalității. Se îndrepta spre viitorul său soț, parcă pășind pe cioburi de sticlă. În acele momente, înțelegea pe deplin ce putea simți un deținut condamnat la moarte, în timp ce se apropia de spânzurătoare. Se opri în dreptul blondului și îi aruncă o privire plină de ură, dar aceasta trecu fără să îi stârnească vreo reacție bărbatului.

Văzând ca toată lumea este pregătită, părintele se apropie de cei doi și începu să rostească cele necesare uniunii. Acele clipe fură tortură în stare pură pentru Alicia, cuvintele celui trimis de Dumnezeu străpungând-o până în adâncul sufletului. Acesta vorbea despre dragoste adevărată, cinste, înțelegere și respect, noțiuni total necunoscute relației sale cu Richard. Apogeul disperării fu atins când preotul se adresă tânărului:

- Flynn Noah Richard, o iei în căsătorie pe această femeie, să trăiți împreună după legea lui Dumnezeu, în taina sfântă a cununiei? O vei iubi și o vei sprijini, o vei onora și îi vei fi alături la bine și la rău, fiindu-i numai ei credincios tot restul vieții?

Șatena pufni, auzind acestea. Cum i-ar fi putut fi credincios tot restul vieții unul ca el, când, tocmai cu câteva zile înainte de nuntă, se iubea cu alta? Tot ce făcuse blondul era în antiteză cu ce presupunea o adevărată căsătorie. Trecând peste reacția ei, bărbatul rosti un “da” cât se poate de hotărât.
Alicia simți că se sufocă, atunci când același șir de întrebări îi fu pus și ei. “Nu, nu și nu! Niciodată“! Acestea erau singurele cuvinte ce îi străbăteau mintea. Toți așteptau un răspuns afirmativ din partea sa, nimeni știind, de fapt, care îi erau gândurile.

O voce atât de clara, atât de expresivă, răsună din apropiere. Nici o inflexiune din acel glas nu îi era străină fetei. În acei ochi albaștri se înecase de atâtea ori și fu scoasă la suprafață numai de sărutările lui. Aceasta schiță un pas înspre Chris, împreunându-și mâinile tremurânde în dreptul inimii, dar fu oprită de Richard, ce scoase din interiorul sacoului un pistol. Speriată, șatena o luă la fugă, îndreptându-se spre brunet, dar goana îi fu oprită de un zgomot asurzitor. Începu să privească în gol, răsuflarea oprindu-i-se pentru câteva momente, realizând ce tocmai se întâmplase…


Gata și cu acest capitol. Sper că v-a plăcut. dap !
V-am pupat! kiss



Iubire in necunoscut - Pagina 4 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Lun 02 Iul 2012, 12:59, editata de 2 ori
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 20:14

Ce frumos ! :o3
Mi-a plăcut mult scena cununiei. =))) Abia aştept să văd ce se va mai întâmpla. angel hug
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 4 Asss10Iubire in necunoscut - Pagina 4 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 20:16


Vai vai vai. huh? Dar oare ce s-a intamplat? Pe cine a impuscat? Sau oare s-a sinucis? sad Off, de ce atat de jult suspans? De ce, de ce, de ce? :(( Cred sincer ca este de prisos sa mai spun ca mi-a placut enorm acest capitol si mai ales felul in care lucrurile au luat o turnura noua. Chiar ma intreb de unde ai tu atatea idei. :)) In orice caz, abia astept sa vad ce s-a intamplat, asa ca sper ca de aceasta data vei pune continuarea mai repede. :o3 Doamnee, eu tot mor din cauza voastra, cu suspansul vostru cu tot. Va casatoriti cu el si traiti fericiti pana la adanci batraneti. (D) Asa.. good Spor la scris in continuare si multe idei pe viitor. te-am pupacit dulce. in love
choco^^



Iubire in necunoscut - Pagina 4 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Vin 24 Feb 2012, 21:41

mai intai: mersi mult ca m-ai anuntat Cristaliniciukule, ca acuma cu greu mai ajung pe la ficuri :)) :*
asa si acum: Aaaaaaa, ce facee? nu se poate, de ce, de ce? ai mai, dupa ce ca nu mai pot de suspans, sar in sus pe scaun, deci la cat de adormita eram, ficu tau m-o trezit din somn, la cat de superb e :x, dar cu suspansul asta ce facem? of of of, sper ca nu s-a intamplat ce cred eu ca s-a intamplat acum l-a final, ca morr, aoloo te rog yo sa nu fie, un fic superb, astept nextul cu sufletul la gurra, sunt curioasa sa vad ce se mai intampla :x


Iubire in necunoscut - Pagina 4 Scaled.php?server=851&filename=572x7604951themagician2

Invata sa pictezi versurile melodiei din interiorul tau,
Chiar daca ele nu se aud.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19Sam 25 Feb 2012, 11:45

Hei hei!:-x
Vaisurioara ce capitol minunat:x. Superb..cat ma bucur ca a aparut Chris insa nu imi place ca a impuscat pe cineva cel mai probabil pe el....Of doamne doamne..
Pune repede continuarea caci sunt curioasa cum va decurge totul:s...

Te pup si nu uita ca te iubesc:">:X


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire in necunoscut - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

Iubire in necunoscut

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-