Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sa va vad :) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sa va vad :) - Pagina 3 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sa va vad :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
ღ♥•º°”˜¨Lavy ¨˜”°º•♥ღ
Academy Student
Academy Student
ღ♥•º°”˜¨Lavy ¨˜”°º•♥ღ

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : In my world
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Calculatorul,telefonul,dansul , cantantatul si asultatul pe mp4
Stare de spirit Stare de spirit : Cea mai trista persoana din lume

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Sam 11 Feb 2012, 20:12

Pai...Eu zic sincer ca e dragutza,frumoasa,cateodata timida,miloasa,copilaroasa ,amuzanta ,simpatica si poate sa isi fac priten pe oricine aca acel cineva vrea cu adevarat. in love
Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Dum 12 Feb 2012, 23:08

Pai eu cred ca Sakura sa maturizat mult fata de cum era in prima parte . Atunci parea un pic cam increzuta dar acum e draguta , puternica , intelegatoare , iubitoare si gata sa faca orice pentru a-si ajuta prietenii . Deci in concluzie o ador pe noua Sakura insa nu-mi place cum este imbracata si cuafura .[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Musette°
Genin
Genin
Musette°

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Iti rascolesc prin ganduri...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 75
Puncte : 107
Reputatie Reputatie : 13
Hobby-uri Hobby-uri : Dream...
Stare de spirit Stare de spirit : Never the same

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Lun 05 Mar 2012, 18:49

Ce as putea spune despre ea?

La inceput era enervanta. Mereru era cu nasul pe sus si tot ce vedea era "Sasuke". Parea pur si simplu obsedata! In lupte era aproape inutila, pentru ca nu stia sa folseasca nici un Jutsu ca lumea. Tin minte ca adesea se folosea de kunaiuri, nu imi amintesc sa o fi vazut facand altceva. Era naiva si mult prea copilaroasa. Dar, pe parcurs, a invatat sa isi accepte sentimentele fata de Sasuke si a devenit o persoana matura si puternica. Cred ca asta imi place cel mai mult la ea. A evoluat. A devenit unul din personajele mele preferate
Sus In jos
Alexandralov
Genin
Genin
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 51
Puncte : 54
Reputatie Reputatie : 3

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Vin 30 Mar 2012, 21:09

[b] eu cred ca sasuke e:desteapta,frumoasa,adorabila chiar su cu paru scurt, amuzanta,draguta,simpatica eu cred ca ie o fata nemaipomenita si le intrece pe toate fetele din lume nr1
Sus In jos
eu_aly
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : 0769865475
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : HAPPY

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Vin 13 Apr 2012, 23:49

La inceput era cam enervanta,dar cu timpul a devenit simpatica,draguta,cam obsedata de Sasuke,dar in prezent e chiar o obsesie de-a mea.
Sus In jos
~Piersicuta~Rubin~
Genin
Genin
~Piersicuta~Rubin~

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Intre Rai si Iad, Intre Viata Si Moarte Pe Vecie.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 158
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 11
Hobby-uri Hobby-uri : Forumul, fic-urile si altceva... pianul, vioara, baletul, inotul si patinajul.
Stare de spirit Stare de spirit : Ca intodeauna...

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Sam 21 Apr 2012, 22:17

Hmm.. O fata ambitioasa, uneori foarte enervanta - Naruto -, desteapta, frumoasa, un prieten de incredere, isi deschide inima persoanelor ce tin la ea si vice-versa.

O persoana cu multe calitati pe care nu o intalnesti de multe ori in viata![Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Angel white and black
Genin
Genin
Angel white and black

Sex : feminin Localizare Localizare : top secret
Nr. mesaje Nr. mesaje : 404
Puncte : 422
Reputatie Reputatie : 8
Stare de spirit Stare de spirit : mai mereu buna

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Vin 27 Apr 2012, 01:07

Pai...frumoasa,puternica,ambitioasa,tupeista,desteapta,un prieten foarte bun,simpatica,uneori enervanta(ceea ce imi place),sensibila,dulce,amuzanta,cu o putere fizica nebuna(ceea ce ma inebuneste),draguta,matura......a devenit o obsesie si un ideal pentru mine!
P.S as putea continua cu enumerarile dar mi-ar lua FOARTE MULT TIMP!
Sus In jos
andreutza_cata13
Chūnin
Chūnin
andreutza_cata13

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 529
Puncte : 589
Reputatie Reputatie : 50
Hobby-uri Hobby-uri : să cânt şi să mă distrez cu pretenii mei :love:

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Mar 22 Mai 2012, 21:38

cea mai frumoasa din naruto si naruto shipuuden indragostita pana peste cap in prima parte iar in a doua tot indragostita dar mai cu (,) capul pe umeri .... si mai este si un ninja medical super... care si-a intrecut cu mult maestrul deci sakura happy2 happy2 kiss in love
Sus In jos
Majkela †
Chūnin
Chūnin
Majkela †

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : In your heart, on your mind, beyond your wishes :X
Nr. mesaje Nr. mesaje : 515
Puncte : 543
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Do you love me because I am beautiful, or am I beautiful because you love me?
Stare de spirit Stare de spirit : Love begins with a smile, grows with a kiss, and ends with a teardrop.

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 16:42

Hey Hey Hey
1.Problema mea cu Sakura e ca este foarte timida si nu poate sa spuna verde in fata ceea ce simte.
2.Faptul ca este extrem de obsedata de Sasuke si ma mir ca atunci cand lau regasit de nu stiu cati ani nu ia sarit in brate sa il sarute.
3.Imi place ca este si rea cu cateva persoane(Naruto)
Sus In jos
Fistic ♥
Genin
Genin
Fistic ♥

Sex : feminin Localizare Localizare : Acasa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 98
Puncte : 118
Reputatie Reputatie : 4
Hobby-uri Hobby-uri : Sa imi traiesc viata
Stare de spirit Stare de spirit : Pusa pe sotii.

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Dum 10 Iun 2012, 23:16

La inceput credeam ca e fraiera fiindca era obsedata de Sasuke si toata ziua Sasuke-kun in jos si sus..
Dupa ce a plecat el a devenit mai puternica si emotional si fizic..Si nu a mai fost o asa scorpie cu Naruto..Adica baiatul nu ii facuse nimic si ea se tot lua de el..
Iar in shippuden cred ca e puternica si ambitioasa desi..A devenit prea obsedata de aducerea lui Sasuke inapoi..
Oricum cred ca asa cum e ea acum e destul de bine.
Sus In jos
Angy
Genin
Genin
Angy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In fata pc-ului .
Nr. mesaje Nr. mesaje : 167
Puncte : 189
Reputatie Reputatie : 12
Hobby-uri Hobby-uri : Ce fac e purã fictsiune !
Stare de spirit Stare de spirit : Chiar de mi-ar fi greu tot as zambi, daca as fi plina de probleme tot as glumi! Pt. ca stii .. viata e grea si lumea e rea .. Cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?! :)

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Sam 16 Iun 2012, 21:26

Eu am placut-o din prima clipa, mia placut povestea ei si dragostea sincera ce i-o purta, i-o poartă si i-o va purta lui Sasuke . Nu era ca alte fete , ea il iubea sincer de aceia se comporta ca o idioata vroia ca si el sa simta macar jumate din ce simtea ea pentru dansu` :-j , nu il iubea pentru ca provenea din nu stiu ce faimos clan sau ca era frumos sau ma rog poate la iubit de asta pana a ajuns cu el in echipa si ... totul s-a schimbat ... La cunoscut cum era el , de aceia ea a suferit atat pentru el . Adica sincer, Ino na avut nici pe d***u cand a plecat Sasuke . A , si uite asa mi-am amintit faza cand a plecat :3
Sakura sa maturizat , a acumulat mai multa forta :3 , e frumoasa deci .. da imi place :)):
Sus In jos
AlLyA ღ
Chūnin
Chūnin
AlLyA ღ

Sex : feminin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 648
Puncte : 733
Reputatie Reputatie : 57
Stare de spirit Stare de spirit : H@@py ^-^

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 14:02

La inceput chiar era enervanta si mult prea sensibila dar in Shippuden este chiar super tare in love
Sus In jos
Dee ♥
Genin
Genin
Dee ♥

Sex : feminin Nr. mesaje Nr. mesaje : 251
Puncte : 270
Reputatie Reputatie : 13

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Lun 25 Iun 2012, 23:08

Păi e un personaj ce-a crescut frumos în ochii noștrii. S-a maturizat și a devenit mai puternică. Nu prea am fost de acord cu alegerile pe care le-a făcut ea de-a lungul timpului. Nu renunți la o prietenie pentru un băiat și în niciun pentru unul ca Sasuke. Poate dacă era alt băiat, care ținea la ea aș fii înțeles dar așa nu-i văd rostul. Cineva ca Naruto, care și-ar fii dat și viața pentru ea. Nici ea nici Ino nu aveau șanse la Sasuke deci nu văd de ce să se certe. Nu e ca și cum una devenea iubita lui și cealaltă nu.
Apoi mi se părea penibilă când tot ce știa era Sasuke, Sasuke și Sasuke. Am înțeles că îl place dar prea exagera.
Pănă la urmă ea de ce s-a mai făcut ninja ? Dacă oricum mereu era apărată de Naruto și Sasuke. Niciodată în partea întăi n-am văzut-o să se apere singură. Nu știa nimic și totuși a ajuns departe. Înțeleg că era inteligentă dar ca să fii ninja nu e de ajuns. Nici măcar la examenul chunin nu a luptat singură. Și ironic a venit chiar Ino să ajute.
Iar acum în Shippuden îmi place oarecum de ea. Tot nu mi se pare ca Temari, Ten Ten, Hinata și poate și Ino. Măcar Ino știa ceva și în prima parte și nu era chiar obsedată. Sincer, nici în Shippuden nu poate lupta singură deși e mai puternică. Dacă nu ar fii fost Naruto, era moartă de mult :-j. Și e frustant când vezi că mereu îl ia la pumni deși el i-a salvat viața de mii de ori. Puțină recunoștiință nu ar strica. Sau când spunea că nu îl place pe Sasuke și îl poate omorî. Ah, pe cine păcălea ?
Deși are momente bune, când mă face să fiu mândră de ea. A crescut și cred că încearcă să fie altfel. Oricum, era evident că după plecarea lui Sasuke ea va deveni un super ninja =))). Mă așteptam și asta doar pentru al impresiona pe Uchiha. Care din nou nu merită.
Aspect :-??. Sincer, mie nu mi se pare așa de frumoasă, poate cu părul lung. Și văd că majoritatea o plac și mai mult pentru că are părul roz. Nu mi se pare asta un plus. Nu culoarea părului te face să arăți bine, ci întreaga înfățișare. Sunt momente când mi se pare foarte frumoasă dar sunt rare. Nu zic că nu ar fii frumoasă dar sunt personaje feminine mai frumoase decât ea :-??.
Sus In jos
http://deedeewithlove.tumblr.com/
sasusaku forever
Academy Student
Academy Student
sasusaku forever

Sex : feminin Varsta : 29
Localizare Localizare : Alaturi de tine
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 14
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : imi place sa........stau:)
Stare de spirit Stare de spirit : happy

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Dum 08 Iul 2012, 19:28

pai ii.....dargutza,desteapta,cateodata copilaroasa,se enerveaza cam repede
Sus In jos
Miss Sherlock
Chūnin
Chūnin
Miss Sherlock

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici pe undeva
acebook acebook : Foloseste "url"-ul altfel deformezi pagina si meniul!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 581
Puncte : 641
Reputatie Reputatie : 24
Hobby-uri Hobby-uri : cat mai multe
Stare de spirit Stare de spirit : schimbatoare

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Joi 12 Iul 2012, 20:06

Sincer Sakura nu este tocmai personajul meu femini preferat din Naruto ci Hinata.Sakura mi se pare cam prea cuprinsa de dragostea sa fata de sasuke si nu vede realitatea ce i se asterne in jur,dar totusi este desteapta si frumusica,dar la putere este mai slabuta fata de hinata,pe ino o poate invinge usor.Ceea ce-mi place la ea este faptul ca face parte din medici ninja ai satului atata tot.Asta-i parerea mea.
Sus In jos
Eq KaKy
Genin
Genin
Eq KaKy

Sex : masculin Varsta : 24
Localizare Localizare : Deci Practic Intr-a Colo.
acebook acebook : https://www.facebook.com/ursea.baa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 103
Puncte : 112
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Toate :)
Stare de spirit Stare de spirit : nNeBbUNaTTiKă

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Lun 30 Iul 2012, 12:12

Hmm e un personaj dur care il bate mereu pe naruto :dar nu e starul feminin care doresc altii care vizioneaza naruto ..
Sus In jos
Crissu.♥
S-Class
S-Class
Crissu.♥

Merite deosebite : Sa va vad :) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Nici eu nu mai stiu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5281
Puncte : 5552
Reputatie Reputatie : 107
Hobby-uri Hobby-uri : tenis cu piciorul...
Stare de spirit Stare de spirit : Ca in prima zi dupa divort...

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Mier 01 Aug 2012, 21:28

Hmmm sakura e ok . Mie imi place de ea . Este mult mai buna decat Hinata sau Ino
Sus In jos
floricica gingasa
Genin
Genin
floricica gingasa

Sex : feminin Varsta : 23
Localizare Localizare : Lumea viselor
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 93
Puncte : 91
Reputatie Reputatie : -2
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen si sa ma distrez
Stare de spirit Stare de spirit : mult mai bine decat ieri

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Sam 08 Sept 2012, 19:10

Pai e draguta,puternica dar se enerveaza foarte repede (mai ales pe naruto) si nu imi place la ea ca este asa obsedata de enervantul ala de sasuke
Sus In jos
Thunder
S-Class
S-Class
Thunder

Merite deosebite :
Sa va vad :) - Pagina 3 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : I can`t escape this place, it`s in my mind.
acebook acebook : Andreea

Nr. mesaje Nr. mesaje : 4074
Puncte : 4605
Reputatie Reputatie : 205

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Sam 06 Oct 2012, 18:04

Hmm...Saku, deci mie nu im prea placea de ea, dar in Shippuden am inceput chiar s-o urasc de-a binelea. Eram nervoasa, dar de cand am intrat pe forum, nu o mai urasc, sincera sa fiu, Aimi a pus punct la ura mea fata de Saku. Deci mie acum imi place de ea, nu zic ca imi este in gratii,, dar nici ca o urasc. E bine. happy
Sus In jos
~Botik~
Academy Student
Academy Student
~Botik~

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Urechesti
acebook acebook : https://www.facebook.com/adutzaadutza18



Nr. mesaje Nr. mesaje : 20
Puncte : 26
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,sportul,cititul.
Stare de spirit Stare de spirit : Vesela,amuzanta,prietenoasa

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 14:44

Este amuzanta,draguta,isteata,copilaroasa
Sus In jos
Fideluţă :|
Genin
Genin
Fideluţă :|

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : In a world apart. A world that does not exist.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 113
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 9
Hobby-uri Hobby-uri : Reading, Writing and painting
Stare de spirit Stare de spirit : Matter what mood when everyone is "happy"?

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 20:19

Hmmm... Sakura. Sa vedem.
Prima data nu prea imi placea de ea deoarece, era prea sensibila si slaba (cuvant folosit de Sasuke).
Intr-un fel imi placea pentru ca tipa la Naruto cand facea acea transformare din Naruto intr-o fata super hot. lough
Iar acum e mai tare. E cool ca e mai puternica ca de plans tot plange.
Oricum in Shippuden ador ca il omoara mai des pe Naruto. Ma prapadesc de ras cand ii da cate un pumn in cap de il baga in pamant. lough
Imi place mai mult acum mai ales ca are paru scurt si costum nou. well? awesome right?
Sus In jos
Bella
Academy Student
Academy Student
Bella

Sex : feminin Localizare Localizare : Slatina
acebook acebook : https://www.facebook.com/sie.bella

Nr. mesaje Nr. mesaje : 37
Puncte : 48
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : desenul,cititul,fotografia
Stare de spirit Stare de spirit : ja'ja bless!

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Joi 10 Ian 2013, 22:11

Pai in ptimul rand ca personaj de anime ,mie personal mi se pare ca e doar un simplu adjectiv pus la baza rivalitatii dintre Naruto si Sasuke,cat despre caracterizarea pe care i-as face-o,as spune ca este un copil pur si simplu este la inceputul adolescentei pana in seria Shippunden,adica este copilaroasa,geloasa pe Ino,posesiva pe Sasuke,curioasa,enervata cateodata,si cu toate acestea destul de ambtioasa impofida primelor episoade in care pare mai mult comoda si nu isi valorifica pontentialul facand in mare pe victima...inteligenta,ei bine da...Pe mine ma atras personal ei pentru ca mi se parea obsesiv pe ceva ce stia ca nu va putea avea cam..niciodata,adica pe Sasuke..cam atatica...happy
Sus In jos
Ax München
S-Class
S-Class
Ax München

Sex : feminin Varsta : 22
Localizare Localizare : Aici.
acebook acebook : Ax München
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2636
Puncte : 3266
Reputatie Reputatie : 272

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Mier 06 Feb 2013, 23:46

Ce părere am despre Sakura? Să fiu sinceră, ea este după Sasu personajul meu preferat. Chiar dacă e mai bătăioasă, e drăguță și amabilă cu ceilalți (excepție: Naruto). O adorabilicesc și îmi plac ochii ei. Mă rog, părerea mea este că este schimbătoare. Acum te pocnește și acum te îmbrățișează. Deci, eu cred că e drăguță :) dap !
Sus In jos
Ambriel Malphas
Jōnin
Jōnin
Ambriel Malphas

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Roman
acebook acebook : Alexandra Elena
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1447
Puncte : 1767
Reputatie Reputatie : 270

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Lun 10 Iun 2013, 15:09

Mie-mi place de ea. Adica, am crescut odata cu ea, as putea zice, si incearca sa ii ajunga pe cei doi din urma. Sincer, imi pare rau ca m-am indoit de multe ori de abilitatea sa ninja, spuneam mereu ca e o ''papa-lapte'' si ca nu se pricepe la nimic. Mi-a cam dat peste nas, si ma uimeste faptul ca un personaj care nu e real, are fani. =]] !
Sus In jos
♥Demy♥
Chūnin
Chūnin
♥Demy♥

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bacau
acebook acebook : Denisa Popa
Nr. mesaje Nr. mesaje : 685
Puncte : 777
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : Scris, Citit, Desenat, URMARIT NARUTO , mai multe :)
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare.....si aeriana <3

Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19Sam 03 Aug 2013, 23:31

Mi-a placut de la inceput de Sakura, nu multi ar fi ata de dedicati dragostei cat sa renunte la TOT, mai ales cand el a plecat si a spus ca el inseamna TOTUL pentru ea. Imi placea ca e desteapta, dar uneori era enervanta ca nu facea decat sa planga si era mai mereu "domnita la anangie" dar asta aducea momente SS, deci e bine si asa.  Cat despre Shippuden E SUPER TARE, nu mai zic in manga, e la fel de puternica ca si ei doi. Mie imi place mult Sakura, mai ales ca semanam la temperament ( si eu am tendinta sa lovesc pe cine ma enerveaza).
Cam atat.
Ja ne !
Edit : M-am uitat putin si al parerile celorlalti si cu unele nu prea sunt de acord.
La examenul Chunin s-a putut apara si singura, de asemene i-a apaat si pe Naruto si pe Sasuke cand ei erau vulnerabili (adica adormiti ). L-a aparat pe Sasuke in lupta cu Gaara, chiar daca nu i-a iesit prea bine merita laudata pentru bravura si au mai fost dati, dar nu am timp sa le enumar pe toate.
Cat despre Shipuden si recunostinta fata de Naruto, toata lumea stie ca atunci cand il loveste nu o face degeaba, ci pentru ca o enerveaza. Nu a spus nimeni ca nu ii este recunoscatoare, ba chiar a demonstrat ca vrea sa il protejeze cand a vrut sa il omoare pe Sasuke de una singura.
Ar mai fi foarte multe de spus, dar sunt foarte obosita. Parerea mea ati "auzit-o".
Ja ne !
Sus In jos
Continut sponsorizat




Sa va vad :) - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 3 I_icon19

Sus In jos
 

Sa va vad :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-