Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire in necunoscut - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Iubire in necunoscut - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Iubire in necunoscut

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Feb 2011, 19:13

Vai scumpo dar ce frumos e ficul acesta

Imi pare foarte rau ca nu am lasat comm pana acum. Imi pare sincer rau.

Deci ficul e extraordinar de frumos.

Vai da ce mult imi place. Nici nu-ti poti inchipui in love in love in love in love

IL iubesc , il ador , e minunat.

Nici nu stiu ce sa mai zic.

Sper sa pui next-ul cat mai repde.

Vai dar o sa mor de curiozitate pana atunci.

Spor la scris si multe idei! kiss kiss

Nu uita : next , next , next happy2 happy2


Iubire in necunoscut - Pagina 2 Sakura10e
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
Cortina uitarii nu va cadea niciodata
Peste minunatul decor
Al prieteniei sincere
Chiar daca scena a luat sfarsit!

|__________|×ღ×|__________|
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Feb 2011, 19:33

Buna scumpo ! Iubire in necunoscut - Pagina 2 169309
Cat imi place fic-ul tau .
Ce amuzanta e situatia , dar .. nu as vrea sa fiu in locul lor .
Astept next-ul .... Iubire in necunoscut - Pagina 2 962758 Iubire in necunoscut - Pagina 2 208323 Iubire in necunoscut - Pagina 2 962758


Iubire in necunoscut - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 18:26


Capitolul 7

O emotie incontrolabila ii cuprinde sufletul, indemnand-o sa cada prada placerii. Inima ii batea intr-un ritm din ce in ce mai alert, simtind cum un fior pe sira spinarii incepe sa o necajeasca.

Se scufunda din ce in ce mai mult in ochii de un albastru patrunzator, simtind cum suvitele brunete ce ii umbareau chipul angelic incep sa ii gadile pielea fina, din cauza apropierii.
Bratele lui puternice se incolataceau in jurul taliei satenei, lipindu-i trupul de al sau. Ii vedea buzele frumos conturate cum se apropie amenintator de mult, provocandu-i o usoara stare de disconfort.

Spre ghinionul tanarului, Alicia reuseste sa iasa din transa, aruncandu-si ochii in partea stanga, incercand sa se departeze de acesta. Vazand agitatia fetei si nedorind sa se nasca un nou conflict intre ei, brunetul o elibereaza din stransoare. Odata eliberata, tanara isi incruciseaza mainile la piept, intorcandu-se cu spatele la el. Simtea cum privirea lui Chris o arde, sentiment ce o nelinistea.

Atentia celor doi este distrasa de un zgomot ce se auzea din adancul padurii. Se uita nedumeriti unul la altul, intelegandu-se din priviri sa se duca spre sursa acelui sunet, dupa ce strang fructele de pe jos. Cu cat inaintau mai mult cu atat se destingea susurul unei ape. Din cand in cand, Alicia isi ridica privirea, observandu-se cu greu cerul acoperit de nori cenusii.

Printre copacii desi, cei doi zaresc o mini-cascada ce se continua cu un rau limpede, ce nu parea sa aiba o adancime considerabila.
Satena era absolut fermecata de acel peisaj magnific. Un zambet inocent ii apare pe chipul gingas, ce era evidentiat de ochii sai blanzi, care se delectau cu imaginile din jur.

- Nu am vazut niciodata ceva mai frumos! exclama tanara asezandu-se in genunchi atingand apa rece.
- Da, e dragut. Nimic deosebit, adauga brunetul dezinteresat.

Vazand ca fata este gata sa ii dea o replica acida ca de obicei, barbatul ii explica faptul ca ar trebui sa se intoarca pentru a se feri de ploaia ce ii ameninta. Alicia ofteaza, aproband usor din cap.
Dupa aproximativ un sfert de ora de mers, reusesc sa ajunga pe plaja. Chris incepe sa aseze lemnele de foc, in timp ce tanara se plimba plictisita pe nisipul fierbinte. Uneori valurile reci ale oceanului ajungeau la picioarele ei facand-o sa tresara.
Deodata, aceasta observa in departare o silueta feminina intinsa pe nisip. Isi freaca ochii cu palmele pentru a se asigura ca nu este o vedenie.

- Chris! Acolo e cineva! Vino repede! striga fata gesticuland agitata.
- Pe cine incerci tu sa pacalesti? Nu vezi ca am treaba? Lasa-ma cu prostiile tale! raspunde brunetul continuandu-si activitatea.

Vazand ca fata nu renunta, barbatul se ridica in picioare, privind nervos spre locul aratat de aceasta. Expresia i se schimba instantaneu in una uimita. Ochii lui albastri, erau atintiti pe acea femeie ce zacea pe mal. Incepe sa alerge mancand pamantul spre acel corp, tragand-o si pe Alicia dupa el.
Odata ajunsi in dreptul tinerei, brunetul se aseaza in genunchi, verificandu-i pulsul si constata ca aceasta inca respira. Ii prinde usor nasul, facandu-i respiratie gura la gura.

Satena statea in picioare, privind debusolata scena ce se derula in fata ei. Incepe sa-si framante nervoasa mainile, muscandu-si buza de jos. Totul se intampla prea repede. Mai inainte ea si Chris erau pe cale sa se sarute, iar acum acesta incearca sa-i salveze viata unei fete ce a venit de cine stie unde...

Am reusit sa termin continuarea. Imi pare rau ca dureaza asa de mult, dar sunt foarte ocupata in ultimul timp.
Sper sa va placa si astept cat mai multe pareri Iubire in necunoscut - Pagina 2 384738


Iubire in necunoscut - Pagina 2 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Lun 02 Iul 2012, 17:31, editata de 5 ori
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 19:20

Buna scumpo !
VAi , cat de frumos ... minunat
Ce tare ... oare cine o fi /....
Fic-ul este grozav ..
Next-ul Iubire in necunoscut - Pagina 2 301723
Pupici Iubire in necunoscut - Pagina 2 962758 Iubire in necunoscut - Pagina 2 208323 Iubire in necunoscut - Pagina 2 962758


Iubire in necunoscut - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 21:04

Foarte frumos scumpo.Pai dar cum altfel.Heheh ma bucur ca ai pus continuarea.


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Vin 11 Feb 2011, 00:59

Miau !

Uuuf , Crystal scumpo:X:X
Imi pare rau ca nu am dat comm mai devreme
Stii cum sunt eu..
Aeriana:))
Ok ,deci foarte frumos ficul:X
Imi place , place , place , place=))
Ok , deci chiar imi place:*:*
Felicitari sscumpo:X:X
Foarte frumos:X
Astept next-ul
Spor la scris , idei si scoala !! Pupici !!!
Mrr Iubire in necunoscut - Pagina 2 301723 Iubire in necunoscut - Pagina 2 127686


Iubire in necunoscut - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
xMisa
Genin
Genin
xMisa

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In tara Haihui;]]
Nr. mesaje Nr. mesaje : 204
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 3
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpy;x

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 16:52

Interesant think
Imi place in love
Si imi place mult si cum descry happy2
Astept next-ul a hug
Cat mai repede heh


Va veni o data vremea cand in urma vei privi... ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii... dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca... "Asa a fost o data!"

Iubire in necunoscut - Pagina 2 28qqdxzIubire in necunoscut - Pagina 2 2wf645hIubire in necunoscut - Pagina 2 51f0xu
Iubire in necunoscut - Pagina 2 Misamisa
Iubire in necunoscut - Pagina 2 T-ara_20Iubire in necunoscut - Pagina 2 Theunjung004Iubire in necunoscut - Pagina 2 Theunjung-01Iubire in necunoscut - Pagina 2 ThT-ara008
Sus In jos
G.M.G
Genin
Genin
G.M.G

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Suceava
Nr. mesaje Nr. mesaje : 485
Puncte : 538
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : Sa navighez pe net,sa ies cu prieteni,sa practic sporturi etc...
Stare de spirit Stare de spirit : Binisor

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 18:08

scumpo super capitol
abia astept next



https://www.youtube.com/watch?v=eDJSUzrBx8Y&feature=related
Parca era magie,
Parca era un vis,
Parca eram o floare...
O floare-n paradis.
Totul parea o gluma,
Un basm din strabuni
Ce niciodata
Nu avea stricaciuni.
Dar pana la urma,
Parca am inteles
Ca nu era o gluma,
Ca nu era un vers.
Era copilaria,
Ce repede-a trecut.
Era o fericire ce traia de demult.


My Fic: https://sasu.forumgratuit.ro/t1340-boys-before-flowers
https://sasu.forumgratuit.ro/t3379-for-you-i-will-try
:music:G.M.G:music:
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 18:58

Da da , si eu vreau next-ul love


Iubire in necunoscut - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Lun 28 Feb 2011, 21:30

Hei! Crys scumpo!
Imi pare rau ca nu am dat comm mai devreme
Vorba lu Bubu
Sunt aeriana:))
Corectie suntem.
Pai sa sti ca e minunat.
Imi place foarte mult cum scrii!
Ai talent!
Eu astept nextul!


[center][img]Iubire in necunoscut - Pagina 2 C2be543581536624783eb63 [/img]
Be different, be special, be YOU.
puffy's signature.
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 16:43

Buna, dragilor. Uitat si next-ul. Imi pare rau pentru intarziere, dar chiar nu am avut cum sa-l pun mai devreme.
Sper sa va placa si astept pareri...daca se poate si crititci, pentru ca vreau sa il imbunatatesc happy2

Capitolul 8


Mai inainte ea si Chris erau pe cale sa se sarute iar acum acesta incearca sa-i salveze viata unei fete venite de cine stie unde...
Dupa cateva minute, tanara incepea sa se trezeasca. Ochii obositi se deschideau cu greu, dezvaluind o frumoasa nuanta de verde, fiind pusi in evidenta de trasaturile faciale ce erau intr-o armonie perfecta, parul blond ii era ravasit pe nisipul fierbinte. Isi freaca ochii cu palmele, incercand sa se dezmeticeasca. Il distinge pe brunet, ce avea capul aplecat deasupra ei.

- M-ai salvat…reuseste sa spuna blonda la un moment dat cu o voce cat se poate de pitigaiata.Pe chipul Aliciei se citea un dezgust total. Colturile gurii ii erau orientate in jos, ceea ce ii trada iritarea ce o simtea. Starea de nervozitate ii este amplificata de zambetul nefiresc afisat de Chris.
- Esti bine? Cum ai ajuns aici? intreaba oarecum ingrijorat tanarul.

Blonda isi trece mana firava prin parul lung, lasandu-l sa fie purtat de vant, gest ce amintea de divele de la Hollywood ce incercau sa isi scoata in evidenta “frumusetea”.

- Datorita tie sunt bine, frumosule, adauga fata punand accent pe ultimul cuvant ce a iesit mai mult ca un marait.

La auzirea acelui cuvant, ochii caprui ai satenei ce obisnuiau a fi blanzi emanau o furie de nedescris. Inima ii batea cu putere, nu de emotie de data aceasta ci din cauza nervilor ce puneau stapanire pe ea. Incepea sa isi muste buzele, incercand sa se abtina de la a face vreun comentariu.

- Revenind la intrebarea ta, scumpisor. Eram pe yacht-ul familiei mele, cand o furtuna puternica a inceput. Din cauza ei valurile marii erau din ce in ce mai violente. Eu nu am reusit sa ma adapostesc la timp, asa ca am cazut in apa si m-am trezit aici. Cred ca a fost voia sortii sa ne intalnim, dragule.
Un oftat adanc ii scapa satenei cand observa ca vorbele blondei nu il deranjau deloc.
- Ah, am uitat sa ma prezint. Sunt Clara Antoine. Frantuzoaica la origine. Provin dintr-o familie nobila, adauga aceasta, privind-o pe Alicia dispretuitor.
- Aha…si? Ce-i cu asta? Intreaba satena cat se poate de plictisita de prezentarea Clarei. Ar fi continuat cu un comentariu rautacios, caracteristic ei, daca nu era oprita de un ghiont din partea brunetului.
Un zambet malefic isi face aparitia pe chipul blondei in timp ce era ajutata de Chris sa se ridice. Se scutura de nisip dupa care adopta o pozitie de drepti privind-o pe Alicia ca si cand ar fi fost o creatura ciudata venita de pe alta planeta.
- Oricum, nu ma astept ca o tarancuta ca tine sa stie ceva despre traiul in inalta societate, spune Clara.

Satena incepe sa se incunte la auzirea acestor cuvinte, punandu-si mainile in sold, pregatindu-si ca de obicei replica de atac, insa este oprita si de aceasta data de brunet care se pune in fata ei, facandu-i blondei semn sa se indrepte spre locul unde se afla mancarea.
Dupa ce aceasta se indeparteaza de ei, tanarul se intoarce nervos cu fata la Alicia.

- Ce crezi ca faci? intreaba Chris incercand sa nu fie auzit de blonda.
- Poftim? Ce cred eu ca fac? Mai bine zis: ce face ea?! Vine de cine stie unde si face pe “frumoasa adormita” numai ca sa-ti traga tie atentia. Si bineinteles ca pe tine te-a omorat cu acel “a fost voia sortii sa ne intalnim”, raspunde Alicia, imitand-o pe Clara, facand acelasi gest cu mana, aruncandu-si parul in vant.

Tanarul da dezaprobator din cap, intorcandu-se cu spatele la ea si incepand sa se indeparteze. Satena il privea cum se indrepta spre blonda. Desi nu voia sa recunoasca, o deranja foarte mult atitudinea lui Chris. Nu se astepta sa fie impresionat de o asemenea fata, cu un comportament ca al Clarei…
Ofteaza adanc si se apropie cu pasi marunti de cei doi. Ii privea cum discuta ca si cand s-ar cunoaste de o viata. Nu intelegea ce se intampla. Incepea sa se simta in plus. Pana cu putin timp in urma, avea o viata relativ usoara langa brunet, insa, de cand a venit ea, s-a stricat totul.



Iubire in necunoscut - Pagina 2 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Lun 02 Iul 2012, 17:35, editata de 6 ori
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 16:57

Dau edit dupa

Edit :

BuNa !
Cat imi place acest capitol ..
Intradevar , a durat cam mult
Ehh asta e ..
Imi place foarte , foarte mult
Il iubesc , il ador ..
Hai ca si pe mine ma enerveaza aia ...
Ce figuri pe ea ...
"Revenind la intrebarea ta, scumpisor. Eram pe yacht-ul
familiei mele, cand o furtuna puternica a inceput. Din cauza ei valurile
marii erau din ce in ce mai violente. Eu nu am reusit sa ma adapostesc
la timp, asa ca am cazut in apa si m-am trezit aici
"
Dar de ce sa trezit pe insula ? Nu putea sa se trezeasca 100 m in aduncuri . Totusi , 100 m e prea putin spus .
Asta e , norocul ei

Valeu .. daca eram acolo .. o aruncam in mare . Si ce daca sunt doar un copil ... macar sa fi vazut ce i-as fi facut .

Si .. Chris , e prost facut gramada .
Ce-ar fi daca , draguta de Clara .. ar face figuri in fata lui Chris , sa nu-i ajute la treaba si etc . Nu s-ar da el cu capul de toti copacii ? Acum ma oftic ... ar vrea sa fiu si eu acolo .

Uite ca iar am uitat ca-i doar un fic ..
E vina voastra .
PAr atat de reale ..
Hai cu next-ul
Pupici Iubire in necunoscut - Pagina 2 962758 Iubire in necunoscut - Pagina 2 208323 Iubire in necunoscut - Pagina 2 962758


Iubire in necunoscut - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 18:40

lucrurile se complica in paradis.....uuuu.....deabia astept nextul....ii dau maxima dreptate lui dani de ce nu a ajuns aia ca titanicul pe fundul oceanului....eeee astai viata....te pup scumpo si imi place ficul tau la nebunie asa ca next cat mai repede da vb eu care pun nextu ”once in a blue moon„


Iubire in necunoscut - Pagina 2 Machiaj-mireasa-13

Arta este o aventură într-o lume necunoscută, care poate fi explorată doar de cei dispuşi să îşi asume riscurile.
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 19:22

Deci o bat pe Clara.
Aolo,vorba lui Dani:Nu putea sa se trezeasca altundeva.

Of of of,hai surioara pune continuarea..!!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 01 Mar 2011, 19:36

Miau !

Hei Cris , se pare ca ai pus next-ul
Deci , imi place foarte mult
Superb , felicitari draga mea
Da , si eu o bat pe Clara
Of of
Pai haide repede cu next-ul !
Spor la scris si la idei !
Pupici !
Succes la scoala !
Mrr dap ! hi!

dance2


Iubire in necunoscut - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mar 2011, 17:22

Va multumesc din suflet pentru comentarii. Ma bucur foarte mult ca va place.
Am reusit sa termin capitolul. Deci...lectura placuta. happy2

Capitolul 9


Pana cu putin timp in urma, avea o viata relativ usoara langa brunet, insa, de cand a venit ea, s-a stricat totul.

Se aseaza pe nisipul fierbinte oftand adanc. O privea cand pe Clara cand pe Chris, asteptand momentul potrivit sa intre in discutie. Blonda ii povestea tanarului despre viata ei fascinanta, despre numarul urias de prieteni pe care ii are, despre afacerile familiilei sale si cum ar putea ajunge in top 5 cei mai bogati oameni din lume. In aceste clipe Alicia facea comparatia dintre ea si Clara. Desi si ea se invartea prin cercurile selecte si probabil situtia materiala i-ar fi permis atat ei cat si urmatoarelor 3-4 generatii sa duca o viata in lux fara sa munceasca deloc, nu-i placea sa vorbeasca despre astfel de lucruri. O stare de vinovatie o cuprinde cand realizeaza ca si ea era asa.

Si ea ii trata pe ceilalti cu superioritate fara sa stie nimic despre acei oameni. Credea ca totul i se cuvine si nu accepta niciodata un “nu” ca raspuns. Diferenta dintre Alicia din trecut si cea care este acum era una colosala. Privea lucrurile dintr-o alta perspectiva si constientizase ca pentru un om obisnuit un trai decent se castiga cu foarte multa munca.

Felul in care blonda isi lauda averea, reusise sa ii provoace Aliciei o stare de dezgust total. Cu fiecare clipa ce trecea, satena avea o parere din ce in ce mai proasta despre Clara. O anailza cu atentie, fiind vizibila iritarea din interiorul ei. De fiecare data cand vocea ei devenea pitigaiata, semn ca incerca sa ii atraga cat mai mult atentia lui Chris, Alicia incepea sa isi framante mainile de nervi, muscandu-si buza de jos, incercand sa se abtina sa faca un comentariu rautacios ce ar putea atrage antipatia brunetului.

“ Cine se crede si asta? Vaai, daca nu inceteaza cu linguseala asta cred ca sar la gatul ei! Auzi la ea... Cum mi-a zis? Tarancuta? Ea vorbeste? Asa par decolorat, asa ochi spalaciti n-am mai vazut… Ii arat eu ei!” Insa sirul gandurilor satenei este rupt de o replica din partea blondei.

- Aaa, nu pot sa cred ca am uitat. Cum te cheama pe tine, fetito? Nu de alta, dar macar sa stiu cu cine ma cert.
Mii de sageti otravite erau trimise din ochii caprui ai Aliciei ce se marisera la auzul acestor cuvinte. Inima incepusera sa ii bata cu putere din cauza nervilor.
- Hmm, cred ca esti cam obraznica. Ai cam mult curaj pentru o fata ca tine. Ai grija sa nu-ti rupi vreo unghiuta, blondo! Striga satena ridicandu-se in picioare.

Vazand ca atmosfera devine una tensionata, Chris o ia de mana pe Alicia, tragand-o dupa el in padure. Cei doi se adanceau din ce in ce mai mult. Degetele brunetului erau inclestate in jurul incheieturii tinerei, strangand-o puternic, facand-o sa scoata scancete de durere. Odata ajunsi destul de departe incat sa nu fie auziti.

- Nu te inteleg. Ce vrei sa faci? Ce-i cu atitudinea asta? Striga Chris intorcand-o cu fata la el, inca strangand-o de incheieturi.
- Pai crezi ca eu te inteleg pe tine? Din cate imi amintesc te enerva comportamentul de fetita rasfatata la mine, dar se pare ca ea ti-a cazut cu tronc! Ii raspunde satena, tristetea combinata cu furia citindu-se pe chipul sau.

La auzul acestei replici un zambet satisfacut se intipareste pe buzele brunetului.
Realizand ca tocmai i-a dat satisfactie tanarului, Alicia lasa capul in jos. Lacrimi de tristete erau pe punctul de a-i inunda chipul. Sentimentele pe care i le purta deveneau din ce in ce mai profunde, insa fara niciun rost. Chris parea mai mult decat fermecat de acea “frumoasa adormita” ce a reusit sa distruga echilibrul dintre ei.

Observand ca barbatul incepe sa se apropie amenintator de mult de ea, se da cu un pas inapoi, insa ironia sortii facand sa se lipeasca cu spatele de un copac. Cuvintele refuzau sa iasa din gura ei pentru a-l tine la distanta. Trecand de starea de agitatie pe care i-o provoca aceasta situatie, il priveste in ochi, ochi ce nici cand nu au parut mai blanzi. Chris isi pune bratele de o parte si de alta a capului ei, asigurandu-se ca ea nu are cum sa fuga, buzele sale unindu-se cu ale Aliciei intr-un sarut asteptat de amandoi…

Sper ca v-a placut si acest capitol, dragilor. Astept pareri si mai ales CRITICI. Chiar vreau sa stiu ce as mai putea schimba, astfel incat sa fie chiar pe placul vostru.
Va pup happy2


Iubire in necunoscut - Pagina 2 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Sam 26 Mai 2012, 12:44, editata de 7 ori
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Lun 07 Mar 2011, 20:09

Aolo.
De cand asteptam asta!!
Ah sa dispara miss aia..
Of pune continuareaa tee roooggg!!!


" You turned my whole world upside down " 

Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 08 Mar 2011, 15:19

Aoleu ...
Chris este mai schimbator decat vremea
Vreau next-ul
Acum ... te rog
Pupici ...
O apuc pe blonda aia de maini , o invart si cand o sa-i dau drumul sa sa ajunga la mile departare .
next


Iubire in necunoscut - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Mar 2011, 15:18

Foarte frumos Crystal scumpo,ca de obicei dap !
Vai vai ce interesant...
Pune repede next-ul.
Spor la scris si la idei.
Pupici! kiss


Iubire in necunoscut - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Mar 2011, 17:35

Capitolul 10

Chris isi pune bratele de o parte si de alta a capului ei, asigurandu-se ca ea nu are cum sa fuga, buzele sale unindu-se cu ale Aliciei intr-un sarut asteptat de amandoi…

O stare de moleseala pune stapanire pe satena. Picioarele incepeau sa ii tremure din cauza emotiei incontrolabile. Realizand cu adevarat ce se intampla, se trezeste din transa reusind sa-l impinga pe tanar. Isi duce dosul unei palme in dreptul gurii privind in jos. Nu intelegea ce tocmai se intamplase. Toata atentia oferita Clarei avea rolul sa o faca geloasa sau se juca cu sentimentele amandurora? Aceste intrebari nu-i dadea pace deloc.

Chris o privea cu o oarecare nedumerire cum statea sprijinita da trunchiul unui copac. Nu stia daca procedase corect sau nu. Tot ce stia era ca se indragostise de Alicia. Tanara isi ridica ochii din pamant, strapungandu-l cu privirea. Nervozitatea combinata cu tristetea se cite ape chipul ei. Simtind ca devine din ce in ce mai greu sa-si stapaneasca lacrimile, se intoarce cu spatele la el incepand sa fuga.

Brunetul ar fi fugit dupa ea, insa simtea cum o forta invizibila il opreste. O privea cum se adancea in intunericul padurii, pana cand dispare din raza lui vizuala. Cu greu reusea sa ii mai auda pasii grabiti cum se cufundau in covorul de frunze uscate. O lacrima de tristete aluneca pe chipul sau. Constientizase ce urma adanca lasase in sufletul ei acel sarut. Nu-si inchipuia ca o fiinta atat de puternica, atat de impunatoare, ascunde o asemenea sensibilitate. Credea ca Alicia realizase ca atentia pe care i-o oferea blondei nu era altceva decat un joc.

Sirul gandurilor ii este intrerupt de o mana calda ce il atinge pe umar. Se intoarce pentru a descoperi cu dezamagire ca era Clara.

- Ce faci aici singur, frumosule? Intreaba aceasta cu o voce seducatoare.
Chris ofteaza adanc, dand la o parte mana blondei ce inca se odihnea pe umarul sau.
Tanara priveste plictisita in jurul ei, observand ca Alicia nu era cu el, cum se asteptase.
- Si…unde e tarancuta aceea?
La auzul acestei intrebari din partea Clarei, inima incepuse sa ii bata mai puternic din cauza nervilor. Vazand ca aceasta continua cu intrebarile, brunetul i-o taie scurt.
- Nu e treaba ta. Spune Chris incepand sa se ineparteze de ea.
Un zambet malefic isi face loc pe chipul blonei.
- Hmm, poate s-a ratacit in padure, cine stie pe unde o fi acum. Poate ca a fost atacat de vreun animal salbatic. Cu atat mai bine, un om in minus, un plus urias pentru mine. Adauga aceasta satisfacuta, avand bratele incrucisate la piept.

Brunetul simtea cum sangele ii fierbe de nervi. Incepuse sa isi muste cu ardoare buzele, incercand cu greu sa se stapaneasca sa faca vreun comentariu rautacios. Vazand ca aceasta nu se opreste din jigniri, ofteaza inclinandu-si capul dezaprobator. Ii intoarce spatele si se indeparteaza de ea, dorind sa o gaseasca pe Alicia.

Cu cat se adancea mai mult in intunericul padurii, cu atat ii era mai greu sa distinga lucrurile din jur. Vazand ca nu gaseste nimic ce ar putea indica trecerea satenei prin acel loc, se sprijina de un copac, inchizand ochii. Incepea sa se ingrijoreze, nestiind unde ar putea fi aceasta. Daca spusele Clarei se adevereau? Gandul ca ar fi putut pati ceva ii dadea fiori.

Deodata, atentia ii este distrasa de niste zgomote ciudate din spatele unui copac din apropiere. Cu o urma de curiozitate, se indreapta spre acel loc, incepand sa distinga niste suspine…


Asta a fost capitolul. Sper ca v-a placut. Astept pareri, in special critici. Deci va rog mult...critici! happy2


Iubire in necunoscut - Pagina 2 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Sam 26 Mai 2012, 12:45, editata de 6 ori
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Mar 2011, 17:42

Crystal ma bucur ca ai pus next-ul.Ce nesuferita e Clara asta.
Tu vrei critici insa eu nu prea stiu ce a critic.
Descrierea o ai ca de obicei si imi place cum e folosita
Dialogul nu e mult si nici sec si se imbina cu descrierea.
Actiunea nici ea nu e grabita,deci chiar nu stiu ce as putea sa critic.
Poate ca ai fi putut sa continui unele propozitii fara sa dai space si sa incepi de la capat.In rest mie mi se pare ok.Imi place cum scrii.Daca vrei o critica pune dialog cu caruta si nu mai descrie sau fa altceva ca acum nu am ce critica sau sfat sa-ti dau in adevaratul sens al cuvantului.
Spor la scris in continuare si abea astept next-ul.
Pupici! kiss


Iubire in necunoscut - Pagina 2 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Mar 2011, 19:20

Deacord cu Kiri..Nu cred ca am ce comenta.Imi place foarte mult cum scri si cum legi cuvintle.Deci in concluzie nu am ce spune despre asta!

Hehe.Ma bucur ca ai pus continuarea..Imi place!


" You turned my whole world upside down " 



Ultima editare efectuata de catre Layla in Mier 25 Mai 2011, 09:50, editata de 1 ori
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 15 Mar 2011, 20:14

Miau ! Cris draga mea .. eu una iti dau critica ..oho..cata vrei tu .. insa nu stiu daca am ce critica .. ia sa vedem .


1 . Estetica : Pai sa stii ca daca vorbim despre estetica stai bine cu ea , adica aici nu prea am ce sa comentez .. chiar nu am . Hmm .. cateodata ai mai inceput o propozitie uitand sa dai space , incearca sa numai faci aceasta greseluta . Atat am de comentat aici ..

2 . Descrierea : Descrierea nu tine de mine dar hai sa o critic .. pai sa stii ca nici aici nu prea am ce sa critic deoarece ai descriere .. imi place cum descrii si banuiesc ca e prima oara cand iti spun asta , dar e bine de stiut , nu ? :))

3 . Dialogul : Pai sa stii ca dialogul nu e nici lung si nici sec si se imbina frumos cu descrierea care cum am mai spus este si inca cum !

4 . Actiunea : Actiunea sa stii ca nu este grabita si asta imi place , imi place ca nu e fugarita de catei :))


Pai se pare ca nu prea mai am ce sa spun .. sa stii ca imi place cum scrii . Descrierea este si se imbina frumos cu dialogul care nu e lung si nici sec .

Actiunea nu o grabesti si pe mine chiar ma face sa ma simt acolo , sa cred ca sunt in fic . La tine decurge totul cu multa atentie si ai grija sa nuti scape nimic , asta imi place cel mai mult .

Numai am ce sa spun.. decat ca ideea imi place foarte mult si vreau nextul .. sper sa il pui cat mai repede si imi pare rau ca am dat comentariu asa de tarziu .

Mrr
Iubire in necunoscut - Pagina 2 301723 Iubire in necunoscut - Pagina 2 127686





Iubire in necunoscut - Pagina 2 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Crystal
Legend
Legend
Crystal

Merite deosebite :
Iubire in necunoscut - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5170
Puncte : 8264
Reputatie Reputatie : 1725

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Mai 2011, 20:02


Mda, vesnicele mele intarzieri. Imi cer mii de scuze ca a durat atat.
Lectura placuta happy2

Capitolul 11

Deodata, atentia ii este distrasa de niste zgomote ciudate din spatele unui copac din apropiere. Cu o urma de curiozitate, se indreapta spre acel loc, incepand sa distinga niste suspine. O gaseste pe Alicia sprijinita de trunchiul unui copac, avand genunchii stransi la piept si ochii inecati in lacrimi. Brunetul se aseaza langa ea, gandindu-se la ce sa ii spuna. Isi framanta mainile agitat, oftand.

- Nu mi-am dat seama ca ma urasti atat de mult. Reuseste sa zica tanara printre suspine. Pur si simplu nu pot sa inteleg. Ce a fost in mintea ta? Iti bati joc de mine, de ea sau de amandoua?

Aceste cuvinte ajunsera pana in adancul inimii lui. Nu si-a inchpuit ca ar fi putut sa o vada plangang, cu atat mai putin nu pentru el. Chiar daca si inainte ii era greu sa spuna ceva, acum ii era imposibil. Cu miscari usoare incepuse sa ii mangaie fruntea, continuand prin ai dezmierda obrajii. Uimita, tanara ridica ochii din pamant, intalnindu-i pe ai brunetului. O lacrima de tristete aluneca nestingherita pe chipul lui.

- Cum poti sa crezi ca te urasc? Esti cel mai frumos lucru ce mi s-a intamplat. Fiecare suspin de-al tau, fiecare lacrima pe care o versi ma face sa ma simt ingrozitor, cu atat mai mult cu cat stiu ca e vina mea. Sincer, nu mi-am inchpuit ca nu iti vei da seama ca eu pe Clara doar o tolerez. Nimic mai mult. Pana la urma suntem doar noi trei, singuri aici, in mijlocul necunoscutului. Trebuie sa ne ajutam intre noi, indiferent de cat de greu ar fi uneori. Spune tanarul imbratisand-o strans.

Satena ii raspunde la imbratisare, incepand sa se linisteasca. De data aceasta chiar il credea. Vocea, ochii sai exprimau sinceritate. Ii parea rau ca reactionase asa, insa ura sa se simta tradata, ura senzatia ca cineva s-ar putea folosi de sentimentele ei. Se indeparteaza putin, pentru a-l privi pe Chris. Buzele rozaliei ale fetei se arcuisera intr-un zambet inocent, in timp ce isi trecea o mana usor, prin suvitele lui brunete. Se apropie de urechea tanarului, soptindu-i un: “te iubesc”.
La auzirea acestor cuvinte, a inceput sa simta o caldura imensa in interiorul sau. Nu fusese niciodata mai fericit. Erau doar ei doi si cat timp dragostea era reciproca, nimeni nu le putea face rau. Buzele sale se unisera cu ale fetei intr-un sarut tandru. Ii mangaia obrajii, in timp ce cu cealalta mana o prinsese de talie, tragand-o mai aproape.

Niste strigate din partea Clarei incepusera sa rasune de pe plaja. Nu puteau distinge ce spunea, asa ca se grabesc sa ajunga la ea. Dupa cateva minute, ajung la destinatie, unde blonda gesticula, aratand spre largul marii. Alicia se concentreaza asupra acelui loc, zarind un vas ce se apropia de ei. Uimirea se putea citi cu usurinta pe chipul ei. Pentru prima oara, nu-si dorea sa fie gasiti, ci dimpotriva. Ar fi vrut sa aiba mai mult timp sa stea langa Chris. Sa se bucure unul de celalalt, asa cum meritau.

- Ajutor! Aici suntem! Continua sa strige Clara miscandu-si cu disperare mainile prin aer, incercand sa se faca observata.

Alicia o privea cu dispret cum se agita. Ar fi fugit in padure, departe, incat sa nu fie gasita. Nu era gata sa-si infrunte propria viata. Se simtea depasita de situatie. Ce se presupunea ca ar trebui sa faca? Era logodita, insa se indragostise nebuneste de un alt barbat. In plus, parintii nu ar sprijini niciodata relatia dintre ea si Chris. Totul era mult prea complicat. Isi inclina capul dezaprobator, oftand, cand acea barca aproape ajunsese la mal...

Sper ca v-a placut. Astept pareri si cat mai multe critici.
Va pup kiss



Iubire in necunoscut - Pagina 2 Hag
I dream of rain
I dream of gardens in the desert sand
I wake in vain
I dream of love as time runs through my hand


Desert Rose


Ultima editare efectuata de catre Crystal in Sam 26 Mai 2012, 12:48, editata de 3 ori
Sus In jos
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI
Genin
Genin
FlOaReA*de*CiReS*a*NoPtI

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in*lumea*mea*cea*minunata
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 177
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : orce
Stare de spirit Stare de spirit : binisoooor

Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19Mar 24 Mai 2011, 20:30

e super misto dance2


am o poveste si cei ce o aud se indeparteaza de mn,fug de parca as avea un monstru in mine as vrea sa fiu un inger si sa nu mai cutreier strazile pline cu oameni ce nu aud vocile si lacrimile cristaline ale celor ce nu stiu ce este dragostea ca mine
sunt *singura* intr-o lume nebuna
Sus In jos
Continut sponsorizat




Iubire in necunoscut - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Iubire in necunoscut   Iubire in necunoscut - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Iubire in necunoscut

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-