Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Amandoi pe acelasi drum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Mar 25 Ian 2011, 23:47

cat ma bucur ca ai pus continuarea happy2

e asa frumos capitolul in love in love in love in love

next-ul cand il pui? sper ca repede ca o sa mor aici de curiozitate happy2

spor la scris si idei draga mea! te pup kiss kiss kiss
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 10:53

foarte frumos kiss
next please please please

pupici ! kiss hrr dap !
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Mier 26 Ian 2011, 19:17

IAR SUSPANS? .. ..  .. .. ..  ..
Vreau nextu ala de nu urlu:))........nu pe bune adu nextu happy2 lol! please please please please
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Joi 27 Ian 2011, 10:11

Vai, Bubu ? te-ai lovit la cap? :))) cum adica e nereusit? mie imi place foarte mult Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 208323 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 962758

Abia astept sa pui nextu Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 273918 ...

Si sa sti ca te bat Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 621493 daca mai zici ca e nereusit Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 169309

So...netu repede Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 962758 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 208323 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 301723 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 321908 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 273918
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 23:35

Miau ! Dupa o lunga vacanta , iata si next-ul la acest fic . Si multumesc de comm-uri , ma bucur ca va place . Deiutu mami , sa stii ca m-am lovit la cap de mult =)) So..next-ul ! Lectura placuta !

Capitolul 5 : Am castigat ?

Sakura :

Prima a fost Ino care trebuia sa...

Prima a fost Ino care trebuia sa intre in mintea oponentei . Dupa cinci minute in care blonda s-a jucat cu mintea adversarei in timp ce eu o tineam , a revenint in corpul sau . Imediat dupa aceea Hinata a intrat in atact folosind cele 62 de lovituri , dupa ea a urmat Temari care cu ajutorul evantaiului a reusit sa o arunce in aer , apoi TenTen care ia facut niste rani foarte greu de suportat . Imediat ce a terminat TenTen a venit randul meu , m-am teleportat in sus si cu o viteza uimitoare am inceput sa o lovesc pe oponenta in toate partile , desi aceasta incerca din rasputeri sa se apere nu reusea . Am facut niste semne din maini si apoi le-am indreptat catre pamant , am format un cerc din trandafiri de diferite culori . Desi stiam ca acest jutsu este interzis , adica imi era interzis de catre sensei mei sa-l folosesc , am ignorat asta . Tot ce conta era sa castig si nimic mai mult . Stiu ca acum sunt privita de catre sensei mei , mai sa ma omoare . Dar cu toate astea am strigat .
- Inchisoarea Trandafirilor !
In secunda urmatoare am fost incojurate de o lumina mov , oponenta incerca din rasputeri sa iasa , insa nu reusea . Inchisoare e mult prea greu de distrus , si oricum poate fi distrusa doar din interior . Adica eu sunt singura care poate face asta , si nu am sa o fac ! Inchisoarea asta iti provoaca dureri ingrozitoare , inca nu am aflat de ce . Dar chiar daca eu am facuto sunt afectata de asta , insa trebuie sa castig .
- Sharingan ! tip eu incercand sa suport durerile
Imediat ce am activat Sharinganul am patruns in mintea oponentei , si iam vazut tot trecutul . Nu puteam sa cred ce vad . A omorat mai mult de o suta de oameni nevinovati . Defapt eu un asasin in toata regula . Ea..ea mi-a omorat parinti inpreuna cu Danzo , si ea e vinovata . Nu pot , nu pot sa cred . Nu , nu e adevarat . Cum se poate ? Nu , nu vreau sa cred . Iam dat drumul din gengutsu si am putut observa cum aceasta se prabuseste la pamant . Imediat o durere ingrozitoare de cap ma apucat , am dezactivat inchisoarea si m-am prabusit si eu la pamant ...

Dupa 1 ora .. la spital .

Ma trezesc buimaca si cu o durere ingrozitoare de cap . Observ ca sunt intr-o camera alba in care era un miros ciudat . Spitalul , dar ce caut eu aici ? Ce s-a intamplat . Parca trebuia sa fiu la examen . Sa nu-mi zici ca am pierdut . O stare de agitatie ma apucat si nu stiam ce sa mai fac ca sa-mi revin . Pe usa au intrat ceilalti . Ceilalti sensei , sensei mei , si prieteni . Imediat au vrut sa ma ia la ntrebari insa Lady Tsunade a venit la mine cu o privire ucigatoare . Stiam ce urma . A inceput sa urle ca disperata spunandumi ca nu aveam voie sa folosesc inchisoarea , asta mi-a porovcat lesinatura .
- Am castrigat macar ? intreb eu nedumerita
- Da , ati castigat . Dar tu te-ai ales cu niste lovituri greu de suportat din cauza Inchisori . Cred ca asta a pprovocat lesinatul . Aporpo si baieti au castigat . imi spune Itachi-sensei mai nervos decat crede-am
- Felicitari..spun eu fara vlaga
In momentul urmator a inceput sa ma doara si ami rau capul , o stare de ameteala ma apucat si in minte mi-au venit toate imaginile cu parinti mei mori . Exact cum s-a intamplat , totul . Nu se poate , mi-am adus aminte totul . Acum stiu ce s-a intamplat . Am inceput sa tip fiindca numai puteam sa mai suport si mi-am pus mainile in cap . Toti au vrut sa vina langa mine sa vada ce am insa Tsunade - sama ia oprit spunandule sa iasa afara . Mi-a facut un jutsu care ma ajutat sa ma calmez , apoi ma luat la intrebari .
- Lady Tsunade , mi-am amintit tot . Mi-am amintit cum parinti mei au murit . Impreuna cu Danzo era si aia pe care am folosit inchisoarea . Nu de la inchisoare am lesinat , am folosit un gengutsu defapt , si am vazut in mintea ei trecutul . E un asasin in serie care la ajutat pe Danzo la moartea parintilor mei . spun eu cu lacrimi in ochii .
Lady Tsunade a ramas masca la ce iam spus , dar nu a mai apucat sa spuna nimic fiindca in secunda urmatoare am lesinat. Dupa cateva ore m-am trezit in camera cu Naruto si Sasuke . Mda , nu aveam destule pe cap . Mai trebuie sa-l suport si pe Mr Ingamfat . Of , si durerea asta de cap nu-mi da pace . Am vrut sa le zic ceva baietilor insa pe usa intra Lady Tsunade foarte nervoasa , spunandune ca finalul examenului va incepe maine...


Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Mier 09 Feb 2011, 23:42

Buna scumpo !
IMi place , place , place ...
\ce tare e Sakura
hai cu next-ul
Pupici Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 962758 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 208323 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 962758
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Joi 10 Feb 2011, 10:17

BUNA BUBU! FOARTE REUSIT SI ACEST CAPITOL! FELICITARII! in love love

TE PUPACESC DULCE! love kiss

Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 13 Feb 2011, 12:33

Bubulina a venit cu nextu dupa 2 ani lough lough lough lough
Iti multumescc pentru nexttt dap ! dap ! dap !
Si astept continuarea desigur dap ! dap !
Spor la scris pisilina in love
Pupici kiss
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 13 Feb 2011, 12:57

Bunu , scumpo , cat imi place in love
Ador ficul asta , adik eu ador tot ce faci tu
Si pe tine la fel , desigur
Abia astept nextul sa vad ce se mai intampla
Si spar sa vina repede kiss

NEXT , NEXT , NEXT.....

in love PWP in love
Sus In jos
anyame1
Academy Student
Academy Student
anyame1

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : have fun:))
Stare de spirit Stare de spirit : :) always smile:X

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Feb 2011, 20:44

mai repede cu nextu ca daca nu continui eo heh)) e super mishtooooooooooooo:X please ai fost servit
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Feb 2011, 21:47

Ce frumos Bubu. in love in love in love

Sti ca iubesc ficul tau da? Normal ca sti happy2

Este minunat. Absolut magnific.

Te iubesc nebunela mea. kiss kiss in love

Sper sa pui next-ul cat mai repede!

Spor la scris si muulte idei minunate! kiss kiss

Pupici dulci kiss kiss
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Feb 2011, 22:28

Bubu!Pai ce faci mai aiki:x
De cand nai mai pus nextu!
Hai punel repede ca vreau sa vad ce se intampla!
Sa nu fi rea!:x
Spor la scris,idei si scola!
Te pupikesk dulce:x
Sus In jos
Layla
Legend
Legend
Layla

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2588
Puncte : 3481
Reputatie Reputatie : 380

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Vin 18 Feb 2011, 23:11

Frumos Bulinel frumos.

Comul a venit cu mici intarzieri dar se accepta nu?

Te-am pupat si pune repejor continuarea aia.Hehehe
Sus In jos
anyame1
Academy Student
Academy Student
anyame1

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : have fun:))
Stare de spirit Stare de spirit : :) always smile:X

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 20:12

Deci te bat daca nul pui mai repedee ca e superb :X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
ma supar raw deci NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT! nervi! please please please please please al noualea cer
Sus In jos
big_eyed_froggie
Chūnin
Chūnin
big_eyed_froggie

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In a dark hell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 945
Puncte : 1190
Reputatie Reputatie : 222
Hobby-uri Hobby-uri : skateboard,role,desen
Stare de spirit Stare de spirit : always smiling`

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 20:27

ma Bubu ai spus ca pui continuarea kboom
ok deci te bat+ma si supar lough
See ya kiss
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Feb 2011, 23:08

Nuuuuuuu
Nu va suparati pe mine , nu nu
Pai cum asa ?
Tocmai pe mine ?
Nu ma iubiti :((
Deci , dragele mele
Promit ca fac tot posibilul sa pun next-ul in seara asta !

Edit :

Laly scumpa mea , de la tine se accepta orice :X
Nu conteaza daca e cu mici intarzieri :*
Mersi de comm
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 01:45

Imi pare raaaaaaaau .
La naiba !
Mai aveam putin si terminam insa am dat din gresala inapoi si am sters tot ca o idioata ce sunt :((
Imi cer scuze
Next-ul il pun maine fiindca deja numai pot de somn si sunt foarte nervoasa
Doamne ce idioata pot fi
Adica mai aveam putin de scris si am sters tot , nu se poate
Aolo cati nervi am !!!
Sunt o idioata !
Clar :((
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 02:34

Na ..lasa ca fac un efort si-l pun acum Ma iertati daca am greseli de tastare , insa ma grabesc sa scriu repede . Fiindca vam promis next-ul in seara asta si eu ma tin de promisiune .Mama ce idioata sunt x(


Capitolul 6 .


Sakura :


[b]Dimineata a sosit repede . Eu deja eram la arena alaturi de prieteni mei . Eram asa de emotionata , era finalul examenului . Sper sa-l trec , sper sa pot trece . Am incredere in mine ! Stiu ca pot , nu-mi pot dezamagi prieteni si sensei . Se pare ca acum ne luptam unu la unu . Iar asta ma facea foarte increzatoarea , adica eram foarte buna la lupta unu la unu sigur voi castiga , sunt absolut sigura . Si se pare ca si oponenti nostri erau gata deoarece am auzito pe Tsunade-sama care ne anunta ca va striga cei doi participanti , primi .Imi doaream atat de mult sa fiu eu prima . Vroiam sa termin repede , sa termin cu tot circul acesta si sa castig . Numai aveam rabdare , eram asa de tensionata . Si parca dorinta mi-a fost luata in considerare fiindca mi-am auzit numele strigat .
- Primi participanti sunt Oshiro Kisham si Sakura Haruno . spune Tsunade-sama strabanduse
Aolo , stai asa o clipa . Cum adica eu voi lupta cu un baiat ? Parca trebuia sa ma lupt cu o fata ! Nu se poate , ce se intampla aici ? Aolo ce agitata sunt , daca nu voi castiga ? Daca imi voi dezamagi sensei si prieteni ? Dar nu , trebuie sa fiu increzatoare , trebuie ! Cobor si sue in arena in timp ce ma uit in ochii oponentului meu pana cand aud startul .
Tipul asta e chiar bun . Adica pana acum nu am reusit sa-l dobor nici macar odata . Insa el pe mine da , a reusit sa-mi acopere corpul de vanatai . Nu puteam sa cred cat era de puternic , chiar nu faceam fata .
Am inceput sa ma invart in jurul lui lovindul din toate partile insa el imi para cu usurinta atacurile . Doamne cat de rapid este , dar cum ? Crede-am ca eu sunt cea mai rapida , cum se poate asa ceva ? Pur si simplu nu e posibil .
Intr-o clipa de neatentie am lasat garda jos si el mi-a tras una punanduma la pamant . Asa am tinuto timp de zece minute , eu incercand sa-l ating macar odata si el punanduma la pamant .
Pana cand eu nu am mai putut . Eram plina de sange din cap pana-n picioare , si ca sa numai zic de vanatai . Abdomenul ma durea ingrozitor de rau , am incercat sa opresc durerea tinanduma cu mana de acel loc insa degeaba faceam acest lucru , ami rau faceam , agravam situatia . Accentuam durerea , am incercat si sa ma vindec cu Medical jutsu insa era o alegere foarte proasta , daca faceam asta imi iroseam chakra degeaba fiindca nu rezolvam cine stie ce lucru . Am observat cu Oshiro se apropie de mine asa ca am inchis ochii . Se pare ca acesta era sfarsitul , deja deabea ma mai puteam tine pe picioare , eram terminata .
Insa chiar atunci au aparut toti prieteni mei in fata mea , bineinteles inafara de exhipa lui Sasuke .
- Daca te mai apropi de Sakura ..spune Naruto
- Vei plati scump..continua toti in cor
- Hahaha hahaha hahaha nu ma faceti sa rad , va rog . Asta habar are de ea , habar are sa se apere si sa lupte . Deja e terminata . Va garantez ca numai apuca ziua de maine fiindca am avut grija sa-i ating organele vitale . Oricum , nu merita sa fie un ninja ! spune acesta printre hohote de ras
Auzind acest lucru m-am enervat foarte tare si mi-am inclestat pumnul . Cum adica nu eram o ninja buna ? Cum adica nu meritam sa fiu un ninja ? Numai eu stiu cate nopti si zile au pierdut sensei mei incercand din rasputeri sa ma perfectioneze . Numai eu stiu cat am muncit sa ajung ce sunt acum . Numai eu stiu ce sunt si cine sunt . Nimeni nu are dreptul sa-mi spuna ce trebuie sa fac si ce nu trebuie . Am sa-i arat eu lui . Trebuie sa-l dobor , dar cum ? Am folosit toate jutsurile , sau poate nu .
Brusc mi-am adus aminte ca mai am cateva , la cat de agitata am fost uitasem de ele .
- Puterea Felinei ! ti eu cat ma tin plamani in timp ce maraiam
- Plecati de acolo imediat ! striga Itachi zambind multumit
Cu mici retineri ceilalti au plecat , in felul asta ramanand doar eu si Oshiro care se uita la mine ca picatul din luna .
Incepeam sa marai din ce in ce mai tare si mai raspicat . In timp ce coprul imi era acoperit de o blana roz , colti isi facura aparitia la fel si ghearele , ca sa numai zic de coada . Exact ! Ma transformam intr-o pisica , felina mai bine zis . Este una din cele mai puternici tehnici ale mele , am invatato de la Itachi-sensei .
Am inceput sa ma plimnb in jurul lui Oshiro incet . Exact ca un leu care e gata sa-si manance prada . Intai se joaca cu ea , apoi o termina . Exact asta am sa fac si eu , o sa-l fac sa simta durerea e care mi-a provocato si el mie .
- Mana Destinului ! spun eu in timp ce Gaara-sensei aproba din cap multumit
Aceasta tehnica este foarte puternica , am invatato de la Gaara-sensei si este o tehnca , bineinteles de nisip . Mana a inceput sa-l atace pe Oshiro .
Nu am inteles niciodata de ce ii se spune " Mana Destinului " acestei tehnici , dar sunt sigura ca voi afla candva . Sunt tare curioasa sa aflu de ce se numeste asa .
Si se pare ca mana terminase asa ca am dezactivat tehnica . Am inceput sa alerg in jurul lui foarte repede .
- Trandafiri Mortii !
In secunda urmatoare in jurul lui au aparut trandafiri negri . Cu o simpla miscare din mana a fost acoperit de ei . Am strans pumnul in timp ce firicele de sange isi faceau loc printre petalele trandafirilor , apoi am dezactivat tehnica . M-am apropiat de el si lam lovit in stomac apoi ..
- Inchisoarea Trandafirilor ! tip eu
- Nu Sakura ! Striga Itachi-sensei
Dar degeaba , deja am fost inconjurati de lumina mov . Deja eram in inchisoare . Stiu ca voi avea de suferit , insa cu asta sigur il voi termina . Am decis sa intru putin in mintea lui . De ce sa pierd o asemenea ocazie ? Trebuie sa stiut totul despre el , insa nici macar eu nu stiu de ce vreau asta .
- Sharingan !
Imediat dupa asta amintirile trecutului sau mi-au navalit in minte . Nu puteam sa cred ce vad , o conversatie intre Oshiro si D-d-anzo ? Dar cum se poate ? O nu , asta nu e de bine , trebuie neaparat sa-i anunt pe ceilalti , neaparat !
Am dezactivat Sharinganul si am inchis ochii incercand sa suport durerea . Inchisoarea deja incepuse sa-si faca treaba . Cand am fost sigura ca Oshiro este deja terminat am dezactivat inchisoarea cazand la pamant .
- Si castigatoarea este Sakura Haruno ! Spune observatorul meciului
Toata lumea s-a ridicat in picioare si au inceput sa aplaude si sa tipe de fericire . Am observat ca sensei mei erau multumiti . Pai cum sa nu observ ? La ce zambete aveau pe fata orice prost si-ar fi dat seama . Gandul asta ma amuza .
Am urcat sus in arena fiind asaltata de laude peste laude si felicitari peste felicitari . Deja ma saturasem , numai suportam sa aud " Felicitari , felicitari , bravo esti cea mai tare " chiar numai suportam . Ma durea capul ingrozitor .
Dupa mine au urmat si ceilalti care spre surprinderea mea au castigat cu toti . Eram asa de fericita fiindca satul nostru castigase , eram cu siguranta cei mai buni !
Aolo , am uitat .. nu se poate , trebuie sa vorbesc cu ei despre acea conversatie cat mai repede .
- Tsunade-sama , trebuie sa va zic ceva ..spun eu uitanduma in alta parte numai in ochii ei nu .
Ea aproba dupa care disparem toti intr-un nor de fum aparand la ea in birou . Cum se poate sa fi uitat ? Daca e prea tarziu ? Doamne cat de idioata pot fi uneori , cum am putut sa uit asa ceva ? E foarte important .
- Vorbeste..imi ordona Tsunade-sama
- Ei bine stiti ca am facut inchisoarea pe Oshiro , nu ? Pai m-am gandit sa intru putin in mintea lui , nu puteam sa pierd o asemenea ocazie , poate avea informati valoroase . Si ce credeti ? Chiar avea , am descoperit o conversatie intre el si Danzo , se pare ca vrea sa ma omoare pe mine iar pe dumneavoastra Lady Tsunade sa va ia titlul de Hokage , apoi sa-l declare pe Sasuke ninja exilat si sa-l omoare . spun eu nervoasa
- Ce ? Dar cum e posibil ?
- Naruto taci ..vom ve..incerca Tsunade-sama sa spuna insa numai apuca fiindca blondul io taie repede
- Niciun taci Naruto , eu numai tac deloc . Nu voi permite ca Sakura sa fie omorata , clar ? Numai vreau sa pierd pe cineva drag , clar Bunica Tsunade ? spune acesta dand cu pumnul in birou facando pe aceasta sa treara . Nu-l voi lasa sa scape , nu dupa ce mi-a omorat familia . continua el hotarat .
- Stai asa , cum adica ti-a omorat familia ? intreaba Sasuke socat
Tsunade-sama ne spune la toti trei ca ar trebui sa mergem sa discutam . Si asa am plecat toti trei spre casa lui Sasuke , bineinteles ca nu putea sa lipseasca echipa lui , casa numai zic de doamna Fat . Aolo trebuie sa ne urmareasca peste tot ? Se tine dupa noi ca uns cia , nu o mai suport .
In fine , am ajuns la brunet si am inceput sa povestim .
- Se pare ca familiile noastre au fost omorate in acelasi timp , spun eu socata .
- Asa se pare ..continua Naruto
- Nu-mi vine sa cred , spune Sasuke ridicanduse
- E hai iubitule numai fi supa..insa Karin numai poate continua fiindca Sasuke o saruta .
Am ramas masca , adica noi am venit aici sa vorbim despre Danzo sau sa ii vedem pe doi idioti cum se saruta ? Eram verde de furie si fara sa-mi dau seama am inceput sa tremur . Insa m-am calmat cand mi-am dat seama ca ceva e ineregula si cand Sasuke ia dat drumul lui Karin si mi-a facut cu ochiul .
Am iesit afara urmata de ceilalti si m-am strambat uitanduma spre pamant .
- Pumnul Ciresului Inflorit . ! tip dupa care lovesc cu putere pamantul
Nu se intamplase nimic , deocamdata . Karin incepu sa rada si sa-mi spuan ca sunt buna de nimic . Ha , ea vorbeste ? Ea nu poate detecta decat o amarata de chakra .
In secunda urmatoare pamantul s-a crapat iar eu am scos de acolo micul individ . Am inceput sa rad inca tinandul de guler pe spion si uitanduma la Sasuke . Se pare ca era bineinteles de la Anbu , asa ca trebuie sa-l eliminam . Nu poate sa-i spuna lui Danzo ceea ce am vorbit . Ii dau una si-l arunc in copac apoi cu o viteza uimitoare ajung in fata lui si strig .
- Inchisoarea Trandafirilor !
- Vai , esti varza ! spune Karin razand cu pofta
- Tu vorbesti Karin ? Vezi de tine , tu poti decat sa detectezi o amarata de chakra , dar nici pe aia . Daca ai fi fost atat de buna de ce nu lai detectat pe el ? spun uitanduma nervoasa la ea si aratand spre cel de la Anbu
- A pai eu .defap..incerca ea sa se scuze
- Ne , ne , ne .. nuami conteaza , lasa . Doar tineti gura ..spun eu hotarata ..
Acum trebuia sa vedem cum scapam de el , nu aveam nicio idee . Daca foloseam inchisoarea pentru al omora riscam si eu sa mor , fiindca am folosito de prea multe ori si nici macar nu mi-am vindecat ranile de la examen .


Gata..asta a fost tot , iertati-mi greselile de tastare
Stiu ca am multe
Dar am scris in graba
Fiindca vam zis ce am facut
Ca idioata mai sunt
Insa am promis next-ul in seara asta
Stiu ca e tarziu
Dar uitatil
Sper ca va placut
Noapte buna eu merg la somn
Am o durere de cap ingrozitoare ca sa numai zic ca ma dor rau de tot degetele
Si maine tre sa ma trezesc de dimineata..
Noapte buna , vise placute , somnic dulce..purici sa va sarute ..si sper din suflet sa va placa !

Mrr dap ! hi!


Ah si da ..cica la mine " Supa " =)) Atunci cand a zis Karin ..hahahaha.=))
Rad ca nebuna la ora asta..of of..
Deci..pa-pa..
Va pupacesc dulce
Inca odata
Mrrr dap ! hi!
dance2 dance1 love

Mai si dansez la ora asta =)))
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 11:02

a dat Domnul sa puna si ea continuarea lough lough

foarte frumos scumpo a hug

Bubu draga mea felicitari! dap ! in love

ne mai auzim! hihi! hi! dap !

PS: am uitat sa-ti las pupici kiss kiss kiss


TIGRILINA! lough bere
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 14:38

Bubu meu , cat imi place nextul si cat ma bucur ca in sfarsit lai pus
Scuze ca nu ti-am lasat comm aseara dar eram prea obosita
Vai dar multe mai afla Sakura de la adversarii ei
Sper sa pui nextul repede ca nu mai pot
Deja incep sa ma agit pe scaun
Ca vreu sa aflu dak va folosi tehnica aia sau nu
Deci nu uita de next si adul repede
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 16:27

Minunat Bubu! Superb capitolul!

E foarte lung si imi place la nebunie!

Sti ca iubesc ficurile tale si pe tine nu? Normal ca sti kiss

Deci zau ca nu stiu ce sa mai zic! Prea frumos ficul tau!

Imi place , place , place muuuuult! Il iubeeeeeeeesc! happy2

Te rog sa pui next-ul cat mai repede posibil happy2

Spor la scris scumpa si multe idei!

pupici kiss kiss kiss
Sus In jos
anyame1
Academy Student
Academy Student
anyame1

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 41
Puncte : 55
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : have fun:))
Stare de spirit Stare de spirit : :) always smile:X

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 17:33

de abia astept nextu' e super mishto :X:X:X:X:X:X:O
Love it :X
Sus In jos
Pufarina~Puff~Puffitza:x
Special Jōnin
Special Jōnin
Pufarina~Puff~Puffitza:x

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : In tara elfilor:x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1900
Puncte : 2002
Reputatie Reputatie : 66
Hobby-uri Hobby-uri : Sa ma dau q rolele,sa zabesc
Stare de spirit Stare de spirit : Forever starts today.<3

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 18:05

Buubu!
Vai ai pus nextul!
Imi place enoooorm de mult!
Imi place,imi place, imi place, place place!:))
Cred ca ai inteles.
Aaa da! Am pus nextul!
Aqum sper ca nu mai esty supy!
Ok inka odata imi place enorm!

Bye!
Sus In jos
Renésmee
Legend
Legend
Renésmee

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : prin jur ...
acebook acebook : Renesmee
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2168
Puncte : 2451
Reputatie Reputatie : 179
Hobby-uri Hobby-uri : Fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : Visatoare

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 19:27

Buna scumpo !
Vai , vai , vai ..
Am citit atatea fic-uri .. imi lacrimeaza ochii ..
Dar ce e cel mai important , si cel mai amuzant ..
Pumnul Ciresului Inflorit - aici eu am citit " Pumnul Ciresului Ciufulit " Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 947835 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 947835 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 947835 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 947835 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 947835
Si acum mai rad .
Foarte frumos capitolul
Hai cu next-ul Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 962758 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 208323 Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 962758
Pupici
Sus In jos
♥Deyutza♥
Chūnin
Chūnin
♥Deyutza♥

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : in Narniaaa <3 :))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 884
Puncte : 1129
Reputatie Reputatie : 72
Stare de spirit Stare de spirit : Acceptabila. :)

Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19Dum 20 Feb 2011, 19:41

Pff... cum se face ca eu vad prea tarziu ca ai pus nextu nervi!
Imi place foarte mult mami hug2
Abia astept sa vad ce se mai intampla dap !
So.. next
Pupici kiss kiss
Sus In jos
Continut sponsorizat




Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amandoi pe acelasi drum   Amandoi pe acelasi drum - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Amandoi pe acelasi drum

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-