Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sa va vad :) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sa va vad :) - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sa va vad :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Joi 03 Mar 2011, 21:59

Ehee Sakura..hmmm think ....Puternica, inteligenta, indragostita, irascibila sii....cu capul pe umeri
Sus In jos
siropel_de_tuse^_^
Academy Student
Academy Student
siropel_de_tuse^_^

Nr. mesaje Nr. mesaje : 25
Puncte : 30
Reputatie Reputatie : -1
Stare de spirit Stare de spirit : indragostita

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Mar 22 Mar 2011, 17:31

deci sa va spun si parerea mea
prima parte : un pic prea obsedata de sasuke , ambitioasa inteligenta si frumoasa ( s-au mai spus, dar deh astai adevarul .. ..  .. ) dar cel mai tare ma enerva ca trebuia sa o salveze cineva tot timpul , da tot timpul , cand ii vedeai ei o salvau pe sakura , am inteles ca e fata dar nici chiar asa , si cu saracul naruto ce mai avea ? .. ..  ..
a doua parte : mai ok tipa , nu mai trebuia sa fie salvata asa des si un pic ( foarte putin ) mai neobsedata de sasuke
asta a fost parerea mea si sper ca nu v-am suparat happy2
Sus In jos
Tudor.
Genin
Genin
Tudor.

Sex : masculin Localizare Localizare : Unde vreau ;x
Nr. mesaje Nr. mesaje : 171
Puncte : 185
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Compun versuri,Liceu..Muzica..pnm
Stare de spirit Stare de spirit : Imi traiesc viata la maxim :x

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Apr 2011, 01:59

dragutza,timida(in prezenta lui sasuke),furioasa(pe naruto)..
Sus In jos
Zuzulici :)
Jōnin
Jōnin
Zuzulici :)

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Prin jur.....
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1326
Puncte : 1681
Reputatie Reputatie : 250
Stare de spirit Stare de spirit : Mai conteaza???

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Mai 2011, 18:01

NuSh cE sA ZiK.....
pOi La InCePuTh ErA kAm SlAbA sH oPsEdAtA dE SaSuKe :<<: :<<:<<:<<:<<: dAr AkUm E
MaI pUtErNiCa Sh DrAguTza
Sus In jos
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Dum 26 Iun 2011, 17:41

Am aterizat si eu pe aici si ce pot sa spun la inceput Sakura ma scotea din minti,ma enerva la culme cu obsesia asta a ei pentru Sasuke si nu-mi placea pentru ca mereu se baza pe Naruto,Sasuke si Lee(la al-2-lea examen).In Shippuden pot spune ca sa maturizat si a devenit mai puternica.
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Lun 27 Iun 2011, 11:43

Mie mi-a placut intodeauna de ea,dar in prima parte mi se parea ca e prea slaba.Ea intodeauna avea nevoie de ajutor si cateodata statea in calea lui Sasuke si a lui Naruto.
Dar in Shippuden s-a schimbat,e mult mai puternica,mai sigura pe ea si numai este obsedata de Sasuke.Si este mult mai draguta.
Sus In jos
Stefz
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata calculatorului.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde de mine si de starea mea,dar mereu zambeitoare

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Mar 19 Iul 2011, 12:00

Nu stiu ce sa zic doar ca imi place de ea
-este draguta
-este desteapta
-este frumoasa
-este iubitoare
-este puterniva
Este personajul meu preferat. good job
Sus In jos
InImA_ReBeLa ^_^
Academy Student
Academy Student
InImA_ReBeLa ^_^

Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe pat...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Joi 21 Iul 2011, 14:27

Pai in seria Naruto nu mi'a placut de ea pentru faptul ca era obsedata de Sasuke... Inteleg ca il placea dar il vedea doar pe el... Era dea dreptul enervanta si copilaroasa...
In seria Naruto Shippuden mi se pare ca sa schimbat foarte mult... A devenit mai calma,mai matura si in special mai puternica... In concluzie imi place de ea happy2
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
Sa va vad :) - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Vin 22 Iul 2011, 22:27

Sincer mie mi-a placut intotdeauna de Sakura, chiar daca era obsedata de Sasuke.Ce-i drept in Shippuden se schimba foarte mult devenind mai puternica, dandu-si seama ca Naruto nu e chiar asa de idiot si incepe sa-l iubeasca (ca pe un prieten).Este personajul feminin cel mai tare, cred eu... happy2
Sus In jos
Elyy
S-Class
S-Class
Elyy

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : intr-o lume paralela
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2764
Puncte : 3123
Reputatie Reputatie : 217
Hobby-uri Hobby-uri : desene alb-negru,muzika,dans si mai actual ficuri
Stare de spirit Stare de spirit : As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri…

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 13:25

hmm pai despre Sakura prima data cand am vazuto in anime mi-a placut ca avea parul roz lough, mi sa parut putin cam enervanta cand statea toata ziua dupa Sasuke dar adoram fazele cant il pleznea pe Naruto de ii sarea apa in cap lough
E draguta imi place de ea, are momente cand ma enerveaza dar cele mai multe momente chiar miau placut mult. Am o parere destul de buna despre ea happy
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 01:53

Pei..sincer la inceputul serialului Naruto,Sakura era poate cea mai obsedata de Sasuke,mai ceva ca Ino oricum mie imi placea de ea de la inceput.Oricum Shippuden a schimbat-o ceva,este o mai tanara Tsunade lough totusi nu o sa spun ce e draguta,desteapta,frumoasa si de astea deoarece voi mi-ati furat doate adjectivele bune in legatura cu Sakura take this! ,glumes.Totusi daca e asa de ,,tare"de ce nu se poate stapani in fata lui Uchiha?Adica stiu ca iiubirea e iubire,dar sa fim seriosi singurul lugru pe care l-a facut cand il vede este sa planga dap !
Sus In jos
♥Barbie
Genin
Genin
♥Barbie

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : ghiceste..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 281
Puncte : 311
Reputatie Reputatie : 29
Stare de spirit Stare de spirit : Happy'bwaa :x

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Mar 16 Aug 2011, 21:21

hmm....sinceritatea mea este putin cam ruginita dar merge..

in prima serie era chiar foarte enervanta...era prea obsedata de atentia lui Sasuke si uita sa devina mai puternica sau sa observe celelalte persoane din jurul ei...
ei bine in a seria Naruto Shippuden..ea se maturizeaza si devine mult mai puternica..
chiar daca plecarea lui Sasuke a cam distrus-o intr-un fel..anume... a ajutat-o totusi sa se devina o "Femeie"diferita... dap !
cred ca sau mai zis...dar acum daca mai toti avem aceasi parere... .. ..  ..
Sus In jos
● Lene
Genin
Genin
● Lene

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Lost in my dream..But i don't care..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 146
Reputatie Reputatie : 6
Stare de spirit Stare de spirit : Lonely..

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 12:28

Parerea mea e ca Sakura este o fata puternica, nu isi arata mereu sentimentele fata de cei din jur pentru a nu ii ingrijora, face ce crede ca e mai bine pentru prieteni si sat. E destul de puternica si sa maturizat cu timpul. Este sfasiata de durere ingropata practic in ea dar nu se lasa continue sa lupte si sa ajunga departe. Schimbarea lui Sasuke si rautatea lui a facut'o sa sufere si mai mult, dar ratiunea o ajuta sa iasa din aceasta suferinta si sa faca ce crede ca e mai bine. E o luptatoare! Ii ajuta mereu pe alti ne gandindu'se la ea prea mult, e altruista si iertatoare. Dar cand se enerveaza nu e chiar asa de bine pentru cei din jur >.< biciuitor lough
Sus In jos
Suzuki
Academy Student
Academy Student
Suzuki

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Baia Mare
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Sa stau cu prieteni...;))......nu mai stiu ce sa zik...
Stare de spirit Stare de spirit : Happy :P

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Sept 2011, 19:45

[b]imi place de Sakura f mult.....nush de ce.....cred ca poate semanam utin la comportament.....la inceput nu a stiut sa lupte pentru ce is doreste , dar mai tarziu s-a antrenat si a devenit puternica si fizic dar si "mental".....(asa sunt si eu)........,iar la fizik singurul lucru comun este ca am ochii verzi ...
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 00:29

Off cred ca sunt singura cu parerile mele...ehh asta este nu trebuie sa fim la fel:))
Deci in prima serie..nu o suportam pt. ca statea numai dupa Sasuke si el nici nu o baga in seama si Naruto o enerva...
In Shippuden sa zic mna...s`o maturizat,a devenit mult mai puternica dar...ma enerveaza ca tot timpul cand Naruto face ceva ce ei nu`i convine il loveste,prima data erau amuzante momentele acelea dar deja prea abuzeaza:)),ma enerveaza ca tot timpul se bazeaza pe Naruto fara ca ea sa faca nimic si nu mi`a placut cand l`a mintit pe Naruto ca il iubeste doar sa se intoarca in sat pentru ca el chiar o iubeste si dupa aceea el era mult mai ranit.Si in legatura ca se bazeaza doar pe Naruto..cand Pain a distrus satul ea doar l`a strigat pe Naruto si a asteptat sa vada ce se intampla..Hinata l`a ajutat pe Naruto chiar daca stia ca probabil nu o sa poata sa il bata pe Pain..Aaa si inca ceva:)), atunci cand a vrut sa il omoare pe Sasuke facea pe curajoasa cam degeaba pentru ca nu a avut curajul sa il omoare..sau ma rog sa incerce sa`l omoare si pana la urma tot Naruto a salvat`o.Ce sa spun,mie mi se pare ca ea mai mult are impresia ca este curajoasa dar tot timpul ajunge sa se bazeze pe Naruto..Inafara de atunci cand s`a batut cu Sasori(si atunci cu ajutorul lui Chiyo) nu am vazut o lupta in care sa nu o salveze Naruto pe ea.
Ahh ma doare mana:)).Deci..asta e parerea mea despre Sakura dar in rest imi place de ea:P si sper sa fie cu Sasuke:o3..
Is curioasa daca mai e cineva cu acceasi parere ca mine..:-??.
Sus In jos
Siel
Genin
Genin
Siel

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : peste mari si tari intr-o mica tara numita romania
Nr. mesaje Nr. mesaje : 141
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : aventurile si senzatile extreme,sa scriu fanficuri,sa le citesc,sa rad sa ies cu prietenii
Stare de spirit Stare de spirit : chicky chicky super bine!!!!

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Sept 2011, 20:06

ei bine.sa-mi spun si eu parerea.In peima serie era mult mai draguta forbind din punct de vedere fizic..ma rog,treaba ei cu obsesia despre sasuke.in shippuden e dezastru.poate ca o critic prea rau.ma rog,la inceput e desenat putin cam urat parul,si fizicul ei.vreausa zic,urat n-a imbracato,doar ca hainele alea atat de largi o fac sa para chiar foarte slaba si zici ca nu are sani.apoi,intr-un episod din naruto shippuden,poarta acelasi kimono din copilarie.sta atat de strans de ea,si o arata ca pe un model,grasuta si dezvoltata,iar cat despre parul ei,arata super misto fara aparatoare si sunt cazuri in care ii sta mai bine cu parul scurt decat lung.in rest,e ok.uneori o arata facuta calumea,ca o femeie in toat fire,nu ca adolescenta de 15 ani,iar altori,o arata foarte amarata.comparati doua imagini cu ea,si vedeti diferenta
Sus In jos
kristen
Genin
Genin
kristen

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Printre stele, vise si ganduri spulberate de praful cosmic.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 264
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : skating, listen to music, eating, traveling, walking,
Stare de spirit Stare de spirit : Simt aerul ce intra prin fiecare por ametindu-ma din ce in ce mai mult cu puritatea lui divina.

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 23:04

In primul rand este cam ciudat prin prisma faptului ca are parul roz. In rest este un desen foarte reusit. Sakura este o fata INDRAGOSTITA PANA PESTE CAP de Sasuke.Ar face orice ca sa fie cu el. Este o fata curajoasa, prietenosa, frumoasa, foarteeeeeeee feminina. Si pe zi ce trece devine din ce in ce mai puternica. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
~ baby strumf ♥
Genin
Genin
~ baby strumf ♥

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Between Moon And Stars .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 173
Puncte : 204
Reputatie Reputatie : 15
Stare de spirit Stare de spirit : ~`Mai nebuna decat prevede legea [;xX]

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Sam 19 Noi 2011, 21:14

Despre Sakura... ce pot sa spun.
In primul rand, la inceput Sakura a avut de luptat mult si bine ca sa ajunga la inima mea, dar intr-un sfarsit a ajuns ^^. Imi place de ea, este foarte draguta, inteligenta, desi in Naruto era foarte slaba si umbla numai limba dupa Sasuke decat sa se antreneze, avea foarte multe cunostinte si o controlare a chakrei perfecta.
In Shippuden Sakura a devenit personajul meu preferat. A devenit foarte puternica, incepand sa se antreneze cu insusi Hokage-le. Este foarte puternica in Shippuden si stie cum sa profite de asta.

La aspect pot sa spun ca Masashi a facut o treaba buna in legatura cu personajul Sakurei. Personajul Sakurei a fost admirat si criticat fiind unul dintre cele mai favorite personaje printre care se mai numara Sasuke, Naruto si cei din Akatsuki. Parul ei roz, neobisnui, a fost cireasa de pe tort a aspectul rozaliei, la fel si fruntea ei mare. Masashi a lucrat foarte mult la ea dorind ca ea sa fie neobisnuita, eroina serialului si uite ca i-a resuit.

Cam atat am avut de spus.
Ja Ne! kiss
Sus In jos
Christianne.
Chūnin
Chūnin
Christianne.

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Aici.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 569
Puncte : 653
Reputatie Reputatie : 45
Stare de spirit Stare de spirit : Da,no?!

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Lun 21 Noi 2011, 15:21

Eu cred ca Sakura e ... ei bine , Sakura . Inainte era acea fata timida care murea dupa un strop de atentie din partea lui Sasuke si se certa cu cea mai buna prietena a sa din cauza lui , iar cu saracul Naruto , pai ... mai avea putn si era vizibila ceata din ochii ei cand il privea . La inceput nu prea mi-a placut din aceasta cauza , il baga in seama doar cand voia sa ii aminteasca ca face parte din echipa 7 si trebuie sa o protejeze de necazuri .
In shippuden prea mi-a placut schimbarea ei . S-a maturizat si a trecut peste plecarea lui Sasuke , a reusit sa devina mai puternica si a ajuns ce si-a dorit ( un membru de baza al grupului medical ) . Imi place mai ales ca se controleaza mult mai bine si gandeste strategic ( nu mai da cu , capu'n perete ca inainte), de exemplu cand a incercat sa il omoare pe Sasuke , mintindu-l ca vrea sa isi tradeze satul si sa treaca de partea lui . Asta zic si eu control .
Anyway ... in general mi se pare o fata frumoasa si isteata care , odata cu timpul , a trecut peste sentimentele ei pt brunet si a devenit mai puternica .

Gata ... acum mor =))
Glumeam <3 Hai Bye ##kiss
Sus In jos
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...
Academy Student
Academy Student
...xXSaKuRa_SaSuKeXx...

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : ...prin jur...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 7
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Uat Dă Fac? In stare de şoc...cazional fotogenică, uneori tristă....mereu eu xD

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Sam 26 Noi 2011, 18:18

[i] Din prima serie mi-a parut o fata foarte dragutza, desteapta, putin cam timida, si un pic prea obsedata, dar ft dulce. Isi tinea mereu parerile pt ea facandu-le prea personale.

In a II-a seria sau simtit imbunatatiri considerabile incepand de la faptul ca si-a putut arata dragostea ei pt Sasuke love de cand a inceput sa-l caute si pana la sfarsit. Fata timida de odinioara se simtea ca a fost ajutata mult sa se maturizeze de tot ce se intampla in jurul ei.
Intr-un cuvant este super fata asta incepand de la culoare neastamparata a verdelui din ochi ei si pana la schimbarea de atitudine, puterea fizica si siguranta de pe ea.
:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X
Sus In jos
Be Unicorn.
Genin
Genin
Be Unicorn.

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Japonia
acebook acebook : Nekko
Nr. mesaje Nr. mesaje : 366
Puncte : 467
Reputatie Reputatie : 17

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Joi 01 Dec 2011, 14:41

eu mi-a placut si la inceput.. si acum... si eu trec prin ce trecea si ea cand era mica .... si vreau sa va intreb ceva ...... cum imi pun poza la profil ?? sad
Sus In jos
▬Krux .
Chūnin
Chūnin
▬Krux .

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : K.T. + F.S.K.D.
acebook acebook : Just hi5
Nr. mesaje Nr. mesaje : 641
Puncte : 840
Reputatie Reputatie : 132
Hobby-uri Hobby-uri : PIREU .
Stare de spirit Stare de spirit : Huh..

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Joi 08 Dec 2011, 13:43

La inceput m-a enervat faptul ca desi avea un excelent control al chakrei, habar n-avea sa faca niste jutsuri mai elaborate.Dupa antrenamentul cu Tsunade a devenit ceva de speriat! E in stare sa te despice doar cu un deget! lough Deci votati Sakura presedinte!!! lough
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 23:24

Dragutza, Frumoasa , Inteligenta ! Este OK! Nu mi-a placut la inceput de ea, dar acum imi place de ea pentru ca s-a maturizat! dap !
Sus In jos
Andrușka
Special Jōnin
Special Jōnin
Andrușka

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart
acebook acebook : Suntem o familie saraca nu ne permitem :))

Nr. mesaje Nr. mesaje : 1833
Puncte : 2090
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : MULTE!

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Dum 11 Dec 2011, 01:09

Da nici mie pentru ca se tinea de Sasuke ok il place , da cat de mult il place ca ma enerva !
Dar de la examenul chunin cand si-a taiat parul mi-a atras atentia sa astepti atatia ani sa iti creasca pentru a ..il taia si proteja colegi de echipa!
In partea a doua MAMA , MAMA ce imi place doar ca nu imi place costumul si cum ii sta cu bandala aia .
Sus In jos
DeeaXSakura
Academy Student
Academy Student
DeeaXSakura

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 6
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : dansul,jocuri pe pc :metin,imvu.perfect world....
Stare de spirit Stare de spirit : sunt mai mereu bucuroasa:X

Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19Dum 25 Dec 2011, 23:51

Pai..sa vedem :
E dragutza , puernica , cand era mica putin timida ....in principiu e super tare :X
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sa va vad :) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

Sa va vad :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-