Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Urasc armata - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Urasc armata - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Urasc armata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Alypisica
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Unde te astepti mai putin :*
acebook acebook : https://www.facebook.com/aly.nicol.9?ref=tn_tnmn
Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Citit
Stare de spirit Stare de spirit : Cum nu se poate mai proasta

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Noi 2012, 16:49

ai zis cumva ca pui next-ul pe 1 decembrie . Adica maine? De ziua mea?
:o3 . Ma bucur ca-l pui de ziua mea si chiar ma amuza putin ficul tau . Anunta-ma cand pui next-ul kisskisskisskisskisskisskisskisskiss
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 19:18

Capitolul 7

De 7 zile nu am mai mancat mancare de calitate. Sa va spun in ce consta meniul armatei:
Mic dejun: 1 ou(fiert prost), putina sunca(daca reusesti sa prinzi), o bucatica de cascaval si un ceai fara zahar.

Pranz : Varianta 1: spanac cu un gratar mic cat gaura de la usa.

Varianta 2: supa de brokoli

Cina: orez cu pui.(cel mai bun din tot meniul).

Ma gandeam sa fac o reclamatie. Cum poti trai cu aceelasi tip de mancare in fiecare zi. In plus toata lumea miroase aici. Si nu miroase a parfum ci a transpiratie. Poate de Craciun ar trebui sa le fac la toti cadou cate un parfum.Bineinteles , cadou din banii lor.

-Sasuke , stii de 7 zile mananc aceeiasi mancare , nu ti pare o crima cu premeditare?

-Nup,adica nu crezi ca oamenii astia rezista asa de 3 ani

-Si tu de ce tot timpul mananci pizza pe ascuns?

-Stai .... putin? De unde stii????

-Tocmai va trebui sa-ti cumperi una noua , tocmai ti-am terminat-o

-Poftim? Cum ai putut sa-mi mananci pizza ?

Bineinteles ca eu sunt malefica din totdeauna.

-In 2004 i-am bagat masina lui tata intr-un gard ,asa ca nu trebuie sa te plangi din cauza unei pizza!

-In 2004, ohh...... sunt sigur ca a fost tare suparat pe tine.

-Da , de atunci ne tot platim ratele la masina noua.

-Inteleg , ce-ari fi sa mergem sa mancam o pizza impreuna in oras?

-Vorbesti serios?

- Da bineinteles , pe banii tai.

-Hei, ce crezi ca sunt aici , banca?

-Bine, haide ca fac eu de data aceasta cinste.

-Trebuie sa vin in hainele de armata?

-Nup , poti veni in ce vrei tu.

Bineinteles ca aleg o fustita roz lolita si cu un tricou cu o funda mare si cisme roz de dantele. Bineinteles ca sunt very cute.Sper ca Sasuke va incepe sa ma placa. Asa ca ma machiez , nu foarte strident, si-mi ondulez parul in niste bucle foarte mari. Ma indrept spre masina lui cand Sasuke iese din masina si zice

-Wow, tu chiar ai putea fi model.

-Multumesc , zic eu pe un ton foarte kawaii*

Ma urc in masina iar el ma priveste ca pe o femeie acum. Ma bucur ca in sfarsit nu mai sunt soldat.

-Sa stii ca inca esti soldat.

-Ce ? Poti sa-mi citesti gandurile?

-Poate ca da! Oricum stiu mai multe despre tine decat stii tu!

-Chiar? Atunci spune-mi ce s-a intamplat in anul 2008. Nu imi amintesc nimic din luna august.

-Ce sa se intample? Tot timpul ai trait o viata normala si ai fost o fitoasa toata viata ta.

-Ma gandeam ca poate eu am schimbat culoarea lui Mos-Craciun in rosu. Nu stiu de ce am impresia ca Mos-Craciun flirta cu mine. Dar de cativa ani de cand i-am refuzat cererea de prietenie pe facebook nu-mi mai aduce cadouri si imi tot da dislike la videori

-Mos Craciun face toate astea?rade Sasuke.

-Da , e atat de invidios. Stiai ca el filtreaza cu fetele si le da chiloti cadou?

-Si atunci Iepurasul de Paste?

-Cu ala nu prea am vorbit . Ala tot timpul imi aducea culoarea gresita.

-Deci tu mai crezi in Iepurele si Mosu?Nu stii defapt ce semificatie are Craciunul Si Pastele?

-Sunt si credincioasa dar imi place si de Mosu(varianta hot) si de Iepure(Varianta playgirl).

-Inteleg , si ce vrei de Craciunul acesta?

-Sa banuiesc, sa scap de armata

-Dar abea ai inceput-o. In plus de asta inca nu te-ai tuns sau schimbat comportamentul.

-Ce ai face daca as deveni altfel ?

Dar Sasuke pune o frana brusca . Si spune:

-Nu te schimba.Ramai asa.

-Ce-i cu moaca asta la tine? Zici ca esti un iepure strivit.

-Phiuuu, esti in regula.

-Ce e aici? Test de inteligenta? Stai sa te intreb acum eu ceva foarte de cultura generala? Stii de unde vine Dracula?

-Da , din Romania.

-Da exact, eu am fost iubita lui Dracula si amanta lui Scooby-Doo.

-Si cum e Dracula?

-Cam pervers , adica purta chiloti de fete.Iar Scooby-Doo imi termina toate proviziile de mancare.

-Si tu iti amintesti toate aceste lucruri clar?

-Nu chiar.

-Atunci e bine.

Cand am ajuns la pizzerie , observ un caietel in masina cu o fata naspa pe el. Dar inainte sa-i iau Sasuke imi da una peste mana iar eu il prind de nas si il sucesc.

-Ce e cu ala?

-Este o carte , despre o fata.

-Mi-l dai sa-l citesc?

-Nu.

Ma intreb ce e acel carnetel dragut. Poate este despre Mosu. Poate ca Sasuke este fan Mos-Craciun.Sau poate ca nu.

-Am venit sa va iau comanda , zice domnisoara imbracata ca un porumbel.

-2 Coca-cola ,zice Sasuke.

-YEAAAAAAA!

-Domnisoara sunteti in regula? zice domnisoara.

-Da , Doamne ce iubesc lumea asta!

-Si 2 pizza capricioasa!

-YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

-Domnule sunteti sigur ca se simte bine?

-Da , doar ca n-a mai vazut mancare normala de 7 zile si incepe sa-i afecteze creierul.Siti dumneavoastra bautara aia draguta sa vina repede.

-Oh, am inteles! zice tipa papagal.

Cand ne-am intors acasa am realizat ca am ajuns din nou la marimea XS.

__________________________________________Inapoi in campus_________Narator :Sasuke

Astazi am mancat ca porcul. Acum o sa o bag pe Sakura la cura , nu vreau sa se ingrase.In seara asta planuiesc sa-i citesc jurnalul . Are o multime de poze in el si in toate arata aproape ca un baiat.

'' 19 septembrie 2004.

Astazi am fost la antranemente. Tocmai am capatat centura neagra. Nu stiu unele fete cum pot fi asa fitoase , n-as purta in viata mea parul lung , n-as purta roz. Trebuie sa ma antrenez . Nu stiu de ce parintii mei incearca sa vorbeasca cu mine , adica ar trebui sa ma lase singura, ma descurc. La scoala chiar daca lumea incearca sa ma bate nu prea au sanse , nu sunt populara deloc. Urasc starurile si baietii. Defapt eu sunt ca un baiat''

''20 aprilie 2007

Imi place noua mea freza. Nu mai trebuie nici macar sa ma piaptan. Mama a ramas socata dar se pare ca mie imi place. Iar cu karatele am inceput sa predau. Sper sa devin comandant de armata intr-o zi.

''1 august 2008

Nu stiu de ce am o presimtire rea ca si cand se va termina totul. Sper ca totul va fi in regula. Astazi plec cu masina spre mare si conduc singura toate noaptea. Dar am o presimtire rea''.

1 august 2008 a fost ultima pagina din jurnalul ei. Banuiesc ca in noaptea aceea s-a intamplat accidentul. Chiar s-a schimbat mult. Ma intreb ce face acum . Dar dintr-o data aud usa. Cand intra pe usa o vad cu parul scurt cu perse in nas si cu haine de armata

-Sakura , te simti bine?????????????


La multi ani ROMANIA we party !! like michael jackson
La multi ani si celor cu numele de Andrei sau Andreea rusinos
Acest capitol este dedicat tuturor Romanilor,astazi este ziua noastra I rock peopleee!!!
Ok,am exagerat lough
Sper sa va placa acest capitol,nu prea ma pricep eu sa las lumea in suspans,ca deh...ce sa si faci? happy2
Next va veni vineri sau sambata,pana atunci Kadorin terminat rainbow :\
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Urasc armata - Pagina 3 Asss10Urasc armata - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 19:35

Buna seara Bucuresti, buna seara Romania. :) Ce capitol. :> Si Sakura ce mai planuieste acum, o alta gluma? Adica ma astept la orice din partea amantei lui Scooby Doo. rolling on the floor Si chiar daca e sau nu o gluma, Sasuke o sa faca infarct. presimt eu asta! lough Mno, spor la scris si in continuare. kiss


Urasc armata - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 21:30

Imi place mult capitolul si nu vreau ca Sakura sa aibe parul scurt si in niciun caz percenguri ! Te rog mult sa ți cont de asta !


Urasc armata - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 21:56

Hello my dear Kadorin,

îţi mulţumesc foarte mult că mi-ai trimis mesajul privat, astfel anunţându-mă de postarea următorului capitol !

La ultima fază am rămas mască... adică ea se preface sau şi-a 'revenit' de-adevărateala ? Sper doar să glumească şi de această dată...





"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Urasc armata - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Lollipop :3
Genin
Genin
Lollipop :3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva... Intre cer si pamant..
acebook acebook : Pai... Nu conteaza!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 102
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Stii... Daca ti-ar pasa de hobbyurile mele, m-ai intreba!
Stare de spirit Stare de spirit : In love :3

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Sam 01 Dec 2012, 22:28

Superb! Nu am ce comenta. Mi-ai intrecut toate asteptarile! Mi-a placut mult mai ales frazele din jurnalul Sakurei, stoi tu, eram curioasa. Merci pentru anunt si te anunt ca ai deja un fan (eu)!
Spor la tastat si multa inspiratie!


Urasc armata - Pagina 3 4ytt  
"When people see good they expect good. And I don't wanna live up to anyone's expectations."
- Damon Salvatore
Sus In jos
Kumiko
Genin
Genin
Kumiko

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Nemaipomenit ! ! !

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 01:41

Ce . . . palpitant ! La asta zau , nu ma asteptam ! Tot ceea ce abereaza ea despre Mosu' , Dracula , Scooby-Doo . . . sunt cauzate in urma unui accident ! WOW ! , cu totul neasteptat dar foarte potrivit ! I-ai dat fic-ului tau culoarea de care avea nevoie ! Felicitari ! Sa inteleg ca eu sunt vrajitoarea Kumiko ? rolling on the floor Daca-i pe asa , sa sti ca ma simt onorata sa fac si eu parte din aceasta capodopera geniala sau cum ii spui tu , fic . Abia astept continuarea ! Ma framanta rau curiozitatea !


Urasc armata - Pagina 3 Tumblr_mgn4k9f7LL1rspvn1o1_400_large
Ai grija de felul in care iti echilibrezi sentimentele . Dragostea si ura provin din acelasi loc , inima .

O pagina foarte interesanta :

https://www.facebook.com/pages/Viata-adolescentilor/238018979657475?ref=tn_tnmn



X . O . X . O
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 10:30

oau ce capitol in love rolling on the floor adica serios numai despre mosu vorbeste ? :)): bine si alte personaje fictive dar per total tare rau in love vreau next-ul cat mai repede si cand aterizezi cu el sa ma anunti si pe mine puppy eyes :)): in love kiss kiss kiss kiss !11


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mUrasc armata - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Hellspawn
Chūnin
Chūnin
Hellspawn

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 817
Puncte : 1106
Reputatie Reputatie : 101

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 14:54

Heii!Am trecut si eu pe la ficul tau pentru ca vroiam sacitesc ceva diferit!Si vreau sa iti spun ca m-am indragostit de el!Imi place la nebunie,si nu mai am rabdare pana la cap. urmator.Oare ce va mai face Saku?
N N!
E E!
X X!
T T!
U U!
L L! Urasc armata - Pagina 3 896861 Urasc armata - Pagina 3 2332602154 Urasc armata - Pagina 3 621493


Urasc armata - Pagina 3 2pyb8k7
Urasc armata - Pagina 3 Bxuzd
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 16:07

lough
Ca de obicei n-am ce comenta
Stii cat de mult iubesc eu dialogul comic lough
Biata chelnerita happy
Sasuke incepe sa fie interesat heh
Pana la urma o duce la pizza , e mult mai dragut cu ea si ii citeste jurnalul
Multumesc de anunt
Te-am pupat kiss

p.s. Daca cineva ar indrazni sa-mi citeasca o singura pagina din jurnal , nu ar mai apuca sa o citeasca pe a doua :>happy


Urasc armata - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 18:22

Capitolul 8

Sper ca lui Sasuke sa-i placa noua mea infatisare. Mi-am pus o peruca si un perse fals doar ca sa par dura. Sper sa-i placa de mine asa. Chiar vreau sa-i cuceresc inima , poate asa voi fi fericita.Dar el pare socat, poate ca se gandeste ca asa sunt genul lui de fata. Dar bineinteles ca inca o sa-i trimit mesaje la Mosu.

-Te simti bine Sakura?

-Da , de ce nu m-as simti? zic eu pe un ton cool sperand ca ii voi atrage atentia.

-Deci ti-ai amintit totul asa-i?
Despre ce vorbeste? Ce sa-mi amintesc. Poate ca e prea socat si creierul ii s-a blcoat.

-Da , spun eu , fara sa stiu la ce se refera.

-OMG, ce ma fac acum. Banuiesc ca ai vrea sa-i suni pe parintii tai?

-Pentru ce sa-i sun? Adica ce s-a intamplat?

-Accidentul , stii tu, ce rost are sa-ti explic daca ti-ai amintit totul?

Nu inteleg despre ce vorbeste.

-Sa stii ca nu sunt shinobi , deci nu trebuie sa fii speriat . In plus daca vrei pot sa-i dau papucii si lui Mosu bineinteles cantand melodia ,, Last Christmas''

- Deci nu-ti amintesti?

-Ce sa-mi amintesc ?

-Thanks GOD. Foarte bine.Da de ce ti-ai facut parul asa?

-E doar o peruca , zic eu razand. Ce credeai , ca sunt chiar atat de tampita?

-Bine , am inteles , stai putin sa ma linistesc.

-Uite Sasuke, daca vrei sa te ajut cu ceva , o sa te ajut.

-Da vreau, vreau sa nu te mai gandesti niciodata la trecut .

-Cum adi.....?

Dar inainte sa-mi termin fraza il vad apropindu-se de mine si dintr-o data buzele mele se lipesc de a lui. Sincera sa fiu este prima data cand realizez ce inseamna un sarut. Mi-as dori ca aceste momente sa nu se termine dar tocmai m-a apucat o diaree.

- Stii Sasuke , am o problema urgenta.

-Aaaa, oke , du-te.

Nu imi vine sa cred ca m-a apucat ,, chestia'' aia chiar acum. Din cauza ca am mancat prea mult probabil.
De jumate de ora stau la toaleta si nu stiu cum sa imi cer scuze , poate ar trebui sa ma duc sa-i dau un pupic.

-Stii Sasuke , in pare rau pentru ce s-a intamplat! Adica stii tu.....

-Nu-i nimic , treci la treaba acum.

-Hei de ce te comporti asa?

-Scuze pentru un moment foarte scurt mi-am pierdut mintea , nu te-as putea place in viata mea.
Asta a durut. Nu mai tare decat epilarea cu ceara , dar in fine.

-Pentru un motiv care nu ti-l pot spune , o sa te las sa pleci de la armata peste o luna.

-Peste o luna? Deci inca pot da examenul right?

-Dap, poti sa-ti indeplinesti dorinta.

-Mersi Sasuke! Sa stii ca si Mosu te iubeste! Craciunul asta o sa primesti ceea ce vrei.

Dar eu nu voi primi ce vreau. Eu vreau inima lui adusa la tava pane. Dar nu se poate, din pacate. Va trebui sa ma concentrez doar pe cariera.

-Bine , dar parintii mei sunt de acord?

-Banuiesc ca da.

-Iti multumesc Sasuke.

Este prima data cand ma comport normal cu el , sper sa observe aceasta schimbare . In ultima luna vreau sa fiu cel mai bun soldat din lume si nu vreau sa-l dezamagesc.

-Sasuke sa stii ca de acum in colo o sa respect tot ce zici.

-Bine , atunci nu mai intarziua la antrenamente , tunde-te, poarta uniforma , fa-ti patul ,mananca mancare de armata , nu pizza mea.

-Am inteles domnule.

-Pe bune? Chiar ai inteles?Atunci vreau sa te vad.

-Iti promit . O sa fiu un soldat model.Vezi deja am uniforma pe mine.

Ma gandeam ca ar fi timpul sa-mi schimb stilul parului si sa il impresionez . Asa ca iau o foarfeca de pe masa dar Sasuke zice:

-Vreau sa fac eu asta . Tu doar stai jos.

La sfarsitul zilei aveam parul scurt si aratam foarte kawaii. Pana si Sasuke a zis ca-mi sta mai bine asa. Acum sunt si mai perfecta. Acum trebuie sa muncesc foarte mult , chiar daca am impresia ca stiu sa ma bat dar nu stiu de unde.

-Sasuke , nu stiu de ce am impresia ca pot sa te bat. Stii Iepurele de Pasti m-a invatat sa ma bat.

-Probabil , dar hai mai bine sa nu incercam.

-Daca te bat , imi cumper un PSP2?

-Nup.

-Cand locuiam in Romania , si eram cu Dracula , imi placea zacusca.Poti sa-mi faci zacusca?

-De ce nu ne gatesti tu noua?

-Vreti sa muriti atat de tineri?Adica mancarea mea e ca otrava unui sarpe.

-Am inteles,spune Sasuke zambind.De maine sa te prezinti la 7:00 fix .

-Am inteles , domnule . Spun eu facundu-i cu ochiul.

A doua zi la 7:00 dimineata am intrat pe usa. Am inceput antrenamentul si mi-am dat seama ca chiar ma pricep.Dar cand sa ma duc sa-i spun lui Sasuke faptul ca sunt priceputa o imagine mi-a trecut prin cap.

Eram eu plina de sange in ramasitele unei masini.

Salutare internatiune I rock peopleee!!!
Fix in momentele acestea imi faceam eu tema la romana,dar cum eu eram cu gandul in alta parte mi-a venit ideea pentru acest capitol,s-ar putea sa nu fie cel mai comic capitol al meu dar aveam nevoie de el pt urmatoarea mea idee.
Oh,da...Tocamai am aflat ca sfarsitul lumi va fi pe 21 Decembrie asa ca sunt hotarata sa termin sezonul asta pana atunci,macar sa mor inplinita lough
Kadorin terminat rainbow :\

P.S.In legatura cu nextul,poate veni oricand they see me trollin\


Ultima editare efectuata de catre Kadorin in Dum 02 Dec 2012, 19:28, editata de 1 ori
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Urasc armata - Pagina 3 Asss10Urasc armata - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 18:41

Ola. :) Ei da, incepe sa isi aminteasca, vreau sange, mai mult sange, accident, sange, ramasite, sange. >:) =)))) Nu serios acum, se poate sa descrii o scena de groaza, cu mult sange, zbierete, urlete, suferinta? (GOO) Nu ca s-ar potrivi ficului, dar mno. lough Imi faci cadou de Mos Craciun. (GOO) trecand peste aberatiile mele.. hmm...?! Imi place acest capitol, din nou umorul este ca la el acasa. :) Pacat insa ca sarutul acela nu a fost mai serios. Nu stiu, dar scena aceea a fost cam deplasata.. Parerea mea. ^^ In fine, sper ca nextul sa apara curand. Spor la scris. kiss


Urasc armata - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 19:28

Hey, vreau next-ul!!!Anunta-ma te rog frumos cand pui next-ul!!!Ce va patii Sakura? ingrijorat O sa-si aduca aminte????Sper sa fie bine!!!Te pwp si spor la scris!!!
kiss


Urasc armata - Pagina 3 33
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 19:47

21 Decembrie lough si ai zis ,, sezonul asta '' deci vor mai urma . Poti sa faci cate vrei , nu ne deranjeaza yeah

He he Sasuke era sa se dea de gol dance2

Asa-i ca sezonul 1 se va termina cand Sakura va pleca din armata si cumva in sezonul 2 se reintalneste cu Sasuke sau se intoarce de bunavoie ? Asa-i ? Spune-mi ca am intuit bine . Eh , asta e doar parerea mea care se poate schimba de la un capitol la altul
Mi se pare mie sau Sakura devine din ce in ce mai draguta cu Sasuke dar el pare ca o priveste ca pe un copil think

Lasa ca vad eu in celelalte capitole dap !

Ja ne ! kiss


Urasc armata - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Aneta Blanche
Chūnin
Chūnin
Aneta Blanche

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : -
Nr. mesaje Nr. mesaje : 981
Puncte : 1328
Reputatie Reputatie : 156

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 20:03




În primul rând, îţi mulţumesc pentru că mi-ai trimis mesajul privat... şi în al doilea rând mă bucur că 'mica' înscenare a Sakurei a fost doar o glumă !

Sunt curioasă dacă va începe să-şi amintească totul, nu numai imaginea cu ea în maşina făcută praf...

Sper doar ca Sasuke să se îmdrăgostească de ea, aşa cum este, iar aceasta să nu se schimbe, indiferent de circumstanţe, însă toate la timpul lor, corect ?



"No medic ninja shall ever stop medical treatment until the
lives of their party members have come to an end."
"No medic ninja shall ever stand on the front lines."

Urasc armata - Pagina 3 Large

"No medic ninja shall ever die until they are the last of their platoon."
"Only those medic ninja who have mastered the Strength of
a Hundred Techniqueof the ninja art Creation Rebirth
are permitted to discard the above-mentioned laws."
Sus In jos
Lollipop :3
Genin
Genin
Lollipop :3

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Undeva... Intre cer si pamant..
acebook acebook : Pai... Nu conteaza!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 102
Puncte : 120
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Stii... Daca ti-ar pasa de hobbyurile mele, m-ai intreba!
Stare de spirit Stare de spirit : In love :3

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Dum 02 Dec 2012, 21:20

Salut!
Vai ce tare a fost, Kadorin! Si ce usurare ca mica reprezentatie a Sakurei cu piercingul si peruca a fost doar o reprezentatie. Si zici ca Sakura incepe sa isi aminteasca? Uuu, ce se va intampla? Si Sasuke vrea sa o lase sa plece de bunavoie? Si vei face un sezon doi dupa primul? Si Sakura ii va da papucii Mosului? Si Sakura a invatat sa se bata de la Iepuras? Bine, cred ca te-am innebunit cu intrebarile, dar sper sa gasesc raspunsurile lor in irmatorul capitol. Pana atunci, multa inspiratie si spor la tastat!

P.S Merci pentru anunt!
P.P.S Apropo, saracul Mos... Sa fie parasit de rozalie... Cred ca e dureros... :)


Urasc armata - Pagina 3 4ytt  
"When people see good they expect good. And I don't wanna live up to anyone's expectations."
- Damon Salvatore
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Lun 03 Dec 2012, 16:56

ce a facut sasuke? huh? huh? huh? huh? huh? huh? a saut-at-o si stai stai stai sakura incepe sa-si aduca aminte totul? ingrijorat :| :| :| :| :|
vreau next-ul cat mai repede dar dupa cum ai spus si tu nu se stie sigur cand va aparea dar eu il vreau cat mai curand crying teeeeeeeeee rogggggggggggg puppy eyes
!!!!


My hands are at your throat I think I hate you
We made the same mUrasc armata - Pagina 3 Yvf
Sus In jos
Lissk Ecaterina
Genin
Genin
Lissk Ecaterina

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ▲ Peste tot ▲
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 228
Puncte : 298
Reputatie Reputatie : 26
Stare de spirit Stare de spirit : Se poate si mai bine...

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Mar 04 Dec 2012, 20:51

Pfoahh,nu trec peaici cateva zile,si chiar asa de multee se intamplaa?? what?lol!

Super-tare!Deci nu pot sa cred ce s-a intamplat,pe bune?a sarutat-o asa spontan,si pe urma ea.....Doamn Doamne....
Insa te rog sa ai grija cu dialogul acela,descrie putin mai mult,si nu grabi actiunea!
In rest:Dupa ce nota de cacao am luat in teza la mate,macar m-am mai inveselit putintell.
Mers de anunt!Si sper s-o faci in continuare! jos palaria in fata


Urasc armata - Pagina 3 1796533_478674728900620_37946800_n

Fuck of. I'm done here !
[/size]
Sus In jos
Kumiko
Genin
Genin
Kumiko

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Pitesti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 76
Puncte : 93
Reputatie Reputatie : 7
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : Nemaipomenit ! ! !

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Mier 05 Dec 2012, 08:15

Ce tare ! Incepe sa-si aduca aminte , iar eu incep sa-mi frec mainile ca un dracusor , asa , sti tu , de bucurie ca ai adus next ! what?lol! Mamaaaaa ! Vrea sa fie un soldat model ? Nu pot sa cred ! Va reusi ? Chiar se va intampla ? Oare se va indragosti Sasuke de ea ? Brrr , daca n-o face , chiar ii iau eu inima din piept si-o fac pane ! Abia astept sa vad ce se mai intampla !!! Sa mai facem odata , brrr , asa , cum am putut sa ma gandesc , chiar si pentru o clipa , ca povestea nu va avea un final fericit ? Va avea unul nu-i asa ? Eu asa sper , bye !


Urasc armata - Pagina 3 Tumblr_mgn4k9f7LL1rspvn1o1_400_large
Ai grija de felul in care iti echilibrezi sentimentele . Dragostea si ura provin din acelasi loc , inima .

O pagina foarte interesanta :

https://www.facebook.com/pages/Viata-adolescentilor/238018979657475?ref=tn_tnmn



X . O . X . O
Sus In jos
crisalex
Chūnin
Chūnin
crisalex

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Constanta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 951
Puncte : 1016
Reputatie Reputatie : 77
Stare de spirit Stare de spirit : Dezastru

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Joi 06 Dec 2012, 22:42

Super ! Imi place capitolul, anunta-mă când pui mextul ! Sasuke e îndrăgostit de Sakura ?


Urasc armata - Pagina 3 Damon-Stefan-Elena-damon-salvatore-14458457-400-300
Sus In jos
Kado Rina-chan
Genin
Genin
Kado Rina-chan

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : undeva prin univers
Nr. mesaje Nr. mesaje : 132
Puncte : 159
Reputatie Reputatie : 5
Stare de spirit Stare de spirit : Ala-Bala-Porto-Cala

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Dec 2012, 00:33

Capitolul 9

De astazi eu voi fi bucatarul.Voi pregati toate specialitatile pe care le stiu(ou fiert si ceai).Sper ca Sasuke sa fie multumit de mancarea pe care o voi face.Intre timp ma gandeam sa imi fac parul roz.Pentru ziua de maine mi-am facut programare la coafor.

Pana atunci ma gandeam sa il sun pe tata,sa ii multumesc ca ma dus la spital si ca a calcat un porumbel pe care nu ma lasat sa il imormantez.Poate ca porumbelul avea si testament.Orcum vreau sa ii multumesc lui Dumnezeu ca m-a facut asa frumoasa,orce oglinda se bucura cand o cumpar.

-Alo,tata?Ce mai faci dragule?Nu imi trimiti si mie vreo 1000 $?

-Doar pentru asta m-ai sunat?

-Da normal.Aveai inpresia ca o sa te sun sa te intreb ce faci?Am multe lucruri de facut,tocmai am devenit bucatar sef.

-Draga dar tu abia ai invatat sa mananci,acum devi bucatar?

-Tata doar pentru ca nu am terminat liceul,nu inseamna ca nu sunt buna de maritat.

-Pftim?Ce ti-a facut Sasuke?Sa nu imi spui ca....

-Tata stai linistit,nu te-as anunta.

-Draga dar pentru ce iti trebuie 1000 $?

-Pai trebuie sa renovez pe aici.O piscina,un ponei roz si o plita electrica.

-Vai draga,dar sti ca eu cu mama ta nu prea ne descurcam cu bani.

-Bine tata,atunci nu mai am nevoie de tine,ori va faceti banca,ori va parasesc.Pa!

Deci e incredibil.Nu imi vine sa cred ca nu au sa imi dea 1000 $,de zici ca le-am cerut o multime de bani.Oricum trebuie sa ma apuc de gatit asa ca:

-Sasuke imi cumperi niste carti cu retete?

-Tu ar fi mai bine sa te antrenezi.Lasa retetele,vrei sa ne otravesti?

-Pai singura mea arma e sarutul morti,vrei sa il incerci?

-Nu mersi,arma ,ea e pumnul meu.Vrei sa il incerci?

-Da,pare interesant.

-OMG!Tu chiar esti nebuna.

Sasuke continua sa spuna cuvantul ,,nebuna,,.Dar de data asta ma uit la el cu privirea de,,You"ll never eat your favorite food again,,Dar deja pare ca a acceptat ideea,avand in vedere ca eu sunt bucatarul sef.

-Sti Sasuke ,mi se pare ca esti gras ca un porcusor.Ar trebui sa te pun la dieta.

-Sunt cu mult mai slab decat tine.Poate te vezi accidental pe tine in oglinda.

Inca nu-i spun ca-mi fac parul roz.Vreau sa-l socez.Asa ca ii spun doar:

-Maine am o treaba in oras, ma poti duce cu masina?

-Ce treaba?

-E problema mea.

-Orice problema de a ta e si a mea.

-Bine , fie . Vreau sa merg la coafor.

-Soldatii nu fac asta.

-Si ce-i? Sa stii ca regulile sunt facute sa fie incalcate.Deci trebuie sa ma duci , esti obligat.

-De ce?

-Daca nu ma duci iti pun detergent in supa , ca sa ti se faca dintii mai albi.

-Bine fie te duc , dar costa 5 $. Apropo maine seara va fi un carnaval.

-Perfect. Foarte perfect. Abea astept.

In timp ce ma indrept spre usa , revad imaginea masinii aceleia (care nu-mi place , e prea ieftina). Dar e imposibil sa fiu eu cea plina de sange pentru ca cea din imagine avea paru scurt si eu n-am avut paru scurt pana acum.


-Sasuke,am devenit medium.

-Cum ti-ai dat seama?

-Cred ca cineva a murit intr-un accident de masina.Era o masina rosie.Ce tampita fara stil.

-Ai vazut tu asta?

-Da,ieri am avut imaginea prima data,si fata aia a avut parul scurt,perse in nas si era plina de sange.Si era inbracata ca un viezure,urat de tot.Nu stiu cum o fata ar putea fi atat de lipsita de gust.

-Hmmm,si ai mai vazut si altceva?

-Da,acum cateva secunde,am vazut aceiasi fata certanduse cu cineva,dar n-am vazut cu cine.

Sasuke devine speriat,cred ca si-a dat seama ca in campusul asta chiar exista o fantoma.

-Deci Sasuke acum ma crezi ca exista o fantoma aici?Adica e clar,de ce altceva asa avea aceste imagini?De vreo 2 ani am inpresia ca vad tot felul de imagini.Cred ca tipa asta ma va urmari toata viata.

-Da sunt sigur ca o sa-mi pierd minitile in felul acesta.Niciodata sa nu te mai gandesti la acele viziuni.

-Dar de ce? Poate devin celebra. Iti este frica?

-Imi este frica de ce ti se va intampla tie.

De ce am impresia ca vorbim despre doua lucruri diferite.

-Stii , cand eram amanta lui Scooby-doo eu rezolvam toate misterele , dar nu m-au pus in serial pentru ca le era frica ca lumea o sa fie prea inebunita dupa mine.Asta s-a intamplat in 2004.

-Am inteles. Oricum ce ar fi sa te duci la antrenamente.

-Pai ma duc acum .

___________________________A doua zi________________________________

-Sasuke, iti place de mine cu parul roz?

-WTF? Ce ai facut? E vopsea permanenta?

-Da bineinteles. Asa-i ca arat interesant.

-Da .....foarte.Ca si mine cu parul verde.

-Ai arata interesant. Oricum am mai avut inca o viziune.

-OMG , din nou?Si cu ce era?

-Mi-am dat seama ca tipa aia seamana cu mine , adica are fata ca mine , sper ca nu vrea sa ma posede.

-Si ce facea? spune Sasuke parca speriat.

-Facea spanac.Si injura

- Oh, stii poate ar fi bine sa sti adevarul.

-Ce ? Nu-mi spune , tu ai omorat-o?Vai de mine ! Pastreaza distanta!

-Nu nu Doamne, alt tip de adevar.

-Hai lasa-ma , nu te mai prefa , stiu demult ca tu te deghiezi in Mosu.Apropo in ce te deghizezi in seara asta?

-In Julietta , zice brunetul . Tu?

-Eu ma voi deghiza in Romeo , zic eu pe un ton dragut.

-De ce? Adica de ce ma copiezi?

-Nu te copiez . Bine atunci eu ma deghizez in Jerry.Uite teapa!

-Copila mica , tu nu ai auzit ca Jerry e mancat ?

-Asta e in varianta ta , in varianta mea Jerry castiga.

Ma intreb de ce Sasuke incearca sa-mi opreasca viziunile. Adica sunt atat de interesante.

- Stii Sasuke, incepi sa semeni cu o varza.

-Cum adica?

-Te faci din ce in ce mai dolofan.

-HEI! Vrei sa vezi puterea pumnului meu?

-Nu mersi. Va fi ca o intepatura de tantar. Acum vreau sa ma duc sa ma schimb pentru spectacol.

Sasuke s-a deghizat intr-un samurai. Si cica e ,, ultimul samurai''. Bine inteles ca eu m-am deghizat intr-o printesa.Cand am intrat pe usa Sasuke a ramas socat bine-inteles ca primul lucru pe care i l-am spus a fost:

-Ma vrei acum asa-i?

-----------------------------Urmatoarea zi-------------------------------

De astazi ma apuc sa invat koreana, in ciuda faptului ca sunt japoneza , koreencele mi s-au parut tot timpul mai SEXY. Asa ca de maine sunt koreeana.Ati inteles?

Singurul lucru pe care nu-l inteleg e de ce koreeni nu vorbesc japoneza? Si pentru ca am ajuns la marimea,, S'' trebuie sa spun ,, I hate chocolate''. De ce a trebuit sa mananc ciocolata toata viata mea? Adica probabil nimeni nu m-ar alege pentru ca sunt prea grasa. Port ,,S''. E caz de sinucidere fetelor.

-Sa stii ca te-ai mai ingrasat, spune un coleg.

-Destul de mult , spune alta colega.

-Stiti voi doi ati fost mereu foarte grasi deci nu pot sa-mi dau seama daca va-ti ingrasat sau nu.

-Am auzit ca Sasuke ne va comanda la toti pizza.

-CHIAR? CAND? UNDE? spun eu.

-Parca ziceai ca vrei sa slabesti.

-A da! Trebuie sa-mi amintesc tot timpul ,, I hate chocolate''.Da oricum mie nu-mi place pizza. Decat am scapat o felie in veceu , si de pofta am scos-o , o cam urasc.

-EEEEE, scarbos.

-Da stiu , deci nu absolut NU voi manca pizza.

-Si de ce ti-ai facut parul roz?

-Pai ma gandeam sa seman cu Lady Gaga. Siti voi tipa aia care isi schimba stilul in fiecare an. In plus de asta vroiam sa seman cu o koreana. De acum incolo m-as bucura daca ma-ti considera koreanca.

-Dar nu semeni.

-BAKAAAAAAAAAAAAAAAA(*note* un cuvant foarte folosit in limba in japoneza inseamand ,,prostilor'', dar are un inteles putin mai dragut*note*). Eu seman cu Lee Hyori . Nu vedeti ce (iertati-ma nu stiu ce vorbesc) appeal am?

-Da mai ales in hainele astea.

-Eu cand m-am nascut , eram atat de sexy, incat la doctor i-a dat sangele pe nas. Stia de cand m-am nascut ca o sa o intrec pe Shakira.My hips don't lie baby.

-Stii ca Sasuke este logodit?

-WHAT THE FUCK???????????

-Da am auzit ca de aceea a lipsit in ultimele luni , pentru ca a cerut-o pe iubita lui in casatorie.

-WTF again ! DUDE, e foarte tanar. Nu-mi spune , e insarcinat?

-Cum sa fie insarcinat?

-Opa , am uitat ca nu baietii raman insarcinati. In fine copila aia proasta e insarcinata?

-Te spunem lui Sasuke. Sau stai putin , de ce ti-ar pasa. Mai ai atat de putin pana cand poti pleca. De ce ti-ar pasa de viata personala a lui Sasuke.

Ah , ce sa le zic , ce sa le zic.......

-Pai , este seful meu, si eu trebuie sa-mi protejez seful. Nu ati vazut ca si spirudusii il protejeaza pe Mosu. In plus de asta am respect nemarginit fata de el. E ca si cand mi-ar fi frate, tata, bunic , strabunic, stra-strabunic, fiu , nepot , sot , amant ,dusman, jucarie, stra-nepot ,avocat,doctor, client, profesor,caine in aceelasi timp.Si nu vreau sa se casatoreascaa cu persoana gresita.

-Am inteles , draga. Il iubesti.

-Da ca pe un tata, mi-ar fi placut sa-mi fie el nas la botez.S-ar fi indragostit de mine din prima.

-Deci il iubesti , draga. De ce nu incerci sa-i cuceresti inima?

-Stimati colegi, eu umblu cu oameni de inalta calitate , vreti sa va fac o lista cu fostii mei iubiti?

-Ia spune-ne.

-Primul meu iubit a fost guioner , eu eram in clasa a -III-a si el tot se dadea la mine. Asa ca i-am cerut numarul de telefon , si l-am bagat in buzunar.Dar relatia noastra s-a terminat din cauza ca tata a gasit numarul si a crezut ca e amantul lui mama . SI asa tata cu mama au divortat prima data. Dupa aceia s-au recasatorit , dupa ce au aflat ca defapt era iubitul meu.

-Aaa , interesant. Si cum era sa fii cu un guioner?

-Pai tot timpul imi oferea in loc de flori, coji de banana.Oricum al doilea meu iubit a fost veterinar. Imi bateam pisica mar numa ca sa am motiv sa ma duc la el.Si intr-o zi i-am marturisit ca il plac.Dar s-a intamplat ceva foarte grav.

-Ce? ce? intreaba colegii mei nerebdatori.

-El era casatorit cu un caine maidanez castrat.Asa ca mi-am castrat si eu pisica.

-Dupa aceia am avut un prieten doctor.Era doctor chirurg. Si culmea era doctorul lui mama. Dar m-am suparat foarte rau cand l-am gasit pe mama in pat cu el. I-am zis de fata cu mama , ca sunt insarcinata cu el , in ciuda faptului ca nu facusem niciodata actul respectiv.

-Apoi intr-un an cand aveam 14 ani , Mos Craciun a venit la mine acasa ca sa imi aduca cadouri.Si tot flirta cu mine. Asa ca m-am hotarat sa-l sarut. Dar dupa aceia cand m-am uitat la TV l-am vazut cu o alta fata.Si mam gandit ,,ce bou,,Apoi am fost amanta lui Scooby-do. Adica doctoru a divortat de caine si eu m-am pus cu el. Cainele respectiv era Scooby-doo. Doctorul a divortat de el din cauza mea. Si dupa asta am inceput sa urmaresc cum mama si tata se inseala unu pe altu.

-Wow , Saku, da ai avut ceva relatii nu gluma.

-Da.Chiar ca. Toate au fost de succes.

-Stiati ca Sasuke e bun la pat?

-Ce inseamna bun la pat? aaaa cred ca stiu. Da am vazut si eu niste designuri de paturi pe care le-a facut el. Intradevar se pricepe la facut paturi.

-Nu , Sakura , adica se pricepe la facut copii?

-Adica face copii din plastelina? Ce dragut ! Ar trebui as lucreze pentru Mos-Craciun.

Dar Sasuke intra in camera , cu un zambet fals.

-Cred ca stiti deja de ce v-am cumparat pizza. Pentru ca ma logodesc cu Lee Hyori

-WTF????? Cum PAPUCU meu ai cunoscut-o pe Lee Hyori(*Note*una dintre cele mai cunoscute cantarete ale Koreei De Sud, considerata cea mai sexy cantareata din Korea*note*).

-Pai , cand era mica obisnuia sa locuiasca in Japonia si am fost in aceeiasi clasa.

-OMG , nu se poate. Si vei pleca in Korea. De ce m-ai inselat?

-Dar eu n-am fost niciodata cu tine. N-as putea fi niciodata cu tine , nu esti genul meu. Pur si simplu intelege.

E prima data in viata mea cand simt aceasta tristete intensa. Prefer sa o iau la sanatoasa plangand , nu stiu de ce.Inima ma doare din ce in ce mai tare, si incetu cu incetu fata care ma tot bantuie incepe sa intre in mine. Incep sa vad imagini cu parintii mei si mine . Eu eram foarte naspa.Dupa aceia am vazut accidentul , a fost ingrozitor. Accidentul a fost in 2008 au trecut 3 ani de atunci. Mi-am pierdut memoria. Acum imi amintesc totul.Pacat ca Mos-craciun n-a fost iubitul meu. Dar inainte sa pot sa-mi termin viziunile lesin.

-Sakura , Sakura esti bine?? un tip cu freza ciudata sta aplecat uitandu-se la mine.

-Cine esti? intreb eu nedumirita.

-Sunt Sasuke , nu fa pe proasta.

-Sa... cum?

-In ce an suntem acum?

-2008.



Buna seara internatiune like michael jackson
So,insfarsit mi-a venit si mie inspiratia pt acest capitol,consideratil un cadou de Mos Nicolae
Tin sa anunt ca din acest sezon vor mai fi doar 5 sau 4 capitole
Cam atat,Kado terminat rainbow :\

PS:Lee Hyori iti sugerez sa nu citesti urmatoarele capitole evil devil mua ha ha
PSS:In primul capitol am spus ca Saku are parul negru
Sus In jos
Choco.
Sensei
Sensei
Choco.

Merite deosebite :
Urasc armata - Pagina 3 Asss10Urasc armata - Pagina 3 J5fdba

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Cluj.
acebook acebook : Choco.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23591
Puncte : 28367
Reputatie Reputatie : 2484

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Dec 2012, 00:53

Hmm, ce sa zic, interesanta turnura de situatie. think Mi-ar fi placut sa fie mai multa durere pe aolo, dar probabil ca de fapt asta-i hazul, nu? Sa revina totul la partea amuzanta, chiar daca incepe de la ceva ce nici macar in gluma nu se spune/ face. Bun, pai cam atat. Spor la scris in continuare. kiss


Urasc armata - Pagina 3 Oj19j4

cruelty is a gift humanity has given itself
Sus In jos
Day
Jōnin
Jōnin
Day

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1238
Puncte : 1392
Reputatie Reputatie : 108
Stare de spirit Stare de spirit : De parca ii pasa cuiva!

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Dec 2012, 14:43

AIAIAIAIAIA lol damn!
Isi aminteste !!!!!! Asa-i ca-si aminteste ???? what?lol!
Eeh , s-a dus teoria mea lough
Credeam ca doar eu folosesc cuvantul ,,baka'' si ma intreaba colegii ,, Ce chineza vorbest? '' iar eu le zic ,,E japoneza , nu chineza '' dupa care ei isi dau ochii peste cap . Ma rog , dupa aproape 8 ani ar fi trebuit sa se obisnuiasca .... :|
Multumesc de anunt !
Te-am pupat kiss


Urasc armata - Pagina 3 Tumblr_mt670jaegJ1sixy5yo1_500
◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○ ◘ ● ○
Nu vreau să mă stăpânească plânsetul, vreau să-mi lumineze faţa, zâmbetul.
Nu vreau ca inima să-mi fie-n beznă moartă, nici suflletul îngropat sub o fereastră.
Sus In jos
Elena S.
Chūnin
Chūnin
Elena S.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 748
Puncte : 835
Reputatie Reputatie : 57

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Dec 2012, 16:31

Doamne, ce rasturnare de situatie. Nu ma asteptam deloc la asta.Dar poate asa o sa termine cu Mos Craciun si Scooby Doo:)) Mda, ma rog. Sa stii ca ai muuullllltttt dialog. Si cand zic mult chiar MULT. De fapt vb numai prostii e numai dialog. Incearca sa scrii mai multa descriere in special cea sentimentala. Cred ca are sentimente Sakura, nu? Si vede ceva cand merge, sau cand sta. App, incearca sa nu mai grabesti asa mult actiunea. Acum vb cu Sasuke, acum e a doua zi, etc. Ai inteles sper. Si o sa te bat la cap cu descrierea pana o sa inveti. Vreau sa ai un fic cat mai bun. Stiu ca poti, deci incearca. Succes!
PS: Anunta-ma si pe mn cand pui next-ul.


Urasc armata - Pagina 3 UGQsDod
"Încrederea între prieteni ,pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Urasc armata - Pagina 3 8BGmFkk
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19Vin 07 Dec 2012, 20:35

Uau!!!!!!Vreau next-ul neaparat!!!Zimi ca Sasuke doar a glumit cu logoditul...te rog! sad
A fost foarte amuzant si frumos si drama si comedie si actiune si vai, vai, vai... esti buna la scris ficuri!Multumesc de anunt si te rog sa ma anunti la next!!!kiss


Urasc armata - Pagina 3 33
Sus In jos
Continut sponsorizat




Urasc armata - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Urasc armata   Urasc armata - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Urasc armata

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku blocate-