Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
pareri despre sasuke Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
pareri despre sasuke Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 pareri despre sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous


pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Mier 21 Apr 2010, 22:09

Ce parere aveti despre sasuke?.....Ce credeti despre faptul ca mai tot timpul incearca sa o indeparteze pe sakura de el?sa aiba vreun motiv anume?
Sus In jos
JustMe
Hokage
Hokage
JustMe

Sex : masculin Nr. mesaje Nr. mesaje : 600
Puncte : 1509
Reputatie Reputatie : 133
Hobby-uri Hobby-uri : football
Stare de spirit Stare de spirit : merge merge =)

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Joi 22 Apr 2010, 13:08

Armyde a scris:
Ce parere aveti despre sasuke?.....Ce credeti despre faptul ca mai tot timpul incearca sa o indeparteze pe sakura de el?sa aiba vreun motiv anume?

Este mereu tipul cu un comportament cool, placut si apreciat de toata lumea
un singuratic ce se inchide in el mereu. nu vorbeste cu nimeni despre problemele sale atat actuale cat si cele din trecut ... devine un razbunator al propriilor temeri si suferinte. Aceste lucruri ii v-a determina plecarea sa din satul konoha .
Sus In jos
https://sasu.forumgratuit.ro
Meyryn
Legend
Legend
Meyryn

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bulgarus
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1415
Puncte : 1796
Reputatie Reputatie : 188
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Joi 22 Apr 2010, 16:08

Imi place Sasuke compartamentul ,felul lui de a fi mai tacut si nepasator este super, insa nu cred ca el o indeparteaza pe Sakura de el este doar orbit de putere si razbunare si asta nu este bine very sad
Sus In jos
Aimi
Genin
Genin
Aimi

Nr. mesaje Nr. mesaje : 72
Puncte : 99
Reputatie Reputatie : 15

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Lun 09 Aug 2010, 19:03

Hm...misterios, frumos etc.
Dar...m-a cam enervat in Shippuden, la prima lor intalnire, acolo la vizuina lui Orochimaru. Vroia sa faca nu stiu ce tehnica pe care sa ii rada pe toti...(Paremi-se daca nu chiar tehnica pe care a folosit-o pe Itachi din care pomenea ca nu avea sa scape. Gandesc asta dupa cum a spus de 2 ori ca nu pot scapa si dupa cum a ridicat mana dreapta. Si cand s-a intalnit cu ei si cand l-a ucis pe Itachi. E doar o parere think ) Si nu mi-a placut. Noroc ca au intervenit Orochimaru si Kabuto si l-au convins sa nu o faca :|. Dar faptul ca vroia sa o foloseasca denota ca nu tinea deloc la prietenii lui (Nici la Naruto, nici la Sakura)
Asta e una din parerile mele despre Sasuke. :D
Sus In jos
Kirara
Legend
Legend
Kirara

Merite deosebite :
pareri despre sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Always beside you ♥
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3431
Puncte : 4873
Reputatie Reputatie : 1187
Hobby-uri Hobby-uri : Ador sa stiu cand cazi !
Stare de spirit Stare de spirit : Fake Smile :)

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Lun 30 Aug 2010, 01:04

Imi place de Sasuke pentru ca e frumoas,misterios,ador stilul lui dar e prea orbit de razbunare si nu vede nimic altceva inafara de asta.
Sus In jos
``*Last Kiss*``
Genin
Genin
``*Last Kiss*``

Sex : feminin Varsta : 30
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 196
Puncte : 265
Reputatie Reputatie : 49
Stare de spirit Stare de spirit : hmmm...momentan sunt happy

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Lun 30 Aug 2010, 15:17

Sasuke e frumos,puternic,misterios dar nu-mi place indiferenta lui fata de multi,faptul ca o indeparteaza pe Sakura si are in cap numai razbunare
Sus In jos
Deea < - -
Genin
Genin
Deea < - -

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 56
Puncte : 57
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : nebunie in culoare:x

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Mier 06 Oct 2010, 11:24

e frumos,misterios,puternic,orgolios,e genul de persoana care nu spune nimenui ce il doare,ce probleme are...ar cam trebui sa se schimbe
Sus In jos
Aniska
Guardian Ninja
Guardian Ninja
Aniska

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : pe aici
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2389
Puncte : 3602
Reputatie Reputatie : 1046
Hobby-uri Hobby-uri : role , cumparaturi, scoala , net etc
Stare de spirit Stare de spirit : happy, indragostita, plictisita....

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Joi 07 Oct 2010, 19:29

foarte misterios, un luptator foarte bun , plin de ura si razbunare , chipes , inteligen si cam atat happy2 happy2 heh
Sus In jos
InGeRuL nEgRu
Genin
Genin
InGeRuL nEgRu

Sex : feminin Varsta : 27
Nr. mesaje Nr. mesaje : 116
Puncte : 138
Reputatie Reputatie : 22
Stare de spirit Stare de spirit : eee...merge

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Sam 16 Oct 2010, 19:50

misterios,inchis in el,rebel,frumos,puternic,indiferent,orgolios
Sus In jos
Luminor
Genin
Genin
Luminor

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : In your heart
Nr. mesaje Nr. mesaje : 69
Puncte : 71
Reputatie Reputatie : 12

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Lun 18 Oct 2010, 18:06

Genul de persoana care nu lasa pe nimeni sa-l calce in picioare si care sta inchis in el.E tipul macho,misterios,frumos in love cu o atitudine pe masura caracterului.
Sus In jos
S$hiva>
Genin
Genin
S$hiva>

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : <somewhere where you do not know >
Nr. mesaje Nr. mesaje : 135
Puncte : 140
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : MUZICA,tobe
Stare de spirit Stare de spirit : h@@pp!*

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Dum 24 Oct 2010, 15:54

E genul de baiat care nu lasa pe nimeni sa-l faca de ras,e misterios,cool,rebel,puternic,orgolios si prea razbunator.
Sus In jos
ღTweetyღ
Genin
Genin
ღTweetyღ

Sex : feminin Localizare Localizare : my world and mine alone
Nr. mesaje Nr. mesaje : 235
Puncte : 281
Reputatie Reputatie : 39
Hobby-uri Hobby-uri : muzica,desen...
Stare de spirit Stare de spirit : Eu !? Mereu naiva cand vine vorba de EL.

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Sam 04 Dec 2010, 22:29

E genul de baiat care nu se da batut si nu se lasa calcat in picioare..e cool,misterios...prea razbunator
Sus In jos
perenelle
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Varsta : 28
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 15
Reputatie Reputatie : 1
Stare de spirit Stare de spirit : de obicei buna

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Lun 06 Dec 2010, 22:29

Sasuke e genul"bad boy" dupa care mor toate fetele,plin de ura si fara sentimente-dupa parerea mea,in shippuden nici macar pt fostii lui coechipieri-orgolios si distant.Sper sa se dezmeticeasca si sa afle ca"nimic bun nu se poate naste din ura"
Sus In jos
Bubu.
Legend
Legend
Bubu.

Merite deosebite : pareri despre sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Bucuresti
acebook acebook : Bubs Bbu
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5440
Puncte : 6635
Reputatie Reputatie : 727
Hobby-uri Hobby-uri : Writing - Reading - Hip Hop - Rap
Stare de spirit Stare de spirit : I feel like I want to murder someone

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Dum 16 Ian 2011, 00:25

Sasuke ? Parerea mea ? Hm..sa vedem

Sasuke e genul de baiat cool , dupa care toate fetele mor
El este puternic , indiferent , orgolios , inchis in el , frumos ..etc
Ce pot spune , un lucru specific celor din clanul Uchiha [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Oricum , el isi va reveni , sunt 100% sigura de asta [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mrrr [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Bombonica Mentolata
Legend
Legend
Bombonica Mentolata

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 2940
Puncte : 3581
Reputatie Reputatie : 227
Stare de spirit Stare de spirit : Happy Happy

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Mar 18 Ian 2011, 11:28

Sasuke.......da...un baiat ce te da pe spate numai utadndu-se la tine........vai daca ar fi real numai ca este prea inchis in el ....cam atat happy2
Sus In jos
iulianbuzoianu
Academy Student
Academy Student
iulianbuzoianu

Sex : masculin Varsta : 25
Nr. mesaje Nr. mesaje : 30
Puncte : 32
Reputatie Reputatie : -3
Stare de spirit Stare de spirit : wrau!!!!!!!!

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Mier 02 Mar 2011, 09:30

nu prea cred ce zici tu meyryn.eu cred ca o iubeste si ii este teama sa arate.probabil...
Sus In jos
Elz .
S-Class
S-Class
Elz .

Merite deosebite :
pareri despre sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Unde te aştepţi mai puţin.
acebook acebook : Elz :)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 4331
Puncte : 5563
Reputatie Reputatie : 903
Hobby-uri Hobby-uri : KPoP , Dancing and Writing :)
Stare de spirit Stare de spirit : Unknow.

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Sam 05 Mar 2011, 21:28

Sasuke e al meu love
Glumeam love
Deci ma cam enerveaza si el si Saku
Saku e nebuna si antipatica
Sasuke nik nu o baga in seama
Dar arata Sasuke
Mama cum arata love
Aoloo morrr love
Sus In jos
http://www.eli-rawrr.tumblr.com
Paula
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Vin 29 Apr 2011, 21:42

Da el chiar este:cool,misterios,orgolios,puternic dar sa nu uit ca e frumos in love [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] love i love you in love rusinos kiss happy2


Ultima editare efectuata de catre Paula in Vin 29 Apr 2011, 22:02, editata de 1 ori (Motiv : sasuke)
Sus In jos
Paula
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Vin 29 Apr 2011, 21:55

Sasuke e dragutz,puternic,misterios,razbunator,dar nu stiu de ce e ,,emo" dar de ce e emo nu apare asa in serial!! in love rusinos al noualea cer happy2 paaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!$#@*[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Paula
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 3
Reputatie Reputatie : 0

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Vin 29 Apr 2011, 22:08

Sasuke e super tare dar e genul ,,bad boy-baiat rau"dar unele fete il iubesc de zici ca-s nebune dar asta-i viata viecare iubeste pe cine si eu am fost o obsedata de sasuke dar acum nu imi place de el sas de multMa invata si pe mine sa imi pun poza aici uitati id-ul meu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] paaaaaaaaaaaaa!!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Soprena_
Genin
Genin
Soprena_

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Winterfell
Nr. mesaje Nr. mesaje : 328
Puncte : 471
Reputatie Reputatie : 91

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Lun 13 Iun 2011, 15:14

Heii ! Pai
Sasuke - kun e dragut in felul lui : chipes , misterios , inteligent dar e orbit de razbunare . Sincera sa fiu in ultimele episoade din Naruto el pare cam nebun mai ales acel ras al lui diavolesc chiar m`am speriat de el ca nu am mai putut dormi la noapte sad




Aceasta este parerea ! happy2
Sus In jos
http://toosassyforya.blogspot.ro/
killerbunny
Genin
Genin
killerbunny

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : printre stele
Nr. mesaje Nr. mesaje : 95
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 3
Hobby-uri Hobby-uri : Muzica
Stare de spirit Stare de spirit : buna dar nebuna

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Dum 26 Iun 2011, 17:47

Buna!
Sasuke e un baiat:inteligent,frumos,orgolios,etc.
Cred ca pana la urma o sa-si bage mintile in cap si o sa se intoarca in satul Konoha
Sus In jos
Lemonade
Academy Student
Academy Student
Lemonade

Sex : feminin Varsta : 30
Nr. mesaje Nr. mesaje : 33
Puncte : 34
Reputatie Reputatie : 2
Hobby-uri Hobby-uri : Dansul

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Lun 27 Iun 2011, 11:53

Hmmm...Sasuke e tipul cool,inteligent,bun la toate.El fiind observat de toate fetele si invidiat de toti baietii mai ales de Naruto.Cu toate astea el ramane in continuare indiferent,cautand doar putere pentru a se razbuna.
Sus In jos
InImA_ReBeLa ^_^
Academy Student
Academy Student
InImA_ReBeLa ^_^

Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe pat...
Nr. mesaje Nr. mesaje : 12
Puncte : 16
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : Happy

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Joi 21 Iul 2011, 14:44

Pai e genul de baiat dorit de toate fetele... Chipes,misterios,calm si puternic...
Comportamentul lui mi se pare oarecum normal... Deoarece a suferit cand era mic este si normal sa se ascunda in el, sa nu vorbeasca despre nimic niciodata sa fie rece si nepasator... Dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie si razbunator...
Nu cred ca o indeparteaza pe Sakura ci pur si simplu nu il intereseaza persoana ei fiind prea ocupat cu omorarea lui Itachi.... Cred totusi ca el tine la Naruto si Sakura macar ca la niste prieteni dar, din cauza razbunarii ia dat deoparte
Sus In jos
Milkshake ♥
S-Class
S-Class
Milkshake ♥

Merite deosebite :
pareri despre sasuke J5fdba
Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : New York
acebook acebook : Foloseste "url" , largesti profilul! - admin
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3546
Puncte : 4549
Reputatie Reputatie : 702

pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19Vin 22 Iul 2011, 22:37

Sasuke e frumos si asta-i singura lui calitate, dupa parerea mea.De la inceputul serialului si pana acum el a vazut doar razbunare...Ce sa mai zic.Recunosc ca ma topesc cand il vad da` e mult prea...tacut,razbunator si nu stie sa isi arate sentimentele.Atunci cand a parasit satul i-a zis Sakurei care plangea pentru el un simplu 'multumesc'.Cam asta cred eu despre Sasuke.
Sus In jos
Continut sponsorizat




pareri despre sasuke Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke I_icon19

Sus In jos
 

pareri despre sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-