Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The day you slept away - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
The day you slept away - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 The day you slept away

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

The day you slept away - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The day you slept away   The day you slept away - Pagina 3 I_icon19Joi 20 Dec 2012, 20:02

Hellow' dragilor, iata ca am adus si eu continuarea si ultimul capitol de altfel.(chiar daca e necorectat) Multumesc ca mi-ati citit ficul si sper sa le cititi si pe urmatoarele.Sper sa va placa.


Capitolul XVII

Fericirea are pretul ei.

Sakura PoV
Nu imi puteam scoate din minte acel sarut. El era asa de frumos, iar parul lui in lumina lunii era si mai atragator. M-am indreptat spre camera surorii mele si i-am spus ca poate iesi. Aceasta parea ingrijorata si speriata. Am luat-o in brate si am intrebat-o ce a patit. Yuky ma intreba daca Sasuke imi facuse ceva. Am dat din cap in semn negative. Restul serii a fost un frumoasa. Eu si surioara mea ne-am uitat la un film , am mancat popcorn si ne-am distrat. La 11 noaptea am cazut rapuse. Immi era atat de somn ca vedeam in ceata. Am bagat-o pe Yuky in pat si am sarutat-o pe frunte parinteste apoi m-am culcat si eu.

Razele calde ale soarelui imi bateau in fereastra intredeschisa. M-am dat cu lene jos din pat si mi-am facut siesta de deimineata. Am coborat jos si am fost placut surprinsa sa vad ca Yuky a facut micul de jun. Am strans-o in brate si i-am multumit, iar aceasta parea mai fericita ca nici o data. Dup ace am mancat aceasta incepu sa ma linguseasca, dare u ii stiam felul si am intrebat-o direct ce vrea. Ea mi-a spus ca Ayume, prietena ei din copilarie a invitat-o pe la ea. Am schitat un zambet si i-am spus ca se poate duce. Ea ma stranse in brate apoi pleca si imi spuse ca vine pe la 8 seara. Ramasesem singura. Am vrut sa le sun pe Hinata si Ino, dar mi-am aminti ca Ino lucre pana tarziu la florarie, iar Hinata era intr-o misiune.

Sentimentul de singuratate ma coplesa incetul cu incetul. Melancolica am luat o casete pe care mama si tata obisnuiau sa o priveasca si am pus-o in televizor. Era filmul lor preferat. Doamne ce dor imi era de ei. Fara sa vreau o lacrima cristalina mi-se prelinse pe obrazul fin, insa am fost intrerupta de o umbra pe care am zarit-o la geam. Cred ca a fost o pisica asa ca ma asez iar la film. Mare greseala caci in fata mea aparu razbunatorul Uchiha.Nu aveam nici o arma eram nejutorata, insa nu ma simteam asa.
El se aseza cu grija langa mine. Eu ii soptesc tandru

-De ce imi faci asta?De ce ma faci sa te iubesc?
La auzul acestor cuvinte el afisa un zambet marsav si se apropia de mine.Il iubeam, insa nu doream ca inima mea sa fie iar distrusa. El ma lua in brate si imi sopti la randul lui

-Pentru tine m-am intors prostut-o .Acum ca Itachi e mort nu mai am ce face. Eu te-am iubit mere, insa credeam ca daca iti spun nu ma vei lasa sa plec.

La auzul acestor cuvinte m-am cutremurat. El chiar ma iubea. Fara sa vreau am inceput sa-l sarut pasional iare el imi sopti cele doua cuvinte pe care orice fata ar vrea sa le auda, imi sopti un sincer ‘Te iubesc’ Cu sfiala l-am intrebat daca nu cumva vrea sa se intoaraca in sat. El imi raspunse ca daca asta ma face fericita cu siguranta! Am plecat prin sat si cine ne vede se uita crucisi, deoarece el era un ninja fugar, insa mie nu-mi pas ail iubeam. Tsunade s-a aratat incantat ca Sasuke s-a intors. Dup ace toti au aflat cum ca el este mai bun acum l-au primit cu duiosie. Seara trebuia sa o anunt pe Yuky. In sfarsit gasisem iubirea! Povestea mea de dragoste abea acum incepea.
Cod:
[color=red]The End [/color]


The day you slept away - Pagina 3 Tumblr_n3v1j7CYQI1txkodto7_250


She smelled of cigarettes and sadness
Sus In jos
Anky.Ancuta.
Genin
Genin
Anky.Ancuta.

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : in lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 350
Puncte : 415
Reputatie Reputatie : 21
Hobby-uri Hobby-uri : sa stau cu prietenii,calculator,muzica,forum etc.
Stare de spirit Stare de spirit : :*_happy_:*

The day you slept away - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The day you slept away   The day you slept away - Pagina 3 I_icon19Joi 20 Dec 2012, 20:50

Ili pe bune?
Chiar cand era mai frumos tu te opresti din scris.Sasuke a fost asa de dragut cu Sakura si insfarsit a spus ca o iubeste.Eu una ma astept-am sa vina si sa o rapeasca pentru asi reface clanul.Ehh macar acuma o sa si-l refaca din dragoste.Spor la scris draga mea prietena de ficuri si sa ma anunti cand pui next.


P.S:Sper ca nu te superi ca iti spun Ili!





 I wanna be with you, I wanna hang out in the bar, introduce you to
 my friends, split a plate of fries like everybody else but, I don’t think 
 we can do that. When I’m with you I don’t care about anybody else.
Sus In jos
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

The day you slept away - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The day you slept away   The day you slept away - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 17:30

Hey! Nu, nu ma supar ca-mi spui Ili, doar asa ma cheama.Imi pare rau dar nu va mai fi un next. Am incheiat ficul. Stie cineva daca trebuie sa anunt pe la vreun topic cand inchei un fic?


The day you slept away - Pagina 3 Tumblr_n3v1j7CYQI1txkodto7_250


She smelled of cigarettes and sadness
Sus In jos
Thedarkangel
Academy Student
Academy Student
Thedarkangel

Sex : feminin Localizare Localizare : Prin lume
Nr. mesaje Nr. mesaje : 18
Puncte : 27
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Statul
Stare de spirit Stare de spirit : buna, oarecum...

The day you slept away - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The day you slept away   The day you slept away - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 17:40

Uraa< Iubesc capitolul, chiar daca e ultimul. Imi pare rau ca sfarsesti ficul chiar acum. Dar sunt sigura ca vei face altul.
Te pup!


The day you slept away - Pagina 3 603696_451921964899802_520582967_n
Sus In jos
Anne Howard
Chūnin
Chūnin
Anne Howard

Sex : feminin Localizare Localizare : Cine stie pe unde...in lume...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 900
Puncte : 1138
Reputatie Reputatie : 96
Hobby-uri Hobby-uri : Tot ce tine de Coreea!
Stare de spirit Stare de spirit : Ok...avand in vedere ca mereu poate fi mai rau...

The day you slept away - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The day you slept away   The day you slept away - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 22:29

Vai!Nu pot sa cred ca s-a terminat sad ...poate faci si un sezon 2??Hm?Ce spui?Daca te hotarasti sa il continui sa ma anunti si pe mine, am fost alaturi de tine pana la finalul acestui fic, si trebyie sa spun...pentru ultima oara, Ana_Maria_Girl!kiss


The day you slept away - Pagina 3 33
Sus In jos
Simon Says
Jōnin
Jōnin
Simon Says

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Craiova
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1380
Puncte : 1693
Reputatie Reputatie : 149
Hobby-uri Hobby-uri : I love to go out with my friends, to have fun, to listent to music, to draw and so on
Stare de spirit Stare de spirit : always HAPPY :D:

The day you slept away - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The day you slept away   The day you slept away - Pagina 3 I_icon19Vin 21 Dec 2012, 22:33

Nuuu, nuu de ce l-ai terminat atat de repede mai vroiam, mai vroiam nervi! . Oricum foarte frumos capitolul si de asemnea cu un sfarsit very nice si ma bucur tare mult ca Sasuke i-a spus intr-un sfarsit cu o IUBESTE !!! Iei !!!
Multumesc ca m-ai anuntat de fiecare data cand ai pus capitolele, sper sa mai faci si alte ficuri, care sa fie mai reusite ca acesta kiss
Te pupaceste Lola kiss
p.s: daca in viitorul apropiat de gandesti sa postezi un nou fic mi-ar face mare placere sa ma anunti si pe mine happy2



The day you slept away - Pagina 3 2zsy7nd 

If the sky could dream, it would dream of dragons.
As a little girl, I didn't like stories about little girls. I liked stories about dragons and beasts and princes 
and princesses and fear and terror and the Four Musketeers and almost anything other than nice little girls 
making moral decisions about whether to tell the teacher about what the other little girl did or did not do.

– ———— ✧❖✧ —————————————————————————————— –
The day you slept away - Pagina 3 Arptg
Sus In jos
Ili-chan
Genin
Genin
Ili-chan

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 148
Puncte : 215
Reputatie Reputatie : 57
Hobby-uri Hobby-uri : I am too lazy for this world...
Stare de spirit Stare de spirit : I am not OK, but it's OK

The day you slept away - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The day you slept away   The day you slept away - Pagina 3 I_icon19Sam 22 Dec 2012, 23:19

Hello! Ei bine Ana_Maria_Girl, nu voi face un sezon 2.
Iar ~Lola~ chiar acum lucrez la un nou fic, pe care il voi posta dupa sarbatori, sau cand pot! :)


The day you slept away - Pagina 3 Tumblr_n3v1j7CYQI1txkodto7_250


She smelled of cigarettes and sadness
Sus In jos
kidutz_pitiik99
Genin
Genin
kidutz_pitiik99

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Mioveni
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 152
Puncte : 158
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Traim Periculos!!!!
Stare de spirit Stare de spirit : Nebunatica :x

The day you slept away - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The day you slept away   The day you slept away - Pagina 3 I_icon19Vin 01 Mar 2013, 10:39

Este genial ficul tau happy Un sezon 2 nu te gandesti sa postezi? Imi place foarte mult acest fic asa ca ar trebui sa pui si sezonul doi, pentru ca l-ar face de mii de ori mai frumos! Te pup si La multi ani de 1 Martie! Iti urez o zi buna kiss


The day you slept away - Pagina 3 62510_1461018158180_1015202791_31099102_7365826_n_large
Don’t let me go, you are my one and only
Don’t leave my soul
Je t’aime, I know you love me

Nici o lacrima: https://sasu.forumgratuit.ro/t9428-nici-o-lacrima
Un Oarecare: https://sasu.forumgratuit.ro/t9629-un-oarecare#273225
Dama de Companie> https://sasu.forumgratuit.ro/t10713-dama-de-companie
Sus In jos
Continut sponsorizat




The day you slept away - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: The day you slept away   The day you slept away - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

The day you slept away

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Fan Fic-uri ( fanficton ) :: Fan Fic-uri SasuSaku :: Fan Fic-uri SasuSaku finalizate-