Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 17:40

nu-i nimic ca sunt a doua macar sunt in top :))
mi-a placut nextul mult
acum sa vedem ce surpriza o sa-i faca sasuke sakurei>:)
abia astept nextul, te-am pupacit dulce si spor la scris kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Joi 30 Aug 2012, 18:50

Hei, mersi ca m-ai anuntat kiss
Acum pot sa spun ca am citit un capitol perfect.
Imi place place place. dance2
Ma bucur enorm cand ma gandesc cat ai evoluat
Sa vedem ce ne vei pregati in capitolul urmator! in love
Spor la scris
Meli&Co


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 107upsi
Sus In jos
Casydy
Genin
Genin
Casydy

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : In Lumea Vampirilor si a Vrajitorelor
acebook acebook : Serena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 215
Puncte : 239
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : Sa scriu ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : Happy...or...SAD:((:((:((

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 11:04

Hey! Frumos next-ul si vreau celalat next mai repede ca ne certam


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 28c33pz
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bun sau rău, ia-mă aşa,
Noi doi ştim prea bine că iubirea de foame nu ţine,
Dar să ştii că mi-e sete de tine,
Bună, rea, eşti a mea.
Mă trezesc de dimineaţă, prima grijă eşti tu,
Tu eşti fata care niciodată nu-mi spune nu,
Ai ceva în privire, să nu te mire că te vreau,
Nu-s bogat, nu-s sărac, dar am inima ta,
Eu te-mbrac şi te dezbrac cu dragostea mea,
Cine ştie ce o să fie, te vreau.
În centrul vechi ne plimbăm, ne distrăm până-n zori,
O nouă zi ne găseşte cu capul în nori,
Răsărit de soare, îmi amintesc de mare şi de noi,

Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 15:50

Hey hey am ajuns si eu pe la ficul tau si pot doar sa iti spun.....
pai.... este genial, foarte tare nu imi vine sa cred happy2
Desi am 2 cuvinte care vreau sa ti le adresez si acestea sunt....:
VREAU NEXT si nu uita ca am pus next la ficul meu sper sa iti placa.

S.L.S Te pupaceste kiss kiss si te asteapta la ficul ei happy2


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: capitolul 14   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 16:41



Capitolul 14 - Surpiza....................!



Soarele asta e cateodata asa de ingozitor...dar cateodata e de admirat felul in care-si arunca razele lui blande peste fetele noastre angelice...EL a lasat sa-i pice din trena-i uriasa cativa bulbi de lumina peste chipul Sakurei...bineinteles ca Sasuke o admira si statea cu gura cascata mai tragandu-i ocheada ba in ochi ba in decolteu dar asta e ...Asa deci sa revenim la surpriza majora pe care a vrut sa i-o faca Sasuke lui SAKURA... Era greu de gandit ce sa-i cumpere insa s-a gandit la ceva foarte interesant....sa va spun .... s-a intalnit cu Naruto in sat si i-a spus sa-i invite amicii Sakurei la ea acasa la ora 9 p.m. pentru ca e ziua ei si i-a mai spus lui Naruto sa-i faca pe ceilalti sa se prefaca ca nu stiu ce zi e azi .....a da si am uitata i-a mai zis si sa aiba grija de hinata pentru ca i se cam sucesc ochii dupa ea .... Naruto era atat de pasnic doar ca atunci cand auzise de Hinata se facuse rosu ca para si i-a spus lui Sasuke :



— Asa si daca o plac, ce te oftici ,...sau ce crezi ca nu am observat ca tu esti obsedat de Sakura si mai ales de s**i ei pampalaule!
— Pe cine faci tu pampalau stii ce dute in masca lui Kakashi si daca ai observat tot timpul asta era in spatele tau Hinata care saraca e mai rosie ca boxerii tai ! asa ca tu fa-ti treaba si nu mai comenta ..... a da si ai grija de ea Baka!!!!!!! spune Sasuke scotand limba afara.....la b**l de NarUTO
Dupa ce Sasuke a plecat Hinata si Naruto au rams singuri, iar aceasta ii spune cu atata emotie:
— N-Naruto kun tu ma placi? insa nu termina propozitia si Hinata lesinase cum facea ea mereu cand era langa el
— Off....normal ca te plac.......firar de ce tot lesina cand ma vede dar wtf moama are decolteu mai mare ca al Sakurei sau apropae fix ca ea...deci cu alte cuvinte si eu dar si Sasuke ne-am pricopsit cu doua bunaciuni.....Hmm deci sa o duc la mine acasica si sa o ingrijesc dar sper ca atunci cand o sa se trezeasca in patul meu avand grija de ea sa nu lesine iar......

Zis si facut Naruto a dus-o pe Hinata la el acasa si a facut tocmai cum a spus...lasand-o pe tanara sa se odihneasca.
Inapoi la Sasuke....Se plimba pe strazi si se tot gandea la ce surpriza sa-i mai faca Sakurei de ziua ei asa ca s-a gandit el ce s-a gandit si a decis sa-i cumper o rochita pe care o admira de ceva zile int-o vitrina...sa va descriu rochia era simpla portocalie cu 3 degete mai jos de fund si era mulata cu un decolteu WOW......iar apoi dupa ce a cumparat-o i-a mai trecut un gand pervers dar acest cadou trebuia aprobarea ei....el voia sa i se daruiasca ei si invers pentru ca vedeti voi anul acest rozalia face 18 ani si saracul Sasuke cu tot cu prietenul lui nu se mai abtineau dar ce sa faci inima chiar o iubea si nu avea de ales decat sa o astepte....asa ca s-a gandit cum sa puna cadourile pe rand ...deci :
primul era petrecera surpriza al doilea era acea rochita Wow si ultimul stiti voi facutul dragostei......................
Dupa ce a luat cadoul s-a dus la el acasa si a inceput sa faca ceva curatenie pentru ca nu mai intrase nimeni acolo de vreo 5 ani si va dati seama ce a facut..iar apoi dupa ce a terminat s-a indreptat spre casa Sakurei ascunzand cadoul repede intr-un coltisor al casei si s-a dus la Sakura spunandu-i :


—Stii floarea mea........spune Sasuke rosu din nou pentru ca rozalia era imbracata WOW (intr-un tricu ce ii punea in valoare s**i si niste pantaloni scurti minusculi asortati cu niste cizmulite lungi pana la genunchi de varA......iar parul ei era prins ca al lui Tsunade....auu mama cum arata) ma gandeam daca ai vrea sa iesimi si noi la un suc......sau prin parc...
—Awww pisoiasi.....esti un dulce normala ca vin...cum as putea sa te refuz ( in mintea ei: chiaar a uitat de ziua mea....il omor ))) dar ai uitat ceva cumva?
—Nu nu pot sa uit nimic legat de tine (in mintea lui : bravo Sasuke trebuie doar sa-i trimiti lui Naruto un mesaj si prietenii lor vor venii in casa ei sa o decoreze si sa aduca tot ceera necesar) mergem?
—Da cum sa nu(in mintea ei: deci a uitat.....) spune aceasta cu un gram de tristete care a fost repede alungat de mana lui Sasuke care se plimba pe chipul ei indreptandu-se incetul cu incetul de buzele ei atat de moi si apetisante pana cand iar s-au sarutat ca doi nebuni cu atata pasiune.....parca voiau sa se daruiasca unul altuia doar ca Sasuke avea rabdare cu ea...greu sa mai gasesti baieti asa acuma.


Zis si facut cei doi porumbei s-au asezat pe o banca unde s-au giugiulit 2ore si-si marturiseau sentimentele si vorbeau despre tot ceea ce s-a petrecut pana la venirea lui in sat pana cand.......................................


Nextul la 4-5commuri ^^ jos palaria in fata we party !! happy2 kiss ;;) happy dance2 thank you

scz ca l-am scris in graba dar a trebui sa merg la o prezentare ^^ e needitat scuzati-ma


Ultima editare efectuata de catre Bbybianca in Dum 02 Sept 2012, 10:23, editata de 2 ori
Sus In jos
iPrieten?
Jōnin
Jōnin
iPrieten?

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Sarcasmia
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1293
Puncte : 2000
Reputatie Reputatie : 433

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 16:45

Eeee...Deabia astept sa vad in cum se decoreaza casa pentru petrecerea Sakurei happy2
In legatura cu capitolul , sa nu mai pui atat de multe puncte de suspensie, devine deranjant si sa ai grija sa scrii cu litera mare cand incepi o propozitie noua. heh
Asta tine de estetica..
Sper sa ma anunti in continuare . dap !
Ja-ne!
Meli&Co


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 107upsi
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Vin 31 Aug 2012, 17:09

deci imi place, place, place capitolul
asa ca vino mai repejor cu nextul :PLS:
te-am pupacit si spor la scris kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 08:04

awwwwwwww doamne cat de hot lough Saracul sasuke rolling on the floor dar ce zic eu aici Saraca sakura rolling on the floor .... scumpa vreau next-ul cat de repede se poate ca sa vad ce se mai intampla cu cei 2 in love puppy eyes kiss kiss


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mMy Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
† Sakku †
Genin
Genin
† Sakku †

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Infern.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 186
Puncte : 203
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : NARUTO.
Stare de spirit Stare de spirit : Sadica >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 11:14

Hei !
Imi place mutl ficul tau :), este grozav :D. Si mai ales ca este ninja :)) are inca 1 punct in plus :D.
Hai cu next ca numai pot astepta :D puppy eyes.
Kiss and Hug :D
Ja Ne !


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 30416962My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Tumblr_mibzeoZugy1s5ms33o1_500
                                      My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 30416962My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 30416962
                                                           


Pe mǎsurǎ ce creştem descoperim cǎ pânǎ şi persoana care nu trebuia sǎ te dezamǎgeascǎ vreodatǎ, probabil o va face.
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 20:18

[b]Nu am mai trecut de mult. Sasuke gateste? Ce e asta? Foarte furmos si anunta-ma cand pui next.[b]



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Sept 2012, 20:37

Hellow my dear Bbybianca,

îţi mulţumesc pentru că mi-ai trimis pm-ul. Îţi ştiu de la început ficul şi crede-ma aşteptam cu sufletul la gură next-urile.

Ei bine, eu la acest fic nu am ce comenta nimic, deci bravo !

Ale chan te pupăceşte dulce de tot kiss şi te a hug călduros !

P.S.: Ai putea trece şi tu pe la unul din ficurile mele sau chiar ambele: Automn dream (+16) şi Shadow's game (+16).



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Sept 2012, 16:02

mijto rau ficul... sunt curioasa daca Sakura v-a accepta...
EEEEE ce tot indrug eu aici... normal ca va accepta doar il iubeste ca o nebuna...
Asa deci sa ma anunti cand pui next..

S.L.S Te pupaceste kiss kiss si te a hug pentru ficul tau ;;)


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 17:03


Capitolul 15 - Love and other things






Pana cand Sasuke se decide sa-i trimita un mesaj lui Naruto in care sa-l anunte ca inainte de a-i spune Surpriza Sakurei sa astepte putin si sa se ascunde ca sa se imbrace si ea adecvat pentru ca venea cu ea acasa....si Naruto avea sarcina sa le spuna tuturor sa faca ce i-a spus Sasuke......
Sasuke s-a ridicat de pe banca si i-a zis rozaliei sa merga inapoi acasa. Aceasta a acceptat fara cea mai mica ezitare si cum au ajuns pe usa Sasuke a vazut ca Naruto s-a ascuns asa cum i-a spus el, iar apoi a scos cadoul rozaliei si i l-a inmanat foarte rusinos iar aceasta i-a spus ca nu a uitat de ziua ei si s-au sarutat ca doi nebuni in fata tuturor pana cand Naruto stranuta iar in timp ce se saruta cu Sasuke spune :


—Sanatate!! exclama Sakura inca nedandu-si seama....
—Multumesc!! Spune Naruto din dulap....
—Stai asa dulapul meu stranuta???? ""hopa deci dl Uchiha mi-a pregatit o petrecere surpriza aww ce dragut...o sa ma prefac ca nu am auzit nimic...si eu care credeam ca a uitat"
—Nu scumpo ti se pare!......uite sper sa-ti vina bine eu o sa te astept aici pana te schimbi sa te faci frumoasa.....(in mintea lui Sasuke : sa vezi ce pumni isi ia Naruto cu ocazia asta defapt scuzati-ma dulapul o sa-si ia niste palme)
—Bine asta am sa fac.(in mintea ei: Domane baiatul asta e asa de scump cu cine vrea si eu chiar il iubesc, asa ca o sa-i fac pe plac si o sa ma imbrac dar mai intai sa ajung in camera mea sa despachetez cadoul)

Inapoi in living

Sasuke s-a asigurat ca Sakura a intrat pe usa camerei ei si s-a dus spre dulap dandu-i cateva palme pana cand Naruto i-a zis ca o molie din asa zisul dulap care stranuta i-a intrat in nas si uite ca de acolo i-a venit sa faca asta. Da vorbea asa de filozofic incat si prost asa cum era el te uimea cateodata. doar ca inevitabilul s-a produs din nou din cauza Hinatei care s-a dus la cei doi si le-a spus sa se potoleasca ca o sa-i auda Sakura si la naiba cu petrecerea dupa aceea. Ei ghiciti ce le-a facut Hinata i-a ciupit pe amndoi de mama focului si le-a pus piedica astfel incat cei doi au primit al treilea sarut.
Deci toata lumea din casa se tavalea de ras, fiecare isi punnea mana la gura ca sa nu dea peste de ras inclusiv cei doi clowni: Sasuke si Naruto care iar si-au primit ironii la adresa lor ..

—Naruto dute in caciula mea de tantalau asta e al treilea......ce vrei sa mor ca Alba ca zapada cu sa***a ta in gura pana cand ma saruta Sakura!!!!!!! Uitate unde pici sau mai bine zis pe cine pici.
—Hei pai sa te duci tu in papucul meu ca tu ai picat peste mine da tu ce vrei sa fac sa ajung ca Cinderella si sa ma transform din Kyubii in baba din povestea cu Hensel si GRETEL.... lasa-ma ca m-am saturat sa se intample asta
Cei din camera radeau si mai tare dar isi controlau volumul din cauza ca poate o sa-i auda Sakura.

Inapoi in camera Sakurei


Deci nu imi vine sa cred ca mi-acumparat rochia asta pur si simplu o ador si mai ales de toate il iubesc pe el asa ca stiu ca o sa ma imbrac in ea....iar apoi ma voi ducve sa ma machez si sa-mi fac niste bucle o sa fiu the hottie de acolo stiu sigur. Dupa ce m-am pregatit am coborat scarile pana cand iar aud ca pana si scaunele din bucatarie si frigiderul radeau de mama focului asa ca nu trece mult timp si aud :.....





RESTUL aflati in next :) VA PUP kiss*kiss*kisskiss*:* dance2 dance2 dance2 dance2 dance2 jos palaria in fata nr1 thank you

scz dar e un capitol needitat kiss kiss kiss kiss kiss kiss dance2 hi! :|


Ultima editare efectuata de catre Bbybianca in Vin 07 Sept 2012, 17:14, editata de 1 ori
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 17:07

Hellow my datling Bbybianca,

deci vreau să îţi dezvălui că acest capitol este foarte amuzant ! Mai ales faza cu strănutul din dulap ! Totuşi încearcă să strecori printre acţiune, căteva rănduri de descriere puppy eyes , crede-mă că nu face rău capitolului !

Oricum mi-a plăcut extrem de mult acest capitol, mai ales nota de amuzament ! Apropo te rog frumos să mă anunţi când pui următorul capitol !

Ale chan te pupăceşte dulce de tot kiss şi te a hug călduros din sufleţel !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 17:47

doamne deci ador capitolul asta am ras pe burta draga mea
deci adu mai repejor nextul ala ca mor aici de la atata suspans
te-am pupat dulce si spor la scris kiss kiss kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Sept 2012, 23:21

Deci.. Deci... what?lol! Deci nu pot sa cred ca te-ai oprit tocmai AKM happy
De ce... De ce.. ;;)
Nu pot crede happy2
Te rog pune repede Nextul ca mor aici langa cal si tastatura plus maus.
Cand il pui anunta-ma exact ca si pana akm a hug
Vreau sa citesc ce se intampla.. deci... te rog.. te rog... te rog... cu ciresica in varf pune Nextul cool a hug

S.L.S Te pupaceste kiss kiss


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 45317754

O FEMEIE lupta totdeauna pentru ce este al ei mai ales daca este vorba despre BARBATUL pe care il iubeste din INIMA, si nu uita ca o FEMEIE RANITA este de 10.000 mai PERICULOASA decat un BARBAT nervos.


ಐ ಓ ಔ ಕ ಖ ಗ ಘ ಙ ಝ ಞ ಲ ಶ ಹ ೀ ಾ ಿ ಧಿ ೈ ೋ ೌ ೬ ೂ ೄ






Ficurile mele:
https://sasu.forumgratuit.ro/t7411-adrenalina-sau-iubirea  - Adrenalina sau iubirea
https://sasu.forumgratuit.ro/t6797-o-iubire-inainte-sau-dupa-razbunare?highlight=o+iubire+inainte+sau+dupa+razbunare  - O iubire inainte sau dupa razbunare
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 08:55

doamne ce capitol amuzant rolling on the floor
cum naiba sa-u kiss ast-a a 3a oara huh? huh? huh? huh? huh?
lough rolling on the floor lough lough
deci nu mai pot de ras lough
astept next-ul cat mai repede ca sa pot sa mai rand
inca o data la fel de mult rolling on the floor
te-am kiss dulce!!
( nu la fel de dulce ca sasuke pe naruto rolling on the floor )


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mMy Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 10:50

SURPRIZA!!! Asta aude? Bine. Forarte frumos fic-ul tau. Il ador pur si simplu.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 11:57

Buna!
Iti multumesc mult de tot ca mi-ai spus despre ficul tau! thank you
E GROZAV jos palaria in fata
Imi place mult mult mult de tot ike
E foarte frumos si interesant.
Imi place mult de tot de Sasuke si ma tevalesc pe jos cand citesc ''discutiile'' dintre el si Naruto rolling on the floor
Sakura e foarte norocoasa cu el (daca ar fi asa si in anime yeah )
Totusi,oare cine rezista ascuns in frigider ,nu ingheata?
Te rog!Te rog!Te rog!Anunta-ma si pe mine cand pui next-ul! puppy eyes please


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Fantoma
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Fantoma

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sunt unde nu vrei tu sa fiu.
acebook acebook : Foloseste "url" caci deformezi profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2335
Puncte : 2442
Reputatie Reputatie : 81
Hobby-uri Hobby-uri : Strict secret
Stare de spirit Stare de spirit : E complicat

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 12:54

Hei! happy
Mersi ca m-ai anuntat si te rog sa o faci in continuare. happy
Se pare ca am ajuns cam tarziu pe aici dar mai bine mai tarziu decat niciodata lough
Din nou te rog sa ma anunti happy2


Be strong both in times of heavy and light can make you the winner

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Gfgfgfgfrtrte

Doar prieteni? (+16)
La jocul dragostei, eu castig iar tu pierzi + 16
Sus In jos
capsunica
Genin
Genin
capsunica

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Pierduta in lumea mea
Nr. mesaje Nr. mesaje : 140
Puncte : 153
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa desenez,sa ascult muzica si tot ce tine de distractie

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 23:13

Hey hey

Am trecut si eu pe aici

Ai evoluat foarte mult de la primul capitol si da-mi voie sa te felicit! good job

Descrierea este buna,insa este loc de si mai bine,insa sunt sigura ca vei evolua cu trecerea timpului.

Mersi ca m-ai anuntat si sa o faci si data viitoare canbd vei posta urmatoul capitol.

Pana atunci SPOR LA SCRIS SI LA IDEI!!




Atunci cand destinul

se joaca cu viata ta,

singura solutie este sa il tratezi asemenea unei carti de joc,

o pacalesti ca iti fie aliata!
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Dum 16 Sept 2012, 14:12

Next?Te rog!Începe scoala dar asta nu inseamna ca se inchide ficul!
Acum m-am gasit si eu sa dau ''apelul de trezire'' dar serios vreau next-ul!


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Bbybianca
Genin
Genin
Bbybianca

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : DREAMS <3
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 60
Reputatie Reputatie : 1

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 18:14

Capitolul 16 - O noapte de neuitat





-SURPRIZA!!! strigau toti de mama focului pana cand... Sasuke iar a facut-o lata si iar s-a oprit cu ochii in sanii mei....asta pana cand Naruto ii spune:
-Hei, hei, hei Sasuke stii mai ridica privirea la 90 de grade fa un unghi drept si va va voom ai descoperit ochii iei! spune Naruto cu gura pana la urechi pana cand se trezi cu un pumn din partea lui Sasuke si acesta i-a spus:
-Auzi dar daca tu iti ridici privirea la 360 de grade mai sus si faci un unhi ascutit ai descoperi picioarele si ochii Hinatei.....va va voom baka!
-Aloo nu e vina mea ca salivezi tu dupa Sakura cand e cu spatele! spune Naruto cu un zambet diabolic pe buze...
-Poftim,,,, a pai asta insemna ca nu a vazut Hinata cum salivezi tu dupa sanii ei...si din priviri te faci mai rosu ca mine asa ca termina........
-Aloooooo baueti sunt si eu pe aici spune Sakura cu o doza de emotie in glas. (in mintea ei: awwww deci saliveaza hahaha Sasuke perversule stiam eu)
-Mda scuza-ne Sakura......mai ales pe mine spune Sasuke cu un zambet pervers pe buze.......aa si apropo imi place rochia ta te face asa de sexy si atat de frumoasa si atate de mama mama esti mortala...bunaciunea bunaciunilor....bomba bombelor.
-Poftim?!!! Sasuke ceeeee vorbesti tu acolo..spune Sakura cu o rivire din care reiesea clar faptul ca mai avea putin si lesina pe acolo de emortie dar si de nervi pentru ca Sasuke ar fi meritat o ditamai palma
-Haaa nimic nu am spus SCUZA-MA .....(in minteaa lui: nu se poate am vorbit cu voce tare dar au mama ce buuna e....sper sa nu se fii suparat pe mine)
-Sasuke-pupu uite vezi se adevereste ce ti-am spus eu salivatorule! spune din nou Naruto insa de data asta Sasuke i-a tras o palma din care probabil nu ar mai fi iesit viu si chiar l-a intros la 360 de grade si de data asta natangul de el a intrat cu botul intre sanii Hinatei.Bineinteles ca Hinata a lesinat din nou cu Naruto peste el.
-A da cine mai vorbeste acuma! spune Sasuke diabolic
in mintea lui Sasuke: I-am aratat eu astuia cine e the boss here a si se pare ca ii cam place acolo e asa de rosu tembelu se vede ca o vrea pe Hinata dar acuma la sarbatorita...e superba aww mama ce noroc pe capu meu...e buna rau..sper sa imi acepte oferta pentru ca o iubesc cu adevarat si vreau sa o simt din ce in ce mai aproape
-Bun, baieti haideti sa petrecem pana la urma e ziua mea....iar tu "Sasuke-pupu" ai devenit un pervers spune Sakura indreptandu-se spre el incepand sa-l sarute cu atat foc incat i-a uimit pe cei de langa ea mai ales pe Sasuke care isi spunea in mintea lui : ma vrea rau de tot cum o vreau si eu...hahaha pisicutza asta e a mea azi clar
Petrecerea a fost foarte frumoasa ei au petrecut pana dimineata au ras de prostiile lui Naruto si au facut mai misto de el toata seara a si am uitat csa va spun ca de data asta s-a sarutat si el cu Hinata la adevar si provocare...si amandoi au fost foarte rosii iar Hinata iar a lesinat




Acuma sa ne reintoarcem la planul lui Sasuke si sa vedem daca a mers.
Bun deci toti au plecat si au ramas in casa doar Sakura si Sasuke , iar rozalia a intrat in dus si Sasuke a pregatit camera a aprins niste lumanarele, a pus foarte multe petale de trandafir in pat insa baia nu se afla in camera rozaliei ci la etajul al doilea din casa ei asa ca Sasuke a scris niste biletele pe care i le-a pus rozaliei in locuri in care aceasta le-ar fi observat.
Odata iesita din dus Sakura si-a luat pe ea o lenjerie provcatoare nici ea nu stia de ce....lenjeria ei era formata dintr-un sutien cu dantela neagra si niste chiloti foarte minusculi tanga. Infasurata cu un prosop ce-i inconjura doar sanii si f****l decide sa iese din baie si cand iese da de un bilet care era pus in fata usii aceata il deschide si un zambet cu tente de fata rea i-a aparut pe buze pentru ca acolo scria :"Matzo....te astept pe balcon cu drag Sasuke...am o surpiza"...aceata se duce si acolo si pe terasa gaseste alt bilet in care scria :"eh stiu ca nu sunt aici dar doar urca scarile si vino la tine in camera pisicuta mea....am sa-ti dau ceva foarte importat...si anume o sa afli cand vei intra in camera. Bineinteles ca Sakura deja avea niste filme in cap" dar urca cate o treapta pana cand deschide usa. Fiind noapte ea nu prea vedea nimic insa o mana puternica ii inconjoara talia punandu-i mana la ochi. De parca Sakura nu ar fi stiut cine era..logic ca Sasuke, care se vedea ca avea o gramada de planuri cu ea.


-Hmm...zana mea ce bine mirosi...in secunda a doua Sasuke i-a dat cu cea mai mare delicatete prosopul jos, ea ramanand in lenjeria acea care il ademenea si mai tare pe Sasuke.
-Da stiu dar ce pot sa spun si tu mirosi la fel ba poate si mai bine.,,,in secunda a doua Sakura l-a lipit pe Sasuke de perete dandu-i in cel mai lasciv mod ever tricoul jos dupa care ea i-si lipeste sanii de pectorali lui privindu-l cu atat dragoste spunandu-i:
-Vreau sa fiu a ta cu toate ca sunt virgina...dar te rog putina subtilitate cu matza mea
-Normal...stii si eu sunt virgin si vreau sa mi te dau tie....spune Sasuke pentru ca TE IUBESC!




Apoi ce sa va mai spun cei doi se sarutau asa de tare pana cand mana lui Sasuke se opreste in dreptul deschizatorii sutienuului....iar odata ce l-a desfacut a ramas uimit de frumusetea saniilor ei....pentru ca nu a mai vazut asa ceva de frumos niciodata adica asa de mari si de jucausi...pana la urma nu a rezistat tentatiei si s-a jucat cu ei in timp ce o saruto..apoi a luat-o in brate i-a inlaturat chiloteii sia ai inceput sa se dezbrace si el ...pentru ca avaea asa un trup mama mama numai bun pentru Sakura. Cand si-a dat jos boxerii acesta a intrebat-o pe Sakura daca nu cumva ar vrea sa-l ajute sa-si puna pre*********l..iar aceasta accepta iar apoi Sasuke a incept sa o patrunda repede incet cum voia el ... o facea sa se simtya inal 9-lea cer acelasi lucru facandu-l si ea pentru Sasuke. Dupa joaca lor de 3 ore Sasuke a picat rupt la pat si a imbratisat-o pe Sakura spunadu-i:
-Te iubesc!floarea mea....in acele momente o tinea in brate pana cand Sakura i-a spus :
-Si eu te adoooooor si te iubesc scumpule !
Dupa aceste doua cuvinte cei doi au adormit dezbracati tinandu-si de cald cu corpul lor Sasuke inrosind cateodata din cauza saniilor ce se lipeau de el dar insfarsit a facut-o pe Sakura : A LUI





sper ca v-a placut l-am facut mai lung cu scopul de a ma revansa! va pup .....capitol necorectat rock rock rock kiss kiss kiss kiss kiss in love in love hi! hi! hi! a da si bafta la scoala jos palaria in fata jos palaria in fata nr1 what?lol! dance2
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 20:09

YYYYYYYYEEEEEEEYYYYYYYYYY!!!!!!!! we party !!
Next! happy2
PRIMA! heh
Ne-ai facut un cadou de prima zi de scoala yeah
La multi ani,Sakura! la multi ani!
Si ce mai cadou a primit rusinos
Multumesc mult ca m-ai anuntat! thank you
Si ca ai pus next-ul!
Stii ca imi place,nu? ike
Bafta la idei si la next si ,mai nou , la timp liber!
Pupici de la mine pentru tine! kiss


My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19Lun 17 Sept 2012, 20:32

O La La! Ce Romantic E! ImiPlace Foarte Mult! Daca Ai Stii Cat Am Asteptat Capitolul asta.... Genial. Nu Uita Sa Ma Anunti Cand Pui next-ul.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Continut sponsorizat




My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)   My Inkheart (sasusaku  shippuuden fic) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

My Inkheart (sasusaku shippuuden fic)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-