Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Cum credeti ca este acest fic?
Imi place mult
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_vote_lcap82%La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_vote_rcap
 82% [ 36 ]
Ma plictiseste
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_vote_lcap5%La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_vote_rcap
 5% [ 2 ]
E foarte interesant
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_vote_lcap13%La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_vote_rcap
 13% [ 6 ]
Mai bine citesc altul
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_vote_lcap0%La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 44
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 15:51

mi-a placut capitolul la nebunie
draga mea astept nextul cu mare nerabdare
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Aleeeeee
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : in my coffin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 28
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : cititul,muzica rock,scrisul(cand am inspiratie)manga, anime
Stare de spirit Stare de spirit : upside down

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 17:57

Hey!!
Bad Sakura lough si Sas'ke, of of, cum de nu ti-ai dat seama, asa de indragostit esti?? Ce soc pentru egoul tau.
Anyway, suuper capitol, dar attaat de scurt, vroiam mai mult. Saracii de ei, ce o sa-i mai astepte in viitorul apropiat. Sunt mega curioasa cine o sa castige pariul.
Hai cu next oricat de tarziu l-ai posta.
Ale
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 19:03

Frumos....Imi place foarte mult. De m-as pricepe asa de bine la descriere....Anunta-ma cand pui next-ul



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
FloareDeCires
Genin
Genin
FloareDeCires

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nowhere
Nr. mesaje Nr. mesaje : 91
Puncte : 101
Reputatie Reputatie : 10

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 20:12

Hellooooooooooo!!!! Cam tarziu!
Nu o sa comentez prea mult deoarece trebuie sa ma pregatesc pentru ziua de maine sad
DAR IMI PLACEEEE! FELUL CUM AI DESCRIS SI TOT! TE ROG SA NU MAI VII ATAT DE TARZIU DAR TINAND CONT CA INCEPE SCOALA..
SCUZE PENTRU COMMUL MEU NEINGRIJIT SI SCURT DAR SUNT PE FUGA!
O SA MA GANDESC TOATA NOAPTEA LA CAPITOLUL ASTA CRED.
INCEPE SA FIE OBSEDANT FICUL.
sO SPOR LA SCRIS SI PUPICI! LOVE YAA! a hug in love


I choose to be happy ! rainbow :\
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 21:51

ms ca mai anunta ca ai adus nextul a hug
super capitol in love
nextul


La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 09:10

Deci, are tot ce imi place mie:
Descriere, sentimente, chestii chestii care imi plac. dap !
Am vazut foarte putine greseli de testare dar cu edit se duc pe apa de langa scoala. dap !
Soo, iubesc next-ul si de abia astept continuarea, desi cred ca o sa treaca mai mult timp din cauza scolii aceleia... down
Soo, spor la treaba si idei multe!Te pupacesc! in love


La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
Calliope
Jōnin
Jōnin
Calliope

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Ploiesti, Prahova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1170
Puncte : 1297
Reputatie Reputatie : 77
Hobby-uri Hobby-uri : I love to write stories:X
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica:>:>

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 17:31

eheheLa jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 208323 mersi de anunt! ei ei, incep sa se incinga spiritele la academie, si s-a pus ramasagulLa jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 2843714615 acum sa vedem cine castigaLa jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 2873859802 tare curioasa sunt, si mai ales, sakura e tare sireata, o sa-l innebuneasca pe sasuke si o sa-l joace pe degete la un moment dat, daca brunetul nu se trezeste...asa presimt euLa jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 384738 eu vreau sa te vad cu nextul cat mai repede, si te rog, daca vrei, sa ma anunti cand il puiLa jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 208323 spor la scris si la idei!

Naty~


La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Tumblr_mrmuebFDm11s7d7e3o2_500

"That's the best thing a girl can be in this world: a beautiful little fool."


- Carey Mulligan (Daisy)  - The Great Gatsby



Sus In jos
MistyLilly
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Vaslui
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Sept 2012, 15:55

Pff...am ajuns si eu aici abia dupa 4 zile de cand ai pus capitolul down ( as merita sa ma bati biciuitor ) . Imi pare rau ca am intarziat atat de mult,desi stiam ca l-ai pus de duminica, dar am devenit obsedata de Bleach si eh, a inceput si scoala...totusi mi-am facut acum timp sa-l citesc. nr1

Capitolul acesta a fost super! Cu siguranta o ADOR pe Sakura purtandu-se asa. evil devil mua ha ha A fost genial momentul in care l-a lasat pe Sasuke cu ,,buza umflata'' si a plecat dupa ce l-a sarutat si i-a permis sa o atinga. Nu ma amestec eu in poveste, desi cred ca i-a placut la nebunie si ei pana cand ori s-a ,,desteptat si a vrut sa para dura '', ori s-a prefacut ca sa-i intre ,,pe sub piele''. therethere :>happy

Cam scurt comment-ul dar cum am spus, a inceput scoala si deja am primit teme. nervi! Adu repede next-ul, desi cred ca pana atunci (unde probabil o sa o faci din perspectiva Sakurei) voi tine cu Sasuke. lough

Multumesc mult pentru ca m-ai anuntat i love you si nu uita sa aduci next-ul repede( promit ca il voi citi la timp. shy )

Spor la scris! hi!
XOX a hug kiss a hug
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Sept 2012, 21:10

Nu prea am cuvinte sa explic ce fain e capitolul acesta.

Sakura, pana la urma merge planul ei de a fi sefa.

Suuper.

Pai imi place super mult si hai cu next. Ps: mersi de anunt! Sa faci asta in continuare.

Kiss you!


La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Sam 29 Sept 2012, 18:06

Scumpa mea a fost un capitol minunat .
Mi-a placut la nebunie , n-am cuvinte sa-l descriu la adevarata sa valoare.
Astept nextul si te rog sa ma anunti in continuare .
PS. Scuze ca am trecut prea tarziu !


La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Nsk6



Sus In jos
Ineffable.
S-Class
S-Class
Ineffable.

Merite deosebite :
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Asss10La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : .
acebook acebook : hässlich
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13202
Puncte : 15767
Reputatie Reputatie : 858

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 00:52

Fic blocat din cauza inactivităţii. (29 Sept- 29 Noi)


La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 212
N  e  u  t  r  a  l    to   l  i  f  e .
Sus In jos
Continut sponsorizat




La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16   La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16 - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-