Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O iubire inainte sau dupa razbunare? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O iubire inainte sau dupa razbunare? Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O iubire inainte sau dupa razbunare?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Va place ficul creat de mine?
Da.... il iubesc, ai talent si vreau sezon 2
O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_lcap72%O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_rcap
 72% [ 26 ]
Stii, chiar cred ca ai talent si...chiar ai talent nu zic in gluma.
O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_lcap22%O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_rcap
 22% [ 8 ]
Hmmm.... nu cred ca este asa de frumos mai incearca.
O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_lcap6%O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_rcap
 6% [ 2 ]
Nu, il urasc, cine ar fi asa de nebun sa citeasca asa ceva, e dezgustator
O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_lcap0%O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Iac..... doamne mai urat de atat il pute-ai face?
O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_lcap0%O iubire inainte sau dupa razbunare? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 36
 

AutorMesaj
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Mar 14 Aug 2012, 00:20

Hello,am decis ca acest fic sa il pun pentru a vedea daca sunt buna la scris sau doar la comentat si la citit,oricum lectura placuta si va rog sa ma anuntati daca va place sau nu, ca daca nu va place pot sa il inchid definitiv si sa nu mai postez nimic. sad Totusi mie frica pentru ca poate nu o sa va placa ingrijorat sad can\'t see !!! .

Capitolul 1. Eu si amici mei
Sakura POV.

Cum a putut Naruto sa faca una ca asta, sa il sarute pe Sasuke inaintea mea ahhhh...daca il prind pe nenorocit din nou ii voi da o mama de bataie de o sa ma tina minte o viata intreaga. Aoleo... cu toate astea am uitat sa ma prezint. Ma numesc Sakura Haruno si am 13, fac 14 ani.Am parul roz ca florile de cires si nu,nu este vopsit iar ochi imi sunt verzi ca iarba proaspata.Dupa cum va-ti putu da seama dupa comentariul meu cu bufonul de Naruto pot spune ca imi place la nebunie de un baiat din clasa noastra,adica ce imi palce... il iubesc si de curand sunt si in echipa cu el.Acest baiat se numeste Sasuke Uchiha si este cu un an mai mare ca mine, are ochi de un negru ca pana corbului si parul negru ca smoala.El este singurul care a supravietuit din tot clanul Uchiha omorat de fratele sau mai mare.Acum el cauta numai razbunare si nimic alt ceva.Din cate mi sa zis si mie de la singurul sau prieten adica jurnalul sau,dupa ce se va razbuna isi va cauta o fata cu care sa isi restabileasca clanul si nu,nu il am citit pe tot doar partea asta.

- Sakura-chan... este adevarat?Sasuke Uchiha isi va restabili clanul? Hmm... oare cu cine?Daca te alege pe tine il voi omora cu bataia.
- Naruto am 3 lucruti sa iti spun... (Unu) Tu nu poti sa il bati pe Sasuke-kun...(doi) CE CAUTI TU IN CAPUL MEU? si (trei) DE CE IMI CITESTI TU GANDURILE? Spun eu tipand la ultimele doua parti.
- Uite...Uite Sakura-chan Eremitu Pervers ma invata o tehnica de citire a minti nu trebuie sa faci decat 3 semne si lai invatat...bine pentru mine a fost mai greu decat pentru alte persoane.
Si cum Naruto era langa mine sa trezit cu un pumn in cap de l-am bagat 2 metri in pamant zici ca i-am facut groapa pentru ce mia facut... adica pentru ca la sarutat pe Sasuke inaintea mea.Dupa 2 minute de gandire ii spun lui Naruto:
- Si... ma poti invata si pe mine Naruto-kun... Onegai Naruto-kun....Spun eu mai mult milogindu-ma. Si cred ca va intrebati de ce i-am spus „-Kun„ ei bine de fiecare data cand vreau ceva de la el ii spun asa si el se inroseste tot si nu imi poate rezista nici macar o data.

Acesta accepta si incepe si ma invata tehnica.Se pare ca Eremitul Pervers cum ii spune Naruto a reusit sa controleze acceasta tehnica doar dupa 3 ore iar Naruto ce sa credeti dupa doar 2 ore deoarece el este noua cozi.Aoleo...ce uituca sunt... vi l-am prezentat pe Sasuke si pe el nu ... ce rea sunt.El este considerat bufonul clasei, numele lui este Naruto Uzumaki,este de varsta lui Sas’ke , parul blond ca aurul si ochi albastri ca cerul senin,si cum v-am zis si inainte inauntru lui este sigilat noua cozi adik Kyuubi si da el este un Jinchiuuriki la fel ca Bee adica cel cu opt cozi pe nume Hakibi sau cu Gaara cu o coada pe nume Shikaku si multi alti.Dupa 2 ore foarte lungi am reusit cat de cat sa controlez tehnica pe care a folosito Naruto pe mine cea cu citirea minti.Si sa va spun si de ce am nevoie de ea... vreau sa vad daca Sasuke-kun macar se gandeste la mine.Sa vad daca macar simte ceva pentru mine, nimic mai mult. Dupa ce am tot incercat pe Naruto tehnica asta am reusit si apoi am plecat la prieteni nostri adica la Ino, Shikamaru, Temari, Sasuke, Choji, Lee, Hinata, Tenten, Neji si Kiba.Ca de obicei cand am ajuns acolo am vazuto pe Ino atarnata de gatul lui Sasuke-kun,m-am enervat asa de tare incat era sa ma iau la bataie cu ea dar inainte sa inceapa aceasta mica bataie si Naruto cat si Sasuke s-au bagat in fata mea si m-au luat de acolo toti fiind uimiti de comportamentul baietilor asa de fulgar dar adevarata mea inamica nu era defapt Ino cat era Karin „c (scuzati nush ce spun) a” scolii si cand spun „c....” ma refer ca i-a luat pe toti la rand inafara de cei din clasa de la mine spre fericirea mea daca nu imi iese relatia cu Sasuke ma pot duce la altu.Daca ati sti voi cati baieti din clasa ma plac vati face cruce si daca vreau maine poimaine ma pot juca cu sentimentele baietilor,ii pot juca pe degete.... dar nu... nu sunt eu fata dinaia oricum o sa il castig pe Sasuke si cu pretul vieti mele daca ar fii sa aleg intre Sasuke si Omorarea lui Karin as alege prima varianta pentru ca pana acum cateva zile nici nu se uita la el acum cand a devenit mai popular se uita totdeauna si ii pune niste nume ciudate ce ma enerveaza si pe mine si pe el.Sasuke stie cat de mult il plac desi el nu este deacord cu sentimentele mele si nu stiu nici daca el ma place....Offfff....cateodata sa spui ceea ce simti este mai greu decat sa o arati.


Ultima editare efectuata de catre Evil Angel in Sam 01 Dec 2012, 11:22, editata de 9 ori
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Mar 14 Aug 2012, 01:06

Hey, hey , hey !!

In primul rand , niciodata am zis niciodata sa nu renunti la ce ti-ai propus sa faci , aduti aminte nimeni nu s-a nascut invatat .

Hmm...daca esti primul fic vreau sa spun ca este destul de frumos . Desi mie nu-mi place atitudinea Sakurei , dar acest fic ma atras prin faptul ca Tu nu ai facut-o pe Saku` indiferenta fata de Sasuke ci ai adoptat versiunea din anime si pot spune ca nu am mai intalnit de mult o asa Sakura . dap ! I like it !

Eu una zic sa continui deoarece sunt curioasa cu ce poveste ne vei incanta pe parcurs....

Te kiss Angy` !!

P.S. : PRIMA :>happy nr1 nr1 nr1
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Mar 14 Aug 2012, 12:14

Capitolul 2. Adevarul despre secretul lui Sasuke.

Veni si noaptea si trebuia fiecare sa mergem spre casele noastre si fiecare baiat in parte se oferi sa le duca acasa pe fete cu pretextul ca noua ne-ar fi frica sa mergem singure si au fost pe grupuri... adica Naruto pe Hinata , Shikamaru pe Temari , Kiba pe Ino si Neji pe Tenten asa ca yo am ramas cu Sasuke dar el nu trebuia sa ma intrebe nimic pentru ca mergem in aceasi directie.In drum spre casa era o liniste de mormant, niciunu din noi nu zicea nimic parca am fii amandoi din piatra...

Sasuke POV.

Este o liniste mormantala.De ce nu spue nimic.Parca ne-a amutit cineva.Nustiu ce sa zic.
Nu e ca si cum mi-ar place de ea s-au ceva de genu, o consider doar o colega de echipa si in plus am doar un vis sa imi razb...
Dar nu termina ce are de zis ca este trezit din visare de catre Sakura carei spune:
- Sasuke-kun... este adevarat?
Ma uitam mirat la ea si cred ca citea pe fata mea un „CE?” scris pe frunte mare.
- Ca dupa ce termini cu razbunatul familie vrei sa iti refaci clanul cu o anumita fata?
- S-Sakura de unde ai aflat asta? Oricum da dar sunt curios cum te-ai dat seama. Spuse Sasuke uimit si rosu ca racul.
- Pai mi-am dat seama.... este logic... adica gandeste-te si tu dupa ce termini cu razbunarea ce vei face si cum in clanul tau s-a intamplat ce s-a intamplat m-am gandit ca vrei sa il imultesti adica sa il refaci,nu?
- Intodeauna inteligenta,sti altor fete nu le prea pasa de asa ceva...Sakura tu esti unica... oricum de ce ai vrea sa sti chestia asta? intreb eu curios dar sa fiu sincer cand am laudat-o parca inima a inceput sa imi bata mai tare.
- Pai ma intrebam cu cine vrei tu sa faci chestia asta? Sau macar daca ai gasit pe cineva pentru aceasta treaba. Intreaba ea un pic rusinata de cele spuse si mult mai rosie decat de obicei.
- De ce vrei sa sti asta Sakura? Intreb eu curios la raspunsul ei dar cred ca eu o sa spun tot si ea o sa dea afirmativ din cap.
- Pai poate...
- Stai nu imi spune... vrei sa te oferi voluntara,nu?spun cu juma’ de gura razand.
Aceasta a dat afirmativ din cap.Ce v-am zis,daca nici eu nu o cunosc pe Sakura atunci cine?
- Sakura eu te cunosc mai bine ca nimeni altu si nu iti fac chestia asta.
- De ce?
- Pentru ca esti asa de enervanta incat nu te sufar, de asta,ai inteles?
O iubire inainte sau dupa razbunare? 20080428040655%21Haruno_Sakura
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Mar 14 Aug 2012, 12:30

PRIMAAA !!!!!!!!!!!!!! Hey am trecut si eu pe la ficul tau. Sincer chiar imi place este foarte dragut. INsa as vrea sa le faci mai lungi, intrucat sunt destul de scurte si chiar ard de nerabdare sa aflu ce se intample in continuare. Ai putea sa descri sentimenetel Sakurei fata de Sasuke mai multa, adica sa ai mai multa descriere. Oricum pentru primul tau fic este foarte bine si abia astept next-ul. P.s: Sa ma anunti si pe mine cand il aduci. Si daca vrei sa treci si pe la ficul meu ,, Iubire de demon'' si sa lasi si un comm. Te pupaceste Lola kiss
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Mar 14 Aug 2012, 13:59

lola iti spun ca,cap.3 este un pic mai scurt ,dar incepand cu capitolul 4 o sa devina din ce in ce mai lung si mersi ca mi-ai zis, o sa descriu mai mult. happy2



Te pupacesc kiss kiss
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Mar 14 Aug 2012, 17:48

A doua!Imi e rusine ca nu l-am citit pana acum dar asta e!Adu next-ul repede si te rog sa ma anunti! please
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Mier 15 Aug 2012, 21:49

Scuzati ca este asa de scurt,dar promit ca la cap.4 va mai fi mai lung promit. happy happy2 .Va multumesc ca imi cititi ficul si va doresc spor la citit si va doresc lectura placuta. hi! hi! dap !

Capitolul 3. Plecarea lui....
Dupa ce am plecat am lasat-o acolo cu lacrimi in ochi , in tristetea si suferinta ei.Nu eu, nu trebuie sa ma indragostesc ... stiu ce trebuie sa fac ca sa nu ma indragostesc de ea,stiu exact ce fac... trebuie sa ma duc la Orochimaru ca sa am toata puterea necesara sa il bat pe Itachi.In noaptea asta voi face tot ce imi sta in putinta ca sa plec din acest sat,cu cele invatate de Kakashi-sensei voi putea pleca fara sa ma vada cineva.Mi-am facut bagaju si am asteptat ca sa vina noapte.Dupa patru ore de asteptat, noapte in sfarsit a decis sa soseasca parca unpic plictisita.Cum am observat chestia asta am fugit sa imi iau chiozdanul in care aveam lucrurile si am plecat.Aproape de intrarea in sat am vazut-o pe Sakura care se plimba.Aceasta a bagat de seama rucsacul din spatele meu si ma intrebat unde plec ne raspunazand-ui a inceput cu tot felul de cuvinte cum ca ma iubeste si ca nu vrea sa plec sa fiu aproape de ea...bla-bla-blah....Sa va spun:
- Sasuke,te rog ramai,te implor din toata inima mea si sti ca eu am o inima mare,sa ramai pentru sat, pentru Kakashi ,pentru Hokage , pentru Naruto,prntru toti prieteni nostri,pentru toti din satul asta, te rog ramai.Zicea ea printre suspine.
- Sakura, de ce as ramane de dragul lor daca nu si pentru inima ta? Zic eu.
- Nu,Sasuke,ai dreptate,te rog ramai cu mine pentru ca te iubesc din inima si mi-ai frange-o daca ai pleca .
- Sakura,esti asa de enervanta.
Fata plangea si mai tare cand il vedea pe SaS’ke ca se departa de ea si ii spune plangand ca daca el va pleca de langa ea va incepe sa urle.A ascultat ce avea de spus si cand a auzi ce are de gand sa faca fata,disparu intr-un nor de fum si dupa nici 2 secunde acesta reveni in spatele fetei si atunci cand sa oprit a lovit-o in spate destul de tare,dar nu inainte de ai multumii pentru ca i-a zis ce simte si spunaind-ui ca si el o iubeste si ca vrea sa stea langa ia,dar nu are cum deoarece trebuia sa isi razbune clanul... unele fete nu au curajul sa spuna ce a scos ea pe guritza ei finutza , si tot ce a zis ea o spunea cu siceritate si cu iubire,pe baiat il uimeste chestia asta la ea deobicei nu are nici pic de curaj sa ii zica asemenea lucruri.Dupa ce a lovit-o a luat-o cu grija si a asezat-o usor pe banca.

Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Joi 16 Aug 2012, 08:17

Sasuke!Boule!Stiu ca asa s-a intamplat si in Anime dar urasc partea aia.Spor la scris si idei.Si anunta-ma cand pui next.
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Joi 16 Aug 2012, 16:40

Of, de data asta nu mai sunt prima, pacat crying . Acum revenind la fic, mi-a placut mult de tot, bine staim ca se v-a intampla asta ( din anime) inafara de partea ca el o iubeste . IN rest mi-a placut totul si abia astept sa faci capitolele mai lungi si sa descrii totul mai mult. E foarte tare si abia astept sa pui next-ul. P.s: sa ma anunti si pe mine si mersi ca mi-ai comentat la fic kiss
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Joi 16 Aug 2012, 22:57

super tare si acest fic astept cu nerabdare nextul care sper sa vina cat mai tepede si cum ai spus care va fi mai lung asa ca te pwp
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Vin 17 Aug 2012, 00:17

Capitolul 4. El si ea
Dupa 3 ani...
Sakura Pov.
Suntem in razboi iar Naruto se antreneaza si nu este in sat....Offf doamne te rog ajuta-ne sa se termine cu bine accest razboi.Sunt pe campul de lupta iar in fata mea sta chiar cel care a plecat acum 3 ani fara niciun regret.Chiar Sasuke Uchiha... da acel Sasuke care acum ceva timp m-ia frant inima plecand cu Orochimaru si antrenandu-se pentru al omora pe Itachi,fratele sau mai mare.El a murit de mana lui Sasuke acum cateva luni bune si de atunci inca speram sa se intoarca pana acum, dar cand sa intors nu a vrut sa stea din nou in sat cum era inainte ci a vrut sa il distruga,dar odata cu satul vroia sa distruga orice fiintza.Toti erau pe campul de lupat... eu, Ino, Sai, Temari, Shikamaru, Choji, Hinata si fratele ei Neji, aproape toti prieteni mei si ai lui Naruto pana si Gaara si cei din satul nisipului,satul ploi cel al fulgerului si satul pamantului si cel al pietrei se lupta cu cineva dar Naruto nu era de gasit....In fata mea statea el cu o expresie gen „Lasa-ma sa te omor mai repede ca nu vreau sa imi pierd timpul cu tine” Dar nu vroiam sa fiu chiar asa de fraiera incat sa il las sa ma omoare asa fara nicio lupta...Haaa crede ca doar el sa schimbat,doamne ce as vrea acuma sa curga sange din corpul lui si sa moara in ochi mei....Bine in 2 timpi si trei miscari am inceput sa plang,iar el se uita in sila la mine.Dupa 4-5 minute el se transforma in monstru sau ce era el.Papusa lui era pe jumatate completa. Sa’ke a inceput a ma ataca dar nu am fost in stare sa ii barez loviturile asa ca in ajutorul meu a venit insusi iubitul meu Naruto caruia cred ca si acuma ii multumesc ca m-ia salvat viata.Cand sa incerce vreo lovitura eu i-am sarit in brate si l-am sarutat pe Sas’ke desigur cu aprobarea iubitului.Acesta mai avea un pic si cadea jos dar de ce zic „mai avea un pic si cadea jos”, eram pe jos, iar eu fiind peste el si continuam sa il sarut. Nu stiam ce este cu mine... dar simteam nevoia sa ii gust buzele acelea moi si carnoase, vroiam sa il simt aproape de mine. Cand l-am sarutat parca inima vroia sa imi sara din piept. A fost asa de bine sa il simt macar pentru o clipa aproape de mine, chiar daca a fost pentru 5 secunde, totusi m-am simtit bine in bratele lui. Eu nu vroiam sa opresc sarutul dar nici el nu il vroia totusi il adancea din ce in ce mai tare, dar nu stiu cum, Sasuke scapa iar Naruto ma ia de-o parte si ma intreaba daca sunt bine si de ce am fost asa de fraiera incat sa stau neclintita si sa nu il atac, dar in acelasi timp din privirea lui imi spunea „Bravo Saura.... in sfarsit ai reusit il saruti dar fara ca el sa te respinga”.Iii spun pur si simplu nu am putut pentru ca m-ie dor de el, de corpului lui, de simpla lui prezenta si nu mai vroiam sa mai plece un pic din sat.Naruto ma calma si mergem amandoi in sat cu pretextul ca eu sunt ranita grav si ca Naruto trebuie sa ma duca la Tsunade-sama, si apoi acasa, evident m-am dus direc acasa si nu la Tsunade.... A doua zi veni repede si ma trezesc cam pe la ora 06:00,imi fac siesta de dimineata si ma imbrat tot de razboi.Sper doar ca de data asta sa pot sa incep o lupta cu el,dar vreau doar sa fac tot ce imi simte inima. Am plecat iar pe drum inspre oameni care eram si eu inclusa m-am intalnit ghiciti cu cine..... exat cu Domnul Sasuke Uchiha. Ma opresc din alergat si stau fata in fata cu el dar din pacate corpul mi sa blocat. Am incercat sa il ataca dar corpul parca nu ractiona la ordinele date de mintea mea. De odata incepe cu sa vorbeasca cu mine cu o privire perversa:
- Sakura,de data asta nimeni nu te mai poate salva.Zicea el printre rasete isterice.
- Nu puteam zice nimic, pentru ca eram efectiv blocata. Nu stiam ce sa mai fac. La un moment dat el incepe a ma ataca. Cand mai avea un milimetru si ma atingea nu stiu cum dar m-am ferit fara sa vreau. Atunci el spune:
- Sakura, in sfarsit incepe adevarata lupta, nu?
- Sasuke, nu stiu daca ma crezi sau nu, dar de acum in colo de cum te vadf ca ma ataci pot sa ma feresc sau sa iti barez lovitura.
„De ce nu am avut acest reflex si cand am avut nevoie data trecuta” spun in mintea mea, dar o data imi apare in minte o imagine si atunci realizez de ce nu am avut data trecuta reflexul asta. Ieri cand a venit Sasuke sa ne luptam, iar eu eram fara aparare a si el ma ataca, a aparut Naruto care ma salvat. Apoi zic eu cu jumatate de gura razand:
- Deci sa facem lupta mai interesanta nu , Sasuke? Il intreb eu pe el cu curiozitate inainte sa fac tehnica secreta.
- Ai dreptate,Sakura,atunci....o sa iti para rau ca mai enervat in halul asta...dar ai grija nu muri inainte sa incerc o tehnica pe tine ca vreau sa ma joc un pic. spuse el razand haotic
Cand amandoi am inceput lupta serios.Eu in acesti 3 ani am invatat o tehnica noua. Mi-am schimbat forma corpului si culoarea ochilor,corpul meu devenind al unui diavoli iar ochi mei devenind ochi sase cai si acceasta tehnica se numea Dark Soul.Sasuke vazandu-mi tehnica a recunoscuta imediat.Este o tehnica secreta inventata de catre bunicul meu....Primul Hokage, si da este bunicul meu. Tehnica asta a fost invatata de catre generatie in generatie si eu trebuie sa ii invat pe viitori mei copii aceasta tehnica.Ea presupune multa cakra dar o data ce te-ai transformat cakra iti revine la normal ba chiar iti mai creste. Si sa va zic sincer aceasta tehnica etse interzisa in Konoha pentru multele incercari ale altor persoane inafara de cei din familia mea, ce le-au esuat pierzandusi cakra si automat si viata acele persoane au incercat sa fie eroi dar din nu stiu ce motiv nimeni inafara decei din familie nu pot..... Poate noi avem cakra mai mare, si ne putem compara cu Vulpea cu noua cozi din interiorul lui Naruto.
El sia chemat papusa si spre uimirea mea era completa adik si maini si picioare plus cap era ceva de necrezut.Tehnica mea era facuta special pentru el pentru al omora si a ma razbuna pe el pentru tot ce a facut acestui sat si mie in inima si suflet.Tehnica a fost invatata de catre mine de la mama iar eu si familia mea eram singuri care o pot face.Dar avea si niste consecinte...cum ar fii: Daca o folosesti prea mult potii muri dar maximum la acceasta tehnica este de 1 luna. Persoana care a facut aceasta tehnica a murit la nici un minut dupa ce a expirat termeul din primul razboi ninja avut intre satul pamantului si satul frunzei.Dupa doua ore de lupta cu Sasuke imi spune ca m-am schimbat.El era aproape orb si aproape secatuit de chakra si mai avea un pik si lesina, dar eu, sa va spun un pont niciodata in luna in care esti in tehnica nu vei ramane fara chakra si nu vei mai avea nevoie sa te odihnest.Si cum vam spus el era gata,gata sa lesine iar eu conduceam lupta dar nu stiu din ce motiv el se ridica si incepe sa ma atace ca prima data....ii iau mana foarte usor si io intorc la spate....offf baiatu asta nu se invata niciodata? Dupa el se intorce cu mine cu tot si imi intoarce mie mana la spate si incepe sa ma sarute pe gat si continua in sus....dar lam lovit la „bucurie” si mia dat drumu ramanand cu mana la locul respectiv si nu mai putea spune decat „AAAAAuuuuu” cu o voce pitigaiata de nu ma mai puteam abtine din ras.Cand si-a revenit din nou am inceput lupta dar din pricina Hinatei care a fost grav ranita de catre Karin ,Sasuke mi-a dat un pumn de ma aruncat in perete.Si da....nu stiu cum dar Karin s-a vindecat cumva.Fara sa imi dau seama eram langa Hinata si ii ingrijeam ranile si Sasuke ma cuprinde de talie si imi spune:
- Sakura,ai devenit chiar puternica si apetisanta,recunosc,dar totusi nu la fel de puternica ca si mine,dar zik sincer,as da orice sa te am o noapte,parca m-am saturat doar de Karin. Dar in spatele meu veni cineva si ma apuca de mijloc si incepe sa ma stranga tare in brate acel cineva era chiar.... Sasuke dar eu ii razpund dandui mainile la o parte si impingandoi de a cazut in fund:
- Sasuke,sa te ia naiba,daca mai pui mana vreodata pe mine nush ce iti fac... sa nu mai indraznesti vreodata sa faci chestia asta ca nu sunt a ta,a ta iubita acuma dupa ce ai si facuto cu ea este Karin... m-ai pierdut de mult timp.
- Atunci a cui esti?Este un baiat mai frumos ca mine sau mai intet?Sau este un pampalau? Zi Sakura sau te-ai jenat de prietenul tau.Sakura la auzul celor adresate iubitului ei,i-a dat o palma lui Sasuke de la bagat in copac.Odata ce ranile Hinatei sunt vindecate acuma poate face orice.
- Sasuke ce te intereseaza pe tine cu cine sunt sau ce fac eu?Si poate este un pampalau sau un urat sau nu foarte istet,dar mi-a fost alaturi totdeauna si la bine si la greu.zic razand.Tu sti ca atunci cand eram mai mici si tu ai plecat,timp de un an ieseam doar la misiuni care iereau foarte rare deoarece nu mai puteam nici un muschi sa mai incordez,am devenit o moarta care parca nu are cum sa moara ca si un zombi in timp ce tu stateai cu fiecare fata pe care o prindeai si te satisface-ai pe tine fara ca sa sti ca le-ai violat si ca le-ai luat virginitatea.
- Sakura nu sti tu cator fete le-am luat eu virginitatea asa ca nu imi spune mie cum e sau ca sunt suparate pe mine,ele au vrut,mi-sau dedicat mie. Si in al doilea rand nu mau putut satisface...ia vezi poate reusesti tu,nu ai vrea Sakura?
- Nici moa... dar Sakura nu a terminat ce avea de zis ca in momentul urmator isi face aparitia si Karin care il lua pe Sasuke de gat si incepe al saruta foarte tandru pentru ea ca pentru Sasuke a fost decat unu acolo aruncat in vant.
- Sas’ke-bubu, de ce nu ai terminat inca cu retardata asta?spune ea cu o oarecare fata de o fata care ii e dor de „Bucurie”
- Karin deja te-ai terminat treaba?
- Da papusel,imi dai alta treaba umpic mai grea,iubire?
- Da Karin,ca sa nu imi murdaresc eu mainile cu sangele ei te rog pe tine sa o faci in locul meu dar vezi sa o mai gasesc foarte putin in viata.
- Imediat Papusel.
- Serios Sasuke cu asemenea panarame te incurci tu... macar de era una blonda cu ochi albastri sau bruneta cu ochi caprui,dar roscata cu ochi rosi cred ca glumesti si Sas’ke-bubu serios?... macar daca lasai pe alt cineva in seama mea. Spun razand cu pofta dar nu prea mult ca strica.
Karin incearca sa ma ia la bataie dar nu stiu cum o prind de par o invart o data cu o mana si o trantesc de o piatra si ca jocul sa fie mai usor ii sparg fata cu ajutorul acelei pietre... cred ca am dato cu capu de piatra aia de vreo 5-6 ori cred sau poate de mai multe ori ca daca o dadeam de mai putine ori,mai traia si ea sa se vada in ce hal arata.In timp ce eu ma ocupam de roscata Sas’ke a scap si sa dus sa distruga satul dar nu pentru mult timp caci eu ma pun pe alergat si il prind din urma accesta cand ma vazut chiar era uimit si ma intreba daca am terminat cu Karin incat sa il prind pe el din urma cand el vorbea brusc sa oprit si incerca sa ma loveazca dar eu iam intrat in joc si paream ca nu mi-am dat seama de asta si ii zic,ca a fost foarte usor deoarece am dato cu capu de pamant de 5 ori si i-am zdrobit fata,omorand-o.El sa intors vrand sa ma loveasca dar eu il prind de mana si il arund doar dintr-o singura miscare intr-o piatra foarte mare care nu am mai vazuto de mult,mult timp.Iar acea piatra era....nu se poate....mormantul celui de al patrulea hokage.Nu are cum,nu se poate.Cand Naruto va afla asta cred ca o sa isi iasa din minti sau o sa fie bucuros ca a descoperit mormantul Tatalui Sau.



Ultima editare efectuata de catre Sasuke.Love.Sakura in Vin 17 Aug 2012, 21:17, editata de 2 ori
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Vin 17 Aug 2012, 00:19

ma bucur ca ai postat atat de repede si intradevar este ai lung capitolul asta decat celelalte bravo ma bucur tine-o tot asa si adu si celelalte capitole:)
dar totusi scump-o ncearca sa nu mai grabesti atat actiunea sa mai bagi descriere si sa stii ca nu prea are logica adica e la razboi si dupa se duce acasa cu Naruto si vine a doua zi da ce ea e la scoala sau ce?
n fine e asa cam trasa de par si ma gandeam ca ai putea sa te mai gandesti la continuare care sper sa nu fie la fel ca acest capitol:)
dar totusi tot ii place ficul deci spor la scris si imi pare rau daca te-am suparat cu cv:)
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Vin 17 Aug 2012, 13:47

Stai linistita ca nu m-ai suparat.... ma bucur ca mi-ai spus ce defecte am pentru a le schimba sau imbunatati mersi mult kiss
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Vin 17 Aug 2012, 15:03

Heyam trecut si eu pe aici. L-ai facut mai lung si asta ma bucura, dar parca tosui nu ai pus destula descriere si nu mai grabi actiunea, in rest totul este destul de bine. Adica chiar m-a uimit atitudinea lui Sasuke, ce pervers poate fi :)): si ceva care m-a uimit total dar totusi intr-un fel m-a bagat si in ceata. NARUTO E CU SAKURA ??!!! Oau, dublu oau. IN rest chiar imi place sper sa nu te superi pentru criticile si sa ma annuti sa pui next-ul. Spor la scris si sa-l aduci cat mai repede ca sunt curioasa ce s-a mai intamplat
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Vin 17 Aug 2012, 16:37

Heii, am venit si eu pe aici lough
Sincer imi place mult ficul. in love
Ideea e interesanta dar actiunea mi se pare putin cam grabita.
Pai...sincer nu stiu ce sa mai spun
Astept cu nerabdare nextul,
Spor la scris si la idei!
Si daca nu te superi ai putea sa ma anunti cand auci urmatorul capitol? puppy eyes
Mi-chan te kiss
See ya!
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Sam 18 Aug 2012, 09:40

Buna! Deci ori e foarte interesant ori sunt eu prea nebuna! Adu nexy si anunta-ma!
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Sam 18 Aug 2012, 23:48

Hello am pus nextul si as vrea parerea voastra.... Lectura placuta

Capitolul 5. Despre ea.
Autor Pov.
Dupa ce Sakura il prinde din urma pe Sasuke si ii spune ce ia facut lui Karin,si au descoperit mormantul celui de al patrulea Hokage , au inceput din nou lupta. El lovea, ea se ferea, ea lovea el se ferea si a continuat timp de 2 zile. Sakura il ranea pe Sasuke si de fiecare data cand facea chestia asta, i se rupea inima. Totusi ea crede ca in inima lui ii este mila de ea si o loveste pana lesina pentru a scapa mai repede de durere. S-au luptat cam vreo 2 zile si in sfarsit Naruto a avut de gand sa ajunga pentru a o ajuta cu Sasuke. Desi nu avea nevoie de ajutorul lui,totusi vroia sa fie langa ea. Acesta fiind uimit ca fata a reusit sa il retina pe Sas’ke pana a juns el.
Naruto POV.
Stiu ca Sakurei ii este greu sa se lupte cu el pentru ca adanc in ea inca il mai iubeste si i-a demonstrat chestia asta atunci cand a cazut peste el sarutand-ul in continu, da... atunci cand Sakura sa aruncat in bratele lui si la sarutat si sincer acuma, m-am simtit usurat ca la sarutat. Nu stiu de ce si stiu sigur ca sunt cu ea totusi m-am simtit bine cand i-am vazut impreuna, si ma mir de mine pentru ca eu sunt o fire mai geloasa si un pic prea proctetiva. De la un timp am ajuns sa o plac pe Hinata, dar acuma cu razboiul in pragul usi, cum s-ar zice am vazut-o doar atunci in graba cand am ajutat-o in lupta. Da inainte sa vin la Sakura m-am dus si am ajutat-o deoarece era incoltita de dusmani si nu mai putea face fata. Dar atunci cand am vazut-o parca nu mai era Hinata fata aia dragutza si inocenta pe care o stiam eu. Parca zbura, si era transformata in altceva. Ori cum, ne-am cam abatut de la poveste. Sakura si-ar da si viata pentru el...ei bine asta credeam eu, dar nu stiam ca in anul asta in care am lipsit antrenandu-ma pentru a o apara pe Sakura de Sas’ke, ea invatase o tehnica ce pana si pe mine m-ar pune in 3 zile deaorece eu sunt mult mai puternic decat Sas’ke de mii si mii de ori.Cand ajung la locul luptei imi vad iubita cu rani foarte grave si omorandul pe Sas’ke dar inainte sa ii infiga mana cu unchi mari si late in stomac am intervenit si am luat-o pe Sakura de langa cel ce o facuse sa sufere.Sakura nu mai putea de nervi mai ales ca vroia sa il omoare cu sange rece pentru familia ei si pentru toata suferinta prin care a trecut. Si da si Sakura era transformata intr-o uratanie... sau un demonn.... nu stiu mai exat ce este. Dar avea parul lung cam dupa fund si era imbracata intr-o pereche de pantaloni de blugi rosi, intr-un maieu care ii acopereau doar sani frumos conturati si mainile de la cot pana la incheietura maini avea prinsa o parte de „armura maini” de un inel ce era pus pe degetul mijlociu , iar catanaua o avea prinsa de armura piciorului drept aceasta fiind rosie. Ea era imbracata toata in rosu, tot ce avea pe ea erau rosii pana si ochi si putea schimba intr-un rosu sangeriu.Avea unghile parca unei vrajitoare sau.... stiti serialul acela wolfman cu barbatul ala care isi poate face niste lame din maini, imaginativa ca Sakurei ii era din unghi nu ca omului acela care ii cresteau lamele din carne. Am intervenit la numai un milimetru inainte sa ii infiga mana in stomac. Cand Sakura ma vazut acceasta se schimba la loc in persoana ce era si imi sare in brate sarutandu-ma si toate accestea sunt facute in fata lui Sasuke iar acesta gelos pana in maduva oaselor ca nu o poate avea pe Sakura doar pentru el incearca sa se ridice sa ma ia la bataie pe, dar ce sa credeti reuseste sa se ridice si incepe a ma ataca. Incep ai da un pumn in stomac celui ce venea spre Sakura, si incepem a ne bate. Pana sa inceapa bataia eu si Sakura rupem sarutul atunci cand l-am vazut pe Sas’ke venind spre noi. In acest an in care nu ma vazut deloc cred ca ia fost asa de dor de mine...Si da eu sunt pampalaul ei.Dar dupa ce termin mica lupta aceasta il lua la intrebari si mai avea un pic si il omora din priviri pe Sas’ke si avea si de ce pentru ca el se uita la Sakura si ii vorbea din priviri „Sakura in asa hal ai ajuns sa fii cu Naruto sa il si saruti in loc sa fi langa mine, sa te saruti cu baiatul ce nu il suportai in academie?” iar Sakura printre lacrimi ii vorbeste:
- De ce bastard nenorocit.De ce mai facut asa de mult sa sufar, pentru a te bucura tu.Zi nenorocit ce esti. Dupa ce ai plecat nu te-ai uitat macar in spate,macar acolo asa de ochi lumi...zi bastardule. Si pe Naruto nu il suportam din cauza ta pentru a iti atrage atentia tie, dar din tot deauna vroiam sa fiu prietena cu el asa cum sunt acuma, chiar daca o va alege pe Hinata si nu pe mine, de fiecare data cand eram langa tine trenuia sa ma ia valul si sa incep al tachina si al lovi pe saracul Naruto. Sakura inca simtea ceva pentru Sas’ke,dar suferinta era mai mare decat iubirea,desi era gata sa isi dea si viata pentru el,acuma a ajuns la capatul puteri ei si nu mai vrea sa mai sufere din cauza lui, ci vrea sa fie fericita , sa se bucure cu viitorul ei sot, nu mai vrea sa planga sa sufere asa de tare cum a suferit dupa Sasuke si sa nu se mai enerveze pentru toate prostiile altora. Dar am fost mirat ca a zis ca ea vroia sa fie cu mine asa cum suntem acuma mai devreme din academie dar nu a reusit din cauza ca isi pierdea controlul cand era Sasuke prin preajma si vroia sa ii atraga atentia.
Iar Sasuke a zis doar atat.
- Haaaa Sakura... aceasta se opri din a mai plange si asculta ce zise brunetul.Deci... el este pampalaul ce a reusit sa iti fure inima,nu-i asa?
- Sasuke ar fi mai bine sa taci din gura ca de data asta il leg pe Naruto de copac si chiar te omor.
- Sakura... de ce nu ma mai iubesti cum o faceai inainte.... acuma chiar tu vrei sa ma omori fata la care tineam cel mai mult,de ce zic tineam...o iubeam din tot sufletul meu si pe care vroiam sa o protejez... zise ridicandu-se dar nu a mai putut continua pentru ca Sakura il intrerupse
- Sasuke daca tineai asa de mult la mine nu plecai, nu ma lasai sa sufar dupa tine, nu ma urai, nu vroiai sa distrugi satul, nu vroiai sa ma omori, nu te alaturai de partea raulu si cel mai important nu face-ai tot ce iti taie tie capul cu toate fetele mai ales cu Karin... nu facei nimic din toate astea, ba din potriva.... spune plangand si sarind in bratele mele in care o tineam asa de strans incat nu mai puteam respira dar cred ca ii placea mult.
- Sakura...eu...
- Sasuke taci din gura dute acasa la tine si fa ce vrei dar daca te vei atinge vreodata de sat,de Hokage sau de prieteni mei si de oameni din Konoha, vei muri de mana mea...zise Sakura dar nu inaite de ai zice:
- Sa fiu sincera vroiam sa vad cum din corpul tau ala dur curge sange sa vad cum moare un afemeiat pervers ca tine.Nici nu mai vreau sa te vad vreodata Sasuke pentru mine si tu si dragostea pentru tine sunt ca si moarte nu mai vreau sa aud sa te vad sau sa mai simt ceva pentru tine,nu mai vreau sa stiu nimic de tine,tu esti un om mort pentru mine. Dupa aceste cuvinte Sakura pleaca dar eu raman sa vorbesc cu Sasuke. Ma uitam la ea cum plecaca si cu niste ochi plini cu mila ma uitam la ea.
- Naruto... Se auzi vocea lui Sasuke iar Naruto se uita putin mirat la el.
- Ce vrei Sas’ke?
- Sa ai grija de ea merita sa fie iubita si protejata de un baiat ce o merita.spune cu un ranjet mic pe fata
Mi-am dat seama ca Sasuke nu avea cum sa faca toate chestile astea , el siind ca nu este potrivit pentru Sakura si merita pe cineva mai bun, nu avea cum sa o protejeze iar el mai stia si ca Sakura fara un pic de impuls nu poate invata tehnica. Si da .... Impulsul a fost ca sa il urmareasca pe Sasuke si sa il aduca inapoi acasa teafar si nevatamat.... Bine cat se putea de nevatamat sau de teafar. Am inceput a tipa la el si spunandui ca nu avea cum sa faca asta si chiar daca el nu recunostea totu-si o iubea din inima pe Sakura, si vorbesc la trecut deoarece acuma nu mai stiu daca inca mai simte ceva pentru ea. Dar el nu stie ca Sakura a slabit in ultimul hal si ca timp de un an ea nu a mai iesit din casa aproape deloc daca a fost la 2 misiuni este speldit, Bunica Tsunade s-a dus la ea sa o scoata din casa si asa a devenit eleva Hokage-ului si orice eleva a Bunici Tsunade nu a supravietuit inafara de Sakura. I-am mai zis si ca i-a omorat familia, tata, mama , sora, si fratele, de asta il uraste asa de mult pe Sasuke. Cand mama ei o vedea trista o intreba de fiecare data ce a patit si i-a ii zicea ca sufera din cauza unu baiat pe nume Sasuke Uchiha, iar maicasa vroia sa il cunoasca pe acest baiat , dar cand sa il cunoasca , acea persoasa a omorato. Si ia omorat familia chiar ieri dupa ce a incercat sa o omoare si pe ea. Iar ea a auzit asta de la bunica ei pentru ca azi inainte sa plece de acasa ia spus bunica ei inghitind in sec ca toata familia ia fost omorata de catre un baiat pe nume Sasuke Uchiha.
- Nu stiam ca erau familia ei...imi pare rau...dar totusi acuma stie cum e sa nu mai ai familie si cat de greu este sa traiesti fara ea.
- Tu asta ai vrut sa ii demostrezi ,Sas’ke,cum e sa nu ai familie? spre informarea ta stia de foarte multa vreme deoarece ea a crescut singura,o mai vedea pe maicasa sau pe taicasu noaptea dar nici atunci ca munceau douazeci si patru de ore din douazeci si patru,sora si fratele ei erau plecati unu cu liceul altul cu facultatea ea era mica si stia sa spele, sa gateasca, sa faca curat in casa stia sa faca de toate...Dar tu ai pierdut o asemenea finta extraordinara...imi pare rau pentru tine Sasuke.
Sasuke in momentul in care Naruto i-a spus cum Sakura crescuse de una singura parca i s-a rupt inima in doua si stie cat este de greu cand nu sa nu ai familie poti avea familia unita. Sasuke stia sigur ca o iubeste din inima pe Sakura dar totusi parca ar exista ceva ce trebuia sa faca mai intai ca sa poata fi cu ea. La un moment dat lui Sasuke i se aprinde beculetul deasupra capului. Lucrul care trebuia sa il faca era sa se desparta de toate iubitele lui. Da...avea ogramada si in frunte era Karin iar restul erau luate de pe strada ... stiti voi la ce ma refer. Dupa acceasta conversatie Naruto ii intoarce spatele lui Sasuke lasand-ul ingandurat intins pe pamant cu rani mari si grave si nu e nimeni sa ii vindece acele rani oribile de pe intregul corp cauzate de catre Naruto de la lupta de mai inainte.

P.S Capitol necorectat si orice sfat primit din partea voastra oricat de rautacios ar fi va rog sa m-il spuneti.
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Dum 19 Aug 2012, 09:53

Este interesant. Sa stii ca exact asa mi-am imaginat ca va fi si in Anime. Vreau next sa vad ce se va intampla si anunta-ma.
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Dum 19 Aug 2012, 15:29

W....OW....
Capitolul a fost extraordinar in love
Nu am ce sa comentez...mi-a placut mult.
Astept cu nerabdare nextul scumpiiiii dap !
Spor la scris si la idei!
Mi-chan te kiss
See ya! a hug

P.S.: Mersi ca m`ai anuntat! Sper sa o faci si data viitoare. kiss kiss kiss
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Dum 19 Aug 2012, 16:36

Deci, deci chiar m-ai lasat cu gura cascata. OAu Sasuke i-a omorat familia Sakurei, cat de nenorocit poate fi, iar saraca de eaa suferit asa de mult din cauza lui . Of, of Sasuke fi atnet daca ii mai faci chestii de genu asta Sakurei jur ca ajung inainte ei si iti tai capul , crede-ma ma pricep chiar foarte bine si daca e nevoie te gasesc si in gura de sarpe. Deci ai mare grija. Ok revenind cu picioarele pe pamant next-ul a fost foarte tare si abia astept sa vad ce se v-a mai intampla. P.s : sa ma anunti si pe mine . Te pupaceste Lola
Sus In jos
zoey.angel
Genin
Genin
zoey.angel

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Dambovita
Nr. mesaje Nr. mesaje : 217
Puncte : 243
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica, Cititul si Distractia:))
Stare de spirit Stare de spirit : Excelent:D

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Lun 20 Aug 2012, 00:28

super ficul imi place insa o chestie incearca sa pui putina logica si sa nu intervii peste alte fraze dor pt ca ai uitat ceva in rest este foarte bine imi place mult spor la scris si sa ma anunti pls
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Lun 20 Aug 2012, 01:03

Acest capitol este dedicat lui lola si tuturor celor care imi citesc ficul. lectura placuta si sper sa va placa.

Capitolul 7 . Reintoarcere in suflet sau doar o intamplare.
Sakura pov.
Dupa ce pleaca Naruto din fata lui Sasuke se trezeste cu mine in fata lui si intrebandu-ma daca am ascultat tot iar eu ii raspund cu un „DA” foarte hotarat si ii mai zic:
- Da... dar totusi nu mai vreau sa il mai vad vreodata... vreau sa fiu decat cu tine nu mai vreau sa stiu nimic de el.
- Stiu Sakura dar trebuie sa te gandesti ca si tu si el va iubiti si sentimentele voastre sunt reciproce si ca tre sa fiti impreuna. Sakura eu nu sunt bun de tine ci el este dar eu sunt prietenul tau pe vecie si te voi sustine orice alegere ai face, daca vrei sa ramai singura sau sa fi cu el sa imi spui doar sunt ca si un frate pentru tine, nu-i asa?
- Naruto,ce faci imi dai papuci?
- Da, Sakura, ne despartim pentru ca eu ma potrivesc cu Hinata si tu sti foarte bine chestia asta. Da ai auzit bine.... Hinata.... m-ia zis ce simte pentru mine iar in secunda urmatoare am sarutat-o si m-am simtit bine.
- Sper ca voi doi sa fiti fericiti....si Naruto....spun grabita inainte sa plece spre ea. Hinata este o fata foarte norocoasa cu tine. Si tu si ea sunte ca si fratele si sora mea si va iubesc enorm de mult.
- Multumesc mult de sfat si am sa ii zic si ei.
- Stai Naruto,am uitat sa iti spun.... Naruto se intoarce cu o fata intrebatoare la mine. Naruto uitate la piatra aia... adica uitate la ce scrie pe ea.
Naruto se apropie incet de piatra si observa ca scrie „Aici se odihneste in pace si liniste iubitortul nostru,Cel de al patrulea Hokage”
- Cred ca faci misto de mine... nu are cum... mormantul tatalui meu.... nu se poate.....
- Naruto mai bine dute si anunt-o pe Tsunade-sama de asta,ok?
El da din cap in semn afirmativ si dispare intr-un nor de fum. Aceasta tehnica a fost folosita de catre tatal sau si acum o foloseste si el. Dupa acest scurt dialog purtat intr-e mine si el, ma intorc la Sasuke cu pasi repezi si spre uimirea mea el statea tot acolo unde l-am lasat. Bine nu chiar acolo, se chinuia ca se sprijine de trunchiul unui copac. Ma apropi cu pasi repezi spre el si il ajut sa se propteasca de trunchiul acelui copac si incep ai vindeca ranile provocate de Naruto si de mine. Acesta ma intreaba de ce fac chestia asta dar eu nu ii raspund si continui a imi termina treaba inceputa, dar nici el nu facea nicio miscare.... adica sa ma loveasca sau sa imi faca semn ca nu vrea sa il vindec. Cand am terminat se simtea foarte bine iar eu eram fosrte bucuroasa si in a 2 secunda sunt ridicata de mana lui puternica infipta in gatul meu strangandu-ma si zicand:
- De cand cu tupeul asta pe tine Sakura... si dupa sa vi sa ma vindeci... hahaha ai fost asa de proasta sa crezi ca eu te-am putea iubi... ba din contra te urasc cu toata taria mea dar in acelasi timp inima te cere langa ea. Dupa ce imi zice mie aceste vorbe imi da drumul la gat si ma ia in brate.

Sasuke pov.
Dupa ce am zis toate astea ii dau drumu la gat o trag aproape de mine o iau in brate si incep a o saruta. Inima mea vroia sa sara din piept si sunt sigur ca si a iei , deoarece o puteam simti batand.... doamne cred ca inima ei nu mai avea nici un pic de stare si era mai rosie ca racul.... ce? Racul nu este asa de rosu cum era ea...fata asta chiar ca ma iubeste nu jucarie. La inceput sa zbatut dar dupa mi-a raspuns la sarut si am stat asa cred cam vreo cinci minute.Ea la un moment dat dupa sarut ma intreaba de ce am facut asa ceva, de ce am omorat acei oameni si ca de ce nu vreau sa ma intorc inapoi in sat langa ea si langa toti ceilanti prieteni de-ai nostri.Eu ii spun ca am facut toate astea ca am stiut sigur ca Danzou al saselea hokage a fost implicat in asasinarea clanului de catre fratele meu.La prima intrebare iam raspuns la a doua i-am explicat in ce situatie ma aflu si ca sunt un ninja fugar iar Tsunade al cincelea Hokage nu m-ar primi inapoi pentru nimic in lume,dar ea imi spune ca nu e adevarat si ca Tsunade-sama cum ii zice ea ar vrea ca eu sa ma intorc sa fiu cu Sakura sa ne casatorim,sa avem copii,sa fim din nou impreuna si sa reunim echipa 7.Doamne ce dor m-ia fost de acest nume si de cum il rosteste ea de fiecare data cu vocea ei fina si catifelata parca o voce de inger cazut din cer si nu stie unde se afla dar face bine tuturor.Doamne la ce se gandeste Tsunade, la casatorie, copii..... cred ca glumeste chiar daca eu o iubesc pe Sakura,totusi nu am cum sa ma intorc pentru ca sunt multe la mijloc dar Sakura nu se gandeste.Deodata imi apare o imagine cu mine, Kabuto si Orochimaru si cred ca daca era imaginea in capul Sakurei radea de mine, dar nu dureaza mult si incepe a chicoti langa mine si yo curios cum sunt din fire o intreb ce sa intamplat ea imi raspunde ca imaginea din capul meu este chiar amuzanta si ca nu mai poate respira de atat ras. O intreb care era imaginea si ea imi spune toate detalile si cel mai mic detaliu il stia si eu raman stana de piatra, apoi o gadil si o intreb cum stie sa citeasca gandurile si imi arata o tehnica ce o poate face pana si un fatalaul dar eu care l-am intrecut pe Naruto acum ceva timp si cred ca nu o sa ma mai ajunga vreodata, daaaa puteti spune ca sunt laudaros dar ce sa ii faci asa m-am nascut daca vreti sa invinovatiti pe cineva accea este mama dar sa nu aud o injuratora despre ea ca va rup in toua daaaaa.... sa inteles?Asa..... deci cum v-am spus sunt cu ea si discutam dar la un moment dat ghiciti cine vine chiar la momentul nepotrivit....da ati ghicit chiar el Madara cu masca lui de idiot, da si momentul nepotrivit era acela cand Sakura imi spune cu adevarat ce simte si imi mai spune ce sa intamplat in acesti ani de cand am plecat din Konoha, si ma ia de acolo intr-o viteza de si Sakura care e mai rapida ca mine sa uimit.Sa va zic sincer am crezut ca Sakura este decat o pustoaca o fata oarecare ce incearca sa se puna cu mine si puterea mea dar mi-a demonstrat de ce este in stare chiar astazi si doamne ce bine arata transpirata adica ea cu pantaloni aia scurti negri si cu maieusul ala decoltat al iei de pe dedesuptul hanoracului acela cu maneca scurta, si desigur si-a dat hanoracul jos ......ahhhh nu mai pot rezista trebuie sa o am macar pentru o noapte sa ma joc asa un picut cu ea sa vad daca o pot satisface,dar nu in seara asta lasa ca o prind eu singura si nu o sa ma mai deranjeze nimeni atunci .

http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://i039.radikal.ru/0903/08/d92b0c32eada.jpg&imgrefurl=http://blogs.privet.ru/community/anime_naruto_love.%3Fyear%3D2009%26page%3D29&usg=__yotMYxm4wd7LYIy9NkvICxwz7PU=&h=389&w=600&sz=41&hl=ro&start=20&zoom=1&tbnid=Jpq7GSjihQUxZM:&tbnh=132&tbnw=200&ei=iyIyUInJG-_Y4QS-sYD4AQ&prev=/search%3Fq%3Dfunny%2Bsasuke%26hl%3Dro%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D465%26tbs%3Dsimg:CAQSYxphCxCo1NgEGgIIAwwLELCMpwgaOgo4CAESEq4DrQPqBrAD6QbxBq8DUlPyBhogpLuVUKY-6DTRR3jor8bUt-vZSaoppYqg0q2Jlmmgp1wMCxCOrv4IGgoKCAgBEgRzr7U2DA%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=704&vpy=124&dur=976&hovh=181&hovw=279&tx=148&ty=108&sig=106291618647211118239&page=3&ved=1t:429,r:7,s:22,i:147&biw=1024&bih=465
PS. capitol necorectat
S.L.S va pupaceste kiss


Ultima editare efectuata de catre Sasuke.Love.Sakura in Lun 20 Aug 2012, 14:48, editata de 1 ori
Sus In jos
Dominique♠
Chūnin
Chūnin
Dominique♠

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Accel World
acebook acebook : @Erin Toshiro
Nr. mesaje Nr. mesaje : 813
Puncte : 992
Reputatie Reputatie : 63

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Lun 20 Aug 2012, 01:43

Heii, frumos capitol.
A fost interesant.
Sasuke, Sasuke....pervers ca intotdeauna ce sa`i faci lough
Asa, pai nu prea am ce sa comentez ca de obicei. lough
Astept cu nerabdare nextul.
Spor la scris si la idei!
Mi-chan te kiss
See ya!
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Lun 20 Aug 2012, 20:32

Deci mi-ai cerut parerea. Imi place foarte mult, dar e prea interesant sa te opresti aici.
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19Mar 21 Aug 2012, 06:14

Sper sa va placa si lectura placuta puppy eyes

Capitolul 8.Noaptea de vis
Sakura pov.

Asa deci a trecut 3 luni de la razboi si inca nu am uitata ce a zis Sasuke. Noroc caci razboiul s-a terminat si am scapat de a mai vindeca victime si a mai bate „dusmani” . Sa revenim la mine si la Sasuke. Macar de as putea sa il ajut cumva as face-o, pentru ca poate eu nu vreau sa recunost si stiu sigur ca undeva acolo in suletul meu inca il mai plac si sunt sigura ca si el ma mai place dupa sarutul ce mi la impartasit.... ahhhh ce as vrea sa ii mai simt buzele acelea moi si sa i le savurez.... ahhh sa ne intoarcem la realitate. Deci, Kabuto e mort la fel si Orochimaru dar ne mai ramane doar un singur dusman ce nu ma lasa pe mine si Sasuke sa fim impreuna si acela este Madara care in urma cu o saptamana a venit si ma acuzat ca doar eu ii bag prosti in cap lui Sasuke si ca nu trebuie sa ma mai apropi de el ca daca ma mai apropi de el voi vedea eu ce imi face si tot felul de chesti de genul asta si vroia sa ma violeze dupa care sa ma bata... offf doamne el mia imobilizat mainile deasupra capului iar picioarele mi le-a pus pe talia lui si sincer acuma, cine il place pe Madara? Adica serios cand a incepu sa ma sarute pe gat cu buzele lui cleioase si sa ma atinga cu mainile lui lipicioase... aauhh doamne imi vine sa vomit, inima mea parca era scarbita de el, dar cred ca el ma cam place deoarece inima lui a inceput sa bata asa de tare incat nu mai putea sa o controleze si are si de ce de la formele ce eu le..... am cine nu ar vrea o noapte cu mine?...... dar nu a apucat sa vada sau sa faca nimic ca a venit Naruto sa vada cum ma simt, domne iti multumesc foarte mult ca a venit Naruto si cand ne vede incepe si il bate pe Madara de ii sar tandari si da cum ma asteptam sa va intrebati „Dar Madara de ce nu a folosit tehnica acea care trece orice prin el” ei sa va raspund... pentru ca nu mai a avut timp ,dar nici el nu se lasa mai prejos si asa a inceput o lupta. Cel mai bine e ca Sasuke sa nu afle de micul incident cu seful lui ca s-ar putea ca Madara sa nu mai prinda ziua de maine si nu prea as vrea asta pentru ca dupa Sasuke va fii cel vinovat si stiti si voi poate dupa va fii dinn nou cautat.... blah...blah...blah. La un moment dat Madara renunta si dispare prin ochiul ala al lui sau cum face el pentru ca sa va zic sincer chiar nu stiu .Ii mutumesc lui Naruto de asa de multe ori incat cred ca l-am inebunit dar ii sunt recunoscatoare.... ok cand spun inebunid ma refer la disperat... adik si acuma daca il vad pe drum ii spun un multumesc grabit .A da sa va mai spun ceva.... Naruto cu Hinata sau mutat amandoi la mine, Naruto pentru a ma proteja iar Hinata pentru a avea grija de casa pentru ca eu nu eram in dispozitia buna in care sa fac toate astea mai ales dupa moartea familiei mele... intelegeti voi ce vreau eu sa zic. Ok ca revenim... Intr-o noapte dupa ce imi fac un dus cam vreo 15 min si ma bag in pijamale ajung si eu in sfarsit sa ma bag in pat si adorm cu gandul la iubitul meu Sasuke. Cam pe la vreo doisprazece jumate se aude o bataie in geam si s-ar ca arsa pentru a vedea cine este, cand deschid jaluzelele ia ghiciti pe cine vad....exact era Sasuke care a venit sa imi faca o vizita. Acesta statea pe o creanga foarte subtire si se tinea cu o mana de inca una care era deasupra capului acestuia . Sasuke de cum ma vazut incepe si a imi face semn ca sa deschid fereastra pentru a putea intra inauntru. De cum sa vazut langa mine incepe a ma saruta foarte apasat si a imi zice:
- Iubita mea,mia fost asa de dor de tine,noptile ma gandeam la tine si nu reuseam sa dorm fara sa te vad. Cu un zambet pervesc imi spune asta.
- Iubita mea?De cand imi spui tu mie asa Sas’ke-kun? Spun cu inima batand asa de tare de parca vroia sa iasa din piept
- Ce este? Nu iti place cum vreau eu sa iti spun? Spune ducandu-se spre pat si asezandu-se pe marginea acestuia intinzandu-se.
- Ba da chiar mult de tot ,mai ales spusa de catre tine..spun apropiindu-ma foarte mult de el si soptindui „Te iubesc enorm puiutzu meu”.El cand a auzit cele spuse de mine ma tras peste el care era pe marginea patului si icepem a ne saruta foarte apasat, pasional si tandru.
Dupa micile sarutari, am inceput amandoi a ne dezbraca si va zic sincer hainele zburau prin camera una dupa alta adik, tricoul lui apoi tricoul meu dupa asta a urmat pantalonii lui, apoi pantaloni mei si la sfarsit a fost boxeri lui si chiloti tanga ai mei si am avut o noapte de neuitat alaturi de el si acuma stiu de ce toate fetele vor sa fie cu el. Cand am terminat mica noastra „Joaca” adormim imbratisati si aceasta s-a terminat cam pe la vreo trei dimineata.Seara a trecut ca prin minune. Timpul a zburat ca si vantul care bate de dimineata. Aceasta nu a intarziat nici ea sa apara, ba chia a venit foarte repede. Eu ma trezesc prima si ma dau usor jos din pat pentru a nu il trezi pe puiutzu meu. Ma duc pana la baie sa imi fac siesta de dimineata si dupa asta ma duc sa imi fac un dus bine meritat. Stropi de apa care cadeau peste corpul meu, imi facea pielea sa se relaxeze si sa se simta foarte bine. Dupa vreo 15 minute de stat in apa calda si revigoranta am iesit stergandu-ma cu prosopul si luandu-mi pe mine un tricou negru cu cap de mort si niste blugi scurti taiati de culoare neagra m-am asezat in fata oglinzi si am inceput a ma machia , me-am dat cu putin ceion dermatograf cu niste rimel facandu-mi cu creionul dermatograf niste codite, iar parul mi l-am lasa liber. De imbracat am terminat in mai putin de 5 minute si de machiat la fel si dupa am mers la bucatarie sa ii pregatesc ceva micului inger din patul meu, dar norocul de dimineata ma parasit....Am gasito pe Hinata cu Naruto sarutandu-se de mama focului si cu mancarea pusa in farfuri. De cum am intrat in bucatarie si unul din ei ma observat au si rupt repede sarutul crezand ca eu nu i-am vazut, am facut pe baka si am trecut mai departe nebagandu-i in seama. Hinata ma observa imediat si mia pus o intrebare stupida „te-ai trezit?”. Ii raspund la intrebare si imi iau sucul de portocale din frigider , imi pun intr-un pahar, imi iau farfuria cu omleta intr-o mana , sucul in celalant si ma duc in camera cu pretextul ca imi este rau si vreau sa mananc in patul meu unde este cald si bine . Acestia dadu din cap si dupa ce am plecat eu din bucatarie au inceput din nou ce nu au apucat sa termine inaite sa vin eu, adik sarutatul fara sa mai ia un pik de aer. Am inteles-o pe Hinata ca il iubeste da nici chiar in halul in care il saruti de nu mai poate respira, da de ce vorbesc eu,ca eu sunt mai rau decat ea.....Nu am zis nimik si am mers mai departe. Cand am ajuns in camera mea l-am vazut pe micul inger imbracandu-seoata la fata, atunci am actionat el era chiar fata in fata cu patul, am lasat farfuria cu paharul de suc pe o masuta din camera mea si am mers tip til in spatele ca sa il pot speria dar se pare ca planul meu a esuat cand imi stiga numele si ma intrebat ca ce incercam sa fac in timp ce el se indrepta spre mine iar eu ma dadeam in spate pana am cazut in pat si el se puse peste mine. Ii explic totul si ii arat farfuria cu mancare. Cand o vede se uita la mine mirat si ma intreba de unde stiu ca lui ii place la nebunie omleta cu carne si ceapa. Ii zic ca nu stiam si ca asa sa nimerit dar nu mai pot spune nimic pentru ca buzele lui sau lipit de buzele mele formand un sarut pasional. In a doua secunda Naruto fara sa bata a intrat la mine in camera si cum credeti voi ca a facut cand l-a vazut pe Sasuke-kun langa mine sarutandu-ma....ei bine va zic eu ....nu prea bine pentru ca a inceput sa il atace pe Sasuke iar acesta imi pune mie intrebari gen „Ce cauta idiotul asta la tine acasa?” sau „De ce nu mi-ai spus ca este si el aici?”.
Dupa ce la atacat de 2 ori m-am bagat eu in fata lui Sasuke si l-am luat pe Naruto de guler ceea ce la zguduit putin si dupa aia incep eu cu gura mare si tipand la el ca de ce intra asa fara sa bata in camerele oamenilor si ca de ce a inceput al ataca pe Sasuke asa fara vreun motiv. El nu mai zice nimic si isi lasa capul in jos cerandu-si scuze.Dupa 5 minute in care eu ma luam de Naruto, Sasuke a plecat la Madara in graba si nu stiam de ce. Cand s-a terminat tot m-am dus in sufragerie si am inceput a ma uita la desene animate pentru a mai uita de cele intamplate. Dupa numai 2 ore de stat si uitat la Tom si Jerry, Dexter si Fetitele Power Puff, Kakashi-sensei a venit la mine si m-ia zis .
- Sakura, Tsunade-sama vrea sa vorbeasca urgent su tine. Zise el intrand pe geam ca de obicei si nici salut nu poate spune... da asta este el.
Ma imbrac intr-o pereche de blugi roz streci si un tricou alb cu o fata desenata pe el cu o ancora in mana si in picioare niste tocuri platforme si incep sa merg pe drumul catre Hokage.Inainte de a pleca, imi iau cheile si telefonul plus bani si incui casa deoarece Hinata si Naruto nu sunt pentru ca au plecat la o intalnire in patru, Hinata cu Naruto si Temari cu Shikamaru, si plec foarte grabita cum v-am mai zis spre Tunade-sama adica Hokage. Cand ajung acolo imi spune ca a aflat de al patru-lea Hokage si ca dupa aia ia cautat pe ceilanti 3 Hokage si nu ia mai gasit in mormantul lor.Ea crede ca au fost ingropati in parti diferite pentru a nu fi gasiti sau in cel mai rau caz acestia au fost furati si acuma tre sa i cautam indiferent de ce se intampla.Eu am misiunea de ai gasi si a sta in locul respectiv pentru a venit ajutoarele si ai lua pe fiecare Hokage si ai duce in siguranta intr-un loc stiut doar de mine,de ei si de Tsunade-sama.Ea imi da toate informatile necesare si imi spune ca pot pleca de maine daca vreau.Daca nu trebuie sa plec de astazi obligatoriu.

Ps. Capitol Necorectat
Sus In jos
Continut sponsorizat




O iubire inainte sau dupa razbunare? Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? I_icon19

Sus In jos
 

O iubire inainte sau dupa razbunare?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-