Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 20:40

My darling Bbybianca,

deci, în primul rând, îţi mulţumesc că m-ai anunţat. În al doilea, hmm, capitolul a fost destul de drăguţ, însă... nu sunt în măsură să te critic, dar totuşi. Acţiunea este extrem de grăbită !

Îţi pot da un exemplu de fic, şi, sper cu desăvârşire să trezească parte de descriere în tine: Dragoste la miez de noapte [ + 16 ] scris de Ema Guillotine !


Oricum, în rest mi se pare destul de binişor !

Ale chan te pupaceste dulce de tot , şi, te îmbrăţişează călduros, din inimioară !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."


Ultima editare efectuata de catre Aneta Blanche in Mier 07 Noi 2012, 21:14, editata de 4 ori
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 21:47

Hey hey

Am ajuns si eu...

Imi place capitolul ,insa ,asa cum a zis si Ale chan actiunea este prea grabita.

Cred ca te-ar ajuta mai multa desciere sentimentala.

Dialogul insa,in comparatie cu descrierea este prea multa ,incearca sa o trensformi in vorbire indirecta...(pt mai multe sfaturi cere parerea unui critic,el te va ajuta mult mai mult)

Mersi ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare!!

Spor la scris si la idei!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 06:55

Cum au spus si celelalte cititoare de mai sus, mda...actiunea lasa de dorit.
Grabind-o , nu lasi loc pentru descrierea sentimentala.
Ai lacune si asta trebuie sa se schimbe , daca vrei sa evoluezi.
Cere o critica! te va ajuta super-mult!
Acum, ce pot sa zic?
In rest e binisor si iti multumesc ca m-ai anuntat kiss


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 107upsi
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: next chapter   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19Mar 06 Noi 2012, 09:53


Next chapter-This f*****g love That i love


A doua zi m-am trezit atat de lenes...pur si simplu razele soarelui mi-au mangaiat chipul cu o caldura atat de mare incat am decis sa ma trezesc. Off Doamne ce inger am langa mine; ce frmoasa a fost noaptea aia..nu pot sa mi-o scot din cap si fara sa vreau imi indrept mana spre chipul ei angelic si incep sa o mangai sa-i dau la o parte cateva firicele de par care ii inundau fata-i atat de perfecta. Tentatia mea era prea mare pentru buzele ei..incat nu rezist mult si o sarut incet pe buze, facand-o sa se trezeasca si sa spuna :
-Mai lasa-ma Sasuke inca 5 minute sunt extenuata puiule inca 5 minute atata te rooog :O3:
-Bine insa doar 5 minute dmnsoara extenuata!
in Sasuke mind :
Bun deci are tot dreotul sa fie extenuata la ce a fost aseara si eu ma simt la fel poate si mai rau ca ea dar e puiul meu asa ca ma dau jos din pat incet privind-o inca cateva minute si ma indrept gales spre bucatarie avand pe mine doar oantalonii de pijama. Bun deci ce sa gatesc eu azi ?? normal ca trebuie sa o dau pe spate...ehe dar cum nu sunt eu un cine stie ce bucatar iau cateva oua si ceva mezeluri si incerc sa fac o omleta adica doua...Cum sunt praf in bucatarie nu a durart mult si am facut un fum ....au Doamne sa nu se trezeasca Sakura ca am pus-o nu gluma...



In camera Sakurei
Doamne-Dumnezeule .......unde e Sasuke unde e de ce miroase a ars doamne sa nu i se fii intamplat ceva...Asa ca ies din lumea viselor fug repede in bucatarie iar in timp ce cobor pe scari urulu ca disperata ; Politia....Jandarmii....Pompierii...careva aloooooo.....
Insa NU mare mi-a fost mirarea cand l-am vazut pe Sasuke tusind cu o tigaie in mana spunandui-i:
- ooooo Bubulinu-gospodinu sa nu te mai atingi in viata ta de o tigai ca-ti pica paru.....asa ca lasa-ma pe mine happy2 multumesc!
-Mdea.......si eu te iubesc Bubulina gospodina-zice sasuke cu un glas foarte bland- data viitoare am sa-ti acept sfatul...cine credea ca e asa de greu sa faci o omleta
-Cum zici tu narodule dar sa-te sa rectif eu ceea ce ai facut... cum Sakura se pricepea la bucatarie a indreptat dezastrul facut de Sasuke..in cateva minute facand si aceea omleta.




In Sasuke mind:
Au doamne m-am facut de ras in fata bunaciunii asteia......fuck de ce eu ?? cnv mai bleg ca mine nu se putrea gasi sper sa ma ierte ca daca nu o fac eu sa ma ierte prin metodele mele bineinteles...ooo ce pervers m-am facut ce-mi place si ce o sa-imai placa si ei >:) dupa ce papam omleta ...im so bed
Dar vai ce ganduri am ..... deci se pare ca a terminat omletele si ma asez frumos la masa ii multumesc ne sarutam scurt si foarte dulce iar apoi incepuseram sa mancam.
DUPA ce am terminat de mancam i-am zis Sakurei ca ma voi duce pana la etaj si i-am mai zis sa se schimbe in costum de baie >happy lovely ideea........



-ok Sasuke dar de ce?
-Ai sa vezi tu pisicuta mea ! tbx
-Ok. (oooo stiu ce planuieste ce narod e il iubesc :X:X:X:X:X)



si iata dragii mei ca am mai postat inca un capitol sper sa va placa scuzati ca a durat mult asetptarea va pupicesc iar nextul o sa il pun in curand...p.s capitol necorectat...im back
si vrea sa va arat si pagina mea de pe fb pt ca de aia am intarziat atat cu ficul va pup https://www.facebook.com/GirlzInkheart?ref=hl ;;) kiss kiss kiss kiss kiss rock rock dance2 what?lol! lough jos palaria in fata nr1
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19Mar 06 Noi 2012, 16:07

ola la la, me gusta...
sasuke, sasuke ce ma fac eu cu tine???
capitolul a fost super kiss
mersi de anunt si abia astept nextul
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19Mier 07 Noi 2012, 16:41

lough lough lough
Sasuke , ce planuri mai ai ? rusinos
Ti-am vazut pagina , ti-am dat si like si sa zicem ca a meritat intarzierea dap !
Faci o treaba buna de tot cu ficul si cu pagina good job


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19Mier 07 Noi 2012, 22:25

buna...

sunt multe de spus la ficul tau, chiar foarte mmulte...
cred ca mi-ar lua o pagina daca as fii critic..slava cerului ca nu sunt (sunt foarte bucuroasa)
actiunea este foarte grabita...ai prea mult dialog, si nu imi place asta
descrierea este cea mai importanta intr-un fic...mai ales cea sentimentala...
in ultimul capitol am observat ca ai ingrosat si marit cuvintele..crezi ca face capitolul mai mare? nu...il face greu de citit..
ai probleme si cu estetica...am vazut multe greseli de tastare si scuza-ma ca iti spun aceste lucruri dar trebuie sa te perfectionezi, fiind creatia ta...
sa trecem si la idee...care nu mi se pare foarte originala deoarece am mai vazut ficuri de genul acesta...
sper sa vad mai multa atentie pe viitor...cum am spus..ceea ce ti-am zis a fost un sfert din ceea ce as mai fi zis..dar nu sunt crictic (ce bine!)
anunta-ma de continuare
Crisulinuu te pupaceste



Intervenit de Deya: Mda...nu esti critic bine zis.....dar totusi ai facut o mica critica dupa parerea mea... Mai multa atentie data viitoare..:)


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 S6he8w
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Npi5xg
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 2myt0zq




My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 R0b9k0
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19Vin 09 Noi 2012, 15:41

uuuuuuuuuuu mi-a placut capitolul asta :X:X:X
dar avem mai multe probleme : 1vreau nextul si 2 il vreau cat mai repede puppy eyes te-am kiss !!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mMy Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Yvf
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19Lun 07 Ian 2013, 01:50

Fic inchis din cauza inactivitatii.



My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Cooltext1711025034_zps229023de
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Ce8ad790-fd7f-4db5-9259-2cb048296843_zpsijqlfu7c
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Cooltext1711027093_zps8e33cb1d
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Cooltext1711027790_zps698ad8da
Sus In jos
Continut sponsorizat




My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 4 I_icon19

Sus In jos
 

My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-