Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sa va vad :) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
Sa va vad :) - Pagina 4 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 Sa va vad :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Yondaime <3
Academy Student
Academy Student
Yondaime <3

Sex : masculin Varsta : 27
Localizare Localizare : Fetesti
acebook acebook : adauga profilul tau ...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 23
Puncte : 24
Reputatie Reputatie : -1

Sa va vad :) - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Sa va vad :)   Sa va vad :) - Pagina 4 I_icon19Sam 26 Apr 2014, 22:32

Partea I:Era obsedata de personajul anumit Sasuke nu ca am ceva impotriva lui nu-l urasc.Il urasc cel mai mult.Era copilaroasa nu facea seama dintre cer si pamant,adica nu vedea adevarul si minciuna avea 12-13 ani ce sa zic.Enervanta nu era vreea sa se bage in seama si ea doar vedeati ca singura prietena a ei era Ino.Si avea ceva in permanenta cu Naruto zic te supara nu mai vorbesti cu el pe moment dar nu sa ii dai un Chanaaaarrrraaa de ii faceai 100de cucuie.Nu vedea cat tine Naruto la ea si cat o iubeste.
Partea II(Shippuden):Nu mai e copilaroasa stie sa bage de seama nu mai e obsedata de personajul anumit Sasuke(urasc cuplul acesta mie mila de Sakura voi va ganditi macar la ea?va intreb asa va ganditi asta nu o sa fie un cuplu dupa ce Sasuke a incercat sa o omoare credeti ca niste scuze ii va scoate imaginile alea din cap akm va intreb asa ca de la fan la fan voua vi se pare normal cred ca nu stiti ce ii ala cuplu care sa aiba dragoste,copiii si o familie fericita pe tot restul vietii.)Nu-l mai loveste asa de mult pe Naruto.Si ii intelege sentimentele lui Naruto(cele de dragoste)astfel creeandusi o relatie cu el(iubit si iubita(temporar)sot si sotie(4ever).Asta a fost parerea mea dar daca nu bagati de seama nu ma intereseaza voi cu ale voastre eu cu ale mele.Oricum se vede foarte multe detalii in legatura cu relatie lor uitativa la episoade ca vad ca nu le-ati vazut sau mai uitativa odata.Insa va mai spun odata NaruSaku are o sansa nu ca n-ar avea si SasuSaku dar asta nu e un cuplu ii o chinuiala pe detaliu:Sakura si cu Sasuke.Naruto cu cine o sa fie cu Hinata ii doar o prietena pentru el atata tot sau Sakura si Naruto(4ever)Hinata(singura) si Sasuke(singur) de parca m-ar interesa ca sunt singuri imi place foarte mult NaruSaku si nimeni nu ma va putea schimba.Se potrivesc foarte bine sunt Ingerii Dragosteti
                                                  NaruSaku4everalone love
Sus In jos
 

Sa va vad :)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sakura-