Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Urasc armata - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Urasc armata - Pagina 5 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Urasc armata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Sam 15 Dec 2012, 19:28


Cât am putut râde la faza cu Moş Crăciun şi diferenţele perioadelor de ani, adică între 20 şi 80 este diferenţă de 60 de ani .

Şi Sasuke după ce să costumat în Moşu' nu ar fi trebuit să îi fi spus Sakurei de cadoul de la el...dar în fine, dacă nu are cap...

Îţi mulţumesc foarte mult de anunţ şi, să continui tot aşa cu fazele amuzante, deoarece sunt pe placul meu, cu toate că în majoritatea timpului sunt o domnişoară cu inimă de piatră...



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Urasc armata - Pagina 5 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
XPuppet
Genin
Genin
XPuppet

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Departee de realitate
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 54
Puncte : 70
Reputatie Reputatie : 6
Hobby-uri Hobby-uri : Music is my life
Stare de spirit Stare de spirit : Alta lume...alta era...pentru prostii care spera ! Viatza e nedreapta !

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 16:37

Ok..deci iti ador povesteaa :X:X
Imi plac la nebunie acele pasaje comicee :))
M`am atashat ushor de aceasta poveste...si abia astept continuarea ;)


Urasc armata - Pagina 5 ByeHIZR


I’m sick of trying to pretend I can live without you
Sus In jos
sakura27anna
Genin
Genin
sakura27anna

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : n-ai de unde sa stii :))
acebook acebook : nu stiu de asa ceva:)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 476
Puncte : 503
Reputatie Reputatie : 27
Hobby-uri Hobby-uri : desenez :)
Stare de spirit Stare de spirit : the roses are red, the ashes are black, you go to the hell and never coming back >:)

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 20:01

ok, deci in primul rand eu vreau sa te omor :>happy
cum poti sa termini sezonul 1 dupa inca 2-3 capitole???
capitolul a fost prea tare, dar as vrea sa o omor pe hyori pentru ca e logodita cu sasuke...
si tare imi vine sa iau un pistol :>happy, daca intelegi ce vreau sa zic :)):
abia astept sa vad ce se va intampla cu cei 2 amorezi happy
te-am pupat dulceee


Beloved my world in darkness and in light
I take the hand of this lover,
A simbol born unright
[/b]
[url][/url]
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Dum 16 Dec 2012, 23:42

Capitolul 12

Narator:Sasuke

,, Draga Hyori,

Imi pare rau ca voi evada de aici fara sa te iau si pe tine. Iti doresc o moarte usoara.De cateva zile mi-am dat seama ca eu trebuie sa supravietuiesc. Scuze ca te las aici. Sper ca inca averea ta imi va reveni mie. As vrea sa mai ascult cantecele tale dar Sakura mi le-a sters de pe mp4. In cazul in care nu mori , te rog cauta-ma. As vrea sa ne impacam. Si daca mori da-i inelu lui Sakura ca sa mi-l dea mie,pentru ca a fost destul de scump.Nu o iubesc pe Sakura stai linistita. Te pup scumpo!

Al tau logodnic.

Sasuke

Acestea fiind spuse, imi pregatesc rucsacul.7 sandwichuri ,3 oua , 2 sticle cu apa. Va trebui sa gasesc drumul prin padure , inainte ca noaptea sa se lase. In 3 zile e ziua mea si nu vreau sa mor inainte de ziua mea.Totusi mi-ar place sa o vad pe Sakura inca o data dar nu asa cum este acum. As vrea sa nu o fi stricat.Ma duc sa o mai sarut pentru ultima data pe frunte in timp ce doarme.

-Sakura , o sa-mi lipsesti.

-Unde pleci? zice ea, iar eu raman surprins.

-Pai, la baie

-Maine pot lipsi de la antrenamente? intreaba ea pe un ton foarte calm.

-Cum adica? Ne dai liber?

-Cum v-as da eu liber, tu esti comandantul.

-Sakura ti-ai revenit???????????

-Din ce sa-mi revin ?

-Din coma trecutului.

-Ce trecut? Vrei sa zici ca a venit Mos-Craciun sa ma viziteze?

-Da , da a venit. Ti-a lasat cadou o cutie cu .......(rushinica))

-Deci Mos-Craciun vrea sa ne impacam? Nu se poate , nu se poate. Iti multumesc Sasuke . Apropo cum de arati atat de rau, de parca n-ai mai fi mancat de cateva zile.

-Pai stii tu , eu n-am mancat.

-Vai de mine, dar de ce eu nu arat asa?

-Pentru ca tu ai mancat de toate.

-Vai dragule , dar nu trebuia sa faci asta. De ce mi-ai dat mancarea ta mie?

-Pai stii tu , nu am avut intentia , dar pur si simplu ai luat-o.

-De ce nu m-ai batut?

-Pai..... aici e o poveste lunga.

-Imi scapa ceva, auzi Sasuke tu ai vreo iubita , nu stiu de ce am impresia ca-mi scapa asta.

-Da sunt logodit?

-Cu cine? Cu chiuveta?

Nu nu , cu o fata .Daca deschizi usa tocmai o sa o vezi.

S-a ridicat din pat si s-a indreptat spre usa. Cand sa o deschide am auzit-o strigand.

-Lee Hyori, nu se poate!!! Imi poti da un autograf , pe frunte , pe buca , unde vrei tu.

Dar Lee Hyori abea mai putea scoate un cuvant. In schimb a reusit sa-i arate degetul din mijloc.

-Vai de mine Sasuke, ce s-a intamplat in ultimele zile? Ce e cu manierele lui Hyori?Adica are ketchup in nas.

-Pai ai cam torturat-o.I-ai bagat ketchup in nas, maioneza in chiloti si viermi in sutien.

-Vai de mine? Eu nu-mi amintesc nimic. Nu-mi spune mi-am cumparat chiloti tanga in ultimele zile?

-Nu , Sakura ,ai purtat boxeri.

-Dar tu de unde stii ? intreaba Hyori disperata.

-Pai am vazut-o la dus.

-Gata divortam , zice Hyori nevoasa.

-Voi doi erati casatoriti? intreaba Sakura.

-Da, dar din cauza ta divortam.

-Foarte bine.

-Bine , Sakura ,ai putea acum sa o dezlegi pe Hyori?

-Dar eu am legat-o??????

-In ce an suntem acum?

-2011.

-Cu cine ai avut primul sarut?

-Cu un gunoier.

-Bun deci ti-ai revenit.

Sakura imi da o privire ciudata , apoi pleaca din camera. Dar inainte sa iasa spune:

-Maine plec acasa.Pentru totdeauna


Salutare,so fix acum mi-a venit si mie inspiratia pt acest capitol happy
A naibi,pana acum a fugit de mine,abia am reusit sa o prind :>happy si o sa mai scot 2 capitole de la ea cu forta evil devil mua ha ha
Ok,gata cu aberatiile mele,ca imi sperii atat de tare inspiratia incat creca o sa se sinucida lough
Bine acum chiar gata,revenind la oile noastre,mai sunt 2 capitole din acest sezon,si cred ca le voi posta marti si miercuri(daca inspiratia e de acord) dap !
Cam atat pe moment,Kado terminat rainbow :\

PS:Multumesc ca imi cititi ficul thank you

PPS:Daca nu reusesc sa termin ficul pana joi e vina inspiratiei good
Glumesc,glumesc e vina mea,cred ca am exagerat putin happy2
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Dec 2012, 00:37

Hei, Kado! kiss

Sincer eu cred ca a fost cam scurt capitolul. Trebuia mai luunng. In fine. Ma bucur ca Sasuke nu mai este logodit. like michael jackson
Acum este singur singurel. Un burlac numai bun pentru Sakura. Bine gata ca deja o sa zic o prostie daca o mai tin asa. oops
Astept sa vad ce o sa urmeze in urmatoarele capitole, iar pana atunci iti urez multa inspiratie. Si sa o tii bine, legata cu lanturi de fier, intr-o cutie de metal si ea legata cu lanturi si multe ncuietori ca sa nu poata iesi. Bine, gata ca deja cred ca sucul ala avea ceva in el. Sper sa aduci capitolele marti si miercuri, bye!


Edit:PRIMA!!!!! dance2

Prima,prima, prima! Oh da, sunt prima! nr1
Bine gata ca inebunesc de tot aici. lough


Urasc armata - Pagina 5 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Urasc armata - Pagina 5 8BGmFkk
Sus In jos
Kumiko
Genin
Genin
Kumiko

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Nemaipomenit ! ! !

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Dec 2012, 08:57

IUPYYY ! ! ! Actiune noua , Sakura isi aminteste de trecut , Sasuke e un mincinos si un nesuferit , eu imi frec din nou mainile ca un dracusor si ma intreb , cum a uitat Sakura din nou trecutul ? Sper ca ne vei spune si asta , sa nu uiti , te rog ! ( Sunt foarte curioasa )
Abia astept ziua de Marti ca sa pui next-ul !

Kumiko terminat !


Urasc armata - Pagina 5 Tumblr_mgn4k9f7LL1rspvn1o1_400_large
Ai grija de felul in care iti echilibrezi sentimentele . Dragostea si ura provin din acelasi loc , inima .

O pagina foarte interesanta :

https://www.facebook.com/pages/Viata-adolescentilor/238018979657475?ref=tn_tnmn



X . O . X . O
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Dec 2012, 10:43

Uau, nu pot sa cred ca si-a revenit!!!Sasuke e un por*!!!Sarca fata, nu vroia decat banii ei, si e si un pervers si jumatate!!! angry Anunta-ma te rog frumos la next!!!!Si am o intrebare, cand incep momentele SasuSaku adevarate?Te pwp dulce si spor la scris!!!kiss


Urasc armata - Pagina 5 33
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Dec 2012, 14:21

Si-a revenit ? Foarte , foarte interesant happy
Si pleaca din armata huh? asa devreme
Nu stiu cum e cu inspiratia ta , dar ea imi cam controleaza curiozitatea , daca e posibil asa ceva
Ce i-a facut lui Hyori lough
Multumesc mult de anunt kiss
Abia astept capitolele urmatoare
Te-am pupat


Urasc armata - Pagina 5 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Dec 2012, 17:01

Hey!!
In primul rand:Multumesc ca mai anuntat a hug
In al 2 lea rand:Nu pot sa cred,Sakura si-a revenit,oare pentru cat timp?si Hyori aia...of of ce tare-i Sakura avand in vedere ce i-a facut....Bine macar ca a torturat-o nitel evil devil mua ha ha si ca o sa divorteze astia doi,apropo,Sasuke asta:"O sa-mi fie dor de tine"pe bune???asta ii zice el,ei dupa ce l-o torturat si nu i-o prea dat nici de mancare?ododo da' chiar ii indragostit de ea..
Si nu in ultimul rand:Nextul,cat mai repede!
Ceauless i love you


Urasc armata - Pagina 5 1796533_478674728900620_37946800_n

Fuck of. I'm done here !
[/size]
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Dec 2012, 17:42

Buna ! Ms. ca m-ai anunțat ! Foarte frumos capitolul ! Te rog anunta-ma cand pui nextul !


Urasc armata - Pagina 5 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Lun 17 Dec 2012, 21:10

Awww...imi pare rai de sakura adica saraca are probleme nu e vina ei si aia cik dau divort dar nici macar nu sia cerut scuze sasuke sau ceva de genu. Orikm ms ca mai anuntat si fao in continuare kei?
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 18:45

Capitolul 13

De cand am venit aici m-am gandit la ideea plecarii.Poate ca din cauza mea Sasuke nu va mai primi cadouri de la Mosu dar nu pot ramane aici.In plus de asta s-ar putea sa ajung la inchisoare.

Dar in ultimele zile in care vor ramane aici vreau sa-mi petrec timpul frumos. O sa incerc sa le gatesc si poate chiar si sa vorbesc mai frumos cu ei. Mi-ar place sa planga toti dupa mine cand o sa plec.Dar sunt sigura ca nu se va intampla.

-Sasuke , iti place laptele de la Fulga?

-Ce-i aia?

-Pai stii , Fulga este o vaca care face lapte.Este foarte rar intalnita o vaca care face lapte.Deobicei doar gainile fac.

-Eu am auzit ca vacile sunt bune doar la pat.

-Vai de mine? Nu-mi spune? Nu numa ca esti bi , iti place si cu animalele?Dar chiar cu Hyori ce s-a intamplat?Ti-a dat papucii?

-Pai in primu rand , s-a dus sa faca un dus si sa-si revina din trauma. Iti dai seama ce inseamna pentru o femeie sa nu-si schimbe hainele pentru 3 ore? Adica aproape ca a facut atac de panica cand a vazut pata aceeia de ketchup.

-Si tu? Ai de gand sa te impaci cu ea? Sau ti-ai schimbat orientarea Choco :) : Not this word, sweety. si acum iti plac animalele?

-Nu, acum tocmai am aflat ca am o sansa sa o cunosc pe Amy Lee.

-Amy Lee e prea buna pentru tine.(*Note* Amy Lee is my favorite singer*note*)

-Dar Mos craciun cum era? Adica vroiai sa spui ca esti destul de buna pentru Mos-Craciun.

-Nup, eu sunt destul de buna pentru gunoier. Bineinteles ca nu-mi plac resturile , dar cateodata oamenii arunca la gunoi si lucuri folositoare.O data am gasit un I-phone in gunoi.Dar cred ca era de jucarie.

-Si tu , ai vorbit cu parintii tai? Ai primit acordul sa pleci?

-Nu-mi mai trebuie acordul lor.Tocmai mi-am gasit un loc de munca si undeva sa stau in gazda ca sa-mi construiesc o viata singura.Chiar nu mai vreau sa stau aici.Nici unu dintre voi nu foloseste deodrant sau sampon. Deci va dati seama ce mirosuri trebuie sa suport everyday?

-Da dar , mai ai doar 3 luni de stat, e chiar atat de greu? Adica stii ca poti avea o diploma in plus!

-Aia o pot trage la orice colt de strada.In plus de asta Fostu meu iubit Mos Craciun cu care ma voi impaca imi va face rost de orice diploma.In 2 zile voi pleca.Pana atunci poti sa iti iei adio de la mine.

-Bine problema ta.Mie nu-mi pasa.Dupa ce mi-ai distrus relatia cu Hyori poti pleca linistita.

-Nu stiu de ce, dar am impresia ca Hyori te insela cu Pit Brad.

-Defapt fostul ei iubit nu e Pit Brad si e Brad Pit.

-Whatever. Oricum ai grija ti se vad chilotii , dragute bulinele roz.

Bineinteles ca serviciul meu este unul de inalta societate. Voi spala podele in scoala nr 2 din oras.Gunoierul va fi foarte mandru de mine. Dar acum trebuie sa ma concentrez pe faptul ca ma simt ametita. Cred ca am baut prea multa apa de gura. Nu stiu. Oricum mai sunt atat de putine ore si eu inca nu stiu cu ce sa ma imbrac. Ma intreb ce face prietena mea Temari,trebuie sa o sun.

Telefonul suna, suna. Nu stiu de ce dar am o impresie rea.

-Temari?

-Sakura , ajutor!Ajutor!

Am trantit telefonul pe jos si mi-am luat cutitul. Stiam despre ce e vorba


Yo,Kado la tastatura dj
Si ce ma faceti?Cum va simtiti?Mai sunt 2 zile si murim...AAAAAAA kboom
Ok,trebuie sa ma calmez,asa inspira, expira,inspira....nu merge nervi!
Bn,gata,trebuie sa invat sa imi tin sub control aberatiile
So,acest este pre-ultimul capitol,urmatorul va veni maine,macar sa mor inpacata good
Dar totusi,daca nu vine sfarsitul lumi,mi-au venit 3 ideei noi si trasnite pt 3 ficuri caterinca
Le-am numerotat eu cumva la sorti si daca vreti vruiam sa va rog sa votati,adaugand in comentariu:1,2 sau 3 smart ass Ms thank you
Si fiti fara grija,am prins inspiratia si nu mai poate sa scape ike
Ok,pai eu atat am avut de spus,ne citim mai tarziu music
Kado terminat rainbow :\

PS:Sa pun sau sa nu pun titlurile,hmmmm think
Hai ca le pun,deci:
1.E complicat
2.Cred ca glumesti
3.Pitzi vs Pitzi

So cam astea sunt,si nu prea ma pot hotara,pe voi care dintre aceste titluri va atrage? think


Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 19:09



Hello şi, în primul rând, scuză-mă că nu ţi-am dat coment la celălalt capitol, însă am fost mult prea fericită pentru unota mare de la teza de la română, deci, nu mă judeca ! Îţi mulţumesc foarte mult că m-ai anunţat şi, mă bucur cel mai mult de faptul că Sakura şi-a revenit în starea ei obişnuită de 'cu capul în nori'...

Deci, tot nu s-a întâmplat ceva între Sasuke şi Sakura, huh ? Mamă, da' ce pervers mai este şi Sasuke ăsta, măi... capitolul trecut a văzut-o pe Sakura la duş, ar trebui să fie ruşine dar... glumeam doar...

P.S. : Eu aleg toate trei titlurile !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Urasc armata - Pagina 5 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Alice Demonia
Genin
Genin
Alice Demonia

Sex : feminin Localizare Localizare : constanta
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 154
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : MUSIC ON!
Stare de spirit Stare de spirit : who cares?

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 19:57

A fost cam ciudat pt ca... Adica ea putea sa ii spuna ca e vina lui ca a privito la dus dar nuuuu. Si el pare destul de insensibil...ms ca mai anuntat FA SI U CAPITOLELE MAI LUNGI! Si anuntama in continuare.
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 20:04

Ms. ca m-ai anunțat ! Un capitol foarte frumos , te rog anunta-ma cand pui nextul ! De ce plânge temari ?




Urasc armata - Pagina 5 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 20:15

Si cand ma gandeam ca eu sunt cea care abereaza lough
Vai de tine daca nu pui next-ul
Of , de ce trebuie sa plece fara Sasuke ?
Si care-i faza cu Temari think
Ma rog ,aflu maine dap !
Multumesc mult de anunt kiss
Te-am pupat kiss
p.s. 1 sau 2


Urasc armata - Pagina 5 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 20:30

Hey, am venit si eu pe aici si trebuie sa spun ca-mi place ideea ta, si titlul care ma atrage este...Cred ca glumesti asa, sa revenim...cand incepe SasuSaku adevarat????Anunta-ma si pe mine la next te rog!!!!Te pwp dulce!!!kiss


Urasc armata - Pagina 5 33
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 23:23

Hei!

Deci hai sa stabilim ceva. Daca te mai aud ca spui despre ''sfarsitul luumii'' te mananc cu tot cu fulgi si pene. Nu mai vreau sa aud ca tu crezi in asa ceva. E o mare, dar foarte mare prostie. Deci am stabilit, nu mai crezi in asa o prostie. Eu am si uitat ca e pe 21. lough

So, acum revenim la fic. Ai putea, te rog, sa faci o rozalie mai matura? Macar asa, putin. Mda, ma rog. Asta depinde doar de tine, nu de mine. si inca ceva. Niste capitole mai lungi? Mersi!


Urasc armata - Pagina 5 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Urasc armata - Pagina 5 8BGmFkk
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mar 18 Dec 2012, 23:27

Hey,Kado,mersi ca m-ai anuntat!
Si inainte sa trec la fic...Doar nu crezi si tu aberatiile alea cu "The end of the world"nu?
Oh Doamne,exact ca ametitu' de taica'meu...el deja s-o facut provizii in beci..."Ca gata vine sfarsitu lumii,sa fiu pregatit,ca ne invadeaza extraterestrii...pff numa'kingkong mai lipseste.
Deci,revenind:Foarte hilar caitolul(ca si celelalte de fapt)...dar sa nu imi spui ca pleaca Sakura??si cu Sasuke,ce nai*a face,sau ce o sa faca el?
Frumos,foarte frumos...deci Sasuke va fi impreuna cu Amy Lee si Sakura...ei bine,cu un gunoier!!...Plus ca observ ca a avut de ales...intre Sasuke,gunoierul si Mos Craciun...a ales gunoierul sau se impaca cu Mos Craciun?wow...nu cred ca as fi pus intrebarea asta niciodata!
Si legat de intrebare...mie imi place cum suna "Cred ca glumesti"...mi se pare mult mai potrivit!
Ceauless... jos palaria in fata


Urasc armata - Pagina 5 1796533_478674728900620_37946800_n

Fuck of. I'm done here !
[/size]
Sus In jos
Kumiko
Genin
Genin
Kumiko

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Nemaipomenit ! ! !

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Dec 2012, 09:25

Bineinteles ca mi-a placut ! ! ! Cum sa nu-mi placa vreo opera de-a ta ? Asa . . . cat despre noul fic cu care vrei sa ne bucuri . . . eu vreau sa fie 1 ! ! ! Asa sper eu , asa visez eu , sa fie 1 . Dar depinde si de tine acum . . . my dear Kadorin . Acum despre capitol : Un idiot si Sasuke asta ! Sakura , tot imi place de ea ! Capitolul viitor ar fi frumos sa se termine cu un sarut SasuSaku . Asa . . . sti tu . . . ca de sfarsit de sezon . Ma bucur ca n-ai uitat-o si pe draga mea Fulga ! Sunt tare curioasa ce le va gati Sakura ? Sau o sa arda mancarea sau o sa dea foc la bucatarie sau o sa ne surprinzi tu cu altceva ! Paaaaaaa ! ( asa ca Mikey Has )



Urasc armata - Pagina 5 Tumblr_mgn4k9f7LL1rspvn1o1_400_large
Ai grija de felul in care iti echilibrezi sentimentele . Dragostea si ura provin din acelasi loc , inima .

O pagina foarte interesanta :

https://www.facebook.com/pages/Viata-adolescentilor/238018979657475?ref=tn_tnmn



X . O . X . O
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Dec 2012, 18:06

Capitolul 14

Stau inchisa in camera de 5 ore, nu cred ca voi mai avea curajul sa ies de aici.Afara ploua cu galeata.Stiam ca aici imi este sfarsitul. Tabloul de pe perete care m-ai demult il vedeam fericit acum este manjit cu sange.Peretele incepe sa crape la fel ca inima mea.Durerea devine din ce in ce mai mare , iar respiratia incepe sa se piara in lacrimile mele foarte reci.Camera devine din ce in ce mai intunecata iar usa pare a fi mai departe decat Soarele.Poate ca viata mea se va sfarsi aici. Un eveniment tragic s-a intamplat astazi.

MI-AM RUPT O UNGHIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dupa ce am reusit sa ies din depresie , m-am dus la Sasuke care bineinteles era la WC dupa ce i-am pus laxativ in suc.

-Sasuke , mi s-a rupt o unghie, trebuie neaparat sa-mi fac progamare la salon

-Nu iti dau voie. Tu iti dai seama ca n-ai nici un ban de buzunar?

-Sasuke , oricum trebuie sa merg in oras.

-Pentru ce? Tocmai ai descoperit ca o pasare si-a facut treburile in capul tau?

-Nu , dar Temari a fost rapita.

-De cine?

-Cred ca Jackie-chan a venit sa se razbuna pentru ca data trecuta l-am batut mar.

-Si?

-Este in pericol intelegi. Trebuie sa vii cu mine.Daca vrei ti-o dau la telefon.

Imi scot telefonul din buzunarul meu sofisticat.Apas pe tasta 2 care corespunde cu Temari si incepe sa sune. Dar se surprinderea mea o voce de barbat se aude:

-Daca nu platiti 1000$ ,omor fata!

-Jackie-chan tu esti?

-Iti bagi joc de mine? Eu sunt un infractor , intelegi?

-Brad Pit?

-Inca o prostie si o omor. Tin un cutit in mana.

-Da sa stii ca Temari nu se vinde pe bucati , ori cumperi tot ori nimic!

-Nu intelegi , am un cutit in mana. Veniti acum sau o omor.

-Cu ce?

-Tocmai ti-am spus ca am un cutit in mana!

-Aaaa , asteapta putin ca mi se arde friptura.Sasuke te rog preia tu telefonul.

-Da buna ziua , Ma numesc Sasuke ce doriti?

-O omor, o omor.

-Pe cine? Nu-mi spune ca ai luat-o pe strabunica

-Pe Temari , daca nu dati banii o omor. O las sa va zica niste cuvinte de good-bye.

-Va rog salvati-ma ! Are un cutit si un ulei Bunica in mana! Vrea sa ma faca friptura.

-Da spune-i ca facem noi acum friptura .Carnea curcanului e mai buna decat a ta.

Ma intorc rapid pentru ca-mi dau seama ca Sasuke incearca sa invite lumea la masa si nu vreau asta.

-Da , m-am intors , din cazuta ta mi s-a ars friptura! Deci nu mai veniti la masa.

-Hai ma veniti o data cu banii ,ca mi se termina minutele pe cartela.

-Da ce tu vorbesti de pe cartela?

-Hai mai , ce ai? Prietena ta e pe cale sa moara si tu pui intrebari ciudate.

-Nu da ma gandeam ca o aparut o oferta noua , cica daca iti iei un abonament iti da cadou un telefon.

-Da??? Unde ?

-Glumeam.

-Va dau 3 ore. Daca nu ajunge-ti in 3 ore o omor.

-Bine da imi dai adresa ta? Ca sa-mi setez GPS-ul?

-Da scrie , Strada Cartelelor , nr 42 nr 12.

-Da , sa pregati-ti un pahar de suc.

Inchid telefonul si imi trag respiratia, am scapat de data aceasta fara sa vina lumea sa-mi manance friptura.

-Tu ai GPS? intreaba Sasuke mirat.

-Da ? Unde e?

-Uite chiar aici in fata mea!

Ne urcam in trabantul nostru modern si incepem sa ne indreptam spre Strada Cartelelor.Totusi inainte sa ajungem acolo m-am hotarat sa cumpar niste laxative ca sa ne invingem dusmanul.Bine inteles inainte sa intram in sala mi-am pregatit un discurs. Cand sa deschid usa am sarit rapid si am inceput sa urlu.

-Infractorule , Eu sunt Harry Poter, daca nu te predai o sa iti ung patul cu pasta de dinti , o sa-ti agat pijamaua intr-un stalp electric , o sa te fac sa mananci viermi si o sa-mi folosesc bagheta ca sa te trimit la inchisoare?

-Ma scuzati , ce doriti?

-Opa, am gresit usa.

Ies rusinata , in timp ce toti se uita la mine. Si ma duc la usa corecta de data aceasta fara discurs.

-Pregati-ti Cola!

Cand am intrat in camera l-am vazut pe Mos Craciun si pe Temari stand la cafea.

-Temari, parca te omora? Ce faci aici?

-Aaaaa , Sakura am uitat sa-ti spun ,dar am descoperit ca daca are cafea e infonesiv.

-Si abea acum spui? Stii ca eu incercam sa te salvez de o viata?

-Cum de o viata? Ca au trecut doar 3 ore?

-Da , dar trei ore cu o unghie rupta inseamna o viata.

-Aaaa , am uitat

-Bine oricum sa facem treburi mai importante.Daca nu mi-o dai Temari iti tai abonamentul la ziar.

-Nu ma afecteaza.

-Daca nu mi-o dai pe Temari, iti fac datorii in banca.

-Nu ma afecteaza.

-Daca nu mi-o dai pe Temari , iti iau casa.

-Nu ma afecteaza.

-Daca nu mi-o dai pe Temari , iti iau terenurile.

-Nu ma afecteaza.

-Daca nu mi-o dai pe Temari , iti iau sosetele pe care le-ai primit de la Mos-Craciun!

-Nuuuuuu, te rog! Ti-o dau , daca vrei iti dau si casa dar nu SOSETELELE.Te rog

-Bine . S-a rezolvat. Happy Ending.

M-am intors ca sa iesim din casa pentru ca am castigat lupta , dar inainte sa deschid usa am simtit o bubuitura apoi o durere in spate. Tocmai m-a impuscat.

-Sakura , Sakura esti bine? striga Sasuke disperat.

Respiratia imi devenea tot mai grea iar vederea imi disparuse. Cred ca acesta este sfarsitul.

Sayonara!

___________________Sfarsit__________________


Acesta este sfarsitul sezonului 1
Nu pot sa cred ca am ajuns pana aici,party we party !!
Dar nu as fi reusit fara voi,va multumesc jos palaria in fata
Apropo,mda,stiu ca am cam inebunit cu sfarsitul lumi,dar bunica mea e genul de om care daca aude ceva crede ca e si realitate,iar eu cum am fost crescuta 10 ani de ea ca parinti mei aveau ,,treaba,, e normala sa gandesc ca ea pentru.....
Hey,hey pauza,de cand am ajuns sa vorbim de la sfarsitul lumi despre viata mea personala rolling on the floor
Ok,sa trecem mai departe,vreau sa mai spun ca acest capitol va este dedicat tuturor persoanelor care au fost cu mine pe parcursul ficului:
-Choco :)-Iti multumesc foarte mult pentru incurajarile date si promit ca in sezonul urmator va fi si o scena mai sangeroasa cadou pentru tine de Craciun,cu intarziere lough ,dar va fi acolo dedicata pt tine,renuntand la gluma,chiar iti multumesc
-Smile for You-Si tie iti multumesc foarte mult pentru critici si sfaturi,si scuze ca nu le-am ascultat oops Dar promit ca in sezonul urmator vei fi mandra de mine,sau macar sper shy din nou mersi hug2
-crisalex , Ana_Maria_Girl, GuritzaTah,sakura27anna,frumusikgirl--Va multumesc ca ati fost alaturi de mine la fiecare capitol si ma-ti incurajat sa merg mai departe,sunteti niste persoane minunate,va multumesc din nou
-Juli35-
-Kumiko-
-~ Aqua ~-
-Aneta Blanche-
-Lollipop :3-
=Cum v-as putea uita pe voi 5,persoanele cu care am simtit ca imi pot lasa libere aberatiile mele,care mai mereu statea inchise de frica sa nu spuna ceva gresit,bine nu vreu acum sa incep sa dau apa la soareci lough ,va multumesc ca ati fost mereu acolo,fie mai dandumi cate un branci inainte,fie uneori inpinganduma de tot,fara voi nu stiu daca as fi reusit sa termin aces fic,va multumesc!
-Kiky,Reina >:),Lory*Ely,KitKat,Renésmee,❤️♥️Sayuri-Senju♥️❤️,:sakku:,XPuppet-Chiar daca nu ati fost alaturi de mine la fiecrae capitol,comentariul vost,ru,la un anumit moment,m-a ajutat sa merg mai departe,si pentru asta vreau sa va multumesc

In concluzie vreau sa va multumesc tutror,sunteti niste persoane minunate in love
Ne vedem in sezonul 2 care se va numi ,,Privind lumea cu alti ochii'' care va incepe la vara,sau poate in martie think Nu m-am hotarat inca

Atat am avut de spus,Kadorin terminat rainbow :\

PS:Daca va intereseaza am inceput un nou fic, ,,Cred ca glumesti'',sper sa va placa!
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Dec 2012, 19:14

A fost superb ! Ms. ca m-ai anunțat ! Anunta-ma te rog cand începe sezonul 2! Dragut !


Urasc armata - Pagina 5 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Dec 2012, 19:57

Sfarsit ? Deja ? huh?
Cea mai draguta dedicatie in love
kiss
Sa stii ca m-ai cam speriat la inceput ingrijorat si totul pentru o unghie rupta lough
Chiar asa s-a terminat ? Adica atunci cand o impusca sad
Biata Saku a hug
Dap , imi place sa imbratisej dap !
Multumesc mult de tot pentru anunt kiss
Hai sa sarbatorim friends
Felicitari pentru finalizarea ficului good job
Sa stii ca sunt mandra ca l-am citit nr1
Te-am pupat kiss
p.s. Spune-mi Day heh


Urasc armata - Pagina 5 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Dec 2012, 19:58

Imi place multttttt!!!Multumesc de anunt...ar fi recomandat ca sezonul 2 sa fie pus pe acelasi topi...nu pot sa cred ca s-a terminat asa...repede...mai avea mult de trait saracul sezon 1, mai avea toata viata inainte... sad ...hai nu ma baga in seama ca aberez si eu pe aici... roll Asa...sa revenim...anunta-ma te rog la sezonul 2 si sper sa fie momente SasuSaku adevarate...Te pwp si spor la scris in continuare!!!kiss


Urasc armata - Pagina 5 33
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19Mier 19 Dec 2012, 20:20



Deja s-s sfârşit... cum, când unde, ce ? Îmi va fi tare dor de nebuniile tale, pe care le înşiruiai sub formă de capitole, aici... însă presupun că sezonul al doilea va veni în martie, huh ?

Îţi mulţumesc de mesajul privat pe care l-am primit cu o părere de rău când am văzut titlul ! Acum pe bune, te rog frumos să creezi sezonul doi în martie, dacă îţi este milă de mine... iar dacă nu, atunci nu !

Oricum, Moş Crăciun a răpit-o pe Temari, sau ce ? Şi cică se calmează numai dacă are cafea... original şi evident, by you, Kado !



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Urasc armata - Pagina 5 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Continut sponsorizat




Urasc armata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 5 I_icon19

Sus In jos
 

Urasc armata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-