Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
pareri despre sasuke - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura
pareri despre sasuke - Pagina 2 Bvpf10





Înainte de a începe să postați, vă sfătuim să citiți REGULAMENTUL forumului! Dacă vă veți face cont, vă rugăm să nu uitați de forum și să fiți activi. Sperăm că vă veți distra și că vă veți face noi prieteni. Have fun :)

Anime. Naruto. Sasuke & Sakura

That's our forum way!
 
AcasaPortalEvenimenteUltimele imaginiFAQCăutareÎnregistrareConectare
--- Ne-am gândit să ne facem o nouă (re)introducere în categoria de Ești nou? Prezintă-te. Dacă te-ai mai prezentat în trecut, caută vechiul topic și fă-o din nou tot acolo. ---

Distribuiţi | 
 

 pareri despre sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
PiXxi
Academy Student
Academy Student
PiXxi

Varsta : 26
Nr. mesaje Nr. mesaje : 15
Puncte : 17
Reputatie Reputatie : 0

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Joi 04 Aug 2011, 23:51

Mie-mi place Sasuke este un personaj interesant,rece si distant ,foarte puternic dar si cu defecte,uneori am senzatia ca-i pasa numai de razbunare. Si nu cred ca el o indeparteaza pe Sakura pentru ca nu are vreun motiv,sau cel putin asa cred.
Sus In jos
angelo_testardo
Chūnin
Chūnin
angelo_testardo

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : galati
Nr. mesaje Nr. mesaje : 812
Puncte : 893
Reputatie Reputatie : 38
Hobby-uri Hobby-uri : belly dance/karate
Stare de spirit Stare de spirit : Zambeste, maine poate fi mai rau!

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Sam 06 Aug 2011, 10:20

sasuke...hmm..parerea mea?
pai sasuke este genul foarte orgolios care nu vrea sa piarda si nu vrea sa fie considerat de aceeasi teapa cu toti ceea ce ii da multa putere si un aer cool
Sus In jos
Teo.Dora
Genin
Genin
Teo.Dora

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Stefanestii de Arges
Nr. mesaje Nr. mesaje : 111
Puncte : 119
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : fac parte din Anamblul de jocuri populare Dorul jr.
Stare de spirit Stare de spirit : visatoare

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Mar 09 Aug 2011, 12:58

Bai! parerea mea despre Sasuke Uchiha este urmatoarea: *prin felul lui de a fi misterios , tacut si indiferent atrege atentia tuturor si in special a fetelor ,printre care si Sakura, care este indragostita lulea ,dar acesta o raneste prin distanta pe care i-o impune si indiferenta de fier. E foarte usor influentat , dar ca de obicei nu de cine trenbuie.... . Datorita influentei negative de care este inconjurat se pierde in intuneric fiind dominat de Razbunare.
Sus In jos
dydy
Chūnin
Chūnin
dydy

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : undeva prin Romania
acebook acebook : Dyy Dya
Nr. mesaje Nr. mesaje : 871
Puncte : 986
Reputatie Reputatie : 40
Hobby-uri Hobby-uri : ♥Music ♥

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Mier 10 Aug 2011, 02:09

UITE PARREA MEA:are un orgoliu de ..,,lasama sa te las"(sau cum o fi)Dorinta lui de razpunare este deja prea mare,si niciodata nu-si exprima adevaratele sentimente,mereu e rece,distant..stiti voi crying
Sus In jos
● Lene
Genin
Genin
● Lene

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Lost in my dream..But i don't care..
Nr. mesaje Nr. mesaje : 119
Puncte : 146
Reputatie Reputatie : 6
Stare de spirit Stare de spirit : Lonely..

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Joi 18 Aug 2011, 12:52

Faptul ca o indeparteaza asa pe sakura ma pune pe ganduri oare era motivul ca nu o suporta? Parerea mea e ca lui ii era frica sa se indragosteasca deoarece il va lua din drumul lui catre razbunare. Mi se pare ca in primul seron era mai super adica mai normal cat se poate spune , in al doilea sezon jocul se schimba ei cresc e diferit..Sasuke devine absorbit complet de ura ce il macina la inceput dar acum il domina complet..Imi pare rau pentru el, are cea mai trista poveste din serial sad Problema lui e ca momentan mintea ii e in alta parte..In mainile murdare a le lui madara..si se cam joaca cu ea indicandul pe Sasuke in eroare..Chiar sper sa isi revina.. dap !
Sus In jos
Bichon
Genin
Genin
Bichon

Sex : masculin Varsta : 25
Localizare Localizare : De ce este campul asta obligatoriu ?
Nr. mesaje Nr. mesaje : 82
Puncte : 87
Reputatie Reputatie : 5
Hobby-uri Hobby-uri : Imi dau palme pana ma defiugurez.

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Mier 24 Aug 2011, 22:34

Parerea mea despre sasuke esta ca are mult succes cu Fetele , pentru ca este nepasator, in cele mai multe cazuri e calm , dar disperarea lui de rasbunare nu il ajuta cu nimic si de asemenea nici nu il avanseaza. Este tipul care vrea sa aiba controlul corpului sau, si vrea din ce in ce mai multe puteri doar pentru razbunare. Nu vreau sa credeti ca am o parere proasta despre sasuke ( este personajul meu preferat).
Sus In jos
Dadaa <3
Genin
Genin
Dadaa <3

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Pe undeva^^
Nr. mesaje Nr. mesaje : 341
Puncte : 413
Reputatie Reputatie : 54
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde.:)

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Mier 14 Sept 2011, 00:45

Hmmm...Pai imi place foarte mult de Sasuke si are acel mister in love , insa nu`mi place ca e obsedat de razbunare..chiar daca cam are dreptate sa se razbune pe Konoha,insa doar pe batranii aia doi nu tot satul pentru ca cei din sat nu au facut nimic si Itachi a vrut sa protejeze Konoha nu sa o distruga Sasuke:(.Ei bine acum trebuie sa avem rabdare deci cu greu pot sa astept o saptamana pentru un episod:)),imi doresc sa se intoarca in sat a hug .
Sus In jos
kristen
Genin
Genin
kristen

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Printre stele, vise si ganduri spulberate de praful cosmic.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 264
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : skating, listen to music, eating, traveling, walking,
Stare de spirit Stare de spirit : Simt aerul ce intra prin fiecare por ametindu-ma din ce in ce mai mult cu puritatea lui divina.

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Joi 20 Oct 2011, 23:23

Sasuke este un desen foarteeeee bine reusit. Imi place foarte mult comportamentul lui. Este indiferent si nu-i pasa de nimeni. El este ambitios, curajos, frumos ( aratos) , numele lui pare impunator. Ma cam enerveaza ca tot ce aude transforma in razbunare si ca este cam plagiator [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] FARA SUPARARE. Itachi a fost cam naiv ca i-a dat puterile lui. Dar in fine. In opinia mea, Sasuke o indeparteaza pe Sakura, deoarece el crede ca este un nimeni si nu l-ar ajuta sa-si razbune familia, fratele. Probabil ca ar avea ceva sentimente pentru ea, dar asta nu ar schimba situatia deloc.
Sus In jos
Otti
Genin
Genin
Otti

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : This is a Wasteland... (Tulcea)
Nr. mesaje Nr. mesaje : 272
Puncte : 312
Reputatie Reputatie : 26
Hobby-uri Hobby-uri : I'm Alive
Stare de spirit Stare de spirit : Drowning myself in boredom...

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 19:20

Il iubesc pe Sasuke ! este atat de cool .... marita-te cu mine ! please happy2
Sus In jos
http://bastille07.tumblr.com/
kristen
Genin
Genin
kristen

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Printre stele, vise si ganduri spulberate de praful cosmic.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 243
Puncte : 264
Reputatie Reputatie : 10
Hobby-uri Hobby-uri : skating, listen to music, eating, traveling, walking,
Stare de spirit Stare de spirit : Simt aerul ce intra prin fiecare por ametindu-ma din ce in ce mai mult cu puritatea lui divina.

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Dum 23 Oct 2011, 22:30

othy a scris:
Il iubesc pe Sasuke ! este atat de cool .... marita-te cu mine ! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Buna asta! :)) Hai ma ca astia din Uchiha sunt tare draguti [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
*Rina*Mandarina*Rina*
Genin
Genin
*Rina*Mandarina*Rina*

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Bacau
Nr. mesaje Nr. mesaje : 126
Puncte : 145
Reputatie Reputatie : 8
Hobby-uri Hobby-uri : Imi place sa ascult muzica, sa fac fan ficuri si multe altele
Stare de spirit Stare de spirit : Plictisita

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: aaaaaa   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Lun 24 Oct 2011, 01:29

Eu cred ca ii este frica sa nu se indragosteasca si sa trebuiasca sa o ucida.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] De asta o tine la distanta de el desi cred ca o iubeste.
Sus In jos
Katherine Pierce
Special Jōnin
Special Jōnin
Katherine Pierce

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : În spatele tău!
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1626
Puncte : 1840
Reputatie Reputatie : 118
Hobby-uri Hobby-uri : Vorbitul 24/24 h.
Stare de spirit Stare de spirit : Depinde cum mă găseşti.

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Sam 10 Dec 2011, 23:32

Este foarte distant si retras de toata lumea, asta il strica pe el! Daca ar fi macar un pic mai apropiat de Sakura si Naruto sigur s-ar simti mai bine!
Sus In jos
iNGERASH
Academy Student
Academy Student
iNGERASH

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 3
Puncte : 2
Reputatie Reputatie : -1
Hobby-uri Hobby-uri : Mai nimik...
Stare de spirit Stare de spirit : Imi plack foarte putzine sh imi displak foarte multe.Vad realitatea asa cum este....

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Lun 12 Dec 2011, 19:47

SASKE hmmm....Prima data cand am inceput sa ma uit la NARUTO,credeam ca Saske sh Naruto se vor intelege foarte bine sh ca Saske va sta cu Sakura...dar nu a fost delok asha....Yo,personal,nu vad k Sakura va fi vreodata impreuna cu Saske sau k Saske va deveni bun...el stie doar cuvantul razbunare,sh este pacat k voi nu realizati cum stau defapt lucrurile,voi stiti in sinea voastra k cei doi nu vor fi niciodata impreuna dar nu vreti sa acceptati acest lucru!! welcome
Sus In jos
Nobody
Genin
Genin
Nobody

Sex : feminin Varsta : 25
Localizare Localizare : Departe.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 448
Puncte : 477
Reputatie Reputatie : 7
Stare de spirit Stare de spirit : Instabilă

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Lun 19 Dec 2011, 11:03

Pai, Sasuke a fost personajul care mi-a atras atentia chiar de la inceput prin look, dar dupa a inceput sa imi placa si caracterul sau si felul in care uneori colabora cu Naruto. Pacat ca in Naruto Shippuden e din ce in ce mai malefic si vrea sa distruga satul. Mi-ar place si mai mult de el daca ar renunta la razbunare si s-ar intoarce in Konoha. :><:
Sus In jos
Byanka ac33asi
Academy Student
Academy Student
avatar

Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 8
Reputatie Reputatie : 0

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Dum 01 Ian 2012, 22:39

Eu cred ca Sasuke este o persoana cool,puternica,frumoasa,iar toata lumea spune ca este orgolios..nu.nu este ,el s-a gandit la faptul ca nu a facut nimik,nu s-a antrenat ca sa devina mai puetrnic sa il omoare pe itachi,vazand ca Nauto devine puternic ,iar el in Konoha nu face nimik nu isi mareste puterile ,s-a hotarat sa plece.pe Sakura o marginalizeaza pentru stie ca itachi o sa vrea sa o ucida(parerea mea)desi tine la ea..dar firea lui sumbra il face sa para,in ep 101 cand toti vroiau sa afle ce este sub masca lui Kakashi era rece ,crud ?eu nu cred..deci in concluzie este CEL MA FRUMOS!!!
Sus In jos
KukuLetzZ
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : masculin Varsta : 28
Localizare Localizare : Braila
Nr. mesaje Nr. mesaje : 11
Puncte : 11
Reputatie Reputatie : 0
Hobby-uri Hobby-uri : Club:X,fotbal

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Lun 06 Feb 2012, 18:38

Intr-un fel nu imi place sasuke si ca sa zik motivu/motivele dc:
1.Face parte din clanul Uchiha,un clan renumit dc nu a putut sa faka rost de putere singur cum a fakut itachi?
2.Orichimaru ia dat semnul blestemat si dupa ceva timp sa dus la el
3.Dupa toate astea in lupta cu Itachi inainte sa moara itachi ia dat o parte din puterea lui
4.Ia luat ochii lu itachi pentru ca ochii lui ii folosise prea mult
Dc a fakut toate astea cu ajutor??...e un uchiha cum am mai spus putea sa faka rost de putere singur.Pur si simplu ca sa zik asa a stat numai pe puterea altora...
Sus In jos
Dellz
Chūnin
Chūnin
Dellz

Sex : feminin Varsta : 27
Localizare Localizare : Hell
acebook acebook : Delia P.
Nr. mesaje Nr. mesaje : 849
Puncte : 1052
Reputatie Reputatie : 121
Hobby-uri Hobby-uri : Slaying
Stare de spirit Stare de spirit : Are you stupid or something?

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Joi 22 Mar 2012, 21:47

Nyaan si eu!
Sasuke my love =))))! In fine, mie`mi place Sasuke e un tip misterios care`mi starneste intereresul si e si frumos nah! Dorinta lui de razbunare il face sa fie inchis in el ceea ce e putin ciudat si totusi interesant si atragator, mai ales atragator! Acum stiu de ce multe au fobia lui, dar ma rog toti vom gasi noi un "Sasuke" canva, depinde cum il vezi! :)))
In concluzie Sas'ke is cOOL ;x
Sus In jos
http://dellz405.tumblr.com/
Theona Theo
Genin
Genin
Theona Theo

Sex : feminin Varsta : 24
Localizare Localizare : Oare....?!La PC....:))
Nr. mesaje Nr. mesaje : 207
Puncte : 233
Reputatie Reputatie : 14
Hobby-uri Hobby-uri : My entire life it's an entertainment....
Stare de spirit Stare de spirit : Merge....se poate si mai bine !

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Dum 08 Apr 2012, 19:33

Hey...!
Hmm....Sasuke/Sas'ke...este super,puternic si foarte atragator !
Imi pare atat de rau ca este asa de inchis si de rece...sper din tot sufletu' sa se intoarca in Konoha(cu siguranta o sa o faca...stiu din surse sigure :)) !) si sa redevina prieten cu Naruto...si poate sa fie impreuna cu Sakura(macar un sarut,Massashi !)...
Sus In jos
Deea.
Legend
Legend
Deea.

Merite deosebite :
pareri despre sasuke - Pagina 2 J5fdba
Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Tokyo 東京
acebook acebook : Andreea Dincă
Nr. mesaje Nr. mesaje : 5295
Puncte : 6288
Reputatie Reputatie : 496
Stare de spirit Stare de spirit : Indiferenta

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Apr 2012, 23:03

Sasuke

Este un tip rece si razbunator dar in acelas timp frumos .
Se observa si in anime ca sunt atrase cam toate personajele feminine de el.
Pot sa spun ca este personajul meu preferat si il ador! in love
De multe ori ma uit la anime doar ca sa ma holbez la el!
Daca ar fi fost real l-as fi pus ca bibelou la mine in camera si l-as fi admirat .[ grr gheara de pe el ]

Sus In jos
Diana
Legend
Legend
Diana

Sex : feminin Varsta : 26
Localizare Localizare : Cosoveni ~ Craiova
acebook acebook : Diana Violeta
Nr. mesaje Nr. mesaje : 1907
Puncte : 2295
Reputatie Reputatie : 200
Hobby-uri Hobby-uri :

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Mier 11 Apr 2012, 23:15

Mie nu imi este rusine sa recunosc ! heh
Cand earm mica si am vazut prima serie din anime m-am indragostit pe loc de Sasuke .
Imi place mult si acum , este misterios , iar acest lucru ma atrage foarte mult la el si mai este si brunet si eu iubesc brunetii ! in love
Este calm si NU ESTE UN AFEMEIAT CA MULTI BAIETI DIN ZILELE NOASTRE ! Sa fim serioas acum , fetelor noi nici macar nu ne uitam la disperatii aia , iar ei nu-si mai ochii de pe noi . Ce urasc cel mai mult sunt baietii afemeiati care cred ca fetele sunt doar niste jucarii ce le provoaca placere .
Sasuke nu este asa si acest lucru imi place la el .
Practic Sasuke este baiatul perfect pentru orice fata , insa setea sa de razbunare il face rece si napasator , plus ca atunci cand este nervos pe mine ma cam sperie . very sad
Daca nu ar fii aceasta sete Sasuke ar fi cel mai tare ! good job
In concluzie = Sasuke I Love You ! in love
Marita-te cu mine sau da-le niste lectii baietilor din zilele noastre ! Ar cam avea nevoie ... hmm...?!
Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Joi 12 Apr 2012, 17:58

Nu-mi place e Sasuke deloc. Nu stiu, mi se pare de un caracter orbit de razbunare, iar aspectul e singuru' lucru care imi mai... mi se pare ca mai merge... :|
Sus In jos
eu_aly
Academy Student
Academy Student
avatar

Sex : feminin Localizare Localizare : 0769865475
Nr. mesaje Nr. mesaje : 7
Puncte : 9
Reputatie Reputatie : 0
Stare de spirit Stare de spirit : HAPPY

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Sam 14 Apr 2012, 19:03

EU CRED CA SASUKE ESTE GENUL DE BAIAT INDIFERENT COOL PLACUT SI UN MARE DON JUAN.CRED CA UNEORI ESTE PREA NEPASATOR CU CEILALTISI AR TREBUI SA SE GANDEASCA SI LA CEILALTI NU NUMAI LA EL.
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 05:02

Parerea mea despre Sasuke este ca acesta a ales sa fie rece si mai nesociabil din cauza celor intamplate cu cei din clanul lui,ca sa nu fie nevoit sa rupa iar legaturile cu cei pe care ii iubea sad Insa in felul lui atrage atentia fiind un fel de ''baiatul bun la toate'' pe care fetele il placeau datorita aspectului sau a puterii date de Sharingan-ul lui rusinos Insa eu cred de asemenea ca tine intr-un fel la Naruto,datorita faptului ca a avut ocazia de al ucide insa nu a facut-o,asa ca eu inca sper ca Naruto il poate aduce inapoi in sat si ca ceilalti il port ierta
Sus In jos
the-unforgiven*
Chūnin
Chūnin
the-unforgiven*

Sex : masculin Varsta : 26
Localizare Localizare : Jigoku
Nr. mesaje Nr. mesaje : 645
Puncte : 808
Reputatie Reputatie : 111
Hobby-uri Hobby-uri : sa compun cantece, povestioare, sa cant, cosplay-ul, desenatul...
Stare de spirit Stare de spirit : Sunt o scorpie.

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 11:24

E logic ca il va aduce inapoi in sat, pentru ca Naruto tot ce face acum face pentru el, si ar fi aberant sa nu il aduca inapoi, sau cel putin sa se intample ceva care il va schimba pe viata. Vom trai si vom vedea/ think
Sus In jos
SillyRia
Chūnin
Chūnin
SillyRia

Sex : feminin Varsta : 28
Localizare Localizare : Bucuresti
Nr. mesaje Nr. mesaje : 713
Puncte : 755
Reputatie Reputatie : 20
Stare de spirit Stare de spirit : Bună

pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19Lun 16 Apr 2012, 14:21

Sper insa cred ca va fi foarte greu... da Naruto l-ar ierta usor insa tin minte un episod unde il bate o fata care mai era cu un baiat in echipa pentru ca nu vroia sa zica nimic de Sasuke (oricum Naruto nu stia) biciuitor Da oricum eu sunt sigura ca o sa se intample ceva si mereu e altceva=)) E imposibil sa ghicesti ce se va intampla la cate chestii fac toti lough
Sus In jos
Continut sponsorizat




pareri despre sasuke - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: pareri despre sasuke   pareri despre sasuke - Pagina 2 I_icon19

Sus In jos
 

pareri despre sasuke

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime. Naruto. Sasuke & Sakura :: Sasuke & Sakura :: Despre Sasuke-