Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 O iubire inainte sau dupa razbunare?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Va place ficul creat de mine?
Da.... il iubesc, ai talent si vreau sezon 2
O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_lcap72%O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_rcap
 72% [ 26 ]
Stii, chiar cred ca ai talent si...chiar ai talent nu zic in gluma.
O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_lcap22%O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_rcap
 22% [ 8 ]
Hmmm.... nu cred ca este asa de frumos mai incearca.
O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_lcap6%O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_rcap
 6% [ 2 ]
Nu, il urasc, cine ar fi asa de nebun sa citeasca asa ceva, e dezgustator
O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_lcap0%O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Iac..... doamne mai urat de atat il pute-ai face?
O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_lcap0%O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 36
 

AutorMesaj
Petala de cires
Genin
Genin
Petala de cires

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Pe taramul suferintei.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 135
Reputatie Reputatie : 17
Hobby-uri Hobby-uri : Cititul ficurilor, la calculator, sportul,
Stare de spirit Stare de spirit : Noaptea, un calendar de vise si cosmaruri, iar ziua o neincetata prelungire de agonie ingrozitoare. Am simtit mereu ca imi lipseste ceva, si nu-ti inchipui de cate ori am batut drumul gandurilor pentu a-l gasi... Esti aici, ma privesti dar nu poti patrunde, te strig din nou si iar din nou, dar se pare ca nici ecoul nu mai aude. Si raman doar Eu si un Ecou asurzitor al sufletului!

O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_icon19Mar 27 Aug 2013, 15:00

Nu pot sa cred ca l-ai terminat asa repede. Dar totusi este un fan fic foarte frumos si-mi place foarte mult, daca ar fii un sezon 2 ,100% l-as citi si pe acela.
Sus In jos
Lucya
Genin
Genin
Lucya

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : ici, colo unde vreau eu si atat :D
acebook acebook : Lucya Pitika
Nr. mesaje Nr. mesaje : 209
Puncte : 242
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : muzica, statul pe net si atletismul
Stare de spirit Stare de spirit : bucuroasa si totusi furioasa :))

O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_icon19Mier 11 Sept 2013, 18:40

Hey...ms de comuri :)
Petala de cires... Ficul care l-am terminat acuma ese sezon 2 ... In primele pagini din acest topiceste si capitolul 1 ....
Va pooop pe toti care mi-au citit ficul ... Si puteti sa imi citit al doi-lea fic... Stiti.... Adrenalina sau iubirea :)
Sper sa va placa :*
Sus In jos
R∆IN
Sensei
Sensei
R∆IN

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Ploieşti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1803
Puncte : 2244
Reputatie Reputatie : 343
Hobby-uri Hobby-uri : -

O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_icon19Mier 11 Sept 2013, 23:09

Din moment ce acest fic a fost terminat, merge la -> Fan-ficuri finalizate. Felicitari pentru finalizarea povestii dap !
Sus In jos
http://pecetluireinamiaza.blogspot.ro/
Continut sponsorizat




O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: O iubire inainte sau dupa razbunare?   O iubire inainte sau dupa razbunare? - Pagina 7 I_icon19

Sus In jos
 

O iubire inainte sau dupa razbunare?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-