Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Dincolo de porţile iadului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Părerea voastră despre ficul meu contează cel mai mult.
Este foarte frumos, merită să îl termini.
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_vote_lcap56%Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_vote_rcap
 56% [ 15 ]
Este plictisitor..
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_vote_lcap4%Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Nu ai talent. De ce mai scri ?
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_vote_lcap0%Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Este genial.
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_vote_lcap40%Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_vote_rcap
 40% [ 11 ]
Total voturi : 27
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Lun 22 Oct 2012, 22:35

Cand pui urmatorul capitol....!?
Sus In jos
maudlin
S-Class
S-Class
maudlin

Sex : feminin Varsta : 88
Localizare Localizare : ???
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2816
Puncte : 3352
Reputatie Reputatie : 362

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Mar 23 Oct 2012, 18:04

Îmi place foarte mult fic-ul tău, dar toată lumea aşteaptă next-ul de peste o lună. Îl aşteptăm, ne este "foame de el"! lough


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 VRJzvqC

e y e s   a r e   d i s t r a c t i n g .   
y o u   s e e   t o o   m u c h .   y o u   d o n ' t   s e e   e n o u g h .
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Mier 24 Oct 2012, 10:05

Il lasi neterminat...?...., sau esti prea suparata sa il termini...?!: )
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Joi 25 Oct 2012, 16:57

Heyy! Sincer nu am vrut sa las n com, dar am zis mai bine asa. Deci iti ador ficul. Este extraordinar. Si presupun ca in acea casa bantuita nu o sa moara nimeni,nu? Astept nextu si sper sa il pui cat mai repede. Sa ma nunti si pe mine. Te pup!


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Oct 2012, 08:13

Nu cred ca va ma fii un ''Next''.....;))...., si eu il ador e chiar foarte extraordinar si fain....., dar nu cred ca va mai fii....: (, deoarece nu mai are pozele in computer......, si imi pare sincer rau....: (...., Mercii Kenta...:* >:D<
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Oct 2012, 15:54

cum sa nu mai fie un ,,Next''? what? nu conteaza ca nu mai are nist poze. si plus ca ne lasi si in suspans. biciuitor biciuitor


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Oct 2012, 19:42

Sincer..., nici eu nu stiu de ce nu mai pune ''Next-ul'' din cauza unor poze...., sa o intreb in seara asta de ce.....(d)
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Vin 26 Oct 2012, 21:31

Alcatraz si spiridush98, va rog sa incetati cu double post-ul, incalcati regulamentul. Daca vreti sa vorbiti mai mult sau sa va raspundeti la comuri, faceti-o pe privat. Eu v-am atras atentia. Acum, revenind la fic. Kenta si eu imi doresc mult nextul de la fic si nu este nicio problema daca de data aceasta nu ne vei mai pune poze, noi iti citim ficul pentru ca ne place extrem de mult modul in care scrii, nu pentru ca ne pui poze. Acum sper sa aduci cat mai repede nextul si sa ma anunti si pe mine. kiss


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Mumf
Legend
Legend
Mumf

Merite deosebite :
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Asss10Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 110
Localizare Localizare : Paradox, CO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13635
Puncte : 14127
Reputatie Reputatie : 481
Hobby-uri Hobby-uri : AMV , Fan fiction .
Stare de spirit Stare de spirit : Yuk <.<

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Sam 10 Noi 2012, 21:36


Capitolul 6- Un nou început -
Partea a II-a



Simt o durere îngrozitoare la coloană, deschid încet ochii scoţând la iveală cele două smaralde. Mă aflam într-o altă cameră la fel de slab luminată. Clipesc lent, încercând să disting ceva din întunericul abisal ce învăluia camera vidă. Mă ridic molcom, echilibrându-mă de muchia patului. Îmi trec mâna peste cearşafurile prăfuite ce odinioară erau albe, acum fiind vechi şi pătate de sânge. Îmi îndrept privirea către geamul ce era crăpat, lăsând aerul rece să intre fluent în încăpere. Am simţit o atingere reavănă ce făcea contact cu piele gâtului provocându-mi fiori. M-am întors subit, urmărind fiecare colţ al camerei. Sentimentul de stidire îşi făcu apariţia, căutându-mi zadarnic refugiu într-un colţ. Mă dau doi paşi în spate, lipindu-mă incontrolabil de peretele rece.


Cu coada ochiului urmăresc umbra ce se târâia pe unul dintre pereţi. Mi-am izbit palmele de zid, împingându-mă dar un vât rece îmi reteză respiraţia forţându-mă parcă să cad răpusă de puteri pe podea. Stăteam întinsă pe pardoseala colbăită. Îmi simţeam stomacul apăsat de o povară insuportabilă. Respiraţia îmi era din ce în ce mai îngreunată, gâfâind sonor. Înghit în sec, închizând ochii pentru o clipă. Încerc să îl strig pe Issei dar gura îmi este acoperită. Corpul îmi amorţiseră fiind incapabilă să mai fac vreo mişcare. Priveam temătoare fără ţintă, panicându-mă. O mână robustă mă prinde de gât ridicându-mă fulgerător. Ochii îmi erau încă închişi fiind prea speriată ca să îi deschid dar aceştia se desfăcură involuntar.

- Diavolul ! şopti printre dinţi cuprinsă de teamă.

În negrul dezolant două pupile sângerii mă priveau captivate. Suspin adânc şi îmi împreunez picioarele, lipindu-mi genunchii de piept. Cu toată forţa care o aveam lovesc entitatea în dobă, aceasta eliberându-mă din strânsoare ce îmi presa potent gâtul. Fără să mai stau pe gânduri mă ridic în grabă şi împing uşa ce izola camera de restul casei, aceasta trântindu-se cu intensitate. Îmi simţeam umerii zdrobiţi dar nu mă puteam opri. Secundele treceau atât de lent parcă timpul se oprise în această casă.


Eram mult prea îngrozită ca să mai privesc în urmă dar după câteva minute de alergat am ajuns din nou la scările ce făceau legătura cu parterul. Îmi îndrept întrucâtva privirea şi observ cu stupoare umbra entităţii ce se afla nu la mai mult de cinci paşi faţă de mine. Umbra luă o formă umana fiind nevoită să privesc din nou acei ochi însetaţi de sânge. Cu paşi mărunţi se apropria domol de mine. Razele lunii îi luminau trupul, dându-mi voie să îi văd trăsăturile. Era plin de tăieturi şi vânătăi pe abdomen având două aripi ,asemenea îngerilor, ce îi ieşeau din şira spinării. Mâinile au început să îmi tremure incontrolat făcându-l pe demon să îşi fixeze privirea asupra lor.


Acesta se uită pentru câteva secunde la ele dându-şi seama imediat că sufletul meu este năpădit de groază. Îşi intersectă ochii cu ai mei şi îşi aplecă scurt capul către dreapta, zâmbindu-mi larg. Îşi dezvălui gura plin dă colţi făcându-mă să realizez că nu trebuie să mai rămân nici o secundă în această casă. Am încercat să mă îndepărtez molcom dar m-am împiedicat de un craniu arhaic, rostogolindu-mă pe scări până ce am dat cu capul de balustradă.
Durerea îşi făcuse culcuş pe corpul meu făcându-mă să ameţesc. Văzul îmi era din ce în ce mai tulbure, căzând pradă oboselii.


O mână caldă îmi mângâia domol chipul, îndemnându-mă parcă să mă trezesc. Deschid cu reţinere ochii clipind de câteva ori şi îl văd pe Issei ce stătea îngenunchiat lângă mine. Mă uit în jur şi observ că stăteam întinsă pe pardoseala unde îmi pierdusem cunoştinţa. O lacrimă mi se prelinge pe chip făcându-mă să îi sar în braţe băiatului. Îmi mângâiă încet creştetul capului, încercând să mă liniştească. Se ridică şi îmi întinse mâna făcându-mi semn să o apuc.

- Sakura, trebuie să ieşim de aici !

Am dat afirmativ din cap şi mi-am împreunat mâna cu cea a lui Issei. Acesta mă trase după el până la uşa de la intrare, eliberând strânsoare mâinilor. De partea cealaltă a uşii Hinata şi Ittoki strigau după noi spunându-ne să ne grăbim. Brunetul îmi făcu semn să mă dau în spate şi îşi izbi umărul de uşă, aceasta rupându-se din balamale. Mă prinse din nou de mână, începând să alergăm cât de repede puteam printe umbrele tot mai înalte ale copacilor, fără să mai privim înapoi.

După câteva minute de alergat ne-am despărţit de Ittoki şi Hinata, aflându-mă cu Issei în faţa casei mele. Tăcerea puse stăpânire pe noi fiind îngroziţi de ceea ce s-a întâmplat în acea casă. Băiatul se apropriă de mine şi îmi puse mâna pe frunte dându-mi la o parte firele rebele ce îmi acopereau ochii înspăimântaţi.

- Sakura, ce s-a întâmplat acolo? Am mers în dormitorul de la etaj împreună dar dintr-o dată totul s-a făcut negru şi am leşinat iar când m-am trezit te-am găsit inconştientă pe podeaua prăfoşată.

Dacă lui nu i s-a întâmplat atunci sunt cert convinsă că nici celor doi nu li s-a întâmplat nimic. Nu am de ce să îi îngrijirez cu problemele mele aşa că e mai bine să nu le spun.

- Nimic.. Doar am alunecat când vream să cobor şi m-am prăvălit pe scări.

- Eşti sigură ? mă întrebă acesta pe un ton coleric.

Îi zâmbesc calmă dându-i de înteţes că sunt foarte sigură de ceea ce spun. Acesta oftă adânc şi mă luă în braţe.

- Totul o să fie bine. Nu o să ţi se întâmple nimic atâta timp cât eu sunt alături de tine. Acum voi pleca ca să îi pot ajunge pe Ittoki şi Hinata din urmă. spuse acesta sărutându-mă pe frunte

Brunetul se îndepărtă uşor de mine, pierzându-se în negura nopţii ce pusese stăpânire pe întreg oraşul.

Pe data viitoare. jos palaria in fata

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Pozacapitolul6



Ultima editare efectuata de catre Kenta in Dum 11 Noi 2012, 12:18, editata de 1 ori
Sus In jos
Theiana.
Special Jōnin
Special Jōnin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1559
Puncte : 1815
Reputatie Reputatie : 136

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 08:47




Hei.:)



Ai adus next-ul
^ ^
Dupa o lunga perioada ai adus next-ul!


Ce frumos a fost acest capitol!

Mai lasat fara cuvinte!

Astept next-ul !Si sper ca data viitoare sa ma anunti si pe mine!
^ ^
Te-am pupat


Ceaooo

Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 10:02

Un nou capitol!
Dupa atata timp un next.
Cat il asteptam... nici nu stii.
A fost superb si infricosator.
Abea astept next-ul, anunta-ma!
P.S.:Poate o sa vina mai repede cap. 7 ^ ^


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 11:52

Cat ma bucur ca insfarsit ai adus nextul! a hug Imi pare rau ca a fost atat de scrut, mi-as fi dorit sa fie mult mai lung, insa acum ma multumesc si cu ce am, decat deloc. dap ! A fost un capitol grozav, nici nu imi trecea prin minte ca se va intampla asa ceva.
M-ai facut foarte curioasa in privinta capitolului urmator, sper sa il aduci cat mai repede posibil. Sa vi repede cu nextul, bafta la tastat si multa inspiratie. Sa ma anunti si in continuare. kiss


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Mmbml5

All I need is your love
Sus In jos
Mumf
Legend
Legend
Mumf

Merite deosebite :
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Asss10Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 110
Localizare Localizare : Paradox, CO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13635
Puncte : 14127
Reputatie Reputatie : 481
Hobby-uri Hobby-uri : AMV , Fan fiction .
Stare de spirit Stare de spirit : Yuk <.<

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Dum 11 Noi 2012, 19:38


Mulţumesc de comentarii, mă bucur că vă place.

Capitolul 7 o să vină ori săptămâna viitoare ori peste două săptămâni. kiss
Sus In jos
MeLyNa12
Guardian Ninja
Guardian Ninja
MeLyNa12

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : oriunde nu ajunge soarele
acebook acebook : Adauga-ti profilul.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2312
Puncte : 2424
Reputatie Reputatie : 75
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri, animeuri, jocuri
Stare de spirit Stare de spirit : Ce contează?

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Lun 12 Noi 2012, 01:23

Doamne, cât am așteptat acest capitol și totuși nu m-ai anunțat... În fine, lăsând asta la o parte mi-a plăcut la nebunie, suspansul și acțiunea ce se îmbibă uimitoe de bine, dar nu am putut simți starea de groază a Sakurei, chiar dacă am citit-o. Pff trecem și peste asta nextul a fost scurt, dar interesant... ști că esențele tari se țin în batoane mici. Of of, e atat de incitant să citesc capitolele tale încât devin dependentă de ele. Îmi place modul de împletire a acțiunii cu suspansul si cuvintele "parfumate", mi se pare un fler frumos, de care eu duc lipă și îl observ la alte persoane.
M-ai făcut curioasă în privința acelui înger... am o presupunere de 35% că e Sasuke, dar cred că mă înșel, dar totuși, cam sadic "înger" ai făcut si tu, și faza cu căzutul pe scări m-a cam înspăimântat deoarece am crezut că Sakura moare, dar m-am bucurat că ai lăsat-o în viață. Și Issei ăla, tare grijuliu cu rozalia mea, nu te da la ea că e a mea. Și de ce nu a vrut să-i spună lui Issei ce s-a întâmplat chiar dacă îl îngrijora doar un pic. Of fată dragă, ce mult te gândești la prietenii tăi, admir asta la tine.
Per asamblu, am fost fașcinată de capitol si îmi doresc nextul care, din câte am observat că ai spus, apare în 1-2 săpt. De ce ești așa malefică cu noi? Nu ne poți ierta nițel?puppy eyes
Of... cred că te'am plictisit cu acest comentariu, deci îți urez spor la scris, multe idei miraculoase și baftă la școală că tot e perioada asta a tezelor.
Sper să mă anunți tura viitoare cand pui next. puppy eyes

Edit:Te iert kiss . Cred că ai fost foarte ocupată cu școala și cu aducerea nextului.

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 2623848302


Mely a trecut pe aici! kiss


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Tumblr_m9njar6Jx91r3ri0mo1_500

Mereu să lupţi pentru persoana dragă, altfel vei regreta toată viaţa că ai lăsat-o să plece. Nu te juca! Iubirea e ceva! Gândeşte-te, fă pasul înainte căci merită să iubeşti, să fi iubit şi apreciat. Nu lăsa totul acum, luptă pentru ea sau alege să fie fericită şi tu să plângi neîncetat că a plecat.


Ultima editare efectuata de catre MeLyNa12 in Mar 13 Noi 2012, 00:55, editata de 1 ori
Sus In jos
Mumf
Legend
Legend
Mumf

Merite deosebite :
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Asss10Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 110
Localizare Localizare : Paradox, CO
Nr. mesaje Nr. mesaje : 13635
Puncte : 14127
Reputatie Reputatie : 481
Hobby-uri Hobby-uri : AMV , Fan fiction .
Stare de spirit Stare de spirit : Yuk <.<

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Mar 13 Noi 2012, 00:04

Îmi pare rău că nu te-am anunţat, Ana. nervi!

Data viitoare nu o să mai uit. shy
Sus In jos
Methera
S-Class
S-Class
Methera

Merite deosebite :
Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 109
Localizare Localizare : Regatul de Nord al Iadului.
acebook acebook : Andreea Drăgan
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7624
Puncte : 8016
Reputatie Reputatie : 256
Hobby-uri Hobby-uri : Ficuri şi cărţi.
Stare de spirit Stare de spirit : L.

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Sam 12 Ian 2013, 17:03

Bună, surioară ! Îmi pare rău că am întârziat, însă am un obicei de a nu lăsa comentarii la ficurile bune. Probabil eşti dezamăgită de numărul mic pe care l-ai primit la ultima parte, dar te anunţ că atunci când scriitorii sunt leneşi şi postează capitolele din an în paşte, pierd şi din cititori. Capitolul a fost briliant, talentul tău scriitoresc se dezvoltă pe zi ce trece, crede-mă, chiar sunt uimită de cât de mult ai putut să evoluezi; şi acum îmi aduc aminte de primul tău fic. Îmi place enorm de mult, atâta mister, sincer, mereu ai un nod în gât atunci când citeşti ceea ce scrii tu. Eşti formidabilă şi sunt mândră că am o soră ca şi tine.
Spuneai că ai următoarele douăzeci de capitole scrise pe un caiet, însă eu văd că-ţi ia mult cu postarea... Sper că nu te superi că-ţi zic, însă noi aşteptăm next-ul aşa că pune-te pe transcris.
Spor, draga mea soră ! :*



Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Tumblr_meowemaMHd1romnmlo1_500


Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19Lun 25 Feb 2013, 19:47

Buna Miss. Imi pare bine ca am trecut pe aici, cat e ficul mai proaspat, avand numai 6 capitole. Imi place descrierea ta, este ampla si deloc plictisitoare. Dialogul este la locul lui, nu folosesti fraze seci, iar actiunea se desfasoara lin si frumos.
Ador felul in care scrii, se vede ca ai ceva experienta, si vad ca te ingrijesti de ficul tau prin estetica pe care o lucrezi, si prin pozele minunate de la sfarsitul capitolelor. Mai pe scurt, ai tot ce trebuie unui scriitor. Eu de abia astept sa vad ce vei face in continuare, sper sa ma anunti si pe mine, multumesc.


Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Tumblr_mvopi97br51raxepao1_500
 The world isn't safe for a girl like me.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Dincolo de porţile iadului   Dincolo de porţile iadului - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Dincolo de porţile iadului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-