Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Wait, my girl! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Wait, my girl! Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Wait, my girl!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Wait, my girl! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Sam 29 Sept 2012, 23:17

Wait, my girl! Photography293

Prolog

Totul se întamplă cu un motiv anume. Dumnezeu are grijă ca faptele bune să fie răsplătite, iar cele rele, să fie pedepsite. 
Orice suferință are capăt dacă îi pui tu. Poți fi victima, dar și prădătorul. Depinde cum dorești. Dacă nu ești mulțumită,
luptă pentr persoana pe care o iubești și pentru scopul tău. Dar dacă acel ''cineva'' nu te merită, ai să găsesti baiatul
potrivit, atunci când te aștepți mai puțin. El poate să îți readucă speranța în viață. Tu ești fulturașul pierdut, iar acel înger îți ține lumânarea. Doar că, trebuie să ajungi la ea, trecând peste  testele timpului.

Capitolul 1- Cuțitul de la spate

Pic...pic...Au început să cadă încetul cu încetul, strop cu strop. Norii negrii se luminează,  pregatindu-se pentru un bubuit 
intens. Încet,  lichidul transparent se prelinge fin pe suprafața rece a geamului. Mama Natură plânge și suspină odată 
cu venirea acestui  anotimp. Florile se culcă pe iarba arămie. Pomii zac fară veșmântul lor impunător de culoarea 
smaraldului. Cântecul trist  abia a început.  Peste trei  luni o sa vină liniștea iernii.O plapumă imaculată va acoperi 
drumurile înghețate. Extenuată  de  această atmosferă, mă ridic  din  culcușul  cald. Străbat cu privirea fiecare colțișor
 al încăperii ce mi- a  servit drept adăpost. Aceeași rutină, însă mâine începe școala și  cu ea  mă  întâlnesc cu prietenii mei.
Pe timpul  vacanței nu am prea ținut legatura,deci  îmi lipsesc foarte mult. Ei sunt totul pentru mine. Adică, Hide este
minunată. Mereu mă întreabă despre  cum decurg lucrurile  cu  Masaru. Îl cunosc  de când eram la grădiniță.  De atunci, 
am început  să îmi dedic  viața fericirii lui. Nu m-am destăinuit  nimănui.  Acest mic amănunt a rămas  un tabu pentru toată lumea. Doar Hidei i-am divulgat ce piatră am  pe inimă. Așa, ea a ajuns să îl cunoască  foarte bine.  Totul e perfect.
Viața-i minunată,  oamenii sunt cu toții încântători. Nu înțeleg de ce Haruka se izolează de toți și încearcă să mă învețe să  fiu distantă. Îmi scutur capul încercând să-mi mut gândul  de la  aceste minciuni. O casă atât de mare și încăpătoare încearcă
să-mi trăsară inima  de durere. Singurătatea nu e  buna niciodată.Mă îndrept cu pași mărunți către baie. Cu grijă, îmi dau jos rochița movulie și intru în cabină. Apa călduță îți 
limpezea mintea, iar mirosul  îmbietor  al gelului de duși îți răsfață simțuțul olfactiv. Un oftat sparge sunetul plăcut. O durere 
sufletească mă  străpunge involuntar. E ciudat,  ca  și cum, ar urma să se întâmple ceva rău. Ies rapid intrând în cameră. 
Cu prosopul drept  cămășuță, mă trântesc în  patul pufos, căutând  și  prin telefon poza lui. La vederea acelui chip mirific, începe 
inima să-mi pulseze mai tare.  Acei ochii castanii, parul scurt și roșu ca flăcările infernului și în special corpul acela bine făcut. Curând, începe să devină totul negru. Mi-am lăsat trupul firav în mâna somnului. Alerg fără să știu unde mă duc.  Mă simt  urmărită, încolțită și mai ales, atât de singură. Doar urletul prelung al unui lup rupe în mii de bucăți tăcerea morții.
Spernața era de mult pierdută, facându-și loc adrenalina ce băga spaima-n mine. Strig un "Ajutor!" care a fost rostit de prisos. 
Intr-o  fracțiune de secundă aud cum tufișurile din preajma  mea foșnesc  prevestitoare.O umbră familiară se  apropie încet de mine. Fața ei... este  inexistentă. Doar corpul îmbrăcat ca și iubita mea prietenă e vizibil. Speriată, bat în retrage  dar dau de un  lucru tare care ma prinde  de  talia mea subțire. Îmi întorc privirea și rămân stupefiată la vederea posibilului atacator. Trupul fiind 
leit cu cel al lui Masaru. Începe să-și coboare palmele cât să îmi prindă mie brațele slabe .Chiar dacă era  el,un fior de gheață m-a  fulgerat. Prietena mea  a început să alerge  în forță scoțând la iveala un cuțit care mi-l introduse  în inimă.. Strig de durere  crezând că  e real,  dar când îmi dau seama ca sunt în  umila mea cămăruță mă liniștesc. A fost un coșmar.

Buuun! Deci am închis 3 fic-uri pentru acesta.  Sper sa fie bun. Astept critică constructivă de la persoane cu experiență. Înainte să vă las, vă explic cum stă treaba.
In capitolul 2 vă prezint  personajul din care am pus perspectiva. Eu nu sunt fată gen: "Viața-i  minunată!". Tocmai de aceea 
scriu  acastă poveste.  Ca să  arăt cum stă  treaba.
Va pupicesc! Love you all!


Ultima editare efectuata de catre Alix Avien in Vin 12 Oct 2012, 11:26, editata de 3 ori
Sus In jos
Annoying Girl
Academy Student
Academy Student
Annoying Girl

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : unde nu cauti ....fix acolo dai de mine:D
Nr. mesaje Nr. mesaje : 39
Puncte : 59
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Visez,colorez,traiesc...totusi de ce ma plictisesc?
Stare de spirit Stare de spirit : be stupid,be crazy ,be waild..be u ;)

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Dum 30 Sept 2012, 02:01

Uuuuuuuuuuuuuuu interesthing :)) imi place si astept urmatorul capitol .Apropo ai um mod frumos de a povesti ,adica esti cursiva :*
Ps.:anunta.ma cand pui urmatorul capitol :)
Peacholishi te tzuk Annoying Girl


,,Decoreaza-ti viata asa cum vrei ,nu lasa nimic sa te doboare fi nebuna dar si buna ,fi rautacioasa cu cei care merita si fi blanda cu cei ce te plac ,viseaza dar nu decola de langa inima mea caci mereu locul ocupat de tine va ramane special ,,

My fic : https://sasu.forumgratuit.ro/t1804-pierduta-in-realitate
https://sasu.forumgratuit.ro/t6016-oare-e-chiar-asa?highlight=oare+e+chiar+asa
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Wait, my girl! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Dum 30 Sept 2012, 11:21

Surioara, ce fic frumos!
Imi dace foarte mult descrierea, actiunea decurge normal....
Greseli de tastare ai, dar dai un edit si se rezolva.
Estetica este buna.
Ce sa mai zic?
Am simtit fiecare sentiment al personajului principal.
Astept next-ul si te rog sa ma anunti cand il aduci.
Te pup. kiss


Wait, my girl! Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Dum 30 Sept 2012, 19:33

Buna dear,
Pai vreau sa iti multumesc ca mi-ai dat link-ul catre acest fic, sincer iti multumesc ! Mi-a placut foarte mult .. imi place cum narezi si ca imbini si cu multe pasaje descriptive foarte frumos conturate. Ai cateva greselute, dar a gresii e omeneste, nu? Oricum pe mine nu ma deranjeaza .
Sper ca vei aduce si urmatorul capitol si ca ma vei anunta . Te felicit pentru acest prim capitol ! kiss

Ava .


Wait, my girl! Tumblrmgy30sytwf1rf275u

Someday I will be strong enough to lift not one but both of us. ♥
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Wait, my girl! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Sam 06 Oct 2012, 22:23

Wait, my girl! 255757_212902395410224_188800984487032_666987_5692585_n
Capitolul 2- Broken Heart's


A fost doar un vis, nimic mai mult.
Coşmarurile sunt normale, însă de ce simt atât de îngrozitor. Via ța e superbă, nu trebuie să mă duc pe cărări ireale. Fiecare pas mă aduce din ce în ce mai aproape de prietenii mie. Parcă simt respirația caldă a lui Masaru. Să mă strângă la pieptul lui li să mă alinte cum știe el mai bine. Doar câțiva pași, încă doi și intru în curte.
Cu inima bătundu-mi ca și cum ar dorii să iasă din mine. Acea stare de fericire si împlinire nu dură mult. Mă opresc în spațiu neputând respira sau misca. Pământul îmi fugea încet de sub picioare. Cu voia mea, las să izvorească șiroiul de lacrimi amare. Lent și dureros, totul se distrugea. Fiecare secundă care trecea mă dărâma. Nu-i vedeam decât pe cei doi sărutându-se, nu auzeam decât sunetele lor de plăcere. Fiecare atingere, mângâiere, toate mă sufocau. Băiatul inimii mele... nu poate fii... Hide își lipește buzele ei roșii de ale lui Masaru. Nici măcar nu vroiam să îi mai privesc.
Îmi las capul în jos și continuui să fac pași, pași ce îmi spărgeau inima. Trec pe lângă "cei doi îndrăgostiți" care imediat ce mă observară s-au oprit și au început să alerge către mine.
-Amy, stai! Oprește-te! Nu e ceea ce pare! zice disperat fostul meu, încercând să repare legăturile rupte.
-Totul a fost doar un joc, o fațadă ca să profitați de mine! Nu o să mai am nociodată încredere în oameni!
M-au lăsat tpate puterile. Aceste ultime cuvinte m-au secătuit. Nu pot să cred. După atâta timp, ei doar mă foloseau. Sunete vagi se aud în jurul meu. În aceste momente de cumpănă, te simți singur, deși ești înconjurat de ceilalți. Devii blindat pe interior și vulnerabil la exterior. Dă-i vieții un minut și îți va dovedi că ea are ași în măneca ei lungă. Trebuie să te aștepți la orice. Ieri erai tu, azi ești un nimeni. Doar datorită acestor oameni ajungi la exasperare. Dacă tu cazi, nimeni nu îți întinde o mână. "El" , acel baiat care credeai că va fi mereu cu tine, te înșeală cu cine te aștepți mai puțin. Numai o singură privire fugară te ucide. Îți face tot corpul să tremure de suferința mentală care te lovește intens și până nu te distruge, nu rezolvă nimic. Fără să fiu prezentă,mă așez pe scaunul meu. Toate privirile erau ațintite către mine, dar chiar nu-mi păsă.
Palmele mele fine nu vor mai atinge nici măcar un băiat. Mă voi izola, voi fii rea și nu o să-mi mai pese de nimeni si nimic. Respir greu si rar. Acesta era singurul zgomot ce năruia liniștea de mormânt. Simțeam cum oboseala mă cuprindea din temelii. Nimic nu mai era la fel.
Îmi duc mâna la gât unde dau de lănțișorul fratelui meu. Încă îmi mai amintesc cum mă ținea în brațe și mă învăța să nu fiu atât de încrezătoare, iar eu mereu îl contraziceam. Eram mică și nu știam ce e dragostea adevărată. Și acum, aces sentiment mi-e străin. Chiar dacă am 18 ani, iar el...dacă ar mai fi trăit, ar fi împlinit 23. Dar soarta a făcut ca el să se prăpădească prea repede. Mi l-a furat tocmai când mi-era lumea mai dragă. Shikazi nu a primit a doua șansă la viață.
Tocmai fratele meu a trebuit să se ducă în lumea cealaltă. Singura amintire care nu se poate să o uit, este acest pandantiv. Acesta era constituit din ultimul pătrar al Lunii, făcut dintr-un metal prețios având pe el o piatră albastră ca marea. S-au fabricat doar două asemenea bijuterii, gemene s-ar putea spune, dar celalalt reprezintă soarele. Unul fără altul nu au valoare, însă pentru mine înseamnă mult.
Prinsă printre gânduri, de abia când aud clopoțelul mă trezesc la realitate. Timp de 4 ore am stat și mi-am conspectat viața. Nu credeam că am atâtea de pomenit. Se poate zice că sunt nebună, dar asta este. De ce să-mi pese mie de ceilalți? Parerile lor nu sunt importante. Nu voi mai sta cu urechea la tot ce vor ceilalți.
De acum, orice vreau eu, voi face!


Wait, my girl! Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows


Ultima editare efectuata de catre Alix Avien in Vin 12 Oct 2012, 11:39, editata de 1 ori
Sus In jos
Ava •
Jōnin
Jōnin
Ava •

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Honolulu, Hawaii
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1081
Puncte : 1164
Reputatie Reputatie : 53
Hobby-uri Hobby-uri : Dat cu presu' ..
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita . - .-

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Dum 07 Oct 2012, 19:17

Edit !!

Pai scuze iubita ca am venit dupa atata timp cu editul.. si odata ce nu pot sa sterg
comentariul ca sa il postez sub capitolul 3 o sa scriu aici parerea despre amandoua capitole .
Pai al doi-lea capitol mi-a placut mult, chiar daca suna unpic sinistru avand in vedere ca fata aia
a suferit cumplit vazandu-si " cea mai buna prietena " cu " iubitul " ei .. ei bine eu cred ca i-as fi dat cap in cap.
Mi-a placut mult si al trei-lea capitol.. si mi-a placut si descrierea .. deci sa nu te mai aud ca e nu stiu cum waiting . Clar ?!

Te iubesc, draga mea ! Succes la scris.. si idei multe ! Pupici. kiss


Wait, my girl! Tumblrmgy30sytwf1rf275u

Someday I will be strong enough to lift not one but both of us. ♥


Ultima editare efectuata de catre Ava • in Sam 13 Oct 2012, 23:56, editata de 2 ori
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Wait, my girl! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Vin 12 Oct 2012, 23:55

Capitolul 3 ~ In bezna

Azi va fi o zi ingrozitoare, ca de obicei. Insa, ca acest lucru sa fie complet, trebuie sa ramanem dupa ore pentru "Ziua scolii" care se va serba cu focuri de artificii, mai exact, vom auzi niste bubuituri asurzitoare si luminite sclipitoare in culori cat mai deschise si enervante. Nu e genul meu de distractie, insa scapam de temele enervante, iar partida de chiulit a unora dintre colegi se va estompa. Cine lipseste e pe loc exmatriculat din aceasta scoala. Plictisita, ma trantesc la propriu in pat. In aceste clipe de liniste ce iti ingheata venele, numai simplele notele realizate de o chitara bine acordata iti limpezesc mintea obosita. Iau de jos instrumentul, il conectez la priza si incep sa imi exprim sentimentele. Cu degetele mangai corzile ce vibreaza si imi exprima of-ul prim sunete aromonioase. La inceput o iau incet, insa nerezistant tentatiei grabesc ritmul si o dau pe rook, cum zic cei inteligeni din clasa mea.
It's my red star, steal it
It's my red star, can't let go
It's my red star, conceal it
It's my red star, I know.

Wasted education
Celebrating imitation
Misplaced admiration
Speaking for a generation.

You give and we take it
You build it, we break it
You sign and we erase it
You feel it, we fake it.

Mereu aceste versuri ma calmeaza. Timpul se opreste si face loc placerii. Ma vad intr-un loc minunat, inundat de pasiune si dragoste. Chiar daca nu stiu cine e steaua mea rosie, tot perseverez si nu vreau sa inlocuiesc in cantec acest lucru. Pur si simplu asa mi-a zis inima sa cant. Nu a fost ceva gandit si cu buna intentie. In interiorul sufletului meu, cineva sau ceva, parca ma indemna sa rostesc aceste doua cuvinte, nepermitandu-mi sa le modific intr-un fel anume.
Prinsa pe cararile lungi ce le poate cladi mintea-ntr-o secunda, am deviat cu mult de la realitate. Imi dau parul sangeriu dupa ureche, totusi bretonul care nu vrea sa imi dea ascultare, isi reia forma de odinioara. Cu chiu, cu vai ma duc pana la oglinda ca sa mai adaug la machiaj un ruj roz deschis. Nu ca sunt maniaca a aceste culori, insa sa potriveste. Cui nu-i place sa se uite in oglinda si sa aibe grija sa nu se sparga. Ca totusi sa vad si eu pe unde calc, aprind lumina in camera mea umila. Pff, chiar trebuie sa mai fac modificari serioase. Dar, stau mai mult in bezna, deci nu prea e important daca e curat sau nu. Pot sa traiesc dupa proprile reguli. Nici nu mai vreau sa imi reamintesc de "prietenii" meu de incredere. Acest cuvant e doar o minciuna, sau in cel mai bun caz, poveste de adormit copii mici.
Dezgustata, imi iau ghiozdanul si chitara. Inchid usa de la casa si pe aici tie drumul!

P.S. Am probleme cu leptopul meu. Acum sunt doar pe Explorer si nu poat face nimic sa pun diacritice. Imi pare foarte rau. crying Acest capitol din partea mea e varza. Dar ii dau edit cand o sa imi refac PC-ul. Insa descrierea mea e praf...si punct. sad
Sper macar sa nu fiti asa de suparati pe mine ca azi sunt cazuta in cap. :|


Wait, my girl! Tumblr_n9m1g40YwR1tzv1dpo1_500

♦♦♦♦♦♦♦♦
When it rains
Look for rainbows
Sus In jos
` Squirrel `
Guardian Ninja
Guardian Ninja
` Squirrel `

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Sv, C.M.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2169
Puncte : 2265
Reputatie Reputatie : 72
Hobby-uri Hobby-uri : A lot.
Stare de spirit Stare de spirit : Tired all the time.

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Sam 13 Oct 2012, 12:49

Bună draga meaaaa! Uite critica cerută! a hug rusinos

Idee: Sincer, nu-mi pot da o părere foarte clară în legătură cu originalitatea ei. Am mai întâlnit ficuri în care personajul principal suferea din cauza unei iubiri trecute, dar am impresia că vei aduce pe parcurs idei care vor face un fic foarte frumos..

Titulul: Nu ma atrage într-un mod foarte deosebit și nici un pot zice că se potrivește deocamdată, însă cu toate astea, într-un anume fel îmi place și poate mai încolo va avea legătură și cu conținutul.

Descriere: Ei bine, tu ai zis la sfârșitul ultimului capitol că ,,Însă descrierea mea e praf… și punct”…. Nu e adevărat. Nu e ..”Praf … și punct”. Întradevăr… mai ai de lucrat puțin, dar lucrurile se vor rezolva… Știi cum? Prin multă practică… Știi unde e mai greu la mine? La începutul fiecărui capitol… Nu știu de ce, dar de fiecare dată, mi-e foarte greu să-l încep, dar apoi, odată ce am început să scriu câteva idei pe foaie următoarele vin cu o viteză uimitoare îmbinate și cu descrierea de care am nevoie.. Tu tot ce trebuie să faci este să o aprofundezi, să găsești în cel mai nesemificativ lucru ceva interesant de descris, ceva ce crezi că l-ar interesa pe cititor. Uite un sfat pe care l-am mai dat și care la mine functionează… Citește capitolul pe care l-ai scris și încearcă să trăiești în el… încearcă să simți tot ce simt și personajele tale. Atunci vei da și de partea cu descrierea.. Dacă vei vedea că nu este destulă, o vei îmbogăți până totul va fi mult mai bine. Încearcă și tu… poate va fi mai bine..

Dialog: Ai doar două replici în toate cele trei capitole, deci nu este în exces și nu pare nici sec. Nu pot zice foarte multe aici pentru că nu prea ai dialog, deci…

Actiune: Uneori e grabita… Dar atunci când vei băga mai multă descriere te asigur că nu va mai fi așa. Odată cu adăugarea ei și acțiunea devine mai lentă, ideile decurg mult mai ușor.

Greseli de ortografie/tastare in ultimul capitol:

notele – note
prim – prin
rook – r o c k
proprile – propriile
meu – mei
tie drumul – ti-e drumul

Estetica: Este destul de bine aici… Încearcă totuși să lași aceeași estetică la toate capitolele. Nu zic că este rău că ai schimbat foarma scrisului sau restul, doar că dacă scri toate capitolele la fel, ficul va avea un aspect mult mai frumos. Încă un lucru… Încearcă să faci capitolele mai lungi. Unul trebuie să conțină minim 25 de rândul pe când ultimul capitol pe care l-ai scris tu are doar 18, neluând în considerare acele versuri.

Punctuatie: Nu am observant greșeli foarte grave.. Doar în câteva locuri în loc de punct trebuia virgulă și în loc de virgulă punct. Dacă vei mai citi o dată vei vedea că nu sună chiar bine. Nu e nici o problemă totuși.. cu un edit e rezolvă.

Ei bine, cam atât am avut eu de zis... sper sa nu te fi supărat cu ceva și totodată sper ă te fi ajutat. App: Scuză-mi unele greșeli de tastare… nu am avut timp să și verific…Mulțumesc! A și… poate voi trece pe viitor să văd capitolele pe care o să le postezi, sper să te ții de el… Aș vrea să văd o schimbare… De fapt, sunt sigură că o voi vedea. dap !


Wait, my girl! Tumblr_mct2debUwJ1r1653do1_500

Make love, not war!
Sus In jos
Lexa
S-Class
S-Class
Lexa

Merite deosebite :
Wait, my girl! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : București
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4873
Puncte : 5187
Reputatie Reputatie : 190

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Dum 11 Noi 2012, 17:53

Hey, sis!
Imi cer scuze pentru intarziere.
Capitolul mi-a placut foarte mult. Descrierea ta a evoluat foarte mult, fata de primele ficuri. Sa stii ca sunt mandra de tine. Te axezi pe sentimente ceea ce e bine. Mai ai atat de putin pana ma vei face sa simt cu adevarat. Actiunea nu e grabita, estetica e buna, greseli de tastare/ortografie nu am vazut, dar nici nu m-am uitat.
Revenind la actiune, imi pare rau pentru saracuta fata! Fara prieteni cam greu, chiar si cu sprijinul parintilor.
Abia astept next-ul si te rog sa ma anunti.
Te pup.


Wait, my girl! Tumblr_inline_mp6fzpDIS01qz4rgp

”Învingătorii nu renunță, iar cei care renunță nu ajung învingători.”
- Aristotel -
Sus In jos
Uchiha Sasuke
Chūnin
Chūnin
Uchiha Sasuke

Sex : masculin Localizare Localizare : Romania, Voluntari.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 568
Puncte : 588
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : Forum, muzica, desene, Naruto bineinteles :))
Stare de spirit Stare de spirit : In love :X

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Mar 13 Noi 2012, 12:22

Super tare iubire!Imi place cum scri, adica felul tau de a povesti.Parca ma adoarme la cat de frumos scrii!Ador povestea, anunta-ma cand pui urmatoarea parte ok?LOVE YOU! love
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : Wait, my girl! J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19Mier 26 Dec 2012, 21:59

Fic inchis la cererea autoarei

Merge catre ->> Fan Ficuri Blocate


Wait, my girl! 2zohwko




☼ P E R F E C T I O N 
Sus In jos
Continut sponsorizat




Wait, my girl! Empty
MesajSubiect: Re: Wait, my girl!   Wait, my girl! I_icon19

Sus In jos
 

Wait, my girl!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-