Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Trecutul si un nou inceput

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Madeline.Lestrange
Genin
Genin
Madeline.Lestrange

Sex : feminin Varsta : 31
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 218
Puncte : 247
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Desen, Lectura.

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 07:00

Super capitol!
Actiunea e putin grabita...
Insa e foarte frumos...
Faza cu Sasuke si mama lui m-a luat prin surprindere...
Foarte frumos!
Anunta-ma de next,
Si pune-l repede!!!
Te pwp! kiss

Mady.


"Find a goal, a dream... and NEVER stop trying, until it comes TRUE!"
Sus In jos
Sayu
Academy Student
Academy Student
Sayu

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Undeva in Romania
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/dana.florina.5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 11:38

Cap 3- Sentimente si dezamagiri

Cand a auzit asta Naruto a inceput sa sara in sus de fericire. Sasuke era fratele lui vitreg. Si eu ma bucuram mult pentru el . Se ridica de pe fotoliu si il imbratiseaza apoi pe brunet fericit.
-Ce happy sunt , am un frate , si esti tocmai tu, ii spunea Naruto fericit lui Sasuke .
-Asa e , si eu am un frate si sunt foarte fericit. Si mai am si o surioara , spune apoi Sasuke uitandu-se la mine
-De fapt eu nu sunt sora ta ,ii spun eu trista .
-Cum adica? Ma intreaba acesta uitandu-se ciudat la mine
-Pai , stii tu Sasuke , Sakura nu e sora lui Naruto ,ii spune mama baiatului care era in fata mea si apoi incepe sa ii povesteasca totul despre mine. Ii spune cum am fost batuta de tatal meu , cum era sa fiu violata de el si cum am fugit de acasa ca el sa nu ma casatoreasca cu un necunoscut.
-Imi pare foarte rau , imi spune Sasuke uitandu-se la mine cu tristete.
-Nu e nimic, acum ca i-am cunoscut pe ei , am o noua familie si sunt fericita aici. Ii spun eu incepand sa zambesc.
-A fost o zi obositoare pentru toti , spune mama , dar Sasuke cum de ce esti aici si unde e tatal tau? Il intreaba mama pe brunet
-Ei bine , in urma cu 2 ani am fugit de acasa. Tata dorea sa ma insoare si eu nu voiam asta . Doream sa imi continui studiile asa ca am venit aici si am inceput sa lucrez ca ospatar, ii povestise acesta.
-De azi inainte nu va mai trebui sa muncesti , vei sta cu noi ,ii spune tata vesel imbratisandu-l. Eram fericita sa aud asta . Imi placea mult brunetul dar nu indrazneam sa ii spun.
In zilele ce au urmat Sasuke s-a mutat la noi. A trecut o saptamana de cand locuia aici si ne intelegeam foarte bine cu totii.
Intr-o dimineata m-am trezit fericita pregatita sa merg la scoala . Hinata stia toata povestea . Stia ca eu il plac pe Sasuke . Mai erau doua saptamani si se termina scoala . Venea vacanta de iarna. Eram foarte entuziasmata . Aveam sa mi-o petrec alaturi de Sasuke si de Naruto. M-am ridicat din pat si am coborat la parter unde peste tot pe jos erau chifle si in bucatarie se auzeau rasete. Cand intru ii vad pe Sasuke si Naruto batandu-se cu mancare.
-Si cica aveti 18 ani , le spun eu celor doi incepand sa rad de ei.
-Hei , ia vino tu aici , imi spune Sasuke luandu-ma in brate si punandu-mi o chifla pe cap. In clipele ce au urmat am intrat si eu in ,,bataia’’ baietilor dar am fost intrerupti de mama care a intrat in bucatarie .Ne-am potolit cu toii si ne-am pus pe facut curat . Dupa ce am terminat eu m-am urcat in camera si m-am imbracat de scoala, dupa care am plecat impreuna cu baietii. Pe drum Sasuke se uita doar la mine . Cred ca eram rosie toata la fata.

Peste cateva zile

A sosit si vacanta de Craciun in cele din urma. Inainte sa mergem in vacanta toti copii au fost premiati pentru rezultate foarte bune la invatatura si printre ei ma numaram si eu.
-Buna Sakura , esti gata? Ma intreaba Ino care vine in fata mea
-Buna , da sunt gata , ii raspund eu hotarata si apoi merg sa imi iau premiul 1 in aplauzele tuturor elevilor , mai ales ale lui Naruto
-Bravao surioara, bravooooo, tipa Naruto din multime.
Dupa petrecerea de la scoala , eu am dat o petrecere acasa la care au fost invitati, Hintana, Temari, Neji, Ten-ten, Gaara si Lee. Seara a fost foarte placuta pana cand Sasuke s-a asezat langa mine pe fotoliu si a varsat sucul pe noua mea rochie. Eu m-am enervat si am inceput sa tip la el iar acesta s-a speriat putin pentru ca nu ma mai vazuse asa nervoasa pana acum. Dupa ce m-am schimbat am coborat inapoi in sufragerie unde avea loc petrecerea si mi-am cerut scuze de la brunet pentru ca tipasem la el.

Naruto P.O.V

Eram fericit sa o am pe Sakura ca sora . In seara de la petrecerea de ramas bun de la noi de acasa am ramas uimit cand am vazut-o pe Hinata , era imbracata intr-o rochie rosie, mulata pe corp punandu-i in evidenta formele voluminoase. Nu am mai simtit o asa atractie spre o fata . Am simtiti nevoia sa o iau in brate dar m-am abtinut .Seara a fost placuta. Il vedeam pe Sasuke cum se uita la Sakura , se vedea ca simte ceva pt ea .
Petrecerea a fost un succes exceptand faza in care Sasuke a varsat din greseala suc pe Sakura si aceasta a tipat la el, dar mai apoi apele s-au linistit cand rozalia si-a cerut scuze de la el.
Aveam de gand sa dau de carnet in doua luni. In ultimul an invatasem mult si doream sa imi iau o masina aproape ca al tatalui meu.
Dupa petrecerea care s-a terminat la 5:00 dimineata m-am oferit sa o conduc pe Hinata acasa cu masina tatalui meu . Ma gandeam ca ar fi o ocazie buna sa discut cu ea si sa ii spun ca imi place dar uitasem ca era si fratele ei cu ea deci nu am putut vorbi nimic pe drum.

Sakura P.O.V

Pe la ora 5:00 era gata si petrecerea .
-Bine eu am plecat , imi spune Hinata care ramasese impreuna cu fratele ei sa ne ajute sa mai strangem .
Chiar daca aveam slujtori care puteau sa faca curat eu si Naruto eram bine crescuti si ajutam si noi . Binetinteles ca Sasuke ne ajuta si el si se vedea ca e un baiat de treaba.
-Bine Hinata , multumesc frumos , ii spun eu brunetei si apoi o imbratisej.
-Hinata , te duc eu acasa , spune Naruto din spatele meu.
-Uau , dar de unde interesul asta fratioare ?il intreb eu curioasa
-E doar politete, imi raspunde el putin balbait.
Dupa ce au plecat eu si Sasuke am ramas simguri acasa. Mama si tata erau plecati in noaptea aia , ca sa ne lase pe noi sa ne facem o petrecere frumoasa doar intre prieteni.
-Si te-ai distrat? Ma intreaba Sasuke deodata rupand tacerea .
-Da , m-am distrat , ii raspund eu cu o oarecare tristete in glas.
-Dar de ce esti suparata? Ma intreaba baiatul observand tristetea care nu imi dadea pace
-Imi e dor de mama mea , ii raspund eu mai mult in soapte cu lacrimi in ochi
-Stiu Sakura , dar o sa fie bine , poate o sa o poti vedea candva , imi spune Sasuke cu un glas linistitor apoi se apropie de mine si ma ia in brate.
In clipa aceia am vrut ca timpul sa stea in loc. Ma simteam atat de bine in bratele lui, ma simteam protejata , dar momentul este intrerupt de Jeny , una dintre angajatele care faceau curat in casa.
-Eu am terminat programul. ne spune aceasta apropiind-se spre noi
-Bine Jeny , acum poti sa pleci sa te odihnesti , ii spune Sasuke, apoi brusc imi da drumul din brate . Cred ca e timpul sa te odihnesti , imi spune Sasuke apoi ma saruta pe frunte si pleaca de langa mine urcand scarile spre etaj.
Eu raman singura in sufragerie . Ma asez incet pe unul dintre fotolii si ma ghemuiesc intr-un colt . Incep sa plang amintindu-mi de mama mea pe care nu am mai vazuto de 2 ani de zile. De cand am plecat nici macar nu s-a deranjat sa anunte la politie ca sunt disparuta. Nu ii pasa de mine dar eu totusi o iubeam . Dupa cateva minute timp in care am continuat sa plang pe fotoliu aud usa casei deschizandu-se si apoi il vad pe Naruto intrand in sufragerie
-Sakura , ce s-a intamplat? Ma intreaba el ingrijorat apropiindu-se de mine si luandu-ma in brate. Eu incep sa plang si mai tare. Te rog Sakura nu mai plange. Spune-mi ce ai. Imi spunea Naruto incercand sa ma linisteasca in timp ce ma strangea si mai tare in brate
-Ma..mama , ii spun eu incet. Imediat isi da seama care era problema. Imi era dor de ea si el stia asta.
-Sakura , totul o sa fie bine , poate o sa va vedeti
-Nu Naruto , ei nici macar nu ii pasa de mine, nu ma iubeste deloc. Daca i-ar fi pasat de mine m-ar fi cautat de cand am plecat sau m-ar fi dat disparuta macar.
-Dar Sakura daca omul ala care te batea pe tine nu o lasa sa te caute? Ma intreaba Naruto trist
-Asa e , probabail el nu o lasa spun eu suparata gandindu-ma la nenorocitul ala de Sam

Am venit cu nextul si sper sa va placa. stiu ca e cam scurt dar asta este. Urmatorul capitol i-l postez diseara dupa ce vin de la scoala.
Va poop pe toti. Bye


如果你想要去的...
停下来,思考了片刻
也许你想要的方式去......不会找到我

ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Girlanimegirls879223250
☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ

If you want to go ...
stop, think for a moment
Maybe the way you want to go ...... will not find me
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 12:40

mi-a placut capitolul asta draga mea
asa ca next!
te-am pupat dulcee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 13:02

Pai mai e de spus un singur lucru:Next!!! Imi place si cand p nextu anunta-ma. happy


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 8BGmFkk
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 15:57

Ce fic frumos!!! sad
Si ideea e grozava si originala. what?lol!
Serios,unde mai gasesti un fic in care sa nu fie vorba strict doar despre SasuSaku ci si de povestiile lor separate de viata etc.
Dupa ce am vazut poza cu ea eram sigura ca mama lui Naruto este si a lui Sasuke dar ma asteptam sa dureze mai mult pana sa-si dea seama.
Sam= evil devil mua ha ha
Ce fel de monstru mai este si el ? (ma refer la Sam)Chiar daca imi e greu sa recunosc si sa accept asta dar in lumea asta sunt multi ca el.Vedem chiar si la televizor.
Nu stiu de ce dar eu vad actiunea ca intr-un film coreean.E normal?Defapt cred ca fiecare isi imagineaza altfel adica in modul sau propriu modul in care decurge un fic ( uneori si o simpla poveste sau chiar o carte )
OF!Iar intru prea mult in detalii!
Sper ca va urma multa actiune in continuare!Pana atunci bafta la scris si la idei!


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 16:13

Sakku, las-o pe maica-ta in pace. Il ai pe Sasuke-kun. Hai fii tare si anunta-ma cand pui next.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Sayu
Academy Student
Academy Student
Sayu

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Undeva in Romania
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/dana.florina.5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 19:49

Cap 4 - Craciun si amintirile dureroase

A doua zi dis-de-dimineata sunt trezita de Naruto :
-Hei surioara trezirea, e 7 ceasul , tipa baiatul la urechea mea .
-Naruto mai lasa-ma , e vacanta , de ce ma trezesti la ora asta ? spun eu tragand cearsaful pe cap
-Mergem la cumparaturi, imi raspunde Naruto vesel tragandu-ma jos din pat
-Da , gata sunt treaza, ii spun eu dupa ce am simtit parchetul rece sub mine.
-Hai , imbraca-te repede, mergem in 20 de minute imi spune acesta, iesind in fuga din casa
-Dar de ce asa devreme? Il intreb eu nelamurita
-Ca sa nu fie asa aglomerat . In plus avem multe planuri pe ziua de azi. tipa acesta de pe hol
-Serios? Cum ar fi? Intreb eu cu o privire putin sarcastica
-Eee , surpriza, spune baiatul venind inapoi la usa mea si privindu-ma cu chii lui mici.
-Da , bine , acum iesi , trebuie sa ma schimb, ii spun eu lui Naruto aruncand cu o perna in el
-O sa o iei inapoi , imi spune el vesel si iese pe usa
-Da , cum sa nu, tip eu ca sa ma auda , apoi ma ridic de jos si ma duc la dulap. Ma imbrac cu o pereche de blugi albastri simpli si cu o bluza alba , cu doua bretele subtiri care se leaga dupa gat si un decolteu destul de voluminos , ma machiez , apoi cobor la parter unde il vad pe Naruto asteptandu-ma
-Unde sunt ceilalti? Il intreb eu pe blondul din fata mea
-Pai Sasuke , a trebuit sa plece pt ca are o treaba importanta de facut . Vrea sa dea de carnet si mama si tata sunt in masina, imi spune el ducandu-se la usa si deschizand-o politicos.
-Aha , bine . Ii raspund eu, incepand sa zambesc, apoi ies pe usa cu Naruto si merg spre masina tatei. Am stat la cumparaturi cam 3 ore si ceva. Timpul a trecut foarte repede, apoi pe la ora 10:20 am ajuns din nou acasa unde l-am gasit pe Sasuke .
-Buna , ati ajuns? Ne intreaba brunetul care ne vede ca intram pe usa pe mine si pe Naruto
-Buna , frate . Da , am ajuns si noi in cele din urma. Ii raspunde Naruto putin obosit. Tie cum ti-a mers ?
-Bine , am trecut la sala , acum sa vedem cum o sa mai mearga treaba in continuare. Sper sa iau , ii raspunde brunetul fericit
-O sa iei sigur i-l incurajeaza Naruto, apoi il vad pe Sasuke cum isi indreapta privirea spre mine care stateam cu bagajele in mana si ma uitam la cei doi cum vorbeau.
-Stai sa te ajut Sakura , imi spune baiatul venind spre mine si luandu-mi bagajele din mana . Ti le duc in camera? Ma intreaba apoi zambindu-mi
-Multumesc Sasuke , ii spun eu politicoasa. Sigur , daca vrei . Ii raspund la intrebare
-Imediat , imi spune el apoi se intoarce cu spatele la mine si urca in graba scarile .la fel face si Naruto care avea ambele maini pline cu pungi cu haine si multe alte chestii.
Sarbatorile se apropiau iar eu eram din ce in ce mai trista ca mama nu era aici langa mine. Continuam sa o sun macar sa ii aud glasul , sa stiu ca e bine . In fiecare zi cand ma intalneam cu Sasuke el se uita la mine fix, o privire care imi amintea putin de acel om din ziua aceia, doar ca aceasta privire era calda si emana iubire. Eu incepeam sa il plac din ce in ce mai mult pe brunet si tot timpul cand vorbeam incercam sa nu ma uit in ochii lui , ca sa nu isi dea seama de sentimentele mele.

Sasuke P.O.V

Timpul a trecut pe neasteptate , a venit vacanta si eu am dat de carnet. Sarbatorile de iarna se apropiau si ele. Eu incepeam sa o plac foarte mult pe rozalie . Avea o oarecare atractie care nu ma lasa sa nu ma apropii de ea de fiecare data cand ne intalneam. Incepea sa imi placa din ce in ce mai mult asa cum nu am placut vreodata o fata . Cred ca incepeam sa ma indragostesc de ea si ma bucuram mult ca am plecat de acasa si nu l-am lasat pe tata sa ma insoare cu o necunoscuta.
In cele din urma a venit si Ajunul Craciunului. Bradul era gata facut.Toate cumparaturile erau si ele gata si eu ii cumparasem un cadou frumos rozaliei. Speram sa ii placa. Cadoul era un pandantiv in forma de inimioara din aur care se desfacea si inauntrul ei scria BFF, adica cei mai buni prieteni tradus in romana.
Seara , au venit la noi colindatori. Am coborat din camera si am profitat de ocazie ca ceilalti erau la usa si se uitau la copii ce au venit sa colinde si am strecurat cadoul Sakurei sub brad. Spre seara ne-am adunat cu totii langa brad pt a vedea cine a primit cadouri. I-am vazut pe mama si pe sotul ei cum s-au apropiat de pomul frumos impodobit si au desfacut cadourile care erau pentru ei , unul dintre ele fiind si de la mine .
L-am vazut pe Naruto cum s-a apropiat si el de brad , dar eu doream sa vad reactia Sakurei cand v-a vedea cadoul meu. S-a apropiat in cele din urma si ea si a gasit trei cadouri cu numele ei pe ele .Cand in cele din urma l-a vazut pe al meu am vazut cum pe fata ei se citea fericirea. A desfacut cadoul , si-a intors privirea spre mine apoi mi-a sarit in brate fericita. Nu ma asteptam chiar la asa o reactie calda din partea fetei, dar m-am bucurat. ,, Oare si ea simtea ceva pentru mine?'' Nu stiam ce sa cred dar i-am raspuns imbratisarii si m-am bucurat de acel moment care s-a terminat in cateva minute cu un pupic pe obraz si un multumesc frumos foarte cald.
-Hei Sasuke , ai si tu cateva cadouri aici? Il aud pe Naruto spunandu-mi, apoi ma indrept spre brad ca sa vad ce am primit. Ma apropii incet si desfac cadourile din partea mamei si sotului ei si din partea lui Naruto. Mi-au placut amandoua dar apoi am mai zarit un cadou. La inceput am crezut ca cineva nu si-a desfacut surpriza dar mai apoi cand l-am luat in mana era numele meu scris pe el si intr-un colt scria ,, Cu multa dragoste Sakura’’. Nu mi-a venit sa cred . Sakura s-a gandit la mine si mi-a luat si ea un cadou. L-am desfacut imediat fara sa mai stau pe ganduri . Era o cutiuta mica iar in ea am gasit o bratara de argint cu numele meu inscriptionat pe ea. Mi-a placut imediat asa ca m-am ridicat de langa brad si m-am dus spre Sakura care statea in spatele meu langa Naruto si o imbratisez. O imbratisare calda pe care nu as fi dorit sa o mai rup niciodata. Doream ca acel moment sa dureze o vesnicie
-Multumesc , ii spun eu rozaliei incet la ureche. La auzul cuvintelor mele am simtit cum fata a tremurat putin . Momentul nostru a fost intrerupt insa de Naruto care a venit sa ciocneze un pahar de sampanie cu noi.

Sakura P.O.V

A venit si Ajunul Craciunului. Toate pregatirile erau gata . Cu o zi inainte eu m-am gandit sa merg in oras sa le cumpar tuturor cate un cadou si m-am gandit bineinteles si la Sasuke . Am intrat intr-un cadou cu bijuterii si am dat comanda de o bratara de argint cu numele de Sasuke inscriptionat pe ea.
A doua zi avea sa fie gata cadoul si eu sa merg sa il iau. Seara am ajuns acasa si m-am dus direct in camera mea unde am ascuns cadourile . A venit si a doua zi si am mers direct la magazin ca sa iau cadoul lui Sasuke .
Dupa ce am ascuns surpriza brunetului in camera mea m-am dus in bucatarie ca sa mananc. A venit seara in cele din urma si m-am dus repede sa pun cadourile sub brad, apoi mai tarziu au venit colindatorii si am iesit bucurosi la usa sa ii ascultam si sa le dam bani, bomboane si colacei , mai tarziu venind si Sasuke langa noi .
Dupa ce au plecat copii a venit timpul sa ne uitam fiecare sub brad. Eram nerabdatori sa vedem ce cadouri primim. Mama si tata impreuna cu Naruto si-au deschis deja cadourile si erau fericiti cu totii mai ales Naruto care era incantat de jocul video. Chiar daca avea 18 ani ii placeau mult jocurile astea.
A venit si randul meu sa deschid cadourile . Toate mi-au placut dar mai apoi am vazut un cadou de la Sasuke. Era o cutiuta mica si cand am deschis-o am ramas uimita. Era un pandantiv din aur in forma de inimioara inauntru fiind inscriptionat cu trei litere BFF. Am fost incantata de cadou asa ca m-am ridicat de langa brad si mi-am intors privirea catre Sasuke care ma privea cald. Imediat i-am sarit in brate fericita si i-am multumit frumos pt cadou sarutandu-l pe obraz. El mi-a raspuns la imbratisare , se vedea ca e fericit . Mai apoi i-am dat drumul din brate pt ca Naruto l-a anuntat pe Sasuke ca e randul lui asa ca s-a apropiat incet si el de brad si a deschis cadourile . Ma uitam atenta sa vad ce reactie va avea cand va deschide cadoul meu. In cele din urma l-a vazut si l-a deschis imediat cu aceiasi curioazitate cu care am deschis eu cadoul lui. S-a ridicat brusc de langa brad si a venit tinta spre mine luandu-ma in brate. Imediat am inceput sa tremur de emotie. Aveam fluturi in stomac. ,,Oare ma indragostisem de Sasuke?'' Oricum era un baiat super dragutz. Imi multumeste apoi mai mult soptindu-mi la ureche dupa care ne-a intrerupt Naruto cu veselia lui , ca sa ciocnim cu totii un pahar de sampanie.
Si asa a inceput Craciunul. Toata seara Ajunului am stat si am primit colindatori iar mai apoi pe la ora 00:00 am iesit afara cu totii si am aprins artificiile cumparate de tata . In momentele acelea mi-am amintit de parintii mei adevarati.

In trecut

-Mami, mami , hai. E timpul? Strigam eu la mama care statea si se uita ola televizor
-E timpul? Ce vrei sa spui draga mea? Ma intreaba aceasta putin nedumerita
-E timpul pt artificii mama , tata o sa le aprinda. Hai repede , ii spun eu femeii tragand-o de mana afara.
-Da , asa e , am uitat, se scuza ea apoi se ridica de pe folotiu si ma ia in brate . Iesim afara unde ne astepta un barbat saten, cu ochii caprui si inalt .
-Tati , hai aprinde-le , ii spun eu tatalui meu fericita
-Da , fiti pregatite, ne spune acesta apoi aprinde artificiile si vine langa noi luandu-ne pe mine si pe mama in brate

In prezent

Ma uitam trista la minunatele lumini colorate care luminau cerul . Lacrimile au aparut in ochii mei. Era al doilea an cand traiam aceste momente alaturi de Naruto si familia lui si cu toate acestea mi-as fi dorit ca mama mea adevarata sa fie aici , cu mine. Cu toate ca era cum era , eu o iubiam . Mi-a dat nastere si chiar daca de cand a murit tata se comporta cu mine cu indiferenta , eu o iubeam .
Lacrimi mi-au inundat ochii si nu m-am putut abtine sa nu plang.
-Sakura , ce ai patit? Ma intreaba Naruto luandu-ma in brate . Pur si simplu nu ii puteam raspunde. Plangeam in continuu.
-Draga mea , te rog , nu plange , ma incuraja mama. Imi intorc privirea spre ea si printre lacrimi ii spun:
-Imi pare rau ca va stric aceste momente. Poate ar fi fost mai bine daca m-ar fi maritat cu forta mama cu acel baiat si nu as mai fi fost aici cu voi.
-Nu , draga mea , nu spune asta , imi spune mama luandu-ma in brate.
-Stai ? Cum adica a vrut sa te marite cu forta? Ma intreaba Sasuke curios.
-Sasuke , nu e timpul , o sa iti povesteasca ea totul mai tarziu , acum sa o lasam in pace putin , bine? O aud pe mama spunandu-i baiatului .
In cele din urma ma opresc din plans si intram cu totii in casa deoarece afara era frig. Ne ducem in sufragerie cu totii unde ne asezam pe fotolii.
-Te simti mai bine? Ma intreaba Sasuke care se uita cu o privire trista spre mine.
-Da , acum ma simt bine. Ii raspund eu cu privirea in jos
-Draga mea , stiu ca iti e greu dar incearca sa nu te mai gandesti. Mama ta a vrut sa te vanda pur si simplu , nu i-a pasat de tine. O aud pe mama spunandu-mi
-Asa e , dar cand omul acela a vrut sa ma violeze ea m-a aparat , ii raspund eu
-Stai , cum adica a vrut sa te violeze si nu am inteles faza cu vandutul , imi spune Sasuke curios si nervos.
-Pai , dupa ce tatal meu adevarat a murit mama a intrat intr-o depresie. A inceput sa bea , apoi l-a cunoscut pe Sam , barbatul cu care s-a maritat mai apoi. Acel om se purta urat cu mine , ma batea si de cateva ori mama m-a ajutat. Intr-o zi au venit la noi acasa doi barbati . Sam si mama vorbisera cu unul dintre ei si doreau sa ma casatoresc cu fiul lor dar eu nu am vrut asta , asa ca m-am opus. In seara aceia Sam a venit dupa mine dar nu am vrut sa ii deschid. Mama a vrut sa imi ia apararea dar el a lovito si cand am auzit am iesit din camra si am vazut-o pe mama trantita pe jos. M-am dus la ea dar Sam m-a luat de par si m-a tarat pana in camera mamei unde a incercat sa ma violeze. Am reusit sa il lovesc si am scapat. Am iesit apoi pe hol . Mama era tot inconstienta dar m-am ascuns in sufragerie unde Sam iar m-a gasit .
Cand a inceput iar sa traga de hainele mele am auzit ceva spargandu-se si am vazuto pe mama in spatele lui Sam care tocmai cazuse peste mine. Mama il lovise in cap cu o sticla si apoi am plecat din casa si am venit aici in Tokyo, dar Sam ne-a gasit si ne-a dus inapoi , unde a inceput sa se poarte mai frumos cu noi. Mama a inceput iar sa bea si sa nu ii mai pese de mine.Stiam ca Sam nu s-a schimbat asa ca am stat cu bagare de seama. Dar intr-o zi a venit la mine mama si mi-a spus ca tot trebuie sa ma marit cu acel baiat pt ca domnul Uchiha avea sa ne dea bani in schimb.
-Stai. Domnul Uchiha? Ma intreaba nervos si socat in acelasi timp Sasuke.


Am adus nextulsi daca primesc destule comuri in seara asta am sa i-l pstez si pe urmatorul
Va poop pe toti



如果你想要去的...
停下来,思考了片刻
也许你想要的方式去......不会找到我

ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Girlanimegirls879223250
☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ

If you want to go ...
stop, think for a moment
Maybe the way you want to go ...... will not find me
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 20:33

wow draga mea mi-a placut capitolul asta
abia astept sa vad ce se intampla in continuare
astept nextul cu mare nerabdrae
te-am pupat dulceee kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 20:49

Asteptam momentul asta cu nerabdare. Ce va face Sasuke? Te rog anunta-ma cand pui next.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 21:10

Next-ul repejor!!!Sa ma anunti!!!E super tare!Ce fac Sakura si Sasuke?O sa se casatoreasca?Grabeste-te ca-s curioasa!Te pwp dulce!!! kiss


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 33
Sus In jos
Sayu
Academy Student
Academy Student
Sayu

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Undeva in Romania
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/dana.florina.5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 21:30

Cap 5-Tragedia
-Stai. Domnul Uchiha? Ma intreaba nervos si socat in acelasi timp Sasuke
-Da , ii raspund eu uitandu-ma la el
-Sakura tu niciodata nu ne-ai spus cum il cheama pe omul acela. Imi spune si mama nervoasa uitandu-se la mine. Eu ma uitam la ea si ma intrebam de ce s-a enervat asa.
-Dar , asta inseamna ca.. Incepe Sasuke sa spuna dar se opreste pret de cateva secunde . ...asta inseamna ca tu erai fata cu care eu urma sa ma insor. Imi spune el in cele din urma uitandu-se fix la mine
-Poftim? Intreb eu socata . Adica tu esti acel baiat cu care mama dorea sa ma marite? Il intreb eu socata la fel ca si el
In camera se ,,instaleaza'' o tensiune pe caregreu o puteai trece cu vederea. Cu totii ne priveam socati nu putem sa credem
-Deci ea era fata cu care nenorocitul ala dorea sa te insoare , spune mama nervoasa strangand din pumni
-Da , dar se pare ca destinul a vrut ca noi sa ne intalnim acum fata in fata. Imi spune apoi Sasuke fericit uitandu-se la mine.
-OOOOO , aici se infiripa ceva, incepe sa spuna Naruto zambind si uitandu-se la mine si la Sasuke
-Mai taci mototolule, tipa atunci brunetul la Naruto
-Ce? Nu e adevarat? O aud apoi pe mama intreband ceea ce ne-a uimit putin pe toti
-Nu e treaba voastra, ii raspude Sasuke rosind putin
-Hei , terminati , nu vorbiti de parca eu nu as fi aici , le spun eu iritata. Ma simteam putin data la o parte. Ma uit la toti din camera putin suparata apoi imi intrept privirea in jos.
-Sakura , iarta-ma , nu m-am gandit ca te simti data la oparte . Eu nu am vrut , imi spune Sasuke prinandu-ma de mana.
-Netotule tu chiar crezi ca ma supar din atata? I-l intreb eu ridicandu-mi privirea spre el si privindu-l gingas apoi sar pe el si incep sa il gadil . Naruto se gandeste sa ni se alature si el si asa incepe o mini bataie cu perne si gadilari .
-Gata , gata copii . Incepe sa strige tata la noi . E seara, defapt e 4 dimineata, acum e timpul sa ne culcam ne anunta acesta .
-Ce repede a trecut timpul . Spun eu punandu-mi mana la frunte
-Asa , este . Ne-am distrat nu? Ne intreaba pe mine si pe Sasuke blondul.
-Da. Acum hai sa ne culcam . Spune Sasuke ducandu-se spre camera lui la fel cum am facut si eu si Naruto.
-Mama , tata , voi nu va culcati? Ii intreb eu pe femeia si barbatul care se uitau la mn si la baieti cum plecam spre camerele noastre urcand scarile.
-Nu draga mea. Noi vrem sa savuram putin momentul si sa ne bucuram de copii acestia frumosi pe care ii avem, imi raspunde mama uitandu-se la mine cu lacrimi in ochi. In clipa aceia am alergat spre cei doi si i-am strans in brate incepand sa plang de fericire.
-Va iubesc . Le spun eu cu lacrimi in ochi.
-Si noi draga mea. Si noi. Imi raspund ei in cor
-Ne bucuram ca esti aici cu noi si ca te-am cunoscut imi spune apoi tata strangandu-ma si mai tare in brate.
Dupa acel moment induiosator care a durat cam 1 minut si ceva eu am plecat bucuroasa in camera cu gandul la familia mea si la Sasuke, de care incetul cu incetul am inceput sa ma indragostesc.
Dimineata a venit din nou. Am fost trezita de alarma de la telefon. Uitasem sa o dezactivez. Era ora 8 dimineata . Ma uit pe telefon si vad doua mesaje si 3 apeluri nepreluate. Un mesaj era de la mama in care scria ,,Draga mea , eu si tatal tau ne ducem astazi pana in oras la o ruda de al tatalui tau . Ne-a chemat putin pe la ea si apoi ne ducem la cumparaturi . Te iubim’’ . Cel de-al doilea mesaj era de la Naruto: ,, Neata somnoroaso. Sper ca te-ai trezit si tu. Eu astazi plec la scoala de soferi . Vreau sa dau de carnet. Sa imi tii pumnii. Pa ‘’ . M-am uitat si la apelurile nepreluate care erau de la mama .
-Ei bine sunt singura acasa. Spun eu putin plitisita. Cred ca voi iesi cu fetele azi in oras. Spun eu apoi ma ridic la marginea patului
M-am ridicat in picioare si am simtit cum tot pamantul se invarte in jurul meu. Vedeam totul dublu. Am dus mana la cap si am cazut inapoi pe pat.
-Ce se intampla cu mine? Ma intreb eu nedumerita. Ma uitam in jurul meu. Nu vedeam nimic clar. Poate am o lipsa de calciu. Da sigur asta e . Spun eu incercand sa gasesc o explicatie. Trebuie sa cobor jos ca sa iau o pastila . Spun eu incet apoi ma ridic de pe pat si incerc sa pasesc. Cu greu ajung in cele din urma la usa si reusesc sa o deschid. Sakura , stai linistita , e doar o ameteala. Spun eu incurajandu-ma. Dupa ce ies din camera simt o durere apasatoare in spate. Ce naiba? Ma intrebam eu. Paseam dar cu fiecare pas pe care il faceam simteam ca ametesc din ce in ce mai tare . Ma apropiam de scari. Nu stiam cum aveam sa fac sa le cobor fara sa cad dar trebuia sa incerc. Trebuia sa iau niste pastile . Am ajuns in capatul holului si m-am apropiat de scari . Am vrut sa pasesc dar deodata am simtit cum durerea din spate s-a accentuat . Simteam cum ceva inauntrul meu ma intepa, ca o sulita. M-am prins de bara de la scari de langa mine si am incercat sa ma tin cat puteam de tare ca sa nu cad. Simteam cum picioarele mi se inmoaie. Am simtit in spate o intepatura groaznica, dupa care am scos un tipat puternic de durere . Am dat drumul barii de care ma tineam din cauza durerii apoi am cazut pe scari. In clipa urmatoare , am simtit o durere puternica la cap . Nu vedeam nimic. Mi-am dat seama ca am ajuns in josul scarilor pentru ca simteam podeaua sub mine. Apoi nimic. O liniste profunda.

Sasuke P.O.V

Sunt trezit de telefonul meu care suna incontinu ca un disperat. I-l iau in mana de pe noptiera si raspund avand totodata ochii inchisi
-Da , cine e? raspund eu somnoros
-Neata Uchiha. Ce faci omule? Inca dormi . Se aude un clar cunoscut
-A , tu erai Sasori il intreb eu pe baiatul de la capatul celalalt al firului. Sasori era un coleg de clasa. Ma intelegeam bine cu el . Eram colegi buni. Zi repede ce vrei
-Omule am nevoie de tine ,imi spune acesta putin vesel
-Zi ce e.
-Stii , am ramas fara benzina undeva pe o sosea in mijlocul unui camp si nu am pe nimeni sa ma ajute. Doar tu. Imi spune acesta
-Offf, si ma rog unde trebuie sa vin ?I-l intreb eu putin nervos, apoi Sasori imi da dresa si eu ma ridic din pat sa ma imbrac. Cobor jos unde ii vad pe mama , pe sotul ei si pe Naruto care tocmai ieseau pe usa. Hei da unde va duceti? Ii intreb eu curios
-Noi mergem la o ruda si apoi la cumparaturi iar Naruto la scoala de soferi. Da si el de carnet, imi raspunde mama fericita
-A , bine , bafta atunci. Le spun eu facandu-le cu mana si ducandu-ma in bucatarie. Pe la 7:40 eram gata de plecare. Am luat cheile de la BMW –ul pe care mi-l cumparasera mama impreuna cu sotul ei in urma cu cateva zile cand am luat si sala si am venit acasa cu carnetul in mana si ies din casa in viteza.
Am ajuns la Sasori si i-am dat benzina de care avea nevoie apoi am pornit amandoi spre oras unde ne-am oprit la un club ca sa imi faca cinste Sasori cu un suc.
-Si Sasuke , cum mai merge treaba? Cum ti-ai petrecut revelionul ma intreaba baiatul curios
-Treaba merge foarte bine. Revelionul l-am facut in familie, ii raspund eu hotarat apoi imi amintesc de rozalie. Nici nu o vazusem azi dimineata. Poate inca dormea. Deci acum era singura acasa. Imi iau apoi telefonul din buzunar si o apelez pe Sakura. Doream sa ii urez buna dimineata . Ma uit mai intai la ceas . Era 8:15 . ,,Poate s-a trezit’’ imi spun eu in gand si apoi sun.
-Ciudat , nu raspunde. Spun eu putin trist. Poate inca doarme ,spun eu apoi incep sa discut iar cu Sasori. Peste cateva minute incep iar sa o sun pe Skura dar nici de aceasta data nu raspunde. Ce s-o fi intamplat? intreb eu cu voce tare si Sasori ma aude.
-Ce s-a intamplat? Ma intreaba acesta ingrijorat.
-Nimik , doar ca nu reusesc sa dau de cineva. Cat e ceasul il intreb eu pe baiat
-E 8:30, imi raspunde acesta nedumerit vazand ca sunt ingrijorat


Am adus nextul si abia astept sa va aud parerile deci ne auzim maine
Va poop pe toti


如果你想要去的...
停下来,思考了片刻
也许你想要的方式去......不会找到我

ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Girlanimegirls879223250
☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ

If you want to go ...
stop, think for a moment
Maybe the way you want to go ...... will not find me
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 21:43

Ce s-a intamplat cu Sakura?E ceva grav? Sasuke treci akasa. Next-ul si PM-ul draga.Pupici

Temy



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 22:34

Ce a patit Sakura?Te rog eu dulce ca o savarina sa nu vie grav! sad Du-l pe Sasuke mai repede acasa!!!Next-ul mai repede, si anunta-ma cand il pui!!! kiss


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 33
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Vin 21 Sept 2012, 23:33

ce a patit sakura??? este bine?
sasuke treci mai repede acasa ca te bat!!!
draga mea abia astept nextul
te-am pupat dulcee kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 10:49

Yupy!
Multumesc ca m-ai anuntat !
Doua next-uri la pret de unul heh
Oare ce a patit Sakura? hmm..realy?
Incepe in sfarsit sa se infiripe ceva intre ei
Ti-am spus ca imi place ca faci capitolele asa lungi?
Abia astept next-ul!


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Sayu
Academy Student
Academy Student
Sayu

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Undeva in Romania
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/dana.florina.5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 13:43

-L-a ora asta Sakura era treaza de obicei. Spun eu la fel de ingrijorat
-Sakura? Ma intreaba curios Sasori. E tipa aia . Sora lui Naruto nu? Ma intreaba acesta.
El inca nu stia ca eu si Naruto eram frati vitregi .
-Da , ea e.ii raspund eu scurt
-Ti-a cazut cu tronc tipa? Ma intreaba el cu un zambet smecher pe fata
-Ce te intereseaza? Il intreb eu iritat
-Doar intrebam , omule . Oricum nu esti singurul caruia ii place de ea. Imi spune el apoi. Am vrut sa il intreb cui ii mai place de rozalie, dar telefonul meu a inceput sa sune
-Alo, da Naruto, raspund eu rapid
-Ce faci Sasuke? Esti acasa? Ma intreaba blondul.
-Nu , sunt in oras. De ce ma intrebi?
-Stii ceva de Sakura? Ma intreaba el putin ingrijorat
-Nu , si eu am sunat-o dar nu raspunde.
-Eu am sunat si pe fixul de acasa si nimeni nu raspunde. Ce naspa e ca toti angajatii au concediu, i-l aud aooi pe blond spunand putin nervos
-Nu stiu , dar la ora asta Sakura era treaza de obicei, ii spun eu.
-Asa e , dar nu stiu ce sa spun. Nu raspunde . Nu stiu ce s-a intamplat.
-Naruto eu ma duc acasa sa vad ce e si te sun eu dupa aia. Ii spun eu blondului si apoi ma ridic de la masa
-Te duci la rozalie? Ma intreaba curios Sasori
-Da , trebuie sa vad ceva , ii raspund eu dand sa plec
-Dar , cum adica te duci acasa ? Asa i-ai zis lui Naruto. Tu stai cu ei?
-Da , iti explic altadata. Ii spun eu dand mana cu el si apoi ies in viteza din club. Ma urc in masina si pornesc in tromba. Ma gandeam doar la Sakura . ,, De ce nu raspundea oare?'' Speram ca e bine , dar aveam impresia ca ceva nu e in regula casa . Maresc viteza si peste 10 minute ajung . Cobor in fuga din masina si ma indrept spre casa , dar cand deschid usa raman socat de ceea ce vad. Sakura era cazua pe jos , in fata scarilor. Ii curgea sange de la cap si din gura.
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Sakura173cff6e699440c53
Cand am vazut-o am fugit spre ea si m-am asezat in genunchi . Nu stiam daca e bine sa o misc , nu stiam ce sa fac.
-Sakura trezeste-te, te rog. Sakura , raspunde-mi . Strigam eu la fata care statea in fata mea plina de sange. Rozalia nu misca. Nu spunea nimic. Nu reactiona in niciun fel . Am scos telefonul din buzunar si am sunat la salvare. Eram socat . Nu imi venea sa cred ca Sakura se afla in acea stare. In scurt timp a ajuns si salvarea . A luat-o pe rozalie si eu am plecat cu masina in urma lor spre spital.
Pe drum l-am sunat pe Naruto care imediat ce a auzit a lasat totul balta si a venit direct la spital . Mama si tata au facut la fel. Eu eram acum pe hol. Asteptam vesti. Sakura intrase intr-o camera plina de medici. Minutele pareau ore . Naruto a venit imediat la spital la fel ca si mama si sotul ei. Le-am povestit totul si mama a inceput sa planga. Eu ma abtineam cu greu . Nu stiam ce sa fac. Sakura era acolo in camera si nu stiam ce se intampla. Dupa 20 de minute de asteptare a iesit unul dintre medici din camera si s-a intreptat spre noi
-Voi sunteti parintii fetei? Ii intreaba medicul pe mama si barbatul de langa ea
-Da , noi suntem, ii raspunde mama cu incredere.
-Nu va pot minti. Sakura e intr-o stare grava , spune medicul trist. Cred ca a cazut pe scari cam cu jumatate de ora inainte sa o gasiti voi imi spune medicul uitandu-se spre mine. Ne-a luat ceva timp sa o stabilizam. Are o rana destul de rea la cap.
-Dar domnule doctor , ce s-a intamplat? I-l intreaba Naruto cu lacrimi in ochi
-Ei bine ... . Spune doctorul cu o mica pauza in timp ce se uita spre mama.... fiica dumneavoastra are o boala rara la rinichi. E o mutatie care nu ii permite sa isi miste corpul atat de bine. Ne spune doctorul ,apoi o vad pe mama cum se lasa jos incepand sa planga si mai tare. A mai avut ameteli sau stari de rau pana acum? Ne intreaba apoi doctorul
-Nu , pana acum , nu a mai avut , ii raspunde Naruto.
-Inseamna ca boala acum a inceput sa evolueze de-abea acum sau a avut sintome ascunse. Inseamna ca exista sanse ca fata sa fie salvat. Trebuie sa o operam dar pana atunci Sakura ramane in stare grava. Ne spune doctorul apoi pleaca de langa noi.
-Nu se poate asa ceva. Nu Sakura, i-l aud pe Naruto spunand apoi incepe sa planga .
-Naruto linisteste-te , ii spun eu apropiindu-ma de el. O sa fie bine , Sakura nu o sa moara . Ai sa vezi ii spun eu incercand sa i-l linistesc. Eu ma gandeam la rozalie. Daca as fi ajuns acasa mai repede sau daca nu as fi plecat, poate acum Sakura era mai bine spun eu strangand din pumni.
Orele au trecut . La ora 14:00 vedem un grup de doctori intrand la Sakura in salon apoi iesind cu ea pe o targa.
-Domnule doctor ce se intampla? I-l intreb eu pe unul din doctori apropiindu-ma de ei
-Trebuie sa o operam acum altfel risca sa moara imi spune doctorul apoi pleaca
-Sa moara? Spun eu in soapta lasandu-ma jos langa un perete.
-Sasuke ce a spus doctorul ? Ma intreaba mama care vine repde spre mine vazand ca am vorbit cu medicii.
-O opereaza …altfel…moare, ii spun eu printre lacrimi
-Nu , nu poate sa moara , nuu ! O aud pe mama plangand apoi Naruto o ia in brate incercand sa o linisteasca. In clipele ce au urmat cu totii plangeam . Eu stateam si ma uitam pe tavan. Ma gandeam cum viata a facut o asa intorsatura in vietile noastre. Dupa aprozimativ 5 ore a iesit si medicul din salon si s-a apropiat de noi.
-Operatia a decurs bine , ne spune doctorul fericit punandu-mi mana pe umar.
-Multumesc,, ii spun eu fericit
-Dar totusi Sakura ramane sub observatia noastra. Noaptea aceasta e desiciva pt noi , daca fata se va face bine sau nu, imi spune apoi suparat.
Dupa plecarea lui eu si ceilalti am inceput sa ne rugam. Spre seara i-am spus mamei sa se duca acasa sa se odihneasca. Eu si Naruto am ramas la spital.
Ma rugam pt Sakura .
Ajunsesem sa o iubesc si acum Dumnezeu dorea sa mi-o ia . Nu vroiam sa cred ca poate muri. Am continuat sa ma rog. In noaptea aceia nici eu si nici Naruto nu am dormit. Toata noaptea a fost bine pana cand…..
-Domnule doctor ce se intampla? I-l intreb eu pe doctorul care alerga spre camera Sakurei
-Va rog , nu e timp, imi raspunde acesta apoi isi continua drumul . In urma lui vad alti doctoti care intra in salon si asistente. Am vrut sa intru in camera dar medicii nu m-au lasat. Eu si Naruto eram disperiati . In camera Sakurei intrau si ieseau medici dar niciunul din ei nu ne suneau nimic. Dupa 1o jumatate de ora un medic s-a apropiat de noi:
-Cum se simte sora mea domnule doctor? Il intreaba Naruto disperat
-Ei bine. Sora dumneavoastra tocmai a intrat intr-un soc, ne spune acesta . Am facut tot ce am putut dar ….
-Dar ce? Incep eu sa tip la doctor prinzadu-l de halatul alb pe care il purta
-Linistiti-va domnule... Fata e acum in coma. Imi raspunde el prinzandu-ma de ambele maini. La auzul vobelor m-am dat doi pasi inapoi si am inceput sa privesc in gol
-Nuu!!, am inceput sa tip ca disperatu si sa dau cu pumnii in pereti. Plangeam si nu ma puteam stapani. Fata pe care o iubeam era in coma. O pierdeam . Naruto s-a apropiat de mine si m-a prins in brate ca eu sa nu mai pot lovi peretele
-Nuu , Naruto , nu se poate . Nu ea. Eu , eu o iubesc, spun eu printre lacrimi . Blondul continua sa ma tina strans in brate.
-Stiu Sasuke, am observat asta , dar linisteste-te . O sa isi revina. Trebuie , imi spune Naruto printre lacrimi.


如果你想要去的...
停下来,思考了片刻
也许你想要的方式去......不会找到我

ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Girlanimegirls879223250
☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ

If you want to go ...
stop, think for a moment
Maybe the way you want to go ...... will not find me


Ultima editare efectuata de catre Sayu in Lun 24 Sept 2012, 10:47, editata de 1 ori
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 14:21

oh god!!! te rog fa-o bine pe sakura
vreau nextull repejor
te-am pupat dulceee kiss


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 19:06

Ce?De ce ? huh? sad
Vad ca iti place sa ne chinui! well? awesome right?
Sper ca Sakura sa fie bine altfel biciuitor
Si Sasuke chiar o iubeste in love
Imi place mult!Adu' repede next-ul !


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 19:11

Hei, am ajuns si eu pe aici,te rog dulce ca o acadea, sa nu pateasca nimic Sakura!!! sad
Anunta-ma cand pui next-ul, si grabeste-te ca-s curioasa!Te pwp dulce!!! kiss


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 33
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Sam 22 Sept 2012, 19:56


Saku... fi tare! Stiu ca poti. Hai ca nu poti muri ca se termina fic-ullui Sayu daca mori tu.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Sayu
Academy Student
Academy Student
Sayu

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Undeva in Romania
acebook acebook : https://www.facebook.com/#!/dana.florina.5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 42
Puncte : 49
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : HaPpY

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 09:56

Cap 6- Ziua in care am murit

Au trecut doua saptamani de cand Sakura a intrat in coma. Era conectata la aparate , singura ei sansa de a mai sta in viata.
Eu si toata familia eram socati de ce s-a intamplat.
Intruna din zile am mers acasa impreuna cu mama . M-am dus sa mananc apoi m-am urcat in camera Sakurei. De la incindent , nu am mai vorbit cu nimeni. Pur si simplu eram absent. Am intrat in camera rozaliei si am vazut telefonul ei pe pap. L-am luat in mana si am vazut apelurile nepreluate de la mine si de la Naruto. Nimeni nu se atinsese de telefonul ei de cand ea a ajuns la spital. M-am asezat jos langa pat si am inceput sa plang. Mama a intrat in camera si s-a asezat langa mine luandu-ma in brate
-Linistete-te fiule. O sa se faca bine. Sakura e puternica , imi spune mama plangand.Eu nu spuneam nimic. Plangeam doar si strangeam telefonul Sakurei in mana.
Hinata mergea in fiecare zi la spital impreuna cu Temari , Ino si Ten- Ten. Erau prietenele Sakurei si in fiecare zi se rugau pentru ea.
Scoala a inceput. Rozalia era in aceiasi stare la spital . Eu ma duceam la ea in fiecare zi ca sa o vad. Stateam noaptea cu ea, ii duceam flori, intram in salonul ei si vorbeam cu ea cu toate ca stiam ca nu imi va raspunde. Speram sa ma auda si sa se trezeasca dar nimic.
Timpul a trecut . Sakura era in aceiasi stare de o luna . Nu isi mai revenea . M-am dus la spital la Sakua ca de obicei . Pe hol erau Naruto si mama cu sotul ei. Erau tristi. Mult prea tristi. Mi-am dat seama ca ceva nu e bine asa ca m-am apropiat de ei . Speram sa fie o minciuna . Nu doream sa cred ca Sakura a murit
-Ce s-a intamplat? ii intreb eu dar niciunul nu raspunde. Stateau cu capul plecat si plangeau. Sa imi raspunda si mie cineva.Tip eu la ei incepand sa plang. Lacrimile mi-au inundat fata . Plangeam fara sa imi dau seama.
-Doctorul , doctorul spune ca Sakura nu se mai trezeste. Nu mai are sanse de supravietuire. O sa o deconecteze de la aparate , imi raspunde Naruto plangand. In clipa aceia imi indrept privirea spre salonul unde statea Sakura si incep sa fug . Ajung in camera si vad medicii cum se apucau sa deconecteze aparatele. Fug spre ei si ii imping de acolo
-Nu , lasati-o in pace , Sakura nu poate sa moara , nu . Tipam eu la ei in timp ce ii impingeam de langa aparate.
-Sasuke , linisteste-te , nu mai avem ce face, imi spune sotul mamei care ma prinsese in brate sa ma linistesc.
-Nuuuuu, Sakura nu poate sa moara . O sa se trezeasca , stiu asta. Tipam eu la doctorii care s-au apropiat iar de Sakura ca sa continue deconectarea. In clipa aceia m-am desprins din bratele barbatului si am cazut in genunchi la patul Sakurei. Am prins-o de mana si am inceput sa vorbesc cu ea.
-Sakura stiu ca ai sa iti revii. Te rog deschide ochii , ii spuneam eu rozaliei care nu schita nici nu gest .
-Tinere , nu mai avem ce face, imi spune un doctor punandu-mi mana pe umar. Ma uit la el cu o privire goala si ma ridic de langa pat.
-Nu doctore. Sakura o sa isi evina. Ai sa vezi.
-Sasuke , nu se mai poate face nimic, imi spune barbatul de langa mine plangand .
-Nu , nimeni nu ma crede. Opriti-va , spun eu uitandu-ma spre medicii care o deconectau pe Sakura
-Tinere , intelege… incearca unu din medici sa imi spuna dar imediat dupa aceia ma apropii de el si i-l iau nervos de guler.
-Tu nu intelegi. Sakura o sa se trezeasca. De ce nu ma crede nimeni? Ii intreb eu pe cei din camera. Mama si Naruto incearca si ei sa ma linisteasca. Blondul si tatal lui se apropoe apoi de mine si ma iau cu forta din camera
-Nuuuu , lasati-ma incep, eu sa tip, apoi vad cum doctorul a deconectat aparatul. Am ramas socat.
Apoi au acoperit-o pe Sakura cu un material alb. Mama si ceilalti au inceput sa planga. Eu stateam la usa si ma uitam. Eram socat. Sakura a …a murit. Imi spuneam in gand.
-Imi pare rau tinere, imi spune un medic apropiindu-se de mine . Eu nu spuneam nimic. Peste catvea secunde ma ridic de jos si ma apropii de patul fetei. Ii iau materialul de pe fata si ma uit la ea. Era palida. Foarte palida.
-Nu Sakura , eu stiu ca tu nu esti moarta , nu esti moarta , spun eu punandu-mi capul peste pieptul fetei si incepand sa plang si sa o strang in brate. Sakura nu respira, inima nu ii batea . Eu plangeam si o strangeam si mai tare in brate dar degeaba.
-Mama se apropie de mine plangand si ma ridica de pe Sakura.
-Nu mama , lasa-ma , eu stiu ca Sakura e bine ,trebuie sa isi revina, trebuie .Ii spun eu maamei uitandu-ma spre ea , apoi imi indrept privirea spre fata care zacea moarta pe patul de spital. Mama imi da drumul si pleaca din camera plangand iar Nareno se duce dupa ea.
Naruto statea in usa si privea spre mine . Era si el la fel de socat.


如果你想要去的...
停下来,思考了片刻
也许你想要的方式去......不会找到我

ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆ ஐღ♥️•º°”˜¨ ☆
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Girlanimegirls879223250
☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ ☆ ¨˜”°º•♥️ღஐ

If you want to go ...
stop, think for a moment
Maybe the way you want to go ...... will not find me
Sus In jos
Temari
Chūnin
Chūnin
Temari

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Aici ^^ Acolo ^^ Nicaieri
Nr. mesaje Nr. mesaje : 923
Puncte : 984
Reputatie Reputatie : 37
Hobby-uri Hobby-uri : Handball
Stare de spirit Stare de spirit : Bucuroasa

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 10:48

Sayu... ce ar trebui sa cred ca e asta? Saku e moarta? nervi! sad .O sa ii biciuitor pe doctorii aia daca nu o mai lasa inca un pic. Ce at trebui sa insemne asta?
Insanatosire gravnica Sakura! Te in love si te a hug .
Next-ul si anunta-ma pls.



´*•.¸(*•.¸♥¸.•*´)¸.•*´

On lonely nights I start to fade
Her love is a thousand miles away
Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Iarna
Memories made in the coldest winter
Goodbye my friend will I ever love again


¸.•*(¸.•*´♥`*•.¸)`*•.
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 11:42

Ce? Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 1733309228 A murit? Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 735877 Nu se poate! Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 896861
Cum sa moara?Si ce se va intampla ? Sakura o sa il bantuie pe Sasuke ? Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 947835 Sau el va innebuni?Nici eu nu mai stiu ce sa cred,m-ai lasat in ceata complet!
Se puteau intampla mult mai multe lucruri decat sa moara! Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 2137098537
Of!Hai cu next-ul ala pana nu Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 277621


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 12:15

Next-ul repejor!!!Nu-mi spune ca Sakura a murit, ca ma duc la ea si o bat, biciuitor Cum sa-l lase ea pe bietul Sasuke singur?! sad Te rog grabeste-te cu next-ul si anunta-ma si pe mn cand il pui!!!Sper sa nu fie o poveste cu final tragic, adica sa moara amandoi sau ceva de genul...!Te pwp dulce si next-ul!!! kiss


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 33
Sus In jos
Pișcot
Genin
Genin
Pișcot

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva in sud ! :)
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 89
Puncte : 95
Reputatie Reputatie : 2
Stare de spirit Stare de spirit : De la foarte bine in sus

Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Sept 2012, 15:50

hey am trecut sh eu pe la ficul tau happy e genial happy2
sakura e moarta huh? nu se poate trebuie sa isi revina in love
nextull sa ma anunti sh pe mn dap !
te kiss alexx


Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 553426_2761434054055_941883061_n
Sus In jos
Continut sponsorizat




Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Trecutul si un nou inceput    Trecutul si un nou inceput  - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Trecutul si un nou inceput

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-