Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Komykomery
Genin
Genin
Komykomery

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Giurgiu
acebook acebook : Komy Komery
Nr. mesaje Nr. mesaje : 83
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 4

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 12:45

Buna. Am ajuns si eu aici. Te rog sa pui nextul, daca nu vrei sa vezi pui de gaina spanzurati pe casa.....


Music is my life!

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Incz
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 20:42

Capitolul 9 – misiunea part 3




In cealalta parte, Sakura statea inchisa intr-o camera cu Pain si KONAN, altii membrii Akatsuky. Ei au avut foarte mare grija de Sakura, acesteia nelipsindu-I nimic si a aflat ca Pein si Konanau fost obligati sa intre in Akatsuky…insa de cate ori se bateau cu acel cineva caruia nu aveau voie sa-I spuna numele….mereu si mereu pierdeau, iar din cauza puterii acelei personae au fost nevoiti sa fie in aceasta organizatie si mereu au incercat sa scape, doar ca liderul lor ii ameninta ca daca vor face asta nu Ii vor omori doar pe ci sip e mama, tatal, bunica, unchiul, matusa, iubitii lor…asa ca pur si simplu nu aveau ce sa faca, erau doar niste sclavi manevrati ca 2 papusi de mainile unui maniac care vrea sa stapaneasca lumea cu nu stiu ce proiect.
Incaperea in care se afla Sakura era foarte intunecata. Peretii erau de piatra, si peste ot era sange pe peretii si un aer ce o speria foarte tare….acolo era o liniste funebra, pana cand Sakura rupe tacerea:



—Doamne ce de sange, e pe peretii astia……cati oameni au fost omorati aici? Spun eu foarte nedumerita si putin speriata….
—Nici macar nu ii putem numara pe degete, aici e camera insangerata…camera in care au fost omorati atatia oameni nevinovati, pentru ca puterea lor sa fie absorbita de liderul nostru…
—Wow, e nebun, dar el unde e?
—Niciodata nu stim el vine doar sambata sa ne dea misiuni…….spun cei doi membriii…
—WOW……este diabolic, atat sange parca e Orochimaru….
—Da, asa este…dar acum Orochimaru e mort, slava domului, parca fratele lui Itachi, Sasuke, l-a omorat…spune Konan
— Asa este!!!exclama rozalia….daca vin dupa mine va jur ca o sa va salveze sip e voi prieteni mei…sunt foarte puternici credeti-ma…Kakashi sensei, Sasuke , si Naruto cel mai bun prieten al meu…
—Cum adica Naruto??? Vrei sa spui Naruto Uzumaki, Kyubi?spune Pein



—Da….el sa stiti mi-a fost mereu alaturi…poi oricum el are puterea de a schimba pe oricine in bine, de a-l face pe acel cineva sa aiba incredere in el….e un om minunat
—Sakura-chan, liderul nostrum vrea putere pentru proectul Ochiul lunii, e diabolic, cu el vrea sa ne faca pe toti sa cadem intr-un universe parallel, lasand doar mebrii din Akatsuki si inca 3 oameni sa fie asa cum au fost, iar pe restul ii schimba definitiv… Asa ca eu parca am o bunica in viata dar e foarte batrana, si-a trait viata…. Sakura noi vrem sa….





Va place:O3.....tell me...
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 20:49

imi place nextul asa ca adu mai uramtorul capitol
te-am pupat spor la scris kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 21:31

Sa ce? Hai serios! Rea-o! Next! Anunta-ma! Capitotul a fost interesant.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 22:11

Capitolul 9- Misiunea – partea 4




—Sakura, noi vrem sa te ajutam…crede-ne aces tom ne-a facut atat rau, ne-a torturat in cel mai josnic mod, ne-a obligate sa omoram copii sau chiar nou nascuti pentru a le absorbi chakra si a le da lor….el il vaneaza pe Hacibi (8 cozi) si Kyuubi (9 cozi)..pentru ca vezi tu….e o poveste care era secreta dare u si cu Pein o sa ti-o spunem…


Povestea adevarului


Vezi tu, acum 100 de ani cand s-a infintat satul ascuns intre Frunze, exista un om care se numea Madara Uchiha, el este chiar fondatorul clanului din care face Sasuke parte…el s-a nascut cu amaterasu sharingan si fratele lui cu rinengan sharingan…ei vezi tu mereu a fost o concurenta intre ei…asa ca Madara care este liderul nostrum acum..si care se credea mor este viu si se materializeaza doar cand treci prin el si vrei sa-l ataci…acest lucru il stie al patrulea hokage, tatal lui Naruto…deci sa revenim Madara era orbit de putere…voia ochii fratelui sau voia sa aiba toata putere secreta a sharinganelor…a fost un demon si-a omorat fratele cand dormea si i-a scos ochii absorbind toata puterea lor, transplantandu-si lui..in perioada aceea Madara detinea : sharingan, amaterasu, magekyou sharingan si forma finala a lui rinnengan sharingan, Cu ajutorul lor putea sa manipuleze mintea oricui asa ca fiind orbit de intuneric pe vreama cand primul hokage a infintat satul ascuns intre Frunze, Madara a vrut sa-si faca un clan atat de puternic incat sa nu fie intercut de nimeni. In aceea vreme numele UCHIHA era atat de puternic iar Madara voia sa arate faptul ca este mult mai mult decat atat asa ca s-a dus si s-a luptat cu primul hokage la valea sfarsitului, reusind sa-l omoare, Bineinteles ca povestea a fost asa Madara l-a omorat cu cruzime iar ca sa se regenereze pentru urmatorii ani a decis sa invoice un demon care sa-I mentina trupul 84 de ani pana la venirea lui Kyubi. In urma sa a lasat o clona care ii purta amprenta omeneasca si care se conserva timp de7 zile ca sa nu dea de banuit apoi disparea. Pe vremea aceea nimeni nu stia ca el inca traieste iar clanul Uchiha a vrut razbunarea aia crunt, au vrut sa-si razbune mentorul…..asta este un bluestem lasat in urma cu generatii ins ace nu a stiut Madara a fost ca inaintea lui KYUBI in urma cu 150 de ani a existat demonul supreme cel care detinea sharinganul…iar puterea lui a fost impartita in 9 demoni, lasand cea mai puternica chakra in Naruto. Madara a renascut cu ajutorul demonului din el…
Si acum sa revenim la Konoha vreau sa stii ca la nasterea lui Naruto, Madara a vrut sa-l omoare a vrut sa-I faca familia sa sufere sis a ia toata chakra din noua cozi doar pentru el…insa a fost oprit de al patrulea hokage tatal lui Naruto supranumit Fulgerul…
Insa puterea lui Kyubi a fost mai mare si s-a nascut un razboi din cauza demonului cu 9 cozi … si acolo i-au murit parintii si astea doar din cauza lui Madara Uchiha….
Asa ca vezi tu nu putem sa-l lasam sa-I fure pe ultimii jinchuriki ramasi pentru ca ar mentine puterea suprema si ar schimba lumea dea-ntregul……ASA ca eu si Pain mai demult erau sub acoperamantul lui JIraya ..il stii mentorul lui Naruto,, iar apoi datorita puterii noastre am fost vanati de demonul omenesec MADARA UCHIHA , Si vreau sa iti spun ca o scapam de aici dar mai intai va trebui sa vina prietenii tai Sakura sa te salveze…
—Va multumesc enorm si imi pare rau pentru void oar ca Madara Uchiha credeam ca e mort… e asa un demon cate a facut…..
O liniste mormantala se lasa in incapere…pana cand………………





O sa va spun in next ce o sa se intample ;);
Acum l-am scris si nu l-am corectata vreau cat mai multe opinii va rog !! e primul meu fic si vreau sa fie cat mai bun ... multumesc! dance2
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 22:54

Asta devine ciudat......Vreau sa vad cum evolueaza. Iar am ajuns prima! Te pup!



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mar 21 Aug 2012, 23:48

wow m-ai pierdut...capitolul a fost incredibil! happy
fara alte introduceri adu nextul ala mai repejor kiss
te-am pupat spor la scris kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Capitolul 11 - Misiunea part 5   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 10:14




Era o liniste mormantala pana cand pe usa isi face aparitia Naruto, insa era fara Kakashi, asa ca-l intreb:
—Dar Kakashi sensei unde e?
—Pai mi-a dat ordin sa vin dupa tine si sa te salvez acum Kakashi se lupta singur cu Sasori...iar eu l-a omorat pe Deidara si Sasuke pe Itachi si trebuie sa te iau daca e ma lupt si cu ei doi....pentru tine Sakura....
—Naruto nu e nevoie ei vor sa ne ajute...stii ei sunt obligati sa faca parte din Akatsuki de un criminal de un neun (rozalia incepe sa-i povesteasca ce i-a spus konan si pein)
—Inteleg, inteleg....deci sa ma prezint, sunt Naruto Uzumaki, rad mereu mor dupa ramen si fac glumite a da si vorbesc foarte mult si cate si mai cate a da si vreau sa devin hokage! yuppy spune acesta cu un zambet talamb pe fata
Konan si Pein se uitau la el ca la masini straine aveau o fata gen wtf confuz .....nici nu apucasera sa vorbeasca cu el dar deja erau atasati de felul blonduluii de a fi asa ca si-au facut si ei introducerea iar la fiecae vorba scoasa pe gura de cei doi in timpul prezentarii Naruto schita cate un zambet dap ! si apoi a dat mana cu ei spunandu-le sa se grabeasca sa-l ajute pe Kakashi, insa cand au ajuns acolo l-au observat pe Sasori mort ...
—Ce va luat asa mult spune Kakashi? dap ! dar ei doi.....
—Da, da stiu ce vrei sa spui doar ca vor sa ne ajute si i-au povestit si lui situatia, Kakashi aproband ajutorul lor, si le-a propus celor doi sa vina in Konoha pentru ca Hokagele va fi fericit si o sa-i lase in sat daca o sa-l ajute.
Cei doi au aprobat apoi s-au indreptat spre Sasuke care era epuizat si pus la pamant(lesinat). Avea rani grave asa ca Sakura a inceput sa-l vindece incetul cu incetul, dandu-i jos tricoul dandu-i chakra ca sa se vindece. Apoi Sasuke si-a revenit si era parca in al noulea cer de bucurie...insa Sakura se simtea slabita si a lesinat....
Sasuke se uita speriat la Sakra, dar Kakashi ii spune ca e foarte obosita si de aceea a lesinat.




in Sasuke mind: Florea mea nu-i nicio problema imi pare atat de bine ca te-am salvat acuma ne vom reintoarce acasa si voi avea mare grija de tine iti promit
Insa cecva il nedumerea pe Sasuke cine erau cei doi membrii Akatsuki...insa este si acesta lamurit de vorbele lui Pein si isi fac cunostinta.
Acum echipa 7 era reunita si avea forte noi....forte pe care le-au eliberat dintr-o cusca a terori.......
Sasuke o tinea pe Sakura in vratele lui in timp ce mergeau spre casa admirand-o atat de mult si bineinteles ca nu se uitat doar la chipul ei angelic ci si la sanii ei foarte mari...iar in momentu in care a aruncat acea privire interzisa s-a inrosit asa de tare si in coltul gurii lui a luat nastere un zambet pervers...pe care mereu il fac baietii cand se simt foarte atrasi fizic si probabail si psihic de o fata (in cazul lui Sasuke)
Deci doamne iarta-ma asa din apropiere par enormi, mam ce as mai vrea sa-i ating, draceee Sasuke potoleste-te esti tu atras de ea da mai incet ca o sa atragi atentia ii spune egoul interior lui
Da tu cine naiba mai esti?
Egoul tau inteligentule....tu o iubesti forte mult ce sa fac asa s-a nimerit esti un norocos ca o ai
Dreptate mare ai...chiar ca as vrea sa o am langa mine toata viata, nu ma mai satur sa ma uit la ea sa o ating sa o sarut sau sa o mangai...o iubesc mai mult ca orice si nu mai vreau sa o pierd (in mintea lui Sasuke)

Drumul a fost linistit pana cand......... confuz dance2 well? awesome right?





CE PARERE AVETI , BTW AZI SEARA SAU MAINE O SA PUN NEXTUL VA PROMIT PUPICI !!! heh heh kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss hi! hi!
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 10:24

Ai evoluat cat de cat si ma bucur ca ai ascultat kiss
Ul ultim lucru iti mai spun si apoi totul este P.E.R.F.E.C.T. dance2
Sa nu mai pui emoticoane in text. E deranjant. dap !
Meli&Co


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 107upsi
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 14:37

imi place happy mult
doamne sasuke mai usurel taica ca o sa ai timp :))
deci astept nextul
te-am pupat spor la scris kiss kiss kiss kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mier 22 Aug 2012, 17:54

Pana cand..... apare Tobi? Sau ce? Pain si Konan in sat? Asta e super.Astept next-ul si por la scris.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 20:15




Capitolul 12 - Im home!!!!


Drumul a fost linistit pana cand Sakura isi deschide ochii incetul cu incetul, ochii aceia verzi de pisica care ma inebuneau...numai cand ma uitam la ea ma inroseam...cu toate ca stiam ca m-a vazut, prin prostia mea de a-mi ascunde roseata am aplecat capul in jos pana cand simt o mana atat de calda care ma trage inspre ea si-mi spune cu cel mai dulce glas posibil TE IUBESC!....Sakura si-a mentinut privirea-i fermecatoare, m-a tinut prins in acea vraja atata timp pana cand a inchis din nou ochii si mi-a spus ca se simte foarte obosita si ca ii place sa stea in bratele mele...Doamne ce bine ma face fata asta sa ma simt o iubesc foarte muult...ingerul meu dulce....bineinteles ca iar am inrosit dar continuam sa alerg cu ea in brate urmandu-i pe ceilalti...Si nu trecu mult pana mascariciul de Naruto mi-a spus:



—Hopa uite indragostitul secolului! spune Naruto ca tembelu..
—Dute in papucu hokagelui si lasa-ma in pace si uite cine vorbea indragostitul de Hinata!!!
—Da da dl UCHIHA ce amuzant sunteti...dar va mai amintiti ca atunci cand eram mici am avut primul sarut unu cu altu si am facut chiar si pipi impreuna(ep 194 naruto shipuuden)
—Taaaaaaaaaaaci!!!!!in pana mea taci odata taci ce esti obosit si prost taaci!
In mintea celorlati .... Wtf pipi impreuna astias cumva (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) si primul sarut:))))))))) Lol
Pe fata tuturor se putea citi uimirea si confuzia voiau sa rada si pana la urma asta au si facut pana cand:
—Hey nu suntem (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) nu si nu dar asta a fost un accident si cei doi prieteni au inceput sa povesteasca celorlati pana cand au inceput sa rada ca nebunii inclusiv Kakashi care se tavalea ca un nebun pe jos impreuna cu Konan si Pein.
Acum cei "batraniciori" faceau glume pe seama celor doi pana cand au ajuns in Konoha.


In mintea lui Sasuke
wtf sper ca Sakura nu a auzit nimic pentru ca nu vreau sa rada si ea de mine btw insfarsit ACASA cat timp a trecut si ce dor mi-a fost, pe drum Kakashi ne-a spus ca o sa ne duca pe mine pe PEIN si pe KONAN la Lady Tsunade pentru a ne da aprobarea de a ne reintoarce la casele noastre

Zis si facu Kakashi ne-a trimis in biroul lui Tsunade iar ce sa va spun se vede ce a mostenit Sakura de la maestra ei, pur si simplu femeia asta mi se pare asa foarte de treaba si cam sarita de pe fix cand o face Naruo buni-Tsunade...dar no problem oricum si-o merita.
In timpul acesta Sakura facea nani ca un bebe la mine in brate asa ca nu am dus-o la mine acasa ci la ea din cate imi aduc aminte adresa clar am nimerit bine...Pentru ca avea geamul deschis am sarit cu ea acolo si am intins-o pe patul ei. Avea o casa gigant am uitat sa va spun iar interirul arata de milioane nu am stiut ca si-a extins casa, dar daca am fost plecat ca bou dupa razbunare si am uitat de ea....eh acuma e langa mine si o ador!!!
Pur si simplu stau si ma uit in ochii ei unde clar ca ma ratacesc si clar imi trebuie o harta ca sa dezmeticesc labirintul ala in care ma prinde....Of o admiram asa de tare pana cand.......................




Scz de iontarziere dar am fost plecata kisses nu uitati sacomentati :) pupici

Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 20:21

Nu uit sa comentez la ficurile SasuSaku careimi plac. Prima din nou. Si inainte de PM. Imi place mult si astept next-ul.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 22:12

nextu o sa-l pun la urmatoarele 3 commuri :)
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 22:25

Comm-rile se pun si de la mine? Uite unul daca se pune. Vad ca imi furi "pretentia" de la fic-ul meu.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 23:18

doamne deci draga mea mi-a placut la nebunie capitolul
am ras pe burta :=)); rolling on the floor
abia astept nextul sa vad ce se va intampla in continuare
te-am pupacit dulce spor la scris kiss kiss kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Vin 24 Aug 2012, 23:51

Buna,
La acest capitol ai exagerat in unele parti dialogul. Amuzamentul ca amuzamentul dar ai grija cum te exprimi. Scrie in regulament ca nu ai voie cu emoticoane intr-un fic. Chiar si daca nu apare animatia, ":))))))" -> asta, nu are ce cauta. Nu vad de ce ai folosi literele de tipar. Considera asta un sfat, strica aspectul ficului.
Nici indicatiile nu-si au rostul in text. De acum daca ai de facut precizari, poti pune la sfarsitul capitolului.
Pe prima pagina ai facut spam si e bine ca a aparut doar odata dar iti spun ca sa stii sa numai faci. Daca vrei sa raspunzi la comentari fao la sfarsitul sau la inceputul capitolului urmator.

Acestea fiind spuse, spor la scris si la idei!^^


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Favim.com-2489

„Invinge durerea, razi cat se poate, caci tot la zi ajunge si cea mai lunga noapte...”
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 09:37

Helou draga vreaus a zic ca imi palce povestea ta si imi place cum il faci pe sasusake si al fel si pe sakura . Vreau next-ul repede


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 14:44

Capitolul 12 - P.S. I love you





Si ma rataceam in ochii ei mereu...of acele clipe ar fi fost nemuritoare pana cand Sakura a decis sa se trezeasca si si-a deschis acel ocean verde in care puteai sa culegi cele mai demne smaralde...off chiar ca e un inger....un inger care m-a fermecat si credeti-ma ca nu stiu cum fac dar mereu nu ma pierd cu privirea in ochii ei ci si in decolteul ei......dar in momentele alea nu conta decolteul cu toate ca aveam langa mine o bomba sexy dar sufletul ei mereu imi topea racelea, mereu ma facea sa vad ca in lumea asta nu exista doar ura, razbunare ci exista iubire nemarginita si bucurie. Continuam sa o admir pana cand ea mi-a spus :


- Hm... esti asa de schimbat ma cam sperii Sasuke....esti prea grijuliu scumpule....
-Sakura eu sunt asa pentru ca ... pentru ca te iubesc spun eu rosu ca racul.. si imi pare rau pentru ca te-am parasit atunci.....eu chiar te iubesc!!!!!!!!! Iarta-ma!
-Sasuke eu te iubesc, mereu te-am iubit....si te voi iubi mereu..mereu m-am rugat ca sa te reintorci si uite ca a venit si ziua asta!!!!!

Insa Sakura nici nu mai apuca sa-si spuna fraza pentru ca Sasuke si-a unit buzele cu cele ale rozaliei in cel mai pasional sarut. Limbile lor se duelau mereu si mereu creind placere iar mana lui Sasuke se plimba pe spatele rozaliei in timp ce ea ii mototolea parul negru ca smoala...of acel sarut mi-as fii dorit sa nu se fi terminat nicodata, n-am avut atatia fiori in corp nici macar atunci cand m-a lasat pe aceea banca rece. Dupa ce acel sarut s-a rupt Sasuke s-a indreptat incet, incet spre mine si mi-a soptit ca trebuie sa plece la el acasa insa cum sa iasa pe usa mana mea l-a oprit si i-am spus:
-Sasuke, nu ma lasa dormi cu mine ! te implor
Deodata pe fata lui Sasuke a aparut un zambet atat de dulce si pervers incat a acceptat propunerea si a intrebat-o pe Sakura unde este baia, acesta aratandu-i locul.Brunetul s-a dus si si-a facut un dus, iar din cauza ca nu avea haine de schimb a ramas doar in boxeri. In acest timp Sakura se gandeste bine iar din cauza ca era mult prea cald decide sa ramana in lenjerie intima.Purta un sutien cu dantela neagra si niste chilotei cam minusculi facuti din acelasi material. Cum se-ndreapta spre Sakura , Sasuke se face atat de rosu in timp ce in gandul lui se asterneau imagini interzise iar Sakura se face si mai si.

In Sasuke mind:


Omg deci stai credeam ca se imbraca si ea intr-o pijama normala dar pijamaua asta o evidentiaza asa de tare incat amicu meu ar fi sarit acuma pe ea...dar vai ce s**i are sa nu mai vb si de......auoleu dar noroc pentru ca eu chiar o iubeam si nu as fi sarit asa pe ea doar daca ar fi pregatita pentru ca eu chiar m-am indragostit de un inger....cred ca a durut-o cand a picat din cer....au mama cu cine o sa fac nani sunt asa de norocos mersi Doamne se vede ca a meritat asteptarea iti raman dator cred ca o sa ma rog in fiecare zi....au mama...


In Sakura mind:


Wtf cat de .... au mama ce abdomen are ce corp are ... cred ca as sari pe el acuma dar sunt virgina si mi-e cam frica si mai presus de toate il iubesc atat de tare...stiu ca unele fete ar vrea sa-l aiba 1000 de nopti dar get out of my way b*****s pentru ca el e al meu si numai al meu...ce bine am facut ca mana mea l-a oprit cu ce pisoias trebuie sa-mi impart patul...

Sasuke s-a indreptat spre Sakura si a sarutat-o de noapte buna si i-a pus ca o iubeste insa a asigurat-o ca atunci cand o sa fie pregatita o sa se intample si o sa o faca sa nu simta durere pentru ca e prima femeie din viata lui pe care o iubeste.
Bineinteles ca cei doi indragostiti au adormit imbratisati, amandoi avand trupurile lipite unul de altul....mai ales pieptul "enorm" al Sakurei care era lipit de abdomenul lui Sasuke...au doamne daca l-ati vedea cat de rosu era candii simtea s**i ei moi lipti de el...saracul ce s-a intamplat inseara aia in el dar bine ca s-a stapanit.
A doua zi a venit repede iar Sasuke................................





Nextul la 3 comuuri :) kisses ce parere a-ti avut ?


Ultima editare efectuata de catre Bbybianca in Mier 29 Aug 2012, 08:46, editata de 1 ori
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 14:53

doamne deci mi-a placut capitolul!!! a fost criminal kiss
draga mea adu nextul ala mai repejor ca mor de nerabdare sa vad ce se intampla
te-am pupat spor la scris kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Sam 25 Aug 2012, 16:52

Helou mia paluct mult de tot cpaitolul asta si vreaus a zic ca de data asta sasuke e chiar indragostit de tot de Sakura da ce sa mai zic de Sakura mamam ce vise mai au si ei ))


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Aug 2012, 11:22

Frumos! Interesant! Debicei pe la scenele astea autorul anunta ca mai sunt 5 capitole si gata!Sper sa nu faci asa!



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Mier 29 Aug 2012, 12:32

Bun! happy
Parerea mea despre ficul tau este una pozitiva. happy2
Imi place ideea, e captivanta dar cam grabesti actiunea dap !
La primele capitole am observat cam mult dialog, insa pentru mine asta nu este o problema si nu vreau sa ma extind in love
Cum am zis imi place ideea si cred ca ai potential asa ca te rog sa ma anunti cand pui next si sper ca nu te-a suparat comentariu meu kiss


Be strong both in times of heavy and light can make you the winner

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Gfgfgfgfrtrte

Doar prieteni? (+16)
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Capitolul 13 ^^   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 10:22


Capitolul 13 - Fericirea, o bucata din rai..


A doua zi a venit repede iar Sasuke fiind un iubit foarte dragut ce credeti ca a facut? Ei bine va spun eu s-a trezit langa rozalie a admirat-o ceva timp iar apoi s-a gandit sa-i faca o surpriza.....ce surpriza? Ei bine cum sa va spun mai exact s-a dus la bucatarie si i-a pregatit micul dejun. Hmm ce bine miroase in bucatarie...cat a fost el singur la Orochimaru se vede ca a invatat sa fie si foarte puternic dar si un bucatar desavarsit. In camera Sakurei era o liniste patrunzatoare, asa ca nu peste mult timp s-a descis sa-si deschida acei ochi de pisica care il inebuneau pe Sasuke si deoadata s-a trezit singura in pat....iar o batea gandul ca Sasuke iar a parasit-o...


In mintea ei
Nu se poate iar m-ai parasit.....firar stiam eu ca fericirea mea nu o sa dureze mult...hmm dar ce e cu mirosul asta? Ia sa vad......OMFG Sasuke gateste?>?????? ceeeee?aww ce dragut e cu bonetica aia in cap si eu ca proasta care ma gandeam ca a plecat....ce idioata sunt....doamne ce dragut e gateste pentru mine e un dulce...au doamne deci clar e cel mai dorit baiat ever deci unu e superb doi are o inima de aur trei nu e chiar asa de rece doar cu cine vrea si patru clar trebuie sa se duca la Master chef....


Sasuke o vede pe rozaile o saruta pe frunte si o invita la masa....fericirea era asa de usor de descifrat de pe zambetul celor doi dar se vedea din prima cat de mult se iubesc cei doi...cum sa spun erau cuplul perfect gen mr and ms Smith....erau doi ingeri care au trecut prin mii de cai pentru a atinge fericirea absoluta , aceea find : DRAGOSTEA...
Dragostea este o viata plina de fericire, o viata in care raul dispare si apare dar binele mereu guverneaza, iar euforia predomina constant intr-un lant al slabiciunilor in care doua suflete ratacite se cauta si intr-un final se gasesc si-si spun doua cuvinte : Te iubesc!!!.....
Asta a fost cu cei doi si cu Sasuke si cu Sakura. El era ratacit prin calea lui spre razbunare dar a fost oprit la timp de o iubire pura SI NEVINOVATA....Iar Sakura era ratacita prin lacrimi si suspine dorindu-si ca el sa se reintoarca, iar intr-un final Dumnezeu a poruncit iubirii sa ciocneasca in inimile amndurora si usor usor si-a facut locul in inimile lor.


Cei doi se iubeau si se vedea asta erau tineri si nelinistiti, iar Sasuke mereu se abtinea sa nu sara pe rozalie...si mereu ii reusea pentru ca o iubea.
Masa lor a fost foarte linistita asta pana cand Sasuke si-a reaminti ce zi este azi............nu se poate e 30 august e ziua rozaliei cat de prst pot sa fiu......dar stiu cum o sa fac o sa ma prefac ca nu stiu ce zi e azi, iar apoi Sakura o sa aiba o surpiza majora.......



scz pt ca e scurt dar nu am prea avut timp ^^ nextul la 4-5 commuri :)
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 14:59

Prima!!!!
Si eu care la un moment dat am crezut ca asta e sfarsitul lough
Oricum, frumos capitol in love
Sa ma anunti cand pui next kiss


Be strong both in times of heavy and light can make you the winner

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Gfgfgfgfrtrte

Doar prieteni? (+16)
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16
Sus In jos
Continut sponsorizat




My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-