Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
de la ura la dragoste - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
de la ura la dragoste - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 de la ura la dragoste

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
de la ura la dragoste - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

de la ura la dragoste - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: de la ura la dragoste   de la ura la dragoste - Pagina 3 I_icon19Sam Ian 29, 2011 8:07 am

Da,da...cum sa nu?Eu vreau ca tu sa-l continui.
Draga mea daca nu ai idei acum,nu-i nimik iti vor veni in cele din urma,dar eu vreau sa-l continui tu.
Succes in continuare si nu te da batuta!
Pupici! kiss :>:D<:


de la ura la dragoste - Pagina 3 2udzsq0
Tu poti sa faci orice, tu poti sa te imbraci cum vrei,tu poti sa fii cine doresti,
tu poti sa ai o mie de masti, tu poti sa fii azi mai nearanjata ca ieri,
tu poti sa te comporti urat, tu poti sa faci orice. Tu...eu tot te iubesc
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

de la ura la dragoste - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: de la ura la dragoste   de la ura la dragoste - Pagina 3 I_icon19Sam Ian 29, 2011 8:09 am

fetele au dreptate,trbuie sa-l continui,nu ai mentrionat u ca este primul tau fic,ei bine fiind primul trebuie continuat,nu?
Nu stiu,fa sa apara iar sora Sakurai prin preajma sau sa ii apara puterile alea misterioase sau nu stiu , vezi tu dar nu mai te roog continua tu ficu,iti va veni tie o idee pana la urma,am incredere in tine

Te pwp kiss kiss kiss
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : de la ura la dragoste - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

de la ura la dragoste - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: de la ura la dragoste   de la ura la dragoste - Pagina 3 I_icon19Mar Mai 31, 2011 8:54 am

super fic draga dar te-as sfatuii putin
unu la mana pui prea multe virgule unele chiar nu-si au rostul si inainte de "si" nu se pune niciodata virgula decat in cazuri speciale doi la mana cand pui intrebari poti sa adaugi dupa un adjectiv ".....? spun cofuza...." trei la mana ai spus ".....sta sub copac......se ridica de pe copac" se ridica de langa copac mergea mai bine tot aici "...despre ce citisem despre mine ..." ai prea multe repetii si devine plictisitor patru la mana la fiecare idee noua se incepe cu alineat dupa fiecare semn se lasa space ai pus semnul exclamarii si dupa ai zis ca e calm "..! spune calm,,,," fi mai atenta sa sti ca fiecare capitol putea sa fie si mai mare puteai sa pui mai multe metafore ....spun parca scuipand venin ranindu-l pe roscat ... si tot asa si sa sti ca nu era nevoie sa pui de sapte ori un semn de axclamare ca intelegeam ce vrei sa spui
am vazut ca ai pus (scuzati-ma nu stiu ce vorbesc) nu era nevoie pentru ca noi nu stim ce ai vrut sa spui " cine e fraierul acum" sau "cine e prostul " sau "idiotul" trebuia sa spui poi cam atat cu morala asta e ca sa stii pentru alta data pentru ca vreau sa continui eu acest fic daca imi dai voie ? deci astept un com aici urgent :*



de la ura la dragoste - Pagina 3 Hands10
de la ura la dragoste - Pagina 3 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : de la ura la dragoste - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

de la ura la dragoste - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: de la ura la dragoste   de la ura la dragoste - Pagina 3 I_icon19Mar Mai 31, 2011 10:00 am

Hey Morticia, eu iubesk virgulele. Dăăă...
Multumesk de "pareri" dar sincer nu imi trebuiau. Nu am mai scris la fikul asta si cum am mai spus, este primul meu fik, era normal sa nu fie asa de reusit. Sunt constienta unde am gresit, nu trebuia sa imi spui tu, multumesk. Anyway, legat de intrebarea ta, daca poti continua fikul in locul meu raspunsul este NU barat.Stiu ca am spus mai sus ca nu am idei si am intrebat cine ar dori sa`l continue, dar atunci eram intr`o perioada proasta. Chiar daca nu va fii la fel de reusit ca celelalte, totusi este primul meu fik si il voi continua eu, cu ideile mele, chiar si daca voi face acest lucru peste 100 de ani. N`o s`o fak e doar o expresie.
Cu asta am incheiat.
Zbye hi!
Sus In jos
Sekhmet.
Mizukage
Mizukage
Sekhmet.

Merite deosebite : de la ura la dragoste - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 4061
Puncte : 5164
Reputatie Reputatie : 940

de la ura la dragoste - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: de la ura la dragoste   de la ura la dragoste - Pagina 3 I_icon19Mar Mai 31, 2011 10:14 am

imi facisem iluzii degeaba dar bn atunci astept nextul



de la ura la dragoste - Pagina 3 Hands10
de la ura la dragoste - Pagina 3 Pavese10
Sus In jos
http://rukbah.tumblr.com/
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : de la ura la dragoste - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

de la ura la dragoste - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: de la ura la dragoste   de la ura la dragoste - Pagina 3 I_icon19Mar Mai 31, 2011 10:16 am

Din pacate pentru tine il vei astepta moolt si bine, nu stiu daca pana in august in voi continua.
Sus In jos
Lucifer's white aηgel
Sennin
Sennin
Lucifer's white aηgel

Merite deosebite : de la ura la dragoste - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin acebook acebook : n-avem.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5754
Puncte : 7492
Reputatie Reputatie : 1153

de la ura la dragoste - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: de la ura la dragoste   de la ura la dragoste - Pagina 3 I_icon19Mar Iul 12, 2011 11:23 pm

FIC INCHIS
Sus In jos
Continut sponsorizat




de la ura la dragoste - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: de la ura la dragoste   de la ura la dragoste - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

de la ura la dragoste

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-