Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Toki wo tomete - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Toki wo tomete - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Toki wo tomete

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Joi 04 Apr 2013, 22:39







Capitolul 6





Sasuke's point of view


              - Ce cauţi aici? l-am întrebat nervos, activându-mi sharingan-ul.

            M-a mai privit o secundă, sau două, apoi s-a întors spre Sakura. Am mai aşteptat aproximativ două minute, dar el nu mi-a răspuns. Ma ignora. A ridicat mâna, pe care o apropia din ce în ce mai mult de faţa ei. Am scos un kunai şi m-am aruncat asupra fratelui meu, dar el nu şi-a lăsat garda jos, prinzandu-mi mâna şi aruncându-mă lângă patul Sakurei. Nu a avut nevoie de propria arma, mi-a îndoit mâna, astfel încât kunai-ul să se afle la gâtul meu. Nu m-am mişcat, am rămas împietrit. Ştiam că era un criminal şi că m-ar putea ucide în orice moment, dar nu puteam risca viaţa Sakurei, o preferam pe a ei decât pe a mea.

              - Nu fi prost, Sasuke! a spus şi mi-a dat drumul.

            Imediat ce a plecat de lângă mine, m-am ridicat în picioare. L-am urmărit cu privirea până în momentul în care s-a apropiat din nou de Sakura, dar de această dată, de pe cealaltă parte a patului. Am luat kunai-ul de pe jos şi am sărit la el, din nou. Chiar şi de această dată s-a apărat, dar am avut şansa de a-l zgaria puţin pe obraz.

              - Poate că sunt prost, egoist, dar tu nu te vei atinge niciodată de Sakura.

            M-a privit şi a început să râdă. Eram nervos, mă lua peste picior.

              - N-aş prea crede asta, frăţioare!

            Imediat după ce a spus asta, a făcut semnele specifice clonelor jutsu, iar o secundă mai târziu au apărut înca doi Itachi, care m-au atacat. Era destul de greu să lupt cu doar un Itachi, cu doi era crimă. Aceştia m-au imobilizat destul de uşor, ceea ce nu era de bine. Mi-au prins ambele mâini la spate, dar şi picioarele, în aşa fel încât să nu mă pot mişca. În palmele lui Itachi a apărut o chakra de un albastru deschis, mult mai diferită decât cea obişnuită, apoi s-a aplecat spre Sakura. La început am crezut că o va săruta, dar el doar şi-a pus palmele pe fruntea ei. M-am zbătut, dar nu puteam ieşi din strânsoarea clonelor, parcă ar fi oameni adevăraţi. Nu voiam ca el să o omoare, mă zbateam, voiam să scap din braţele celor două clone. Chakra din mâna lui devenea din ce în ce mai transparentă, ceea ce însemna că procesul avea să se termine. Cu cele două maini la spate, am făcut semnele specifice jutsului Chidori, iar cand am reuşit să lovesc clona ce ma ţinea, aceasta disparu. Am lovit şi cealaltă clonă, apoi m-am năpustit asupra fratelui meu. L-am luat prin surprindere, aşa că nu apucase să se apere şi sfârşise în dulap, rupându-i uşile. În mod normal, această lovitură trebuia să dărâme şi zidul, dar jumătate din forţă a fost consumată pe atacul asupra clonelor. Fratele meu m-a privit zâmbind, iar eu m-am enervat şi mai tare.

              - Sasuke?

            Ofensiva mea a fost oprită de o voce caldă, una căreia i-am dus dorul. Mi-am mutat privirea spre pat şi am vazut doi ochi de un verde ca de smarald ce mă priveau. Am renunţat la planul meu de atac, am lăsat chiar şi garda jos, şi m-am dus lângă ea. Am luat-o în braţe de parcă nu o mai vazusem de secole, dar aşa se simţise o săptămână fără ea.

              - Sasuke, mă sufoci! a spus râzând.

            Am râs şi eu. Pentru un moment uitasem că fratele meu criminal se afla în aceeaşi cameră cu noi şi că ne putea ucide în orice secundă. L-am privit, stătea lângă dulap, avea ochii închişi, dar zâmbea. Sakura s-a uitat şi ea la el, iar în momentul în care şi-a dat seama cine este, m-a strâns de mână. Îi era frică de el, puteam simţi asta.

              - N-aveţi de gând să îmi mulţumiţi? a spus brusc, privindu-ne pe amândoi.

            Zâmbetul de mai devreme devenise unul ironic, ca şi cum tot ce aştepta el nu avea să vină niciodată.

              - De ce am face asta? a întrebat Sakura, devenind dura pe care o ştiam dintotdeauna.

            Itachi s-a depărtat de dulap, apropiindu-se de noi. M-am ridicat în picioare, în faţa Sakurei, într-un mod protectiv. A ridicat două degete, atingându-mi fruntea. Era gestul pe care îl făcea când eram mici, dar pe mine mă enerva. Era, în acelaşi timp, gestul de care îmi fusese atât de dor.

              - Vrei să spui că nu te deranja să iţi petreci restul vieţii în întuneric?

            L-am privit neîncrezător. Despre ce vorbea? Hiro îmi spuse foarte clar că Sakura avea să îşi revină în câteva zile, chiar şi Tsunade i-a dat dreptate. Ce voia Itachi să spună cu asta? Minţea, eram sigur. Blondul cu care mă luptasem în urmă cu o săptămână îmi spusese că în mintea ei, Sakura se afla în flăcări, iar el îmi spune că ea ar fi fost în întuneric. Erau două lucruri complet diferite.
              - Flăcările au dispărut, aşa-i? Dar acestea au fost înlocuite de întuneric, din punctul meu de vedere, este mult mai interesant să arzi în flăcari decât să te afli în întuneric, plictisit de moarte.

              - Ce s-a întamplat de totul s-a schimbat? a întrebat Sakura, privindu-mă confuză.

            Replica Sakurei m-a făcut să realizez că Itachi nu minţea, aşa cum crezusem iniţial. Era o şansă ca Itachi să aiba dreptate, iar noi să fi făcut ceva greşit. Dar nu mă puteam încrede în el, era un criminal şi un trădător orice ar face.

              - Hiro a extras otrava din corpul tău, am spus simplu.

              - Ceea ce a înrăutăţit lucrurile, a adaugat Itachi. Tipul ăsta plănuia să te adoarmă, încât să nu te mai trezeşti niciodată, iar ei îţi puteau fura corpul mult mai uşor.

            Eram, practic, un prost. Lucrurile pe care le spunea Itachi păreau dezastruos de logice, iar eu voiam doar ca el să mintă. Nu-mi permiteam ca el să aibă dreptate, Sakura ar fi fost în pericol, în timp ce noi stăteam şi o aşteptam să se trezească. Riscam ca ea să nu se mai trezească niciodată. Voiam să îl întreb de ce nici măcar Tsunade nu i-a putut depista adevărata stare a Sakurei, dar orgoliul meu era mult prea mare. Şi totuşi, exista o posibilitate ca Itachi să ne mintă, aşteptând ca noi să ne încredem în el, fiind siguri că el nu ne va trăda, din nou, iar apoi să omoare întregul sat. Se putea, iar eu nu voi permite asta.

            Brusc, Naruto a apărut în încăpere, iar când a văzut-o pe Sakura trează, a sărit în braţele ei. M-am uitat după Itachi, iar când nu a fost de văzut, m-am panicat puţin. Aveam senzaţia că a dispărut doar pentru a ne lua în surprindere şi ucigându-ne pe fiecare în parte. Eram atent la fiecare mişcare din cameră, crezând că ar putea apărea în orice moment. Am aşteptat preţ de câteva minute, dar nimic.

              - Ce se întamplă? a întrebat Naruto, devenind şi el serios.

            I-a dat drumul Sakurei, privind suspicios încaperea. Nu se întamplase nimic.

              - Poate ne-am înşelat, poate nu e aşa de rău. a şoptit Sakura, renunţând la gardă.

            Am privit-o ca pe o nebună, ceea ce a speriat-o pentru câteva clipe. Nu puteam să cred că tocmai ea spusese asta, era vorba, totuşi, de fratele meu ucigaş. El era persoana care mă făcuse să o iau razna atunci când eram mic pentru că nu puteam accepta faptul că părinţii mi-au fost luaţi chiar de iubitul meu frate. Uram acea perioadă din viaţa mea, îmi uram viaţa, şi asta doar din cauza unei singure persoane. Un criminal ce obişnuia să îmi fie frate.

            Mi-am pus ambele mâini pe umerii ei, zdruncinând-o.

              - Realizezi ce tocmai ai spus? am ţipat la ea. Cum dracu ar putea să fie o persoană de încredere dacă mi-a ucis familia?

            Am regretat că m-am comportat astfel încă de când am terminat propoziţia. Deşi eram dezamăgit de ea că a gândit asta, nu aveam dreptul să ţip la ea în halul ăsta.

              - Gata, Sasuke, termină! a spus Naruto, punându-mi mâna pe umăr. Nu ştiu încă ce s-a întâmplat aici, dar nu ai niciun drept să îi vorbeşti Sakurei aşa.

            A luat mâna de pe umărul meu şi a îmbrăţişat-o din nou pe Sakura. Am oftat. Am mers şi eu la ea, dar m-am oprit instantaneu când i-am văzut lacrimile curgând pe obrajii ei fini. Nu o mai văzusem de multă vreme plângând, niciodată nu i-a plăcut să plângă de faţă cu noi, dar ştiam că o făcea când rămânea singură. Eram un idiot, asta era sigur. Am luat-o şi eu în braţe, îmi părea foarte rău că i-am făcut asta. I-am soptit că îmi pare rău, că sunt un bou, toate pentru a o opri din plâns. Am fost surprins când am văzut-o zâmbind, apoi plantând câte un sărut pe obrazul fiecăruia. Am rămas aşa pentru secunde, minute sau ore, nu îmi păsa. Eram extrem de fericit că Sakura se trezise în sfârşit, dar ceva mă pusese pe gânduri. De ce fusesem singurul care simţea că ceva e în neregulă cu Sakura? Hiro făcuse în aşa fel încât totul să pară perfect, nimic să nu îi trădeze adevăratele intenţii.

            I-am povestit şi lui Naruto ce ne spusese Itachi în urma cu câteva minute, iar el părea la fel de neîncrezator ca mine. Sakura nu a mai spus nimic, dar ştiam că ea încă avea impresia că Itachi e o persoană bună. Sau poate doar se simţea recunoscătoare că i-a salvat viaţa.





















A.D.T.O.Y.









All day i think of you.


Ultima editare efectuata de catre Hanazawa Rin in Lun 08 Apr 2013, 14:08, editata de 1 ori
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Toki wo tomete - Pagina 3 Asss10Toki wo tomete - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Joi 04 Apr 2013, 22:58

Hahaha! Deci astia merita bataie. Nu stiu de ce, ca doar n-au facut nimic rau, dar sunt intr-o forma de zile mari si simt nevoia sa bat pe cineva. Ma intreb daca Naruto ar accepta o bataie pe gratis. Ma rog, deviem de la subiect. Capitolul acesta a fost surprinzator. Ma asteptam ca Sakura sa se trezeasca, insa nu la asteptam la ceea ce a spus Itachi despre Hiro. Totusi, ceva pare destul de bizar, insa nu deslusesc ce. Sa fie reactia Sakurei, gestul lui Itachi sau faptul ca inca nu stim ce a facut Hiro cu adevarat? In orice caz, mi-ai captat atentia si interesul, drept pentru care abia astept sa vad ce se va mai intampla. Te pup. :*


Toki wo tomete - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Sasuke.
Genin
Genin
Sasuke.

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Cluj-Napoca
acebook acebook : -.-''
Nr. mesaje Nr. mesaje : 231
Puncte : 319
Reputatie Reputatie : 42
Hobby-uri Hobby-uri : In the club \m/
Stare de spirit Stare de spirit : indiferent

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Joi 04 Apr 2013, 23:07

dau edit

Asa, dupa cum am spus am venit si cu editul. Capitolul mi s-a parut frumos si incredibil de scurt! Cred ca o sa te strang de gat...uhm, defapt nu, caci nu ar mai avea cine sa scrie dupa :)) am glumit. Eh! ma bucur ca Itachi este o persoana buna ca si in anime si ca mai aud ceva de el. Sincer in capitolul anterior m-am gandit ca e unul rau, dar bine ca m-am inselat happy2 astept next si sa ma anunti. Kissez!


Toki wo tomete - Pagina 3 Large

I love you, key? 
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 09:18

Ador ficul tau! Daca ai putea te rog sa ma anunti si pe mine cand pui next-ul ar fi minunat! Succes in continuare, te pup kiss papa :-H:


Toki wo tomete - Pagina 3 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 10:03

a hug Buna ! Ms ca m-ai anuntat ! Capitolul a fost superb, ma bucur ca ai pus nextul repede, esti geniala! happy Sakura s-a trezit insfarsit ! Mi-a placut faptul ca baietii tin la ea ! Itachi i-a mintit sau spune adevarul ? think Sasuke chiar pare ca o place pe Sakura ! happy2 Astept continuarea si spor la scris ! Te rog anunta-ma cand pui nextul ! puppy eyes Te kiss dulce ! thank you
Sus In jos
Sengni
S-Class
S-Class
Sengni

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : • România
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3191
Puncte : 3381
Reputatie Reputatie : 74
Hobby-uri Hobby-uri : Să stau pe forum •
Stare de spirit Stare de spirit : Many Many Happy •

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 10:11

Hi my baby !
Am ajuns si eu intr-un final cu mare intarziere.
Dar de la un timp nu mai am timp nici sa resipr ...
Ma asteptam ca Sakura sa se trezeasca insfrasit, si sunt fericita :)
Si Sasuke inca nu a avut parte de o lupta pe cinste cu Itachi ... Inca.
Nu imi vine se cred ce a putut spune Itachi despre Hiro !
Cred ca era ultimul lucru la care ma puteam gandea vreodata.
Dar oare ca a facut el intr-adevar ?
Si vorbele Sakurei au fost si ele surprinzatoare.
Mda, daca Itachi nu a omorat-o inca asta nu inseamna ca e dragut.
Ah, se pare ca vrei sa ne ti in suspans
Mersi mult de anunt si spor mare la scris !


♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Toki wo tomete - Pagina 3 G-Dragon-MichiGO-Feature
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣
♛ Măritate cu Mafia +14
♛ Academia de Politie
Sus In jos
Akatsuki_lavy
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 282
Puncte : 294
Reputatie Reputatie : 18

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 13:43

hey hey.iata-ma si pe mine pe aci.mesic in primul rand de anunt, in al doilea,imi place ceea ce vad, si trei, anunta-ma in continuare.abia astept sa vad ce se intampla cu sasuke, sakura, si desigur, ITACHI.te rog frumos sa imi zici si mie ce inseamna titlul ficului.te pup.Akatsuki_lavy
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 14:13

¤Toki wo tomete¤ înseamnă ¤Opreşte timpul¤

Mă bucur că vă place! kiss



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Vin 05 Apr 2013, 22:08

Iti multumesc mult ca ai adus next-ul si ca m-ai anuntat!!!
A fost grozav...si ce a zis Itachi chiar are logica... think
Anunta-ma la next, si sunt curioasa sa vad ce se mai intampla...
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!!kiss


Toki wo tomete - Pagina 3 33
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Sam 06 Apr 2013, 08:41

Oau a fost un capito superb in love
!
Mulţumesc că m-ai anunţat in love !
Am rămâas nedumerită la unele aspecte dar cred că în capitolele următoare se vor clarifica puppy eyes !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mToki wo tomete - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 16:23

Hei. Toki wo tomete - Pagina 3 78717

Mersi de anunt si scuze pentru intarziere.
Capitolul a fost interesant, dar plin de mister, cel putin eu am ramas in ceata in legatura cu unele chestii, ceea ce ma face sa vreau capitolul urmator cat mai repede si sper sa-l aduci cat mai curand. Si nu uita sa ma anunti. Toki wo tomete - Pagina 3 78717


Toki wo tomete - Pagina 3 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
Dara
Chūnin
Chūnin
Dara

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste
acebook acebook : Foloseste "url" , largea profilul si ti-am sters linkul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 662
Puncte : 742
Reputatie Reputatie : 32
Stare de spirit Stare de spirit : I’m getting stronger, i’m hurt no longer!

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Lun 08 Apr 2013, 21:17

Aaaaaaaaa! nervi! Inebunesc fetita! nervi! Intelegi?! Inebunesc! nervi! rolling on the floor Ficul asta e mai mult decat genial. Inca nu am destule cuvinte in vocabular sa exprim tot ce inseamna ficul asta. Fata mea esti un geniu! happy Ehh, asta se datoreaza si faptului ca esti sor'mea rolling on the floor Dar lasand modestia la o parte lough Esti un geniu, ti-am spus-o de mii de ori si o sa o spun mereu. Ficul asta e absolut genial.
Sa te puna naiba sa nu ma anunti cand postezi next-ul ca stii ca in 2 minute ajung la tine acasa?! rolling on the floor waiting


Toki wo tomete - Pagina 3 Ikze



Sunt lucruri care vor ramane pentru totdeauna pe trupul sau sufetul fiecaruia!
Sus In jos
Lauren Wandowski
Sennin
Sennin
Lauren Wandowski

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Târgovişte, Dâmbovița
acebook acebook : Alexandra Paun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1459
Puncte : 1644
Reputatie Reputatie : 145
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, dancing, writing.

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Joi 11 Apr 2013, 02:50

O, Doamne, Doamne, Doamneeeeeee! Capitolul a fost genial,ti-am zis eu ca trebuia savurat la maxim! Asta am si facut si ce bine a fost... Ah, mooor! Esti un adevarat geniu! Serios, nu stiu unde incape atata genialitate in capsorul ala mic! M-am repetat de 3 ori pana acum, deci stii cat de tare imi place acest capitol. Atat de tare ca limba romana ma lasa balta incetul cu incetul! Toki wo tomete - Pagina 3 4069099782

Revenind..ce imi scapa, Dumnezeule Mare? =))) E ceva ciudat la comportamentele lor, nu stiu. Insa sunt al naibii de sigura ca imi scapa ceva, dar ce?! Ce nu reusesc sa realizez? Cine minte? Cine spune adevarul? De ce nu-mi pot da seamaaaaa?! Doamneee, ma omoara cu zile fata asta! Esti criminala! Te iubesc si te implor hai mai repede cu nextul ca ne distrugi psihic! Pune-te pe tastat! ACUM! Toki wo tomete - Pagina 3 4069099782

Te iubesc! in love


Toki wo tomete - Pagina 3 Tumblr_n7kcuxdExP1txd25uo1_400

Smoking is bad, but the reason I smoke is worse.
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Vin 12 Apr 2013, 17:26

Vaaai, dar ce avem noi aici? Inca un next superb, marca Hanazawa Rin, my wife in love Superb, ti-am spus asta de cand am citit, e genial capitolul. Sasuke mi se pare atat de dragut cand vine vorba de Sakura si nu stiu, simt ca incepe sa se lege acea iubire pe care toti o asteptam. Itachi al nostru e asa un mic-mare geniu, seamana cu sotiile lui well? awesome right?. A reusit sa o salveze pe Sakura, deci e un erou. Badabim, badabum! -Nu stiu cum se scria expresia asta, ai inteles tu ce am vrut sa scriu-! Ti-o voi mai spune de cate ori va fi nevoie: mereu ma uimesti cu talentul tau, cu felul in care dai viata personajelor,cu felul in care conturezi actiunea si cu felul in care descrii. Esti unica, baby. Abia astept urmatorul capitol, caci sunt extrem de curioasa in legatura cu continuarea pe care ne-o pregatesti. Hai cu next-ul! Spor la scris si la idei in love Anunta-ma!
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Lottie.
Academy Student
Academy Student
Lottie.

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tg-Jiu
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 3

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Lun 01 Iul 2013, 17:46

Wow! Asta e singurul sunet pe care-l pot scoate acum, dupa ce ti-am citit acest magnific fic. E genial, foarte original. Doamne, ei se inteleg atat de bine.. nu m-am gfanditi niciodata la o asemenea idee. E super originala si scrisa genial, la fel ca toate ficurile tale, evident! Intre ei se pare ca e o prietenie adevarata. Ah... ii iubesc atat de mult, iar pe tine te ador.
Deci, oficial, din acest moment sunt fana taa i love you 
Astept cu nerabdare nextu si, daca nu-ti cer prea mult, ai putea sa ma anunti si pe mine? Merci! Oricum.. ne citim la urmatorul capitol. Byeee!!


[center]Toki wo tomete - Pagina 3 Quotes-on-rain-Let-the-rain-fall-down-and-wake-my-dreams

Sad things happen. They do. But we don't need to live sad forever.
Sus In jos
Hanazawa Rin
Sennin
Sennin
Hanazawa Rin

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Targoviste.
acebook acebook : Hanazawa Rin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 825
Puncte : 1007
Reputatie Reputatie : 122
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Dancing, Writing.
Stare de spirit Stare de spirit : Where's the point?I'm bored anyway...

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 17:27

Capitolul 7









Sasuke's point of view


       Să ai încredere? Uită de asta! Şi pentru ce? Ca apoi să fi trădat în cel mai urât mod? Ai putea să te lipseşti de asta, dar întotdeauna le pici în plasă. Vrei să nu pari un prost şi totuşi eşti pentru că le dai atenţie. 

      Mă întrista nespus faptul că Hiro ne păcălise şi se dăduse drept prietenul nostru, doar pentru a o neutraliza pe Sakura. Mă cutremura gândul că dacă am fi aşteptat încă câteva zile fără să facem ceva, ea ar fi putut fi răpită. Încă o mişcare greşită şi ar fi putut să dispară pentru totdeauna. Dar mă deranja ceva mai presus de asta şi anume faptul că Itachi a fost cel ce a salvat-o. Uram ideea că un trădător mi-a salvat prietena şi niciodată nu o să mă pot împăca cu ideea.

      Un lucru şi mai rău era prietenia Sakurei cu fratele meu ucigaş. Nu am crezut niciodată că o sa fiu pus în această situaţie, uram să mă gândesc că ea m-ar putea înlocui. La început nu am realizat că ceva se petrece cu cei doi, am crezut că era normal, deşi eram foarte nervos. Dar de atunci ei petrec din ce în ce mai mult timp împreună, iar atunci când o critic pentru asta, ea îmi spune că nu îmi cunosc fratele şi sunt orbit de răzbunare. Nu am mai vorbit cu ea de câteva zile şi ea nu părea că suferă din cauza acestui lucru. Rămăsesem cu Naruto, ea se comporta de parcă nu fusesem cei mai buni prieteni, de parcă nu avusesem toţi aceeaşi copilărie. De parcă nu noi eram cei ce ne consideram izolaţi de societatea mediocră, dar se pare că rămăsesem decât noi doi. Oare ea ce mai făcea?

      Şi acum era chiar şi mai rău: Itachi mergea cu noi în misiune, cea pe care trebuia să o facem doar noi trei. Era nedrept, nu ştiam ce gândea Tsunade. De ce nu înşelegeau odată că Itachi Uchiha era un trădător şi că niciodată nu va face nimic bine pentru sat? Era absurd şi totodată de neînţeles.

      - Nu uitaţi, nimeni nu trebuie să afle nimic de misiune, sunteţi printre cei mai buni, am încredere deplină în voi! Ne-a spus Tsunade înainte să plecăm în misiune.

      I-am privit pe coechipierii mei. Naruto părea plictisit, iar Sakura cu Itachi îşi aruncau priviri semnificative. I-am privit urât, iar când au observat asta, m-am întors spre Hokage, părând dezinteresat. Dar nu eram.

      Urma să fim plecaţi din sat pentru ceva vreme, era mai mult o misiune pentru a o scoate pe Sakura din sat. Pentru ceilalţi săteni, misiunea presupunea protecţia fiului Raikage-lui. Cei mai puternici ninja din acel sat urmau să plece într-o luptă pentru redobândirea terenurilor. Urma să mă aflu cu Itachi şi Sakura în aceeaşi casă pentru cel puţin două săptămâni. Nu-mi făcea plăcere să îi văd pe cei doi pentru atât de mult timp, dar nici nu puteam să o las pe Sakura singură cu acel criminal.

      Păream nişte străini, eu şi Naruto mergeam în faţă, în timp ce Sakura şi Itachi erau în spatele nostru, vorbind. Nu puteam să înţeleg nici măcar un cuvânt din ce îşi adresau şi asta mă enerva chiar şi mai rău. Nu-i priveam, nu voiam să văd cât de mult s-a schimbat. O uram pentru că nu o mai recunoşteam.

      - Băieţi, n-aveţi de gând să ne aşteptaţi? De ce vă grăbiţi?

      Vocea coechipierei noastre m-a trezit din visare, dar nu i-am dat atenţie. L-am văzut cu coada ochiului pe Naruto oprindu-se şi întorcându-se spre ei. Avea de gând să îi aştepte. Trădătorul!

      - Sasuke, nu te mai comporta ca un îngâmfat, doar stai mai încet.

      Auzindu-l pe Itachi adresându-mi acele vorbe de parcă am fi buni prieteni, m-a făcut să mă enervez atât de tare, încât l-am lovit. Sau am vrut să o fac, dar el m-a oprit exact în momentul în care pumnul meu se afla la doi centimetri de faţa lui. A încercat să îmi întoarcă lovitura, dar mă apărasem înainte să o poată face. Când am vrut să revin cu ofensiva asupra lui, Sakura s-a băgat între noi, privindu-mă răutăcios.

      - Ce dracu ai? Nu ţi-a făcut nimic, a ţipat.

      Nu i-am mai adresat nici un cuvânt, mă răniseră cuvintele ei. Nu am crezut că o să accepte pe cineva înaintea mea, cineva care se presupunea a fi un trădător. Era unul. M-am întors cu spatele la ei şi mi-am văzut de treaba mea. Uram această misiune, pentru prima oară simţeam că înnebunesc. Sakura m-a mai strigat de câteva ori, dar a renunţat când şi-a dat seama că nu aveam de gând să mai răspund. Şi când mă gândeam că doar eu sunt de vină pentru toate astea. Dacă nu aş fi avut încredere în Hiro, probabil ea ar fi fost în regulă şi nu ar mai fi fost nevoie să îl cheme pe Itachi. Şi nu s-ar mai fi ajuns la asta. Poate că ei aveau o relaţie secretă, ceea ce mă făcea şi mai nervos. Cum a putut să se îndrăgostească de acel criminal?

      - Lasă-i în pace, doar gândeşte-te că vom termina misiunea asta şi nu vom mai fi nevoiţi să îl suportăm, mi-a şoptit Naruto.

      - Nu e vorba doar de el, nu ai văzut cum se comporta Sakura? Parcă nici nu ne mai recunoaşte, se comportă cu noi de parcă am fi la fel ca ceilalţi din academie.

      Naruto m-a privit gânditor.

     - Sau poate e un jutsu, a spus.

      M-am oprit din mers. Cât de raţional era acest lucru! Nu ştiu cum nu mă gândisem la acel lucru până atunci. Sakura nu ne-ar fi întors niciodată spatele, mai ales dacă era în favoarea criminalului Uchiha Itachi. M-am întors spre ei, fratele meu mă privea, în timp ce Sakura vorbea cu el prin şoapte. El a zâmbit, apoi şi-a mutat privirea spre fată. Mă întrebam de ce zâmbise, oare ce spunea ea era atât de amuzant?

      Nu am mai avut mult timp să analizez reacţiile celor doi, deoarece simţisem o chakra ciudată. Întunecată. Înainte să pot face vreo mişcare, lângă mine a apărut un ninja care m-a lovit atât de puternic încât zburasem câţiva metri. Nu am avut timp să mă ridic pentru că loviturile se repetau în mod constant. Ameţisem de la viteza oponentului şi mă simţeam de parcă de abia ieşisem din comă. Naruto reuşise să îl prindă, iar înainte ca acesta să reuşească să scape a privit o lovitură de la coechipiera mea. Acesta căzuse la pământ, dar s-a ridicat repede, îndepărtându-se la o distanţă considerabilă. Le-am făcut semn celor doi prieteni ai mei. Acesta nu era un simplu ninja de abia ieşit de la academie. Era un jounin periculos cu o viteză impecabilă. Am făcut semnele necesare Sferei Jutsu şi aşteptam să fim acoperiţi de ea. Când sfera căpătase o culoare asemănătoare cu a cerului, l-am zărit pe Itachi, în afara ei, privindu-ne foarte concentrat.

    Chiar înainte ca jutsul să fie complet, Sakura a renunţat la semne, iar sfera a căzut. Apoi mi-am dat seama. El nu ne privea, o privea şi îi dicta ce să facă. La naiba, Naruto avea dreptate, Uchiha Itachi o controla. Fiindcă era fostul camarad al lui Tsukasa, era de aşteptat să ne trădeze în favoarea lui. Lucru ce nu se întâmplase pentru prima oară. Probabil are de gând să ne ucidă şi să o ia pe Sakura, fără ca aceasta să se împotrivească. Eram într-un rahat mult mai mare decât aş fi crezut. Înainte să o pot reţine pe Sakura, aceasta a fugit la duşmanul nostru, fratele meu. Îmi dădusem seama de abia atunci că Itachi nu se implicase în luptă şi că nu fusese nici măcar atacat. Ar fi trebuit să mă apere dacă ar fi fost coechipierul meu, aşa cum spusese Tsunade, nu?

     Itachi a aruncat o privire printre arborii de lângă cărare, apoi a luat-o pe Sakura şi a dispărut în pădure. Am vrut să fug după ei, dar duşmanul vitezoman ne-a blocat calea. L-am privit încă o dată pe Naruto, care îşi crease zeci de clone, urmând să-l atace. M-am transformat şi eu în Naruto şi m-am infiltrat printre clone. Acesta a început să le lovească, dispărând una câte una. Alerga foarte repede, de abia îl puteai vedea. Folosea lovituri simple, practic banale, ştia cu ce are de a face şi nu voia să piardă prea multă chakra. Teoretic era un lucru inteligent, practic nu prea. M-am apropiat de el pentru a-l lovi cu Chidori, ştiind că nu mă va recunoaşte şi mă va confunda cu una din clonele lui Naruto. Planul îmi reuşise, iar inamicul se afla la câţiva metri de mine, rănit grav de tehnică. Sau aşa părea.

     Acesta s-a ridicat aproape imediat şi a fugit până lângă pădure. Îl puteam vedea cum încerca să îşi revină. Chidori nu era o tehnică uşoară, iar dacă erai lovit de ea, urma să ai răni serioase. Deşi mă miram cum putea să mai stea în picioare după atacul meu. Şi mai mult, cum putea să se mai mişte aşa de rapid? Naruto a început să alerge spre el, dar înainte să ajungă acolo, inamicul venise spre mine. M-a lovit înainte ca eu să-mi pot da seama unde se afla cu exactitate. Naruto reuşise să-l oprească din a mă lovi, dar devenise ţinta ucigaşului. Era mult prea rapid, nu-i puteam face faţă. Singurul ninja care l-ar putea egala pe inamic în viteză era Kakashi, dar el nu era aici, trebuia să ne descurcăm singuri. Simţeam sângele cum îmi curgea pe faţă de la răni, dar asta nu m-a oprit din a mă lupta. Naruto se afla la pământ, părând incapabil de a se ridica în picioare. Făcusem din nou semnele specifice jutsului Chidori, dar de această dată nu am mai fost atât de norocos încât să reuşesc să-l ating. S-a ferit, apoi m-a lovit cu o aşa putere încât m-am dus într-un arbore aflat lângă cărare. Dar nu m-am oprit acolo, din cauza jutsului meu foarte puternic, cel puţin trei copaci erau distruşi. Când chakra îmi dispăruse din mână, am căzut lângă rădăcină. Nu mi-a dat nici măcar o şansă de a-mi reveni, aflându-se imediat lângă mine. Era un ninja ciudat, nu întâlnisem niciodată unul cu atâta putere.



A.D.T.O.Y.









All day i think of you.
Sus In jos
http://byrosemary.blogspot.com
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Toki wo tomete - Pagina 3 Asss10Toki wo tomete - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 20:05

Cat de tareeee. O_O Cata actiune, cat suspans, cate intrigi. Tuuuu, tu esti un geniu, dar probabil ca stii asta deja. Bineinteles, mi-a facut o deosebita placere sa mai citesc unul dintre capitolele tale, chiar l-am savurat pe acesta, fiind incarcat cu atat de multe lucruri pe gustul meu. Se pare ca Itachi are tot felul de ganduri ascunse cu Sakura - fara sensul ala desigur - si ca e un nemernic si jumatate. Si ailalti doi ce pazesc? O data am inteles, au picat in plasa aluia, dar si a doua oara? Serios? Si Tsunade ce urmareste de l-a acceptat pe Itachi in misiunea asta? Si of, cate alte intrebari imi vin in minte. Sper sa ma lamuresti cat de cat in urmatorul capitol, mai ales ca am intrebari nou-noute si vreau sa le gasesc degraba un raspuns. Asadar, iti multumesc pentru anunt si astept cu nerabdare capitolul urmator. Spor la scris si multe, multe idei. Te pup. :*


Toki wo tomete - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Dum 07 Iul 2013, 21:46


Hei...macar a meritat sa asteptam atat pana la next...
Dar tot e cam tarziu...mult prea tarziu! phuu 
Deci...mi-a placut acest capitol...a fost surprinzator...
Chiar mi-a cazut fata...cum de Sakura era controlata?! huh? 
Anunta-ma te rog la next!!!
Te pwp dulce si spor la scris in continuare!!! kiss 


Toki wo tomete - Pagina 3 33
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Lun 08 Iul 2013, 11:39

Super!what?lol! 
Cine ar fi crezut ca o sa cuprinzi atata actiune, adrenalina, suspans intr-un singur capitol?! Eu. Mi-a placut la nebunie capitolul, ma bucur foarte mult ca l-am citit! Ma tot intreb de ce Itachi are nevoie de Sakura, cu ce-l poate ajuta? L-a mai tradat inca o data pe Sasuke, acum este cel mai mare idiot tradator! Multumesc pentru mesaj si sper sa-l primesc si data vitoare! Bafta in continuare! Kiss! kiss


Toki wo tomete - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Lottie
Genin
Genin
Lottie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pe scaun
Nr. mesaje Nr. mesaje : 185
Puncte : 219
Reputatie Reputatie : 18
Hobby-uri Hobby-uri : Scrisul, cititul, dansul în ploaie...
Stare de spirit Stare de spirit : Bună.

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Lun 08 Iul 2013, 17:55

Un alt capitol excelent plin de surprize. Nici nu ma asteptam la altceva din partea ta. E genial, imi place la nebunie si a meritat asteptarea.
Nu pot sa cred ca Itachi a pus un jutsu pe Saku... defapt pot :))
Ma intreb ce planuri are cu ea si daca e in cardasie cu cel ce o vrea pe Saku. Cred ca da.
Abea astept sa citesc felul in care Sasuke si Naruto il vor invinge pe acel ninja si cum o vor salva pe Sakura.
Tot ce mai ppt spune e ca astept cu nerabdare continuarea. Sper sa ma anunti si pe mine la urmatorul capitol.
Bye!!
Sus In jos
Aidualc
Chūnin
Chūnin
Aidualc

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 651
Puncte : 849
Reputatie Reputatie : 120
Stare de spirit Stare de spirit : -

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Sam 13 Iul 2013, 17:21

Hei.

Mi-a placut mult si acest capitol, desi nu s-au intamplat prea multe, sper ca in urmatorul sa avem parte ne niste momente frumoase intre cei doi.
Nu stiu ce sa mai zic si nici nu prea pot, nu ma simt prea bine..
Oricum deabia astept urmatorul capitol pentru ca sunt foarte curioasa ce va urma. Fic-ul e genial, normal. Ma astept la multe surprize. Mult succes in continuare.


Toki wo tomete - Pagina 3 33101167

“ I've crossed some kind of invisible line. I feel as if I've come to a place I never thought I'd have to come to.
And I don't know how I got here. It's a strange place.
It's a place where a little harmless dreaming and then some sleepy, early-morning talk has led me into considerations of death and annihilation. ”


Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Dum 14 Iul 2013, 16:05

Cow, esti geniala in love. Mi-a placut la nebunie capitolul, nu stiu cum sa iti zic. L-am citit devreme si totusi ajung atat de tarziu, stiu, sunt o vaca la fel ca tine, dar asta este. Am fost surprinsa de atitudinea Sakurei, de faptul ca a picat in mrejele lui Itachi, barbatul meu *nostru*. Se pare ca Sasuke incepe sa il urasca pe Itachi nu pentru ca e un tradator, ci pentru ca se da bine pe langa prietena lui. Vai cat de tare si penibil pentru el rolling on the floor. Ma intreb daca vor ajunge la o bataie in care sa se lupte pentru Sakura. Chiar ar fi interesant. Sa stii ca faci o treaba excelenta si mereu ai adus capitole marfa si mereu m-ai surprins. Ma enervati voi, astia care ma derutati cu fiecare capitol postat. Sunteti enervanti rau de tot, frate. Imi vine sa vad dau cu capul de un perete. Esti o scriitoare geniala, sweetheart si sa nu uiti asta. Abia astept urmatorul capitol ce sper sa vina repede repejor. Spor la scris kiss
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Mar 16 Iul 2013, 18:48

Heyy! kiss !
Am cam lipsit de pe forum ultimele 2 poate 3 luni, dar asta fiindcă am avut compther-ul stricat.
Îţi mulţumesc că mi-ai dat un MP, Chiar dacă cred că sunt ultima care comentează .
A fost un capitol atât de palpitant!! huh?
Şi ironia pe care am dedus-o eu, e că Sasuke , gelos fiind, nu şi-a dat seama de "comportamentul" ciudat al Sakurei. Şi Naruto da.
Îţi aştept următorul capitol cu mare nerabdare ! kiss !


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mToki wo tomete - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Yang
Jōnin
Jōnin
Yang

Sex : masculin Varsta : 16
Localizare Localizare :
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1038
Puncte : 1376
Reputatie Reputatie : 152
Hobby-uri Hobby-uri : ᴡᴇᴇᴅᴏɴᴛᴄᴀʀᴇ
Stare de spirit Stare de spirit : make sasu.fairtopic great again

Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19Lun 23 Sept 2013, 20:26

        Fanfic blocat din cauza inactivitatii.


Toki wo tomete - Pagina 3 A0fibm
ᴛʜᴇ ʜɪɢʜᴇsᴛ ғᴏʀᴍ ᴏғ ᴘʀᴇsᴇɴᴄᴇ
Sus In jos
Continut sponsorizat




Toki wo tomete - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Toki wo tomete   Toki wo tomete - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Toki wo tomete

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-